Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!!! Αφού θα δώσεις αίμα για εξετάσεις... Εγώ θα έκανα κ μια χοριακή αφού είναι οι μέρες 😉

Το σκέφτομαι , αν το τεστ της Κυριακής που ήταν αρνητικό , πόσο λάθος να έκανε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα κορίτσια! 

Καλά αυτό με το σπίτι αφήστε το . Κ μένα οι δικοί μ νοικιάζουν σπίτι σε άλλον κ δεν το έδωσα. Σε εμένα κ οι γονείς του συντρόφου μου νοικιάζουν 4 σπίτια κ επίσης δεν μας έδωσαν. .

Κ μένουμε σε ένα σπίτι ρετιρέ στο 4ο χωρίς ανσασέρ!

Σκεφτείτε ψάχνουμε σπίτι γιατί πονάνε όλα μου τα κόκκαλα τα γόνατα μου η μέση να ανεβαίνω εδώ πάνω κάθε μέρα κ δεν βρίσκουμε κ εύκολα σπίτι κ είναι όλα πανάκριβα 350-300-400 τα δυαρια σκεφτείτε...δεν ξέρω τι φάση..

Κ τώρα μας είπε ο πεθερός μου ο υποτιθέμενος χαχαχα να μας φτιάξει ένα σπίτι να το ξεκινήσει λέει το Μάρτιο να μας το φτιάξει....ότι να ναι ...

@iriana τι γίνεται; Θα σκάσω πια κάνε το τεστ κορίτσι μου !!!!

Μας γκαστρωσες 😂 που λένε κ στο χωριό μου 😂😂😂😂😂

(Που τέτοια τύχη δηλαδή !!!!) Χαχα!

@Heart μήπως έχεις μάτι ;; 😂 Κάνε τις εξετάσεις σου ! Πώς είσαι σήμερα ;

Έχω έχω νέα κορίτσια από το γιατρό

 

 

Λες να είναι μάτι;!;; Να σου πω , άσε με γιατί ξεκίνησε χαλιά η σχολική χρονιά...μια εβδομάδα άρρωστη... Τελοσπαντων...πες μας τα νέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Λες να είναι μάτι;!;; Να σου πω , άσε με γιατί ξεκίνησε χαλιά η σχολική χρονιά...μια εβδομάδα άρρωστη... Τελοσπαντων...πες μας τα νέα...

Τα είδα τα νέα...οπότε ηρεμήσεις Μ αυτό το θεμα και αναμένεις την ημέρα της εξωσωματικής με το καλό!!! Σούπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου πείτε κάτι να συνέλθω γιατί θα τσιριξω. Εχτές το απόγευμα βγήκε θετικό το τεστ ωορρηξιας, πάλι δεν μπορούσε ο σύζυγος, αυτή τη φορά λόγω στρες με τη δουλειά, κάναμε προχτές μια προσπάθεια και σήμερα ίσως το απόγευμα αν τα καταφέρουμε. Κλαίω συνέχεια, σέρνομαι στη δουλειά και ειλικρινά θέλω να φύγω. Μου είπε χτες αν θέλω να δούμε για σπερματεγχυνση αφού δεν έχω υπομονή (πάνε 6 μήνες προσπάθειας). Του είπα να περιμένουμε λίγο ακόμα αλλά ειλικρινά είμαι υπερβολική που κάθε φορά όταν πρέπει δεν μπορεί και σε άλλες άσχετες στιγμές πχ μετά από βόλτες χαλαρά, μια χαρά μπορεί. Εν τω μεταξύ επειδή είναι και λίγο μαμακιας κάνουμε ότι κάνουμε μετά πάμε στους γονείς του βόλτα (5' απόσταση), κάθε Κυριακή όλοι μαζί φαγητό και πραγματικά αμαρτία μου αλλά έχω πει να έρθει ένα μωρό να πιάνει χώρο στο αμάξι να μην τους κουβαλάμε παντού μαζί... Ελεος! 

Καλησπερα κορίτσι μου θα σου πω ενα πράγμα αν δεν χαλαρώσεις εσύ δεν θα χαλαρώσει ούτε ο συζηγος σου εγώ το είδα και στον εαυτό μου όσο ήμουν αγχωμένη χάναμε τις καλύτερες μέρες και αν δεν τις χάναμε είχε καταντήσει κανονική αγγαρεία τους τελευταίους 2-3 μήνες που αποφάσισα να χαλαρώσω και να κάνω σεξ επειδή το θέλω και όχι επειδή πρέπει έχουμε βρει τις παλιές καλές μας μέρες και οι επαφές είναι σχεδόν καθημερινές και τις σημαντικές μέρες πετυχαίνουμε... Δεν λέω ότι δεν το σκέφτομαι μην τρελαθούμε κι ολας αλλά έχουμε ζωή ως ζευγάρι και είναι κρίμα να την χάνουμε.... Όσο για τους γονείς πες του καθαρά ότι θέλεις να μείνετε μια Κυριακή οι δύο σας στην τελική πάρε την κατάσταση στα χέρια σου κλείσε ένα τραπέζι για δυο

ΥΓ ξέχασα να σου πω ότι ο άντρας μου τον τελευταίο καιρό ρωτάει κιόλας αν πετύχαμε τις μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα κορίτσι μου θα σου πω ενα πράγμα αν δεν χαλαρώσεις εσύ δεν θα χαλαρώσει ούτε ο συζηγος σου εγώ το είδα και στον εαυτό μου όσο ήμουν αγχωμένη χάναμε τις καλύτερες μέρες και αν δεν τις χάναμε είχε καταντήσει κανονική αγγαρεία τους τελευταίους 2-3 μήνες που αποφάσισα να χαλαρώσω και να κάνω σεξ επειδή το θέλω και όχι επειδή πρέπει έχουμε βρει τις παλιές καλές μας μέρες και οι επαφές είναι σχεδόν καθημερινές και τις σημαντικές μέρες πετυχαίνουμε... Δεν λέω ότι δεν το σκέφτομαι μην τρελαθούμε κι ολας αλλά έχουμε ζωή ως ζευγάρι και είναι κρίμα να την χάνουμε.... Όσο για τους γονείς πες του καθαρά ότι θέλεις να μείνετε μια Κυριακή οι δύο σας στην τελική πάρε την κατάσταση στα χέρια σου κλείσε ένα τραπέζι για δυο

ΥΓ ξέχασα να σου πω ότι ο άντρας μου τον τελευταίο καιρό ρωτάει κιόλας αν πετύχαμε τις μέρες 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση δεν έχετε άδικο κορίτσια, πρέπει λίγο να συνέλθω με τους γονείς. Είμαστε 1,5 χρόνο παντρεμένοι, δεν υπάρχει και παιδάκι οπότε ασχολούμαστε ακόμα πολύ με τα σόγια, πιστεύω αν μεγαλώσει η οικογένεια εκ των πραγμάτων ηρεμεί η κατάσταση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Είμαστε στο ενοίκιο διότι εγώ είμαι από Αθήνα και ο σύζυγος Θεσσαλονίκη και φυσικά τα πεθερικά μου δε θέλησαν να ξεβολευτουν από το σπίτι τους 140 τμ ούτε και να μας παραχωρησουν το διαμέρισμα που νοικιάζουν 60 τμ όταν παντρεύτηκαμε και έτσι νοικιαζουμε ένα μικρό διαμέρισμα το οποίο φυσικά αν έρθει ένα μωρό δε θα μας χωράει και θα αναγκαστούμε να βρούμε άλλο (κάπου μακριά ελπίζω!!!!) 

Το ότι έχουν σπίτι και δεν το δίνουν στο παιδί τους θα το αφήσω ασχολίαστο αλλά να σου πω καλύτερα για να μην τους έχεις και υποχρέωση.... Αλλά αφού έτσι κι αλλιώς μένετε στο νοίκι μήπως να αρχίσεις από τώρα να ψάχνεις για καινούργιο σπίτι κάπου μακρυά;;; Αφου όπως λες είναι μαμακιας υπάρχει ο κίνδυνος όταν έρθει το παιδί να σου πει να στριμωχτειτε στο σπίτι που μένετε και καλά για να έχεις βοήθεια με το παιδί απλά και μόνο για να μην φύγει μακρυά από τη μανούλα του.... Ενώ αν ψάξεις από τώρα και βρεις καμία καλή ευκαιρία μπορείς να του το περάσεις πιο απλα..... Αγάπη βρήκα μια τέλεια ευκαιρία.... Αλλά είπαμε η ευκαιρία εντελώς τυχαία θα είναι μακρυα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η iriana είπε:

Βρε κορίτσια, όσο μεγαλώνω βλέπω ότι το δέρμα μου δεν έχει την ίδια ελαστικότητα όπως παλιά... κάνει πιο εύκολα ραγάδες... και φοβάμαι πολύ για την εγκυμοσύνη ότι θα παραγίνει το κακό...

χρησιμοποιείτε εσείς καμία καλη κρέμα;; αντιμετωπίζει καμία το ίδιο πρόβλημα? 

Να παρεις κολλαγόνο υαλουρονικο να πίνεις σε συμπλήρωμα και επίσης ψευδάργυρος! Και εννοείται να βαζεις κάθε βράδυ ενυδατική κρεμα ή body butter ακόμη καλύτερο να προτιμάς τις rich! Εγώ βάζω ένα body butter της natura Siberica είναι πολύ ενυδατικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Το ότι έχουν σπίτι και δεν το δίνουν στο παιδί τους θα το αφήσω ασχολίαστο αλλά να σου πω καλύτερα για να μην τους έχεις και υποχρέωση.... Αλλά αφού έτσι κι αλλιώς μένετε στο νοίκι μήπως να αρχίσεις από τώρα να ψάχνεις για καινούργιο σπίτι κάπου μακρυά;;; Αφου όπως λες είναι μαμακιας υπάρχει ο κίνδυνος όταν έρθει το παιδί να σου πει να στριμωχτειτε στο σπίτι που μένετε και καλά για να έχεις βοήθεια με το παιδί απλά και μόνο για να μην φύγει μακρυά από τη μανούλα του.... Ενώ αν ψάξεις από τώρα και βρεις καμία καλή ευκαιρία μπορείς να του το περάσεις πιο απλα..... Αγάπη βρήκα μια τέλεια ευκαιρία.... Αλλά είπαμε η ευκαιρία εντελώς τυχαία θα είναι μακρυα

Σήμερα του έκανα σχετική συζήτηση και νομίζω ότι είναι διατεθειμένος να πάμε πιο μακριά. Μακάρι βρε κορίτσια να σας είχα ανακαλύψει νωριτερα☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να παρεις κολλαγόνο υαλουρονικο να πίνεις σε συμπλήρωμα και επίσης ψευδάργυρος! Και εννοείται να βαζεις κάθε βράδυ ενυδατική κρεμα ή body butter ακόμη καλύτερο να προτιμάς τις rich! Εγώ βάζω ένα body butter της natura Siberica είναι πολύ ενυδατικό 

Έχω αγοράσει συμπλήρωμα ψευδαργύρου αλλά διάβασα ότι η υπερβολική κατανάλωση προκαλεί εμετό. Και το άφησα στην άκρη. Εσύ παίρνεις και πόσο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Να παρεις κολλαγόνο υαλουρονικο να πίνεις σε συμπλήρωμα και επίσης ψευδάργυρος! Και εννοείται να βαζεις κάθε βράδυ ενυδατική κρεμα ή body butter ακόμη καλύτερο να προτιμάς τις rich! Εγώ βάζω ένα body butter της natura Siberica είναι πολύ ενυδατικό 

Τι οργανωμενη, μπραβο σου! Εγω δεν βαζω τιποτα😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η iriana είπε:

Βρε κορίτσια, όσο μεγαλώνω βλέπω ότι το δέρμα μου δεν έχει την ίδια ελαστικότητα όπως παλιά... κάνει πιο εύκολα ραγάδες... και φοβάμαι πολύ για την εγκυμοσύνη ότι θα παραγίνει το κακό...

χρησιμοποιείτε εσείς καμία καλη κρέμα;; αντιμετωπίζει καμία το ίδιο πρόβλημα? 

Τι ερώτηση είναι αυτή;; Αν αντιμετωπίζει καμία το ίδιο πρόβλημα;;; Όλες οι γυναίκες στον πλανήτη για να μη σου πω όλοι οι άνθρωποι... Φυσικά αλλάζει η ελαστικότητα του δέρματος όσο περνάν τα χρόνια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Έχω αγοράσει συμπλήρωμα ψευδαργύρου αλλά διάβασα ότι η υπερβολική κατανάλωση προκαλεί εμετό. Και το άφησα στην άκρη. Εσύ παίρνεις και πόσο; 

Ψευδάργυρος είναι πολύ καλό ίσα ίσα βοηθά και στο ανοσοποιητικό! Βοηθά παρά πολύ και τα σπερματοζωάρια εννοώ για τους άντρες Είναι must μαζί με κάτι άλλο! Τώρα αν παρεις όλο το κουτί εννοείται θα εχεις εμετό! Η συνιστώμενη ποσότητα είναι 8mg σε , έγκυες αν δεν κάνω λαθος είναι λίγο παραπάνω! Εγώ τώρα δεν παίρνω ψευδάργυρο,  παιρνω βιταμίνες για εγκυμοσύνη που έχει μέσα! Αλλά έπαιρνα παλιά νομίζω ήταν λιγότερο από 8mg 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τι οργανωμενη, μπραβο σου! Εγω δεν βαζω τιποτα😆

Εγώ έχω μανία με αυτά κρέμες ματιού, προσώπου σερουμ άσε! Επειδή στην καθημερινότητα μου βάφομαι καθημερινά λόγο της δουλειάς πρέπει να περιποιούμαι το δέρμα πολύ για να μην γίνεται λιπαρό, ή ξηρό το χειμώνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ έχω μανία με αυτά κρέμες ματιού, προσώπου σερουμ άσε! Επειδή στην καθημερινότητα μου βάφομαι καθημερινά λόγο της δουλειάς πρέπει να περιποιούμαι το δέρμα πολύ για να μην γίνεται λιπαρό, ή ξηρό το χειμώνα 

Εγώ προσωπικά δεν βάζω ούτε ενυδατική στο πρόσωπο τα βαριέμαι φρικτά όλα αυτά και παρόλα αυτά αν και στα 43 και καπνίστρια το δέρματα κι μου είναι μια χαρά.... Ίσως βέβαια και να παίζει ρόλο ότι βάφομαι σπανια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η iriana είπε:

Μπράβο!!! Φουλ οργάνωση!! Κολλαγόνο δεν έχω πάρει ποτέ.. έχω την αίσθηση ότι δεν κάνει κάτι.. αλλά κρέμες προσπαθώ να βάζω εννοείται!!! Για τον ψευδάργυρο δεν το ήξερα!! Θα το ψάξω όμως!! 

Τους τελευταιους μηνες δεν πρόσεξα πολύ και γι αυτό την έπαθα λίγο... 

Εγώ κορίτσια έχω πάρα πολλές ραγαδες από μικρή.... Δυστυχώς ... 

Κ είμαι 29 αλλά δεν παίζει ρόλο η ηλικία, κ νερό πίνω πολύ , κ γυμναστική κάνω κ διατροφή κάνω , αλλά νομίζω είναι καθαρά Τύπος δέρματος...

Εγώ με την εγκυμοσύνη το μόνο που σκέφτομαι είναι οι πόνοι που έχω , στο σώμα μου ,γιατί σακατευτηκα παλιά που έκανα αθλητισμό....κ σκέφτομαι πως θα ανταπεξέλθω στο βάρος .  Είναι υποχρεωτικό στην εγκυμοσύνη να σταματήσεις γυμναστική; Η μπορείς να κάνεις κάτι ; Τύπου πιλάτες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/9/2021 at 7:31 ΠΜ, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα , 39,4 ? Οχι ρε κοριτσι μου!!!!😔!Πολλα περαστικα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️Εχεις αλλα τυπικα συμπτωματα ιωσησ (μυτη, λαιμο, βηχα) η μονο αυτον τον πυρετο?   Να μας στειλεις να μας πεις πως εισαι!!! Σου στελνω την αγαπη μου! Περαστικα και γρηγορα!

Τίποτα μόνο πυρετό και απίστευτο πονοκεφαλο...έκανα τις εξετάσεις κορίτσια , έκανα και μια χοριακη...αρνητική θα είναι θα έρθει σήμερα..αλλά ο γιατρός μου είχε πει να κάνω σήμερα έτσι κι αλλιώς...αφού πήγα έκανα και απ' αυτή...3η ώρα τα αποτελέσματα...και ακούστε τι έπαθα...αυτές τις ημέρες έχω βιώσει πραγματικά τη βλακεία των νόμων στο πετσί μου...σε κάποια μικροβιολογικά δεν με δέχονταν γιατί είχα 37,8...τους έδειχνα τα ραπίντ , τίποτα εκεί....και πήγα σ ένα και γελούσε ο άνθρωπος και μου λέει και που θα πας να κάνεις εξετάσεις; Και κορωνοιο να έχεις , θα σ αφήσουν χωρίς εξετάσεις μα τώρα που έχεις πυρετό πρέπει να κάνεις , αν πέσει δεν χρειάζεται καλά θα είσαι...δεν αντέχω άλλη βλακεία κορίτσια αλήθεια... Εντωμεταξύ πλήρως εμβολιασμενη παρακαλώ , μπούρδες όλα σε αυτή τη κοινωνία...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Εγώ κορίτσια έχω πάρα πολλές ραγαδες από μικρή.... Δυστυχώς ... 

Κ είμαι 29 αλλά δεν παίζει ρόλο η ηλικία, κ νερό πίνω πολύ , κ γυμναστική κάνω κ διατροφή κάνω , αλλά νομίζω είναι καθαρά Τύπος δέρματος...

Εγώ με την εγκυμοσύνη το μόνο που σκέφτομαι είναι οι πόνοι που έχω , στο σώμα μου ,γιατί σακατευτηκα παλιά που έκανα αθλητισμό....κ σκέφτομαι πως θα ανταπεξέλθω στο βάρος .  Είναι υποχρεωτικό στην εγκυμοσύνη να σταματήσεις γυμναστική; Η μπορείς να κάνεις κάτι ; Τύπου πιλάτες ;

Καλημέρα!! Εννοείται μπορείς να κάνεις, αν γυμνάζεσαι από πριν μπορείς να συνεχίσεις γυμναστική αλλά πιο ήπια…και υπάρχουν και πολλά για εγκύους, γυμναστική, πιλάτες, γιόγκα κλπ…αν έχεις καλή εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα και στο επιτρέψει ο γιατρός σου φυσικά!

Στην Αγγλία πάντως μου έλεγαν, ό,τι έκανες πριν την εγκυμοσύνη συνέχισέ το..απλά μην ξεκινήσεις κάτι καινούργιο…με λίγα λόγια και βάρη να έκανες σε άφηναν🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Τίποτα μόνο πυρετό και απίστευτο πονοκεφαλο...έκανα τις εξετάσεις κορίτσια , έκανα και μια χοριακη...αρνητική θα είναι θα έρθει σήμερα..αλλά ο γιατρός μου είχε πει να κάνω σήμερα έτσι κι αλλιώς...αφού πήγα έκανα και απ' αυτή...3η ώρα τα αποτελέσματα...και ακούστε τι έπαθα...αυτές τις ημέρες έχω βιώσει πραγματικά τη βλακεία των νόμων στο πετσί μου...σε κάποια μικροβιολογικά δεν με δέχονταν γιατί είχα 37,8...τους έδειχνα τα ραπίντ , τίποτα εκεί....και πήγα σ ένα και γελούσε ο άνθρωπος και μου λέει και που θα πας να κάνεις εξετάσεις; Και κορωνοιο να έχεις , θα σ αφήσουν χωρίς εξετάσεις μα τώρα που έχεις πυρετό πρέπει να κάνεις , αν πέσει δεν χρειάζεται καλά θα είσαι...δεν αντέχω άλλη βλακεία κορίτσια αλήθεια... Εντωμεταξύ πλήρως εμβολιασμενη παρακαλώ , μπούρδες όλα σε αυτή τη κοινωνία...

 

Καλημέρα κορίτσι μου… Τελικά κατάφερες να τις κάνεις; Πώς είσαι σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου… Τελικά κατάφερες να τις κάνεις; Πώς είσαι σήμερα;

Ναι , ευτυχώς που υπάρχουν και λογικοί άνθρωποι....φορούσα 3 μάσκες είχα 3 ραπίντ τεστ και δεν με άφηναν , αν είχα δύναμη θα πήγαινα να βάλω στολή αστροναύτη και να πάω...έλεος πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου… Τελικά κατάφερες να τις κάνεις; Πώς είσαι σήμερα;

Πρώτη μέρα που ξύπνησα με 37,8 και όχι με 39....επομένως μάλλον καλύτερα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Τίποτα μόνο πυρετό και απίστευτο πονοκεφαλο...έκανα τις εξετάσεις κορίτσια , έκανα και μια χοριακη...αρνητική θα είναι θα έρθει σήμερα..αλλά ο γιατρός μου είχε πει να κάνω σήμερα έτσι κι αλλιώς...αφού πήγα έκανα και απ' αυτή...3η ώρα τα αποτελέσματα...και ακούστε τι έπαθα...αυτές τις ημέρες έχω βιώσει πραγματικά τη βλακεία των νόμων στο πετσί μου...σε κάποια μικροβιολογικά δεν με δέχονταν γιατί είχα 37,8...τους έδειχνα τα ραπίντ , τίποτα εκεί....και πήγα σ ένα και γελούσε ο άνθρωπος και μου λέει και που θα πας να κάνεις εξετάσεις; Και κορωνοιο να έχεις , θα σ αφήσουν χωρίς εξετάσεις μα τώρα που έχεις πυρετό πρέπει να κάνεις , αν πέσει δεν χρειάζεται καλά θα είσαι...δεν αντέχω άλλη βλακεία κορίτσια αλήθεια... Εντωμεταξύ πλήρως εμβολιασμενη παρακαλώ , μπούρδες όλα σε αυτή τη κοινωνία...

 

Καλημερα κοριτσι μου!! Ακομα ταλαιπωρεισαι αλλα καλο ειναι αν δεν ανεβαζεις πανω απο 39. Ρωτησα αν ειχεςκανενα αλλο συμπτωμα γιατι πηγε το μυαλο μου σε ουρολοιμωξη που μου ειχε τυχει πολυ παλια. Αυτο με το μικροβιολογικο το περασα πρσφατα και καταλαβαινω απολυτα τι εννοεις.... Με πολυ ψαξιμο βρισκεις μια ακρη.

Καλα εκανες κι εκανες και χοριακη! Καλα αποτελεσματα 🙏, περιμενουμε νεα σου!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα!! Εννοείται μπορείς να κάνεις, αν γυμνάζεσαι από πριν μπορείς να συνεχίσεις γυμναστική αλλά πιο ήπια…και υπάρχουν και πολλά για εγκύους, γυμναστική, πιλάτες, γιόγκα κλπ…αν έχεις καλή εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα και στο επιτρέψει ο γιατρός σου φυσικά!

Στην Αγγλία πάντως μου έλεγαν, ό,τι έκανες πριν την εγκυμοσύνη συνέχισέ το..απλά μην ξεκινήσεις κάτι καινούργιο…με λίγα λόγια και βάρη να έκανες σε άφηναν🤣

Εχω μεινει κι εγω αρκετα χρονια Αγγλια και καταλαβαινω απολυτα τι εννοεις😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Εγώ κορίτσια έχω πάρα πολλές ραγαδες από μικρή.... Δυστυχώς ... 

Κ είμαι 29 αλλά δεν παίζει ρόλο η ηλικία, κ νερό πίνω πολύ , κ γυμναστική κάνω κ διατροφή κάνω , αλλά νομίζω είναι καθαρά Τύπος δέρματος...

Εγώ με την εγκυμοσύνη το μόνο που σκέφτομαι είναι οι πόνοι που έχω , στο σώμα μου ,γιατί σακατευτηκα παλιά που έκανα αθλητισμό....κ σκέφτομαι πως θα ανταπεξέλθω στο βάρος .  Είναι υποχρεωτικό στην εγκυμοσύνη να σταματήσεις γυμναστική; Η μπορείς να κάνεις κάτι ; Τύπου πιλάτες ;

Καλημερσα κοριτσι μου! Η καθε περιπτωση εγκυμοσυνης σιγουρα ειναι διαφορετικη αλλα οι φιλες μου που ειχαν μεινει εγκυος εκανεν πιλατες, yoga κλπ. Απο εκει και περα καλο να ρωτησεις γιατρο σου εννοειται❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Ακομα ταλαιπωρεισαι αλλα καλο ειναι αν δεν ανεβαζεις πανω απο 39. Ρωτησα αν ειχεςκανενα αλλο συμπτωμα γιατι πηγε το μυαλο μου σε ουρολοιμωξη που μου ειχε τυχει πολυ παλια. Αυτο με το μικροβιολογικο το περασα πρσφατα και καταλαβαινω απολυτα τι εννοεις.... Με πολυ ψαξιμο βρισκεις μια ακρη.

Καλα εκανες κι εκανες και χοριακη! Καλα αποτελεσματα 🙏, περιμενουμε νεα σου!❤️

Μα τώρα είναι πράγματα αυτά;;; Δεν υπάρχει μόνο ο κορωνοιος ρε κορίτσια , άλλα τόσα προβλήματα...οκ καταλαβαίνω μην γίνει διασπορά...αλλά δεν είναι αυτός ο τρόπος...βρες μια άλλη λύση...όσοι περίμεναν να κάνουν εξετάσεις δεν κρατούσαν καμία απόσταση μεταξύ τους μιλούσαν και κάποιοι είχαν ακάλυπτοι τη μύτη...εγώ τους πείραξα που δεν μπορούσα να πάρω ανάσα με 3 μάσκες και που είπα στον προηγούμενο και στον επόμενο είμαι ανάμεσα σας και βγήκα έξω;;;; Έλεος δηλαδή , πραγματικά!!! Ζούμε σε μια ζούγκλα....κάποια στιγμή είχατε αναφέρει την επαρχία στη συζήτηση , κορίτσια οποία μπορεί να φύγει....συγνώμη βρε κορίτσια για τον τόνο της φωνής μου , έφαγα μεγάλη ταλαιπωρία, πήγα σε 2 μικροβιολογικά , στο πρώτο περίμενα κιόλας δεν το ήξερα ότι υπάρχει τέτοια νομοθεσία...στο 3ο γέλασαν και με δέχτηκαν φυσικά...και μου είπαν για μια εγκυμονούσα που έπρεπε να κάνει τις καθιερωμένες εξετάσεις αλλά είχε και γρίπη και δεν την δέχονταν...δηλαδή τι να έκανε αυτή η κοπέλα που να πήγαινε;;; Έχω συγχυστει πάρα πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Ακομα ταλαιπωρεισαι αλλα καλο ειναι αν δεν ανεβαζεις πανω απο 39. Ρωτησα αν ειχεςκανενα αλλο συμπτωμα γιατι πηγε το μυαλο μου σε ουρολοιμωξη που μου ειχε τυχει πολυ παλια. Αυτο με το μικροβιολογικο το περασα πρσφατα και καταλαβαινω απολυτα τι εννοεις.... Με πολυ ψαξιμο βρισκεις μια ακρη.

Καλα εκανες κι εκανες και χοριακη! Καλα αποτελεσματα 🙏, περιμενουμε νεα σου!❤️

Έκανα και εξετάσεις ούρων ...σωστά πήγε το μυαλό σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...