Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κοριτσια αρνητικό από κοβιντ και ο γιατρός μου έγραψε ένα κατεβατο εξετάσεις...αύριο θα πάω να τις κάνω...ήπια ντεπον στις 5 το πρωί και έπεσε ο πυρετός περισσότερο από άλλες φορές στο 36,6 ..νομίζω αισθάνομαι και λίγο καλύτερα..βέβαια ακόμη είναι 11 το πρωί...πφφφφ

Αχ ωραια που βγηκε αρνητικο!!!  Και επισης θετικο το γεγονος οτι επεσε ο πυρετος ακομα και με ντεπον γιατι δειχνει κι αυτο κατι - υπαρχουν περιπτωσεις που δεν πεφτει με τιποτα. Καντες αυριο ολες για να ησυχασεις!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η iriana είπε:

και μετά από αυτό τους έχετε και στα όπα όπα??? οι άνθρωποι είναι απαράδεκτοι... δεν είπα να ξεσπιτωθούν αλλά αφού έχουν 2ο σπίτι, να μην το ξενοικιάζουν να το δώσουν στο παιδί τους, πρώτη φορά το ακούω..

Μόνο αυτό; πήραν τη μαμά μου πριν το γάμο ο πεθερός να τη ρωτάει αν θα μου δώσουν προίκα σε χρήματα για να βάλουν και αυτοί κάτι να βρούμε σπίτι δίπλα τους στη Θεσσαλονίκη!!! Μπαμπά όρθιο δεν έχω, είναι κατακοιτος, αλλά ο αδερφός μου τον έβαλε στη θέση του λέγοντας εμείς αν δώσουμε θα τα δώσουμε στο κορίτσι μας όχι σε εσας... Και τα παιδιά να βρουν σπίτι στην εξοχή όχι στο κέντρο επειδή εσείς θέλετε να τα έχετε όλα δίπλα σας αυτά να μην μπορούν να αναπνευσουνκαι και να βασανιζονται να παρκάρουν... Λουφαξαν μετά από αυτό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Είμαστε στο ενοίκιο διότι εγώ είμαι από Αθήνα και ο σύζυγος Θεσσαλονίκη και φυσικά τα πεθερικά μου δε θέλησαν να ξεβολευτουν από το σπίτι τους 140 τμ ούτε και να μας παραχωρησουν το διαμέρισμα που νοικιάζουν 60 τμ όταν παντρεύτηκαμε και έτσι νοικιαζουμε ένα μικρό διαμέρισμα το οποίο φυσικά αν έρθει ένα μωρό δε θα μας χωράει και θα αναγκαστούμε να βρούμε άλλο (κάπου μακριά ελπίζω!!!!) 

Πωπω βρε κορίτσι μου! Λυπάμαι πολύ όταν ακούω τέτοιες ιστορίες δηλαδή να έχω διαμέρισμα να το νοικιάζω και το παιδί μου να νοικιάζει για να έχει μια στέγη;;; Ευτυχως εμένα η μαμα μου μου έδωσε ένα διαμέρισμα μέχρι να γίνει το σπίτι μας τουλάχιστον να μην πληρώνουμε και δάνειο και ενοίκιο!
 

Αλλά στο εύχομαι να βρείτε κάπου μακριά και αγαπημένοι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κοριτσια αρνητικό από κοβιντ και ο γιατρός μου έγραψε ένα κατεβατο εξετάσεις...αύριο θα πάω να τις κάνω...ήπια ντεπον στις 5 το πρωί και έπεσε ο πυρετός περισσότερο από άλλες φορές στο 36,6 ..νομίζω αισθάνομαι και λίγο καλύτερα..βέβαια ακόμη είναι 11 το πρωί...πφφφφ

Τέλεια κορίτσι μου!!! Αφού θα δώσεις αίμα για εξετάσεις... Εγώ θα έκανα κ μια χοριακή αφού είναι οι μέρες 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Πωπω βρε κορίτσι μου! Λυπάμαι πολύ όταν ακούω τέτοιες ιστορίες δηλαδή να έχω διαμέρισμα να το νοικιάζω και το παιδί μου να νοικιάζει για να έχει μια στέγη;;; Ευτυχως εμένα η μαμα μου μου έδωσε ένα διαμέρισμα μέχρι να γίνει το σπίτι μας τουλάχιστον να μην πληρώνουμε και δάνειο και ενοίκιο!
 

Αλλά στο εύχομαι να βρείτε κάπου μακριά και αγαπημένοι 

Εμένα η μαμά προσφέρθηκε να παίρνω τα χρήματα του ενοικίου από το λογαριασμό της ώσπου να βρούμε σπίτι η έρμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Μόνο αυτό; πήραν τη μαμά μου πριν το γάμο ο πεθερός να τη ρωτάει αν θα μου δώσουν προίκα σε χρήματα για να βάλουν και αυτοί κάτι να βρούμε σπίτι δίπλα τους στη Θεσσαλονίκη!!! Μπαμπά όρθιο δεν έχω, είναι κατακοιτος, αλλά ο αδερφός μου τον έβαλε στη θέση του λέγοντας εμείς αν δώσουμε θα τα δώσουμε στο κορίτσι μας όχι σε εσας... Και τα παιδιά να βρουν σπίτι στην εξοχή όχι στο κέντρο επειδή εσείς θέλετε να τα έχετε όλα δίπλα σας αυτά να μην μπορούν να αναπνευσουνκαι και να βασανιζονται να παρκάρουν... Λουφαξαν μετά από αυτό... 

Απίστευτο..... Στις μέρες μας να έχεις το θράσος να συζητήσεις για προίκα! Δεν λέω ακόμα επικρατεί αυτό το "έθιμο" "τακτική" δεν ξέρω πώς να το πω..... Αλλά να το ζητάς κιόλας μου φαίνεται αδιανόητο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η iriana είπε:

συμφωνώ μαζί σου 1000%!!! σε όλα! κι εγώ έτσι είμαι... το πρώτο καιρό προσπάθησαν να με βάλουν σε καλούπι, είχαν παράπονα ότι δεν πηγαίνω συχνά κτλ... αλλά τα έκοψα αυτά και τώρα μια φορά την εβδομάδα και αν! νομίζω πως αυτή είναι η καλύτερη τακτική.. από μακριά κι αγαπημένοι...

Δεν λεω πολύ καλά πεθερικά έχω εννοώ δεν χώνονται στη σχέση μου θα μας βοηθήσουν οπως μπορούν και τώρα με το σπίτι που χτίζεται ή όποτε χρειαστούμε μια βοήθεια είναι εκεί να μας βοηθήσουν, ομως τα πολλά πολλά δίνουν δικαιώματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η iriana είπε:

μακάρι να είμαστε τυχερές! κι εγώ πονάω ασυνήθιστα περίεργα... πραγματικά μπορεί να είναι και του μυαλού μου πάλι...

Καλή επιτυχία!!😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κορίτσια εγώ έχω φτάσει 2 φορές στο τσακ να πάω για χοριακή και λέω άντε ας κρατηθώ μέχρι αύριο.. να είμαι πιο σίγουρη.. και μετά από 1-2 ώρες εμφανίστηκε η καταραμένη... οπότε καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λέει η @iriana.. απλά εγώ έφαγα μόνο την πίκρα της περιόδου.. 😢

Εγώ βασικά λεω θα με ρωτάνε εκεί λεπτομέρειες πχ πόσες μερες έχω καθυστέρηση κτλ και επειδή δεν θα έχω τι να τους πω και το αποτέλεσμα θα είναι και αρνητικό ντρέπομαι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ βασικά λεω θα με ρωτάνε εκεί λεπτομέρειες πχ πόσες μερες έχω καθυστέρηση κτλ και επειδή δεν θα έχω τι να τους πω και το αποτέλεσμα θα είναι και αρνητικό ντρέπομαι 😂

Μπα καλέ!!! Έχω πάει κ μου λέει πόσες μέρες καθυστέρηση? Του λέω σε τρεις μέρες περιμένω 😆😆😆 Κ όταν με κοιτάνε σαν εξωγήινο τους απαντάω ότι αφού προσπαθούμε δεν θέλω να χάνω χρόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Εμένα η μαμά προσφέρθηκε να παίρνω τα χρήματα του ενοικίου από το λογαριασμό της ώσπου να βρούμε σπίτι η έρμη. 

Καλά του είπε ο αδερφος σου εννοείται άκου εκεί να ρωτήσουν! Και στο κάτω κάτω ο κάθε ενας όσα μπορεί και θέλει θα δώσει δώρο στο παιδί του!!! 
 

Εγω γενικά είμαι αρκετά περήφανη δεν μαρεσει να μου δίνουν λεφτά ή και ξέρω γώ αλλα εκεί που τα βρίσκουμε δύσκολα χωρις να τους πούμε κάτι να μας βοηθουν από μόνοι τους και μεν και οι δεν το εκτιμώ παρά πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μπα καλέ!!! Έχω πάει κ μου λέει πόσες μέρες καθυστέρηση? Του λέω σε τρεις μέρες περιμένω 😆😆😆 Κ όταν με κοιτάνε σαν εξωγήινο τους απαντάω ότι αφού προσπαθούμε δεν θέλω να χάνω χρόνο!

Καλημερα κορίτσια! 

Καλά αυτό με το σπίτι αφήστε το . Κ μένα οι δικοί μ νοικιάζουν σπίτι σε άλλον κ δεν το έδωσα. Σε εμένα κ οι γονείς του συντρόφου μου νοικιάζουν 4 σπίτια κ επίσης δεν μας έδωσαν. .

Κ μένουμε σε ένα σπίτι ρετιρέ στο 4ο χωρίς ανσασέρ!

Σκεφτείτε ψάχνουμε σπίτι γιατί πονάνε όλα μου τα κόκκαλα τα γόνατα μου η μέση να ανεβαίνω εδώ πάνω κάθε μέρα κ δεν βρίσκουμε κ εύκολα σπίτι κ είναι όλα πανάκριβα 350-300-400 τα δυαρια σκεφτείτε...δεν ξέρω τι φάση..

Κ τώρα μας είπε ο πεθερός μου ο υποτιθέμενος χαχαχα να μας φτιάξει ένα σπίτι να το ξεκινήσει λέει το Μάρτιο να μας το φτιάξει....ότι να ναι ...

@iriana τι γίνεται; Θα σκάσω πια κάνε το τεστ κορίτσι μου !!!!

Μας γκαστρωσες 😂 που λένε κ στο χωριό μου 😂😂😂😂😂

(Που τέτοια τύχη δηλαδή !!!!) Χαχα!

@Heart μήπως έχεις μάτι ;; 😂 Κάνε τις εξετάσεις σου ! Πώς είσαι σήμερα ;

Έχω έχω νέα κορίτσια από το γιατρό

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μπα καλέ!!! Έχω πάει κ μου λέει πόσες μέρες καθυστέρηση? Του λέω σε τρεις μέρες περιμένω 😆😆😆 Κ όταν με κοιτάνε σαν εξωγήινο τους απαντάω ότι αφού προσπαθούμε δεν θέλω να χάνω χρόνο!

Χαχαχαχα αυτά δεν θέλω και μετά να φεύγω και να σχολιάζουν χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα κορίτσια! 

Καλά αυτό με το σπίτι αφήστε το . Κ μένα οι δικοί μ νοικιάζουν σπίτι σε άλλον κ δεν το έδωσα. Σε εμένα κ οι γονείς του συντρόφου μου νοικιάζουν 4 σπίτια κ επίσης δεν μας έδωσαν. .

Κ μένουμε σε ένα σπίτι ρετιρέ στο 4ο χωρίς ανσασέρ!

Σκεφτείτε ψάχνουμε σπίτι γιατί πονάνε όλα μου τα κόκκαλα τα γόνατα μου η μέση να ανεβαίνω εδώ πάνω κάθε μέρα κ δεν βρίσκουμε κ εύκολα σπίτι κ είναι όλα πανάκριβα 350-300-400 τα δυαρια σκεφτείτε...δεν ξέρω τι φάση..

Κ τώρα μας είπε ο πεθερός μου ο υποτιθέμενος χαχαχα να μας φτιάξει ένα σπίτι να το ξεκινήσει λέει το Μάρτιο να μας το φτιάξει....ότι να ναι ...

@iriana τι γίνεται; Θα σκάσω πια κάνε το τεστ κορίτσι μου !!!!

Μας γκαστρωσες 😂 που λένε κ στο χωριό μου 😂😂😂😂😂

(Που τέτοια τύχη δηλαδή !!!!) Χαχα!

@Heart μήπως έχεις μάτι ;; 😂 Κάνε τις εξετάσεις σου ! Πώς είσαι σήμερα ;

Έχω έχω νέα κορίτσια από το γιατρό

 

 

Άντε πες μας τα νέα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα κορίτσια! 

Καλά αυτό με το σπίτι αφήστε το . Κ μένα οι δικοί μ νοικιάζουν σπίτι σε άλλον κ δεν το έδωσα. Σε εμένα κ οι γονείς του συντρόφου μου νοικιάζουν 4 σπίτια κ επίσης δεν μας έδωσαν. .

Κ μένουμε σε ένα σπίτι ρετιρέ στο 4ο χωρίς ανσασέρ!

Σκεφτείτε ψάχνουμε σπίτι γιατί πονάνε όλα μου τα κόκκαλα τα γόνατα μου η μέση να ανεβαίνω εδώ πάνω κάθε μέρα κ δεν βρίσκουμε κ εύκολα σπίτι κ είναι όλα πανάκριβα 350-300-400 τα δυαρια σκεφτείτε...δεν ξέρω τι φάση..

Κ τώρα μας είπε ο πεθερός μου ο υποτιθέμενος χαχαχα να μας φτιάξει ένα σπίτι να το ξεκινήσει λέει το Μάρτιο να μας το φτιάξει....ότι να ναι ...

@iriana τι γίνεται; Θα σκάσω πια κάνε το τεστ κορίτσι μου !!!!

Μας γκαστρωσες 😂 που λένε κ στο χωριό μου 😂😂😂😂😂

(Που τέτοια τύχη δηλαδή !!!!) Χαχα!

@Heart μήπως έχεις μάτι ;; 😂 Κάνε τις εξετάσεις σου ! Πώς είσαι σήμερα ;

Έχω έχω νέα κορίτσια από το γιατρό

 

 

Αν είναι δυνατόν..... κ έχεις κ τα θέματα σου!

Για πες μας νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου πείτε κάτι να συνέλθω γιατί θα τσιριξω. Εχτές το απόγευμα βγήκε θετικό το τεστ ωορρηξιας, πάλι δεν μπορούσε ο σύζυγος, αυτή τη φορά λόγω στρες με τη δουλειά, κάναμε προχτές μια προσπάθεια και σήμερα ίσως το απόγευμα αν τα καταφέρουμε. Κλαίω συνέχεια, σέρνομαι στη δουλειά και ειλικρινά θέλω να φύγω. Μου είπε χτες αν θέλω να δούμε για σπερματεγχυνση αφού δεν έχω υπομονή (πάνε 6 μήνες προσπάθειας). Του είπα να περιμένουμε λίγο ακόμα αλλά ειλικρινά είμαι υπερβολική που κάθε φορά όταν πρέπει δεν μπορεί και σε άλλες άσχετες στιγμές πχ μετά από βόλτες χαλαρά, μια χαρά μπορεί. Εν τω μεταξύ επειδή είναι και λίγο μαμακιας κάνουμε ότι κάνουμε μετά πάμε στους γονείς του βόλτα (5' απόσταση), κάθε Κυριακή όλοι μαζί φαγητό και πραγματικά αμαρτία μου αλλά έχω πει να έρθει ένα μωρό να πιάνει χώρο στο αμάξι να μην τους κουβαλάμε παντού μαζί... Ελεος! 

Πωωω!!! Καθολου αμαρτία σου μα καθολουυ!! Βαλε τα ορια σου και μη κάνεις χατίρια καταπιέζοντας τον εαυτό σου!!! Την επόμενη φορά πες με όμορφο τρόπο να κάνετε κατι οι δυο σας και αν δεν το δεχτεί ας παει μόνος του.. Επίσης να του πείς μετά με όμορφο τρόπο να βάλει προτεραιότητες.. 

Μη στεναχωριέσαι 6 μήνες δεν είναι πολύς καιρός. Οσο για τα σπερματοζωάρια επιβιώνουν απο 3 έως και 7-8 μέρες, για αυτο λενε κάποιες "εγώ δεν έμεινα έγκυος στις γόνιμες μέρες "

Μη στεναχωριέσαι ηρέμησε και βάλε τάξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα αυτά δεν θέλω και μετά να φεύγω και να σχολιάζουν χαχαχαχα 

Καλά για να μην δίνονται κ λάθος εντυπώσεις, ότι έτσι μου την κάρφωσε απλά... πάντα πάω με θετικό τεστάκι έστω κ αχνό..... Αλλά ΠΆΝΤΑ πριν την ημερομηνία περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλά για να μην δίνονται κ λάθος εντυπώσεις, ότι έτσι μου την κάρφωσε απλά... πάντα πάω με θετικό τεστάκι έστω κ αχνό..... Αλλά ΠΆΝΤΑ πριν την ημερομηνία περιόδου 

Κορίτσια εγώ που σας είπα έκανα το τεστ παπ και μου έβγαλε ενδοεπιθηλιακή αλλοίωση και μετά μου ζήτησε ο γιατρός να μην προχωρήσουμε αυτό το μήνα σε εξωσωματική και να κάνω το DNA test μου στείλανε χθες τα αποτελέσματα και το τεστ το DNA δεν ανιχνεύει τον ιό είναι αρνητικό οπότε έστειλα την εξέταση στο γιατρό και με πήρε το βράδυ και μου είπε ότι από τη στιγμή που είναι αρνητικό σημαίνει ότι ο ήλιος ναι μεν μπορεί να υπάρχει αλλά έχει ησυχάσει οπότε δεν μας δημιουργεί πρόβλημα και δεν ανιχνεύεται θετικό αυτό ότι δεν χρειάζεται να κάνω κολποσκόπηση αν δεν το θέλω δεν είναι απαραίτητο και ότι απλά θα επαναλάβουμε σε έξι μήνες το τεστ Παπ και το HPV test.

Ωστόσο εγώ είχα βρει γιατρό για να πάω για κολποσκόπηση στις 7 Οκτωβρίου θα το σκεφτώ μέχρι τότε και ίσως κάνω μία επίσκεψη για να δω τι γίνεται και με τον τράχηλο μου αν έχει βλάβες και φενονται και γενικά να πάρω μία γνώμη από έναν γιατρό που είναι εξειδικευμένος πάνω σε αυτό γιατί κακά τα ψέματα ο καθένας είναι εξειδικευμένος στο δικό του το κομμάτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια εγώ που σας είπα έκανα το τεστ παπ και μου έβγαλε ενδοεπιθηλιακή αλλοίωση και μετά μου ζήτησε ο γιατρός να μην προχωρήσουμε αυτό το μήνα σε εξωσωματική και να κάνω το DNA test μου στείλανε χθες τα αποτελέσματα και το τεστ το DNA δεν ανιχνεύει τον ιό είναι αρνητικό οπότε έστειλα την εξέταση στο γιατρό και με πήρε το βράδυ και μου είπε ότι από τη στιγμή που είναι αρνητικό σημαίνει ότι ο ήλιος ναι μεν μπορεί να υπάρχει αλλά έχει ησυχάσει οπότε δεν μας δημιουργεί πρόβλημα και δεν ανιχνεύεται θετικό αυτό ότι δεν χρειάζεται να κάνω κολποσκόπηση αν δεν το θέλω δεν είναι απαραίτητο και ότι απλά θα επαναλάβουμε σε έξι μήνες το τεστ Παπ και το HPV test.

Ωστόσο εγώ είχα βρει γιατρό για να πάω για κολποσκόπηση στις 7 Οκτωβρίου θα το σκεφτώ μέχρι τότε και ίσως κάνω μία επίσκεψη για να δω τι γίνεται και με τον τράχηλο μου αν έχει βλάβες και φενονται και γενικά να πάρω μία γνώμη από έναν γιατρό που είναι εξειδικευμένος πάνω σε αυτό γιατί κακά τα ψέματα ο καθένας είναι εξειδικευμένος στο δικό του το κομμάτι

Οπότε τώρα θα πρέπει να περιμένω να δω αν θα μου έρθει περίοδος σε 35 μέρες κι αν φτάσω τις 35 μέρες και δεν έχει έρθει περίοδος θα πάρω προγεστερόνη και μετά θα πάρω το γιατρό να κλείσω να μπω για εξωσωματική αρχές Νοέμβρη κάπου εκεί υπολογίζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η iriana είπε:

κορίτσια μου εγώ αδιαθέτησα... πάμε για τον επόμενο μήνα με αισιοδοξία! 🙏

να σας ρωτήσω, έχω γράψει τις ορμονικές εξετάσεις που κάνουμε την 2η-3η μέρα.. Ποια από τις 2 μέρες όμως είναι καλύτερη? έχει να κάνει με τη ροή του αίματος;;; 

Κριμά.. στεναχωρέθηκα ρε κορίτσι μου γτ άρχισα να ελπίζω!! μα καμία ρε κορίτσια;; τι πράγμα είναι αυτό!! 😢

Πάμε όλες μαζί δυναμικά για τον επόμενο κύκλο!!!!!!! 💪💪 Για να είμαστε και στην ίδια ομάδα ως εγκυούλες!!! 😍🙏😍

Για τις εξετάσεις που λες, εγω τις κάνω συνήθως 3η ημέρα για να είμαι πιο safe.. νομίζω 2η-4η ημέρα μου είχε πει ο ενδοκρινολόγος.. καλά αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Σ' ευχαριστώ πολυ!! Δεν πειράζει... ένας νέος κύκλος ξεκινά! 

Δεν πειράζει κορίτσια θα πάμε τον επόμενο μήνα πιο δυναμικά όλες δεύτερη μέρα εννοεί ότι αν σου ήρθε σήμερα περίοδος τώρα το μεσημέρι τώρα δηλαδή είναι η πρώτη μέρα οπότε αύριο καλό θα είναι να τις κάνεις που θα είναι η δεύτερη μέρα έτσι νομίζω δεν ξέρω να μας πουν και οι υπόλοιπες αλλά εφόσον σου ήρθε πρωί νομίζω σήμερα πιάνεται η πρώτη μέρα αν σου ερχότανε π.χ. βράδυ θα πιανόταν πρώτη μέρα αύριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η iriana είπε:

κορίτσια μου εγώ αδιαθέτησα... πάμε για τον επόμενο μήνα με αισιοδοξία! 🙏

να σας ρωτήσω, έχω γράψει τις ορμονικές εξετάσεις που κάνουμε την 2η-3η μέρα.. Ποια από τις 2 μέρες όμως είναι καλύτερη? έχει να κάνει με τη ροή του αίματος;;; 

Κρίμα βρε κορίτσι μου!! Αλλά μην λυπάσαι ήδη εχεις το ταξιδάκι σου να σε περιμένει!!! 😉😉🎄🎄και εννοείται οποσδηποτε να επιστρέψεις στο πρόγραμμα γυμναστικής γιατί θα έχεις άλλη ψυχολογία!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η iriana είπε:

Ναι εννοείται! Έψαξα ήδη για συνδρομή και το απόγευμα θα κάνω κανονικά σπίτι μου... η ζωή συνεχίζεται! Επειδή έχω άστατη περίοδο τους τελευταιους μήνες, τουλάχιστον είμαι χαρούμενη που ήρθε την ημέρα που την περίμενα! Γιατί έτσι μπορώ να υπολογίζω και τις γόνιμες..

@Mimi26 σ ευχαριστω... κι εσύ μια χαρα είσαι με τις εξετάσεις σου.. τον επόμενο μήνα θα πας για τα εμβρυακια που σε περιμένουν 

Μακάρι Παναγία μου !!!!! Μακάρι ο επόμενος μήνας να ναι για όλες μας ιδανικός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η iriana είπε:

κορίτσια μου εγώ αδιαθέτησα... πάμε για τον επόμενο μήνα με αισιοδοξία! 🙏

να σας ρωτήσω, έχω γράψει τις ορμονικές εξετάσεις που κάνουμε την 2η-3η μέρα.. Ποια από τις 2 μέρες όμως είναι καλύτερη? έχει να κάνει με τη ροή του αίματος;;; 

Κριμα αλλα παμε για επομενο μηνα δυναμικα💪Εγω την 3η μερα τις ειχα κανει αλλα εχω ακουσει και τα δυο! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ ωραια που βγηκε αρνητικο!!!  Και επισης θετικο το γεγονος οτι επεσε ο πυρετος ακομα και με ντεπον γιατι δειχνει κι αυτο κατι - υπαρχουν περιπτωσεις που δεν πεφτει με τιποτα. Καντες αυριο ολες για να ησυχασεις!!!💗

Τώρα ανέβηκε πάλι , σκωτσέζικο ντουζ... Θα περάσει τι θα κάνει...απλά με κούρασε πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...