Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είδα καφέ και στο εσώρουχο και στο χαρτί τουαλέτας ομως να πω την αλήθεια ποτέ δεν έχω καφέ πάντα έχω κόκκινο κόκκινο αιμα από την πρώτη ημέρα! Απογοήτευση ήρθε 2 μερες νωρίτερα…😣😣😣

Κοριτσι μου περίμενε να δεις πως θα εξελιχθεί γιατί εγώ πριν τη θετική χοριακη είχα κανονικοτατους πόνους περιόδου και καφέ υγρά για 2 μέρες.. και παρόλο που λόγω εξωσωματικής ήξερα ότι δεν γίνεται να μου έρθει περίοδος χωρίς να κόψω φάρμακα, ήταν τόσο έντονο όλο αυτό που συνεχεια έτρεχα τουαλέτα να δω τι γίνεται.. δεν ξέρεις ποτε τι είναι όλα αυτά γιατί εγκυμοσύνη και περίοδος εχουν ίδια συμπτώματα τόσο νωρίς.. σου εύχομαι το καλύτερο και μακάρι να μην σου έρθει περίοδος και να έχεις ένα θετικό τεστακι σύντομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Είδα καφέ και στο εσώρουχο και στο χαρτί τουαλέτας ομως να πω την αλήθεια ποτέ δεν έχω καφέ πάντα έχω κόκκινο κόκκινο αιμα από την πρώτη ημέρα! Απογοήτευση ήρθε 2 μερες νωρίτερα…😣😣😣

Ναι παιδι μουυυυ!!! Ολες σου το λεμε!!! Εμπειρες εγκυμοσυνης κ μη!!😂 Ολες οι ενδειξεις συνηγορουν σε εγκυμοσυνη. κ τα καφε κ οτι ειναι νωριτερα!!!! Για θετικα τα βλεπω τα σημαδιαααα!!!! Αχ μακαριιιιιι!!!! 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:02/04/22

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:29/09

diana8:?

Lacostaki:02/10

Ntinaki83:?

Mimi26:23/10

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:22/09

Antonia2:13/10

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

 

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:? 

Hopemumtobe:30/08

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσι μου ναι για έλεγχο στο σπέρμα πρέπει να κάνεις κ σπερμοδιαγραμμα κ ολική καλλιέργεια....

Την συνταγογράφηση μας την έκανε ουρολόγος κ τα αποτελέσματα τα είδε κ ο ουρολόγος κ ο εξωσωματικος.

Οι απλοί γυναικολόγοι δεν ξέρω κατά πόσο τα ξέρουν όλα αυτά , οι εξωσωματικοι σίγουρα τα ξέρουν.....

Ευχαριστω!! Δηλαδη  ισχυει οτι πρεπει να δωσει και ουρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:29/09

diana8:?

Lacostaki:02/10

Ntinaki83:?

Mimi26:10/09

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:22/09

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

 

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:? 

Hopemumtobe:30/08

Antonia2:16/09

Κοριτσι εγω ελπιζω γ καθυστερηση 13/10!! 💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου αλλά δυστυχώς μου ήρθε κανονικό αιμα τώρα που ήρθα σπίτι από τη δουλεια πήγα τουαλέτα 😢 δε πειράζει εύχομαι ο επόμενος μηνας να είναι πιο τυχερός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου αλλά δυστυχώς μου ήρθε κανονικό αιμα τώρα που ήρθα σπίτι από τη δουλεια πήγα τουαλέτα 😢 δε πειράζει εύχομαι ο επόμενος μηνας να είναι πιο τυχερός 

Μη στενοχωριεσαι καθολου κοριτσι μου, παμε για Οκτωβρη δυνατα❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου αλλά δυστυχώς μου ήρθε κανονικό αιμα τώρα που ήρθα σπίτι από τη δουλεια πήγα τουαλέτα 😢 δε πειράζει εύχομαι ο επόμενος μηνας να είναι πιο τυχερός 

Δεν ξερω.. εγω ακομη ελπιζω!!! Ειμαι αισιοδοξη!! Κι αλλη κοπελα μας ειπε τον Αυγουστο οτι κατεβηκε η περιοδος κ τλκ ηταν εγκυος!!

Μεχρι τελευταια στιγμη μας βασανιζει η αναθεματισμενη!!! Ψυχοβγαλτρα!!!! (Δεν ξερω αν υπαρχει αυτη η λεξη!!!!!)😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καινούργια στο φορουμ, διαβάζοντας διάφορες ιστορίες ένιωσα την ανάγκη να μοιραστώ και εγω τη δικιά μου. Εχει 1 χρόνο που προσπαθούμε για παιδάκι και τους τελευταίους  4 μήνες με παρακολουθεί στενά ο γιατρός για να διαπιστώνουμε την οωρηξια, με θεραπεία κλομιφενης. Ορμονικές  εξετάσεις καλες εκτος της προλακτινης που είναι τσιμπημενη στο 38 με όριο το 25, σαλπιγκογραφια καλη και σπερμοδιαγραμμα καλο.. παρόλα αυτά κάθε μήνα κλάμα και ξανά απο την αρχή.. απο εχθες νιώθω οτι δεν θα τα καταφέρω ποτέ φυσιολογίκα και θα κάνω υπομονή για τον άντρα μου, μέχρι τα Χριστούγεννα για ναπροχωρήσουμε σε εξωσωματική. Εχθές φεύγοντας απο το ιατρείο  έριξα το τελευταίο δάκρυ,  πλέον είμαι πολύ θυμωμένη σε σημείο να λέω το εχω πάρει απόφαση δεν πρόκειται να έρθει... ο γιατρός μου έδωσε μικρή δόση dostinex για να πέσει η τιμή της προλακτινης και όταν τον ρώτησα αν υπάρχει περίπτωση να βρήκαμε το πρόβλημα μου είπε πως πιστεύει πως όχι καθώς αυτή η μικρή αυξηση δεν είναι απαγορευτική για την σύλληψη.. Ποια είναι η γνώμη σας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

καινούργια στο φορουμ, διαβάζοντας διάφορες ιστορίες ένιωσα την ανάγκη να μοιραστώ και εγω τη δικιά μου. Εχει 1 χρόνο που προσπαθούμε για παιδάκι και τους τελευταίους  4 μήνες με παρακολουθεί στενά ο γιατρός για να διαπιστώνουμε την οωρηξια, με θεραπεία κλομιφενης. Ορμονικές  εξετάσεις καλες εκτος της προλακτινης που είναι τσιμπημενη στο 38 με όριο το 25, σαλπιγκογραφια καλη και σπερμοδιαγραμμα καλο.. παρόλα αυτά κάθε μήνα κλάμα και ξανά απο την αρχή.. απο εχθες νιώθω οτι δεν θα τα καταφέρω ποτέ φυσιολογίκα και θα κάνω υπομονή για τον άντρα μου, μέχρι τα Χριστούγεννα για ναπροχωρήσουμε σε εξωσωματική. Εχθές φεύγοντας απο το ιατρείο  έριξα το τελευταίο δάκρυ,  πλέον είμαι πολύ θυμωμένη σε σημείο να λέω το εχω πάρει απόφαση δεν πρόκειται να έρθει... ο γιατρός μου έδωσε μικρή δόση dostinex για να πέσει η τιμή της προλακτινης και όταν τον ρώτησα αν υπάρχει περίπτωση να βρήκαμε το πρόβλημα μου είπε πως πιστεύει πως όχι καθώς αυτή η μικρή αυξηση δεν είναι απαγορευτική για την σύλληψη.. Ποια είναι η γνώμη σας? 

Καλως ηρθες στην παρέα μας! Να ρωτήσω κάτι; Περίοδο εχεις κανονικά; Είχα και εγώ ψηλή προλακτινη κάποτε αλλά είχα κανονικά περίοδο…πρέπει να ξανά κάνω εξετάσεις γιατί και εμεις προσπαθούμε καιρό και τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Δεν ξερω.. εγω ακομη ελπιζω!!! Ειμαι αισιοδοξη!! Κι αλλη κοπελα μας ειπε τον Αυγουστο οτι κατεβηκε η περιοδος κ τλκ ηταν εγκυος!!

Μεχρι τελευταια στιγμη μας βασανιζει η αναθεματισμενη!!! Ψυχοβγαλτρα!!!! (Δεν ξερω αν υπαρχει αυτη η λεξη!!!!!)😂😂😂😂😂

Δε νομίζω να είναι άλλο δε πειράζει! Θα πάμε και ταξιδάκι τελος του μήνα και εύχομαι να γίνει εκεί το θαυματακι μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλως ηρθες στην παρέα μας! Να ρωτήσω κάτι; Περίοδο εχεις κανονικά; Είχα και εγώ ψηλή προλακτινη κάποτε αλλά είχα κανονικά περίοδο…πρέπει να ξανά κάνω εξετάσεις γιατί και εμεις προσπαθούμε καιρό και τίποτα 

Οοοχι ποτέ δεν είχα σταθερό κύκλο,  ο κύκλος μου ήταν 35-55 μέρες, μόνο τους τελευταίος 4 μήνες είναι 34-36 που κάνω θεραπεία με κλομιφενη.. Πόσο καιρό προσπαθείτε αν επιτρέπετε τι τιμές έχεις στη προλακτινη? Ευχαριστώ για την απάντηση, δε νιώθω η μόνη πλέον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

καινούργια στο φορουμ, διαβάζοντας διάφορες ιστορίες ένιωσα την ανάγκη να μοιραστώ και εγω τη δικιά μου. Εχει 1 χρόνο που προσπαθούμε για παιδάκι και τους τελευταίους  4 μήνες με παρακολουθεί στενά ο γιατρός για να διαπιστώνουμε την οωρηξια, με θεραπεία κλομιφενης. Ορμονικές  εξετάσεις καλες εκτος της προλακτινης που είναι τσιμπημενη στο 38 με όριο το 25, σαλπιγκογραφια καλη και σπερμοδιαγραμμα καλο.. παρόλα αυτά κάθε μήνα κλάμα και ξανά απο την αρχή.. απο εχθες νιώθω οτι δεν θα τα καταφέρω ποτέ φυσιολογίκα και θα κάνω υπομονή για τον άντρα μου, μέχρι τα Χριστούγεννα για ναπροχωρήσουμε σε εξωσωματική. Εχθές φεύγοντας απο το ιατρείο  έριξα το τελευταίο δάκρυ,  πλέον είμαι πολύ θυμωμένη σε σημείο να λέω το εχω πάρει απόφαση δεν πρόκειται να έρθει... ο γιατρός μου έδωσε μικρή δόση dostinex για να πέσει η τιμή της προλακτινης και όταν τον ρώτησα αν υπάρχει περίπτωση να βρήκαμε το πρόβλημα μου είπε πως πιστεύει πως όχι καθώς αυτή η μικρή αυξηση δεν είναι απαγορευτική για την σύλληψη.. Ποια είναι η γνώμη σας? 

Καλησπερα κοριτσι μου!  Δεν ξερω να σου πω πως επηρεαζει η προλακτινη αλλα ηθελα να σε ρωτησω αν εχεις ελεγξει αν υπαρχει καποια αιτια για αυξηση? Μηπως σε επηρεαζει καποια φαρμακευτικη αγωγη? πχ σε μια φιλη μου ενα χαπι για στομαχι της την ειχε ανεβασει. Μια αλλη φιλη ειχε υποθυροειδισμο,  εχεις τσεκαρει θυροειδη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Οοοχι ποτέ δεν είχα σταθερό κύκλο,  ο κύκλος μου ήταν 35-55 μέρες, μόνο τους τελευταίος 4 μήνες είναι 34-36 που κάνω θεραπεία με κλομιφενη.. Πόσο καιρό προσπαθείτε αν επιτρέπετε τι τιμές έχεις στη προλακτινη? Ευχαριστώ για την απάντηση, δε νιώθω η μόνη πλέον 

Εγώ ενώ είχα ψηλή η περίοδος μου ήταν σταθερή! Έκανα θεραπεία και εγώ για να μειωθεί αλλά τότε δεν ήμουν σε διαδικασία για παιδί. Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι ποσό ήταν πέρασαν και χρόνια! Εγώ έκανα ορμονικές τότε γιατί άρχιζα να βγάζω τρίχες στο πρόσωπο έτσι το ανακάλυψα αλλά η περίοδος πολύ σταθερή! Πάμε για τον 7ο μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου!  Δεν ξερω να σου πω πως επηρεαζει η προλακτινη αλλα ηθελα να σε ρωτησω αν εχεις ελεγξει αν υπαρχει καποια αιτια για αυξηση? Μηπως σε επηρεαζει καποια φαρμακευτικη αγωγη? πχ σε μια φιλη μου ενα χαπι για στομαχι της την ειχε ανεβασει. Μια αλλη φιλη ειχε υποθυροειδισμο,  εχεις τσεκαρει θυροειδη?

Εμένα ήτανε θεμα της εφηβείας είπε ο γιατρος αλλά να πω κ την αλήθεια έχω πολλά χρόνια να ξανά ελέγξω να δω τι γίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου αλλά δυστυχώς μου ήρθε κανονικό αιμα τώρα που ήρθα σπίτι από τη δουλεια πήγα τουαλέτα 😢 δε πειράζει εύχομαι ο επόμενος μηνας να είναι πιο τυχερός 

Δεν πειράζει κορίτσι μου!! Θα έρθει για όλες η μέρα που θα δούμε θετικό...κι εμείς τυχερές είμαστε , γιατί όσο ο καιρός περνάει κερδισμένες βγαίνουμε...θα αγαπάμε το θαύμα μας και θα έχουμε και την εμπειρία της αναμονής , της απογοήτευσης ....όταν θα έρθει θα το κοιτάμε και θα κλαίμε με πιο δυνατά δάκρυα!! Όλες οι μαμάδες αγαπούν τα παιδιά τους ( μην παρεξηγηθω) αλλά σίγουρα οι γυναίκες που ένιωσαν την απογοήτευση της αναμονής , έχουν το δικαίωμα στα πιο δυνατά συναισθήματα!!! Επομένως κορίτσια όταν έρχεται η περίοδος να σκέφτεστε ότι κι αυτό κάτι μας μαθαίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

καινούργια στο φορουμ, διαβάζοντας διάφορες ιστορίες ένιωσα την ανάγκη να μοιραστώ και εγω τη δικιά μου. Εχει 1 χρόνο που προσπαθούμε για παιδάκι και τους τελευταίους  4 μήνες με παρακολουθεί στενά ο γιατρός για να διαπιστώνουμε την οωρηξια, με θεραπεία κλομιφενης. Ορμονικές  εξετάσεις καλες εκτος της προλακτινης που είναι τσιμπημενη στο 38 με όριο το 25, σαλπιγκογραφια καλη και σπερμοδιαγραμμα καλο.. παρόλα αυτά κάθε μήνα κλάμα και ξανά απο την αρχή.. απο εχθες νιώθω οτι δεν θα τα καταφέρω ποτέ φυσιολογίκα και θα κάνω υπομονή για τον άντρα μου, μέχρι τα Χριστούγεννα για ναπροχωρήσουμε σε εξωσωματική. Εχθές φεύγοντας απο το ιατρείο  έριξα το τελευταίο δάκρυ,  πλέον είμαι πολύ θυμωμένη σε σημείο να λέω το εχω πάρει απόφαση δεν πρόκειται να έρθει... ο γιατρός μου έδωσε μικρή δόση dostinex για να πέσει η τιμή της προλακτινης και όταν τον ρώτησα αν υπάρχει περίπτωση να βρήκαμε το πρόβλημα μου είπε πως πιστεύει πως όχι καθώς αυτή η μικρή αυξηση δεν είναι απαγορευτική για την σύλληψη.. Ποια είναι η γνώμη σας? 

Τα ίδια ακριβώς συμβαίνουν και σ έμενα!! Τα ίδια ακριβώς μου είπε ο γυναικολόγος μου!! Προσπαθουμε βέβαια 3 χρόνια περίπου...Διανύω τον πρώτο κύκλο με κλομιφαινη , περιμένω την Τετάρτη περίοδο( βασικά δεν περιμένω) ....Αν δεν έρθει , θα επισκεφθώ ακόμη έναν γιατρό που έχουν προτείνει εδώ τα κορίτσια και μάλλον θα ξεκινήσω διαδικασίες εξωσωματικής...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Τα ίδια ακριβώς συμβαίνουν και σ έμενα!! Τα ίδια ακριβώς μου είπε ο γυναικολόγος μου!! Προσπαθουμε βέβαια 3 χρόνια περίπου...Διανύω τον πρώτο κύκλο με κλομιφαινη , περιμένω την Τετάρτη περίοδο( βασικά δεν περιμένω) ....Αν δεν έρθει , θα επισκεφθώ ακόμη έναν γιατρό που έχουν προτείνει εδώ τα κορίτσια και μάλλον θα ξεκινήσω διαδικασίες εξωσωματικής...

Εγώ έχω κύκλο 28-30 ημερών...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η iriana είπε:

Την άτιμη!!!! Δεν πειράζει κορίτσι... Τον επόμενο μήνα πιο δυναμικά...👊 Οι δίδυμοι είναι καλύτερο ζώδιο!

Χαχαχα εγώ πάντως τα βρίσκω πολύ με τους δίδυμους αν και λένε διαφορά γι αυτους χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπέρα κοριτσι μου αρχικα σε ευχαριστω πολυ πολυ για ολες τις πληροφοριες που μοιραστηκες, Κι εγω ειμαι εκτος Αθηνας και αναγκαστικα θα παω σε ενα πολυ καλο μικροβιολογικο αυτη τη στιγμη δεν εχω καμια αλλη επιλογη. Πηγε ο συντροφος μου και ρωτησε στο μικροβιολογικο και του ειπαν κατι να φερει και  ουρα αλλα πραγματικα δεν καταλαβα που κολλαει αυτο με σπερμοδιαγραμμα και καλλιεργεια σπερματος; Ειμαι ασχετη με το θεμα γιαυτο και ρωταω

 

Μπορεί να θέλει να του κάνει και καλλιέργεια ούρων για τυχόν κάποιο μικρόβιο που μπορεί να επηρεάσει το σπέρμα...καλά έκανε και του το ζήτησε...

Με αυτό θα έχει πιο εμπεριστατωμένη άποψη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εχει κανει καμια εκετασεις θρομβοφιλιας? Πηρα αποτελεσματα για 13 μεταλλαξεις αλλα δεν  καταλαβαινω χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...