Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η iriana είπε:

Κι εγώ δε φημίζομαι για την υπομονή μου! έκανα σήμερα 5 μέρες πριν ένα της hometest (έχω αρκετά και είπα να παίξω λίγο) και βγήκε καθαρό αρνητικό... ούτε ένα ίχνος κάτι... να πιαστώ από κάπου..!

αλλά δεν χάνω τις ελπίδες μου...! 

 

οχι καλέ μην απογοητεύεσαι..

Της hometest βγαινει αχνό νομίζω ακόμη κι όταν είσαι κοντά στην περίοδο.. αυτό έχω διαβάσει και μάλιστα από αρκετά κορίτσια..

Κράτα γερά!! 3 μερούλες έμειναν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ τι ωραια!!! Να υποθέσω εγκυούλα εεε;;; Με το καλό κορίτσι μου!!! Με ένα πόνο!!! 

Αντε ρε κορίτσια να περάσουμε κι εμείς στο άλλο στρατόπεδο!!! 🙏🤰❤️❤️❤️

Βάλτε τα δυνατα σας!!!! 💪💪😍

Ναι εγκυουλα! Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά!❤️

Μπήκα σήμερα 11η εβδομάδα. Στις 28 έχω την αυχενικη μου, και δε σας κρύβω ένα αγχος το έχω! 

Δε σταματά ποτέ το άγχος μάλλον😅

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Κι εγώ τίποτα από συμπτώματα και περιμένω Κυριακή αλλά το παίρνω για καλό!

Γιατί πολλές φορές είχα όσα συμπτώματα μπορείς να φανταστείς και τίποτα!

Σκέψου θετικά και μην ψάχνεις συμπτώματα! ♥️

Καλα εισαι εγω πριν την περιοδο εχω ζαλαδες αναγουλες πονους στη μεση πονους στο στηθος μεχρι και το χρωμα στις θηλες αλλαζει αφου λεω οτι οπως παει αν γινει καποια στιγμη το θαυμα δεν θα παρω χαμπαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Κι εγώ δε φημίζομαι για την υπομονή μου! έκανα σήμερα 5 μέρες πριν ένα της hometest (έχω αρκετά και είπα να παίξω λίγο) και βγήκε καθαρό αρνητικό... ούτε ένα ίχνος κάτι... να πιαστώ από κάπου..!

αλλά δεν χάνω τις ελπίδες μου...! 

 

Εννοείται ότι δεν πρέπει να χάνεις τις ελπίδες σου! Δεν σημαίνει ότι οπωσδήποτε θα έπρεπε να δείξει από τώρα... απλά λέω ότι μπορεί κ να συμβεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Ναι εγκυουλα! Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά!❤️

Μπήκα σήμερα 11η εβδομάδα. Στις 28 έχω την αυχενικη μου, και δε σας κρύβω ένα αγχος το έχω! 

Δε σταματά ποτέ το άγχος μάλλον😅

 

 

 

 

 

Πόσο τέλεια !!!!!

Έτσι δώσε μας λίγη θετική ενέργεια εσύ που είσαι εγκυουλα πια 🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ πριν ξεκινούσα από νωρις τα τεστ εγκυμοσύνης τώρα αν δεν μου έρθει η καθυστέρηση δεν κάνω τίποτα (βέβαια έρχεται πάντα στην ώρα της, όποτε έχω πολύ καιρό να κάνω τεστ εγκυμοσύνης) απογοητευόμουν πολύ έχανα το κουράγιο μου!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ πριν ξεκινούσα από νωρις τα τεστ εγκυμοσύνης τώρα αν δεν μου έρθει η καθυστέρηση δεν κάνω τίποτα (βέβαια έρχεται πάντα στην ώρα της, όποτε έχω πολύ καιρό να κάνω τεστ εγκυμοσύνης) απογοητευόμουν πολύ έχανα το κουράγιο μου!  

Εννοείται αυτό είναι ανάλογα με την ψυχολογία του καθενός.... εγώ δεν κρατιέμαι με τίποτα, μου είναι πιο ψυχοφθόρα η αναμονή, φυσικά λειτουργεί ανάποδα σε άλλους ανθρώπους. Σημασία έχει να βγει θετικό 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Ναι η αλήθεια είναι ότι όταν βλεπεις να μην εμφανίζεται η ροζ γραμμούλα σε επηρεάζει κάπως.

Προσπαθείς πολύ καιρό κορίτσι εσυ;; σορρυ αν το έχεις ξανά πει..αλλα δεν θυμάμαι! 

Ξεκινήσαμε από τον Ιανουάριο και σταματήσαμε Μάιο Ιούνιο για να γίνει το εμβόλιο βασικά 10/6 μου τελείωνε η περίοδος και ήταν και η δεύτερη μου δόση, και αρχίσαμε έτσι χαλαρά από τον Ιούνιο ξανά χωρις να κοιτάω ημερομηνίες! Αλλά κάναμε άσχετες ημερες στο τέλος. Τον Αύγουστο χάσαμε τις ημερες διότι κάτι μας έτυχε, και μπορώ να πω ότι τώρα αυτή τη φορά ήταν η πιο στοχευμένη με τεστ ωορρηξιας εκμεταλλευτήκαμε ολες τις ημερες σχεδόν τις γόνιμες! Βασικά 6 μηνες με τις διακοπες που κάναμε κάποιους μηνες! Εσείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εννοείται αυτό είναι ανάλογα με την ψυχολογία του καθενός.... εγώ δεν κρατιέμαι με τίποτα, μου είναι πιο ψυχοφθόρα η αναμονή, φυσικά λειτουργεί ανάποδα σε άλλους ανθρώπους. Σημασία έχει να βγει θετικό 😊

Ε ναι αυτό έχει σημασία να δούμε το πολυπόθητο +  😉 ξερεις πόσες ιδέες έχω για έκπληξη στον άντρα μου και στους γονεις μας; Ανυπομονώ για αυτή την ημέρα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Ε ναι αυτό έχει σημασία να δούμε το πολυπόθητο +  😉 ξερεις πόσες ιδέες έχω για έκπληξη στον άντρα μου και στους γονεις μας; Ανυπομονώ για αυτή την ημέρα…

Ουουουουουου άσε από ιδέες!!!! Δεν έχω κάνει ούτε μια τελικά γιατί τρέχω κατά πάνω του με το τεστ! 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ουουουουουου άσε από ιδέες!!!! Δεν έχω κάνει ούτε μια τελικά γιατί τρέχω κατά πάνω του με το τεστ! 😆😆😆

Καλά και εγώ έτσι λεω και στο τελος δεν ξέρω πως θα μου έρθει και ισως να μην κάνω τίποτα απ όλα αυτά που φαντάζομαι χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Καλά και εγώ έτσι λεω και στο τελος δεν ξέρω πως θα μου έρθει και ισως να μην κάνω τίποτα απ όλα αυτά που φαντάζομαι χαχαχαχα 

Ο δικός μου είναι τόσο άσχετος που ακόμα και να του δείξω το τεστ αν και όταν βγει θετικό θα ρωτάει τι είναι αυτό... Οπότε απλά θα του το ανακοινώσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Ο δικός μου είναι τόσο άσχετος που ακόμα και να του δείξω το τεστ αν και όταν βγει θετικό θα ρωτάει τι είναι αυτό... Οπότε απλά θα του το ανακοινώσω 

Εγώ είχα ξέχασει στο μπάνιο ένα τεστ ωορρηξιας που ήταν αρνητικό γιατί είχε άχνη γραμμουλα και λεω αφού είναι αρνητικό ας πάω για ύπνο αφού νυστάζω και αύριο μέρα είναι πάλι το βρήκε και ήρθε με ξύπνησε για να κάνουμε έρωτα γιατί νόμιζε ότι ήταν θετικό χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ είχα ξέχασει στο μπάνιο ένα τεστ ωορρηξιας που ήταν αρνητικό γιατί είχε άχνη γραμμουλα και λεω αφού είναι αρνητικό ας πάω για ύπνο αφού νυστάζω και αύριο μέρα είναι πάλι το βρήκε και ήρθε με ξύπνησε για να κάνουμε έρωτα γιατί νόμιζε ότι ήταν θετικό χαχαχαχα 

Αυτό κορίτσι μου είναι τύχη βουνό να θέλει να κάνετε έρωτα επειδή πιστεύει ότι έχεις ωορρηξία ακόμα κι αν κάνει λάθος ο δικός μου αν του πω ότι έχω θετικό ωορρήξιας απλά θα κομπλαρει βέβαια και που τα βλέπει πάνω στο πλυντήριο χαμπαρι δεν παιρνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ είχα ξέχασει στο μπάνιο ένα τεστ ωορρηξιας που ήταν αρνητικό γιατί είχε άχνη γραμμουλα και λεω αφού είναι αρνητικό ας πάω για ύπνο αφού νυστάζω και αύριο μέρα είναι πάλι το βρήκε και ήρθε με ξύπνησε για να κάνουμε έρωτα γιατί νόμιζε ότι ήταν θετικό χαχαχαχα 

Τι τελειος!!!!! Πολυ σημαντικο να το θελει κι ο αλλος οσο εσυ!!

Αχ κοριτσια εγω απο ιδεες δεν εχω πολλες. Οταν ερθει η θετικη χοριακη θα σας συμβουλευτω!!!! Αλλα πιστευω θ το καταλαβει απ το κλαμα!!! Συγκινουμαι κ μονο π το σκεφτομαι 😍😭😍😭😍😭

Κοριτσια σμρ του εκλεισα ραντεβου σε ουρολογο-ανδρολογο κ δεν εβγαλε κιχ 😂😂😂 ο γλυκουλης μου. Κ τρεμει γ τους κολυμβητες του λεει 🤣🤣🤣🤣🤣 οτι ειναι θ το αντιμετωπισουμε!! 💪💪👩‍❤️‍👨Αρκει ν ξερουμε με τι εχουμε ν κανουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Αυτό κορίτσι μου είναι τύχη βουνό να θέλει να κάνετε έρωτα επειδή πιστεύει ότι έχεις ωορρηξία ακόμα κι αν κάνει λάθος ο δικός μου αν του πω ότι έχω θετικό ωορρήξιας απλά θα κομπλαρει βέβαια και που τα βλέπει πάνω στο πλυντήριο χαμπαρι δεν παιρνει

Αχ κι εμενα το παθαινει αυτο. Κοκομπλοκο!!!!! Που κατα τα αλλα με κυνηγαει ολη την ωρα.. αν του πω δωστα ολα εχω ωορρηξια, παειιιιι 🤣😂🤣😂 το χασαμε το τρενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ είχα ξέχασει στο μπάνιο ένα τεστ ωορρηξιας που ήταν αρνητικό γιατί είχε άχνη γραμμουλα και λεω αφού είναι αρνητικό ας πάω για ύπνο αφού νυστάζω και αύριο μέρα είναι πάλι το βρήκε και ήρθε με ξύπνησε για να κάνουμε έρωτα γιατί νόμιζε ότι ήταν θετικό χαχαχαχα 

Εντάξει τέλειος!!! Πεθαίνω 😂 

Προφανώς κ το εκμεταλλεύτηκες όπως κ να έχει.....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Τι τελειος!!!!! Πολυ σημαντικο να το θελει κι ο αλλος οσο εσυ!!

Αχ κοριτσια εγω απο ιδεες δεν εχω πολλες. Οταν ερθει η θετικη χοριακη θα σας συμβουλευτω!!!! Αλλα πιστευω θ το καταλαβει απ το κλαμα!!! Συγκινουμαι κ μονο π το σκεφτομαι 😍😭😍😭😍😭

Κοριτσια σμρ του εκλεισα ραντεβου σε ουρολογο-ανδρολογο κ δεν εβγαλε κιχ 😂😂😂 ο γλυκουλης μου. Κ τρεμει γ τους κολυμβητες του λεει 🤣🤣🤣🤣🤣 οτι ειναι θ το αντιμετωπισουμε!! 💪💪👩‍❤️‍👨Αρκει ν ξερουμε με τι εχουμε ν κανουμε

Πες μας ότι έχεις θετικό τεστάκι κ θα βρούμε έκπληξη που να συμπεριλαμβάνει κ κλάμα να σε βολέψουμε 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ κι εμενα το παθαινει αυτο. Κοκομπλοκο!!!!! Που κατα τα αλλα με κυνηγαει ολη την ωρα.. αν του πω δωστα ολα εχω ωορρηξια, παειιιιι 🤣😂🤣😂 το χασαμε το τρενο

Καλησπέρα κορίτσια!

Εγω για να πιασω τον γιο μου εκανα 2 χρόνια 1,5 χρονο χαλαρα και 6 μηνες με τεστ ωορηξιας...και τιποτα.. Ειχα καταλήξει να κανω σεξ με το ζορι γιατι ειχα αγχωθει και δεν ηθελα.....(ειχαμε κανει οοοολες τις εξετασεις και δεν ειχαμε τπτ).....και τοτε ειπα να κανω σπερματεγχυση και τσουπ εμεινα αμεσως...και τωρα ξεκινησα για το δευτερο και λεω δεν ξαναμπαίνω παλι σε αυτη τη φαση με τεστ ωορηξιας και σεξ μονο οταν πρεπει κλπ.....και εκανα παλι σπερματεγχυση και τσουπ εμεινα παλι...απεβαλα βεβαια αμεσως αλλα τωρα ξαναεκανα εη σπερματεγχυση και ξανα εμεινα...

Δεν ξερω , εγω ψυχολογικα δεν την παλευω με τα τεστ ωορηξιας πραγματικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Πόσο τέλεια !!!!!

Έτσι δώσε μας λίγη θετική ενέργεια εσύ που είσαι εγκυουλα πια 🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Μακάρι κορίτσια να σας φέρω γούρι.Βεβαια το αληθινό γούρι είσαστε εσείς οι ίδιες που προσπαθείτε και θα φτάσετε στο στόχο σας σίγουρα!

Θετική ενέργεια σας στέλνω άπλετη!

❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Μακάρι κορίτσια να σας φέρω γούρι.Βεβαια το αληθινό γούρι είσαστε εσείς οι ίδιες που προσπαθείτε και θα φτάσετε στο στόχο σας σίγουρα!

Θετική ενέργεια σας στέλνω άπλετη!

❤️❤️ 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Μακάρι κορίτσια να σας φέρω γούρι.Βεβαια το αληθινό γούρι είσαστε εσείς οι ίδιες που προσπαθείτε και θα φτάσετε στο στόχο σας σίγουρα!

Θετική ενέργεια σας στέλνω άπλετη!

❤️❤️ 

Ευχαιριστουμε πολυ❤️ Σου ευχομαι οτι καλυτερο για την εγκυμοσυνη μεσα απτην καρδια μου!😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Τι τελειος!!!!! Πολυ σημαντικο να το θελει κι ο αλλος οσο εσυ!!

Αχ κοριτσια εγω απο ιδεες δεν εχω πολλες. Οταν ερθει η θετικη χοριακη θα σας συμβουλευτω!!!! Αλλα πιστευω θ το καταλαβει απ το κλαμα!!! Συγκινουμαι κ μονο π το σκεφτομαι 😍😭😍😭😍😭

Κοριτσια σμρ του εκλεισα ραντεβου σε ουρολογο-ανδρολογο κ δεν εβγαλε κιχ 😂😂😂 ο γλυκουλης μου. Κ τρεμει γ τους κολυμβητες του λεει 🤣🤣🤣🤣🤣 οτι ειναι θ το αντιμετωπισουμε!! 💪💪👩‍❤️‍👨Αρκει ν ξερουμε με τι εχουμε ν κανουμε

Αντωνια δεν το πιστευω καλε, τι συντονισμος!!! Κι εγω τωρα μολισ νομιζω οτι τον επεισα για να κανουμε σπερμοδιαγραμμα απο εβδομαδα! Αχ μακαρι να βγουν οκ!! Μου ειπαν οτι χρειαζεται 3-4 μερες αποχη εχει καμια εμπειρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Τι τελειος!!!!! Πολυ σημαντικο να το θελει κι ο αλλος οσο εσυ!!

Αχ κοριτσια εγω απο ιδεες δεν εχω πολλες. Οταν ερθει η θετικη χοριακη θα σας συμβουλευτω!!!! Αλλα πιστευω θ το καταλαβει απ το κλαμα!!! Συγκινουμαι κ μονο π το σκεφτομαι 😍😭😍😭😍😭

Κοριτσια σμρ του εκλεισα ραντεβου σε ουρολογο-ανδρολογο κ δεν εβγαλε κιχ 😂😂😂 ο γλυκουλης μου. Κ τρεμει γ τους κολυμβητες του λεει 🤣🤣🤣🤣🤣 οτι ειναι θ το αντιμετωπισουμε!! 💪💪👩‍❤️‍👨Αρκει ν ξερουμε με τι εχουμε ν κανουμε

Έχετε κάνει κάποιο σπερμοδιαγραμμα κοπέλα μου και έχετε δει κάτι που κλείσατε ραντεβού σε ανδρολογο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αντωνια δεν το πιστευω καλε, τι συντονισμος!!! Κι εγω τωρα μολισ νομιζω οτι τον επεισα για να κανουμε σπερμοδιαγραμμα απο εβδομαδα! Αχ μακαρι να βγουν οκ!! Μου ειπαν οτι χρειαζεται 3-4 μερες αποχη εχει καμια εμπειρια?

Αχ μακαρι κοριτσι μου!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️ Ολα καλα θ πανε!! Εγω θελω ν το κανουμε πιο πολυ γ να ξεκολλησει το μυαλο μου κ να χαλαρωσω.. κι αν στην τελικη προκυψει κτ, θα το αντιμετωπισουμε.. απ το να προσπαθουμε αδικα.. ποτε κλεισατε εσεις;; 

Υ.Γ. εγω δεν τον επεισα.. του το ανακοινωσα γλυκα γλυκα.. ηθελα απ την αρχη να κανουμε (με το π ξεκινησαμε τις ελευθερες επαφες) αλλα δε ψηθηκε.. του ειπα αν περασει το καλοκαιρι, θα ψαχτουμε οποτε σμρ εκατσε σουζα 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Αγχωνεται γ τους 🏊🏊🏊🏊 αλλα θ το ξεπερασει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...