Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τέτοιοι ανεύθυνοι υπάρχουν πολλοί γι αυτό το λόγο δεν υπάρχει και τελος σε αυτή την ιστορία!! Ευτυχως ομως που υπάρχουν και άνθρωποι σαν εμας

Σωστό αλλά δεν θα έπρεπε να είναι τόσο αναξιόπιστο γιατί μπορεί κάποιος να είναι και ασυπτωματικος...νομίζω απ' όπου κι αν το πιάσεις ,πρωτίστως απ' το σύστημα , είναι όλο λάθος...Τελοσπαντων σοβαρεψα πολύ...θα σας ενημερώνω για χειροπιαστές εξελίξεις...μέχρι τότε σας αφήνω να ηρεμήσετε από την τρέλα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια να ζητήσω και συγνώμη γιατί σας έχω τρελάνει εντελώς...χίλια συγνώμη , θα σταματησω να στέλνω Κι αν έχω χειροπιαστα νέα θα σας στείλω...

Κορίτσι μου εύχομαι να είναι κάτι καλό και όχι κορωνοιος!!! 🤩🥰🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια να ζητήσω και συγνώμη γιατί σας έχω τρελάνει εντελώς...χίλια συγνώμη , θα σταματησω να στέλνω Κι αν έχω χειροπιαστα νέα θα σας στείλω...

Βρε κορίτσι μου τι συγγνώμη....? Γι'αυτό δεν είμαστε εδώ? Αν δεν τα πούμε εδω να ελαφρύνουμε λίγο τις σκέψεις μας που θα τα πούμε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Nαι , ναι όλες...ορμονολογικες , σπερμοδιαγραμμα εξειδικευμένο , σαλπιγγογραφια , έχει μείνει η υστεροσκοπηση ( σαν μίνι χειρουργείο) , ειπαμε να το κάνουμε πριν την εξωσωματική αφού όλες οι εξετάσεις ήταν καλές...

Αυτό ακριβώς θα κάνω και εγώ.. τα ίδια βήματα.. εντωμεταξύ κάποιοι γιατροί συστήνουν την υστεροσκοπηση ενω άλλοι σου λένε πρέπει να έχεις ενδείξεις για να κάνεις υστεροσκοπηση.. εσένα ο γιατρός τι σου είπε? Εμένα μου είπε οτι όντως μπορεί να φανεί κατι το οποίο δεν φάνηκε σε άλλη εξέταση, σαλπιγκογραφια κτλπ.. Επίσης έχεις εικόνα απο τιμες για υστεροσκοπηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια να ζητήσω και συγνώμη γιατί σας έχω τρελάνει εντελώς...χίλια συγνώμη , θα σταματησω να στέλνω Κι αν έχω χειροπιαστα νέα θα σας στείλω...

Αντε καλε!!! Εννοειται ν μας στελνεις!!!

Μακαρι να μην ειναι τπτ κοριτσι μου κ να ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης!!! 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Ναι θα πρέπει να κάνω μάλλον τώρα μολις μπει ο Δεκέμβρης είπα να πάω αφού θα πάω για το τσεκ απ του χρόνου στον γυναικολόγο. Επειδή η περίοδος μου είναι πολύ σταθερή δεν έχω κανένα πρόβλημα στο τεστ παπ όλα ήταν εντάξει και στον υπέρηχο που μου κάνει ήταν και αυτό οκ είπαμε να ξεκινήσουμε! Αλλά αν δεν έρθει ως τότε θα κάνουμε και εγώ κ ο άντρας μου τις εξετάσεις να δούμε τι συμβαίνει! 

Εύχομαι να μην χρειαστούν οι εξετάσεις και σύντομα ενα μπεμπεκι στη κοιλιά σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Βρε κορίτσι μου τι συγγνώμη....? Γι'αυτό δεν είμαστε εδώ? Αν δεν τα πούμε εδω να ελαφρύνουμε λίγο τις σκέψεις μας που θα τα πούμε? 

Ακριβως αυτο!!! 👍👍👍

Κι εγω μερικες φορες νιωθω ν το παρακανω με τις εννοιες που εκφραζω αλλα νιωθω μεγαλη ελευθερια εδω και παιρνω τοση δυναμη!!!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

 Ρε τι τραβάμε ...έκανα κι άλλο σελφ πάλι αρνητικό...!! Τόσο αναξιόπιστα είναι ρε κορίτσια; Αν δηλαδή εγώ ήμουν άλλος τύπος και δεν ήθελα αύριο ούτε να πληρώσω ούτε τίποτα και τελικά είναι θετικό θα κολλήσω μαθητές γονείς...τι να πω πια; 

Να κάνεις μοριακο σίγουρα.. Στη δουλειά του άντρα μου βγήκε θετικός ένας συναδέλφος. Έκανε κάθε μέρα τεστ κ έβγαινε αρνητικό. Μια μέρα άρχισε ζάλη, δέκατα λέγαμε θα επαθε ηλίαση.. Σηκώνεται το πρωι, κάνει τεστ αρνητικό, παει δουλειά, γυρνάει κ παει στο ΙΚΑ κ βγαίνει θετικός... ε λοιπόν το τεστ εν τέλει έδειξε εκείνη την ημέρα το απόγευμα γιατί εκανε μετά από περιεργεια να δει ποτε έχει σκοπό να βγει θετικό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Να κάνεις μοριακο σίγουρα.. Στη δουλειά του άντρα μου βγήκε θετικός ένας συναδέλφος. Έκανε κάθε μέρα τεστ κ έβγαινε αρνητικό. Μια μέρα άρχισε ζάλη, δέκατα λέγαμε θα επαθε ηλίαση.. Σηκώνεται το πρωι, κάνει τεστ αρνητικό, παει δουλειά, γυρνάει κ παει στο ΙΚΑ κ βγαίνει θετικός... ε λοιπόν το τεστ εν τέλει έδειξε εκείνη την ημέρα το απόγευμα γιατί εκανε μετά από περιεργεια να δει ποτε έχει σκοπό να βγει θετικό... 

@Heart μην πανικοβάλλεσαι! 

Περίμενε να δεις πως θα είσαι κ αύριο!

Τώρα πώς είσαι ;

Πο πο εγώ έχω τα νεύρα μου, ήρθαμε βόλτα με το αγόρι μου αθηνα για ποτό και ειμασταν μέσα στη γκρίνια. .. τόση ώρα δρόμο για ένα ποτό κ τελικά τη βγάλαμε γκρινιάζοντας .. έλεος με χάλασε πολύ σήμερα εεεε μου ήρθε να του κοπανησω μια στο δόξα πατρι. Έλεος λέω έχουμε τα θέματα μας , τα ορμονικά μας τα επαγγελματικά μας  τα σωματικά μας.κ να ακούμε κ γκρίνια κ μούτρα 🙄🙄🙄🙄 ας ελπίδων αυριο να ναι αλλιώς....

Οκ σπάνια γκρινιάζει, αλλά σήμερα βρήκε ;; 😠😠😠😠😠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Heart μην πανικοβάλλεσαι! 

Περίμενε να δεις πως θα είσαι κ αύριο!

Τώρα πώς είσαι ;

Πο πο εγώ έχω τα νεύρα μου, ήρθαμε βόλτα με το αγόρι μου αθηνα για ποτό και ειμασταν μέσα στη γκρίνια. .. τόση ώρα δρόμο για ένα ποτό κ τελικά τη βγάλαμε γκρινιάζοντας .. έλεος με χάλασε πολύ σήμερα εεεε μου ήρθε να του κοπανησω μια στο δόξα πατρι. Έλεος λέω έχουμε τα θέματα μας , τα ορμονικά μας τα επαγγελματικά μας  τα σωματικά μας.κ να ακούμε κ γκρίνια κ μούτρα 🙄🙄🙄🙄 ας ελπίδων αυριο να ναι αλλιώς....

Οκ σπάνια γκρινιάζει, αλλά σήμερα βρήκε ;; 😠😠😠😠😠

Τα ίδια από πυρετό αλλά νιώθω έντονες τσιμπίες δεξιά που όταν τις νιώθω πετάγομαι λίγο...διάσπαρτες τις νιώθω...λέω αύριο να πάω να κάνω μοριαμο και να πάρω κι ένα τεστ εγκυμοσύνης...ας ελπισω ότι δεν θα δείξει ψευδώς θετικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Heart μην πανικοβάλλεσαι! 

Περίμενε να δεις πως θα είσαι κ αύριο!

Τώρα πώς είσαι ;

Πο πο εγώ έχω τα νεύρα μου, ήρθαμε βόλτα με το αγόρι μου αθηνα για ποτό και ειμασταν μέσα στη γκρίνια. .. τόση ώρα δρόμο για ένα ποτό κ τελικά τη βγάλαμε γκρινιάζοντας .. έλεος με χάλασε πολύ σήμερα εεεε μου ήρθε να του κοπανησω μια στο δόξα πατρι. Έλεος λέω έχουμε τα θέματα μας , τα ορμονικά μας τα επαγγελματικά μας  τα σωματικά μας.κ να ακούμε κ γκρίνια κ μούτρα 🙄🙄🙄🙄 ας ελπίδων αυριο να ναι αλλιώς....

Οκ σπάνια γκρινιάζει, αλλά σήμερα βρήκε ;; 😠😠😠😠😠

Τι πάθατε εσείς.. ξεματιαστειτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια 38,4 , το κεφάλι μου θα σπάσει , ήπια ένα ντεπον χιλιαρι , μπας και κοιμηθω...τι άτυχη ρε κορίτσια , τώρα που περιμένω περίοδο τώρα έχω και πυρετό , έλεος πια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!!! Θετικά και γρήγορα αποτελέσματα σε όλες εύχομαι με όμορφα κ γερά μωράκια!!! 

Εχω 20τεστ ωορρηξίας και 4εγκυμοσυνης(1 χρησιμοποίησα εγώ) ημερομηνία λήξης το 22 της εταιρίας hometest τα είχα πάρει γιατί θα ξεκινούσαμε προσπαθεια με τον άντρα μου τον Δεκέμβρη του 20 αλλά μας την έσκασε ο μπέμπης και μας ήρθε τον Σεπτέμβρη χωρίς να το επιδιώκουμε! Λυπάμαι να τα πετάξω, 3ο παιδάκι δεν προβλέπεται οπότε θα ήταν μεγάλη μου χαρά όποια τα χρειάζεται να της τα στείλω! Είναι τα τυχερακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Heart είπε:

Σωστό αλλά δεν θα έπρεπε να είναι τόσο αναξιόπιστο γιατί μπορεί κάποιος να είναι και ασυπτωματικος...νομίζω απ' όπου κι αν το πιάσεις ,πρωτίστως απ' το σύστημα , είναι όλο λάθος...Τελοσπαντων σοβαρεψα πολύ...θα σας ενημερώνω για χειροπιαστές εξελίξεις...μέχρι τότε σας αφήνω να ηρεμήσετε από την τρέλα μου!!

Σίγουρα είναι όλα λαθος!! Εννοείται θα περιμένουμε ενημέρωση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια 38,4 , το κεφάλι μου θα σπάσει , ήπια ένα ντεπον χιλιαρι , μπας και κοιμηθω...τι άτυχη ρε κορίτσια , τώρα που περιμένω περίοδο τώρα έχω και πυρετό , έλεος πια!!!

Κοριτσι μου καλημερα, μακαρι να ξυπνησεις καλυτερα! 💪Λυπαμαι πολυ για την ταλαιπωρια σου,μεσα απ΄την καρδια μου σου ευχομαι να ειναι για καλο. Σχετικα με κοβιντ, ελπιζω να ειναι αρνητικο!!!❤️ Εχω παρα πολυ κοντινο μου προσωπο που νοσησε και θα σου πω οτι μονο το μοριακο ειναι αξιοπιστο. Ηταν με φουλ συμπτωματα βηχα πηρετο  και και το ραπιντ εβγαινε αρνητικο...Κανε και ενα τεστ εγκυμοσυνης και αν ολα αρνητικα, εγω θα επαιρνα γιατrο να ρωτησω για κλομιφαινη

ΥΓ.Καλα κανεις και μας τα γραφεις εδω, εννοειται,  μη φορτωνεις τον εαυτο σου με τετοιες σκεψεις, περιμενουμε νεα!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια 38,4 , το κεφάλι μου θα σπάσει , ήπια ένα ντεπον χιλιαρι , μπας και κοιμηθω...τι άτυχη ρε κορίτσια , τώρα που περιμένω περίοδο τώρα έχω και πυρετό , έλεος πια!!!

Καλημερα κοριτσι μου. Πολυ στεναχωριεμαι π χειροτερεψε ο πυρετος.

Περαστικα ευχομαι. Πηγαινε οπωσδηποτε γ μοριακο π περιμενουμε νεα.

Υ.Γ. σας εγραψα γ μια φιλη μου π εμεινε εγκυος μετα απ 1 παλινδρομη κ 2 χρονια προσπαθειας. 4 ημερες πριν κανει το θετικο τεστ εγκυμοσυνης, επαθε δηλητηριαση κι αυτη κι ο αντρας της. Πολυς εμετος (συγγνωμη πρωινιατικα) κ ανεβασαν πυρετο. Δοξα το θεο η εγκυμοσυνη δεν επηρεαστηκε καθολου. Μην αγχωνεσαι απλα να εισαι συντηριτικη στα φαρμακα π παιρνεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια και καλη Κυριακη!!!!! 

@irianaπως εισαι σμρ;; Συνεχιζονται οι εξαψεις;;

Καλη Κυριακη κοριτσι μας❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι στις γόνιμες μέρες και κάνω τα πρωινά τεστ ωορρηξιας ψάχνοντας τη μέρα ωορρηξιας. Σήμερα πονάω κάτω, ανακατεύομαι, πονάει η μέση μου και έχω 36.3 (συνήθως έχω 35.8). Τώρα αυτά είναι σημάδια ωορρηξιας; το τεστ το πρωί δε χαμογελούσε πάντως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια είμαι στις γόνιμες μέρες και κάνω τα πρωινά τεστ ωορρηξιας ψάχνοντας τη μέρα ωορρηξιας. Σήμερα πονάω κάτω, ανακατεύομαι, πονάει η μέση μου και έχω 36.3 (συνήθως έχω 35.8). Τώρα αυτά είναι σημάδια ωορρηξιας; το τεστ το πρωί δε χαμογελούσε πάντως... 

Κοριτσι μου κι εγω τα ιδια τεστ χρησιμοποιω με το χαμογελο και μου εχει τυχει το πρωι να βγει αρνητικο ενω το μεσημερι θετικο! Οποτε αν και ειναι ακριβα τα συγκεκριμενα, ισως εαν εισαι στις γονιμες αξιζει να ξαναδοκμασεις να κανεις καποιο αργοτερα σημερα; πχ απογευμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Καλή Κυριακή  σε ολες!!

Εγώ Τονια μου έκανα χθες το απόγευμα ένα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε πολύ αχνο θετικό.. από το βράδυ και μετά είχα διάφορες ενοχλήσεις στην κοιλιά.. έκανα σήμερα το πρωί άλλο ένα και βγήκε αρνητικό... 🤯🥴😵😠 μάλλον δεν ήταν σωστό το χθεσινό τι να πω.. την έβλεπα πάντως τη γραμμή.. 

Καλημέρα κορίτσια!

Ήταν της ίδιας εταιρίας κ τα δύο τεστ κορίτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Καλή Κυριακή  σε ολες!!

Εγώ Τονια μου έκανα χθες το απόγευμα ένα τεστ εγκυμοσύνης και βγήκε πολύ αχνο θετικό.. από το βράδυ και μετά είχα διάφορες ενοχλήσεις στην κοιλιά.. έκανα σήμερα το πρωί άλλο ένα και βγήκε αρνητικό... 🤯🥴😵😠 μάλλον δεν ήταν σωστό το χθεσινό τι να πω.. την έβλεπα πάντως τη γραμμή.. 

Εαν και ξερω απο γυναικολογο οτι ειναι πολυ δυσκολο να βγει θετικο και να μην εισαι, μου εχει με αχνο τεστ μια φορα πριν χρονια..Ελπιζω βεβαια να ειναι λανθασμενα αρνητικο το σημερινο!❤️ Ποτε περιμενεις περιοδο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...