Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Αυγούστου το μελτεμι θα μας πάρει απ το χέρι το φεγγάρι θα γεμίσει η κοιλίτσα θα ανθίσει


Lacostaki

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα, 

Ατροφικο  ενδομητρίο στα 2.  Ξεκάθαρη πολυκυστικη μορφή. Επέρχονται στο φυσιολογικο μέγεθος οι ωοθήκες. . Εξαφανίστηκε το υγρό που είχε. Όλα καλά. Ωορρηξία δεν θα κάνω. Δεν προβλεπεται. Αυτά τα νέα από το γυναικολόγο. 

Την προηγουμενη εβδομάδα ημουν ακόμη επί την επήρεια των ορμονών. 

Άρα περιοδος δεν προβλεπεται.... Στις 35 μερες θα παρω 5 μερες προγεστερονη. 

Δεν πειράζει κορίτσι μου!! Έχεις τα εμβρυακια σου!!!μην αγχώνεσαι!! Εγώ πάντως θα τα συνέχιζα τα τεστακια...θα μου πεις τρελή είσαι ; Αφού στο είπε ο γιατρός ότι δεν θα κάνεις ωορρηξια!θα σου πω τρελή είμαι γιατί που και που καλό είναι να ζεις με την ελπίδα....αφού είσαι έτοιμη για την εξωσωματική...αν δεν ήμουν  έτοιμη για εξωσωματική δεν θα τα έκανα , θα κοιτούσα πως να λύσω το πρόβλημα!! Τώρα όμως που είσαι έτοιμη για εξωσωματική ,κάνε τα..αφού τα αγόρασες κιόλας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα! Ήθελα να σε ρωτήσω εάν γενικά οι εξετάσεις του θυροειδη σου είναι καλές.. επίσης, τα κιλά σου είναι φυσιολογικά? Μήπως είσαι υπερβολικά αδύνατη και γι αυτό δεν δουλεύει σωστά ο οργανισμός σου? Μια περίοδο που είχα αδυνατίσει πολύ κι εγώ μου κόπηκε η περίοδος.. 

Γεια σου κορίτσι μου, είναι σταθερή στα κιλά μου 54 κιλά. Ποτε ποτε το χειμώνα φτάνω το παρα πολυ μέχρι 57 κιλά. Εκεί παιζω εδώ και πολλα χρονια 54-57 κιλά....  Αυτό που ίσως επηρεάζει σε ελάχιστο σημείο είναι ότι είμαι τελείως αλιπη.. Στο κατώτερο οριο κ κάποια στιγμή μου χε πει ο διατροφολόγος καλό είναι να έχω λίγο λίπος αν θέλω  να μείνω έγκυος κ από τότε τρώω κ κάποιο καλό λίπος σε μικρή ποσοτητα σε κάθε γευμα... Δεν έχω θυροειδή έχω κάνει πληρη έλεγχο είχα μόνο tsh 2.9  κ αρχισα Τ4 κ έχει πεσει από τότε κ άλλο.... 

Δεν έχω θέμα με τον θυροειδή μου κ με τα κιλά σταθερά.. Απλά ανέκαθεν είχα αμηνοροια η κ πολυ μικρή θυμάμαι είχα περιοδο μια φορά στις 50-60 μερες κ αν.... Μετά είχα παρει τα αντισυλληπτικά αλλά όταν τα έκοβα παθαινα ακμή κ αλωπεκια κ τα ξανά αρχιζα... 

Με την αλωπεκια κ τωρα είχα σοβαρό θέμα αλλά με τις ενέσεις κορτιζόνη που κάνω κάπως ηρεμησε η τριχόπτωση... Είναι η μόνη θεραπεία που με βοηθά βάζω σκευάσματα στο προσωπο μου κ στο κεφάλι μου εξωτερικά... 

Τωρα τίποτα κορίτσια... Θα παρω προγεστερονη 5 μερες αν στις 35 μερες δεν έχω αδιάθετησει... @Heart κ εγώ είμαι της άποψης ότι η ελπίδα πεθαινει τελευταία αλλά σε κάποιες περιπτώσεις ένα κ ένα κάνουν 2.... Κ εγώ χάρηκα την προηγουμενη εβδομάδα αλλά μου φάνηκε τόσο περιεργο που μέσα μου με έτρωγε κ έλεγα μπα δεν μπορεί. . 

Γαμω το σύνδρομο των πολυκυστικων κοινώς 😛

Κατάλαβα πως κάτι παει στραβά από την ψυχολογία μου.... Άλλαξα έπεσα πολυ ξαφνικά κ κατάλαβα πως μάλλον έπεσαν τα οιστρογονα δυο μερες τώρα ειμαι τοσο πεσμενη σε διάθεση.... Επηρεάζει πολυ.. Όπως κ να χει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Ανυπομονώ να κάνω κ την 2η δοση του εμβολίου για να ξεκινήσουμε ξανά τις προσπάθειες!

Με το καλό και παλο γλυκιά μου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου, είναι σταθερή στα κιλά μου 54 κιλά. Ποτε ποτε το χειμώνα φτάνω το παρα πολυ μέχρι 57 κιλά. Εκεί παιζω εδώ και πολλα χρονια 54-57 κιλά....  Αυτό που ίσως επηρεάζει σε ελάχιστο σημείο είναι ότι είμαι τελείως αλιπη.. Στο κατώτερο οριο κ κάποια στιγμή μου χε πει ο διατροφολόγος καλό είναι να έχω λίγο λίπος αν θέλω  να μείνω έγκυος κ από τότε τρώω κ κάποιο καλό λίπος σε μικρή ποσοτητα σε κάθε γευμα... Δεν έχω θυροειδή έχω κάνει πληρη έλεγχο είχα μόνο tsh 2.9  κ αρχισα Τ4 κ έχει πεσει από τότε κ άλλο.... 

Δεν έχω θέμα με τον θυροειδή μου κ με τα κιλά σταθερά.. Απλά ανέκαθεν είχα αμηνοροια η κ πολυ μικρή θυμάμαι είχα περιοδο μια φορά στις 50-60 μερες κ αν.... Μετά είχα παρει τα αντισυλληπτικά αλλά όταν τα έκοβα παθαινα ακμή κ αλωπεκια κ τα ξανά αρχιζα... 

Με την αλωπεκια κ τωρα είχα σοβαρό θέμα αλλά με τις ενέσεις κορτιζόνη που κάνω κάπως ηρεμησε η τριχόπτωση... Είναι η μόνη θεραπεία που με βοηθά βάζω σκευάσματα στο προσωπο μου κ στο κεφάλι μου εξωτερικά... 

Τωρα τίποτα κορίτσια... Θα παρω προγεστερονη 5 μερες αν στις 35 μερες δεν έχω αδιάθετησει... @Heart κ εγώ είμαι της άποψης ότι η ελπίδα πεθαινει τελευταία αλλά σε κάποιες περιπτώσεις ένα κ ένα κάνουν 2.... Κ εγώ χάρηκα την προηγουμενη εβδομάδα αλλά μου φάνηκε τόσο περιεργο που μέσα μου με έτρωγε κ έλεγα μπα δεν μπορεί. . 

Γαμω το σύνδρομο των πολυκυστικων κοινώς 😛

Κατάλαβα πως κάτι παει στραβά από την ψυχολογία μου.... Άλλαξα έπεσα πολυ ξαφνικά κ κατάλαβα πως μάλλον έπεσαν τα οιστρογονα δυο μερες τώρα ειμαι τοσο πεσμενη σε διάθεση.... Επηρεάζει πολυ.. Όπως κ να χει... 

Βρε δίκιο έχεις εσύ!!! Ειδικά εσύ που γνωρίζεις , και που ζεις μια κατάσταση που εγώ ούτε που την είχα φανταστεί....αλλά εγώ λέω για τελευταίο μήνα , να έχετε επαφές μέρα παρά μέρα ...κάνε μεθαύριο ένα τεστακι για πλάκα έτσι να δούμε πως είναι!! Θα σου πω ακριβώς τι συμβαίνει Μ εμένα ( έχω αυτογνωσία) δεν μπορώ να χωνέψω ότι πρέπει να πάρεις χάπια για να σου έρθει περίοδος, αυτό συμβαίνει γιατί δεν το ζω . Δεν το αμφισβητώ , εννοείται ότι σε πιστεύω , ότι αφού το έχει πει ο γιατρός ότι δεν θα κάνεις ωορρηξια , μάλλον δεν θα κάνεις. Αλλά πες το όπως θες ξεροκέφαλια , ανίδεη ( ίσως αυτό ,επειδή δεν μου έχει συμβεί) εγώ επιμένω να μην χάσεις την ελπίδα σου , αυτόν τον μήνα , τον τελευταίο πριν την εξωσωματική!!! Δεν είναι σωστό αυτό που σου λέω , το ξέρω , γιατί δε βασίζεται σε επιστημονικά δεδομένα αλλά μου χει κάτσει να τα συνεχίσεις τα τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Heart είπε:

Βρε δίκιο έχεις εσύ!!! Ειδικά εσύ που γνωρίζεις , και που ζεις μια κατάσταση που εγώ ούτε που την είχα φανταστεί....αλλά εγώ λέω για τελευταίο μήνα , να έχετε επαφές μέρα παρά μέρα ...κάνε μεθαύριο ένα τεστακι για πλάκα έτσι να δούμε πως είναι!! Θα σου πω ακριβώς τι συμβαίνει Μ εμένα ( έχω αυτογνωσία) δεν μπορώ να χωνέψω ότι πρέπει να πάρεις χάπια για να σου έρθει περίοδος, αυτό συμβαίνει γιατί δεν το ζω . Δεν το αμφισβητώ , εννοείται ότι σε πιστεύω , ότι αφού το έχει πει ο γιατρός ότι δεν θα κάνεις ωορρηξια , μάλλον δεν θα κάνεις. Αλλά πες το όπως θες ξεροκέφαλια , ανίδεη ( ίσως αυτό ,επειδή δεν μου έχει συμβεί) εγώ επιμένω να μην χάσεις την ελπίδα σου , αυτόν τον μήνα , τον τελευταίο πριν την εξωσωματική!!! Δεν είναι σωστό αυτό που σου λέω , το ξέρω , γιατί δε βασίζεται σε επιστημονικά δεδομένα αλλά μου χει κάτσει να τα συνεχίσεις τα τεστ...

Καλημέρα, 

Βρε κ να τα συνεχίσω έτσι θα βγουν εγώ θα κάνω κανα τεστακι. 

Αλλά έχω ατροφικο ενδομήτριο αυτή τη στιγμή σχεδόν στην μέση του υποτιθέμενου κυκλου.... 

Δεν έχει κανένα νόημα κ δεν ελπίζω στο ότι θα έρθει περιοδος. 

Ναι λογικό να μην το καταλαβαίνεις γιατί δεν σου έχει συμβεί ποτέ... 

Μου φταίνε όλα.... Μέχρι από τις 7 εχω ξυπνήσει σήμερα χωρίς λόγο δεν δουλευω έχω άδεια όλο το μήνα... 

Εχω ξενερωσει, δεν θέλω να πάω για εξωσωματική.οπως τα υπολογίζω θα παβ κάπου στα μέσα με τέλη Σεπτεμβρίου κ εγώ τότε κάνω νέο ξεκινημα σε νέα δουλειά... 

Εχω ξενερωσει κ λεω να το παω πιο πισω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα, 

Βρε κ να τα συνεχίσω έτσι θα βγουν εγώ θα κάνω κανα τεστακι. 

Αλλά έχω ατροφικο ενδομήτριο αυτή τη στιγμή σχεδόν στην μέση του υποτιθέμενου κυκλου.... 

Δεν έχει κανένα νόημα κ δεν ελπίζω στο ότι θα έρθει περιοδος. 

Ναι λογικό να μην το καταλαβαίνεις γιατί δεν σου έχει συμβεί ποτέ... 

Μου φταίνε όλα.... Μέχρι από τις 7 εχω ξυπνήσει σήμερα χωρίς λόγο δεν δουλευω έχω άδεια όλο το μήνα... 

Εχω ξενερωσει, δεν θέλω να πάω για εξωσωματική.οπως τα υπολογίζω θα παβ κάπου στα μέσα με τέλη Σεπτεμβρίου κ εγώ τότε κάνω νέο ξεκινημα σε νέα δουλειά... 

Εχω ξενερωσει κ λεω να το παω πιο πισω.... 

Μην απελπίζεσαι....όλα θα πάνε δεξιά!!!Είσαι έτσι τώρα γιατί είσαι και στην αναμονή...να σκέφτεσαι αυτά που πέρασες , πόσα άντεξες και πόσα έτοιμα έμβρυα υπάρχουν....νομιζω το πιο δύσκολο πέρασε!! Θα πάτε διακοπές τώρα ε;; Να ξεκουραστείς και να χαλαρώσεις....όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!!! Όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Μην απελπίζεσαι....όλα θα πάνε δεξιά!!!Είσαι έτσι τώρα γιατί είσαι και στην αναμονή...να σκέφτεσαι αυτά που πέρασες , πόσα άντεξες και πόσα έτοιμα έμβρυα υπάρχουν....νομιζω το πιο δύσκολο πέρασε!! Θα πάτε διακοπές τώρα ε;; Να ξεκουραστείς και να χαλαρώσεις....όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!!! Όλα καλά!!

Ναι ναι θα πάμε 22-29/8. Απλά με αγχώνει η κατάσταση με τη νέα δουλειά. Κορίτσια έχω να αναλάβω μόνη μου ένα νέο γραφείο , στο άλλο γραφείο είμαι 2 χρόνια κ τους το είπα κ το ξέρουν. Στο νέο γραφείο όμως που θα πάω τι θα πω ; πανω στο ξεκίνημα ; πρεπει να λείψω ; δεν ξέρω. Σκέφτομαι να παω ένα μήνα πίσω να κάνω έστω την αρχή κλπ κ έπειτα παω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ναι ναι θα πάμε 22-29/8. Απλά με αγχώνει η κατάσταση με τη νέα δουλειά. Κορίτσια έχω να αναλάβω μόνη μου ένα νέο γραφείο , στο άλλο γραφείο είμαι 2 χρόνια κ τους το είπα κ το ξέρουν. Στο νέο γραφείο όμως που θα πάω τι θα πω ; πανω στο ξεκίνημα ; πρεπει να λείψω ; δεν ξέρω. Σκέφτομαι να παω ένα μήνα πίσω να κάνω έστω την αρχή κλπ κ έπειτα παω... 

Αν νιώθεις καλύτερα έτσι να το κάνεις! Άσε που όσο καθαρίζεις από τις ορμόνες σε καλό θα σου βγει... Άσε κ ένα μήνα αν νιώθεις καλά! Εγώ στο έχω ξαναπεί με ωοληψια Γενάρη θα έκανα ετ Μάρτη (1 κύκλο κενό δλδ) κ λόγω κορωνοιου έκανα ετ αρχές Ιουνίου! Μια χαρά σε καλό μου βγήκε... Ηρεμία πάνω από όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Αν νιώθεις καλύτερα έτσι να το κάνεις! Άσε που όσο καθαρίζεις από τις ορμόνες σε καλό θα σου βγει... Άσε κ ένα μήνα αν νιώθεις καλά! Εγώ στο έχω ξαναπεί με ωοληψια Γενάρη θα έκανα ετ Μάρτη (1 κύκλο κενό δλδ) κ λόγω κορωνοιου έκανα ετ αρχές Ιουνίου! Μια χαρά σε καλό μου βγήκε... Ηρεμία πάνω από όλα! 

Έμεινες αμέσως Εγκυουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Έμεινες αμέσως Εγκυουλα;

Ναι! Με μια εμβρυομεταφορά ενός εμβρύου! (είχαμε κ έχουμε κ άλλα στην κατάψυξη απλά δεν θέλαμε δίδυμα κ έτσι βάλαμε ένα). Γενικά ο γιατρός μου το προτείνει πολύ αυτό με το διάλειμμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι! Με μια εμβρυομεταφορά ενός εμβρύου! (είχαμε κ έχουμε κ άλλα στην κατάψυξη απλά δεν θέλαμε δίδυμα κ έτσι βάλαμε ένα). Γενικά ο γιατρός μου το προτείνει πολύ αυτό με το διάλειμμα! 

Μακάρι! Να πάνε όλα καλά.... Εμένα το μόνο που με αγχώνει είναι ότι πρέπει να κάνω τεχνητό κυκλο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Μακάρι! Να πάνε όλα καλά.... Εμένα το μόνο που με αγχώνει είναι ότι πρέπει να κάνω τεχνητό κυκλο... 

Κοίτα οι περισσότερες κοπέλες αυτό κάνουν! Είτε γιατί έχουν κάποιο θέμα όπως πολυκυστικες είτε απλά γιατί είναι πιο εύκολο για το γιατρό. Χτίζεται πάντως το ενδομητριο κ στις 2 περιπτώσεις! Νομίζω ότι αυτό με την ωορρηξια κ την κανονική περίοδο δεν αποτελεί πρόβλημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

  •  
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:15/08

diana8:?

Lacostaki:14/08

Ntinaki83:03/07

Mimi26:28/07

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:17/07 

evaioan:01/09                                           

Heart:27/07

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:?  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:15/08

diana8:?

Lacostaki:14/08

Ntinaki83:03/07

Mimi26:28/07

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:17/07 

evaioan:01/09                                           

Heart:27/07

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:?  

Γεια σας κορίτσια μου!!! Εγώ είμαι νέα στην παρέα και ελπίζω να μου φέρετε γούρι!! 🤞 Περιμένω περίοδο (ή καλύτερα καθυστέρηση 🤣) στις 19/08.. Θα είμαι και διακοπούλες οπότε διπλό το καλό της καθυστέρησης!!! Κάντε μια ευχούλα κι εσείς για μένα!! Εύχομαι σε όλες υγεία και γρήγορα με γεμάτες αγκαλιές!! 👶🍼👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι το ονειρο μου πάει.... Τέλος!!! Παλινδρομη... Ενώ ακούσαμε καρδούλα τώρα σταμάτησε μετά από 2 εβδομάδες... Είμαι ρακος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! 🌷

 

Κοριτσακια μου καλησπερα.. Να ξανά συστηθώ;; για όσες δεν με ξέρετε λοιπόν είμαι το" Σταυρι" Εχω μια κορουλα 5 μηνών που την απέκτησα μετά από δυο προσπαθειες εξωσωματικης  και μετά από 5 χρόνια προσπαθειων. Για όσες με ξέρετε θέλω να σας ζητήσω συγγνώμη που χάθηκα αλλά με το θηλασμό με το παιδι με τη δουλειά που ξεκίνησα 40 μέρες μετά τη γεννά δεν προλαβαινα αλλά δεν σας ξέχασα ποτε. Επανηλθα τώρα δριμύτερη μπήκαν καινουριες κοπέλες και δεν προλαβα να διαβάσω τίποτα σιγά σιγά θα σας μάθω και θα μάθω και τα νέα των παλαιών μελών.. Φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πάλι το ονειρο μου πάει.... Τέλος!!! Παλινδρομη... Ενώ ακούσαμε καρδούλα τώρα σταμάτησε μετά από 2 εβδομάδες... Είμαι ρακος

Δεν μας πήγε καλά κορίτσι μου… Μάζεψε τα κομμάτια σου, πάρε αγκαλιές τα παιδάκια κ τον άντρα σου κ ο πόνος θα απαλύνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Δεν μας πήγε καλά κορίτσι μου… Μάζεψε τα κομμάτια σου, πάρε αγκαλιές τα παιδάκια κ τον άντρα σου κ ο πόνος θα απαλύνει. 

Σε ευχαριστώ για την συμπαράσταση... Έκλαψα πολύ.. Δεν ξέρω γιατί δεύτερη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσακια μου καλησπερα.. Να ξανά συστηθώ;; για όσες δεν με ξέρετε λοιπόν είμαι το" Σταυρι" Εχω μια κορουλα 5 μηνών που την απέκτησα μετά από δυο προσπαθειες εξωσωματικης  και μετά από 5 χρόνια προσπαθειων. Για όσες με ξέρετε θέλω να σας ζητήσω συγγνώμη που χάθηκα αλλά με το θηλασμό με το παιδι με τη δουλειά που ξεκίνησα 40 μέρες μετά τη γεννά δεν προλαβαινα αλλά δεν σας ξέχασα ποτε. Επανηλθα τώρα δριμύτερη μπήκαν καινουριες κοπέλες και δεν προλαβα να διαβάσω τίποτα σιγά σιγά θα σας μάθω και θα μάθω και τα νέα των παλαιών μελών.. Φιλια πολλα

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου, να είναι πάντα γερή και τυχερή..δεν έχουμε ξανά μιλήσει αλλά διάβασα το μήνυμα σου την καταλληλη στιγμή να πάρω αισιοδοξία γιατί επιτέλους αύριο είναι η έμβρυομεταφορά μου (δεύτερη και για μένα) και η ψυχολογία όπως καταλαβαίνεις είναι μια πάνω μια κάτω, καμια σχέση με την ανεμελιά της πρώτης, αλλά ελπίζω να σε ακολουθήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ευχαριστώ για την συμπαράσταση... Έκλαψα πολύ.. Δεν ξέρω γιατί δεύτερη φορά 

Πιστεύω πως ήσουν καθαρά άτυχη, αφού έχεις ήδη παιδιά. Έκανες απόξεση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σε ευχαριστώ για την συμπαράσταση... Έκλαψα πολύ.. Δεν ξέρω γιατί δεύτερη φορά 

Αχ βρε κορίτσι μου, λυπάμαι τόσο πολύ.. καταλαβαίνω πως νιώθεις..μακάρι να υπήρχε κάτι να σου πω να απαλύνω τον πόνο σου αλλά πραγματικά δεν υπάρχουν λόγια..κάνε όσο μπορείς κουράγιο και πάρε δύναμη από την όμορφη οικογένεια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:02/04/22

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...