Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούλιος θα έρθει και μαζί του θα μας φέρει χαμόγελα , θαύματα , ζωές....Με αγάπη , αγκαλιές , μπάνια στις ακρογιαλιές θα γεμίσουν οι κοιλιες...


Heart

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου , αφού ο γιατρός σου σου τα εξήγησε , και αφού είσαι υποψιασμένη για όλα αυτά που συμβαίνουν!!! Όλα καλά θα είναι!! Θα σου κάνω εγώ παρέα!!! Άστον να κοιμηθεί, κι αυτός ταλαιπωρήθηκε σήμερα!!! Μην αγχώνεσαι για τίποτα , σε ενημέρωσε ο γιατρός σου για όλα!!κάνε λίγο υπομονή μόνο!!

Με τα παυσίπονα σου περνάει ο πόνος; κ εγώ ήμουν πολύ πρησμένη κ 2 μέρες μετά πρηστηκα κ άλλο. Φυσικά όταν κατουρουσα πονουσα κ όταν γέμιζε η ουρηθρα μου έπρεπε να τρέξω τουαλέτα γιατί αλλιώς ήταν ανυπόφορος ο πόνος.. Τώρα να πω το έντερο μου δε με πονούσε. Αλλά κ γενικά δεν πονουσα εκτός από όταν ήθελα τουαλέτα. Κάνε λίγο υπομονή κ ξεκουρασου κ αύριο μιλά κ με το γιατρό, να είναι ενήμερος γιατί από ότι κατάλαβα έχεις πάθει καλή υπερδιέγερση εμένα πολύ ήπια μου τη χαρακτήρισε ο γιατρός, αν δεις κ το link που σου έστειλαν έχει διάφορες βαθμίδες η υπερδιέγερση για αυτό ενημέρωνε το γιατρό σου, ίσως που το απεύχομαι χρειαστείς κ νοσηλεία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Μόλις έκανα κ την αντιπηκτικη..... 

Μα έχω κάνει υπερδιέγερση αυτό το ξέρουμε.... Δεν είναι θέμα το να δω αν έχω κάνει η όχι είναι σίγουρο μου το πε. Όλα είναι απίστευτα διογκωμενα.... 

Απλά ποναω παρα πολυ κ έχω απίστευτο Φουσκωμα.... Αλλά μου είπε πως για κανα δυο μερες θα είναι χειρότερα.... 

Αλλά θέλω να δω αν κάποια κοπελα το έχει περάσει αυτό να μου πει.... 

Καλησπέρα ! Καταρχάς συγχαρητήρια για το νούμερο ωαρίων που έβγαλες κορίτσι μου ! Είναι φανταστικο και είμαι σίγουρη θα έχετε πολλές βλαστοκυστες!  Εγώ τη τρίτη που μας πέρασε έκανα ωοληψια 15 ωάρια και ποναγα παρά πολύ κι εγώ, φαντάσου να έβγαζα 25 ούτε να φανταστώ τον πόνο δεν θέλω. Όταν ξύπνησα από την νάρκωση πονούσα τόσο πολύ που ανέβηκαν δάκρυα στα μάτια κόπηκε η ανάπνοη σχεδόν και ζήτησα και άλλα παυσίπονα μου έδωσαν και ηρέμησα. Σπίτι ήμουν κάπως καλύτερα την επόμενη μέρα χειροτέρεψα, έπαιρνα όμως ντεπον χιλιαρι τρία την ημέρα και ηρέμησα από τον πόνο κάπως. Το πρήξιμο της κοιλιάς ήταν το χειρότερο, δεν μπορούσα να κάτσω καθιστή γιατί το υγρό που είχε μαζευτεί πίεζε και πονούσα. Με το κατούρημα δεν είχα θέμα ευτυχώς. Έτρωγα 3 ασπράδια αυγών την ημέρα και φουλ κοτόπουλο, θέλει πολύ πρωτεϊνη μου είπε και ο γιατρός για να φύγει η κατακράτηση που προκαλεί το φούσκωμα. Καθόλου αλάτι και όπως είπες ηλεκτρολύτες αλλά και νερό κανονικο. Τρίτη έκανα ωοληψια το Σάββατο ήμουν σούπερ δεν είχα ενοχλήσεις τώρα απλά έχω μια φουσκωμένη κοιλιά που δεν πονάει και ο γιατρός μου είπε όταν έρθει περίοδος θα ξεφουσκώσει σιγά σιγά... Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και υπομονή άξιζε την ταλαιπωρία το αποτέλεσμα σου ! Φιλιά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Καλησπέρα ! Καταρχάς συγχαρητήρια για το νούμερο ωαρίων που έβγαλες κορίτσι μου ! Είναι φανταστικο και είμαι σίγουρη θα έχετε πολλές βλαστοκυστες!  Εγώ τη τρίτη που μας πέρασε έκανα ωοληψια 15 ωάρια και ποναγα παρά πολύ κι εγώ, φαντάσου να έβγαζα 25 ούτε να φανταστώ τον πόνο δεν θέλω. Όταν ξύπνησα από την νάρκωση πονούσα τόσο πολύ που ανέβηκαν δάκρυα στα μάτια κόπηκε η ανάπνοη σχεδόν και ζήτησα και άλλα παυσίπονα μου έδωσαν και ηρέμησα. Σπίτι ήμουν κάπως καλύτερα την επόμενη μέρα χειροτέρεψα, έπαιρνα όμως ντεπον χιλιαρι τρία την ημέρα και ηρέμησα από τον πόνο κάπως. Το πρήξιμο της κοιλιάς ήταν το χειρότερο, δεν μπορούσα να κάτσω καθιστή γιατί το υγρό που είχε μαζευτεί πίεζε και πονούσα. Με το κατούρημα δεν είχα θέμα ευτυχώς. Έτρωγα 3 ασπράδια αυγών την ημέρα και φουλ κοτόπουλο, θέλει πολύ πρωτεϊνη μου είπε και ο γιατρός για να φύγει η κατακράτηση που προκαλεί το φούσκωμα. Καθόλου αλάτι και όπως είπες ηλεκτρολύτες αλλά και νερό κανονικο. Τρίτη έκανα ωοληψια το Σάββατο ήμουν σούπερ δεν είχα ενοχλήσεις τώρα απλά έχω μια φουσκωμένη κοιλιά που δεν πονάει και ο γιατρός μου είπε όταν έρθει περίοδος θα ξεφουσκώσει σιγά σιγά... Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και υπομονή άξιζε την ταλαιπωρία το αποτέλεσμα σου ! Φιλιά ! 

Κορίτσια μου ανάθεμα κ αν έχω κλείσει μάτι μισή ώρα, να ξημερώσει κ βλέπουμε... Αλλά πιστεύω κύστη νοσηλεία τα ίδια κάνουν.... Καλη ενυδάτωση, ηπαρινες κλπ... Δηλαδή ότι μου εδωσε κ μένα. Η θεία μου που είναι νοσηλεύτρια κ ηρθε κ μου κανε την αντιπηκτικη μου είπε πως με εχει καλυψει καλά, και από ενυδάτωση, διατροφή, αντιβιωση κ πως η αντιπηκτικη για τα κιλά μου είναι πολυ οπότε με υπέρ καλυπτει. Σκεφτείτε ήμουν ήδη φουσκωμένη από την Πέμπτη κ τον είχα παρει κλαίγοντας.... Ήδη από ττη πέμπτη δεν εκλεινα ματι κ περιμενα να πάω νόμιζα πως θα μουν καλυτερα. Αλλά δυστυχώς χειρότερα. Κ εγώ  Φουσκωμα έχω παρα πολυυ όμως. Τώρα που πηγα τουαλετα δεν πονεσα στην ούρηση ήταν λίγο καλυτερα. Κ αυριο θα πάρω παραπάνω ηλεκτρολυτες. Σήμερα πήρα 1/5 λίτρο. Αυριο θα πάρω παραπανω. Κ θα φαω όλη μέρα ασπράδια κ στεγνη πρωτεινη. Να δουμε πως θα μαι κ μεθαυριο... 

Ισχυει πως έχω παθει καλή υπερδιέγερση μου το είπε κιόλας αλλά φαινόταν κιόλας ήδη εδώ κ 2-3 μέρες.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια μου ανάθεμα κ αν έχω κλείσει μάτι μισή ώρα, να ξημερώσει κ βλέπουμε... Αλλά πιστεύω κύστη νοσηλεία τα ίδια κάνουν.... Καλη ενυδάτωση, ηπαρινες κλπ... Δηλαδή ότι μου εδωσε κ μένα. Η θεία μου που είναι νοσηλεύτρια κ ηρθε κ μου κανε την αντιπηκτικη μου είπε πως με εχει καλυψει καλά, και από ενυδάτωση, διατροφή, αντιβιωση κ πως η αντιπηκτικη για τα κιλά μου είναι πολυ οπότε με υπέρ καλυπτει. Σκεφτείτε ήμουν ήδη φουσκωμένη από την Πέμπτη κ τον είχα παρει κλαίγοντας.... Ήδη από ττη πέμπτη δεν εκλεινα ματι κ περιμενα να πάω νόμιζα πως θα μουν καλυτερα. Αλλά δυστυχώς χειρότερα. Κ εγώ  Φουσκωμα έχω παρα πολυυ όμως. Τώρα που πηγα τουαλετα δεν πονεσα στην ούρηση ήταν λίγο καλυτερα. Κ αυριο θα πάρω παραπάνω ηλεκτρολυτες. Σήμερα πήρα 1/5 λίτρο. Αυριο θα πάρω παραπανω. Κ θα φαω όλη μέρα ασπράδια κ στεγνη πρωτεινη. Να δουμε πως θα μαι κ μεθαυριο... 

Ισχυει πως έχω παθει καλή υπερδιέγερση μου το είπε κιόλας αλλά φαινόταν κιόλας ήδη εδώ κ 2-3 μέρες...

Ειδοποιήσα τη γραμματέα κ περιμενω να με καλέσει ο γιατρός.... Δεν είναι καλά... 

Αδυνατο να μείνω έτσι ποναω πολυ κ η κοιλιά μου είναι απέναντι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mimi26 είπε:

Ειδοποιήσα τη γραμματέα κ περιμενω να με καλέσει ο γιατρός.... Δεν είναι καλά... 

Αδυνατο να μείνω έτσι ποναω πολυ κ η κοιλιά μου είναι απέναντι.. 

Α με πηρε κ η έμβρυο λόγος 22 ωαρια γονιμοποίηθηκαν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Ειδοποιήσα τη γραμματέα κ περιμενω να με καλέσει ο γιατρός.... Δεν είναι καλά... 

Αδυνατο να μείνω έτσι ποναω πολυ κ η κοιλιά μου είναι απέναντι.. 

Κάνε υπομονή κορίτσι μου!!! Περαστικά σου να μας στέλνεις νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Α με πηρε κ η έμβρυο λόγος 22 ωαρια γονιμοποίηθηκαν! 

Αυτό νομίζω είναι τέλειο νέο!!! Ας μας πουν και τα κορίτσια που γνωρίζουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ περίμενα την ακατανομαστη σήμερα και όχι μόνο ήρθε αλλά έκανε την εμφάνιση της από τη μια πάρα δέκα τη νύχτα ούτε να κοιμηθώ δεν μπορούσα από τους πόνους και μάλλον με επειρεασαν τα μπάνια στη θάλασσα γιατί παρόλο που έχω μεγάλη ροη το αίμα κόκκινο δεν το λες και έχω και πολλά υγρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Α με πηρε κ η έμβρυο λόγος 22 ωαρια γονιμοποίηθηκαν! 

Μπράβο κοριτσάκι μου είδες; όλα για καλό γίνονται!! Θα έχεις πολλές βλαστοκυστες να διαλέξεις οταν έρθει η ώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου είδες; όλα για καλό γίνονται!! Θα έχεις πολλές βλαστοκυστες να διαλέξεις οταν έρθει η ώρα!! 

Είμαι χάλια με πήρε τηλέφωνο μου είπε να κάνω εξετάσεις ηπατικα κλπ κλπ πήγα τα έκανα κ αυριο πρωί θα παω εκεί μάλλον για παρακεντηση αν δει πολυ υγρό είπε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Α με πηρε κ η έμβρυο λόγος 22 ωαρια γονιμοποίηθηκαν! 

Συγχαρητήρια..τέλειο νούμερο..εύχομαι να προχωρήσουν όλα τα εμβρυακια σας!! Πολύτεκνη σε βλέπω εσένα!! Είδα όμως ότι περνάς δύσκολα..υπομονή βρε κορίτσι μου ελπίζω να περάσουν σύντομα όλα αυτά..σε πήρε ο γιατρός να σου πει μήπως πρέπει να κάνεις κάτι άλλο να σε ανακουφίσει?δεν ξέρω κιόλας αν υπάρχει κάτι άλλο να κάνεις δεν το χω περάσει αυτο αλλά καταλαβαίνω και να πονάς τόσο και να ζοριζεσαι είναι πολύ δύσκολο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Συγχαρητήρια..τέλειο νούμερο..εύχομαι να προχωρήσουν όλα τα εμβρυακια σας!! Πολύτεκνη σε βλέπω εσένα!! Είδα όμως ότι περνάς δύσκολα..υπομονή βρε κορίτσι μου ελπίζω να περάσουν σύντομα όλα αυτά..σε πήρε ο γιατρός να σου πει μήπως πρέπει να κάνεις κάτι άλλο να σε ανακουφίσει?δεν ξέρω κιόλας αν υπάρχει κάτι άλλο να κάνεις δεν το χω περάσει αυτο αλλά καταλαβαίνω και να πονάς τόσο και να ζοριζεσαι είναι πολύ δύσκολο..

Μου εδωσε να κάνω εξετάσεις τις εκαβα ήδη ηπατικα ένζυμα καλιο νάτριο γενική κλπ να του τις στείλω σήμερα να τις δει κ το πρωι να μαι εκει για παρακεντηση μάλλον έχω πολυ υγρό κ θα μου το τραβήξει είπε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Μου εδωσε να κάνω εξετάσεις τις εκαβα ήδη ηπατικα ένζυμα καλιο νάτριο γενική κλπ να του τις στείλω σήμερα να τις δει κ το πρωι να μαι εκει για παρακεντηση μάλλον έχω πολυ υγρό κ θα μου το τραβήξει είπε.... 

Τι τραβάς κ εσύ βρε παιδί μου;; Περαστικά απλά σκέψου πως για σένα αυτή η διαδικασία είναι μια κ έξω γιατί σίγουρα θα έχεις 12-15 βλαστοκυστες!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Τι τραβάς κ εσύ βρε παιδί μου;; Περαστικά απλά σκέψου πως για σένα αυτή η διαδικασία είναι μια κ έξω γιατί σίγουρα θα έχεις 12-15 βλαστοκυστες!! ❤️❤️

Οι εξετάσεις μου δεν βγήκαν πολυ καλές  .. Επίσης μου έχει πέσει κ ο αιματοκριτης..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Οι εξετάσεις μου δεν βγήκαν πολυ καλές  .. Επίσης μου έχει πέσει κ ο αιματοκριτης..... 

Ωχ βρε κορίτσι μου, τις έστειλες στο γιατρό σου? Σου είπε να πας κλινική τελικά? Δεν ξέρω αυτή τη διαδικασία που έλεγες ότι σου βγάζουν το υγρό αλλά σίγουρα θα έχουν τρόπο να το αντιμετωπίσουν και θα αισθανθείς καλύτερα..όλα θα πάνε καλά μη στενοχωριέσαι και όσο μπορείς μην αγχώνεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Ωχ βρε κορίτσι μου, τις έστειλες στο γιατρό σου? Σου είπε να πας κλινική τελικά? Δεν ξέρω αυτή τη διαδικασία που έλεγες ότι σου βγάζουν το υγρό αλλά σίγουρα θα έχουν τρόπο να το αντιμετωπίσουν και θα αισθανθείς καλύτερα..όλα θα πάνε καλά μη στενοχωριέσαι και όσο μπορείς μην αγχώνεσαι..

Δεν γίνεται αυτή τη στιγμή είμαι σε πανικό κ θέλω να πάω σε ένα νοσοκομείο.... Αλήθεια.... Οι εξετάσεις μου δεν βγήκαν καλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν γίνεται αυτή τη στιγμή είμαι σε πανικό κ θέλω να πάω σε ένα νοσοκομείο.... Αλήθεια.... Οι εξετάσεις μου δεν βγήκαν καλες

Το καταλαβαίνω ότι είσαι σε πανικό..ο γιατρός σου θα σε κατευθύνει τι πρέπει να κάνεις και αν πρέπει να πας σε ένα οππιοδηποτε νοσοκομείο ή με αυτόν όπου είναι σε κλινική δεν ξερω..φανταζομαι πόσο δύσκολο είναι να σκεφτείς αυτή τη στιγμη, μίλησες μαζί του?εκείνος μόνο ξέρει ολη την κατασταση και είναι υπεύθυνος για σένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν γίνεται αυτή τη στιγμή είμαι σε πανικό κ θέλω να πάω σε ένα νοσοκομείο.... Αλήθεια.... Οι εξετάσεις μου δεν βγήκαν καλες

Περαστικά κορίτσι μου και όσο μπορείς πιο ψύχραιμα... 

Μίλα για αρχή με τον γιατρό σου, να σου πει αν οι εξετάσεις σου επιβάλλουν νοσοκομείο.

Το πέρασα κι εγώ, είχα πολύ πόνο και πρήξιμο τις επόμενες μέρες της ωοληψίας, αλλά οι εξετάσεις μου ήταν στο όριο κι έτσι απέφυγα το νοσοκομείο, αν και μου το έλεγαν απ' εξω - απ' έξω. Ίσως και ένας κοιλιακός υπέρηχος θα βοηθούσε, να δούνε ακριβώς τις διαστάσεις των ωοθηκών σου, πόσο έχουν διογκωθεί δηλαδή και πόσο υγρό έχεις μαζέψει γενικά, αν είναι κοντά στους πνεύμονες κλπ

Αν νιώθεις πιο ασφαλής στο νοσοκομείο, να πας... Σίγουρα θα βοηθηθείς, γιατί εκεί σου βάζουν ορούς κ.λ.π. και σε παρακολουθούν συνέχεια...

Μια μικρή επισήμανση μόνο, ίσως λίγο άκαιρη αυτή τη στιγμή και με κίνδυνο να παρεξηγηθώ, γιατί αν θυμάμαι καλά είχες κάνει κάποια αναφορά και στα οικονομικά σας... Δεν ξέρω σε  ποια κλινική/μαιευτήριο είναι ο γιατρός σου, αλλά αν χρειαστεί να νοσηλευθείς, μήπως να προτιμήσεις δημόσιο νοσοκομείο. Γιατί αν μπεις, θα μείνεις μέσα 3-4 μέρες και τα ιδιωτικά κοστίζουν πολύ. Θυμάμαι μια κοπέλα που είχε γράψει παλιότερα σε κάποιο φόρουμ ότι η νοσηλεία για την υπερδιέγερση της στοίχισε σχεδόν όσο η εξωσωματική...

Να πάνε όλα καλά σου εύχομαι και σύντομα να νιώθεις καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν γίνεται αυτή τη στιγμή είμαι σε πανικό κ θέλω να πάω σε ένα νοσοκομείο.... Αλήθεια.... Οι εξετάσεις μου δεν βγήκαν καλες

Κοριτσάκι μου , δούλευα και είχα το μυαλό μου σ εσένα , όσο υπερβολικό κι αν ακούγεται...υπομονή ψυχούλα μου!! Είσαι δυνατή κοπέλα , θα περάσει.... Τα έχεις πάει πολύ καλά!! Κάνε υπομονή!! Να μας στέλνεις...σ έχω πολύ στο μυαλό μου!! Μακάρι να είσαι καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ περίμενα την ακατανομαστη σήμερα και όχι μόνο ήρθε αλλά έκανε την εμφάνιση της από τη μια πάρα δέκα τη νύχτα ούτε να κοιμηθώ δεν μπορούσα από τους πόνους και μάλλον με επειρεασαν τα μπάνια στη θάλασσα γιατί παρόλο που έχω μεγάλη ροη το αίμα κόκκινο δεν το λες και έχω και πολλά υγρά 

Δε πειράζει κοριτσάκι μου!! Θα έρθει , θα γίνει... Την υγεία μας να έχουμε , βλέπεις η mimi26 ..το πιο σημαντικό είναι β υγεία μας!!! Τον επόμενο μήνα!!! Τα υγρά πώς και;  Εγώ στην περίοδο μόνο αίμα έχω άντε την πρώτη μέρα να έχω κάνα δυο ώρες καφέ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κοριτσάκι μου , δούλευα και είχα το μυαλό μου σ εσένα , όσο υπερβολικό κι αν ακούγεται...υπομονή ψυχούλα μου!! Είσαι δυνατή κοπέλα , θα περάσει.... Τα έχεις πάει πολύ καλά!! Κάνε υπομονή!! Να μας στέλνεις...σ έχω πολύ στο μυαλό μου!! Μακάρι να είσαι καλύτερα!!!

Κορίτσια παρατησα τη δουλειά κ ήρθα Αθήνα. Τον πήρα κ του λέω εγώ φευγω κ παω σε νοσοκομείο δεν αντέχω....... Μου λέει έλα εδώ.... Κφτανω... Τώρα κ μόνη κ έχω εκνευριστει κ με όλους μανα θεία αδερφη που νομίζουν ότι λέω ψέματα... Ηρθα μόνη μου κ ειλικρινά δεν με νοιάζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια παρατησα τη δουλειά κ ήρθα Αθήνα. Τον πήρα κ του λέω εγώ φευγω κ παω σε νοσοκομείο δεν αντέχω....... Μου λέει έλα εδώ.... Κφτανω... Τώρα κ μόνη κ έχω εκνευριστει κ με όλους μανα θεία αδερφη που νομίζουν ότι λέω ψέματα... Ηρθα μόνη μου κ ειλικρινά δεν με νοιάζει. 

Τι ψέματα καλέ;; Τρελή είσαι; Να ταλαιπωρείσαι έτσι στους δρόμους.; Η να τρυπιεσαι ή να θες να πας νοσοκομείο...Αν είναι δυνατόν!! Καλά έκανες κορίτσι μου , προέχει η υγεία σου!! Μην σου πω και άργησες εφόσον είσαι έτσι!!! Για αυτό είναι οι γιατροί...στείλε μας!!! Κάνε υπομονή!!! Πραγματικά αν χρειαστείς κάτι στείλε μου μνμ προσωπικό να έρθω εκεί που είσαι , αφού είσαι μόνη σου!! Αν χρειαστείς βοήθεια αλήθεια θα έρθω!!Μέχρι να ρθουν οι δικοί σου να σε βοηθήσει κάποιος!!  Για αυτό είμαστε εδώ...κάνε υπομονή όμως και οπότε μπορείς να μας ενημερώνεις!! Ανησυχώ γιατί είσαι και μόνη!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια παρατησα τη δουλειά κ ήρθα Αθήνα. Τον πήρα κ του λέω εγώ φευγω κ παω σε νοσοκομείο δεν αντέχω....... Μου λέει έλα εδώ.... Κφτανω... Τώρα κ μόνη κ έχω εκνευριστει κ με όλους μανα θεία αδερφη που νομίζουν ότι λέω ψέματα... Ηρθα μόνη μου κ ειλικρινά δεν με νοιάζει. 

Τους τα έχωσα ένα χεράκι γιατί μου το παιζουν όλοι γιατροί κιόλας... Κ με το συντροφο μου επίσης που κάθε φορά στην επιχείρηση του πατέρα του πρέπει να δώσει πλήρη αναφορά κλπ για να φυγει κ δεν μπορεί να με στηρίξει σε αυτή τη φάση.... Χθες ήμουν χάλια κ αυτός ροχαλίζε ρε κορίτσια.. Τι να πω είμαι χάλια σας λέω αν με ξερατε θα σας έστελνα φωτογραφία. Να βλέπατε τη κοιλιά μου... Κ εδώ Ο γιατρός μου λεγε κάτι τυπου να μου κάνει παρακεντηση αν έχω υγρό... Οι αιματολογικές χάλια κ όλοι μου το παίζουν γιατροί δια τηλεφώνου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Τι ψέματα καλέ;; Τρελή είσαι; Να ταλαιπωρείσαι έτσι στους δρόμους.; Η να τρυπιεσαι ή να θες να πας νοσοκομείο...Αν είναι δυνατόν!! Καλά έκανες κορίτσι μου , προέχει η υγεία σου!! Μην σου πω και άργησες εφόσον είσαι έτσι!!! Για αυτό είναι οι γιατροί...στείλε μας!!! Κάνε υπομονή!!! Πραγματικά αν χρειαστείς κάτι στείλε μου μνμ προσωπικό να έρθω εκεί που είσαι , αφού είσαι μόνη σου!! Αν χρειαστείς βοήθεια αλήθεια θα έρθω!!Μέχρι να ρθουν οι δικοί σου να σε βοηθήσει κάποιος!!  Για αυτό είμαστε εδώ...κάνε υπομονή όμως και οπότε μπορείς να μας ενημερώνεις!! Ανησυχώ γιατί είσαι και μόνη!!!

 

@Heart σε ευχαριστώ παρα πολυ... Εχω φτάσει στο ιατρείο κ περιμενω... Εγώ μια χαρά αισιόδοξη είμαι με όλα κ όλα καλά αλλά για να λέω δεν είμαι καλά δεν είμαι όντως..... Δεν είμαι φαντασιοπληκτη.... Εχω κοιλιά λες κ είμαι στο 6ο κορίτσια.. Αν είναι δυνατόν. Κ αυτό με τη παρακεντηση που να ξέρω τι είναι ποσο σοβαρό κλπ... Κ πως γίνεται κ που... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια παρατησα τη δουλειά κ ήρθα Αθήνα. Τον πήρα κ του λέω εγώ φευγω κ παω σε νοσοκομείο δεν αντέχω....... Μου λέει έλα εδώ.... Κφτανω... Τώρα κ μόνη κ έχω εκνευριστει κ με όλους μανα θεία αδερφη που νομίζουν ότι λέω ψέματα... Ηρθα μόνη μου κ ειλικρινά δεν με νοιάζει. 

Αχ ευτυχώς πηγες..τι ψέματα μωρέ αφού και οι εξετάσεις σου δεν βγήκαν καλές..εντάξει είναι καπως σπάνιο αυτό που έπαθες, σε τέτοιο βαθμό εννοώ, αλλά όχι ότι λες και ψέματα..καλύτερα έτσι θα έχεις παρακολούθηση και θα πάνε όλα καλά!! Εφόσον δεν μένεις και κοντά στο γιατρό καλά έκανες δεν παίζουμε με αυτά..να μας ενημερώσεις πως τα πας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...