Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

@Froufro καλά αποτελέσματα απ' το γιατρό κορίτσι μου....αν το βρεις στείλτο θα μας βοηθήσεις αρκετά... @Louna και γω αυτές βλέπω...οπότε συμφέρει να τις παραγγείλουμε διαδικτυακά....ωχ Θεέ μου το κεφάλι μου έχει γίνει καζάνι με όλα αυτά...για αφρολουτρο σαμπουάν προτιμάτε fissan ή proderm ; Σόρρυ για το ζαλιαμα προσπαθώ να κάνω μια λίστα για να τα παραγγείλω

Δε ξερω δεν εχω κατασταλάξει ακομα… Το πρωτο μου παιδακι ειναι. Μια χαρα μάρκες ειναι και οι δυο οπως και η φρεζιντερμ. Αυτο που με προβληματίζει ειναι τι θα ειναι δεκτικό στο δερμα του παιδιου και το καθε παιδακι ειναι διαφορετικο 🤷‍♀️ Οποτε λεω να παρω κατι οχι ακριβό και αν δε μου κανει να παρω αλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christine_ είπε:

Καλέ στην αρχή τα κάνουν σε κάθε γεύμα ! Στις πρώτες 40 μέρες περίπου 10-12 σίγουρα θέλεις την μέρα ! Όσα και τα γεύματα θηλασμού δλδ ! 

Μετά πάμε στις 5-6 που μεγαλώνουν ..

Να μας πεις και τα νέα σου !! 

Τι να πω εμένα δεν έκαναν ποτέ τόσα πολλά.... 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Αυτά εδώ ? 

Screenshot_2021-12-23-19-09-48-836_com.android.chrome.jpg

Εγώ θα παρω τα παμπερς που εβαλα σε εικονα πριν… Απλα σε κριτικές που διαβασα στο 90% ταιριαζουν σε πολλα δέρματα απο μωρα… Τα αλλα ισως και να της βγαλουν σύγκαμα;; Δε ξερω… Λεω να αρχισω απο αυτες και στη συνέχεια αλλαζω αν ειναι (δε θελω να αγοραζω και να τα πεταξω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

@Froufro καλά αποτελέσματα απ' το γιατρό κορίτσι μου....αν το βρεις στείλτο θα μας βοηθήσεις αρκετά... @Louna και γω αυτές βλέπω...οπότε συμφέρει να τις παραγγείλουμε διαδικτυακά....ωχ Θεέ μου το κεφάλι μου έχει γίνει καζάνι με όλα αυτά...για αφρολουτρο σαμπουάν προτιμάτε fissan ή proderm ; Σόρρυ για το ζαλιαμα προσπαθώ να κάνω μια λίστα για να τα παραγγείλω

Εγώ προτιμώ proderm αλλά νομίζω κ fissan είναι μια χαρά  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Πως ειστε? Εγω δεν εχω κατσει καθολου σημερα. Ετοιμαζομαστε για το ταξιδακι των Χριστουγεννων και με επιασε η μεση μου απο τις δουλειες... Τωρα εκατσα λιγο να ξεκουρασω τη μεση μου και μετα θα συνεχισω... 

Στα γρηγορα εριξα μια ματια σε οτι γραψατε και συγκρατησα τη συζητηση για τις πανες. Εγω νουμερο 1 παιρνω ενα πακετο συνηθως και μετα αρκετα νουμερο 2. Πολλες φορες εχω κανει παραγγελια απο το superpanes.gr και απο το pharmacy295. Επισης, για εμενα ειναι πολυ καλες και οι πανες  lupilu απο τα λιντλ. Οι πιο οικονομικες και μια χαρα ευχαριστημενη ειμαι. Αυτες παιρνω εγω αλλα και babylino. Καποιες φορες εχω αγορασει και agnotis. Πολυ καλες κι αυτες αλλα οχι τοσο οικονομικες.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια με το που ήρθα σπίτι ήρθε ο νονός του μικρού γι'αυτό χάνομαι από τη συζήτηση 😄 

Είμαστε μια χαρά 2.400 🥰 μου γύρισε με το κεφάλι πάνω βέβαια αλλά αφού είμαστε προγραμματισμένη καισαρική δεν μας αγχώνει...

Κ εγώ  Pampers χρησιμοποιώ πάντα, για έναν μήνα το 1 κ υπολογίζω 6-7 τη μέρα. Γνώμη μου μην πάρετε πάρα πολλά γιατί αν βγει αφρατούλι θα σας μείνει το μικρό νούμερο κ δεν θα του κάνουν για να τα καταναλώσετε... ενώ αν δείτε ότι δεν φτάνουν το πολύ-πολύ παίρνετε συμπλήρωμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Λοιπόν κορίτσια με το που ήρθα σπίτι ήρθε ο νονός του μικρού γι'αυτό χάνομαι από τη συζήτηση 😄 

Είμαστε μια χαρά 2.400 🥰 μου γύρισε με το κεφάλι πάνω βέβαια αλλά αφού είμαστε προγραμματισμένη καισαρική δεν μας αγχώνει...

Κ εγώ  Pampers χρησιμοποιώ πάντα, για έναν μήνα το 1 κ υπολογίζω 6-7 τη μέρα. Γνώμη μου μην πάρετε πάρα πολλά γιατί αν βγει αφρατούλι θα σας μείνει το μικρό νούμερο κ δεν θα του κάνουν για να τα καταναλώσετε... ενώ αν δείτε ότι δεν φτάνουν το πολύ-πολύ παίρνετε συμπλήρωμα! 

2400🥰🥰🥰 Με το καλο με το καλο το ζυμαρακι σας🤣😍 Κοντεύεις κοντεύεις μανούλα 💕🧚🏼‍♂️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Louna είπε:

2400🥰🥰🥰 Με το καλο με το καλο το ζυμαρακι σας🤣😍 Κοντεύεις κοντεύεις μανούλα 💕🧚🏼‍♂️

Αχ κοντεύω ρε κορίτσια!!!! Απίστευτο ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλες...έκανα την παραγγελία μουε λίγα πράγματα θα δω τι λείπει και θα συμπληρώσω...θα έχω και τον νου μου για το σούπερ μάρκετ 1+1😉😉 2400 😍😍 μεγαλουυσικοβκαο το δικό σου...εγώ την προηγούμενη εβδομάδα που πήγα στον γιατρό ήταν τόσο μου είπε ο γιατρός μου ότι γενικά είναι μεγάλος οπότε θα επενδύσω περισσότερο στις νούμερο 2 πάνες 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Λοιπόν κορίτσια με το που ήρθα σπίτι ήρθε ο νονός του μικρού γι'αυτό χάνομαι από τη συζήτηση 😄 

Είμαστε μια χαρά 2.400 🥰 μου γύρισε με το κεφάλι πάνω βέβαια αλλά αφού είμαστε προγραμματισμένη καισαρική δεν μας αγχώνει...

Κ εγώ  Pampers χρησιμοποιώ πάντα, για έναν μήνα το 1 κ υπολογίζω 6-7 τη μέρα. Γνώμη μου μην πάρετε πάρα πολλά γιατί αν βγει αφρατούλι θα σας μείνει το μικρό νούμερο κ δεν θα του κάνουν για να τα καταναλώσετε... ενώ αν δείτε ότι δεν φτάνουν το πολύ-πολύ παίρνετε συμπλήρωμα! 

Τελειααααα ❤️❤️❤️❤️

Μπράβο το γλυκάκι σου !!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Οκ κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλες...έκανα την παραγγελία μουε λίγα πράγματα θα δω τι λείπει και θα συμπληρώσω...θα έχω και τον νου μου για το σούπερ μάρκετ 1+1😉😉 2400 😍😍 μεγαλουυσικοβκαο το δικό σου...εγώ την προηγούμενη εβδομάδα που πήγα στον γιατρό ήταν τόσο μου είπε ο γιατρός μου ότι γενικά είναι μεγάλος οπότε θα επενδύσω περισσότερο στις νούμερο 2 πάνες 😂😂 

Εγώ έτσι όπως πάει η δικιά μου σίγουρα ν.1 χρειάζομαι 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω @Froufro μεγάλωσε!!! 😁😁😁

κορίτσια από πάνες συμφωνώ να μην πάρετε και πάρα πολλές , ούτως ή άλλως μπορείτε να βρείτε εύκολα , καλύτερα να μην περισσέψουν! Ας πάρουμε και καμμία μετά ! 

 

Υ.Γ. πολλά μωράκια επειδή έχουν αρκετά ευαίσθητο δέρμα βγάζουν αλλεργία σε κάποιες πάνες , εμένα πχ ο γιος μου δεν μπορούσε να φορέσει babylino για κάποιον λόγο ! Οπότε το βλέπετε και παίρνετε κορίτσια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Πω πω @Froufro μεγάλωσε!!! 😁😁😁

κορίτσια από πάνες συμφωνώ να μην πάρετε και πάρα πολλές , ούτως ή άλλως μπορείτε να βρείτε εύκολα , καλύτερα να μην περισσέψουν! Ας πάρουμε και καμμία μετά ! 

 

Υ.Γ. πολλά μωράκια επειδή έχουν αρκετά ευαίσθητο δέρμα βγάζουν αλλεργία σε κάποιες πάνες , εμένα πχ ο γιος μου δεν μπορούσε να φορέσει babylino για κάποιον λόγο ! Οπότε το βλέπετε και παίρνετε κορίτσια !

Η αλήθεια είναι πως τις περισσότερες αλλεργίες τις έχω ακούσει από τα bebylino... φυσικά όμως να διευκρινίσω ότι δεν το λέω από δική μου πείρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Λοιπόν κορίτσια με το που ήρθα σπίτι ήρθε ο νονός του μικρού γι'αυτό χάνομαι από τη συζήτηση 😄 

Είμαστε μια χαρά 2.400 🥰 μου γύρισε με το κεφάλι πάνω βέβαια αλλά αφού είμαστε προγραμματισμένη καισαρική δεν μας αγχώνει...

Κ εγώ  Pampers χρησιμοποιώ πάντα, για έναν μήνα το 1 κ υπολογίζω 6-7 τη μέρα. Γνώμη μου μην πάρετε πάρα πολλά γιατί αν βγει αφρατούλι θα σας μείνει το μικρό νούμερο κ δεν θα του κάνουν για να τα καταναλώσετε... ενώ αν δείτε ότι δεν φτάνουν το πολύ-πολύ παίρνετε συμπλήρωμα! 

Μπραβο ρε κοριτσι μου!!! Αφρατουλι το μωρουλακι σου!! Πολυ μου αρεσουν ετσι, σαν τσουρεκακια!!! Μπραβο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Η αλήθεια είναι πως τις περισσότερες αλλεργίες τις έχω ακούσει από τα bebylino... φυσικά όμως να διευκρινίσω ότι δεν το λέω από δική μου πείρα

Ω σοβαρά ; Δεν το ήξερα ! 

Εμένα μου είχε βγάλει κάτι σπυράκια και το είδαμε με τον παιδίατρο και έτσι βγάλαμε το συμπέρασμα της αλλεργίας . 

Μετά όταν πήρα πάλι τα παμπερς όλα ήταν εντάξει οπότε δεν τα άλλαξα . 

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια πάντως και για τα agnotis , μου είχε πει και ο παιδίατρος τότε ότι είναι καλά αν και μόνο ένα πακέτο χρησιμοποίησα που μου έφεραν δώρο και δεν κατάλαβα κάποια διαφορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!! Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα. 

Με το καλό να πάρουμε τα μωράκια μας αγκαλιά και να τα μεγαλώσουμε με υγεία και αγάπη❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Χριστούγεννα μανούλες 🎄☃️ Υγεία και αγάπη στις οικογένειες μας να έχουμε ❤️🌸 Με το καλό να γεμίσουν οι αγκαλιές μας με τα μωράκια μας και να τους πούμε το πρώτο «Σε αγαπώ»💕🧚🏼‍♂️🌺 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!! Καλα Χριστούγεννα με υγεια και αγαπη για ολες μας!!! Με το καλο τα μωράκια μας που έρχονται σιγα σιγα!! ❤️❤️❤️🎄🎄🎄🎄🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Καλά Χριστούγεννα σε όλες και με το καλό να τα κρατήσουμε στις αγκαλιές μας. Προς το παρόν πολλές φωτογραφίες στα Χριστουγεννιατικα δέντρα μας με τις όμορφες κοιλιτσες μας 😝😝🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Κ του χρόνου! Υγεία σε όλον τον κόσμο ❤ Η γιαγιά μου τέτοια μέρα έδινε μια ευχή.... Να σμίξουμε με το καλό με όσους είναι μακριά μας! Για εμένα αυτός είναι ο άντρας μου που τον περιμένω με την νέα χρονιά... Με το καλό να γιορτάσουμε τα επόμενα Χριστούγεννα με τα μωρούλια μας που θα γεμίσουν περισσότερο το γιορτινό τραπέζι κ θα μεγαλώσουν τις οικογένειες μας ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Κ του χρόνου! Υγεία σε όλον τον κόσμο ❤ Η γιαγιά μου τέτοια μέρα έδινε μια ευχή.... Να σμίξουμε με το καλό με όσους είναι μακριά μας! Για εμένα αυτός είναι ο άντρας μου που τον περιμένω με την νέα χρονιά... Με το καλό να γιορτάσουμε τα επόμενα Χριστούγεννα με τα μωρούλια μας που θα γεμίσουν περισσότερο το γιορτινό τραπέζι κ θα μεγαλώσουν τις οικογένειες μας ❤❤❤

Καλημέρα κορίτσι μου και χρόνια πολλά!!! Με το καλό να υποδεχτείς τον αντρουλη σου και μαζί να υποδεχτειτε το νέο μέλος της οικογένειας σας. Και του χρόνου με υγεία❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...