Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

Είμαστε πολύ καλά μας είπε ο γιατρός μας , έχουμε πάει 1800 και είναι με το κεφαλάκι προς τα κάτω. Ακούσαμε κ την καρδούλα της 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Είμαστε πολύ καλά μας είπε ο γιατρός μας , έχουμε πάει 1800 και είναι με το κεφαλάκι προς τα κάτω. Ακούσαμε κ την καρδούλα της 🥰🥰🥰

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Τέλεια! Όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Είμαστε πολύ καλά μας είπε ο γιατρός μας , έχουμε πάει 1800 και είναι με το κεφαλάκι προς τα κάτω. Ακούσαμε κ την καρδούλα της 🥰🥰🥰

Μπραβο σας κορίτσια!!!! Ειστε σουπερ και οι δυο σας!!! 🎀🎀❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 🥰 ❤️  πως είστε ?? 

Καλημέρα!!! Όλα καλά αν εξαιρέσεις τους πόνους σε χέρια-ποδια και την αϋπνία. Το νινι όμως.......μια χαρά!!! 

Εσύ? Τρελαμενη που είδες την μπουμπού σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 🥰 ❤️  πως είστε ?? 

Καλημερα! Όλα καλά, πολύ κλωτσιδι εχει πέσει ♥️

Πως ανυπομονώ να τον δω ρε κορίτσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η fairydream είπε:

Καλημέρα!!! Όλα καλά αν εξαιρέσεις τους πόνους σε χέρια-ποδια και την αϋπνία. Το νινι όμως.......μια χαρά!!! 

Εσύ? Τρελαμενη που είδες την μπουμπού σου?

Καλημερα!!! Κι εγω πόνους στα ποδια και στην λεκάνη!! Ευτυχως εγω κοιμαμαι τουλάχιστον!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η fairydream είπε:

Καλημέρα!!! Όλα καλά αν εξαιρέσεις τους πόνους σε χέρια-ποδια και την αϋπνία. Το νινι όμως.......μια χαρά!!! 

Εσύ? Τρελαμενη που είδες την μπουμπού σου?

Πααααρα πολύ !!!! Κοιμήθηκα τόσο όμορφα το βράδυ 🥰

Πόση χαρά δίνουν αυτά τα πλασματακια.... Δεν το φανταζομουν πότε  ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Άλλη μια εδώ με πόνους σε χέρια και πόδια , χθες είχαν πρηστεί κι όλας τα πόδια! 

Είχα κουραστεί πολύ αυτές τις μέρες και μάλλον αυτό έκανε την ζημιά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Πααααρα πολύ !!!! Κοιμήθηκα τόσο όμορφα το βράδυ 🥰

Πόση χαρά δίνουν αυτά τα πλασματακια.... Δεν το φανταζομουν πότε  ! 

Μπραβο κοριτσι μου!!!! 
Οντως μεγαλη χαρα!!! Φαντάσου να μπουν και στο σπιτι μας!! 
Χτες μας ηρθε το καρότσι και το εχουμε στο σαλόνι και το κοιτάμε!!! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε; Πώς είστε; Ελπίζω όλες καλά με τους πόνους και τις καούρες 😬 Ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρει καμία σας κανένα σάιτ να παραγγείλω πάνες γιατί απ' ότι βλέπω διαδίκτυακα έχει καλύτερες προσφορές 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε; Πώς είστε; Ελπίζω όλες καλά με τους πόνους και τις καούρες 😬 Ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρει καμία σας κανένα σάιτ να παραγγείλω πάνες γιατί απ' ότι βλέπω διαδίκτυακα έχει καλύτερες προσφορές 😊

Καλησπέρα! Κι εγώ έτσι πίστευα αλλά είχα δει τις τιμές από το; Σούπερ όταν είναι 1+1 και άλλαξα γνώμη ! Δε θυμάμαι κανένα σάιτ 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Καλησπέρα! Κι εγώ έτσι πίστευα αλλά είχα δει τις τιμές από το; Σούπερ όταν είναι 1+1 και άλλαξα γνώμη ! Δε θυμάμαι κανένα σάιτ 😅

1+1 δεν είδα είναι η αλήθεια αλλά χθες που ήμουν στο σούπερ μάρκετ είδα τα Pampers 11€ με προσφορά 😰 έπαθα ένα σοκ....Η μήπως είναι καλά επειδή δεν ξέρω τις τιμές μου φάνηκαν πολλά🤒 πάντως κορίτσια πολλά έξοδα ρε σεις δεν ξέρω για σας αλλά εγώ ακόμα δεν πήρα τίποτα και έχω ξοδέψει....πολλααααα😂😂 μη μετρήσω γεννά και γιατρο καθόλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

1+1 δεν είδα είναι η αλήθεια αλλά χθες που ήμουν στο σούπερ μάρκετ είδα τα Pampers 11€ με προσφορά 😰 έπαθα ένα σοκ....Η μήπως είναι καλά επειδή δεν ξέρω τις τιμές μου φάνηκαν πολλά🤒 πάντως κορίτσια πολλά έξοδα ρε σεις δεν ξέρω για σας αλλά εγώ ακόμα δεν πήρα τίποτα και έχω ξοδέψει....πολλααααα😂😂 μη μετρήσω γεννά και γιατρο καθόλου

Στα ποσά τμχ 11€? 

Να κοιτάς τιμή τεμαχίου και όχι το σύνολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christine_ είπε:

Στα ποσά τμχ 11€? 

Να κοιτάς τιμή τεμαχίου και όχι το σύνολο

Ήταν η μεγάλη συσκευασία 40 αν δεν κάνω λάθος ή 52 κάτι τέτοιο.... Να ρωτήσω και κάτι άλλο το νούμερο 1 πιστεύετε θα το βάλει καιρό ή θα πάμε μέσα στον πρώτο μήνα στο 2? Ένα λογικά θα βγει και μεγάλος..πάνω από 3500

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!!! 
Οντως μεγαλη χαρα!!! Φαντάσου να μπουν και στο σπιτι μας!! 
Χτες μας ηρθε το καρότσι και το εχουμε στο σαλόνι και το κοιτάμε!!! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
 

Το ίδιο πάθαμε με το λίκνο !!! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Ήταν η μεγάλη συσκευασία 40 αν δεν κάνω λάθος ή 52 κάτι τέτοιο.... Να ρωτήσω και κάτι άλλο το νούμερο 1 πιστεύετε θα το βάλει καιρό ή θα πάμε μέσα στον πρώτο μήνα στο 2? Ένα λογικά θα βγει και μεγάλος..πάνω από 3500

Θες καμμία 10-15 πάνες την μέρα στην αρχή, καλά λέω @Froufro

δε θυμάμαι καθόλου στα ποσά κιλά πας στο 2ο νούμερο αυτή τη στιγμή αλλά ναι δεν αργεί και τόσο ο καιρός! Αν και χαλάς αρκετές με το πρώτο νούμερο όπως καταλαβαίνεις μέχρι να έρθει ο καιρός ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ περιμένω να μπω στον γιατρό κ μπήκα να σας διαβάσω λίγο τώρα που έχω χρόνο... 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Θες καμμία 10-15 πάνες την μέρα στην αρχή, καλά λέω @Froufro

δε θυμάμαι καθόλου στα ποσά κιλά πας στο 2ο νούμερο αυτή τη στιγμή αλλά ναι δεν αργεί και τόσο ο καιρός! Αν και χαλάς αρκετές με το πρώτο νούμερο όπως καταλαβαίνεις μέχρι να έρθει ο καιρός ! 

Καλά όχι τόσες πολλές... 6-7 τη μέρα υπολογίζω εγώ. Κ παίρνω το Νο 1 για έναν μήνα. Πριν παραγγείλω έβλεπα τα βιβλιάρια των παιδιών μου για να κάνω τους υπολογισμούς 😄😄😄😄

@Sofi1 δυστυχώς δεν θυμάμαι καθόλου τη σελίδα που τις πήρα, θα προσπαθήσω να βρω αν έχει μείνει στα διεγραμμένα email για να σας στείλω γιατί είχε πολύ καλές προσφορές, βέβαια ήταν κ black Friday όταν έκανα παραγγελία, δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο στην τιμή.... Θα προσπαθήσω να το βρω πάντως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? Εγώ περιμένω να μπω στον γιατρό κ μπήκα να σας διαβάσω λίγο τώρα που έχω χρόνο... 

Καλά όχι τόσες πολλές... 6-7 τη μέρα υπολογίζω εγώ. Κ παίρνω το Νο 1 για έναν μήνα. Πριν παραγγείλω έβλεπα τα βιβλιάρια των παιδιών μου για να κάνω τους υπολογισμούς 😄😄😄😄

@Sofi1 δυστυχώς δεν θυμάμαι καθόλου τη σελίδα που τις πήρα, θα προσπαθήσω να βρω αν έχει μείνει στα διεγραμμένα email για να σας στείλω γιατί είχε πολύ καλές προσφορές, βέβαια ήταν κ black Friday όταν έκανα παραγγελία, δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο στην τιμή.... Θα προσπαθήσω να το βρω πάντως 

Καλέ στην αρχή τα κάνουν σε κάθε γεύμα ! Στις πρώτες 40 μέρες περίπου 10-12 σίγουρα θέλεις την μέρα ! Όσα και τα γεύματα θηλασμού δλδ ! 

Μετά πάμε στις 5-6 που μεγαλώνουν ..

Να μας πεις και τα νέα σου !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Καλέ στην αρχή τα κάνουν σε κάθε γεύμα ! Στις πρώτες 40 μέρες περίπου 10-12 σίγουρα θέλεις την μέρα ! Όσα και τα γεύματα θηλασμού δλδ ! 

Μετά πάμε στις 5-6 που μεγαλώνουν ..

Να μας πεις και τα νέα σου !! 

Άρα γύρω στις 300- 400 πάνες ν.1? 

Επισης θεωρείται κάποια μάρκα καλύτερη ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Ήταν η μεγάλη συσκευασία 40 αν δεν κάνω λάθος ή 52 κάτι τέτοιο.... Να ρωτήσω και κάτι άλλο το νούμερο 1 πιστεύετε θα το βάλει καιρό ή θα πάμε μέσα στον πρώτο μήνα στο 2? Ένα λογικά θα βγει και μεγάλος..πάνω από 3500

Το νουμερο ενα στις πάνες που ειδα ειναι μεχρι 5 κιλα. Οποτε για το 1 μηνα  γέννησης ειναι μια χαρα 🥰 Εγω κοιταω στο Σκρουτζ συνηθως. Εχει ας πουμε τα pumpers 150 τεμάχια νομιζω που θα ναι καλα για ενα μηνα στα 22 €

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Το νουμερο ενα στις πάνες που ειδα ειναι μεχρι 5 κιλα. Οποτε για το 1 μηνα  γέννησης ειναι μια χαρα 🥰 Εγω κοιταω στο Σκρουτζ συνηθως. Εχει ας πουμε τα pumpers 150 τεμάχια νομιζω που θα ναι καλα για ενα μηνα στα 22 €

Και πιο συγκεκριμενα αυτες

39610B1B-3D43-460D-8766-2591503FC98B.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια . Κάτι έχει πάθει αυτό σήμερα και ενώ σας γράφω δεν εμφανίστηκε τίποτα από το πρωί. 

Εμείς πήραμε πριν λίγες μέρες 2 πακέτα από Σκλαβενίτη που τις είχε 1+1 περίπου 8 ευρώ. Τα 52 ΤΜΧ. Μια εβδομάδα πριν τις είχε το lidl 7κα κάτι . Από το ίντερνετ να προσέξετε κάτι. Κάποιες εταιρίες χρεωνουν με το κιλό και ανεβαίνει το κόστος .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Froufro καλά αποτελέσματα απ' το γιατρό κορίτσι μου....αν το βρεις στείλτο θα μας βοηθήσεις αρκετά... @Louna και γω αυτές βλέπω...οπότε συμφέρει να τις παραγγείλουμε διαδικτυακά....ωχ Θεέ μου το κεφάλι μου έχει γίνει καζάνι με όλα αυτά...για αφρολουτρο σαμπουάν προτιμάτε fissan ή proderm ; Σόρρυ για το ζαλιαμα προσπαθώ να κάνω μια λίστα για να τα παραγγείλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...