Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!! ❤

Κορίτσι μου το εχω βρει εδώ αν το θες.....

https://www.woodseason.gr/?product=ksylino-christougenniatiko-stolidi-ta-prota-christougenna-stin-koilia-tis-mamas-kod-28324

Εγώ έχω πάρει με τα ονόματα μας από το papercraft κ είχε ένα παρόμοιο αν θες να το δεις. Σου στέλνω να δεις της μικρούλας μου... 🥰

20211220_130413.jpg

Δε προλαβαίνω να παραγγείλω τωρα 😫😒 εχουμε 20 του μηνα και θα φτασουν του χρονου… εχουν πολλες παραγγελίες λεει και θα καθυστερήσουν 😕 και δεν εχει και παραλαβή να παω να το παρω🥺 δε πειράζει του χρονου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/12/2021 at 6:58 ΜΜ, ο/η Louna είπε:

Κορίτσια πάντως το σιδέρωμα ειναι ενας μύθος… Την δουλεια ολη την κανει το πλυντηριο, η θερμοκρασια που θα βαλουμε δηλαδη, παιζει ρολο για τα μικρόβια ολα κτλ Το σιδέρωμα ειναι για μη τυχόν και υπαρχει καποιος μύκητας… Εγω αυτο γνωριζω… Ναι θα τα σιδερώνω 😒 αλλα οταν παρουμε με το καλο και στεγνωτήριο θα σταματησω… Και να μην παρω δηλαδη θα το κανω μονο τους πρωτους μηνες… Μας το ´χουν περασει στο μυαλο τι να πω🤷‍♀️

Αυτό που γνωρίζω παντως για την αποστείρωση ρούχων είναι τμοι εξής τροποι: •πλύσιμο στους 90° ή άπλωμα για 3 μέρες στον ήλιο ή σιδέρωμα αν δε γίνονται τα 2 παραπάνω. Αυτός είναι ο λόγος που σιδερωνουμε.  Το στεγνωτηριο δε γνωρίζω βέβαια πόσους βαθμούς είναι, οπότε δυστυχώς το σιδέρωμα είναι μονόδρομος. 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Δε προλαβαίνω να παραγγείλω τωρα 😫😒 εχουμε 20 του μηνα και θα φτασουν του χρονου… εχουν πολλες παραγγελίες λεει και θα καθυστερήσουν 😕 και δεν εχει και παραλαβή να παω να το παρω🥺 δε πειράζει του χρονου

Αν το θες τόσο πολύ σίγουρα θα υπάρχει κ αλλού.... όταν δουν κ τα κορίτσια ότι το ψάχνεις θα σου στείλουν! Θα ψάξω κ εγώ μήπως στο βρω αλλού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!! ❤

Κορίτσι μου το εχω βρει εδώ αν το θες.....

https://www.woodseason.gr/?product=ksylino-christougenniatiko-stolidi-ta-prota-christougenna-stin-koilia-tis-mamas-kod-28324

Εγώ έχω πάρει με τα ονόματα μας από το papercraft κ είχε ένα παρόμοιο αν θες να το δεις. Σου στέλνω να δεις της μικρούλας μου... 🥰

20211220_130413.jpg

Είναι τέλειο !!!! ❤️❤️❤️❤️ Με το καλό η Χρύσα μας 😍😍😍

@Lounaμου , κ εγώ δυστυχώς από εκεί το πήρα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Αν το θες τόσο πολύ σίγουρα θα υπάρχει κ αλλού.... όταν δουν κ τα κορίτσια ότι το ψάχνεις θα σου στείλουν! Θα ψάξω κ εγώ μήπως στο βρω αλλού 

Το ψαχνω και γω🥰 Η πρόθεση σου η θετικη και μονο αρκει 💕 τα μωράκια μας τα δωρα μας 🧚🏼‍♂️🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Το ψαχνω και γω🥰 Η πρόθεση σου η θετικη και μονο αρκει 💕 τα μωράκια μας τα δωρα μας 🧚🏼‍♂️🌺

Αααα αν θες πάρε ένα τηλ στο papercraft που σου λέω ότι πήρα τα ονόματα... αν τους στείλεις την φωτογραφία από αυτό που σου αρέσει πιστεύω θα μπορούν να το χαράξουν, εμένα μου τα έστειλαν σε τέσσερις μέρες κ είμαι κ σε νησί.... λογικά θα το κάνουν γρήγορα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου καλή εβδομάδα να έχουμε ❤️❤️❤️!! 

Λοιπόν και εγώ μόλις έκανα παραγγελία τέτοια στολίδια και για μπαμπά έχει κ Μ αρεσε και πήρα ένα κ για αυτόν, σας βάζω το link.  Αχ να σας πω την αλήθεια δν το σκέφτηκα ότι μπορεί να αργήσει ελπίζω όχι, θα δείξει.... 

https://kosmosdesign.gr/product-category/εποχιακα/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τα κοιταξω κοριτσια… Σε μερικα έλεγαν πως 25/12  μεχρι 7/1 δε στελνουν.. και πως η παραγγελία θελει 7 με 15 εργάσιμες και σημερα εχουμε 20🤷‍♀️ Ευχαριστω ομως 🙃 Δε παταω καρδιές γιατι δε με αφηνει ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Θα τα κοιταξω κοριτσια… Σε μερικα έλεγαν πως 25/12  μεχρι 7/1 δε στελνουν.. και πως η παραγγελία θελει 7 με 15 εργάσιμες και σημερα εχουμε 20🤷‍♀️ Ευχαριστω ομως 🙃 Δε παταω καρδιές γιατι δε με αφηνει ❤️ 

Που μένεις ; Αθήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Είμαι πολύ συγκινημένη... 😭😭😭😭

IMG_20211220_161325.jpg

Καλορίζικο!!!!!!!!!!!!!! ❤❤❤❤❤ Με το καλο να βλέπεις μέσα το πλασματάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Καλορίζικο!!!!!!!!!!!!!! ❤❤❤❤❤ Με το καλο να βλέπεις μέσα το πλασματάκι σου!

Ευχαριστώ πάρα πολύ !! Άντε να έρθουν με το καλό τα μωράκια μας !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Είμαι πολύ συγκινημένη... 😭😭😭😭

IMG_20211220_161325.jpg

Με το καλο με το καλο 🥰🥰🥰 Να αδειάσει η κοιλιά σου να γεμίσει η αγκαλιά σου 💕🤩🌺😍🌸❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Είμαι πολύ συγκινημένη... 😭😭😭😭

IMG_20211220_161325.jpg

Με το καλο!!!! Σύντομα θα χαζεύεις το μπεμπεδακι σου μεσα να κοιμαται!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Κι εγω μπεζακι πηρα!! 👍🏻🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια !! Το έστησα, το κοιτούσα και εκλαιγα μισή ώρα....

@Louna, πάνω πάνω στη σελίδα, δίπλα από τις ειδοποιήσεις είναι τα εισερχόμενα. Αν είσαι απο κινητό , πάτα πάνω στις τρεις τελείες δίπλα από το σαιτ και πάτα εκεί που λεει "για υπολογιστή"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια !! Το έστησα, το κοιτούσα και εκλαιγα μισή ώρα....

@Louna, πάνω πάνω στη σελίδα, δίπλα από τις ειδοποιήσεις είναι τα εισερχόμενα. Αν είσαι απο κινητό , πάτα πάνω στις τρεις τελείες δίπλα από το σαιτ και πάτα εκεί που λεει "για υπολογιστή"

@Christine_, είδες που μαθαίνω? 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια !! Το έστησα, το κοιτούσα και εκλαιγα μισή ώρα....

@Louna, πάνω πάνω στη σελίδα, δίπλα από τις ειδοποιήσεις είναι τα εισερχόμενα. Αν είσαι απο κινητό , πάτα πάνω στις τρεις τελείες δίπλα από το σαιτ και πάτα εκεί που λεει "για υπολογιστή"

Δεν έχω πουθενα τελειες 🤷‍♀️ Απο κινητο μπαινω ναι 

D70CFDD6-1246-40CD-B7EC-E251EE079FFC.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Δεν έχω πουθενα τελειες 🤷‍♀️ Απο κινητο μπαινω ναι 

D70CFDD6-1246-40CD-B7EC-E251EE079FFC.png

Μήπως έχεις iphone?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Ναι

Δεν έχω ιδέα... Είναι στις ρυθμίσεις της σελίδας του ίντερνετ... Δεν ξέρω πως πας από iphone

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όντως. Κάνω που κάνω διαλλειματικό ύπνο... άμα κι αυτός είναι χάλια... ασ' τα να πάνε!!!
    • Ναι ρώτησε μπορεί να υπάρχει κάτι που μπορείς να πάρεις είναι δύσκολο να μην μπορείς να κοιμηθείς το βράδυ 
    • Θα ρωτήσω την επόμενη εβδομάδα και τους 2. Ίσως ξεκινησω τίποτα τύπου maalox μόνο το βράδυ πριν τον ύπνο. Τι να πω! Θα δούμε. 
    • Θα περιμένουμε και τα δικά σου νέα από την εξέταση κορίτσι μου μακάρι να να έχει ανεβει εγω εχτές ειδα στην Doppler της κόρης μου έγραψε οπίσθιος πλακούντας χαμηλός αλλά δεν μου είπαν ότι υπήρχε θέμα για να γεννήσω φυσιολογικά ήταν άλλοι οι λόγοι που έκανα καισαρική  σε αυτην ενώ ξεκίνησε χαμηλά τώρα γραφει οπίσθιος υψηλός 
    • Κοριτσάκι μου λυπάμαι πάρα πολύ... Καμία γυναίκα δεν αξίζει και δεν θα έπρεπε να βιώνει τέτοια απώλεια... Τουλάχιστον θα τελειώσει όλο αυτό το ψυχοφθόρο που ζούσες μέχρι σήμερα και θα μπορέσεις να απολαύσεις τα μπανάκια στη θάλασσα με τα παιδάκια σου...!  Η ηλικία είναι μόνο ένα νούμερο.. υπάρχουν πάρα πολλές γυναίκες και μεγαλύτερης ηλικίας που ξέρω προσωπικά αλλά και μέσα από τα φόρουμ τόσα χρόνια που είμαι, που συλλαμβάνουν απολύτως φυσιολογικά χωρίς ταλαιπωρία.. η παλινδρομη κύηση μπορεί να συμβεί ανεξαρτήτου ηλικίας και σε 20αρες..!! Είναι δυστυχώς πολύ συνηθισμένο παρά τη σκληρότητα του.... Εφόσον δεν υποβόσκει κάποιος συγκεκριμένος λόγος υπογονιμότητας δεν έχεις και λόγο ανησυχίας..! Αν τυχόν ξανασυμβεί (χτύπα ξύλο) θα κάνεις κάποιες εξετάσεις να να το διερευνήσεις.. Το μόνο που θα σου πω απαραιτήτως να ζητήσεις είναι να στείλουν το έμβρυο για εξέταση καρυότυπου να δείτε αν υπήρχε κάποια παθολογική κατάσταση του εμβρύου που οδήγησε στην παλινδρομη για να μην βασανιζεσαι.. άλλο πράγμα είναι η ιστολογική, δεν σου λέει τίποτα άλλο πέρα από το αν το δείγμα που συλλέχθηκε άνηκε σε έμβρυο.. μη τη φοβάσαι την αποξεση, σε 10-20' θα έχει τελειώσει και σε μερικές ώρες εφόσον συνέλθεις από τη μέθη θα μπορείς να επιστρέψεις σπίτι σου.. ο πόνος της αποξεσης είναι σα το πόνο της περιόδου και ίσως να έχεις μερικά ήπια ποναλακια τις επόμενες μέρες που θα περνάνε όμως με depon.. το ψυχολογικό κομμάτι πονάει περισσότερο και πάντα θα το έχεις στην καρδιά και την ψυχή σου...  Οτιδήποτε μπορεί να χρειαστείς στο μέλλον, μη διστάσεις να μου στείλεις!! Και στο κομμάτι της γονιμότητας.. σχεδόν 7 χρόνων εμπειρία κουβαλάω.. για την ώρα όμως πάρε το χρόνο σου να ανασυγκροτηθεις ψυχολογικά και σωματικά και δεν αμφιβάλλω στιγμή ότι θα κάνεις και άλλο παιδάκι!! ❤️❤️❤️❤️ Βρε άστο μήνυμα μου.. έχεις τα παιδάκια σου αγκαλίτσα, υγιέστατα πλασματακια να σου δίνουν δύναμη!!! Τι πιο ισχυρό από αυτό;! Και πάλι να τα χαίρεστε γεμάτα υγεία μια ολόκληρη ζωή!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...