Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Εμείς θέλαμε να είναι στον τοκετό μέσα , αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται... 

Δεν ξέρω τελικά ποιος θα μείνει μαζί μου από τους δύο .. πάντως θα έχω κάποιον σίγουρα 

Ρωτά τον γιατρό σου αν επιτρέπεται... τώρα με τον κορωνοϊό σίγουρα έχουν αλλάξει πολλά πράγματα. Εύχομαι να μην το απαγορεύουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Είναι ανάλογα το μαιευτήριο το πόσες μέρες . 3-4 είναι γενικά . Συνήθως 3 για φ.τ. και 4 για κ.τ. 

Εγώ δεν έχω ιδέα , με έχει προβληματίσει πολύ όλο αυτό. Παίζει να είμαι και μόνη μου ....

Μόνη σου δε θα εισαι κοριτσάρα μου… Θα εισαι με το μπεμπακι σου 🥰❤️ Να βγει γερό αυτο εχει σημασια και να του πεις το πρωτο σε αγαπω🌸 Άλλωστε ειναι λιγες μερες τελικα 3..4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εγώ θα είμαι με τον άντρα μου... Δεν μπορώ να διανοηθώ ότι θα το δει μετά από 4 μέρες 💔

Και γω τον άντρα μου θα εχω🥰 οταν λεμε 4 μερες με καισαρικη σημαινει μπαινω Δευτερα και βγαινω Πέμπτη ή Παρασκευη; Κοριτσια συγγνώμη που οι ερωτησεις μου ειναι παντα τοσο χαζές… αλλα αφου δε ξερω 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Εμείς θέλαμε να είναι στον τοκετό μέσα , αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται... 

Δεν ξέρω τελικά ποιος θα μείνει μαζί μου από τους δύο .. πάντως θα έχω κάποιον σίγουρα 

Εμενα αν μπει στο τοκετό παιζει να λιποθυμήσει 🤣🤣🤣 αν και νομιζω τωρα με κορονοϊο δυσκολα τα πραγματα… Τελικα ο γιατρος μου θα παει στο Μητερα, εσενα σου ειπε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Εμενα αν μπει στο τοκετό παιζει να λιποθυμήσει 🤣🤣🤣 αν και νομιζω τωρα με κορονοϊο δυσκολα τα πραγματα… Τελικα ο γιατρος μου θα παει στο Μητερα, εσενα σου ειπε;

Στο μητέρα είναι 3 μέρες η κ.τ. 

Επίσης στο χειρουργείο δεν μπαίνει κανένας άλλος μόνο εσύ 

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Μόνη σου δε θα εισαι κοριτσάρα μου… Θα εισαι με το μπεμπακι σου 🥰❤️ Να βγει γερό αυτο εχει σημασια και να του πεις το πρωτο σε αγαπω🌸 Άλλωστε ειναι λιγες μερες τελικα 3..4

Μωρέ ναι θα έχω να προσέχω όχι να με προσέχουν 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Και γω τον άντρα μου θα εχω🥰 οταν λεμε 4 μερες με καισαρικη σημαινει μπαινω Δευτερα και βγαινω Πέμπτη ή Παρασκευη; Κοριτσια συγγνώμη που οι ερωτησεις μου ειναι παντα τοσο χαζές… αλλα αφου δε ξερω 😅

Μπαίνεις Δευτέρα βγαίνεις Πέμπτη 

Καμία ερώτηση δεν είναι χαζή όταν ζούμε κάτι πρώτη φορά 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Και γω τον άντρα μου θα εχω🥰 οταν λεμε 4 μερες με καισαρικη σημαινει μπαινω Δευτερα και βγαινω Πέμπτη ή Παρασκευη; Κοριτσια συγγνώμη που οι ερωτησεις μου ειναι παντα τοσο χαζές… αλλα αφου δε ξερω 😅

Κι εγω τον αντρα μου θα εχω!!! Θα ΣΚΑΣΕΙ αν δε δει το μωρο 4 μερες!!! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Τώρα ζηλεύω λίγο κορίτσια που θα έχετε τους άντρες σας 😅😅😂😂 

Εμένα σιγά μην έρθει 😂😂

Δε με αφηνει κοριτσια να πατησω αλλες καρδούλες 🤪 Και εκει μεσα να υποθεσω τον υπνο τον κανουν πανω σε καρεκλα ε; Ο αντρας μου ειναι 1.90🤣🤣🤣 νομιζω πως ο αντρας σου κατι ξερει και δεν έρχεται🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Τώρα ζηλεύω λίγο κορίτσια που θα έχετε τους άντρες σας 😅😅😂😂 

Εμένα σιγά μην έρθει 😂😂

Αλήθεια αντέχει? Θέλει να μείνει με τον μεγάλο μάλλον.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Εμενα αν μπει στο τοκετό παιζει να λιποθυμήσει 🤣🤣🤣 αν και νομιζω τωρα με κορονοϊο δυσκολα τα πραγματα… Τελικα ο γιατρος μου θα παει στο Μητερα, εσενα σου ειπε;

Χαχαχαχχα...

Ελπιζουμε να μπει ! Τετάρτη θα δούμε την μικρή και θα τον ρωτήσουμε από κοντά και για το μαιευτήριο! Άντε... Θα φας Πετρετζίκη κ εσύ !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Louna είπε:

Δε με αφηνει κοριτσια να πατησω αλλες καρδούλες 🤪 Και εκει μεσα να υποθεσω τον υπνο τον κανουν πανω σε καρεκλα ε; Ο αντρας μου ειναι 1.90🤣🤣🤣 νομιζω πως ο αντρας σου κατι ξερει και δεν έρχεται🤣🤣🤣

Ναι μωρέ αυτό σκέφτομαι συνέχεια πως θα κοιμάται, πως θα τρώει, στεναχωριέμαι λίγο που θα ταλαιπωρηθεί.... αλλά από τη μια δεν μπορώ να έχω οποιονδήποτε άλλο εκτός από εκείνον κ να το στερηθεί τόσες μέρες κ από την άλλη μια φορά που του το είπα μήπως να μην έρθει, μου λέει ξέχασε το, εσύ θα περάσεις τόσα κ εγώ θα σκέφτομαι τον ύπνο? Άλλωστε εδώ που τα λέμε περνάει κ χειρότερα μέσα στο καράβι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Δε με αφηνει κοριτσια να πατησω αλλες καρδούλες 🤪 Και εκει μεσα να υποθεσω τον υπνο τον κανουν πανω σε καρεκλα ε; Ο αντρας μου ειναι 1.90🤣🤣🤣 νομιζω πως ο αντρας σου κατι ξερει και δεν έρχεται🤣🤣🤣

Χαχαχαχ εντάξει εμένα είναι κοντός 😅😂😂😂

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Αλήθεια αντέχει? Θέλει να μείνει με τον μεγάλο μάλλον.....

Κοίτα να σου πω ειλικρινά.... Δεν το έχουμε συζητήσει. Αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει σαν ενδεχόμενο με βάση τα μέτωπα που υπάρχουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κορίτσια θα ειμαι μονη μου. Ο αντρας μου θα έχει κ τα αλλα παιδάκια μας, συν ότι έχουμε και μαγαζι και δεν μπορεί να κλείσει. Η μαμα μου απο την αλλη δουλεύει.. Καλα κρασιά. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είμαι εντάξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Χαχαχαχχα...

Ελπιζουμε να μπει ! Τετάρτη θα δούμε την μικρή και θα τον ρωτήσουμε από κοντά και για το μαιευτήριο! Άντε... Θα φας Πετρετζίκη κ εσύ !!! 

🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι μωρέ αυτό σκέφτομαι συνέχεια πως θα κοιμάται, πως θα τρώει, στεναχωριέμαι λίγο που θα ταλαιπωρηθεί.... αλλά από τη μια δεν μπορώ να έχω οποιονδήποτε άλλο εκτός από εκείνον κ να το στερηθεί τόσες μέρες κ από την άλλη μια φορά που του το είπα μήπως να μην έρθει, μου λέει ξέχασε το, εσύ θα περάσεις τόσα κ εγώ θα σκέφτομαι τον ύπνο? Άλλωστε εδώ που τα λέμε περνάει κ χειρότερα μέσα στο καράβι 

Ναι μωρε, οι καημένοι τι θα πάθουν🤣🤣🤣 Εχω κανει το σωμα μου εργοστασιο, εχω παρει μεχρι τωρα 12 κιλα, δε κοιμαμαι, εχω γεννα μπροστα μου🤣🤣🤣 ας τολμήσει να μην ερθει 🤣🤣🤣 περα απο τη πλακα (που τα εννοω ε🤣) εμενα θελει να ειναι εκει, απλα οχι μεσα αν το παμε φυσιολογικά… που ο τυχερούλης τωρα με κορονοιο δε θα ναι🤣 δε θα τον εβαζα ομως … και το καταλαβαινω… εδω εγω δε θελω φυσιολογικό 🤣 θα θελει αυτος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια τι κάνετε; Εμένα ο άντρας μου θα είναι μέχρι τον τοκετό θα δει το Μπέμπι και μετά θα έρθει να μας πάρει...εγώ βέβαια θα μεινω μόνο δύο μέρες στη κλινική 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mariam08 είπε:

Εγω κορίτσια θα ειμαι μονη μου. Ο αντρας μου θα έχει κ τα αλλα παιδάκια μας, συν ότι έχουμε και μαγαζι και δεν μπορεί να κλείσει. Η μαμα μου απο την αλλη δουλεύει.. Καλα κρασιά. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είμαι εντάξει. 

Μια χαρα θα εισαι 🙃 σε εχουν κανει προπόνηση τα αλλα αγγελούδια σου🥰 ποσο ομορφο να εχεις τοσο μεγαλη οικογενεια 🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofi1 είπε:

Καλησπερα κορίτσια τι κάνετε; Εμένα ο άντρας μου θα είναι μέχρι τον τοκετό θα δει το Μπέμπι και μετά θα έρθει να μας πάρει...εγώ βέβαια θα μεινω μόνο δύο μέρες στη κλινική 😉

Εχεις κάποιο κολπο και μενεις μονο δυο μερες;🤣 τι φαση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει αν έρθουν τουλάχιστον κ το δουν, μετά κάνουν λόγο υπομονή μέχρι την έξοδο. Εγώ επειδή θα ταξιδέψω για την γέννα, όποιος κάνει το ταξίδι μαζί μου (ο άντρας μου) θα μείνει κ στο μαιευτήριο δεν έχει νόημα να μείνει εκτός... Για όσους δεν μπορούν να αφήσουν δουλειές είναι απόλυτα λογικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι βρε κορίτσια να τον λυπηθώ άμα κοιμηθεί στην καρέκλα !!! Ολόκληρη γέννα θα κάνουμε και έχουμε περάσει τόσα άλλα με την εγκυμοσύνη ! Ας κουραστούν 3-4 μέρες , δεν χάλασε ο κόσμος ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mariam08 είπε:

Εγω κορίτσια θα ειμαι μονη μου. Ο αντρας μου θα έχει κ τα αλλα παιδάκια μας, συν ότι έχουμε και μαγαζι και δεν μπορεί να κλείσει. Η μαμα μου απο την αλλη δουλεύει.. Καλα κρασιά. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είμαι εντάξει. 

Κι εμείς τα ίδια αν και η μάνα μου δεν δουλεύει.... Αλλά δεν θέλω ιδιαίτερα 😂😂😂 

Και δεν υπάρχει κάποιος λόγος δεν μου έχει κάνει κάτι δλδ απλά δε ξέρω πως μου έχει κάτσει και δεν θέλω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Κι εμείς τα ίδια αν και η μάνα μου δεν δουλεύει.... Αλλά δεν θέλω ιδιαίτερα 😂😂😂 

Και δεν υπάρχει κάποιος λόγος δεν μου έχει κάνει κάτι δλδ απλά δε ξέρω πως μου έχει κάτσει και δεν θέλω 

Αχ κ εγώ η αλήθεια είναι ότι μόνο από ανάγκη αν χρειαζόταν θα την έπαιρνα... κοιμάται βαριά κ εκνευρίζομαι 🙄 Στο προηγούμενο που την είχα έκλαιγε το μωρό κ την ξυπνούσα για να μου το δώσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Αχ κ εγώ η αλήθεια είναι ότι μόνο από ανάγκη αν χρειαζόταν θα την έπαιρνα... κοιμάται βαριά κ εκνευρίζομαι 🙄 Στο προηγούμενο που την είχα έκλαιγε το μωρό κ την ξυπνούσα για να μου το δώσει

Κατάλαβα... 

Δε ξέρω εγώ πάντως θα δείξει..  

Άσχετο καλλιέργεια κάνατε όλες ή όχι ακόμα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Κατάλαβα... 

Δε ξέρω εγώ πάντως θα δείξει..  

Άσχετο καλλιέργεια κάνατε όλες ή όχι ακόμα ; 

Ναι εγώ έκανα την ίδια μέρα με το doppler 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...