Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ευχαριστω κοριτσια μου! Θα σας στειλω να σας πω πως πηγαμε!

@Kallia.Geo θα τα βρεις τα πατηματα σιγα σιγα! Στην αρχη θα ειναι λιγο δυσκολα αλλα μετα θα βρειτε τις συνηθειες σας και θα τα κανεις ολα!

 

Καλά αποτελέσματα εύχομαι! 🌺💕 Καλημέρα μανούλες 🌸❤️🧚 Πάω στο κομμωτήριο για ένα κούρεμα, γιατί τον επόμενο μήνα που είναι οι γιορτές θα γίνεται ένας χαμός και φοβάμαι με τόσο κόσμο… Μετά έχω δουλειές, να πλύνω πετσέτες, σεντόνια κτλ της μπέμπας που μου έφερε η μητέρα μου 🧚 να φτιάξω φαγητό κτλ κτλ Ξεκίνησαν και τα κρύα κορίτσια, να προσέχουμε μη κρυωσουμε!!! Γερές και δυνατές να μαστε για τα νεραϊδακια μας 🥰🌸🌺💕🧚🏼‍♂️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ααα τώρα που είπες κομμωτήριο ! Είναι και εσάς πιο λαμπερά τα μαλλιά σας ;;

Περισσότερο θα τα χαρακτήριζα πιο λαδερά κ όχι λαμπερά 😆😆😆😆 πολύ λιπαρότητα ρε κορίτσια. Το βράδυ κάνω μπάνιο, μέχρι το επόμενο απόγευμα νιώθω χάλια! Αλλά μακραίνει πολύ γρήγορα δεν το συζητώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Περισσότερο θα τα χαρακτήριζα πιο λαδερά κ όχι λαμπερά 😆😆😆😆 πολύ λιπαρότητα ρε κορίτσια. Το βράδυ κάνω μπάνιο, μέχρι το επόμενο απόγευμα νιώθω χάλια! Αλλά μακραίνει πολύ γρήγορα δεν το συζητώ 

χαχχααχ εμένα ήταν ξηρά ομολογώ, οπότε τώρα έχουν έρθει σε φυσιολογική μορφή :P

Μάκρος όχι όμως..Είχα κουρευτεί το καλοκαίρι και τίποτα ακόμα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ευχαριστω κοριτσια μου! Θα σας στειλω να σας πω πως πηγαμε!

@Kallia.Geo θα τα βρεις τα πατηματα σιγα σιγα! Στην αρχη θα ειναι λιγο δυσκολα αλλα μετα θα βρειτε τις συνηθειες σας και θα τα κανεις ολα!

 

Καλη επιτυχια και καλα αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Περισσότερο θα τα χαρακτήριζα πιο λαδερά κ όχι λαμπερά 😆😆😆😆 πολύ λιπαρότητα ρε κορίτσια. Το βράδυ κάνω μπάνιο, μέχρι το επόμενο απόγευμα νιώθω χάλια! Αλλά μακραίνει πολύ γρήγορα δεν το συζητώ 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

χαχχααχ εμένα ήταν ξηρά ομολογώ, οπότε τώρα έχουν έρθει σε φυσιολογική μορφή :P

Μάκρος όχι όμως..Είχα κουρευτεί το καλοκαίρι και τίποτα ακόμα !!!

Καλημερα κοριτσάκια!!! 
Εμενα δε λαδώναν πριν ετσι κι αλλιως και τωρα καθολου! Και δυο μερες να τα αφησω ειναι σαν φρέσκο λουσμένα!! Σουπερ το μαλλί!! Και τα νυχια μακραίνουν παρα πολυ γρηγορα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

 

Καλημερα κοριτσάκια!!! 
Εμενα δε λαδώναν πριν ετσι κι αλλιως και τωρα καθολου! Και δυο μερες να τα αφησω ειναι σαν φρέσκο λουσμένα!! Σουπερ το μαλλί!! Και τα νυχια μακραίνουν παρα πολυ γρηγορα!! 

ναιιιιι... και τα νυχια!! κ εγω τα θέλω πολύ κοντά και μακραίνουν συνέχεια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κορίτσια εγώ έχω πολύ λιπαρότητα ☹ θα πάω για έναν καθαρισμό αυτές τις μέρες γιατί δεν μπορώ έτσι..... Αλλά με το μαλλί δεν ξέρω τι να κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

@Ε.Γ.Α. πως πήγε κορίτσι μου η καμπύλη? 

Μια χαρα τα αποτελεσματα! Μου τα εστειλαν με μειλ και ολα ειναι οκ!! Παρασκευη απογευμα θα παω στη γιατρο να τα δει  και θα δουμε και τη μικρουλα μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Ήρθα κι εγώ από εδώ . βάση περιόδου έχω πητ 6/2/22 βάση αυχενικής έχω 1/2/22 αλλά λόγω προηγούμενης καισαρικής όπως η @Froufro θα γεννήσω τον Ιανουάριο! Με λίγα λόγια είμαι ίδιες εβδομάδες με εσάς αλλά μαμά του Ιανουαρίου, δεν ανήκω πουθενά λοιπόν ! 😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Ήρθα κι εγώ από εδώ . βάση περιόδου έχω πητ 6/2/22 βάση αυχενικής έχω 1/2/22 αλλά λόγω προηγούμενης καισαρικής όπως η @Froufro θα γεννήσω τον Ιανουάριο! Με λίγα λόγια είμαι ίδιες εβδομάδες με εσάς αλλά μαμά του Ιανουαρίου, δεν ανήκω πουθενά λοιπόν ! 😂😂😂 

Εμείς π.γέννας είμαστε Φεβρουαρίου.... μ.γέννας είμαστε Ιανουαρίου 😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εμείς π.γέννας είμαστε Φεβρουαρίου.... μ.γέννας είμαστε Ιανουαρίου 😄😄😄

Χαχαχαχαχ αυτό ακριβώς . Είναι λες και με το ένα πόδι είμαστε Γενάρη με το άλλο Φλεβάρη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christine_ είπε:

Χαχαχαχαχ αυτό ακριβώς . Είναι λες και με το ένα πόδι είμαστε Γενάρη με το άλλο Φλεβάρη 

Εγώ έχω Πητ 8/2 , οπότε βλέπουμε πότε θα είμαστε 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Ήρθα κι εγώ από εδώ . βάση περιόδου έχω πητ 6/2/22 βάση αυχενικής έχω 1/2/22 αλλά λόγω προηγούμενης καισαρικής όπως η @Froufro θα γεννήσω τον Ιανουάριο! Με λίγα λόγια είμαι ίδιες εβδομάδες με εσάς αλλά μαμά του Ιανουαρίου, δεν ανήκω πουθενά λοιπόν ! 😂😂😂 

Καλως ηρθες και στην δικια μας ομαδα!!! Με το καλο ειτε ειναι Γεναρη ειτε ειναι Φλεβαρη!

Τωρα ειμαι στο γιατρο εγω και περιμενω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλως ηρθες και στην δικια μας ομαδα!!! Με το καλο ειτε ειναι Γεναρη ειτε ειναι Φλεβαρη!

Τωρα ειμαι στο γιατρο εγω και περιμενω! 

Τελεια κοριτσι μου!!! Φιλακια στο νινακι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα ! 

Μόλις έχω λίγο χρόνο θα διαβάσω από την αρχή το θέμα για να σας γνωρίσω όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα ! 

Μόλις έχω λίγο χρόνο θα διαβάσω από την αρχή το θέμα για να σας γνωρίσω όλες! 

Καλως ηρθες κοριτσι μου!!! Με το καλο και το δικο σου το μωρακι!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανούλες 🥰💕 αχ εσείς θα γεννήσετε όλες πριν απο μένα 😅 Μη με ξεχάσετε εδώ, να μου πείτε πως πήγε, θα με φάει η αγωνία 🤪 Εγώ έχω ΠΗΤ 10/3 θα μιλήσω και με το γιατρο μου να δουμε τι θα γινει τελικα… θα παμε καισαρικη; φυσιολογικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Louna είπε:

Καλημερα μανούλες 🥰💕 αχ εσείς θα γεννήσετε όλες πριν απο μένα 😅 Μη με ξεχάσετε εδώ, να μου πείτε πως πήγε, θα με φάει η αγωνία 🤪 Εγώ έχω ΠΗΤ 10/3 θα μιλήσω και με το γιατρο μου να δουμε τι θα γινει τελικα… θα παμε καισαρικη; φυσιολογικά; 

Εδω θα ειμαστε να τα λεμε! 

Ειδαμε χτες τη μικρουλα μας! Ολα μια χαρα! Κοντα στο κιλο ειναι περιπου. Λιγο τσιμπημενος ειναι ο θυροειδης μου και θα παω αυριο σε ενδοκρινολογο να μου πει αν θα χρειαστω κατι ή οχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Εδω θα ειμαστε να τα λεμε! 

Ειδαμε χτες τη μικρουλα μας! Ολα μια χαρα! Κοντα στο κιλο ειναι περιπου. Λιγο τσιμπημενος ειναι ο θυροειδης μου και θα παω αυριο σε ενδοκρινολογο να μου πει αν θα χρειαστω κατι ή οχι. 

Ολα θα πανε καλα!!! Κοντευουμε κοριτσια 🥰 Ο Δεκέμβριος που ειναι και οι γιορτες θα περασει σαν νερο!!!🌸🌺💕🧚🌿🍓🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Ολα θα πανε καλα!!! Κοντευουμε κοριτσια 🥰 Ο Δεκέμβριος που ειναι και οι γιορτες θα περασει σαν νερο!!!🌸🌺💕🧚🌿🍓🌸

Οντως αυτο ισχύει!! 
Με το καλο κοντεύουμε ολες σιγα σιγα!!! 🙏🙂🙂🙂🥰🥰🥰🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς είστε κορίτσια? Μόλις έκανα μια μπαμπάτσικη παραγγελία με ρουχαλάκια... ξαφνικά από χθες άρχισε να με πιάνει άγχος ότι κοντεύει ο καιρός κ εγώ δεν είμαι καθόλου έτοιμη!!! Ακόμα κ το βαλιτσάκι για το μαιευτήριο θέλω να φτιάξω από το άγχος που με κατέβαλε 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Πώς είστε κορίτσια? Μόλις έκανα μια μπαμπάτσικη παραγγελία με ρουχαλάκια... ξαφνικά από χθες άρχισε να με πιάνει άγχος ότι κοντεύει ο καιρός κ εγώ δεν είμαι καθόλου έτοιμη!!! Ακόμα κ το βαλιτσάκι για το μαιευτήριο θέλω να φτιάξω από το άγχος που με κατέβαλε 😄

Τι νουμερο τα πηρες; Αυτο με εχει μπερδέψει λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...