Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! ❤

Πώς είστε? Εμένα σήμερα μου εμφανίστηκε το πρώτο γαλατάκι κ πετάω από την χαρά μου!!!! Δεν βλέπω την ώρα να ταΐσω την μπουμπού μου

Με έχεις συγκινήσει πάρα πολύ. !!!!!! ❣️❣️ Τι ωραία κοριτσάκι μου !!!!! 

Επίσης από τόσο νωρίς μπορεί να γίνει αυτό ? Και πως το κατάλαβες ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia.Geo είπε:

Με έχεις συγκινήσει πάρα πολύ. !!!!!! ❣️❣️ Τι ωραία κοριτσάκι μου !!!!! 

Επίσης από τόσο νωρίς μπορεί να γίνει αυτό ? Και πως το κατάλαβες ? 

Στο πρώτο μου παιδάκι (περίπου στις ίδιες βδομάδες) την ώρα που ήθελα να μπω για μπάνιο κατά λάθος άγγιξα το στήθος μου κ κατάλαβα μια υγρασία, κοίταξα κ είδα ότι έσταζε!!! ΣΟΚ 😅 πήρα τη γιατρό κ μου είπε να μην ανησυχώ μπορεί να συμβεί από νωρίς... τώρα επειδή νιώθω φαγούρα (που σας έλεγα πριν μέρες) το κατάλαβα εκείνη τη στιγμή κ έσφιξα λίγο τη θηλή για να σιγουρευτώ κ είχε γαλατάκι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι είμαι τόσο ενθουσιασμένη!!!! Στο πρώτο παιδάκι όταν μου συνέβη έπαθα σοκ, νόμιζα ότι κάτι δεν πάει καλά 😅😅 στο δεύτερο δεν είχα καθόλου ένδειξη μέχρι την γέννα κ λέω πάει δεν θα έχω γάλα... τελικά μια χαρά τα πήγαμε! Τώρα πάλι έχω από νωρίς.... κάθε εγκυμοσύνη διαφορετική

Μπραβο ρε κοριτσι μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες!!! Εμεις μπαινουμε στο κλιμα σιγα σιγα και φτιαχνουμε χριστουγεννιατικα μπισκοτακια με τις μεγαλες!!! Τελειααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Γεια σας μανουλες!!! Εμεις μπαινουμε στο κλιμα σιγα σιγα και φτιαχνουμε χριστουγεννιατικα μπισκοτακια με τις μεγαλες!!! Τελειααα!!!

Τι ωραία!!!! 🌟🌟🎄🎄🎄🎄

Κ του χρόνου σας κορίτσια! Θα είστε κ πιο πολλές!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Τι ωραία!!!! 🌟🌟🎄🎄🎄🎄

Κ του χρόνου σας κορίτσια! Θα είστε κ πιο πολλές!!!!!

Αγαπημενη γιορτη τα Χριστουγεννα!!! Εσας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμάς πολυυυυ 🥰

 

Πολύ όμορφο που φτιάχνεις κουλουράκια με τα ζουζουνακια σου !! Μπράβο και πάλι μπράβο ! Ο,τι πιο όμορφος ο ποιοτικός χρόνος με τα παιδιά 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αγαπημενη γιορτη τα Χριστουγεννα!!! Εσας???

Και του χρόνου ολες μαζι!!! Η πιο αγαπημένη γιορτή ειναι τα Χριστούγεννα!!! Τρελαινομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Κ του χρόνου, χρόνια πολλά στις εορτάζουσες, να χαίρεστε όσους έχετε!!!!

Καλησπερα μανούλες 🥰🌸 Τελος του μηνα θα ξεκινησω να φτιαχνω το δωματιο της νεράιδάς μου🧚🏼‍♂️🌺 Κούνιες καρότσια και ολα τα σχετικα τα εχω απο την αδερφη μου, μονο ρουχαλάκια θα της αγορασω αλλα λεω να τα αφησω για μετα τα χριστουγεννα ;;;🤷‍♀️🤔 Με την αυχενική ολα πηγαν καλα💕🍓 δοξα τω Θεω!!! Κάθε μερα δίνει κλωτσιές η μπεμπα, μπροστα σε κοσμο ομως ή εξω στο δρομο ειναι κυρια 🤣🤣🤣 οταν παω στο γιατρο για μια μερα και…εξαφανίζεται, μαλλον κουράζεται 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Καλησπερα μανούλες 🥰🌸 Τελος του μηνα θα ξεκινησω να φτιαχνω το δωματιο της νεράιδάς μου🧚🏼‍♂️🌺 Κούνιες καρότσια και ολα τα σχετικα τα εχω απο την αδερφη μου, μονο ρουχαλάκια θα της αγορασω αλλα λεω να τα αφησω για μετα τα χριστουγεννα ;;;🤷‍♀️🤔 Με την αυχενική ολα πηγαν καλα💕🍓 δοξα τω Θεω!!! Κάθε μερα δίνει κλωτσιές η μπεμπα, μπροστα σε κοσμο ομως ή εξω στο δρομο ειναι κυρια 🤣🤣🤣 οταν παω στο γιατρο για μια μερα και…εξαφανίζεται, μαλλον κουράζεται 🤣🤣🤣

😄😄 κ εμένα έτσι κάνει το κορίτσι μου.... μάλλον είναι πολύ αντικοινωνικό! Όποτε είμαστε με παρέα είναι εντελώς ήσυχη. Έχει καταλάβει μάλλον ότι δεν μου αρέσει να μου αγγίζουν την κοιλιά κ δεν θέλει να προκαλεί χάδια 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Καλησπερα μανούλες 🥰🌸 Τελος του μηνα θα ξεκινησω να φτιαχνω το δωματιο της νεράιδάς μου🧚🏼‍♂️🌺 Κούνιες καρότσια και ολα τα σχετικα τα εχω απο την αδερφη μου, μονο ρουχαλάκια θα της αγορασω αλλα λεω να τα αφησω για μετα τα χριστουγεννα ;;;🤷‍♀️🤔 Με την αυχενική ολα πηγαν καλα💕🍓 δοξα τω Θεω!!! Κάθε μερα δίνει κλωτσιές η μπεμπα, μπροστα σε κοσμο ομως ή εξω στο δρομο ειναι κυρια 🤣🤣🤣 οταν παω στο γιατρο για μια μερα και…εξαφανίζεται, μαλλον κουράζεται 🤣🤣🤣

Εμένα πάντως κουνιέται και μπροστά σε άλλους :D Θα είναι κοινωνική μάλλον χαχχαχα

Προχθες με επιασαν τα κλάματα και ήμουν χάλια γιατί από το μεσημέρι και μετά μέχρι το επόμενο πρωί δεν την είχα καταλάβει καθόλου. Ανησύχησα τρομερά ! Ξύπνησα στις 6 το πρωί λοιπόν από τις κλωτσιές ! Πανάθεμα σε της ελεγα ολο το πρωι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Εμένα πάντως κουνιέται και μπροστά σε άλλους :D Θα είναι κοινωνική μάλλον χαχχαχα

Προχθες με επιασαν τα κλάματα και ήμουν χάλια γιατί από το μεσημέρι και μετά μέχρι το επόμενο πρωί δεν την είχα καταλάβει καθόλου. Ανησύχησα τρομερά ! Ξύπνησα στις 6 το πρωί λοιπόν από τις κλωτσιές ! Πανάθεμα σε της ελεγα ολο το πρωι !!!

Ασε ναι αν ειναι απούσα λίγες ωρες και εμενα με πιανει κρύος ιδρώτας!! Το αγχος και αυτο!!!!!! 
Εγω εχω δυο μερες το έντερο μου κορίτσια!! Ενας πόνος στα δεξιά κατω απο τα πλευρά μεχρι πισω! Σημερα ειναι αρκετα ενοχλητικό για αυτο εστειλα στο γιατρο μου τι μπορω να κανω…. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Ασε ναι αν ειναι απούσα λίγες ωρες και εμενα με πιανει κρύος ιδρώτας!! Το αγχος και αυτο!!!!!! 
Εγω εχω δυο μερες το έντερο μου κορίτσια!! Ενας πόνος στα δεξιά κατω απο τα πλευρά μεχρι πισω! Σημερα ειναι αρκετα ενοχλητικό για αυτο εστειλα στο γιατρο μου τι μπορω να κανω…. 

Πωπω ... ταλαιπωρία !

Εμένα με έχουν βοηθήσει πολύ τα δαμάσκηνα και τσάι φύλλα Αλεξάνδρειας (το οποιο δεν μ αρεσει καθόλου , αλλά τι να κάνω?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Πωπω ... ταλαιπωρία !

Εμένα με έχουν βοηθήσει πολύ τα δαμάσκηνα και τσάι φύλλα Αλεξάνδρειας (το οποιο δεν μ αρεσει καθόλου , αλλά τι να κάνω?)

Εμενα παλι μεχρι στιγμής δε με βοηθάει τιποτα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Εμενα παλι μεχρι στιγμής δε με βοηθάει τιποτα… 

Δε πας τουαλετα και σε ποναει αυτο εννοεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Δε πας τουαλετα και σε ποναει αυτο εννοεις ;

Εχω παει τουαλετα… εχω αυτόν τον πονο στα δεξιά απο την αρχη της εγκυμοσύνης απλα σημερα ειναι το κατι αλλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Εχω παει τουαλετα… εχω αυτόν τον πονο στα δεξιά απο την αρχη της εγκυμοσύνης απλα σημερα ειναι το κατι αλλο!!! 

Εύχομαι να σου περάσει ρε συ😕 Το έντερό μας είναι από αριστερά 🤷‍♀️ Εκτός και αν σε έχει πειράξει κάτι που έφαγες και σε πονάει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ για τουαλέτα κατάλαβα ! Είναι η μήτρα ;; Ρώτα το γιατρό να ξέρεις !

Ολα να είναι περαστικά και είναι αυτό που λέγαμε πριν κάτι μέρες ότι αν ξέρουμε πως δεν έχει πρόβλημα το μωράκι μας , δεν μας νοιάζει τίποτα ! Αρκεί να είναι όλα καλά !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Και εγώ για τουαλέτα κατάλαβα ! Είναι η μήτρα ;; Ρώτα το γιατρό να ξέρεις !

Ολα να είναι περαστικά και είναι αυτό που λέγαμε πριν κάτι μέρες ότι αν ξέρουμε πως δεν έχει πρόβλημα το μωράκι μας , δεν μας νοιάζει τίποτα ! Αρκεί να είναι όλα καλά !!!!

Τον πηρα τηλ μου ειπε να παρω σπασμο αποτελ η μπουσκοπαν και να τον ενημερωσω… για να δουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...