Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Είχαμε και εμείς συγκεκριμένες ώρες , αλλά μου τις άλλαξε τω΄΄ρα !

Και ενώ στο γραφείο δεν την ένιωθα καθόλου όλη μέρα , τώρα μου κρατάει συντροφιά !!!

Σουπερ!!! Την καλύτερη παρεα εχεις στο γραφειο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Σουπερ!!! Την καλύτερη παρεα εχεις στο γραφειο!!! 

Ναιιιι... Είμαστε πολύ τυχερές 🥰🥰

Πάντως έχουν δίκιο που λένε ότι η εγκυμοσύνη είναι η πιο όμορφη περίοδος της γυναίκας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kallia.Geo μην αγχωνεσαι! Απλα παρακολουθεις και εισαι προσεκτικη!! 

Για εξετασεις ας πουμε. Εγω που εχω την αλλη Παρασκευη να παω για υπερηχο θα πρεπει να εχω κανει και ραπιντ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειναι θαυμα ολο αυτο που περναμε πραγματικα!!! Εγω και τεταρτη φορα που το περναω δεν μπορω να το χορτασω! Το μεγαλυτερο θαυμα ειναι η εγκυμοσυνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Kallia.Geo μην αγχωνεσαι! Απλα παρακολουθεις και εισαι προσεκτικη!! 

Για εξετασεις ας πουμε. Εγω που εχω την αλλη Παρασκευη να παω για υπερηχο θα πρεπει να εχω κανει και ραπιντ?

Κοίτα.... Στο Μητέρα που κάνω τους υπερήχους για να σε βάλουν μέσα (με την ισχύουσα κατάσταση) σε  στέλνουν για rapid, είτε το έχεις μαζί, είτε κάνεις εκείνη την ώρα,  πιστεύω πως όλοι ακολουθούν την διαδικασία κ αν δεν το έκαναν, λογικά θα το κάνουν τώρα 🤔 δεν ξέρω που θα πας... ίσως να έκανες ένα τηλέφωνο αύριο 

Σε ρώτησα αν εννοείς για την γέννα γιατί θέλει μοριακό για εισαγωγή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοίτα.... Στο Μητέρα που κάνω τους υπερήχους για να σε βάλουν μέσα (με την ισχύουσα κατάσταση) σε  στέλνουν για rapid, είτε το έχεις μαζί, είτε κάνεις εκείνη την ώρα,  πιστεύω πως όλοι ακολουθούν την διαδικασία κ αν δεν το έκαναν, λογικά θα το κάνουν τώρα 🤔 δεν ξέρω που θα πας... ίσως να έκανες ένα τηλέφωνο αύριο 

Σε ρώτησα αν εννοείς για την γέννα γιατί θέλει μοριακό για εισαγωγή 

Ναι για τη γεννα το ξερω οτι θελει μοριακο! Απλα για την εξεταση τωρα που θα παω να κανω κανενα ραπιντ πριν αν ειναι. Σε δημοσιο νοσοκομειο θα παω. Επαρχια. Χαμος εχει γινει με τον κορονοιο παλι παντως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ναι για τη γεννα το ξερω οτι θελει μοριακο! Απλα για την εξεταση τωρα που θα παω να κανω κανενα ραπιντ πριν αν ειναι. Σε δημοσιο νοσοκομειο θα παω. Επαρχια. Χαμος εχει γινει με τον κορονοιο παλι παντως. 

Εγώ δεν το ήξερα για τη γέννα....πιστεύω θα με ενημερώσει για τις λεπτομέρειες η γιατρός όταν φτάνει η ώρα, αλλά έτυχε κ το άκουσα τις προάλλες. Φαντάσου να πήγαινα κιουρία....! 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ναιιιι... Είμαστε πολύ τυχερές 🥰🥰

Πάντως έχουν δίκιο που λένε ότι η εγκυμοσύνη είναι η πιο όμορφη περίοδος της γυναίκας !!!

 

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κοριτσια ειναι θαυμα ολο αυτο που περναμε πραγματικα!!! Εγω και τεταρτη φορα που το περναω δεν μπορω να το χορτασω! Το μεγαλυτερο θαυμα ειναι η εγκυμοσυνη! 

Ειναι οντως μαγικό ολο αυτο και μεγάλο θαύμα ρε κορίτσια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ναι για τη γεννα το ξερω οτι θελει μοριακο! Απλα για την εξεταση τωρα που θα παω να κανω κανενα ραπιντ πριν αν ειναι. Σε δημοσιο νοσοκομειο θα παω. Επαρχια. Χαμος εχει γινει με τον κορονοιο παλι παντως. 

Ξεφύγαμε δυστυχως παλι με τον κορονοιο… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Ξεφύγαμε δυστυχως παλι με τον κορονοιο… 

Η αλήθεια είναι ότι χαίρομαι που έκανα νωρίς το εμβολιο... Το έχετε κάνει τελικά ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Η αλήθεια είναι ότι χαίρομαι που έκανα νωρίς το εμβολιο... Το έχετε κάνει τελικά ? 

Ναι ευτυχως κι εγω το εχω κανει!! Γιατι αυξάνονται τα κρούσματα δυστυχως… και τις τελευταίες μερες ολο για έγκυες κοπέλες που κόλλησαν λενε στις ειδήσεις ρε γαμωτο… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Εγω δεν το εχω κανει ακομα το εμβολιο και ανησυχω αρκετα ειναι η αληθεια... Της γριπης μου εχει γραψει η γιατρος να παω να το κανω αυτες τις μερες. 

στις πριν 11 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Εγώ δεν το ήξερα για τη γέννα....πιστεύω θα με ενημερώσει για τις λεπτομέρειες η γιατρός όταν φτάνει η ώρα, αλλά έτυχε κ το άκουσα τις προάλλες. Φαντάσου να πήγαινα κιουρία....! 😄😄

Το μοριακο στο κανουν και την ωρα που πας αν η γεννα δεν ειναι προγραμματισμενη. Αν ειναι στο προγραμμα κανεις και ενα μοριακο πριν πας και οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλες...τι κάνετε; Πώς πάτε με τα μωράκια;Πολύ ανχος με αυτές τις κινήσεις άκουσα χθες για μια γνωστη που το έχασε στον έβδομο δυστυχώς..καλό είναι αν δεν το νιώθουμε να πάρουμε το γιατρό μας😧Εμείς πήγαμε χθες για την καμπύλη ένταξη πέρα απ' τις πολλές ώρες και τα πολλά τρυπιματα καλά τα πήγαμε το περίμενα πιο δύσκολο... εύχομαι σε όλες καλά αποτελέσματα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανούλες και απο εμάς !!! Καλά είμαστε , ενεργητικές όπως κάθε μέρα ! @Sofi1καλη επιτυχία με την καμπύλη ! εμείς την άλλη βδομάδα !

Όσο για τα μωράκια μας, και εγώ το έχω πολύ άγχος για το αν θα την καταλάβω αν δεν κουνηθεί... είναι και λίγες οι ώρες ξεκούρασης και αναρωτιέμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Kαλημέρα μανούλες και απο εμάς !!! Καλά είμαστε , ενεργητικές όπως κάθε μέρα ! @Sofi1καλη επιτυχία με την καμπύλη ! εμείς την άλλη βδομάδα !

Όσο για τα μωράκια μας, και εγώ το έχω πολύ άγχος για το αν θα την καταλάβω αν δεν κουνηθεί... είναι και λίγες οι ώρες ξεκούρασης και αναρωτιέμαι

Άντε έρχεται και σας η ώρα..καλά αποτελέσματα να έχετε💋💋 ναι και γω το εχω ανχος αυτό..ευτυχώς εμένα είναι πολύ κινητικό μωράκι σχεδόν όλη μέρα κάνει αισθητή την παρουσία του αλλά όταν δεν τον νιώθω κάπως τρελαίνομαι 😂😂 αλλά κορίτσια πήρα μια απόφαση να σταματήσω να αχονομαι για ΟΛΑ..είπα από δω και πέρα να το απολαύσω όσο περισσότερο γίνεται 😉το ανχος δεν μας προσφέρει και κάτι καλό άλλωστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανούλες 🥰

Σεμιναριο για θηλασμό 8, 15 και 22 Νοεμβριου (ειναι δωρεαν) 

https://www.protothema.gr/greece/article/1178720/programma-sumvouleutikis-gia-to-mitriko-thilasmo/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Καλό Σαββατοκύριακο ❤

Καλημερα!!! Καλο Σαββατοκύριακο να εχουμε!!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2021 at 9:22 ΜΜ, ο/η JNtina είπε:

Ναι ευτυχως κι εγω το εχω κανει!! Γιατι αυξάνονται τα κρούσματα δυστυχως… και τις τελευταίες μερες ολο για έγκυες κοπέλες που κόλλησαν λενε στις ειδήσεις ρε γαμωτο… 

Άσε με το ξέρω ! Με πιάνει η ψυχή μου ειλικρινά ! Και δεν ακούω ειδήσεις για να μην αγχώνομαι αλλά τα λένε παντού. Μακάρι να τελειώσει η ταλαιπωρία στις κοπέλες και στα μωράκια τους σύντομα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! ❤

Πώς είστε? Εμένα σήμερα μου εμφανίστηκε το πρώτο γαλατάκι κ πετάω από την χαρά μου!!!! Δεν βλέπω την ώρα να ταΐσω την μπουμπού μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! ❤

Πώς είστε? Εμένα σήμερα μου εμφανίστηκε το πρώτο γαλατάκι κ πετάω από την χαρά μου!!!! Δεν βλέπω την ώρα να ταΐσω την μπουμπού μου

Καλημερα!!!!

Σοβαρα ειδες γαλατάκι;; Σουπερ!!! Ετοιμάζεται δλδ η παραγωγή σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλημερα!!!!

Σοβαρα ειδες γαλατάκι;; Σουπερ!!! Ετοιμάζεται δλδ η παραγωγή σου!!! 

Ναι είμαι τόσο ενθουσιασμένη!!!! Στο πρώτο παιδάκι όταν μου συνέβη έπαθα σοκ, νόμιζα ότι κάτι δεν πάει καλά 😅😅 στο δεύτερο δεν είχα καθόλου ένδειξη μέχρι την γέννα κ λέω πάει δεν θα έχω γάλα... τελικά μια χαρά τα πήγαμε! Τώρα πάλι έχω από νωρίς.... κάθε εγκυμοσύνη διαφορετική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
    • σε μαλακτικό έχω δοκιμάσει το proderm και Αρκάδι.. το Αρκάδι μου αρέσει πιο πολύ αλλά μου θυμίζει πιο πολύ σαπούνι εμένα η μυρωδιά  και απορρυπαντικό δοκιμασα Αρκάδι σκόνη αλλά δεν λιώνει πολύ καλά στους 30-40 βαθμούς και το υγρό το planet αυτά τα δυο έχω πάρει γενικα δεν έχει μεγάλη ποικιλία στο σούπερ  Η πεθερά μου είχε πάρει υγρό Αρκάδι ωραιο είναι και αυτό έχει πλύνει μερικά ρούχα της μικρης εγω δεν το έχω αγοράσει  γενικα μην περιμένεις να μυρίζουν και πολύ όμως.. μυρίζουν τόσο όσο δηλαδή .. και σκέψου βάζω και πιο πολύ από αυτά που λένε στην δοσολογία εκτός αν τα συνήθισα και δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...