Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

❤❤❤

Αχ τι ωραια 🥰🥰🥰 και μενα η ζουζου ειχε το χερι μπροστα οταν πηγα και ολο το βραδυ δεν της μιλουσα, της κρατούσα μουτρα 🤣 και μετα της ελεγα: Οχι αγαααααπη μου, οχι κοριτσάαααρα μου, η μανούλα που σε περιμενει πως και πως 🤣🤣🤣 ευελπιστω να την δω Τετάρτη που εχω την β επιπέδου🥰🥰🥰

Να κανετε και εσείς ενα πουγκί για τα νεραϊδακια σας μανούλες!!! Ερχονται οι 3 μοίρες λενε οταν γεννιέται ενα μωρο και το φτιαχνουν το πεπρωμένο του🥰 βαλτε 3 καραμέλες να τις καλο πιάσετε οπως κανανε και οι γιαγιάδες 🍫🍫🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μόλις βγήκα από τη γιατρό!!! Είδα το κοριτσάκι μου.... βέβαια αρνήθηκε να μας δείξει φατσούλα είχε γυρίσει προς την μέσα μεριά. Όλα είναι μια χαρά!!! Είναι σχεδόν ένα κιλό 🥰

Μπράβο κορίτσια μου !!!!! 🥰🥰🥰 Ένα κιλό εεε ??? Τέλεια !! Πώς μεγαλώνουν ετσιιι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Μπράβο κορίτσια μου !!!!! 🥰🥰🥰 Ένα κιλό εεε ??? Τέλεια !! Πώς μεγαλώνουν ετσιιι 🥰

Άντε να περάσει ο καιρός ρε κορίτσια να τα πάρουμε αγκαλίτσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, μήπως κάποια έχει ιδέα πόσο κοστίζει ο τοκετός στο Μητέρα χωρίς ασφάλεια...? Για την ακρίβεια εδώ κ κάποιο καιρό έχω μια ιδιωτική, αλλά δεν καλύπτει οτιδήποτε έχει σχέση με εγκυμοσύνη-γέννα κ θέλω να πάρω μια ιδέα πόσο θα μας πάει αν ξέρετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου, μήπως κάποια έχει ιδέα πόσο κοστίζει ο τοκετός στο Μητέρα χωρίς ασφάλεια...? Για την ακρίβεια εδώ κ κάποιο καιρό έχω μια ιδιωτική, αλλά δεν καλύπτει οτιδήποτε έχει σχέση με εγκυμοσύνη-γέννα κ θέλω να πάρω μια ιδέα πόσο θα μας πάει αν ξέρετε

Ο δικός μου γιατρός συνεργάζεται με το Μητέρα αν θες θα τον ρωτήσω αύριο αλλιώς πάρε ένα τηλεφωνακι εκεί και θα σου πουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Poli91 είπε:

Ο δικός μου γιατρός συνεργάζεται με το Μητέρα αν θες θα τον ρωτήσω αύριο αλλιώς πάρε ένα τηλεφωνακι εκεί και θα σου πουν...

Ευχαριστώ κορίτσι μου θα πάρω αύριο εκεί.... έλεγα μήπως ήξερε κάποια να μου πει ωστόσο 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα , κορίτσια και αγορια!!!

Πώς τα πάτε με τις καούρες ;;;

Εχθές υπέφερα! Από εκεί που πέρασα μια χαρά την υπόλοιπη εγκυμοσύνη , τώρα με έπιασαν καούρες τρομερές !

Με βοήθησε αρκετά το παγωμένο γάλα.

@Froufro, και εγώ δεν ξέρω δυστυχώς..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημέρα , κορίτσια και αγορια!!!

Πώς τα πάτε με τις καούρες ;;;

Εχθές υπέφερα! Από εκεί που πέρασα μια χαρά την υπόλοιπη εγκυμοσύνη , τώρα με έπιασαν καούρες τρομερές !

Με βοήθησε αρκετά το παγωμένο γάλα.

@Froufro, και εγώ δεν ξέρω δυστυχώς..

 

Καλημέρα σας κορίτσια!!!! ❤

Δεν είχα ποτέ θέμα με καούρες, αλλά αυτό που λες με το γάλα το έκανε μια κοντινή μου κοπέλα.... έφτασε σε σημείο να πίνει μόνο γάλα κ όχι νερό μέσα στη μέρα, για να νιώθει καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημέρα , κορίτσια και αγορια!!!

Πώς τα πάτε με τις καούρες ;;;

Εχθές υπέφερα! Από εκεί που πέρασα μια χαρά την υπόλοιπη εγκυμοσύνη , τώρα με έπιασαν καούρες τρομερές !

Με βοήθησε αρκετά το παγωμένο γάλα.

@Froufro, και εγώ δεν ξέρω δυστυχώς..

 

Κι εγω εχω καουρες και να σου πω την αληθεια μονο με γαλατακι ηρεμω.

στις πριν 10 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου θα πάρω αύριο εκεί.... έλεγα μήπως ήξερε κάποια να μου πει ωστόσο 😊

Για το μητερα και στην ιστοσελιδα τους να μπεις εχουν τις τιμες νομιζω.

Καλημερα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ε.Γ.Α. μπήκα καλή μου στη σελίδα χθες, αλλά έχει τιμές μόνο με ΕΟΠΥΥ που τις ήξερα ήδη από τις προηγούμενες γέννες.... Πήρα τώρα τηλ κ έμαθα. Σας τα βάζω εδώ μια κ τα βρήκα αν κάποια ενδιαφέρεται ❤

Χωρίς ασφάλεια, με καισαρική:

3κλινο  2.700€

2κλινο  3.350

1κλινο  5.950

Παρακάτω είναι με ΕΟΠΥΥ από την σελίδα τους 

https://www.genna.gr/maieutirio-mitera-times-gennas-timokatalogos/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

@Ε.Γ.Α. μπήκα καλή μου στη σελίδα χθες, αλλά έχει τιμές μόνο με ΕΟΠΥΥ που τις ήξερα ήδη από τις προηγούμενες γέννες.... Πήρα τώρα τηλ κ έμαθα. Σας τα βάζω εδώ μια κ τα βρήκα αν κάποια ενδιαφέρεται ❤

Χωρίς ασφάλεια, με καισαρική:

3κλινο  2.700€

2κλινο  3.350

1κλινο  5.950

Παρακάτω είναι με ΕΟΠΥΥ από την σελίδα τους 

https://www.genna.gr/maieutirio-mitera-times-gennas-timokatalogos/

Σε τι δωματιο σκεφτεσαι να πας? Εγω αυτη τη φορα θα παω σε δημοσιο γιατι το ταμειο ειναι μειον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Σε τι δωματιο σκεφτεσαι να πας? Εγω αυτη τη φορα θα παω σε δημοσιο γιατι το ταμειο ειναι μειον...

Και εγώ σε δημόσιο σκεφτόμουν , γιατί όπως και να το κάνουμε είναι τσιμπημένα και ο γιατρός μου είναι σε ιδιωτικό ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Σε τι δωματιο σκεφτεσαι να πας? Εγω αυτη τη φορα θα παω σε δημοσιο γιατι το ταμειο ειναι μειον...

Σε 3κλινο θα πάω...

Στο πρώτο μου ήμουν σε 3κλινο αλλά έτυχε να είμαι μόνη μέχρι την τελευταία μέρα που ήρθε μια κοπέλα κ όπως καταλαβαίνεις ήταν πολύ καλή εμπειρία αφού είχα ησυχία, οπότε κ στο δεύτερο έκανα το ίδιο, αλλά μου συνέβη ακριβώς το αντίθετο 😄 κάθε μέρα άλλαζαν οι κοπέλες δίπλα μου κ η μια είχε παααααρα πολλές επισκέψεις κ οι γονείς της που ήταν όλη μέρα εκεί ήταν πολύ αδιάκριτοι κ δεν μπορούσα ούτε να θηλάσω άνετα... έλεγα στον άντρα μου στο επόμενο θα μαζέψουμε στην άκρη να πάμε τουλάχιστον σε 2κλινο! Αλλά τώρα κ δεν έχουμε ασφάλεια τελικά για παραπάνω έξοδα, αλλά το θετικό του κορωνοϊού είναι ότι επιτρέπεται μόνο ο συνοδός μαζί μας... Οπότε πόση φασαρία πια να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Σε 3κλινο θα πάω...

Στο πρώτο μου ήμουν σε 3κλινο αλλά έτυχε να είμαι μόνη μέχρι την τελευταία μέρα που ήρθε μια κοπέλα κ όπως καταλαβαίνεις ήταν πολύ καλή εμπειρία αφού είχα ησυχία, οπότε κ στο δεύτερο έκανα το ίδιο, αλλά μου συνέβη ακριβώς το αντίθετο 😄 κάθε μέρα άλλαζαν οι κοπέλες δίπλα μου κ η μια είχε παααααρα πολλές επισκέψεις κ οι γονείς της που ήταν όλη μέρα εκεί ήταν πολύ αδιάκριτοι κ δεν μπορούσα ούτε να θηλάσω άνετα... έλεγα στον άντρα μου στο επόμενο θα μαζέψουμε στην άκρη να πάμε τουλάχιστον σε 2κλινο! Αλλά τώρα κ δεν έχουμε ασφάλεια τελικά για παραπάνω έξοδα, αλλά το θετικό του κορωνοϊού είναι ότι επιτρέπεται μόνο ο συνοδός μαζί μας... Οπότε πόση φασαρία πια να έχουμε!

Αυτό ήθελα να σχολιάσω και εγώ... Ότι λόγω κορονοιού δε θα έχει επισκέψεις ευτυχώς !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Αυτό ήθελα να σχολιάσω και εγώ... Ότι λόγω κορονοιού δε θα έχει επισκέψεις ευτυχώς !!!!!

Καλημερα κορίτσια!! Καλημερα και στα μπεμπεδακια μας τα γλυκα!!! 
Λογικα θα ισχύει και φέτος το πρωτόκολλο κορονοϊού (ετσι οπως παμε) και θα εχουμε ησυχια οντως… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Σε 3κλινο θα πάω...

Στο πρώτο μου ήμουν σε 3κλινο αλλά έτυχε να είμαι μόνη μέχρι την τελευταία μέρα που ήρθε μια κοπέλα κ όπως καταλαβαίνεις ήταν πολύ καλή εμπειρία αφού είχα ησυχία, οπότε κ στο δεύτερο έκανα το ίδιο, αλλά μου συνέβη ακριβώς το αντίθετο 😄 κάθε μέρα άλλαζαν οι κοπέλες δίπλα μου κ η μια είχε παααααρα πολλές επισκέψεις κ οι γονείς της που ήταν όλη μέρα εκεί ήταν πολύ αδιάκριτοι κ δεν μπορούσα ούτε να θηλάσω άνετα... έλεγα στον άντρα μου στο επόμενο θα μαζέψουμε στην άκρη να πάμε τουλάχιστον σε 2κλινο! Αλλά τώρα κ δεν έχουμε ασφάλεια τελικά για παραπάνω έξοδα, αλλά το θετικό του κορωνοϊού είναι ότι επιτρέπεται μόνο ο συνοδός μαζί μας... Οπότε πόση φασαρία πια να έχουμε!

Στην πρωτη μου κορη στο Λητω ειχα παθει το ιδιο... Ηταν τοσες οι επισκεψεις στις διπλανες και ολοι τοσο χυμα και αγενεις. Μια πηγε τουαλετα στη δικια μας που ηταν μονο για λεχωνες και μετα μου ειπε να μαζεψω τα ποδια μου για να κατσει στο δικο μου κρεβατι. Θυμαμαι ειχα φτασει πιεση 18 και λεω στον αντρα μου δεν ειμαι καλα... Φωναξε τις μαιες, ειδαν την πιεση μου και τους εβγαλαν ολους εξω με τη μια... Σε εμενα οσοι ερχονταν τους ειχε ο αντρας μου στο σαλονακι και δεν ενοχλουσαμε. Τη δευτερη κορη την γεννησα σε δημοσιο νοσοκομειο και ημουν σε πολυ μεγαλο δωματιο. Επισκεψεις υπηρχαν αλλα δεν φαινοταν τοσο επειδη το δωματιο ηταν μεγαλο. Την τριτη κορη στο Ιασω οκ ηταν παλι. Φυσιολογικες επισκεψεις και ηρεμια. Τωρα στη τεταρτη λεμε ξανα για δημοσιο και οπως λετε και λογω κορονοιου πιστευω ησυχια θα εχουμε...

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Και εγώ σε δημόσιο σκεφτόμουν , γιατί όπως και να το κάνουμε είναι τσιμπημένα και ο γιατρός μου είναι σε ιδιωτικό ...

Πολλα λεφτα το ιδιωτικο οντως.... Σε ποιο ειναι ο γιατρος σου? Σκεφτεσαι να αλλαξεις γιατρο για δημοσιο? Εγω δεν εχω καταληξει και σιγουρα αλλα μαλλον προς το δημοσιο σκεφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Στην πρωτη μου κορη στο Λητω ειχα παθει το ιδιο... Ηταν τοσες οι επισκεψεις στις διπλανες και ολοι τοσο χυμα και αγενεις. Μια πηγε τουαλετα στη δικια μας που ηταν μονο για λεχωνες και μετα μου ειπε να μαζεψω τα ποδια μου για να κατσει στο δικο μου κρεβατι. Θυμαμαι ειχα φτασει πιεση 18 και λεω στον αντρα μου δεν ειμαι καλα... Φωναξε τις μαιες, ειδαν την πιεση μου και τους εβγαλαν ολους εξω με τη μια... Σε εμενα οσοι ερχονταν τους ειχε ο αντρας μου στο σαλονακι και δεν ενοχλουσαμε. Τη δευτερη κορη την γεννησα σε δημοσιο νοσοκομειο και ημουν σε πολυ μεγαλο δωματιο. Επισκεψεις υπηρχαν αλλα δεν φαινοταν τοσο επειδη το δωματιο ηταν μεγαλο. Την τριτη κορη στο Ιασω οκ ηταν παλι. Φυσιολογικες επισκεψεις και ηρεμια. Τωρα στη τεταρτη λεμε ξανα για δημοσιο και οπως λετε και λογω κορονοιου πιστευω ησυχια θα εχουμε...

Πολλα λεφτα το ιδιωτικο οντως.... Σε ποιο ειναι ο γιατρος σου? Σκεφτεσαι να αλλαξεις γιατρο για δημοσιο? Εγω δεν εχω καταληξει και σιγουρα αλλα μαλλον προς το δημοσιο σκεφτομαι...

Εμένα είναι η γιατρός μου στο Μητέρα κ γι'αυτό δεν σκέφτομαι καθόλου κάποια άλλη επιλογή..... Κ σε άλλη χώρα να πήγαινε νομίζω θα την ακολουθούσα 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Εμένα είναι η γιατρός μου στο Μητέρα κ γι'αυτό δεν σκέφτομαι καθόλου κάποια άλλη επιλογή..... Κ σε άλλη χώρα να πήγαινε νομίζω θα την ακολουθούσα 😄

Ειναι ωραιο που εχεις γιατρο που εμπιστευεσαι και εισαι ευχαριστημενη. Εγω καθε γεννα την εχω κανει με αλλο γιατρο και παλι τωρα το σκεφτομαι😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Ειναι ωραιο που εχεις γιατρο που εμπιστευεσαι και εισαι ευχαριστημενη. Εγω καθε γεννα την εχω κανει με αλλο γιατρο και παλι τωρα το σκεφτομαι😀😀

Ναι δώξα τω θεώ, την νιώθω δικό μου άνθρωπο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Στην πρωτη μου κορη στο Λητω ειχα παθει το ιδιο... Ηταν τοσες οι επισκεψεις στις διπλανες και ολοι τοσο χυμα και αγενεις. Μια πηγε τουαλετα στη δικια μας που ηταν μονο για λεχωνες και μετα μου ειπε να μαζεψω τα ποδια μου για να κατσει στο δικο μου κρεβατι. Θυμαμαι ειχα φτασει πιεση 18 και λεω στον αντρα μου δεν ειμαι καλα... Φωναξε τις μαιες, ειδαν την πιεση μου και τους εβγαλαν ολους εξω με τη μια... Σε εμενα οσοι ερχονταν τους ειχε ο αντρας μου στο σαλονακι και δεν ενοχλουσαμε. Τη δευτερη κορη την γεννησα σε δημοσιο νοσοκομειο και ημουν σε πολυ μεγαλο δωματιο. Επισκεψεις υπηρχαν αλλα δεν φαινοταν τοσο επειδη το δωματιο ηταν μεγαλο. Την τριτη κορη στο Ιασω οκ ηταν παλι. Φυσιολογικες επισκεψεις και ηρεμια. Τωρα στη τεταρτη λεμε ξανα για δημοσιο και οπως λετε και λογω κορονοιου πιστευω ησυχια θα εχουμε...

Πολλα λεφτα το ιδιωτικο οντως.... Σε ποιο ειναι ο γιατρος σου? Σκεφτεσαι να αλλαξεις γιατρο για δημοσιο? Εγω δεν εχω καταληξει και σιγουρα αλλα μαλλον προς το δημοσιο σκεφτομαι...

Είναι στο Γαια ο γιατρός μου .. 

Ναι ,το σκέφτομαι ακόμα σε δημόσιο αλλά χωρίς να αλλάξω γιατρό. Με τον γιατρό μου θα είμαι μέχρι να γεννήσω. Όπως και η @Froufro , δε θα τον άλλαζα και τον εμπιστεύομαι πολύ ! Βασικά είναι ο μόνος γιατρός που δεν έχω αλλάξει από τα 14 μου και είναι δίπλα μου σε όλα !! Η μόνη μου σκέψη είναι τα χρήματα , γιατί δεν μας περισσεύουν και θα ζοριστουμε πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Είναι στο Γαια ο γιατρός μου .. 

Ναι ,το σκέφτομαι ακόμα σε δημόσιο αλλά χωρίς να αλλάξω γιατρό. Με τον γιατρό μου θα είμαι μέχρι να γεννήσω. Όπως και η @Froufro , δε θα τον άλλαζα και τον εμπιστεύομαι πολύ ! Βασικά είναι ο μόνος γιατρός που δεν έχω αλλάξει από τα 14 μου και είναι δίπλα μου σε όλα !! Η μόνη μου σκέψη είναι τα χρήματα , γιατί δεν μας περισσεύουν και θα ζοριστουμε πολύ 

Και μενα στο Γαία είναι ο γιατρός μου… Δε ξέρω ρε κορίτσια, είναι και η πρώτη μου γέννα και φοβάμαι λίγο να πάω στο δημόσιο. Σε τι γιατρό θα πέσω και πες οκ είναι καλός! Αν εκείνη τη μέρα δε μπορέσει να είναι εκεί;; Και αν και αν και αν… Θα μου πείτε πως αν συμβεί κάτι στο δημόσιο σε στέλνουν… Το γνωρίζω. Όπως γνωρίζω πως το δημόσιο είναι σαν ρωσσικη ρουλέτα, έχω πετύχει απ όλους τους γιατρούς! Και άψογους! Και μαλακες! Χρήματα εννοείτε δε μας περισσεύουν αλλά δε θα ´θελα να αλλάξω και γιατρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Και μενα στο Γαία είναι ο γιατρός μου… Δε ξέρω ρε κορίτσια, είναι και η πρώτη μου γέννα και φοβάμαι λίγο να πάω στο δημόσιο. Σε τι γιατρό θα πέσω και πες οκ είναι καλός! Αν εκείνη τη μέρα δε μπορέσει να είναι εκεί;; Και αν και αν και αν… Θα μου πείτε πως αν συμβεί κάτι στο δημόσιο σε στέλνουν… Το γνωρίζω. Όπως γνωρίζω πως το δημόσιο είναι σαν ρωσσικη ρουλέτα, έχω πετύχει απ όλους τους γιατρούς! Και άψογους! Και μαλακες! Χρήματα εννοείτε δε μας περισσεύουν αλλά δε θα ´θελα να αλλάξω και γιατρό

Ακριβώς το ίδιο έχω πάθει κ εγώ !!! 

Το πιο θετικό από όλα που το είπαμε και πριν είναι ότι όπου και να πάμε δε θα έχει κόσμο ... Γιατί δυστυχώς κάποιες οικογένειες δεν είναι καθόλου διακριτικες με φίλους και γνωστούς στο δωμάτιο.. 

Καλύτερα όλοι έξω από το μαιευτήριο εκτός από τον ανθρωπο που θα επιλέξουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Ναι δώξα τω θεώ, την νιώθω δικό μου άνθρωπο 

Κι εγω ετσι πορεύομαι τοσα χρονια με τον ιδιο γυναικολόγο- μαιευτήρα!!! Πολυ σημαντικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...