Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τελεια!!! Καλοφορετα απο τη μικρουλα σας!!! Εγω τα εχω ολα απο τις μεγαλες οποτε ειμαι κομπλε! Δε νομιζω να χρειαστω κατι παραπανω αμεσα....

Καλά εσύ δεν το συζητώ... Μετά από άλλα τρία κορίτσια δεν νομίζω να σου λείπει κάτι!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τελεια!!! Καλοφορετα απο τη μικρουλα σας!!! Εγω τα εχω ολα απο τις μεγαλες οποτε ειμαι κομπλε! Δε νομιζω να χρειαστω κατι παραπανω αμεσα....

Άλλο ένα θετικό που είναι άλλο ένα κορίτσι ❤️ ❤️

Θα μου δώσουν και εμένα οι φίλες μου, οπότε θα περιμένω για τα επόμενα :D 

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό Σαββατοκύριακο!!!

Κ εγώ από κει πήρα τα πρώτα μας 🥰 πήρα κ ένα φορεματάκι για να βγούμε από το μαιευτήριο..... συνήθως είναι το πρώτο πράγμα που αγοράζω για τα μωράκια μου 🥰🥰

Εγώ ακόμα δεν έχω πάρει για την πρώτη μας μεγάλη έξοδο !! Θέλω να βρω κάτι να με συγκινήσει πολύ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Άλλο ένα θετικό που είναι άλλο ένα κορίτσι ❤️ ❤️

Θα μου δώσουν και εμένα οι φίλες μου, οπότε θα περιμένω για τα επόμενα :D 

Εγώ ακόμα δεν έχω πάρει για την πρώτη μας μεγάλη έξοδο !! Θέλω να βρω κάτι να με συγκινήσει πολύ :D

Δεν ξέρω το έχω έτσι σαν έθιμο να το πω 😁 μετά την Β επιπέδου που σιγουρεύομαι τι ειναι, τους παίρνω το ρούχο που θα τα φέρω στο σπίτι.... μαζί με διάφορα αλλά βέβαια 🤭 αλλά αυτό είναι σίγουρα μέσα στα πρώτα ψώνια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε;τι κάνουν τα μωράκια μας; Εμείς πήγαμε στον γιατρό χθες όλα καλά δόξα το Θεό μεγαλώνει το αγόρι μου πλησιάζουμε το κιλό σιγά σιγά😊 εγώ δεν έχω ψωνίσει ακόμα λέω να περιμένω λίγο καιρό ακόμα ❤️ αν και εγώ πιστεύω ότι θα χρειαστπθμε αρκετά εσωτερικά ζιπουνακια στην αρχή❤️ ήθελα να ρωτήσω αν έχει καμία σας κατοικίδιο και πως πιστεύετε ότι θα είναι η συμβίωση με το μωρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Άλλο ένα θετικό που είναι άλλο ένα κορίτσι ❤️ ❤️

Θα μου δώσουν και εμένα οι φίλες μου, οπότε θα περιμένω για τα επόμενα :D 

Εγώ ακόμα δεν έχω πάρει για την πρώτη μας μεγάλη έξοδο !! Θέλω να βρω κάτι να με συγκινήσει πολύ :D

Καλημερα!!!! Μπραβο ρε κοριτσι!!! Καλοφόρετα να ειναι απο την κοριτσάρα σου!!! 
Τι ωραια τα πρωτα ψωνια!!!! Εγω δεν εχω αρχίσει ακομα και ανυπομονω… τελειαααααααα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2021 at 10:59 ΠΜ, ο/η Sofi1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε;τι κάνουν τα μωράκια μας; Εμείς πήγαμε στον γιατρό χθες όλα καλά δόξα το Θεό μεγαλώνει το αγόρι μου πλησιάζουμε το κιλό σιγά σιγά😊 εγώ δεν έχω ψωνίσει ακόμα λέω να περιμένω λίγο καιρό ακόμα ❤️ αν και εγώ πιστεύω ότι θα χρειαστπθμε αρκετά εσωτερικά ζιπουνακια στην αρχή❤️ ήθελα να ρωτήσω αν έχει καμία σας κατοικίδιο και πως πιστεύετε ότι θα είναι η συμβίωση με το μωρό;

Καλησπέρα κορίτσι μου.... αργούνε λίγο να ανέβουνε τα δικά σου κ τα βλέπουμε εκ των υστέρων! Εγώ πάω αύριο στη γιατρό κ δεν κρατιέμαι πραγματικά!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2021 at 10:59 ΠΜ, ο/η Sofi1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε;τι κάνουν τα μωράκια μας; Εμείς πήγαμε στον γιατρό χθες όλα καλά δόξα το Θεό μεγαλώνει το αγόρι μου πλησιάζουμε το κιλό σιγά σιγά😊 εγώ δεν έχω ψωνίσει ακόμα λέω να περιμένω λίγο καιρό ακόμα ❤️ αν και εγώ πιστεύω ότι θα χρειαστπθμε αρκετά εσωτερικά ζιπουνακια στην αρχή❤️ ήθελα να ρωτήσω αν έχει καμία σας κατοικίδιο και πως πιστεύετε ότι θα είναι η συμβίωση με το μωρό;

Καλησπερα κοριτσι μου!!! Μπραβο στο αγορακι σου!!! Ετσι να μεγαλώνει σιγα σιγα, να ειναι γερός οταν τον συναντήσεις απο κοντα!!! 
Εμενα εχει η μαμα μου σκυλο στο σπιτι και δεν εχω κανενα προβλημα να ερθει σε επαφή με το μωρο! Ειναι πολυ  ήρεμος σκυλάκος εχει ερθει σε επαφή πολλες φορες με παιδακια! 
Τι ζωάκι εχεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.... αργούνε λίγο να ανέβουνε τα δικά σου κ τα βλέπουμε εκ των υστέρων! Εγώ πάω αύριο στη γιατρό κ δεν κρατιέμαι πραγματικά!!! ❤

Καλη επιτυχια για αυριο!!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.... αργούνε λίγο να ανέβουνε τα δικά σου κ τα βλέπουμε εκ των υστέρων! Εγώ πάω αύριο στη γιατρό κ δεν κρατιέμαι πραγματικά!!! ❤

Καλή επιτυχία ❣️❣️❣️❣️ να μας στείλεις νέα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2021 at 10:59 ΠΜ, ο/η Sofi1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε;τι κάνουν τα μωράκια μας; Εμείς πήγαμε στον γιατρό χθες όλα καλά δόξα το Θεό μεγαλώνει το αγόρι μου πλησιάζουμε το κιλό σιγά σιγά😊 εγώ δεν έχω ψωνίσει ακόμα λέω να περιμένω λίγο καιρό ακόμα ❤️ αν και εγώ πιστεύω ότι θα χρειαστπθμε αρκετά εσωτερικά ζιπουνακια στην αρχή❤️ ήθελα να ρωτήσω αν έχει καμία σας κατοικίδιο και πως πιστεύετε ότι θα είναι η συμβίωση με το μωρό;

Καλησπέρα κορίτσι μου !! 

Εγώ δεν έχω κατοικίδιο, αλλά έχω μεγαλώσει με σκυλο. Η αδερφή μου όταν γέννησε ειχε ήδη μια γατούλα και ένα σκύλο. Τα πήγαιναν περίφημα και μπορώ να πω ότι τον προστάτευαν κιόλας. Τι ζωάκι έχεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/10/2021 at 10:59 ΠΜ, ο/η Sofi1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε;τι κάνουν τα μωράκια μας; Εμείς πήγαμε στον γιατρό χθες όλα καλά δόξα το Θεό μεγαλώνει το αγόρι μου πλησιάζουμε το κιλό σιγά σιγά😊 εγώ δεν έχω ψωνίσει ακόμα λέω να περιμένω λίγο καιρό ακόμα ❤️ αν και εγώ πιστεύω ότι θα χρειαστπθμε αρκετά εσωτερικά ζιπουνακια στην αρχή❤️ ήθελα να ρωτήσω αν έχει καμία σας κατοικίδιο και πως πιστεύετε ότι θα είναι η συμβίωση με το μωρό;

Εγω εχω σκυλακι μεσα στο σπιτι. Ολα καλα ειναι δεν υπαρχει θεμα. Απλα τωρα που η τριτη κορουλα ειναι δυο και κατι θελει λιγο προσοχη γιατι παει και τραβαει την ουρα, ειτε παει στα φαγητα και πρεπει να εχω το νου μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Καλό μήνα σε όλες! Ήρθε κ ο Νοέμβρης... ένα βήμα πιο κοντά για να συναντήσουμε τα μικρούλια μας! ❤👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Καλό μήνα σε όλες! Ήρθε κ ο Νοέμβρης... ένα βήμα πιο κοντά για να συναντήσουμε τα μικρούλια μας! ❤👶

Καλό μήνα κορίτσια !!!! Με το καλό να μας πάει κ αυτός ο μήνας !!!!! ❤️ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλό μήνα κορίτσια !!!! Με το καλό να μας πάει κ αυτός ο μήνας !!!!! ❤️ ❤️

Καλημερα μανούλες 🌸🥰🌺🧚🏼‍♂️🍓🍫 Καλό μήνα να χουμε ❤️ Τετάρτη πάω για τη β επιπέδου και αλλάζω και μήνα, μπαίνω στον 6!!! 🥳 Όχι πως έχω άγχος, αλλά κάθομαι και διαβάζω κάθε μέρα: για θηλασμό, με τι σκεπάζουμε ένα βρέφος το βράδυ, το πρώτο του μπάνιο κτλ κτλ 🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Καλημερα μανούλες 🌸🥰🌺🧚🏼‍♂️🍓🍫 Καλό μήνα να χουμε ❤️ Τετάρτη πάω για τη β επιπέδου και αλλάζω και μήνα, μπαίνω στον 6!!! 🥳 Όχι πως έχω άγχος, αλλά κάθομαι και διαβάζω κάθε μέρα: για θηλασμό, με τι σκεπάζουμε ένα βρέφος το βράδυ, το πρώτο του μπάνιο κτλ κτλ 🤣🤣🤣 

Καλημερα κορίτσια!!!! Ερχόμαστε πιο κοντα σιγα σιγα στην μεγαλη στιγμη!!! Ολα με το καλο και αυτόν τον μηνα! 🍀🍀🍀🍀🍀🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️
Με το καλο για την β επιπέδου, καλη επιτυχια!!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω αγχωθεί λίγο με τον θηλασμό , αλλά είναι νωρίς να το σκέφτομαι 😆

Είναι που το βλέπω συνέχεια στον ύπνο μου και μου δίνει τόση χαρά να ξέρω ότι τρέφεται από εμένα.. είναι τόσο μαγικό !

Βέβαια όπως και να έχει από εμένα θα ταΐζεται με οποιοδήποτε τρόπο :P 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα❤️ναι αργεί σε μένα για κάποιο λόγο..και τα δικά σας τα βλέπω μετα από ωωωωρες....με το καλό όσες έχουν γιατρό αυτές τις μέρες😍 έκανε καμία τη καμπύλη ζαχάρου ακόμα; 

*Έχω ένα σκυλάκο είναι και αυτός μικρός και πολύ παιχνιδιάρης για αυτό σκέφτομαι πως θα τα πάει με τον μπέμπη;   Κορίτσια με τα ονόματα των μωρουλινιων έχετε κατάληξη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Εγώ έχω αγχωθεί λίγο με τον θηλασμό , αλλά είναι νωρίς να το σκέφτομαι 😆

Είναι που το βλέπω συνέχεια στον ύπνο μου και μου δίνει τόση χαρά να ξέρω ότι τρέφεται από εμένα.. είναι τόσο μαγικό !

Βέβαια όπως και να έχει από εμένα θα ταΐζεται με οποιοδήποτε τρόπο :P 

 

@JNtina Σε ευχαριστώ και αντεύχομαι κοριτσάρα μου 🥰🌺🌸🧚 
 @Kallia.Geo Τώρα που θα έρθουν οι γιορτές, που θα έχουμε να πάρουμε πραγματα στα νεραϊδακια μας, να φτιαξουμε τα δωματια, να πλύνουμε τα πρωτα ρουχαλάκια τωρα που θα ειναι καθαρα (γιατι μετα το σκατο θα παει συννεφο🤣🤣🤣)(που τα βρισκουν τοσα κακα και πως μυρίζουν ετσι;; Ω Θεοί !!!)🤣🤣🤣 θα περασει ο καιρος νεράκι 🥰🌺

Κοριτσια ετοιμαζω και ενα μικρο πουγκί να το παρω μαζι στο μαιευτήριο, να το βαλω στη μπεμπα διπλα της οταν γεννηθεί και μετα θα το παρω σπιτι!!! Θα βαλω μεσα 3 γλυκακια (καραμέλες) για τις μοίρες που ερχονται οταν γεννιέται ενα μωρο να τις καλοπιασω!🤣🥰 και θα της βαλω μεσα και ενα μικρο σταυρουδάκια και ενα κομποσκοινακι μικρο 🥰🧚🌺 ετσι για το καλο που λεγανε και πι γιαγιάδες στα παλια τα χρονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofi1 είπε:

με το καλό όσες έχουν γιατρό αυτές τις μέρες😍 έκανε καμία τη καμπύλη ζαχάρου ακόμα; 

*Έχω ένα σκυλάκο είναι και αυτός μικρός και πολύ παιχνιδιάρης για αυτό σκέφτομαι πως θα τα πάει με τον μπέμπη;   Κορίτσια με τα ονόματα των μωρουλινιων έχετε κατάληξη;

Εγώ θα πάω αυτή τη βδομάδα για την καμπυλη!! Οσο για το σκυλάκο να προσέχεις στην αρχή μέχρι να δεις πως τα πάνε. Μη το τραυματισει και απο την χαρά του άμα παίζει συνέχεια.

Ονομα έχουμε ήδη βρει εμείς : " Μαρκέλλα "

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Louna είπε:

 @Kallia.Geo Τώρα που θα έρθουν οι γιορτές, που θα έχουμε να πάρουμε πραγματα στα νεραϊδακια μας, να φτιαξουμε τα δωματια, να πλύνουμε τα πρωτα ρουχαλάκια τωρα που θα ειναι καθαρα (γιατι μετα το σκατο θα παει συννεφο🤣🤣🤣)(που τα βρισκουν τοσα κακα και πως μυρίζουν ετσι;; Ω Θεοί !!!)🤣🤣🤣 θα περασει ο καιρος νεράκι 🥰🌺

 

Το τι γέλιο έριξα με το σκατό , δεν μπορώ να σου περιγράψω 😂

Αυτό με το πουγκάκι δεν το ήξερα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Louna είπε:

@JNtina Σε ευχαριστώ και αντεύχομαι κοριτσάρα μου 🥰🌺🌸🧚 
 @Kallia.Geo Τώρα που θα έρθουν οι γιορτές, που θα έχουμε να πάρουμε πραγματα στα νεραϊδακια μας, να φτιαξουμε τα δωματια, να πλύνουμε τα πρωτα ρουχαλάκια τωρα που θα ειναι καθαρα (γιατι μετα το σκατο θα παει συννεφο🤣🤣🤣)(που τα βρισκουν τοσα κακα και πως μυρίζουν ετσι;; Ω Θεοί !!!)🤣🤣🤣 θα περασει ο καιρος νεράκι 🥰🌺

Κοριτσια ετοιμαζω και ενα μικρο πουγκί να το παρω μαζι στο μαιευτήριο, να το βαλω στη μπεμπα διπλα της οταν γεννηθεί και μετα θα το παρω σπιτι!!! Θα βαλω μεσα 3 γλυκακια (καραμέλες) για τις μοίρες που ερχονται οταν γεννιέται ενα μωρο να τις καλοπιασω!🤣🥰 και θα της βαλω μεσα και ενα μικρο σταυρουδάκια και ενα κομποσκοινακι μικρο 🥰🧚🌺 ετσι για το καλο που λεγανε και πι γιαγιάδες στα παλια τα χρονια

Τι ωραία ιδέα ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις βγήκα από τη γιατρό!!! Είδα το κοριτσάκι μου.... βέβαια αρνήθηκε να μας δείξει φατσούλα είχε γυρίσει προς την μέσα μεριά. Όλα είναι μια χαρά!!! Είναι σχεδόν ένα κιλό 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μόλις βγήκα από τη γιατρό!!! Είδα το κοριτσάκι μου.... βέβαια αρνήθηκε να μας δείξει φατσούλα είχε γυρίσει προς την μέσα μεριά. Όλα είναι μια χαρά!!! Είναι σχεδόν ένα κιλό 🥰

Μπραβο η κοριτσάρα σου!!!! Τελεια κοριτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Louna είπε:

@JNtina Σε ευχαριστώ και αντεύχομαι κοριτσάρα μου 🥰🌺🌸🧚 
 @Kallia.Geo Τώρα που θα έρθουν οι γιορτές, που θα έχουμε να πάρουμε πραγματα στα νεραϊδακια μας, να φτιαξουμε τα δωματια, να πλύνουμε τα πρωτα ρουχαλάκια τωρα που θα ειναι καθαρα (γιατι μετα το σκατο θα παει συννεφο🤣🤣🤣)(που τα βρισκουν τοσα κακα και πως μυρίζουν ετσι;; Ω Θεοί !!!)🤣🤣🤣 θα περασει ο καιρος νεράκι 🥰🌺

Κοριτσια ετοιμαζω και ενα μικρο πουγκί να το παρω μαζι στο μαιευτήριο, να το βαλω στη μπεμπα διπλα της οταν γεννηθεί και μετα θα το παρω σπιτι!!! Θα βαλω μεσα 3 γλυκακια (καραμέλες) για τις μοίρες που ερχονται οταν γεννιέται ενα μωρο να τις καλοπιασω!🤣🥰 και θα της βαλω μεσα και ενα μικρο σταυρουδάκια και ενα κομποσκοινακι μικρο 🥰🧚🌺 ετσι για το καλο που λεγανε και πι γιαγιάδες στα παλια τα χρονια

Τι ωραιο αυτο με το πουγκί!!! Συγκινήθηκα… να το κανεις σιγουρα, πολυ ομορφο!!!!!! 
Οντως οταν αρχίσουμε να φτιάχνουμε τα δωμάτια και τα πραγματάκια θα περασει γρηγορα ο καιρός… 

Μαζι με τα μωρουλια παει και η σκατιλα τι να κανουμε 🤢💩!! Χαχαχααχαχαχαχαχαχ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...