Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Θα έρθει περίπου 7 του μήνα κ θα ανέβουμε σχεδόν μετά από μια βδομάδα ❤

Με το καλο να υποδεχτείς τον αντρουλη σου κοριτσι μου!!! Ερχεται ο μπαμπάς!!!! 🙂🙂🙂🙂🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

@Froufroάντε λίγο έμεινε !!! 

Έτοιμη κιόλας ?? Κ εγώ. Ελπίζω σε μια - δύο βδομάδες να την έχω 🥰☺️

Άντε με το καλό τα μικρούλια μαααας!!! ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Με το καλο να υποδεχτείς τον αντρουλη σου κοριτσι μου!!! Ερχεται ο μπαμπάς!!!! 🙂🙂🙂🙂🥰🥰🥰🥰

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Ανυπομονώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Ανυπομονώ!!!

Το ξερω κοριτσι μου!!! Καλη αντάμωση!!! 🚢❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Ανυπομονώ!!!

Τι να πω για τη δύναμη σου… Γιατί σίγουρα θέλει δύναμη να είσαι με τη κοιλιά τούρλα και μωρά σπίτι και ο άντρας σου να λείπει. Δύναμη ψυχική, ναι. Με το καλό να τον δεχτείς 🥰 και με το καλό η νεράιδά σου κοριτσάρα μου🧚🏼‍♂️🌺 Ιανουάριο γεννάς με καισαρική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Τι να πω για τη δύναμη σου… Γιατί σίγουρα θέλει δύναμη να είσαι με τη κοιλιά τούρλα και μωρά σπίτι και ο άντρας σου να λείπει. Δύναμη ψυχική, ναι. Με το καλό να τον δεχτείς 🥰 και με το καλό η νεράιδά σου κοριτσάρα μου🧚🏼‍♂️🌺 Ιανουάριο γεννάς με καισαρική;

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! Είναι δύσκολο ναι.... αλλά αυτόν τον άνθρωπο δεν τον αλλάζω με τίποτα στον κόσμο ❤

Ναι Ιανουάριο για τις 18 λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! Είναι δύσκολο ναι.... αλλά αυτόν τον άνθρωπο δεν τον αλλάζω με τίποτα στον κόσμο ❤

Ναι Ιανουάριο για τις 18 λέμε...

Στις πόσες εβδομάδες θα είσαι με το καλό 18/1?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! Είναι δύσκολο ναι.... αλλά αυτόν τον άνθρωπο δεν τον αλλάζω με τίποτα στον κόσμο ❤

Ναι Ιανουάριο για τις 18 λέμε...

😭Αυτο ειναι αληθινη αγαπη 🌺🥰 Ευχομαι τα παιδια μας να εχουν αυτη την τυχη στη ζωη τους 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Louna είπε:

😭Αυτο ειναι αληθινη αγαπη 🌺🥰 Ευχομαι τα παιδια μας να εχουν αυτη την τυχη στη ζωη τους 💕

Μακάρι!!! Γιατί αυτά αξίζουν στην τελική... να έχουμε υγεία κ να μοιραζόμαστε την ζωή μας με ανθρώπους που μας κάνουν ευτυχισμένους ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Στις πόσες εβδομάδες θα είσαι με το καλό 18/1?

Άντε @Christine_ σου παραδίδω σκυτάλη.... φτιάξε βαλίτσα! Μην περιμένεις παραμονή της γέννας 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Άντε @Christine_ σου παραδίδω σκυτάλη.... φτιάξε βαλίτσα! Μην περιμένεις παραμονή της γέννας 😄

Χαχαχαχαχχ εγώ λέω να την φτιάξω αφού γεννήσεις 😂😂😂 νωρίς είναι ακόμα καλέ 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Συγνώμη που ρωτάω αλλά γιατί τόσο νωρίς; 

Σε σίγουρη καισαρική γίνεται στις 38 βδομάδες συνήθως.... εμένα τώρα επειδή είναι η τρίτη κ επειδή δεν μένω εκεί να με έχει κοντά της αν προκύψει κάτι, δεν θέλει να με αφήσει παραπάνω. Δείχνει κ μεγαλούτσικο το μπεμπάκι μου, οπότε μας παίρνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Σε σίγουρη καισαρική γίνεται στις 38 βδομάδες συνήθως.... εμένα τώρα επειδή είναι η τρίτη κ επειδή δεν μένω εκεί να με έχει κοντά της αν προκύψει κάτι δεν θέλει να με αφήσει παραπάνω. Δείχνει κ μεγαλούτσικο το μπεμπάκι μου, οπότε μας παίρνει....

Εντάξει τότε! 

Απλά απ' ότι είχα συζητήσει με τη δική μου για προγραμματισμένη καισαρική είχαμε πει 39η εβδομάδα νταν για να μην έχουμε αναπνευστική δυσχέρεια και να μην κάνουμε κορτιζόνη και με παραξένεψε το πόσο νωρίς σου είπε.

Βέβαια είναι και το 3ο παιδάκι σου και εννοείται η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική!

Με το καλό κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Εντάξει τότε! 

Απλά απ' ότι είχα συζητήσει με τη δική μου για προγραμματισμένη καισαρική είχαμε πει 39η εβδομάδα νταν για να μην έχουμε αναπνευστική δυσχέρεια και να μην κάνουμε κορτιζόνη και με παραξένεψε το πόσο νωρίς σου είπε.

Βέβαια είναι και το 3ο παιδάκι σου και εννοείται η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική!

Με το καλό κορίτσι μου ❤️

Ο μικρός ήταν ακριβώς 38 στην γέννα, τίποτα δεν χρειάστηκε να κάνουμε... τώρα όπως είπαμε βέβαια είναι τρίτη καισαρική κ δεν μένω Αθήνα, αυτός είναι ο βασικότερος λόγος! Αν ήμουν εκεί θα το αφήναμε όσο πάει....! 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ο μικρός ήταν ακριβώς 38 στην γέννα, τίποτα δεν χρειάστηκε να κάνουμε... τώρα όπως είπαμε βέβαια είναι τρίτη καισαρική κ δεν μένω Αθήνα, αυτός είναι ο βασικότερος λόγος! Αν ήμουν εκεί θα το αφήναμε όσο πάει....! 🤷‍♀️

Ναι καταλαβαίνω! 

Απ' ότι έχεις πει δεν την αλλάζεις κι εσύ τη γυναικολόγο σου οπότε καταλαβαίνω ότι την εμπιστεύεσαι! Άρα ότι κρίνεται απαραίτητο !

Εμένα πάντως ο μικρός ήταν 38.4 και είχα κάνει 2 ενέσεις κορτιζόνης . Βέβαια εμένα ήταν και με πλακούντα Grade 3 και ολιγαμνιο από την β επιπέδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Christine_ είπε:

Ναι καταλαβαίνω! 

Απ' ότι έχεις πει δεν την αλλάζεις κι εσύ τη γυναικολόγο σου οπότε καταλαβαίνω ότι την εμπιστεύεσαι! Άρα ότι κρίνεται απαραίτητο !

Εμένα πάντως ο μικρός ήταν 38.4 και είχα κάνει 2 ενέσεις κορτιζόνης . Βέβαια εμένα ήταν και με πλακούντα Grade 3 και ολιγαμνιο από την β επιπέδου

Ναι είναι αυτό που λέμε... παίζουν ρόλο πολλά! Όσο για το ότι δεν την αλλάζω είναι γεγονός!!! Γι'αυτό νωρίτερα κ μαζί της πάρα να τύχει τίποτα κ να μην προλάβω 💔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι είναι αυτό που λέμε... παίζουν ρόλο πολλά! Όσο για το ότι δεν την αλλάζω είναι γεγονός!!! Γι'αυτό νωρίτερα κ μαζί της πάρα να τύχει τίποτα κ να μην προλάβω 💔

Άντε με το καλό όλα ! 

Θα μείνετε σε ξενοδοχείο εδώ Αθήνα ή έχετε κάποιον?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

Άντε με το καλό όλα ! 

Θα μείνετε σε ξενοδοχείο εδώ Αθήνα ή έχετε κάποιον?

 Έχω την αδερφούλα μου στην Αθήνα, αλλά θα δούμε....

Καλημέρα μανούλες! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθές έβλεπα όλο εφιάλτες με την μπέμπα μου ... Ευτυχώς πέρασε το βράδυ πλέον να ησυχάσω ! Σήμερα θα τη δούμε και στο γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεεερα κορίτσια!! 

@Froufro πάλι καλά ωραία! 

@Kallia.Geo τα όνειρα στην εγκυμοσύνη είναι και πολύ πιο έντονα και εξωπραγματικά. Πλέον δε τους δίνω σημασία. 

Κι εγώ κουλά όνειρα έβλεπα πάλι! Όλα καλά 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Christine_ είπε:

Καλημεεεεερα κορίτσια!! 

@Froufro πάλι καλά ωραία! 

@Kallia.Geo τα όνειρα στην εγκυμοσύνη είναι και πολύ πιο έντονα και εξωπραγματικά. Πλέον δε τους δίνω σημασία. 

Κι εγώ κουλά όνειρα έβλεπα πάλι! Όλα καλά 🤗

Όντως ? Πάλι καλά γιατί κάποιες φορές με θεωρώ τρελή !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Εχθές έβλεπα όλο εφιάλτες με την μπέμπα μου ... Ευτυχώς πέρασε το βράδυ πλέον να ησυχάσω ! Σήμερα θα τη δούμε και στο γιατρό 

Καλημέρα κορίτσι μου. Μόνο καλά νέα να έχεις από τον γιατρό . Να μας ενημερώσεις❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...