Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Χαχαχααχ καλέ ούτε το ένα τέταρτο από σένα δεν περνώ😂😂... 

Βρήκα δύο που μου άρεσαν ΙΚΕΑ μια με τέσσερα συρτάρια και μια με τρία..θέλω να πάω να τις δω από κοντά όμως για να δω την χωρητικότητα μην είναι πολύ μικρά τα συρτάρια...εσύ φαντάζομαι δεν κοίταξες καν😂😂

Κρεβατάκια έχετε πάρει όσες δεν είχατε από πριν; Και αν ναι να επενδύσουμε εκεί ή δεν αξίζει..μήπως αξίζει μόνο το στρώμα να είναι καλή ποιότητα ;

Κούνια εχω απο την αδερφη μου… αλλα αν δεν ειχα δε θα αγοραζα κατι ακριβό γιατι δεν εχει νόημα νομιζω… Ενα στρώμα καλο θα έπαιρνα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω σκεφτομουν για συρταριερα και κατέληξα να φτιάξω ντουλαπα στο δωματιο της μπέμπας γιατι δεν ειχε… (εντοιχισμένη)… Δεν ξερω αν αξιζει μια συρταριερα… Σχεδον με τα ιδια χρηματα στο ικεα αγοράζετε έτοιμη ντουλαπα να την εχει και για τα μπουφανακια, σεντονακια, πετσετες κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Christine_ σοβαρά; Εγώ τις πιο φθηνές βρήκα στα ΙΚΕΑ πάντως...αν το βρεις στείλε πάντως 😂😂 @Louna σίγουρα θα ήταν καλύτερα μια ντουλάπα αλλά δυστυχώς εγώ δεν έχω καθόλου χώρο οπότε κατέληξα στη συρταριερα...μια ντουλάπα έχω όλη κ όλη κι αυτήε δύο φύλλα οπότε καταλαβαίνεις....

Μμμμμ οπότε καλύτερα να πάρω πιο οικονομικό κρεβάτι και καλό στρώμα...

Καλά που μπήκα σε αυτή την ομάδα και κάνω όλες τις χαζές μου ερωτήσεις😂😂 βοηθάτε πολύ κορίτσια πάντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Τώρα έχω απλωμένα τα κουβερτάκια, αν θες μετά στα στέλνω να τα δεις στεγνά, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα φαίνεται από τη φωτογραφία αυτό που θες.....

Αμε αν δε σου ειναι κόπος! Εμενα ειναι αυτες οι μαλακουλες, πολυεστέρας νομιζω… απλα στη συσκευασία δείχνει οχι πλυντήριο! Δε τις πρόσεξα ολες… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofi1 είπε:

@Christine_ σοβαρά; Εγώ τις πιο φθηνές βρήκα στα ΙΚΕΑ πάντως...αν το βρεις στείλε πάντως 😂😂 @Louna σίγουρα θα ήταν καλύτερα μια ντουλάπα αλλά δυστυχώς εγώ δεν έχω καθόλου χώρο οπότε κατέληξα στη συρταριερα...μια ντουλάπα έχω όλη κ όλη κι αυτήε δύο φύλλα οπότε καταλαβαίνεις....

Μμμμμ οπότε καλύτερα να πάρω πιο οικονομικό κρεβάτι και καλό στρώμα...

Καλά που μπήκα σε αυτή την ομάδα και κάνω όλες τις χαζές μου ερωτήσεις😂😂 βοηθάτε πολύ κορίτσια πάντως

Χαχαχχααχ έλα μωρέ άκου εκεί χαζές ερωτήσεις... Δεν υπάρχουν χαζές ερωτήσεις! 

(Να δεις τι θα ρωτάς όταν γεννήσεις. Θα τα βλέπεις και θα τα σκέφτεσαι μετά από 1-2 χρόνια και θα γελάς )

Εμένα το δωμάτιο έχει ντουλάπα αλλά μετά βίας χωράνε του μικρού οπότε σίγουρα θέλει κάτι έξτρα. Δε ξέρω μήπως κάνω καμμία μετατροπή και τα βολεψω το σκέφτομαι... 🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofi1 και εγώ χαζές ερωτήσεις κάνω και μάλιστα μπορεί και δύο -τρεις φορές γιατί τα ξεχνάω 🤣

Λοιπόν τώρα θέλω να ρωτήσω , τα ρούχα που είναι στο 62 νούμερο και λένε για 3μηνων , θα τα έχετε πλυμένα μαζί με τα πιο μικρά ? Δεν ξέρω γιατί έχω χαθεί τόσο πολύ με αυτά 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

@Sofi1 και εγώ χαζές ερωτήσεις κάνω και μάλιστα μπορεί και δύο -τρεις φορές γιατί τα ξεχνάω 🤣

Λοιπόν τώρα θέλω να ρωτήσω , τα ρούχα που είναι στο 62 νούμερο και λένε για 3μηνων , θα τα έχετε πλυμένα μαζί με τα πιο μικρά ? Δεν ξέρω γιατί έχω χαθεί τόσο πολύ με αυτά 😂

Ναιιιιιι όλα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

@Sofi1 και εγώ χαζές ερωτήσεις κάνω και μάλιστα μπορεί και δύο -τρεις φορές γιατί τα ξεχνάω 🤣

Λοιπόν τώρα θέλω να ρωτήσω , τα ρούχα που είναι στο 62 νούμερο και λένε για 3μηνων , θα τα έχετε πλυμένα μαζί με τα πιο μικρά ? Δεν ξέρω γιατί έχω χαθεί τόσο πολύ με αυτά 😂

Βάλτα όλα άμα είναι να είσαι έτοιμη. Μη κοιτάς που λέει 3 μηνών δεν είναι απαραίτητο 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

😂😂😂 σίγουρα σε ένα χρόνο θα λέω καλά τι χαζομάρες ρωτούσα😂😂

Επίσης τα εσώρουχα μιας χρήσης είναι ίδια με αυτες τις πάνες ακράτειας στα σούπερ μάρκετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

@Sofi1 και εγώ χαζές ερωτήσεις κάνω και μάλιστα μπορεί και δύο -τρεις φορές γιατί τα ξεχνάω 🤣

Λοιπόν τώρα θέλω να ρωτήσω , τα ρούχα που είναι στο 62 νούμερο και λένε για 3μηνων , θα τα έχετε πλυμένα μαζί με τα πιο μικρά ? Δεν ξέρω γιατί έχω χαθεί τόσο πολύ με αυτά 😂

Και γω όλα μαζί θα τα πλένω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofi1 είπε:

😂😂😂 σίγουρα σε ένα χρόνο θα λέω καλά τι χαζομάρες ρωτούσα😂😂

Επίσης τα εσώρουχα μιας χρήσης είναι ίδια με αυτες τις πάνες ακράτειας στα σούπερ μάρκετ;

Χαχαχαχχα καλά είσαι !! 

Όχι δεν είναι πάνα , είναι σαν δίχτυ τα εσώρουχα! 

Σκέψου το ρολό κοτόπουλο 😂😂😂 ένα τέτοιο πράγμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Βάλτα όλα άμα είναι να είσαι έτοιμη. Μη κοιτάς που λέει 3 μηνών δεν είναι απαραίτητο 😁

Ακριβώς..... κάποια μπορεί να λένε 3 αλλά να είναι στενή η γραμμή τους κ να τα βάλεις από τώρα! Αλλά εκτός από αυτό όταν θα τα χρειαστείς θα είναι όλα έτοιμα αλλάζεις νούμερο τόσο απότομα χωρίς να το καταλάβεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Χαχαχαχχα καλά είσαι !! 

Όχι δεν είναι πάνα , είναι σαν δίχτυ τα εσώρουχα! 

Σκέψου το ρολό κοτόπουλο 😂😂😂 ένα τέτοιο πράγμα

Όχι τα έχει στη λίστα εσώρουχα και σερβιετες αλλά μια γνωστήου πήρε αυτές της sani απ' το σούπερ και είπε ότι την βόλεψαν πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofi1 είπε:

Όχι τα έχει στη λίστα εσώρουχα και σερβιετες αλλά μια γνωστήου πήρε αυτές της sani απ' το σούπερ και είπε ότι την βόλεψαν πολύ

Α ναι; Τι να πω τότε δεν έχω ιδέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σας διαβάζω και εκτός ότι μαθαίνω πράγματα ( εντελώς στραβαδι)......σκάω και στα γέλια🤣

Για όποια ενδιαφέρεται πήγα σήμερα Σκλαβενίτη και είναι pampers 1+1 και πολλά άλλα όπως απορρυπαντικά κ.α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε? Εγώ έχω φάει μια ξενέρα!!!!!! Όλη μέρα σήμερα έχω πεθάνει στις δουλειές έχω απλώσει ένα σκασμό ρούχα.... από το πρωί είναι καλοκαίρι πραγματικά κ μέσα σε μισή ώρα συννέφιασε κ πάει για βροχή 😫 τα μάζεψα ξανά κ τα έχω οοοοοολα μέσα στο σπίτι με αφυγραντήρα κ φουλ air condition πήρα κ της αδερφής μου την απλώστρα για να χωρέσουν περισσότερα 😭😭😭 Πάλι καλά που δεν έβαλα κ την επόμενη πλύση που είχα έτοιμη δεν θα ήξερα που να τα πάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Εγώ έχω φάει μια ξενέρα!!!!!! Όλη μέρα σήμερα έχω πεθάνει στις δουλειές έχω απλώσει ένα σκασμό ρούχα.... από το πρωί είναι καλοκαίρι πραγματικά κ μέσα σε μισή ώρα συννέφιασε κ πάει για βροχή 😫 τα μάζεψα ξανά κ τα έχω οοοοοολα μέσα στο σπίτι με αφυγραντήρα κ φουλ air condition πήρα κ της αδερφής μου την απλώστρα για να χωρέσουν περισσότερα 😭😭😭 Πάλι καλά που δεν βαλα κ την επόμενη πλύση που είχα έτοιμη δεν θα ήξερα που να τα πάω 

Εδώ έβρεχε πριν !! 

Σκέψου πήγα στο φούρνο απέναντι από το μαγαζί και δεν μπορούσα να περάσω! Ασπρισε από το νερό ! 

Αλλά νταξ ήταν για πολύ λίγο . 

Ο αφυγραντήρας είναι μια υπέροχη συσκευή που λατρεύω ενώ στην αρχή σκεφτόμουν μήπως δε χρειάζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Christine_ είπε:

Εδώ έβρεχε πριν !! 

Σκέψου πήγα στο φούρνο απέναντι από το μαγαζί και δεν μπορούσα να περάσω! Ασπρισε από το νερό ! 

Αλλά νταξ ήταν για πολύ λίγο . 

Ο αφυγραντήρας είναι μια υπέροχη συσκευή που λατρεύω ενώ στην αρχή σκεφτόμουν μήπως δε χρειάζεται

Εγώ θέλω απεγνωσμένα στεγνωτήριο!!!! Αυτό που πήρα 2 σε 1 βγήκε πολύ κακό κ κλαίω τα λεφτά μου.... Δεν παίρνω δεύτερο λόγω χώρου, αλλά κάτι πρέπει να γίνει! Τώρα με τρίτο παιδάκι δεν θα προλαβαίνουμε τα ρούχα, κάτι πρέπει να κάνω..... βασικά ένα Τζόκερ θέλω, να πάω σε μεγαλύτερο σπίτι 😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εγώ θέλω απεγνωσμένα στεγνωτήριο!!!! Αυτό που πήρα 2 σε 1 βγήκε πολύ κακό κ κλαίω τα λεφτά μου.... Δεν παίρνω δεύτερο λόγω χώρου, αλλά κάτι πρέπει να γίνει! Τώρα με τρίτο παιδάκι δεν θα προλαβαίνουμε τα ρούχα, κάτι πρέπει να κάνω..... βασικά ένα Τζόκερ θέλω, να πάω σε μεγαλύτερο σπίτι 😄😄😄

Γιατί δεν τα βάζεις το ένα πάνω στο άλλο ? Οι περισσότεροι που δεν έχουν χώρο αυτό κάνουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η fairydream είπε:

Γιατί δεν τα βάζεις το ένα πάνω στο άλλο ? Οι περισσότεροι που δεν έχουν χώρο αυτό κάνουν. 

Έχω έναν χώρο που μπαίνει το πλυντήριο, δηλ δεξιά-αριστερά δεν χωράει κάτι άλλο, κάτω από το πλυντήριο ένα μεγάλο συρτάρι για τα άπλυτα (πατάει δηλ πάνω σε αυτό) κ από πάνω του ντουλάπι! Αυτό που λες σκέφτομαι να κάνω, αλλά θα πρέπει να χαλάσω όλο αυτό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Έχω έναν χώρο που μπαίνει το πλυντήριο, δηλ δεξιά-αριστερά δεν χωράει κάτι άλλο, κάτω από το πλυντήριο ένα μεγάλο συρτάρι για τα άπλυτα (πατάει δηλ πάνω σε αυτό) κ από πάνω του ντουλάπι! Αυτό που λες σκέφτομαι να κάνω, αλλά θα πρέπει να χαλάσω όλο αυτό....

Ωραία κατασκευή αυτή που έχεις και είναι κρίμα την χαλάσεις αλλά πραγματικά νομίζω πως θα σου λύσει τα χέρια το στεγνωτηριο. Μια φίλη μου πρόσφατα με δεύτερο παιδάκι μου έλεγε απορώ πως ζούσα χωρίς αυτό. Φαντάζομαι εσύ με 3 παιδάκια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η fairydream είπε:

Ωραία κατασκευή αυτή που έχεις και είναι κρίμα την χαλάσεις αλλά πραγματικά νομίζω πως θα σου λύσει τα χέρια το στεγνωτηριο. Μια φίλη μου πρόσφατα με δεύτερο παιδάκι μου έλεγε απορώ πως ζούσα χωρίς αυτό. Φαντάζομαι εσύ με 3 παιδάκια 

Ναι όντως πρέπει να το πάρω απόφαση.... ή να πάρω άλλη συσκευή 2 σε 1 αλλά να είναι εγγυημένα καλή από κάποιον που θα μου τη συστήσει! Αυτό που πήρα υποτίθεται διάλεξα από τα καλύτερα κ ακριβό, γιατί λέω μια φορά τα δίνεις, αλλά.......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι όντως πρέπει να το πάρω απόφαση.... ή να πάρω άλλη συσκευή 2 σε 1 αλλά να είναι εγγυημένα καλή από κάποιον που θα μου τη συστήσει! Αυτό που πήρα υποτίθεται διάλεξα από τα καλύτερα κ ακριβό, γιατί λέω μια φορά τα δίνεις, αλλά.......!!!!

Εγώ να σου πω την αλήθεια μου ξέρω πως το καλύτερο είναι να αποφεύγουμε γενικά τις συσκευές 2 σε 1. Όποτε σκέψου το. 

Έπαθα σοκ . Διάβασα τα σημερινά κρούσματα και λέω Παναγία μου και εγώ έτρεχα σήμερα βόλτα στο σούπερ μάρκετ. Και έχω να κάνω και κάτι τελευταία ψώνια . Να προσέχουμε όλες κορίτσια γιατί έρχονται δύσκολες μέρες μου φαίνεται .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η fairydream είπε:

Εγώ να σου πω την αλήθεια μου ξέρω πως το καλύτερο είναι να αποφεύγουμε γενικά τις συσκευές 2 σε 1. Όποτε σκέψου το. 

Έπαθα σοκ . Διάβασα τα σημερινά κρούσματα και λέω Παναγία μου και εγώ έτρεχα σήμερα βόλτα στο σούπερ μάρκετ. Και έχω να κάνω και κάτι τελευταία ψώνια . Να προσέχουμε όλες κορίτσια γιατί έρχονται δύσκολες μέρες μου φαίνεται .....

Ναι κορίτσια πολύ προσοχή!!!!! Δεν είμαστε για τέτοια τώρα τελευταίο διάστημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...