Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες τις όμορφες μανουλες☺️☺️... @Christine_ αχ άσε το ξέρω δυστυχώς τα πληρώνω και δν τις λες και οικονομικές....

@Kallia.Geo τι ωραία άντε να συνεχίσεις τις ετοιμασίες σου με το καλό, να περνούμε όλες σειρά σιγά σιγά να ετοιμάζουμε την προίκα του μπεμπέ μας, γτ πλησιάζει ο καιρός νομίζω.... 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Είστε όλες καλά? Εγώ τελικά θα πλύνω σήμερα οοοοολα τα ρουχαλάκια της μικρούλας μου... χθες γέμισα όλα τα σχοινιά κ τις απλώστρες με του άντρα μου κ δεν χωρούσε κάτι άλλο! Σήμερα όμως θα γίνει η αυλή ΡΟΖ 🥰  @Kallia.Geo μια χαρά είναι κ αυτά. Γενικά ότι τους έχω βάλει σε Pampers μου έχει βγει μια χαρά! Αλλά είναι αυτό που λέμε συνέχεια το βλέπεις κ στην πορεία μόνη σου τι ταιριάζει στο διαμαντάκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Είστε όλες καλά? Εγώ τελικά θα πλύνω σήμερα οοοοολα τα ρουχαλάκια της μικρούλας μου... χθες γέμισα όλα τα σχοινιά κ τις απλώστρες με του άντρα μου κ δεν χωρούσε κάτι άλλο! Σήμερα όμως θα γίνει η αυλή ΡΟΖ 🥰  @Kallia.Geo μια χαρά είναι κ αυτά. Γενικά ότι τους έχω βάλει σε Pampers μου έχει βγει μια χαρά! Αλλά είναι αυτό που λέμε συνέχεια το βλέπεις κ στην πορεία μόνη σου τι ταιριάζει στο διαμαντάκι σου

Άντε πλησιάζει ο καιρός να τον υποδεχτείς 🥰🥰🥰🥰🥰

Άμα έχετε καλό καιρό , γέμισε τα !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Άντε πλησιάζει ο καιρός να τον υποδεχτείς 🥰🥰🥰🥰🥰

Άμα έχετε καλό καιρό , γέμισε τα !!!! 

Ναι ναι σήμερα που προλαβαίνω γιατί μάλλον από αύριο έχουμε βροχή.... Λογικά θα γίνουν αυτά σήμερα κ αύριο θα έχω εντελώς έτοιμη τη βαλίτσα μας κ θα ξεκινήσω το σίδερο!!

Κορίτσια είμαστε στην τελική ευθεία!!!!!! Έλεγα στον άντρα μου σε 21 μέρες θα αλλάξει για πάντα όλη η ζωή μας για ακόμα μια φορά... ποτέ ξανά δεν θα είμαστε το ίδιο, το έχετε σκεφτεί? Άλλος ένας άνθρωπος έρχεται για να αλλάξει την οικογένεια μας ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι ναι σήμερα που προλαβαίνω γιατί μάλλον από αύριο έχουμε βροχή.... Λογικά θα γίνουν αυτά σήμερα κ αύριο θα έχω εντελώς έτοιμη τη βαλίτσα μας κ θα ξεκινήσω το σίδερο!!

Κορίτσια είμαστε στην τελική ευθεία!!!!!! Έλεγα στον άντρα μου σε 21 μέρες θα αλλάξει για πάντα όλη η ζωή μας για ακόμα μια φορά... ποτέ ξανά δεν θα είμαστε το ίδιο, το έχετε σκεφτεί? Άλλος ένας άνθρωπος έρχεται για να αλλάξει την οικογένεια μας ❤

Εμείς το σκεφτόμαστε συνέχεια !!! Είναι κ το πρώτο που θα έρθουν οοοοολα Τούμπα !!! Πόσο περίεργο είναι που θα υπάρχει ένα ανθρωπάκι ανάμεσα μας ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ναι ναι σήμερα που προλαβαίνω γιατί μάλλον από αύριο έχουμε βροχή.... Λογικά θα γίνουν αυτά σήμερα κ αύριο θα έχω εντελώς έτοιμη τη βαλίτσα μας κ θα ξεκινήσω το σίδερο!!

Κορίτσια είμαστε στην τελική ευθεία!!!!!! Έλεγα στον άντρα μου σε 21 μέρες θα αλλάξει για πάντα όλη η ζωή μας για ακόμα μια φορά... ποτέ ξανά δεν θα είμαστε το ίδιο, το έχετε σκεφτεί? Άλλος ένας άνθρωπος έρχεται για να αλλάξει την οικογένεια μας ❤

Κι εμεις αυτο σκεφτόμαστε!!!! Θα ειμαστε τρεις σε λιγακι!!! Με ενα ανθρωπάκι ανάμεσα μας, στην παρεα μας!! 🎀❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με φρικαρετε λίγο με αυτό το θα αλλάξει όλη η ζωή μας 😳😳😳

@Barbie92 γιατί δεν λες στο γιατρό σου να σου συνταγογραφησει σκέτα μαγνήσιο, σίδηρο , φολικό και ασβέστιο; 

Δεν έχουν σχεδόν καθόλου κόστος , μόνο 2-3€ πλέον.  Καλύτερα από το να πληρώνεις 15-20€ το μήνα ... 

@Kallia.Geoάμα βρω θα φέρω 😂😂 απλά ήθελα να σου πω ότι δε χρειάζεται να πάρεις κάτι ακριβό για να είναι καλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Christine_ είπε:

Με φρικαρετε λίγο με αυτό το θα αλλάξει όλη η ζωή μας 😳😳😳

@Barbie92 γιατί δεν λες στο γιατρό σου να σου συνταγογραφησει σκέτα μαγνήσιο, σίδηρο , φολικό και ασβέστιο; 

Δεν έχουν σχεδόν καθόλου κόστος , μόνο 2-3€ πλέον.  Καλύτερα από το να πληρώνεις 15-20€ το μήνα ... 

@Kallia.Geoάμα βρω θα φέρω 😂😂 απλά ήθελα να σου πω ότι δε χρειάζεται να πάρεις κάτι ακριβό για να είναι καλό

Που θα βρω δεν ξέρω !! Φαρμακείο ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Να πω κάτι άσχετο εγώ πάλι 😂

Σαμπουάν - αφρολουτρο στα βρέφη ? Τι παίρνουμε ? 

Σίγουρα κάτι με αντλία , βοηθάει πολύ περισσότερο τουλάχιστον στην αρχή. 

Έχω πάρει απ' όλα να σου πω την αλήθεια και δεν έχω καταλήξει σε κάποιο αγαπημένο . 

Ξεκινήσαμε με fissan πήραμε proderm μετά και κατέληξα σε septona. 

Όλα ήταν εντάξει και μύριζαν μωράκι 😂😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Που θα βρω δεν ξέρω !! Φαρμακείο ? 

Λογικά και στο τζάμπο θα έχει. Στο φαρμακείο θα είναι ακριβά νομίζω, γενικά οι μάρκες όσο να ναι είναι πιο ακριβές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia.Geo είπε:

Εμείς το σκεφτόμαστε συνέχεια !!! Είναι κ το πρώτο που θα έρθουν οοοοολα Τούμπα !!! Πόσο περίεργο είναι που θα υπάρχει ένα ανθρωπάκι ανάμεσα μας ! 

Έτσι είναι στο πρώτο γυρνάει αυτή η σκέψη συνέχεια στο μυαλό σου. Αλλά κ για εμάς που ξέρουμε πως είναι πάλι ισχύει.... Το καταλαβαίνεις όταν έρχεται η ώρα! Ειδικά που έχω αγόρια κ τώρα έρχεται κάτι καινούργιο, νιώθω λες κ αλλάζουν όλα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Σίγουρα κάτι με αντλία , βοηθάει πολύ περισσότερο τουλάχιστον στην αρχή. 

Έχω πάρει απ' όλα να σου πω την αλήθεια και δεν έχω καταλήξει σε κάποιο αγαπημένο . 

Ξεκινήσαμε με fissan πήραμε proderm μετά και κατέληξα σε septona. 

Όλα ήταν εντάξει και μύριζαν μωράκι 😂😁

Εγω πηρα προδερμ!!! Καλα η ΜΥΡΩΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! Μωρουδιλα μονο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Με φρικαρετε λίγο με αυτό το θα αλλάξει όλη η ζωή μας 😳😳😳

@Barbie92 γιατί δεν λες στο γιατρό σου να σου συνταγογραφησει σκέτα μαγνήσιο, σίδηρο , φολικό και ασβέστιο; 

Δεν έχουν σχεδόν καθόλου κόστος , μόνο 2-3€ πλέον.  Καλύτερα από το να πληρώνεις 15-20€ το μήνα ... 

@Kallia.Geoάμα βρω θα φέρω 😂😂 απλά ήθελα να σου πω ότι δε χρειάζεται να πάρεις κάτι ακριβό για να είναι καλό

Αφού έτσι είναι..... έχεις να σκέφτεσαι δύο ανθρωπάκια τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα παραγγελία χθες από τη σελίδα που σας έστειλα κ πήρα πάλι αυτό....

 https://www.smile-pharmacy.gr/vendors/proderm-kids/proderm-shampoo-shower-0-12-μηνων-400ml.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Έκανα παραγγελία χθες από τη σελίδα που σας έστειλα κ πήρα πάλι αυτό....

 https://www.smile-pharmacy.gr/vendors/proderm-kids/proderm-shampoo-shower-0-12-μηνων-400ml.htm

Τέλεια κ εγώ αυτό βρήκα ! Για μασαζάκι βρήκες κάτι της proderm ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Christine_ τώρα πάει ,ένας μήνας έμεινε δν πειράζει. Έπρεπε να το ήξερα από την αρχή να του το πω.    

Αχ κορίτσια όντως, σε λίγο ξεκινάει ενα άγνωστο αλλά ταυτόχρονα τόσο υπέροχο ταξίδι... Εύχομαι να το απολαύσουμε όλες μας στο μέγιστο...!!!! Εγώ σήμερα θα πάω τζάμπο να ψωνίσω κάποια πραγματακια, μου έχουν πει ότι είναι καλά κάποια και εδώ επίσης το έχετε αναφέρει. 

Επίσης δν ξέρω πως πάτε με τον ύπνο εγώ έχω ξυπνήσει σήμερα από τις 5 όχι λόγο τουαλέτας αλλά επειδή έτσι ξυπνάω τις τελευταίες μερες και είμαι στο γραφείο προσπαθώντας να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Αφού έτσι είναι..... έχεις να σκέφτεσαι δύο ανθρωπάκια τώρα!

Ναι έτσι είναι δε διαφωνώ! 

Αλλά εντάξει όσο να ναι ακούγεται τρομακτικό αν το σκεφτείς 😂😂 

Με το καλό να γίνουν όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Barbie92 είπε:

@Christine_ τώρα πάει ,ένας μήνας έμεινε δν πειράζει. Έπρεπε να το ήξερα από την αρχή να του το πω.    

Αχ κορίτσια όντως, σε λίγο ξεκινάει ενα άγνωστο αλλά ταυτόχρονα τόσο υπέροχο ταξίδι... Εύχομαι να το απολαύσουμε όλες μας στο μέγιστο...!!!! Εγώ σήμερα θα πάω τζάμπο να ψωνίσω κάποια πραγματακια, μου έχουν πει ότι είναι καλά κάποια και εδώ επίσης το έχετε αναφέρει. 

Επίσης δν ξέρω πως πάτε με τον ύπνο εγώ έχω ξυπνήσει σήμερα από τις 5 όχι λόγο τουαλέτας αλλά επειδή έτσι ξυπνάω τις τελευταίες μερες και είμαι στο γραφείο προσπαθώντας να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά... 

Κρίμα πάντως γιατί είναι πολλά λεφτά .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Κορίτσια , τι άλλα προϊόντα χρειαζόμαστε για τα μωρά μας ? 

Καθαρό οινόπνευμα για το καθάρισμα του αφαλου / μπατονετες βρεφικές / γάζες και φυσικό ορό για καθάρισμα ματιών  / θερμόμετρο σωματος / για καθαρισμο μύτης / καλαθάκι για τα άπλυτα χμμμ αυτα νομιζω ειναι μερικα που δεν εχουμε γραψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να σας ρωτησω, τα κουβερτάκια τα εχετε πλύνει στο πλυντήριο; Δεν έχουν κατσιασει μετα; Γιατι τωρα ειναι πολυ μαλακα… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Καθαρό οινόπνευμα για το καθάρισμα του αφαλου / μπατονετες βρεφικές / γάζες και φυσικό ορό για καθάρισμα ματιών  / θερμόμετρο σωματος / για καθαρισμο μύτης / καλαθάκι για τα άπλυτα χμμμ αυτα νομιζω ειναι μερικα που δεν εχουμε γραψει

Τέλεια ! Ευχαριστώ !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ρε κορίτσια να σας ρωτησω, τα κουβερτάκια τα εχετε πλύνει στο πλυντήριο; Δεν έχουν κατσιασει μετα; Γιατι τωρα ειναι πολυ μαλακα… 

Ισχύει αυτό 😕 Αλλά φοβάμαι αλλεργίες και το σίδερο δεν κάνει δουλειά (είναι μόνο για μύκητες)… Οι υψηλές θερμοκρασίες του πλυντηρίου καυτηριάζουν τα μικρόβια… Δεν ξέρω μήπως αν το βάλεις σε λεκάνη μέσα με καυτό νερό🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...