Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Heart είπε:

16248973154797507193784081124229.thumb.jpg.3af330cc039cf19a369a52521343db93.jpg

Ξανά λέω δεν το έχω χρησιμοποιήσει , γιατί το φοβήθηκα!! Αν και το μετανιώνω τώρα!!! Περιμένω περίοδο και στον καινούριο κύκλο θα το χρησιμοποιήσω! Μπες στο ίντερνετ να το δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Ξανά λέω δεν το έχω χρησιμοποιήσει , γιατί το φοβήθηκα!! Αν και το μετανιώνω τώρα!!! Περιμένω περίοδο και στον καινούριο κύκλο θα το χρησιμοποιήσω! Μπες στο ίντερνετ να το δεις!!

Το lacostaki το έχει χρησιμοποιήσει!! Μάχιμη δεν κολωνει πουθενά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Πετάγομαι λίγο. Διαβάζω το θέμα σας καθημερινά. Ήμουν και εγώ αλλά τώρα είμαι στις εγκυουλες και σε λίγες μέρες γενναω.. Εύχομαι σε όλες σας σύντομα. Τον περασμένο Σεμπτεμβρη που προσπαθούσαμε και παρατηρούσα τα πάντα είδα και εγώ αίμα κολλημένο πάνω στο σπέρμα.. Και μετά από λίγες μέρες πάλι το ίδιο. Όπου καταλάβαμε ότι το αίμα ήταν στο σπέρμα και όχι από τον κόλπο. Κάναμε καλλιέργεια σπέρματος μπας και ήταν μικρόβιο αλλά τελικά δεν ήταν. Απλά τυχαίο. Συμβαίνει που και που και στους άντρες.. Και μπορεί να ήταν και τραυματισμός.. 

Με το καλό το μωράκι σας! 👶😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καμιά παρεξηγηση για τα λόγια σου... Έτσι ακριβώς κάνουμε παιρνω χάπι ωορρηξία 3-7η μέρα κ 11 η μέρα παω για υπέρηχο μου λέει ποτε να κάνω την οβιτρελ κ μπλα μπλα... Σήμερα όμως η δεν ήταν έτσι.. 

Το είπε κ αυτός " Το ωαριο έχει σπάσει. Δεν θα κάνουμε σπερματεγχύση εφόσον έσπασε. Δεν ήταν καλός αυτός ο κυκλος κάτι πηγε στραβα".

Μόλις ξαπλωσα στο κρεβάτι μου και με πήρε ο ενδοκρινολογος μου. Τα ίδια ακριβωςου λεει με παρακολουθει και ενδοκρινολογος. Προσπαθουμε να φτιάξουμε παραλληλα το ενδομητρίο που είναι μικρό, να πετυχαινουμε περιοδο 1 φορά στο 1 1/2 μήνα τουλάχιστον και ωορρηξία. Όσον αφορά την αυξημένη τεστοστερόνη θα απαλλαγώ από αυτή μόνο εάν μείνω έγκυος. Αλλά η λυση ειναι αντισυλληπτικά. Η τεστοστερόνη μου κάνει σπυριά Αλωπεκια ξηροτητα κλπ. Αλλά από αυτό θα απαλλαγώ μόνο αν μείνω έγκυος

Αυτά ειναι τα λόγια και των δυο. Ίδια . Ουτε συνεννοημένοι να ήταν. 

 

Α οκ τότε μην αγχώνεσαι προφανώς έτσι ήταν αυτός ο κύκλος..όλες έχουμε κάποιους κακούς κύκλους...δεν το έχω ξανακουσει ότι πρέπει να μείνεις έγκυος για να στρώσουν οι ορμόνες συνήθως το ανάποδο ακούμε αλλά για να λένε και οι δύο γιατροί το ίδιο πράγμα σιγουρα κάτι ξέρουν παραπάνω για τις συγκεκριμένες..σου εύχομαι λοιπόν καλή επιτυχία στην επόμενη σου προσπάθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Τεστακι έκανες καθόλου; Τι πάθαμε όλες , αυτόν τον μήνα;;; Αντε να φύγει!!!

Έκανα ένα την Πέμπτη και νομίζω ότι είχε μια πάρα πάρα πολύ άχνη γραμμή φαινόταν με τα χίλια ζόρια και μάλιστα κάτω από το φως μόνο... Δεν πιστεύω ότι ήταν κάτι γιατί την Παρασκευή ήρθε η περίοδος ήταν βέβαια λίγο ανοιχτόχρωμο το αίμα αλλά η ροή ήταν φυσιολογικη.... Ειδικά για εμάς τα διδυμακια αυτός ο μήνας ήταν σκέτη επιτυχία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Το lacostaki το έχει χρησιμοποιήσει!! Μάχιμη δεν κολωνει πουθενά!!!

Μα είναι πάρα πολύ εύκολο στη χρήση... Στην τελική τι έχω να χάσω;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως χωρίς να είμαι γιατρός σκεφτόμουν ότι πιέζοντας κάποιες φορές τον εαυτό μας να έρθουμε σε επαφή με σκοπό το παιδί μπορεί να γίνεται ελαφρύς τραυματισμός της μήτρας η οποία πονά και συσπάται, έτσι ίσως εξηγείται γιατί βλέπουμε κάποιες φορές αίμα αμέσως μετά την επαφή και φεύγουν και υγρά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Μα είναι πάρα πολύ εύκολο στη χρήση... Στην τελική τι έχω να χάσω;; 

Καλά τα λες! 

Εμείς κάναμε μια επαφή χθες το μεσημέρι. Μετά κοιμήθηκα ήμουν καλά. Το βράδυ δεν ήθελα κορίτσια κ δεν το προσπαθησα  . Κοιμηθηκα πάλι. Πήγα γυμναστική γυρισα και κοιμήθηκα. Δεν σταμάτησα ότι έκανα. Δεν έχει νόημα. 

Τώρα το πρωί φάγαμε πρωινο έχει άδεια ο συντροφος μου κ κλείσαμε εισητήρια να πάμε Αίγινα ΠΣΚ. Α σιχτιρι δηλαδή τα μετράμε ένα ένα τα λεφτά να μαζέψουμε μη τυχόν θέλουμε εξωσωματική. 

Θα πάω 3 μέρο κ μέσα στο σπίτι δεν βγαίνει τίποτα απολυτως. 

Πραγματικά.... Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν πιστευω τιποτα. Δεν βλέπω κ δεν ακουω κιόλας κάτι αισιοδοξο. Μέχρι να κανα πάρω αντισυλληπτικά μου είπε χθες ο ενδοκρινολογος. Οκ. Το αφήνω κ βλέπω. 

Προς το παρον θέλω:

Να κάνω Καλιεργεια κ να φυγει το τσούξιμο. 

Κ να δω τις ορμόνες μου. 

Αυτό. 

Απογοητευτήκαμε κ δεν θα ξανά κάνουμε σεξ με το ρολοι. Αν δεν έρθει μέχρι Σεπτεμβρίο θα δω εξωσωματική. 

Μεγάλες μεταπτώσεις ψυχολογιαε πάντως. Εγώ το περιμενα πως κ πως αυτό τον κυκλο. Ήμουν τόσο χαρουμενη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά τα λες! 

Εμείς κάναμε μια επαφή χθες το μεσημέρι. Μετά κοιμήθηκα ήμουν καλά. Το βράδυ δεν ήθελα κορίτσια κ δεν το προσπαθησα  . Κοιμηθηκα πάλι. Πήγα γυμναστική γυρισα και κοιμήθηκα. Δεν σταμάτησα ότι έκανα. Δεν έχει νόημα. 

Τώρα το πρωί φάγαμε πρωινο έχει άδεια ο συντροφος μου κ κλείσαμε εισητήρια να πάμε Αίγινα ΠΣΚ. Α σιχτιρι δηλαδή τα μετράμε ένα ένα τα λεφτά να μαζέψουμε μη τυχόν θέλουμε εξωσωματική. 

Θα πάω 3 μέρο κ μέσα στο σπίτι δεν βγαίνει τίποτα απολυτως. 

Πραγματικά.... Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν πιστευω τιποτα. Δεν βλέπω κ δεν ακουω κιόλας κάτι αισιοδοξο. Μέχρι να κανα πάρω αντισυλληπτικά μου είπε χθες ο ενδοκρινολογος. Οκ. Το αφήνω κ βλέπω. 

Προς το παρον θέλω:

Να κάνω Καλιεργεια κ να φυγει το τσούξιμο. 

Κ να δω τις ορμόνες μου. 

Αυτό. 

Απογοητευτήκαμε κ δεν θα ξανά κάνουμε σεξ με το ρολοι. Αν δεν έρθει μέχρι Σεπτεμβρίο θα δω εξωσωματική. 

Μεγάλες μεταπτώσεις ψυχολογιαε πάντως. Εγώ το περιμενα πως κ πως αυτό τον κυκλο. Ήμουν τόσο χαρουμενη. 

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι. Δυστυχώς υπάρχουν κ οι γυναίκες που πρέπει να προσπαθήσουν περισσότερο για να γίνουν μανούλες. Την καλύτερη δουλειά κάνατε που κανονίσατε να ξεσκάσετε. Όπως σου έχω πει το πιο βασικό είναι η σχέση σου με τον καλό σου. Αν είναι να σας φθείρει όλο αυτό χαμένοι θα βγείτε. Όσο για το οικονομικό σου έχω αναφέρει ξανά για δημόσιο νοσοκομείο. Επειδή το «θέμα» σας πιστεύω πως ειναι μόνο το σπέρμα, δεν χάνεται να δοκιμάσετε εκεί, γιατί έχετε το πιο «βατό» πρόβλημα. Όπως κ να έχει όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά τα λες! 

Εμείς κάναμε μια επαφή χθες το μεσημέρι. Μετά κοιμήθηκα ήμουν καλά. Το βράδυ δεν ήθελα κορίτσια κ δεν το προσπαθησα  . Κοιμηθηκα πάλι. Πήγα γυμναστική γυρισα και κοιμήθηκα. Δεν σταμάτησα ότι έκανα. Δεν έχει νόημα. 

Τώρα το πρωί φάγαμε πρωινο έχει άδεια ο συντροφος μου κ κλείσαμε εισητήρια να πάμε Αίγινα ΠΣΚ. Α σιχτιρι δηλαδή τα μετράμε ένα ένα τα λεφτά να μαζέψουμε μη τυχόν θέλουμε εξωσωματική. 

Θα πάω 3 μέρο κ μέσα στο σπίτι δεν βγαίνει τίποτα απολυτως. 

Πραγματικά.... Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν πιστευω τιποτα. Δεν βλέπω κ δεν ακουω κιόλας κάτι αισιοδοξο. Μέχρι να κανα πάρω αντισυλληπτικά μου είπε χθες ο ενδοκρινολογος. Οκ. Το αφήνω κ βλέπω. 

Προς το παρον θέλω:

Να κάνω Καλιεργεια κ να φυγει το τσούξιμο. 

Κ να δω τις ορμόνες μου. 

Αυτό. 

Απογοητευτήκαμε κ δεν θα ξανά κάνουμε σεξ με το ρολοι. Αν δεν έρθει μέχρι Σεπτεμβρίο θα δω εξωσωματική. 

Μεγάλες μεταπτώσεις ψυχολογιαε πάντως. Εγώ το περιμενα πως κ πως αυτό τον κυκλο. Ήμουν τόσο χαρουμενη. 

Αυτή είσαι!!! Να περάσετε σούπερ!!!θα δεις όλα θα φτιάξουν!! Με καλή διάθεση , λογική ( καλώς ή κακώς το συναίσθημα είναι εμπόδιο σε τέτοιες καταστάσεις) , όλα θα γίνουν!!! Μια χαρά επαφές είχατε!! Ας το ρίξουμε έξω λίγο βρε αδερφέ!! Ας θυμηθούμε τον πρώτο καιρό , τον ανέμελο χωρίς άγχη για γάμους και παιδιά!!!Εντωμεταξύ μην νομίζετε ότι εγώ κάνω όσα συμβουλεύω , πιο πολύ τα λέω για να τα ακούω εγώ!!! Να περάσετε σούπερ κοριτσάκι μου!! Πολύ χάρηκα για εσένα γιατί είχες ζοριστεί πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά τα λες! 

Εμείς κάναμε μια επαφή χθες το μεσημέρι. Μετά κοιμήθηκα ήμουν καλά. Το βράδυ δεν ήθελα κορίτσια κ δεν το προσπαθησα  . Κοιμηθηκα πάλι. Πήγα γυμναστική γυρισα και κοιμήθηκα. Δεν σταμάτησα ότι έκανα. Δεν έχει νόημα. 

Τώρα το πρωί φάγαμε πρωινο έχει άδεια ο συντροφος μου κ κλείσαμε εισητήρια να πάμε Αίγινα ΠΣΚ. Α σιχτιρι δηλαδή τα μετράμε ένα ένα τα λεφτά να μαζέψουμε μη τυχόν θέλουμε εξωσωματική. 

Θα πάω 3 μέρο κ μέσα στο σπίτι δεν βγαίνει τίποτα απολυτως. 

Πραγματικά.... Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν πιστευω τιποτα. Δεν βλέπω κ δεν ακουω κιόλας κάτι αισιοδοξο. Μέχρι να κανα πάρω αντισυλληπτικά μου είπε χθες ο ενδοκρινολογος. Οκ. Το αφήνω κ βλέπω. 

Προς το παρον θέλω:

Να κάνω Καλιεργεια κ να φυγει το τσούξιμο. 

Κ να δω τις ορμόνες μου. 

Αυτό. 

Απογοητευτήκαμε κ δεν θα ξανά κάνουμε σεξ με το ρολοι. Αν δεν έρθει μέχρι Σεπτεμβρίο θα δω εξωσωματική. 

Μεγάλες μεταπτώσεις ψυχολογιαε πάντως. Εγώ το περιμενα πως κ πως αυτό τον κυκλο. Ήμουν τόσο χαρουμενη. 

Καλά θα κανεις κορίτσι μου! Ξεκουραστείτε και χαρείτε το ΠΣΚ σας! 

Και εμεις φέτος λέγαμε να μην πάμε διακοπές γιατί πολλά τα έξοδα με τη μετακόμιση που έχουμε, τις σπερματεγχυσεις και την ενδεχόμενη εξωσωματική αλλά τελικά θα κάνουμε την μετακόμιση μας και θα φύγουμε για οπουδήποτε! Κ επειδή τελικά νιώθω την περίοδο να κατεβαίνει για άλλη μια φορά αποφασίσαμε το επόμενο βήμα να είναι τελικά η εξωσωματική και όχι άλλη σπερματεγχυση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Καλά θα κανεις κορίτσι μου! Ξεκουραστείτε και χαρείτε το ΠΣΚ σας! 

Και εμεις φέτος λέγαμε να μην πάμε διακοπές γιατί πολλά τα έξοδα με τη μετακόμιση που έχουμε, τις σπερματεγχυσεις και την ενδεχόμενη εξωσωματική αλλά τελικά θα κάνουμε την μετακόμιση μας και θα φύγουμε για οπουδήποτε! Κ επειδή τελικά νιώθω την περίοδο να κατεβαίνει για άλλη μια φορά αποφασίσαμε το επόμενο βήμα να είναι τελικά η εξωσωματική και όχι άλλη σπερματεγχυση!

@Zeta. @Heart @Maroulita! δεν ήθελα να πιεστω χθες. Κοιμηθηκα το μεσημέρι, σηκώθηκα πηγα προπόνηση δεν εκανα έντονα, του έχω εξηγήσει να μην κάνουμε έντονα. Κ το βράδυ κοιμηθηκα. Δεν ήθελα να κάνω άλλη επαφή δεν μου έβγαινε κ δεν ήθελα με το ζόρι. Έχω έρθει δουλειά κ τωρα είδα τα μνμτ στο διάλειμμα. Κλείσαμε το 3 μερικές το πρωί που φάγαμε πρωινό εριξα βέβαια κ ενα κλάμα. Κ ξέσπασα. 

Εγώ το ξανά λέω ήμουν πολυ αισιόδοξη γι αυτό. Το μήνα! Πως σκατα έγινε κ έσπασε το ωαριο κ μάλιστα είχα κ τόσο αίμα δεν μπορώ να καταλάβω. 

Τεσπα! Προχωράμε!! Θα περασει λογικά είναι το πρωτο 48 ωρο της παρηγοριας 🤣 θα δουμε 12/7.

@Lacostaki 12/7 τελικά! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά τα λες! 

Εμείς κάναμε μια επαφή χθες το μεσημέρι. Μετά κοιμήθηκα ήμουν καλά. Το βράδυ δεν ήθελα κορίτσια κ δεν το προσπαθησα  . Κοιμηθηκα πάλι. Πήγα γυμναστική γυρισα και κοιμήθηκα. Δεν σταμάτησα ότι έκανα. Δεν έχει νόημα. 

Τώρα το πρωί φάγαμε πρωινο έχει άδεια ο συντροφος μου κ κλείσαμε εισητήρια να πάμε Αίγινα ΠΣΚ. Α σιχτιρι δηλαδή τα μετράμε ένα ένα τα λεφτά να μαζέψουμε μη τυχόν θέλουμε εξωσωματική. 

Θα πάω 3 μέρο κ μέσα στο σπίτι δεν βγαίνει τίποτα απολυτως. 

Πραγματικά.... Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν πιστευω τιποτα. Δεν βλέπω κ δεν ακουω κιόλας κάτι αισιοδοξο. Μέχρι να κανα πάρω αντισυλληπτικά μου είπε χθες ο ενδοκρινολογος. Οκ. Το αφήνω κ βλέπω. 

Προς το παρον θέλω:

Να κάνω Καλιεργεια κ να φυγει το τσούξιμο. 

Κ να δω τις ορμόνες μου. 

Αυτό. 

Απογοητευτήκαμε κ δεν θα ξανά κάνουμε σεξ με το ρολοι. Αν δεν έρθει μέχρι Σεπτεμβρίο θα δω εξωσωματική. 

Μεγάλες μεταπτώσεις ψυχολογιαε πάντως. Εγώ το περιμενα πως κ πως αυτό τον κυκλο. Ήμουν τόσο χαρουμενη. 

Ξέρεις πόσες ξέρω που έμειναν έτσι έγκυες;;; στις διακοπές; ενώ το προσπαθούσαν για καιρό;;; πάντως εγώ τον πρώτο μου γιο στις διακοπές το έπιασα 😍😉 καλά να περάσετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ξέρεις πόσες ξέρω που έμειναν έτσι έγκυες;;; στις διακοπές; ενώ το προσπαθούσαν για καιρό;;; πάντως εγώ τον πρώτο μου γιο στις διακοπές το έπιασα 😍😉 καλά να περάσετε 

Μακριά παναγιτσα μου!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

@Zeta. @Heart @Maroulita! δεν ήθελα να πιεστω χθες. Κοιμηθηκα το μεσημέρι, σηκώθηκα πηγα προπόνηση δεν εκανα έντονα, του έχω εξηγήσει να μην κάνουμε έντονα. Κ το βράδυ κοιμηθηκα. Δεν ήθελα να κάνω άλλη επαφή δεν μου έβγαινε κ δεν ήθελα με το ζόρι. Έχω έρθει δουλειά κ τωρα είδα τα μνμτ στο διάλειμμα. Κλείσαμε το 3 μερικές το πρωί που φάγαμε πρωινό εριξα βέβαια κ ενα κλάμα. Κ ξέσπασα. 

Εγώ το ξανά λέω ήμουν πολυ αισιόδοξη γι αυτό. Το μήνα! Πως σκατα έγινε κ έσπασε το ωαριο κ μάλιστα είχα κ τόσο αίμα δεν μπορώ να καταλάβω. 

Τεσπα! Προχωράμε!! Θα περασει λογικά είναι το πρωτο 48 ωρο της παρηγοριας 🤣 θα δουμε 12/7.

@Lacostaki 12/7 τελικά! 

 

Κορίτσι μου η πίεση και οι προγραμματισμένες επαφές μόνο κακό κάνουν σε εμάς και στην σχέση μας με τον σύντροφο μας... Να περάσετε υπέροχα και να θυμοσαστε πως ότι και να γίνει στο τέλος έχετε ο ένας τον αλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κοριτσια! 🌷

Να έχουμε μια όμορφη μέρα! 🌸

Καλημερα!!!! Σήμερα είναι μια άλλη μέρα για όλες μας!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κοριτσια! 🌷

Να έχουμε μια όμορφη μέρα! 🌸

Καλημέρα σε όλες! Εγώ τελικά αδιαθετησα και ακριβώς στην μέρα που περίμενα. Δε πειράζει πάμε για τον Ιούλιο!! Με το καλό αύριο ο νέος μήνας για όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημερα!!!! Σήμερα είναι μια άλλη μέρα για όλες μας!!! 🥰

Εμένα θα πεις ....σήμερα είναι η μέρα της ακατανομαστης και έρχεται σιγά σιγά.Οι πόνοι προειδοποιούν για την έλευση της!!!! Χαχα!!! Καλημέρα κορίτσια!!! Δεν χάνουμε το χαμόγελο μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμόσαστε!!!τους τελευταίους μήνες είχα αλλάξει θέμα κι είχα πάει στο θέμα εξωσωματικής!κοριτσια μου τα καταφέραμε έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα πριν 11 μέρες και χτες δεν άντεξα έκανα τεστ και βγήκε θετικό σήμερα θα πάω για χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμόσαστε!!!τους τελευταίους μήνες είχα αλλάξει θέμα κι είχα πάει στο θέμα εξωσωματικής!κοριτσια μου τα καταφέραμε έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα πριν 11 μέρες και χτες δεν άντεξα έκανα τεστ και βγήκε θετικό σήμερα θα πάω για χοριακη!!!

Με το καλο!!! 👶 Να πάρεις ένα μεγάλο νούμερο χοριακης!! 🥰

@Heart μαζί είμαστε!! Και γώ σήμερα περιμένω..έχω σημάδια αλλά ακόμη δεν κατέβηκε..και μακάρι να μην κατέβει..Αύριο σύμφωνα με τον γιατρό εχω χοριακη..ελπίζω να προλάβω αυτή τη φορά να την κάνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλημερα κορίτσια δεν ξέρω αν με θυμόσαστε!!!τους τελευταίους μήνες είχα αλλάξει θέμα κι είχα πάει στο θέμα εξωσωματικής!κοριτσια μου τα καταφέραμε έκανα την πρώτη μου εμβρυομεταφορα πριν 11 μέρες και χτες δεν άντεξα έκανα τεστ και βγήκε θετικό σήμερα θα πάω για χοριακη!!!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου. Με το καλό η χοριακη!! ❤️ Όλα καλά Ν πάνε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...