Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Φίλη μου είναι πάρα πολλά... Αν δλδ πετύχει κ βρεθείς με πολλά έμβρυα θα μπλέξεις μετά σε άλλες περιπέτειες! Το καλό είναι ότι δίνεις αρκετά κ αυτό είναι πολύ καλό νέο! 

@Zeta.Κ ο δικός μου γιατρός φουλ υπέρ είναι... Απλα όπως λες κ συ προτείνει τα 2 mrna. Είχε εγκύους που κόλλησαν με πολλές επιπλοκές μετά κ δεν το συζητάει καν! Κ οκ αν είναι κάποια ήδη έγκυος να καταλάβω το άγχος της κ το φόβο, είναι πολύ ανθρώπινο, αν δεν είναι όμως είναι κρίμα να μπει μετά στην εγκυμοσύνη ακάλυπτη. Πουθενά δεν υπάρχει οδηγία για μη τεκνοποιηση μετά το εμβόλιο.... Απορώ πως είναι διατεθημενοι να πάρουν τέτοιο ρίσκο (κ γω το έκανα πριν 10 μέρες) 

Στέλνω τον μικρό μου βρεφονηπιακό κ ο φόβος μου να κολλήσω ειναι μεγαλύτερος από το εμβόλιο. Κ ο γιατρός μου είναι φουλ θετικός όπως κ ο γιατρός που θα μου κάνει σε λίγες μέρες την λήψη τροφοβλαστη, άρα το έκανα κ μέχρι τώρα όλα καλά😁 Όπως κ να έχει είναι προσωπική επιλογή της κάθε κοπέλας κ όπως νιώθει αυτή ασφαλής. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Κοριτσια, πήγα σήμερα για υπέρηχο..είχα ραντεβού να δούμε τα αυγουλακια…Το αποτέλεσμα μετά από 5 μερες femara ήταν 6 αυγουλακια και πάλι μια κύστη! 
Μου είπε η γιατρός ότι με τόσα αυγά ενδεχομένως να μην προχωρήσω αυτόν τον μήνα..είναι πολλά μου είπε για σπερματεγχυση…Περιμένω τηλέφωνο και από το κέντρο να μου πουν πως θα κινηθώ! Δεν ξέρω τι γίνεται!!! 🤷‍♀️

Μα γιατί;;; δεν είναι καλύτερο να έχεις περισσότερα ωάρια; άλλωστε για αυτό παίρνεις την αγωγή, αλλιώς τζάμπα παίρνεις Χαπια;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Στέλνω τον μικρό μου βρεφονηπιακό κ ο φόβος μου να κολλήσω ειναι μεγαλύτερος από το εμβόλιο. Κ ο γιατρός μου είναι φουλ θετικός όπως κ ο γιατρός που θα μου κάνει σε λίγες μέρες την λήψη τροφοβλαστη, άρα το έκανα κ μέχρι τώρα όλα καλά😁 Όπως κ να έχει είναι προσωπική επιλογή της κάθε κοπέλας κ όπως νιώθει αυτή ασφαλής. 

Συμφωνώ! Όταν έγραψα για το ρίσκο δεν εννουσα τις κοπέλες κ τον πολύ λογικό φόβο τιυς αλλά τους γιατρούς που ρισκάρουν να κολλήσει κοβιντ μια έγκυος. 

Καλά αποτελέσματα εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Συμφωνώ! Όταν έγραψα για το ρίσκο δεν εννουσα τις κοπέλες κ τον πολύ λογικό φόβο τιυς αλλά τους γιατρούς που ρισκάρουν να κολλήσει κοβιντ μια έγκυος. 

Καλά αποτελέσματα εύχομαι! 

Το ότι θα κολλήσω κονιντ δεν είναι δεδομένο το ρίσκο όμως ενός εμβολίου που δεν ξέρει κανείς τι παρενεργειες μπορεί να έχει είναι δεδομένο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μα γιατί;;; δεν είναι καλύτερο να έχεις περισσότερα ωάρια; άλλωστε για αυτό παίρνεις την αγωγή, αλλιώς τζάμπα παίρνεις Χαπια;;;; 

Τι να πω; Έχω κατά μπερδευτεί!! Η αλήθεια είναι πως μεγαλο ηταν μόνο ένα άντε δυο τα αλλά ηταν μικρούλια ακόμα!! 
Με πήραν και από το κέντρο, είδαν και τις αιματολογικες και μου είπαν προχωράμε…Όποτε πάμε την Πέμπτη και ο Θεός βοηθός!!!🤷‍♀️💪😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Τι να πω; Έχω κατά μπερδευτεί!! Η αλήθεια είναι πως μεγαλο ηταν μόνο ένα άντε δυο τα αλλά ηταν μικρούλια ακόμα!! 
Με πήραν και από το κέντρο, είδαν και τις αιματολογικες και μου είπαν προχωράμε…Όποτε πάμε την Πέμπτη και ο Θεός βοηθός!!!🤷‍♀️💪😄

Μπράβο βρε κορίτσι!!! 

Σχετικά με τα πολλά ωάρια συμβαίνει το εξής. Όταν μιλάμε για ωοληψια θέλουμε όσο το δυνατό περισσότερα, όμως η σπερματεγχυση είναι μια φυσική σε μεγάλο βαθμό διαδικασία. Σκέψου λοιπόν να μεγάλωναν κ τα 6,να ωριμαζαν κ να έκαναν γονιμοποίηση 3 ή 4!!! Μιλάμε για εγκυμοσύνη με τεράστιο ρίσκο που συνήθως δλδ κάνουν κ μείωση εμβρυων. Για αυτό φοβήθηκαν... Όταν είδαν όμως ότι μεγάλα είναι 2 σου λένε πάμε γιατί οκ είναι ένας διαχειρίσιμος αριθμός. Καλή σου επιτυχία Μαρουλιτα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν σχολιάσαμε το σποτάκι για το συνέδριο υπογονιμοτητας..... Εγώ προσωπικά δεν το βρήκα προσβλητικό γιατι  δεν νιώθω μεγάλη στα 43 μου απλά το βρήκα εντελώς άτοπο για τον απλούστατο λόγο ότι προβλήματα υπογονιμοτητας δεν έχουν μόνο οι γυναίκες άνω τον 40.. Βέβαια εκνευρίστηκα με την όλη λογικη αφού δεν έχεις κάνει παιδί δεν έχεις κάνει τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν σχολιάσαμε το σποτάκι για το συνέδριο υπογονιμοτητας..... Εγώ προσωπικά δεν το βρήκα προσβλητικό γιατι  δεν νιώθω μεγάλη στα 43 μου απλά το βρήκα εντελώς άτοπο για τον απλούστατο λόγο ότι προβλήματα υπογονιμοτητας δεν έχουν μόνο οι γυναίκες άνω τον 40.. Βέβαια εκνευρίστηκα με την όλη λογικη αφού δεν έχεις κάνει παιδί δεν έχεις κάνει τίποτα 

Μα εννοείται δεν είσαι μεγάλη στα 43!το προσβλητικό δεν είναι η ηλικία είναι 1ο αυτό που είπες ότι αν δεν έχεις παιδιά δεν είσαι τίποτα κ 2ο το πως τολμάς να μην έχεις κάνει. Δλδ μια κοπέλα που δεν γνώρισε τόσο μικρή το σύντροφό της ή στο κάτω κάτω δε θέλει παιδιά, δεν της αρέσουν θα πρέπει να μας απολογηθεί; κ που είναι οι άντρες; δλδ μόνες τους άργησαν; γιατί δεν λέει αγαπητέ άντρα κάνε νέος παιδιά; κ επίσης τι άποψη έχουν τραγουδιστές κ κλήρος κ πολιτικοί κ ήταν καλεσμένοι; από όπου κ να το πιάσεις το θέμα είναι εντελώς άκυρο. 

Σχετικά με το εμβόλιο, για μένα είναι ξεκάθαρο ότι τα εμβόλια σώζουν ζωές κ αν κ κατανοώ σε τι βάση μιλάς (με τις πιθανότητες) νομίζω την απάντηση την παίρνουμε αν θυμηθούμε πως ήταν η ζωή των ανθρώπων (κ οι δείκτες θνησιμότητας) πριν από αυτά. Από εκεί κ πέρα εννοείται καθένας αποφασίζει για τον εαυτό του... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν σχολιάσαμε το σποτάκι για το συνέδριο υπογονιμοτητας..... Εγώ προσωπικά δεν το βρήκα προσβλητικό γιατι  δεν νιώθω μεγάλη στα 43 μου απλά το βρήκα εντελώς άτοπο για τον απλούστατο λόγο ότι προβλήματα υπογονιμοτητας δεν έχουν μόνο οι γυναίκες άνω τον 40.. Βέβαια εκνευρίστηκα με την όλη λογικη αφού δεν έχεις κάνει παιδί δεν έχεις κάνει τίποτα 

Ακούγοντας τον Πάντο σήμερα να λέει τι ήθελε να μεταδώσουν στον κόσμο, θεωρώ οτι ηταν άστοχο το σποτ. Ούτε εγώ θεωρώ οτι είναι μεγάλη μια γυναίκα μετά τα 40 να γίνει μανούλα, απλά το «σύστημα» δεν δουλεύει τόσο καλά όσο είναι νεότερη. Έγινε αναφορά στο να μαζεύει η γυναίκα ωάρια στην ηλικία των 25, έτσι ώστε να έχει περισσότερες πιθανότητες μετά τα 40 να κάνει παιδί καθώς σε εκείνη την ηλικία τα πιο πολλά δεν είναι καλής ποιότητας, αλλά ποια γυναίκα θα το έκανε αυτό σε τόσο μικρή ηλικία κ δίνοντας 1500 με 2000€; Θα ηταν φοβερή πρωτοβουλία να γινόταν αυτό δωρεάν, αλλά που;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

 

Δεν ξέρω τι ήθελαν να πουν και δεν έχει καμία σημασία για εμένα αυτό που έχει σημασία είναι ότι βγήκαν να μας κουνησουν το δάχτυλο επειδή δεν κάναμε παιδί όταν κατά τη γνώμη τους έπρεπε... Κάποτε οι γυναίκες παντρευοντουσταν απλά και μόνο για να κάνουν παιδιά αλλά δεν μας λέει κανένας πόσες από αυτές ήταν ευτυχισμένες και πόσα  παιδιά μεγάλωσαν σε έναν ευχισμενο γαμο.... Στην τελική αν κοπτονται τόσο για την υπογενητηκοτητα ας φροντίσουν να στηρίξουν τα νέα ζευγάρια ουσιαστικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν ξέρω τι ήθελαν να πουν και δεν έχει καμία σημασία για εμένα αυτό που έχει σημασία είναι ότι βγήκαν να μας κουνησουν το δάχτυλο επειδή δεν κάναμε παιδί όταν κατά τη γνώμη τους έπρεπε... Κάποτε οι γυναίκες παντρευοντουσταν απλά και μόνο για να κάνουν παιδιά αλλά δεν μας λέει κανένας πόσες από αυτές ήταν ευτυχισμένες και πόσα  παιδιά μεγάλωσαν σε έναν ευχισμενο γαμο.... Στην τελική αν κοπτονται τόσο για την υπογενητηκοτητα ας φροντίσουν να στηρίξουν τα νέα ζευγάρια ουσιαστικά 

Εγώ το πρώτο μου παιδάκι το έκανα στα 24 μου και τον δεύτερο μου στα 26 μου ... Δεν θα άλλαζα με τίποτα στον κόσμο αυτή μου την απόφαση τότε ΑΛΛΆ δεν θεωρώ ότι τελειώνει η ζωή στα 40!!!ηταν ακραίο το βίντεο!!! Λες και έρχεται η καταστροφή του κόσμου!!! Άλλο μήνυμα ήθελε να περάσει άλλο πέρασε τελικά... Δεν πολύ κατάλαβα κιόλας τι ήθελε τελικά να δείξει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Τι να πω; Έχω κατά μπερδευτεί!! Η αλήθεια είναι πως μεγαλο ηταν μόνο ένα άντε δυο τα αλλά ηταν μικρούλια ακόμα!! 
Με πήραν και από το κέντρο, είδαν και τις αιματολογικες και μου είπαν προχωράμε…Όποτε πάμε την Πέμπτη και ο Θεός βοηθός!!!🤷‍♀️💪😄

Με το καλόοοο να πιάσουν και τα δύο!!!! Διδυμακια να σου έρθουν!!!! 😁💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ το πρώτο μου παιδάκι το έκανα στα 24 μου και τον δεύτερο μου στα 26 μου ... Δεν θα άλλαζα με τίποτα στον κόσμο αυτή μου την απόφαση τότε ΑΛΛΆ δεν θεωρώ ότι τελειώνει η ζωή στα 40!!!ηταν ακραίο το βίντεο!!! Λες και έρχεται η καταστροφή του κόσμου!!! Άλλο μήνυμα ήθελε να περάσει άλλο πέρασε τελικά... Δεν πολύ κατάλαβα κιόλας τι ήθελε τελικά να δείξει!!! 

Ήταν εντελώς άκυρο το όλο θέμα λες και το πρόβλημα το έχουν μόνο οι γυναίκες άνω των 40.. Υπάρχουν χιλιάδες γυναίκες εκεί έξω κάτω των 35 που προσπαθούν χρόνια να κάνουν παιδί σε αυτές τι έχουν να πουν ότι αργησαν;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν σχολιάσαμε το σποτάκι για το συνέδριο υπογονιμοτητας..... Εγώ προσωπικά δεν το βρήκα προσβλητικό γιατι  δεν νιώθω μεγάλη στα 43 μου απλά το βρήκα εντελώς άτοπο για τον απλούστατο λόγο ότι προβλήματα υπογονιμοτητας δεν έχουν μόνο οι γυναίκες άνω τον 40.. Βέβαια εκνευρίστηκα με την όλη λογικη αφού δεν έχεις κάνει παιδί δεν έχεις κάνει τίποτα 

Εδώ είμαστε 27 κ 29 κ έχουμε υπογονιμότητα 🤣

Νομίζω η ηλικία δεν παίζει πια τόσο μεγάλο ρόλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Τι να πω; Έχω κατά μπερδευτεί!! Η αλήθεια είναι πως μεγαλο ηταν μόνο ένα άντε δυο τα αλλά ηταν μικρούλια ακόμα!! 
Με πήραν και από το κέντρο, είδαν και τις αιματολογικες και μου είπαν προχωράμε…Όποτε πάμε την Πέμπτη και ο Θεός βοηθός!!!🤷‍♀️💪😄

@Maroulita! πόσα χαπάκια επαιρνες τη μέρα ; 3;;; πρωι μεσημερι βραδυ;

Καλη επιτυχία κορίτσι μου θα χεις πολλες πολλες πιθανότητες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα! Εγώ είμαι ήδη εμβολιασμένη με τις 2 δόσεις Pfizer εδω και 20 μέρες! Δεν σας κρύβω είχα παρα πολύ μεγάλο αγχος όταν πήγαινα να τα κάνω απλά θεωρησα ότι σαν εγκυμονούσα ενδεχομένως αργότερα δεν θα μπορούσα να ζω με τόσο περιορισμό αφενός, αφετέρου οι επιπλοκές μιας εγκυμοσύνης με Covid δυστυχώς είναι πολλές δοθέντος του ότι ο οργανισμός σου λειτουργεί σαν τους ανοσοκατεσταλμένους. Όλα είναι θέμα απόφασης. Προσωπικά θα αφήσω κανένα τρίμηνο και μετά θα ξεκινήσω προσπάθειες αν και οι επίσημες οδηγίες είναι πλέον ότι μπορείς να μείνεις έγκυος μεταξύ των 2 δόσεων. Εμένα όλο μου το περιβάλλον είναι μόνο γιατροί. Είναι θετικοί ανευ ετέρου, η δε κουμπάρα μου το έκανε και συνέχισε κανονικότατα τον θηλασμό. Το μέλλον θα δείξει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ήρθε κορίτσια 😭 το μόνο θετικό είναι ότι φτιάχνει ο κύκλος μου....έγινε 28 ημερών ενώ ήταν 35 ημερών... Τις γονιμες τις πιάσαμε στάνταρ βάση κύκλου... Αλλά δεν έγινε και πάλι 😭

@Lacostakiβάλε μου νέα ημερομηνία στο πινακάκι 13/7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν ξέρω τι ήθελαν να πουν και δεν έχει καμία σημασία για εμένα αυτό που έχει σημασία είναι ότι βγήκαν να μας κουνησουν το δάχτυλο επειδή δεν κάναμε παιδί όταν κατά τη γνώμη τους έπρεπε... Κάποτε οι γυναίκες παντρευοντουσταν απλά και μόνο για να κάνουν παιδιά αλλά δεν μας λέει κανένας πόσες από αυτές ήταν ευτυχισμένες και πόσα  παιδιά μεγάλωσαν σε έναν ευχισμενο γαμο.... Στην τελική αν κοπτονται τόσο για την υπογενητηκοτητα ας φροντίσουν να στηρίξουν τα νέα ζευγάρια ουσιαστικά 

Δηλαδη αν δεν καταφερω να κανω παιδι ειμαι αχρηστη και αποτυχημενη? και σ αυτο που λες παλια οι κοπελες δεν ειχαν καμια επιλογη στην επιλογη συντροφου αλλοι αποφασιζαν ποιον θα παντρευτουν και ποτε!και αν τους νοιαζει τοσο πολυ η υπογεννητικοτητα ας δωσουν οικονομικη βοηθεια σε ζευγαρια για να κανουν εξωσωματικη που το κοστος ειναι μεγαλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Μου ήρθε κορίτσια 😭 το μόνο θετικό είναι ότι φτιάχνει ο κύκλος μου....έγινε 28 ημερών ενώ ήταν 35 ημερών... Τις γονιμες τις πιάσαμε στάνταρ βάση κύκλου... Αλλά δεν έγινε και πάλι 😭

@Lacostakiβάλε μου νέα ημερομηνία στο πινακάκι 13/7

Δεν πειραζει καλοκαίρι είναι θα ξανά προσπαθησεις!!! Μην πτοεισαι θετική ενέργεια κ απόλαυση 😎😎😎😎

Εχω καλό προαίσθημα για όλες μας φέτος το καλοκαίρι 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

 

Φανταστικό το βίντεο της Συνατσακη επι του θέματος….

https://www.instagram.com/tv/CQDljv3nC1V/?utm_medium=copy_link 
 

RESPECT!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Δεν πειραζει καλοκαίρι είναι θα ξανά προσπαθησεις!!! Μην πτοεισαι θετική ενέργεια κ απόλαυση 😎😎😎😎

Εχω καλό προαίσθημα για όλες μας φέτος το καλοκαίρι 😄

Αμήν κοπέλα μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!! 🙏 Έτσι τώρα άρχισε το καλοκαιράκι...

Το μόνο που θα κάνω είναι να πάω να πάρω μια δεύτερη αποψη από άλλον γυναικολόγο μόλις μου σταματήσει η περιοδος να δω μπας και με βοηθήσει.... Γιατί ο άλλος ο γιατρός μου, με έλεγε έχεις κάτι σαν πολυκυστικές όχι ακριβώς πολυκυστικες... Βγάλε ακρη!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/10/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Hope19:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶                                                                               

 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Αna1989: ΘΕΤΙΚΟ👶

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Manoula84: ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μaroulli:ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrys_pa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Μarakii: ΘΕΤΙΚΟ  👶

 👶

 mimimimi: ΘΕΤΙΚΟ👶

Zeta36:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :30/06

diana8:?

Lacostaki:22/06

Marinamanoulitsa:13/07

Ntinaki83:03/07

Mimi26:13/07

 misofeggaro:21/06                                                                     

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:?

 

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?                                                                                                

Mt3508:?

geo2222:?

Dina970:?

Tonakiv:?

Elii:?

Daizy28:?

HopefulMama2Be:?

elissavet90:?

Mantiko:?

Evaki:?

Alexiamama:?

Μαργαρίτσ:

boysland:?

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...