Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Ιούνη τα μωράκια θα ‘ναι σαν καραμελάκια 🍭🍬🍭🍬...Ήλιος, θάλασσα, ποτό και μωράκια ένα σωρό!!! 👶


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Να σας ζήσει γερό και ευλογημένο το παιδάκι σας να είναι πάντα :-)

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια Καλορίζικο το καινούργιο θέμα εύχομαι σε όλες να έχετε αυτό που θέλετε..❤ 

Εγώ έχω καιρό να σας γράψω αλλά σας παρακολουθώ. Και εγώ γέννησα ένα κοριτσάκι. Εύχομαι σε όλες σας αυτό που τόσο πολύ θέλετε ❤

να σου ζησει!!να είναι γερη και καλοτυχη!!😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραίος τίτλος!!! Εύχομαι να είναι γουρλίδικο!!!! Πιείτε ποταρες κάντε σεξ χαλαρώστε και θα έρθουν τα μωράκια - καραμελακια μας😁❤️😘 καλο καλοκαίρι!!!! Με το καλόοοο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/10/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑ

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Το πιο όμορφο πινακακι. Βλεπω Πολλά γνωστά «ονόματα»... που πριν περιπου ένα χρονο πήραν τις θετικές χοριακες τους. 
@lactaki να χαίρεσαι τις μπεμπούλες σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Το πιο όμορφο πινακακι. Βλεπω Πολλά γνωστά «ονόματα»... που πριν περιπου ένα χρονο πήραν τις θετικές χοριακες τους. 
@lactaki να χαίρεσαι τις μπεμπούλες σου 

Ευχαριστώ πολύ γλυκια μου. Καλότυχο το νέο θέμα, με το καλό σε όλες❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Η ακατανομαστη ήρθε ακριβώς στην ώρα της... Δεν μπορώ να πω ότι συεναχωρηθηκα άλλωστε το περίμενα.. Και γενικά δεν ελπίζω πολύ σε αυτόν το μήνα έχουμε και αναδρομο Ερμή... Ελπίζω τον Ιούλιο να κάνω στον αντουλη μου το ομορφότερο δώρο επετείου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/5/2021 at 11:50 ΠΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Μαρουλιτα τέλειος τίτλος πραγματικά, σου εύχομαι καλή επιτυχία και να πετύχεις με την πρώτη!! Εγώ κορίτσια αδιαθετησω χθες και ξεκίνησα cyclacur οπότε μέσα του μήνα περίπου πάμε για έμβρυο μεταφορά :-) ας ελπίσουμε τελευταία!!

Φιλενάδα μου γλυκειαααα με το καλό χαίρομαι πολύ για σένα και σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια όπως και σε όλα τα κορίτσια μας εδώ..στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη και ευχές να πάνε όλα καλά για όλες..χάρηκα πολύ που διάβασα νέα σου ❤️

στις On 30/5/2021 at 12:13 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Για γουρι η πατουνα μας❤❤❤ έχουμε κ άλλη από την αλλη μπεμπα τον άλλο μήνα θα μπει 

IMG_20210530_121224.jpg

Λακτακι τρέλανε μας με μωρουδιλα ❤️ να τα χαίρεσαι τα κορίτσια σου αγαπημένη μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα κορίτσια! Οι προσπάθειες μας δυστυχώς τον μήνα που πέρασε ήταν λίγες και όχι απόλυτα στις γόνιμες. Επομένως, δεν περιμένω και πολλά. Έπεσαν πολλές υποχρεώσεις μαζεμένες και δεν υπήρχε ούτε χρόνος ούτε διάθεση. Τώρα ΔΕΝ περιμένω να μου έρθει στις 11 Ιούνη μιας και τελευταία ο κύκλος μου είναι 28 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Η ακατανομαστη ήρθε ακριβώς στην ώρα της... Δεν μπορώ να πω ότι συεναχωρηθηκα άλλωστε το περίμενα.. Και γενικά δεν ελπίζω πολύ σε αυτόν το μήνα έχουμε και αναδρομο Ερμή... Ελπίζω τον Ιούλιο να κάνω στον αντουλη μου το ομορφότερο δώρο επετείου!!! 

Καλημέρα κορίτσια!! Μην στεναχωριέσαι για την περίοδο,αυτός ο μήνας μπορεί να είναι ο μήνας σου 😉 ευχαριστησου την αρχή του καλοκαιριού με τον αντρουλι σου :-) !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Φιλενάδα μου γλυκειαααα με το καλό χαίρομαι πολύ για σένα και σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια όπως και σε όλα τα κορίτσια μας εδώ..στέλνω μπόλικη μπεμπεδοσκονη και ευχές να πάνε όλα καλά για όλες..χάρηκα πολύ που διάβασα νέα σου ❤️

Λακτακι τρέλανε μας με μωρουδιλα ❤️ να τα χαίρεσαι τα κορίτσια σου αγαπημένη μου ❤️

Κοριτσάρα μου γλυκιααα τι κάνεις;;; Ευχαριστώ πολύ αγάπη μου !! Στείλε στείλε την νεραιδενια αύρα σου να γεμίσουμε όλες μωρά 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Γεια σας κι από μένα κορίτσια! Οι προσπάθειες μας δυστυχώς τον μήνα που πέρασε ήταν λίγες και όχι απόλυτα στις γόνιμες. Επομένως, δεν περιμένω και πολλά. Έπεσαν πολλές υποχρεώσεις μαζεμένες και δεν υπήρχε ούτε χρόνος ούτε διάθεση. Τώρα ΔΕΝ περιμένω να μου έρθει στις 11 Ιούνη μιας και τελευταία ο κύκλος μου είναι 28 μέρες. 

Μακάρι κορίτσι μου να μην ξανα δεις την ακατανομαστη για τους επόμενους μήνες :-) !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/5/2021 at 9:25 ΜΜ, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια Καλορίζικο το καινούργιο θέμα εύχομαι σε όλες να έχετε αυτό που θέλετε..❤ 

Εγώ έχω καιρό να σας γράψω αλλά σας παρακολουθώ. Και εγώ γέννησα ένα κοριτσάκι. Εύχομαι σε όλες σας αυτό που τόσο πολύ θέλετε ❤

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Γερή και καλότυχη! Μόνο χαρές να έχει στην ζωή της!🤗🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Καλό μήναααααααα καλό καλοκαίρι..... Το καλοκαίρι να μας βρει όλες με σποράκια στις κοιλίτσες μας εύχομαι ❤️❤️❤️🌊🏊‍♂️🏊🏊‍♀️🏄💋🍷🍷😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Γερή και καλότυχη! Μόνο χαρές να έχει στην ζωή της!🤗🥰

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να σε καλά 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα, καλό μήνα με καλά αποτελέσματα για όλες μας. Εμείς σήμερα έχουμε ραντεβού με την γιατρό να συζητήσουμε για το πρόγραμμα που θα ακολουθήσουμε για την εξωσωματική,περιμένω και απάντηση από την επιτροπή να δω άν τελικά θα περάσουμε! Αλλά παρόλα αυτά επειδή είμαι στις γόνιμες μέρες προσπαθούμε για το θαύμα 💜 ποτέ δεν ξέρεις..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Καλό μήνα με πολλά θετικά τεστακια!!!! 

Καλό μήνα κορίτσια μου !! Ελπίζω αυτό το μήνα να δούμε όλες θετικά αποτελέσματα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα και από μένα, καλό μήνα με καλά αποτελέσματα για όλες μας. Εμείς σήμερα έχουμε ραντεβού με την γιατρό να συζητήσουμε για το πρόγραμμα που θα ακολουθήσουμε για την εξωσωματική,περιμένω και απάντηση από την επιτροπή να δω άν τελικά θα περάσουμε! Αλλά παρόλα αυτά επειδή είμαι στις γόνιμες μέρες προσπαθούμε για το θαύμα 💜 ποτέ δεν ξέρεις..

 

Καλό μήνα ,όλα θα πάνε καλά!! Να είσαι ήρεμη Και αισιόδοξη για τις διαδικασίες που έρχονται ( είμαι κ εγώ στο γκρουπ της εξωσωματικής) !! Φυσικά και να προσπαθείς και φυσικά το θαύμα μπορεί να έρθει οποιαδήποτε στιγμή 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...