Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Τον Λουτράδη τον ξέρω λίγο εγώ, είχα πάει πριν χρόνια για μια απλή γυναικολογική εξέταση. Ήμουν τότε 37χρ  με 2,8 AMH, μου είχε συστήσει να κάνω μια μέτρηση και ορμονικές εξετάσεις που ήταν μια χαρά. Μου είχε πει το σοφό τότε, χθες θα πρέπει να έχεις κάνει παιδί. Δηλ να βιαστώ. Αλλά εγώ ήμουν χαλαρή τελείως δεν ειχα και σύντροφο και δεν έδωσα σημασία. Ξεκίνησα στα 42, η άμυαλη! 
Τι γνώμη έχεις για τον συγκεκριμένο; 

Καμία, μόνο στη διαφήμιση για τον εμβολιασμό τον έχω δει και μου φαίνεται ήρεμος και πράος. Από αυτούς τους 3 μόνο γι´αυτόν δεν έχω άποψη, πριν ξεκινήσω όμως ήθελα (από βίτσιο) να επισκεφθώ κάποιον καθηγητή και είχα υπόψη αυτούς τους 3. Τελικά έμεινα σε αυτόν που μου είχε κάνει τις σπερματεγχύσεις επειδή είχα πάρει σημάδι από το Θεό (σας έχω πει την ιστορία με τον Αγ. Φανούριο, έτσι δεν είναι);

Πώς είσαι εσύ σήμερα, κορίτσι μου; Μίλησες με την Οικονομοπούλου; Έχεις κάνει τον πρώτο υπέρηχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μου λες @BlackCat στον καρδιολόγο την πέφτεις ή στον όμορφο που μας μεταφέρει και είσαι εξαφανισμένη? Μωρε μπας και σε στουκαρε πουθενά αυτός με το καροτσάκι και μεταφερθηκες στο ΚΑΤ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Γιατί έβαλε η διαφήμιση και παπά να ενημερώσει για την υπογονιμότητα?  

@ΠαρασκευαιδουΘα σας γράψω σε λίγο να σας πω τι είχε γίνει πέρυσι τέτοια εποχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!

Διδυμάκια!!! Ακούσαμε και καρδούλες! Νιώθω τόσο ευτυχισμένη! Ο γιατρός όμως αυστηρός! Πανεπιστημιακός καθηγητής όμως και είναι πολύ καλός κ προτιμώ να γεννήσω στο νοσοκομείο! Μου πε για το αίμα οτι ειναι ανησυχητικό κ οτι θα το δούμε βήμα βήμα! Αυστηρά κατάκλιση κ σήκωμα μόνο για τουαλέττα! Θα κάνω ότι μου είπε και θέλω να ειμαι αισιόδοξη! Ας στεριώσουν με το καλό! Και τα 2; Το ενα;Θα δείξει…(χτυπάνε 3 καρδιές στο σώμα μου!!! Θα τρελαθώ!!!)🥰🥰🥰

Κοριτσια μου όσα εμπόδια κι αν βρούμε στο τέλος όλες θα γίνουμε μανούλες! Ελπίδα, πίστη και υπομονή! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σκορπίνα μου ομορφη τι ωραία νέα είναι αυτά; Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό να έχεις μια ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να πάρεις τα μωρα σου αγκαλιά! Πίστη δύναμη και ελπίδα για να πάνε όλα καλά!❤️

στις πριν 13 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@skorpina78 

Τι τέλεια νέα κοπέλα μου! Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Διδυμομανουλα τελικά και εσύ! Υπέροχα ! Για το αίμα πέρα από την κατάκλιση δεν σου είπε κάτι άλλο? 

@BlackCat μαυρογατουλα μας πας αύριο πάλι στους δικούς σου ε? Θα δεις και τον καρδιολόγο μας! Ποιος τη χάρη σου! Εύχομαι και ελπίζω να πάνε όλα καλά αύριο και να πάρεις ένα ωάριο που θα γίνει ένα ωραιότατο εμβρυάκι! Και επειδή σε σένα συνήθως τυχαίνουν τα κουλά,  να δεις που θα πάει τελικά καλά αύριο (το λέω επειδή μας έλεγες ότι ο κύκλος σου δεν φαινόταν καλός σύμφωνα με τις εξετάσεις).

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

@BlackCatκαλή επιτυχία αύριο μαύρο γατάκι μας! Με το καλό και το 4ο εμβρυάκι! 🙏🧿☘️

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Ωωωω όλα να πάνε τέλεια!!

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η hope501 είπε:

@BlackCat καλημερα αρχηγαρα μας. Καλή επιτυχία σου ευχόμαστε σήμερα. Να πάνε όλα καλά❤️❤️❤️

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Καλή επιτυχία αα καλημέρα!! 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

@BlackCat  καλή επιτυχία σήμερα!!!

🤗🤗🤗

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

@BlackCat μας γλυκια καλη επιτυχεια κοριτσι μου ✌️🧿 ενα ακομι τελειο παγωτινι ευχομαι.

@skorpina78 τελεια τα νεα τελικα δυο καρδουλες❤️❤️ Ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ξερω ειναι δυσκολο το αγχος κ ολα στην αρχη αλλα οκ τα παντα αντεχουμε εσυ το ξερεις πολυ καλα αυτο! Θα εισαι κρεβατι κ ασε να τρεχουν οι αλλοι για εσενα.✌️🧿

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

@BlackCatκαλή επιτυχία κορίτσι μου, περιμένουμε νέα!!

Ρεεεεε με κατασυγκινησατε!! Ποσό σας ευχαριστώ 🥰🥰🥰

Το πήραμε κορίτσια το ωαριακι αυτό το τελευταίο έπεσε η αυλαία των ωοληψιών.

Οχι μόνο το πήραμε είχαμε σήμερα και το καλύτερο σπερμα ever (!!!) για τα δεδομένα μας ,κάναμε μεγάλο χαμό κλάψαμε στα γέλια γιατί μόλις μου είπαν ποσότητα κινητικότητα άρχισα εγώ να λέω στον γάτο είσαι έτοιμος για να σε κάνω δότη , τελικά ο covid κάνει δουλειά κάτσε να σε στείλω στον ΕΟΔΥ για έρευνα κ είχαν πέσει από τα γέλια οι Εμβρυολογοι κλπ.

Οντως πήγα με μούρη μέχρι το πάτωμα κ νεύρα γιατί ήμουν σίγουρη ότι τσάμπα πάω αλλαααααα όπως είπε η @twinkletwinlkle εμένα με πάνε τα κουλά τελικά 😂😂

Θα δούμε αν θα φτάσει βλαστοκύστη αλλά κ να μην τα καταφέρει δεν πειράζει έχει ο θεος. Εγώ χάρηκα που πήραμε επιτέλους κ ένα καλό σπερμα κ ας ήταν τώρα στο τελευταίο.

Περιτο να πω ότι ζήτησα picsi κ μου λέει η Εμβρυολογος ναι το γράφει η καρτέλα σας λέω το ξέρω απλά σαν γνήσια Παρθενιαρα εγώ το φωνάζω παντού 😂 τόσο ψυχαναγκαστική! Κ μου λέει α το αναγνωρίζετε ε; Λέω φυσικά καλε εδώ δυσκολεύομαι εγώ με την πάρτη μου δεν θα δυσκολεύω τους άλλους;;😂😂

Επόμενος μήνας υστεροσκοπηση και μεθεπόμενος επιτέλους εμβρυομεταφορα!!

Αλλες δυο επισκέψεις και κλείνουμε 😉😉😉 Τον Μάιο στην ετ θα του πω του γιατρού μου ότι έχουμε επέτειο χρόνου!! Σαν πέρσι πήγα πρώτη φορά θα του πάω κ λουλούδια 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Έκανε μια αποτυχημένη διαφήμιση για το συνέδριο υπογονιμοτητας που διοργανωνε που θεωρώ ότι παρερμηνευτηκε.  Ότι ήταν άστοχη ήταν, αλλά δεν νομίζω ότι ήταν αυτός ο στόχος, το να κατηγορήσουν δηλαδή τις γυναίκες για τις επιλογές τους. 

Ο στόχος ήταν να κάνουν επιθετικό μάρκετινγκ, αγάπη μου! Πανέξυπνος επιχειρηματίας ο Πάντος! Πρώτα επιχειρηματίας και μετά γιατρός!!!! Εδώ έχει καταφέρει να τρέχει έρευνα μέσα από το κέντρο του πάνω στις ασθενείς του και όλοι, μα όλοι να τον έχουν για Θεό, ακόμα και άνθρωποι που δεν έχουν καμία επαφή με το χώρο; Ξέρεις από πόσους έχω ακούσει (άσχετους, ξαναλέω) ότι ο καλύτερος εξωσωματιστής στην Ελλάδα είναι ο Πάντος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σκορπίνα μου ομορφη τι ωραία νέα είναι αυτά; Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό να έχεις μια ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να πάρεις τα μωρα σου αγκαλιά! Πίστη δύναμη και ελπίδα για να πάνε όλα καλά!❤️

 

 

 

 

 

 

 

Ρεεεεε με κατασυγκινησατε!! Ποσό σας ευχαριστώ 🥰🥰🥰

Το πήραμε κορίτσια το ωαριακι αυτό το τελευταίο έπεσε η αυλαία των ωοληψιών.

Οχι μόνο το πήραμε είχαμε σήμερα και το καλύτερο σπερμα ever (!!!) για τα δεδομένα μας ,κάναμε μεγάλο χαμό κλάψαμε στα γέλια γιατί μόλις μου είπαν ποσότητα κινητικότητα άρχισα εγώ να λέω στον γάτο είσαι έτοιμος για να σε κάνω δότη , τελικά ο covid κάνει δουλειά κάτσε να σε στείλω στον ΕΟΔΥ για έρευνα κ είχαν πέσει από τα γέλια οι Εμβρυολογοι κλπ.

Οντως πήγα με μούρη μέχρι το πάτωμα κ νεύρα γιατί ήμουν σίγουρη ότι τσάμπα πάω αλλαααααα όπως είπε η @twinkletwinlkle εμένα με πάνε τα κουλά τελικά 😂😂

Θα δούμε αν θα φτάσει βλαστοκύστη αλλά κ να μην τα καταφέρει δεν πειράζει έχει ο θεος. Εγώ χάρηκα που πήραμε επιτέλους κ ένα καλό σπερμα κ ας ήταν τώρα στο τελευταίο.

Περιτο να πω ότι ζήτησα picsi κ μου λέει η Εμβρυολογος ναι το γράφει η καρτέλα σας λέω το ξέρω απλά σαν γνήσια Παρθενιαρα εγώ το φωνάζω παντού 😂 τόσο ψυχαναγκαστική! Κ μου λέει α το αναγνωρίζετε ε; Λέω φυσικά καλε εδώ δυσκολεύομαι εγώ με την πάρτη μου δεν θα δυσκολεύω τους άλλους;;😂😂

Επόμενος μήνας υστεροσκοπηση και μεθεπόμενος επιτέλους εμβρυομεταφορα!!

Αλλες δυο επισκέψεις και κλείνουμε 😉😉😉 Τον Μάιο στην ετ θα του πω του γιατρού μου ότι έχουμε επέτειο χρόνου!! Σαν πέρσι πήγα πρώτη φορά θα του πάω κ λουλούδια 😂😂😂😂

Μπράβο!!!! Ε αν φτάσανε τα άλλα με πιο μέτριο σπερμα σε βλαστοκύστη, τι δε θα φτάσει το σημερινό???? Εννοειτια θα έχεις ευχάριστα νέα τη Δευτέρα και το 4ο παγωτινι σου! Είμαστε όλες εδώ και σε περιμέναμε! Αντε κοντοζυγώνει ο καιρός. Τελικά από περιέργεια γιατί μου φάνηκε ότι καθυστέρησε η ωοληψια σου, σε ποια μέρα του κύκλου είσαι σήμερα δηλαδή? Επίσης, υστεροσκοπηση και μεταφορά δεν γίνονται μαζί στον ίδιο κύκλο? Γιατί?|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η troia είπε:

Καμία, μόνο στη διαφήμιση για τον εμβολιασμό τον έχω δει και μου φαίνεται ήρεμος και πράος. Από αυτούς τους 3 μόνο γι´αυτόν δεν έχω άποψη, πριν ξεκινήσω όμως ήθελα (από βίτσιο) να επισκεφθώ κάποιον καθηγητή και είχα υπόψη αυτούς τους 3. Τελικά έμεινα σε αυτόν που μου είχε κάνει τις σπερματεγχύσεις επειδή είχα πάρει σημάδι από το Θεό (σας έχω πει την ιστορία με τον Αγ. Φανούριο, έτσι δεν είναι);

Πώς είσαι εσύ σήμερα, κορίτσι μου; Μίλησες με την Οικονομοπούλου; Έχεις κάνει τον πρώτο υπέρηχο; 

Πες μας Τροια την ιστορία δεν την ξέρουμε 

Μου αρέσουν αυτά 😎😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σκορπίνα μου ομορφη τι ωραία νέα είναι αυτά; Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό να έχεις μια ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να πάρεις τα μωρα σου αγκαλιά! Πίστη δύναμη και ελπίδα για να πάνε όλα καλά!❤️

 

 

 

 

 

 

 

Ρεεεεε με κατασυγκινησατε!! Ποσό σας ευχαριστώ 🥰🥰🥰

Το πήραμε κορίτσια το ωαριακι αυτό το τελευταίο έπεσε η αυλαία των ωοληψιών.

Οχι μόνο το πήραμε είχαμε σήμερα και το καλύτερο σπερμα ever (!!!) για τα δεδομένα μας ,κάναμε μεγάλο χαμό κλάψαμε στα γέλια γιατί μόλις μου είπαν ποσότητα κινητικότητα άρχισα εγώ να λέω στον γάτο είσαι έτοιμος για να σε κάνω δότη , τελικά ο covid κάνει δουλειά κάτσε να σε στείλω στον ΕΟΔΥ για έρευνα κ είχαν πέσει από τα γέλια οι Εμβρυολογοι κλπ.

Οντως πήγα με μούρη μέχρι το πάτωμα κ νεύρα γιατί ήμουν σίγουρη ότι τσάμπα πάω αλλαααααα όπως είπε η @twinkletwinlkle εμένα με πάνε τα κουλά τελικά 😂😂

Θα δούμε αν θα φτάσει βλαστοκύστη αλλά κ να μην τα καταφέρει δεν πειράζει έχει ο θεος. Εγώ χάρηκα που πήραμε επιτέλους κ ένα καλό σπερμα κ ας ήταν τώρα στο τελευταίο.

Περιτο να πω ότι ζήτησα picsi κ μου λέει η Εμβρυολογος ναι το γράφει η καρτέλα σας λέω το ξέρω απλά σαν γνήσια Παρθενιαρα εγώ το φωνάζω παντού 😂 τόσο ψυχαναγκαστική! Κ μου λέει α το αναγνωρίζετε ε; Λέω φυσικά καλε εδώ δυσκολεύομαι εγώ με την πάρτη μου δεν θα δυσκολεύω τους άλλους;;😂😂

Επόμενος μήνας υστεροσκοπηση και μεθεπόμενος επιτέλους εμβρυομεταφορα!!

Αλλες δυο επισκέψεις και κλείνουμε 😉😉😉 Τον Μάιο στην ετ θα του πω του γιατρού μου ότι έχουμε επέτειο χρόνου!! Σαν πέρσι πήγα πρώτη φορά θα του πάω κ λουλούδια 😂😂😂😂

Μωρε άμα σου λεω εγω ότι γουστάρεις τον Σφακ μου λες όχι. Βρε τι φουλ ωοληψιες, τι υατεροσκοπησεις,  τα πάντα κάνεις για να τον βλέπεις συχνά!

Τέλεια τα νέα λοιπόν μαυρογατουλα. Βρε τον covid!!! Θα χάρηκε και κ γατούλης σου πολύ! Αντε πάμε για το τέταρτο! Μωρε μπας και θες να γίνεις πολυτεκνη? Αύριο θα έχουμε νέα να δούμε αν γονιμοποιηθηκε ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η troia είπε:

Καμία, μόνο στη διαφήμιση για τον εμβολιασμό τον έχω δει και μου φαίνεται ήρεμος και πράος. Από αυτούς τους 3 μόνο γι´αυτόν δεν έχω άποψη, πριν ξεκινήσω όμως ήθελα (από βίτσιο) να επισκεφθώ κάποιον καθηγητή και είχα υπόψη αυτούς τους 3. Τελικά έμεινα σε αυτόν που μου είχε κάνει τις σπερματεγχύσεις επειδή είχα πάρει σημάδι από το Θεό (σας έχω πει την ιστορία με τον Αγ. Φανούριο, έτσι δεν είναι);

Πώς είσαι εσύ σήμερα, κορίτσι μου; Μίλησες με την Οικονομοπούλου; Έχεις κάνει τον πρώτο υπέρηχο; 

Σε αυτο το φορουμ δεν την εχεις πει την ιστορια να ξερεις. Θα σου πω ομως εγω πως ο μπαμπας μου που πιστευε δεν ηταν αθεος ομως κορόιδευε τη μαμα για τον συγκεκριμενο που του πηγαινε πιτες γενικα δεν τον ηθελε κ πολυ. Θα πω ομως οτι το πρωτο του εγγονακι ( κ το μονο που γνωρισε) γεννηθηκε 25 μερες νωριτερα την ημερα της γιορτης του25/8 του Αγιου. Απο τοτε πηγαινε καθε χρονο μονος του κ του αναβε κερακι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβο!!!! Ε αν φτάσανε τα άλλα με πιο μέτριο σπερμα σε βλαστοκύστη, τι δε θα φτάσει το σημερινό???? Εννοειτια θα έχεις ευχάριστα νέα τη Δευτέρα και το 4ο παγωτινι σου! Είμαστε όλες εδώ και σε περιμέναμε! Αντε κοντοζυγώνει ο καιρός. Τελικά από περιέργεια γιατί μου φάνηκε ότι καθυστέρησε η ωοληψια σου, σε ποια μέρα του κύκλου είσαι σήμερα δηλαδή? Επίσης, υστεροσκοπηση και μεταφορά δεν γίνονται μαζί στον ίδιο κύκλο? Γιατί?|

Έχεις δίκιο όντως καθυστέρησε είμαι 17η μέρα κ την Δευτέρα ήταν ήδη 22χιλ (!) κ για αυτό ήμουν σίγουρη ότι δεν θα το προλάβουμε κ πήγα τσίτα τα νεύρα. 
Ομως το τσίμπησε ο Θεουλης όποτε μου αρκεί.. Δεν ξέρω πως θα πάει αλλά μου φτάνει που το προλαβε. 
Ο τραυματιοφορέας σήμερα ήταν στα down του μάλλον του λείπεις 😂😂😂😂

Επισης άλλαξαν τα ρομπακια παιδιά!!

Δεν είναι διάφανα!! Ολε Ολε ολεέ!!

Μου ήρθε να τους πω τώρα στο τέλος μου τα κάνετε όλα σατανάδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σκορπίνα μου ομορφη τι ωραία νέα είναι αυτά; Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό να έχεις μια ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να πάρεις τα μωρα σου αγκαλιά! Πίστη δύναμη και ελπίδα για να πάνε όλα καλά!❤️

 

 

 

 

 

 

 

Ρεεεεε με κατασυγκινησατε!! Ποσό σας ευχαριστώ 🥰🥰🥰

Το πήραμε κορίτσια το ωαριακι αυτό το τελευταίο έπεσε η αυλαία των ωοληψιών.

Οχι μόνο το πήραμε είχαμε σήμερα και το καλύτερο σπερμα ever (!!!) για τα δεδομένα μας ,κάναμε μεγάλο χαμό κλάψαμε στα γέλια γιατί μόλις μου είπαν ποσότητα κινητικότητα άρχισα εγώ να λέω στον γάτο είσαι έτοιμος για να σε κάνω δότη , τελικά ο covid κάνει δουλειά κάτσε να σε στείλω στον ΕΟΔΥ για έρευνα κ είχαν πέσει από τα γέλια οι Εμβρυολογοι κλπ.

Οντως πήγα με μούρη μέχρι το πάτωμα κ νεύρα γιατί ήμουν σίγουρη ότι τσάμπα πάω αλλαααααα όπως είπε η @twinkletwinlkle εμένα με πάνε τα κουλά τελικά 😂😂

Θα δούμε αν θα φτάσει βλαστοκύστη αλλά κ να μην τα καταφέρει δεν πειράζει έχει ο θεος. Εγώ χάρηκα που πήραμε επιτέλους κ ένα καλό σπερμα κ ας ήταν τώρα στο τελευταίο.

Περιτο να πω ότι ζήτησα picsi κ μου λέει η Εμβρυολογος ναι το γράφει η καρτέλα σας λέω το ξέρω απλά σαν γνήσια Παρθενιαρα εγώ το φωνάζω παντού 😂 τόσο ψυχαναγκαστική! Κ μου λέει α το αναγνωρίζετε ε; Λέω φυσικά καλε εδώ δυσκολεύομαι εγώ με την πάρτη μου δεν θα δυσκολεύω τους άλλους;;😂😂

Επόμενος μήνας υστεροσκοπηση και μεθεπόμενος επιτέλους εμβρυομεταφορα!!

Αλλες δυο επισκέψεις και κλείνουμε 😉😉😉 Τον Μάιο στην ετ θα του πω του γιατρού μου ότι έχουμε επέτειο χρόνου!! Σαν πέρσι πήγα πρώτη φορά θα του πάω κ λουλούδια 😂😂😂😂

Αντε ρε πολυ ευχαριστα τα νεα εγω λοιπον θα ευχηθω να γινει μια τελεια βλαστοκυστη κ να ειναι αυτο που θα σου δωσει μια κορακλα με χιουμορ κ δυναμη σαν τη μαμα μιας κ τον γατο junior τον εχεις στην καταψυξη οι υπολοιπες απλα αδιαφορες🤣✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μωρε άμα σου λεω εγω ότι γουστάρεις τον Σφακ μου λες όχι. Βρε τι φουλ ωοληψιες, τι υατεροσκοπησεις,  τα πάντα κάνεις για να τον βλέπεις συχνά!

Τέλεια τα νέα λοιπόν μαυρογατουλα. Βρε τον covid!!! Θα χάρηκε και κ γατούλης σου πολύ! Αντε πάμε για το τέταρτο! Μωρε μπας και θες να γίνεις πολυτεκνη? Αύριο θα έχουμε νέα να δούμε αν γονιμοποιηθηκε ε?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ρε σου λέω θα του πάω δώρο επετείου να τον τρολλαρω δεν παίζει..

Αυριο θα μάθω νέα ναι και για να απαντήσω κ στην @Lucia79 όχι δεν γίνεται υστεροσκοπηση κ ετ στον ίδιο κύκλο. Μου είχε πει πριν δυο μηνες ότι γίνεται αλλά κάπου χαθηκαμε στην μετάφραση είμαι σίγουρη δηλαδή τι άκουσα αλλά άντε τώρα απέδειξε το. 
Τεσπα δεν βαριέσαι φοβαμαι να πάω σε ετ έτσι κ αλλιώς ασε να είμαι χαλαρή δυο μήνες γιατί άπαξ κ κάνω ετ μεταμορφώνομαι σαν αυτή στην διαφήμιση όταν πεινάει!!!😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Η διαφήμιση δεν είχε παπά, είχε μια σαραντάρα που έσβηνε κεράκια γενεθλίων και έκανε απολογισμό ζωής σε απελπισία και με δακρύβρεχτη μουσική. Στο ίδιο το συνέδριο όμως ήταν καλεσμένοι παπάδες για ομιλητές. Σε «επιστημονικό» συνέδριο…αν γκουγκλαρεις το προγραμμα καπου θα υπάρχει ακόμα αναρτημένο…

Ναι, την διαφήμιση την είδα λίγο και συγχίστηκα. Με βρήκε τότε και σε "δύσκολη" φάση. Αλλά δεν ήξερα ότι θα μίλαγαν και παπάδες.  

στις πριν 9 λεπτά, ο/η troia είπε:

@ΠαρασκευαιδουΘα σας γράψω σε λίγο να σας πω τι είχε γίνει πέρυσι τέτοια εποχή...

Να μας πεις την ιστορία. Δεν την ξέρω σου με τον Άγιο Φανούριο.

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σκορπίνα μου ομορφη τι ωραία νέα είναι αυτά; Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό να έχεις μια ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να πάρεις τα μωρα σου αγκαλιά! Πίστη δύναμη και ελπίδα για να πάνε όλα καλά!❤️

 

 

 

 

 

 

 

Ρεεεεε με κατασυγκινησατε!! Ποσό σας ευχαριστώ 🥰🥰🥰

Το πήραμε κορίτσια το ωαριακι αυτό το τελευταίο έπεσε η αυλαία των ωοληψιών.

Οχι μόνο το πήραμε είχαμε σήμερα και το καλύτερο σπερμα ever (!!!) για τα δεδομένα μας ,κάναμε μεγάλο χαμό κλάψαμε στα γέλια γιατί μόλις μου είπαν ποσότητα κινητικότητα άρχισα εγώ να λέω στον γάτο είσαι έτοιμος για να σε κάνω δότη , τελικά ο covid κάνει δουλειά κάτσε να σε στείλω στον ΕΟΔΥ για έρευνα κ είχαν πέσει από τα γέλια οι Εμβρυολογοι κλπ.

Οντως πήγα με μούρη μέχρι το πάτωμα κ νεύρα γιατί ήμουν σίγουρη ότι τσάμπα πάω αλλαααααα όπως είπε η @twinkletwinlkle εμένα με πάνε τα κουλά τελικά 😂😂

Θα δούμε αν θα φτάσει βλαστοκύστη αλλά κ να μην τα καταφέρει δεν πειράζει έχει ο θεος. Εγώ χάρηκα που πήραμε επιτέλους κ ένα καλό σπερμα κ ας ήταν τώρα στο τελευταίο.

Περιτο να πω ότι ζήτησα picsi κ μου λέει η Εμβρυολογος ναι το γράφει η καρτέλα σας λέω το ξέρω απλά σαν γνήσια Παρθενιαρα εγώ το φωνάζω παντού 😂 τόσο ψυχαναγκαστική! Κ μου λέει α το αναγνωρίζετε ε; Λέω φυσικά καλε εδώ δυσκολεύομαι εγώ με την πάρτη μου δεν θα δυσκολεύω τους άλλους;;😂😂

Επόμενος μήνας υστεροσκοπηση και μεθεπόμενος επιτέλους εμβρυομεταφορα!!

Αλλες δυο επισκέψεις και κλείνουμε 😉😉😉 Τον Μάιο στην ετ θα του πω του γιατρού μου ότι έχουμε επέτειο χρόνου!! Σαν πέρσι πήγα πρώτη φορά θα του πάω κ λουλούδια 😂😂😂😂

Μπράβο μπράβο μπράβο👏🏽👏🏽👏🏽 όοοοολεεεεε λεω μόνο🙌🏽🙌🏽 υπέροχα νέα είναι αυτά!!!! Και πιο πολύ τα του γάτου σου. Duracel λοιπόν το σπέρμα. Λάθος έρευνες έχουν γίνει λοιπόν από τα εργαστήρια του κοβιντ😂😂

Κάνε Πάσχα όμορφα τώρα με ηρεμία και βουρ μετα για ετ. Κοίτα ν δεις που τελικά θα έχεις κορίτσι και θα λέμε το κορίτσι του Μάη😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η troia είπε:

Ο στόχος ήταν να κάνουν επιθετικό μάρκετινγκ, αγάπη μου! Πανέξυπνος επιχειρηματίας ο Πάντος! Πρώτα επιχειρηματίας και μετά γιατρός!!!! Εδώ έχει καταφέρει να τρέχει έρευνα μέσα από το κέντρο του πάνω στις ασθενείς του και όλοι, μα όλοι να τον έχουν για Θεό, ακόμα και άνθρωποι που δεν έχουν καμία επαφή με το χώρο; Ξέρεις από πόσους έχω ακούσει (άσχετους, ξαναλέω) ότι ο καλύτερος εξωσωματιστής στην Ελλάδα είναι ο Πάντος;

Σίγουρα είναι επιχειρηματίας και ίσως έχει αλλάξει τις προτεραιότητες του το τελευταίο διάστημα.  Εγω όμως γνώρισα έναν γιατρό που δεν παπαριζει και που λέει την άποψη του to the point. Ούτε αυτιά χαϊδεύει ούτε τίποτα. Δεν μου έδωσε καθόλου την αίσθηση του καιροσκοπου και του φιλοχρηματου.  Ούτε ήθελε να με βάλει να κάνω εξωσωματική γιατί θεωρούσε ότι μπορούσα να συλλάβω φυσιολογικά και να το αφήσουμε λίγο να το δούμε. Και όταν εγώ επεμενα ότι δεν μπορώ να περιμένω άλλο, μου είπε ωραία ας κάνουμε μια σπερματεγχυση στην οποία δεν μου πήρε ούτε 1 ευρώ. Δεν ξέρω αν είναι ο καλύτερος γιατρός, δεν ξέρω αν ανήκει στην 5αδα, 10αδα των καλύτερων γιατρών,  δεν ξέρω καν αν είναι καλός γιατρός. Εγω αυτό που ξέρω είναι ότι εμένα με βοήθησε πολύ και ότι την εγκυμοσύνη μου την χρωστάω σε εκείνον και στον συνεργάτη του που με παρακολουθεί. Και όταν είχα πάει στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου να με δει και είδε τις εξετάσεις της οιστραδιολης μου είπε ότι αν δεν αυξηθουν, θα αποβάλλω. Όπως και έγινε. Χρωμοσωμικες ανωμαλίες δεν είχε το εμβρυο και δεν μάθαμε ποτε τι έγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Έχεις δίκιο όντως καθυστέρησε είμαι 17η μέρα κ την Δευτέρα ήταν ήδη 22χιλ (!) κ για αυτό ήμουν σίγουρη ότι δεν θα το προλάβουμε κ πήγα τσίτα τα νεύρα. 
Ομως το τσίμπησε ο Θεουλης όποτε μου αρκεί.. Δεν ξέρω πως θα πάει αλλά μου φτάνει που το προλαβε. 
Ο τραυματιοφορέας σήμερα ήταν στα down του μάλλον του λείπεις 😂😂😂😂

Επισης άλλαξαν τα ρομπακια παιδιά!!

Δεν είναι διάφανα!! Ολε Ολε ολεέ!!

Μου ήρθε να τους πω τώρα στο τέλος μου τα κάνετε όλα σατανάδες!!!

Καλα για τα ρομπακια η @Lucia79 παιδι μου το κανονισε γιατι σου λεει αυτη παει με φορα θα μου φαει κ τραυματιοφορεα κ ηδονοβλεψοκαρδιολογο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Αντε ρε πολυ ευχαριστα τα νεα εγω λοιπον θα ευχηθω να γινει μια τελεια βλαστοκυστη κ να ειναι αυτο που θα σου δωσει μια κορακλα με χιουμορ κ δυναμη σαν τη μαμα μιας κ τον γατο junior τον εχεις στην καταψυξη οι υπολοιπες απλα αδιαφορες🤣✌️

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ναι, την διαφήμιση την είδα λίγο και συγχίστηκα. Με βρήκε τότε και σε "δύσκολη" φάση. Αλλά δεν ήξερα ότι θα μίλαγαν και παπάδες.  

Να μας πεις την ιστορία. Δεν την ξέρω σου με τον Άγιο Φανούριο.

Μπράβο μπράβο μπράβο👏🏽👏🏽👏🏽 όοοοολεεεεε λεω μόνο🙌🏽🙌🏽 υπέροχα νέα είναι αυτά!!!! Και πιο πολύ τα του γάτου σου. Duracel λοιπόν το σπέρμα. Λάθος έρευνες έχουν γίνει λοιπόν από τα εργαστήρια του κοβιντ😂😂

Κάνε Πάσχα όμορφα τώρα με ηρεμία και βουρ μετα για ετ. Κοίτα ν δεις που τελικά θα έχεις κορίτσι και θα λέμε το κορίτσι του Μάη😁

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Καλα για τα ρομπακια η @Lucia79 παιδι μου το κανονισε γιατι σου λεει αυτη παει με φορα θα μου φαει κ τραυματιοφορεα κ ηδονοβλεψοκαρδιολογο χαχα

Ρε σας ευχαριστώ αλήθεια είστε μεγάλη δύναμη και στήριξη!!

Αν κανω εγώ γερό παιδάκι  να ξέρετε ένα από τα παραμύθια που θα του λέω θα είναι για όλες εσάς τις καλές νεράιδες που κρατούσαν παρέα στην μαμά κ την γέμιζαν δύναμη & αισιοδοξία 😍😍😍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια μου.μολ7ς γυρισα από το ραντεβού με τον κυορτη ο ανιρωπος είναι τοπ εντάξει έφριξα με αυτά που μου είπε (νομίζω ότι κ αυτός κόντεψε να ξεχάσει λίγο την ιατρική νε αυτά που άκουσε κ είδε από μενα).μου πε να μην πάω με δοτριας κ μου λένε μλκς.πρεπει όμως ν ρυθμίσω οπωσδηποτε τη ντε γιατί είναι πολύ χαμηλή μέσω 18!!!βέβαια κάνεις ως τώρα δεν έκανε τον κόπο να μου το πει αυτό,κ ότι είναι αιτία αποβολής!!!περιττό να σας πω ότι ο άντρας μου είναι έξαλλος κ θέλει να αρχίσει τις μηνύσεις κντον κρατάω με το ζόρι τελοσπα4ων είμαι πολύ αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε πολύ καλυτερα.θα ήθελα μόνο μια χάρη (επειδή από σας τα μαθα όλα κ το ψαξα.ειστε μεγάλο σχολείο.εσεις μου ανοίξατε τα μάτια.)οποία εχει να μου προτείνει έναν καλό ενδοκρινολογο να με δει για να ρυθμίσω τη ντε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η troia είπε:

Πρώτη θα το φορέσεις και θα το πάρεις δικό σου, οι άλλες απλά το δοκιμάζουν. Είναι σχεδιαστές και όχι οίκοι που νοικιάζουν νυφικά. Και σκέψου ότι το δικό μου ήταν ολομέταξο και πανάλαφρο σε σχέση με κάτι άλλα που είχα δοκιμάσει στου Pronovia π.χ. που ένιωθα ότι φόραγα πανοπλία. Και ο γάμος μου έγινε καλοκαίρι, ούτε να ιδρώνω, ούτε τίποτα! Strong recommendation, κοίταξέ το. Και πρωτότυπα σχέδια επίσης. Η Αθήνα έχει πάαααρα πολλούς σχεδιαστές, αν κάνεις πολλά ραντεβού θα βρεις το νυφικό των ονείρων σου, είμαι σίγουρη!

Αααα μάλιστα,  οχι δεν το ήξερα αυτο, έχω την εικόνα για Θεσσαλονίκη σε σχεδιαστές οτι το λιγότερο που θα δώσεις σε χρώματα είναι 1500 αλλά μάλλον πάει ανάλογα το νυφικό,  αν είναι πιο Πάλιο κτλπ.. σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου.μολ7ς γυρισα από το ραντεβού με τον κυορτη ο ανιρωπος είναι τοπ εντάξει έφριξα με αυτά που μου είπε (νομίζω ότι κ αυτός κόντεψε να ξεχάσει λίγο την ιατρική νε αυτά που άκουσε κ είδε από μενα).μου πε να μην πάω με δοτριας κ μου λένε μλκς.πρεπει όμως ν ρυθμίσω οπωσδηποτε τη ντε γιατί είναι πολύ χαμηλή μέσω 18!!!βέβαια κάνεις ως τώρα δεν έκανε τον κόπο να μου το πει αυτό,κ ότι είναι αιτία αποβολής!!!περιττό να σας πω ότι ο άντρας μου είναι έξαλλος κ θέλει να αρχίσει τις μηνύσεις κντον κρατάω με το ζόρι τελοσπα4ων είμαι πολύ αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε πολύ καλυτερα.θα ήθελα μόνο μια χάρη (επειδή από σας τα μαθα όλα κ το ψαξα.ειστε μεγάλο σχολείο.εσεις μου ανοίξατε τα μάτια.)οποία εχει να μου προτείνει έναν καλό ενδοκρινολογο να με δει για να ρυθμίσω τη ντε.

Και εγώ χαμηλή ντε έιχα κορίτσι μου,  γενικά αν δεν έχεις πάει σε κάποιον εξειδικευμένο ενδοκρινολογο καλό είναι να κάνεις μια επίσκεψη,  αν όμως πας μόνο και μόνο για την ντε, μπορεί να σου προτείνει και ο γυναικολόγος Ποια βιταμίνη να πάρεις ή ακόμα και ο παθολόγος! Εμένα ο γυναικολόγος με 13 ντε Μου πρότεινε να πάρω τις d fix iu2000

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου.μολ7ς γυρισα από το ραντεβού με τον κυορτη ο ανιρωπος είναι τοπ εντάξει έφριξα με αυτά που μου είπε (νομίζω ότι κ αυτός κόντεψε να ξεχάσει λίγο την ιατρική νε αυτά που άκουσε κ είδε από μενα).μου πε να μην πάω με δοτριας κ μου λένε μλκς.πρεπει όμως ν ρυθμίσω οπωσδηποτε τη ντε γιατί είναι πολύ χαμηλή μέσω 18!!!βέβαια κάνεις ως τώρα δεν έκανε τον κόπο να μου το πει αυτό,κ ότι είναι αιτία αποβολής!!!περιττό να σας πω ότι ο άντρας μου είναι έξαλλος κ θέλει να αρχίσει τις μηνύσεις κντον κρατάω με το ζόρι τελοσπα4ων είμαι πολύ αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε πολύ καλυτερα.θα ήθελα μόνο μια χάρη (επειδή από σας τα μαθα όλα κ το ψαξα.ειστε μεγάλο σχολείο.εσεις μου ανοίξατε τα μάτια.)οποία εχει να μου προτείνει έναν καλό ενδοκρινολογο να με δει για να ρυθμίσω τη ντε.

Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί εκεί έξω γιατροι που μας έχουν κάψει!!!!! Η D θέλει να είναι τουλάχιστον 50-70 .

Ενδοκρινολόγο υπάρχει και στο Έλενα καλό. Αλλά δεν θυμάμαι ποια γιατρό ψηφίζουν τα καρίτσια.

Δεν θυμαμαι αν πήγες στην Οικονομοπούλου. Εκείνη βλέπει όλες τις αιματολογικε΄ς και μεσα σε αυτό και την D. Σου είπε τι ποσότητα να πάρεις? Δεν ανεβαίνει γρήγορα να ξέρεις. εγώ για 4 μήνες έπαιρνα 4000 κάθε με΄ρα και ανέβηκε μόνο 30 μονάδες....

Να συνεχίσεις με τον Κούρτη και όλα θα γίνουν. Αλλά να δεις και όλα τα ανοσολογικά/αιματολογικά. Ουρολόγο/ανδρολόγο και ενδοκρινολόγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Και εγώ χαμηλή ντε έιχα κορίτσι μου,  γενικά αν δεν έχεις πάει σε κάποιον εξειδικευμένο ενδοκρινολογο καλό είναι να κάνεις μια επίσκεψη,  αν όμως πας μόνο και μόνο για την ντε, μπορεί να σου προτείνει και ο γυναικολόγος Ποια βιταμίνη να πάρεις ή ακόμα και ο παθολόγος! Εμένα ο γυναικολόγος με 13 ντε Μου πρότεινε να πάρω τις d fix iu2000

τώρα πόσο έχεις? εγω με 18 έπαιρνα 4000. Δες το λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί εκεί έξω γιατροι που μας έχουν κάψει!!!!! Η D θέλει να είναι τουλάχιστον 50-70 .

Ενδοκρινολόγο υπάρχει και στο Έλενα καλό. Αλλά δεν θυμάμαι ποια γιατρό ψηφίζουν τα καρίτσια.

Δεν θυμαμαι αν πήγες στην Οικονομοπούλου. Εκείνη βλέπει όλες τις αιματολογικε΄ς και μεσα σε αυτό και την D. Σου είπε τι ποσότητα να πάρεις? Δεν ανεβαίνει γρήγορα να ξέρεις. εγώ για 4 μήνες έπαιρνα 4000 κάθε με΄ρα και ανέβηκε μόνο 30 μονάδες....

Να συνεχίσεις με τον Κούρτη και όλα θα γίνουν. Αλλά να δεις και όλα τα ανοσολογικά/αιματολογικά. Ουρολόγο/ανδρολόγο και ενδοκρινολόγο. 

Με την οικονομουπ8υλ8υ έχω ραμτεβου την άλλη Πέμπτη.μας είπε να κάνουμε κ κατατμηση κ εξωδωτικο στο σπέρμα.γενικα μου είπε πάρα πολλά.τι να σας λέω.ειλικρονα δεν έχω λογια.την παρασκευη θα πάω να με καθαρίσει γιατί με τα χαπια ο σακος δεν έχει φύγει κ είναι 20 εκατοστά!εφριξε ........κ με το πρωτόκολλο που πήρα εφριξε με πολλά.κ γιατί κουμπάρε κατευθείαν να πάω σε δοτρια.πηγαινα με άλλη ψυχολογια κνεφυγα με άλλη.ο άνθρωπος είναι εξαιρετικός βέβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η troia είπε:

Ο στόχος ήταν να κάνουν επιθετικό μάρκετινγκ, αγάπη μου! Πανέξυπνος επιχειρηματίας ο Πάντος! Πρώτα επιχειρηματίας και μετά γιατρός!!!! Εδώ έχει καταφέρει να τρέχει έρευνα μέσα από το κέντρο του πάνω στις ασθενείς του και όλοι, μα όλοι να τον έχουν για Θεό, ακόμα και άνθρωποι που δεν έχουν καμία επαφή με το χώρο; Ξέρεις από πόσους έχω ακούσει (άσχετους, ξαναλέω) ότι ο καλύτερος εξωσωματιστής στην Ελλάδα είναι ο Πάντος;

Ααα για πέρυσι δεν το γνώριζα αυτό το στορυ.. καλέ Εχθές το είδα εγώ και είπα την  @Παρασκευαιδουνα@Παρασκευαιδουνα σας το πει, γτ έχω πραγματικά δεν είχα χρόνο ούτε για τουαλέτα... το βρήκα ενδιαφέρον σαν τίτλο με γιατρούς που τούς εχω ακουστά σπο εδώ.. είναι και ο δικός μου ο γυναικολόγος μεσα στο κόλπο δλδ 🤣🤣 αύριο έχω ραντεβού μαζί του, θα του τα πω ενα χεράκι 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

τώρα πόσο έχεις? εγω με 18 έπαιρνα 4000. Δες το λίγο...

Δεν έκανα ακόμα,  θα κάνω μέσα στην άλλη εβδομάδα.. ε μέτα από 1,5 μήνα πιστεύω να αυξήθηκε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα!

Διδυμάκια!!! Ακούσαμε και καρδούλες! Νιώθω τόσο ευτυχισμένη! Ο γιατρός όμως αυστηρός! Πανεπιστημιακός καθηγητής όμως και είναι πολύ καλός κ προτιμώ να γεννήσω στο νοσοκομείο! Μου πε για το αίμα οτι ειναι ανησυχητικό κ οτι θα το δούμε βήμα βήμα! Αυστηρά κατάκλιση κ σήκωμα μόνο για τουαλέττα! Θα κάνω ότι μου είπε και θέλω να ειμαι αισιόδοξη! Ας στεριώσουν με το καλό! Και τα 2; Το ενα;Θα δείξει…(χτυπάνε 3 καρδιές στο σώμα μου!!! Θα τρελαθώ!!!)🥰🥰🥰

Κοριτσια μου όσα εμπόδια κι αν βρούμε στο τέλος όλες θα γίνουμε μανούλες! Ελπίδα, πίστη και υπομονή! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Τι υπέροχα τα νέα σου κορίτσι μου!!! Γλυκιά διδυμομανούλα και εσύ λοιπόν 😍 Κάτσε τώρα ξάπλα και χαλάρωσε, γιατί με το που έρθουν θα τρέχετε και δεν θα φτάνετε! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Σκορπίνα μου ομορφη τι ωραία νέα είναι αυτά; Συγχαρητήρια κορίτσι μου γλυκό να έχεις μια ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να πάρεις τα μωρα σου αγκαλιά! Πίστη δύναμη και ελπίδα για να πάνε όλα καλά!❤️

 

 

 

 

 

 

 

Ρεεεεε με κατασυγκινησατε!! Ποσό σας ευχαριστώ 🥰🥰🥰

Το πήραμε κορίτσια το ωαριακι αυτό το τελευταίο έπεσε η αυλαία των ωοληψιών.

Οχι μόνο το πήραμε είχαμε σήμερα και το καλύτερο σπερμα ever (!!!) για τα δεδομένα μας ,κάναμε μεγάλο χαμό κλάψαμε στα γέλια γιατί μόλις μου είπαν ποσότητα κινητικότητα άρχισα εγώ να λέω στον γάτο είσαι έτοιμος για να σε κάνω δότη , τελικά ο covid κάνει δουλειά κάτσε να σε στείλω στον ΕΟΔΥ για έρευνα κ είχαν πέσει από τα γέλια οι Εμβρυολογοι κλπ.

Οντως πήγα με μούρη μέχρι το πάτωμα κ νεύρα γιατί ήμουν σίγουρη ότι τσάμπα πάω αλλαααααα όπως είπε η @twinkletwinlkle εμένα με πάνε τα κουλά τελικά 😂😂

Θα δούμε αν θα φτάσει βλαστοκύστη αλλά κ να μην τα καταφέρει δεν πειράζει έχει ο θεος. Εγώ χάρηκα που πήραμε επιτέλους κ ένα καλό σπερμα κ ας ήταν τώρα στο τελευταίο.

Περιτο να πω ότι ζήτησα picsi κ μου λέει η Εμβρυολογος ναι το γράφει η καρτέλα σας λέω το ξέρω απλά σαν γνήσια Παρθενιαρα εγώ το φωνάζω παντού 😂 τόσο ψυχαναγκαστική! Κ μου λέει α το αναγνωρίζετε ε; Λέω φυσικά καλε εδώ δυσκολεύομαι εγώ με την πάρτη μου δεν θα δυσκολεύω τους άλλους;;😂😂

Επόμενος μήνας υστεροσκοπηση και μεθεπόμενος επιτέλους εμβρυομεταφορα!!

Αλλες δυο επισκέψεις και κλείνουμε 😉😉😉 Τον Μάιο στην ετ θα του πω του γιατρού μου ότι έχουμε επέτειο χρόνου!! Σαν πέρσι πήγα πρώτη φορά θα του πάω κ λουλούδια 😂😂😂😂

Μπράβο βρε αρχηγάρα! Ε δεν περιμέναμε και τίποτα λιγότερο από εσένα. Και ο γάτος σου όμως εεεε...έριξε πανηγυρικά την αυλαία! Τελικά παιδιά μας δουλεύουνε με τον κοβιντ. Γιατί και ο δικός μου καλύτερο αποτέλεσμα είχε. Ούτε ξέρουν τι ακριβώς γίνεται ακόμα. Anyway, με το καλό να γίνει μια πανέμορφη βλαστοκύστη, μια κοράκλα να μπει με το γιό σου που περιμένει στα κρύα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! 🥰 Με το καλο ν ερθει η μπουμπουκα σου!!!💖💖💖✨️✨️🙏🧿
    • Εννοειται θ σας γραψουμε τα νεα μας κ μακαρι το θεματακι ν γεμισει απο "θετικα" νεα!!! 🙏❤️ Πωωω φανταζομαι... εδω εμεις κ λιωνουμε απ τη ζεστη, ποσο μαλλον εσεις οι εγκυουλες!! Υπομονη γ τα θαυματακια σας!!✨️✨️ αξιζουν ολη την ταλαιπωρια μας!! 
    • Να χαίρεσαι την κορούλα σου αρχικά!! Εγώ θα σου παραθέσω την εμπειρία μου, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι σωστό αυτό που έκανα.  Έχω και εγώ μια μικρουλα  8 μηνών που είχε πολύ έντονο το αντανακλαστικό moro (αυτό που σαν νεογέννητα κουνάνε πολύ έντονα τα χεράκια και τρομάζουν). Σε τέτοιο βαθμό που ξυπνούσε ανά 10 λεπτά ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. Απηυδισμένη μίλησα με την παιδίατρο, εξηγώντας της ότι η μικρή βολεύεται μόνο μπρούμυτα. Αλλιώς δεν κοιμάται ούτε εκείνη ούτε εμείς. Μου απάντησε ότι και η δική της κόρη μόνο μπρούμυτα μπορούσε να κοιμηθεί, οπότε με καταλαβαίνει και off the record μου είπε να την αφήνω έτσι όσο μπορώ να την έχω υπό την επίβλεψη μου. Βέβαια, εγώ είχα και ένα πολύ δυνατό νεογέννητο και έπειτα βρεφακι, που σήκωνε με τεράστια ευκολία το κεφαλάκι της. Έπειτα, γυρνούσε πολύ εύκολα από μπρούμυτα ανάσκελα (με το αντίθετο δυσκολευόταν), οπότε ήμουν και πιο ήσυχη. Την έβαζα όμως στο κρεβάτι μου όσο ήταν πολύ μωρό για να την ελέγχω μέσα στη νύχτα, και εννοείται λαγοκοιμομουν.  Μίλα και με τον παιδίατρο σου να σου πει την γνώμη του, ωστόσο εφόσον το μωράκι σου βολεύεται έτσι, θεωρώ είναι κρίμα να το αλλάζεις στάση και να το ξυπνάς. Όλα αυτά στα γράφω από την προσωπική μου εμπειρία, χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να βάλω σε κίνδυνο οποιοδήποτε μωράκι με την άποψη μου!
    • Ουυυυ!!! Κ τι δν παιρνω...!!!😅 Προγεστερονη απ στομα ανα 8ωρο, κολπικη προγεστερονη ανα 12ωρο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, φελισιν, χαπι θυροειδη, αντιπηκτικη ενεση καθε μερα κ επειδη δν μου φτανουν, παιρνω κ μια πολυβιταμινη 😂😂 α κ προβιοτικο!!!😇 Αλλα ευτυχως δν εχω τπτ... μονο λιγη υπνηλια καπως κ λιιιγη κουραση...
    • Με το καλό και σ' εσένα κοπέλα μου!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...