Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Βρε κορίτσια λέτε αντί για τεστ εγκυμοσινης την επόμενη φορά να κάνω ωορρηξία; Γιατί είδατε ότι τεστ έκανα εγκυμοσινης έβγαιναν αρνητικά και ας είχα θετική χοριακη 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ααα.... λάτιν το στοιχείο μου. 

Και εγώ με πτυχία κτλ και θα κατέβαινα σε αγώνες... το τοτε το μυαλό μου (μουτζωστε ελευθερα) δε με άφηνε ο τότε φίλος μου (βρε ουστ μακρυα) και τα παράτησα:-( παράτησα τη ζωή μου . 

Όταν έχασα τον μπαμπά μου πηγαινα στη σχολή και ξεσπουσα χωρίς να με ένοιαζε αν ο κόσμος έλεγε αα..πως πενθη κτλ 15χρονων πάτησα στα πόδια μου δεν παρασύρθηκα (ειδικά όταν η ψυχολογία κάποιου έφηβου είναι έτσι μπορεί να μπλέξει εύκολα) και τελικά τα παράτησα στα 21 για ένα βλακα(πολύ καταπιάστηκε σχέση... 😕 χεση που λέω εγώ..) 

Παντως κυκλοφορώ στο YouTube  😉

 

Παρασκευαιδου τρελανε μας ρε μαναρι! Πες μας οτι εχεις και κανενα καναλι να ερθει ολη ομαδα εξωσωματικης του μαμμυλαντ να το σαπορταρει!!!!! 😜😜😜😜

Τωρα εξηγουνται οι χοροι με τον γιατρο πριν την ωοληψια τοτε.... Χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια με το χορο ειμαστε μαλωμενοι! Αν με δειτε να χορευω θα γελατε μεχρι του χρονου .. νομιζω ο ρυθμος μου ειναι τελειως ασυντονιστος. Σε βαθμο το μηλο μου κοκκινο νσ βγαινει σαν ζειμπεικικο μεθυμσμενου και το τσιφτετελι σαν διασταυρωση χανουμακι με κοτσαρι ποντιακο. Για τα πιο συγχρονα δεν το συζητω γιατι ουτε καν θα προλαβαινω να κουνησω χερια ποδια .. θα χω μπλεχτει και θα χω πεσει κατω. 😱😱😱αδεξια τελειως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Λοιπόν κορίτσα πηγα στο γιατρο και το θρίλερ συνεχίζεται

 εμβρυικος σακοσ και λεκιθοσ εκει εμβρυικα στοιχεία , αλλα καρδια δεν ειδαμε και θα σασ θυμισω οι χοριακες μου πριν απο 8 μερες που σταματησα να κανω δεν είχαν  καλή ανάπτυξη, επιπλέον είδαμε και δεύτερο μικρότερο αδειο σακο που την προηγούμενη φορ΄΄α δε φαινόταν

 θα παω σε καμια εβδομαδα γιατι ο γιατροσ υποψιαζεται οτι θα δει καρδια

σημερα ειμαι 6w 2d, κανονικα δε θα επρεπε να φαινεται? επισησ τι σημαινει να φαινεται καιτι να ακουγεται

 εχω χαθει τελείως εξακολουθω και εχω 10% πιθανότητεε για βιώσιμη εγκυμοσύνη και δε σας κρύβω δεν ειδα αισιοδοξο το γιατρο(αίσθηση μου)

Καταρχήν μήπως οι χορικες λόγο του δεύτερου σάκου δεν έχουν τόση καλή ανάπτυξη;  θύμησες μου έβαλες 5 ημερών ή 3 ημερών.  Γτ σκέφτομαι κάτι... 

Δεν είναι σίγουρο ότι στις 6 εβδομάδες θα δεις ή θα ακούσεις παίζει πω είναι το εμβρυο γυρισμένο κτλ φαντάσου σε εμένα μέχρι 5 μηνών δεννμπορουσαμε να δούμε φύλλο (φαντάσου τώρα στη δικιά σου περίπτωση που είναι σαν ένα σουσάμι λίγο γυρισμένο και δεν βλέπεις κατι) 

Όταν λένε βλέπουμε σημαίνει πάλλεται η καρδιά αλλά επειδή είναι πολύ μικρή δεν μπορεί το μηχανήματα να την πιάσει και να ακουστεί. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Βρε κοριτσια μου γεννηθηκε μια απορια διαβαζοντας σε αυτο και στο Parentscafe. Ο γιατρος μου ειπε εμβρυομεταφορα θα προχωρησουμε βαση υπερηχου και ορμονων οταν το ενδομητριο φτασει 9mm. Εδω να σας πωοτι ειναι συνεργατης του Παντου και ακολουθει παρομοια γραμμη οπως της @twinkletwinlkle Διαβασα στο αλλο φορoυμ καποια κοριτσια οτι πηραν πανω απο 7 μερες προγεστερονη και μετα τις προχωρησαν στην εμβρυομεταφορα και ειναι απαγορευτικο και ισως χαθηκε το παραθυρο εμφυτευσης. Πρεπει να προσεξω κατι? Μπερδευτηκα λιγο. Δεν παμε βαση ενδομητριου κυριως? Σας ρωταω μηπως πρεπει να προσεξω κατι οταν ξεκινησω. 

Με πρόλαβες..  θα έβαζα και εγώ ερώτηση αλλά με εκείνα και με τούτα δεν πρόλαβα. 

Χθες που έκανα ετ κατευθείαν ρώτησα ποσο ενδομήτριο εχω ειναι 9.1 (πως σας φαίνεται κοριτσια; ) για να ρωτήσω εδώ τους ειδικούς. 

Προγεστερονη παίρνω από 28.03 και ωοληψια  01.03 

Νομίζω σου δίνουν ανάλογα πως βλέπουν τον υπερηχο γτ και αρκετά παχύ ενδομήτριο δε νομίζω ότι κάνει να έχουμε.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Καταρχήν μήπως οι χορικες λόγο του δεύτερου σάκου δεν έχουν τόση καλή ανάπτυξη;  θύμησες μου έβαλες 5 ημερών ή 3 ημερών.  Γτ σκέφτομαι κάτι... 

Δεν είναι σίγουρο ότι στις 6 εβδομάδες θα δεις ή θα ακούσεις παίζει πω είναι το εμβρυο γυρισμένο κτλ φαντάσου σε εμένα μέχρι 5 μηνών δεννμπορουσαμε να δούμε φύλλο (φαντάσου τώρα στη δικιά σου περίπτωση που είναι σαν ένα σουσάμι λίγο γυρισμένο και δεν βλέπεις κατι) 

Όταν λένε βλέπουμε σημαίνει πάλλεται η καρδιά αλλά επειδή είναι πολύ μικρή δεν μπορεί το μηχανήματα να την πιάσει και να ακουστεί. 

 

9/3/2022 εωαλα 5 ημερων 

τωρα πως εμφανιστηκε ο δευτεροσ σακοσ σημερα 6w 2d , δε ξέρω

 αλλα ειπε να παω σε μια  εβδομαδα γιατι υποψιαζεται οτι  μαλλον θα δουμε

 τι να πω ρε συ αν ειναι να δω στισ 7 εβδ και 2 ημ ποτε θα ακούσω δηλαδη θα ακούσω ή όπωσ καθε φορά ...#not

 παραλαυτα  παραδοξως  ηρέμησα λιγάκι με χρι αυριο μετα παλι χαλια σκέψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!!! Είμαι σίγουρη. Πραγματικά απόλαυσε την προετοιμασία του γάμου σου. Αν ήσουν Athens city θα σε βοήθαγα σε αυτό. Κακώς δεν έγινα wedding planer..... εξπέρ είμαι και σε αυτό 😂😂

Αα..εσύ πας να μου φας τη δουλειά  🤣🤣🤣🤣 για κατσε καλά συνονόματη ... @Κατεριναπαπ έχεις υπογράψει συμβόλαιο μαζί νου δεν μπορείς να γλυτώσεις.  Τις προάλλες που δεν ήμουν καλά έψαχνα μπομπονιέρες και την ζάλισα την κοπέλα 🤣🙄🙄

@hope501 θέλεις να συνεργαστούμε;  να σου στέλνω εμπόρευμα από Γερμανία (ξερεςι εσύ τιμές 😉 ) έκανα γάμο με τα όλα το  αγορά νυφικού κτλ στην τιμή των 5000€ 😉 😉  και στην τιμη ήταν φωτογράφος, γλέντι, ζωντανή μουσική κτλ γλίτωσα πολλά από νυφικο, μπομπονιέρες, προσκλητηρια κτλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Salvation78 είπε:

9/3/2022 εωαλα 5 ημερων 

τωρα πως εμφανιστηκε ο δευτεροσ σακοσ σημερα 6w 2d , δε ξέρω

 αλλα ειπε να παω σε μια  εβδομαδα γιατι υποψιαζεται οτι  μαλλον θα δουμε

 τι να πω ρε συ αν ειναι να δω στισ 7 εβδ και 2 ημ ποτε θα ακούσω δηλαδη θα ακούσω ή όπωσ καθε φορά ...#not

 παραλαυτα  παραδοξως  ηρέμησα λιγάκι με χρι αυριο μετα παλι χαλια σκέψεις

Γίνεται είναι που μπορεί να εμφυτευθηκε το έμβρυο. Ή μάλλον στην περίπτωση σου έμβρυα . Εφόσον βλέπεις ανάπτυξη μόνο θετικά πρέπει να σκέφτεσαι.  Για 5ημερων δεν μπορώ να σου πω κάτι.  Το μόνο που υποψιάζομαι είναι να είχε εμφύτευτη σε σημείο που δύσκολα βλέπεις με υπερηχο. Την επόμενη φορά να πας και μα έχεις πιει πάρα πολύ νερό όπως την ετ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Εγω κοριτσια με το χορο ειμαστε μαλωμενοι! Αν με δειτε να χορευω θα γελατε μεχρι του χρονου .. νομιζω ο ρυθμος μου ειναι τελειως ασυντονιστος. Σε βαθμο το μηλο μου κοκκινο νσ βγαινει σαν ζειμπεικικο μεθυμσμενου και το τσιφτετελι σαν διασταυρωση χανουμακι με κοτσαρι ποντιακο. Για τα πιο συγχρονα δεν το συζητω γιατι ουτε καν θα προλαβαινω να κουνησω χερια ποδια .. θα χω μπλεχτει και θα χω πεσει κατω. 😱😱😱αδεξια τελειως. 

Μόλις περιεγραψες τον άντρα μου χαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αγαπουλα μου εμένα δε μου λέει τίποτα η αιμορραγία.. ξέρω άπειρες περιπτώσεις με αίμα που έχουν πλέον τα μωράκια τους. Λοιπόν σκέφτομαι κάτι εγώ έπαιρνα παιδική ασπιρίνη και μου είπαν ότι ευθύνεται για αιμορραγία. Θέλεις να το συζητήσεις λιγαλι αυτό μήπως κάποιο απ τα φαρμακα; 

Τωρα είμαι βέβαιη αν έρθει το καλό σίγουρα θα έχω παιδική ασπιρίνη & αντιπηκτικες.  

Κι εγω παίρνω αντίπηκτικές! Θα ρωτησω σημερα το βραδυ τον γιατρο μηπως και πρεπει να τις κοψω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Παρασκευαιδου τρελανε μας ρε μαναρι! Πες μας οτι εχεις και κανενα καναλι να ερθει ολη ομαδα εξωσωματικης του μαμμυλαντ να το σαπορταρει!!!!! 😜😜😜😜

Τωρα εξηγουνται οι χοροι με τον γιατρο πριν την ωοληψια τοτε.... Χαχαχαχαχαχα

Ρε θέαρα που το θυμίσουν; ;;; ανοίγουν οι πόρτες και βλέπουν οι γιατροί αναισθησιολογος και ασθενή να χορεύουν χαχαχα όχι κάνε εικόνα πως κοίταξαν οι γερμανοι.  🤣🤣🤣 μπα κανάλι δεν έχω άλλοι τα έχουν βάλει λες να αρχίσω καναλακι.. ? 

Τίτλος  ο χορός της εωε;;;;

(χορός πριν την επιτροπη, χορός πριν την ωοληψια, χορός πριν την ετ ;; ; ) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κι εγω παίρνω αντίπηκτικές! Θα ρωτησω σημερα το βραδυ τον γιατρο μηπως και πρεπει να τις κοψω!! 

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κι εγω παίρνω αντίπηκτικές! Θα ρωτησω σημερα το βραδυ τον γιατρο μηπως και πρεπει να τις κοψω!! 

Να σου τα κόψει δε νομίζω πριν  τις 12 εβδομάδες αλλά να έχεις έστω και τη λογική εξήγηση.   

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

9/3/2022 εωαλα 5 ημερων 

τωρα πως εμφανιστηκε ο δευτεροσ σακοσ σημερα 6w 2d , δε ξέρω

 αλλα ειπε να παω σε μια  εβδομαδα γιατι υποψιαζεται οτι  μαλλον θα δουμε

 τι να πω ρε συ αν ειναι να δω στισ 7 εβδ και 2 ημ ποτε θα ακούσω δηλαδη θα ακούσω ή όπωσ καθε φορά ...#not

 παραλαυτα  παραδοξως  ηρέμησα λιγάκι με χρι αυριο μετα παλι χαλια σκέψεις

Ρε κοριτσι μου για αυτό λέμε ότι συνήθως ακούμε καρδιά στις 7 εβδομάδες, για να μην αποθαρρυνομαστε αν δεν ακούσουμε νωρίτερα. Μπορεί αν πας σε 2 μέρες να δείτε και να ακούσετε καρδιά. Έχει πολύ μεγάλη διαφορά από μέρα σε μέρα. Εμένα πάντως μόνο καλά μου ακούγονται τα νέα σου. Το ποσοστό 10% στο ξαναείπε ο γιατρός ή το λες εσύ από την προηγούμενη φορά? Ακόμα και το γεγονός ότι εμφανίστηκε ο δεύτερος σάκος τώρα και αυτό μόνο καλό το βλέπω. Είναι σαν να παλεύεις εσύ και τα μωράκια σου να κρατηθούν. Πιστεύω πως στο τέλος θα πάνε όλα καλά απλά θέλουν να σε τυραννανε. Μην χάνεις το κουράγιο σου και είσαι συγκρατημενα αισιόδοξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Με πρόλαβες..  θα έβαζα και εγώ ερώτηση αλλά με εκείνα και με τούτα δεν πρόλαβα. 

Χθες που έκανα ετ κατευθείαν ρώτησα ποσο ενδομήτριο εχω ειναι 9.1 (πως σας φαίνεται κοριτσια; ) για να ρωτήσω εδώ τους ειδικούς. 

Προγεστερονη παίρνω από 28.03 και ωοληψια  01.03 

Νομίζω σου δίνουν ανάλογα πως βλέπουν τον υπερηχο γτ και αρκετά παχύ ενδομήτριο δε νομίζω ότι κάνει να έχουμε.  

Πολύ καλό το ενδομήτριο σου θεωρώ.. Τωρα για τα φαρμακα δεν εχω ιδεα τωρα θα παω με κατεψυγμενα. Με φρεσκα δεν είσαι μετα την οωληψία? 1.4 μαλλον εννοεις οωληψια !  Δεν θυμαμαι γαμωτο καθολου ποτε τα ειχα ξεκινησει τοτε που ημουν με φρεσκα. Ας μας πουν τα κοριτσια που θυμουνται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Κι εγω παίρνω αντίπηκτικές! Θα ρωτησω σημερα το βραδυ τον γιατρο μηπως και πρεπει να τις κοψω!! 

Εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη οπως εχω ξανα πει ειχα ροζ αιμα στην αρχη. Μετα καπου 7-8 εβδομαδα δεν θυμαμαι ειδα τοσο αιμα που γεμισε η λεκανη.. Ειπα παει αυτο ηταν τελειωσε το ονειρο.. Πηγα στο μαιευτηριο αρον αρον Σαββατο εκτακτως για υπερηχο και ξαφνικα τσουπ ηταν εκει η καρδουλα και ακουγοταν δυνατα.. Αποκολληση ειχα μικρη. Και επισης ειχα συχνα θεματα με αιμα γιατι ειχαν εμφυτευθει και τα δυο εμβρυα αλλα το ενα εφτασε μεχρι να δουμε σακο μετα σιγα σιγα εφυγε οποτε για αυτο εβλεπα και συνεχεια αιμα μεχρι να μην φαινεται πια ο σακος στον υπερηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη οπως εχω ξανα πει ειχα ροζ αιμα στην αρχη. Μετα καπου 7-8 εβδομαδα δεν θυμαμαι ειδα τοσο αιμα που γεμισε η λεκανη.. Ειπα παει αυτο ηταν τελειωσε το ονειρο.. Πηγα στο μαιευτηριο αρον αρον Σαββατο εκτακτως για υπερηχο και ξαφνικα τσουπ ηταν εκει η καρδουλα και ακουγοταν δυνατα.. Αποκολληση ειχα μικρη. Και επισης ειχα συχνα θεματα με αιμα γιατι ειχαν εμφυτευθει και τα δυο εμβρυα αλλα το ενα εφτασε μεχρι να δουμε σακο μετα σιγα σιγα εφυγε οποτε για αυτο εβλεπα και συνεχεια αιμα μεχρι να μην φαινεται πια ο σακος στον υπερηχο!

Α , μου ειχαν κανει και lentogest στο μαιευτηριο θυμαμαι και ειχα παρει και μια σπιτι να εχω μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αα..εσύ πας να μου φας τη δουλειά  🤣🤣🤣🤣 για κατσε καλά συνονόματη ... @Κατεριναπαπ έχεις υπογράψει συμβόλαιο μαζί νου δεν μπορείς να γλυτώσεις.  Τις προάλλες που δεν ήμουν καλά έψαχνα μπομπονιέρες και την ζάλισα την κοπέλα 🤣🙄🙄

@hope501 θέλεις να συνεργαστούμε;  να σου στέλνω εμπόρευμα από Γερμανία (ξερεςι εσύ τιμές 😉 ) έκανα γάμο με τα όλα το  αγορά νυφικού κτλ στην τιμή των 5000€ 😉 😉  και στην τιμη ήταν φωτογράφος, γλέντι, ζωντανή μουσική κτλ γλίτωσα πολλά από νυφικο, μπομπονιέρες, προσκλητηρια κτλ 

θα αναμετρηθούμε😂😂😂 δωρεαν προσκλητήρια τα οποία τα σχεδίασα και μόνη μου. Νυφικό χειροποιητο όπως το ήθελα....ουτε 1000 ευρω... είμαι καλη σου λεω😂😂 αχαχαχα δεν θα στην φαω τη δουλειά. Βρίσκεται Σαλόνικα το κορίτσι μας. Εκεί μόνο για χειροποίητο νυφικό μπορώ να τη στείλω @Κατεριναπαπ 

Πάντως αν έβρισκα άνθρωπο που έχει ζήλο για επιχείρηση πίστεψε με θα το έκανα. Οποιαδήποτε δουλειά/επιχείρηση. Αλλά οι περισσότεροι φοβούνται και μόνη μου να κάνω κάτι δεν θα το ήθελα γιατί μ'αρέσει να συζητάω ιδέες (δεν έχω το μπατζετ για τελείως μόνη)

Επίσης να σου πω εεεεε..... συνονόματη μόνο στο Nickname εγώ😉😉 σου αφήνω τη μοναδικότητα στο όνομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!!! Είμαι σίγουρη. Πραγματικά απόλαυσε την προετοιμασία του γάμου σου. Αν ήσουν Athens city θα σε βοήθαγα σε αυτό. Κακώς δεν έγινα wedding planer..... εξπέρ είμαι και σε αυτό 😂😂

Δεν υπάρχει καθόλου όρεξη να σου πω την αλήθεια,  αλλα και τι να κάνω... 

Αν θέλεις έλα να με αντικαταστήσεις 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γίνεται είναι που μπορεί να εμφυτευθηκε το έμβρυο. Ή μάλλον στην περίπτωση σου έμβρυα . Εφόσον βλέπεις ανάπτυξη μόνο θετικά πρέπει να σκέφτεσαι.  Για 5ημερων δεν μπορώ να σου πω κάτι.  Το μόνο που υποψιάζομαι είναι να είχε εμφύτευτη σε σημείο που δύσκολα βλέπεις με υπερηχο. Την επόμενη φορά να πας και μα έχεις πιει πάρα πολύ νερό όπως την ετ. 

γιατί στη ετ θέλει να πιεις πολύ νερό? Εμένα μου είπαν το αντίθετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Διαβάζω τις συζητήσεις σας εδώ και λίγο καιρό και νιώθω σαν να σας γνωρίζω… εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας και να έρθει το/τα μωράκι/α που τόσο λαχταράμε. Θα σας γράψω κάποια στιγμή και τη δική μου ιστορία, αλλά προέχει να σας ενημερώσω ότι έχω ένα ραντεβού στο τμήμα αποβολών του Έλενα για τη Δευτέρα 11.04 στις 10.00 στο οποίο δε θα πάω. Εάν το χρειάζεται κάποια από εσάς να συνεννοηθούμε πριν το ακυρώσω. Σας ευχαριστώ όλες που υπάρχετε, για τις πολύτιμες πληροφορίες που έχω λάβει, το νοιάξιμό σας η μία για την άλλη και τη δύναμη που διαθέτετε παρά τις όποιες δυσκολίες…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Δεν υπάρχει καθόλου όρεξη να σου πω την αλήθεια,  αλλα και τι να κάνω... 

Αν θέλεις έλα να με αντικαταστήσεις 🤣🤣🤣

Καλέ....!!!!!!!!!!!!! Είσαι σοβαρή?!?!?! Κάν'το όπως θέλεις εσύ και μην συζητάς πολύ για το γάμο δεξια και αριστερά, γιατί θα σε ζαλίσουν όλοι με τις ιδέες τους!

Εγω πάντως θα τα ξαναέκανα όως τα έκανα. Σε χρόνο ντε τε κανόνισα τα πάντα όλα. Μέσα σε 5 μήνες. Αν και μαλώνει η φροιντιν της Γερμανίας, αν ήμουν Σαλόνικα θα τα κάναμε όλα μαζί και όποτε θα μου έλεγες πως δεν έχεις όρεξη, θα σε εβαζα να χορεύεις επι τόπου το "σήμερα γάμος γίνεται" 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αα..εσύ πας να μου φας τη δουλειά  🤣🤣🤣🤣 για κατσε καλά συνονόματη ... @Κατεριναπαπ έχεις υπογράψει συμβόλαιο μαζί νου δεν μπορείς να γλυτώσεις.  Τις προάλλες που δεν ήμουν καλά έψαχνα μπομπονιέρες και την ζάλισα την κοπέλα 🤣🙄🙄

@hope501 θέλεις να συνεργαστούμε;  να σου στέλνω εμπόρευμα από Γερμανία (ξερεςι εσύ τιμές 😉 ) έκανα γάμο με τα όλα το  αγορά νυφικού κτλ στην τιμή των 5000€ 😉 😉  και στην τιμη ήταν φωτογράφος, γλέντι, ζωντανή μουσική κτλ γλίτωσα πολλά από νυφικο, μπομπονιέρες, προσκλητηρια κτλ 

🤣🤣🤣🤣🤣 καταρχήν ευχαριστώ που με κάνετε και γελάω 🤣🤣🤣🤣 κορίτσια μου καθ την θέση μου σας παραχωρω ως νύφη.... Απλά να εξηγηθούμε το παιδί δικό μου 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η E.D. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Διαβάζω τις συζητήσεις σας εδώ και λίγο καιρό και νιώθω σαν να σας γνωρίζω… εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας και να έρθει το/τα μωράκι/α που τόσο λαχταράμε. Θα σας γράψω κάποια στιγμή και τη δική μου ιστορία, αλλά προέχει να σας ενημερώσω ότι έχω ένα ραντεβού στο τμήμα αποβολών του Έλενα για τη Δευτέρα 11.04 στις 10.00 στο οποίο δε θα πάω. Εάν το χρειάζεται κάποια από εσάς να συνεννοηθούμε πριν το ακυρώσω. Σας ευχαριστώ όλες που υπάρχετε, για τις πολύτιμες πληροφορίες που έχω λάβει, το νοιάξιμό σας η μία για την άλλη και τη δύναμη που διαθέτετε παρά τις όποιες δυσκολίες…

Γεια σου κοριτσι μας.

Τέλεια που σκέφτηκες να το ανακοινώσεις!!!! Αν είναι να μην πας επειδή είσαι έγκυος ή για άλλους σοβαρούς λόγους τότε εντάξει. Αν είναι να μην πας όμως επειδη απλα δεν πας, τότε κράτησε το. Είναι φοβερό ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κι εγω παίρνω αντίπηκτικές! Θα ρωτησω σημερα το βραδυ τον γιατρο μηπως και πρεπει να τις κοψω!! 

Επειδή διάβασα ότι έχεις αιμορραγίες, παίρνεις και αντιπηκτικές και salospir? Γιατί εμένα ο τωρινός γιατρός που τον ρώτησα αν είναι να πάρω και salospir όπως έκανε ο προηγούμενος που μου έδινε και τα 2 ήταν κατηγορηματικός! Με τίποτα μου λέει αντιπηκτικές και salospir μπορεί να προκαλέσει αιμορραγία! Εγω κάνω μόνο αντιπηκτικές. Δεν ξέρω αν σε βοήθησα, ελπίζω πραγματικά να σου περάσουν σύντομα και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου! Σου στέλνω αγάπη και θετική ενέργεια! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

θα αναμετρηθούμε😂😂😂 δωρεαν προσκλητήρια τα οποία τα σχεδίασα και μόνη μου. Νυφικό χειροποιητο όπως το ήθελα....ουτε 1000 ευρω... είμαι καλη σου λεω😂😂 αχαχαχα δεν θα στην φαω τη δουλειά. Βρίσκεται Σαλόνικα το κορίτσι μας. Εκεί μόνο για χειροποίητο νυφικό μπορώ να τη στείλω @Κατεριναπαπ 

Πάντως αν έβρισκα άνθρωπο που έχει ζήλο για επιχείρηση πίστεψε με θα το έκανα. Οποιαδήποτε δουλειά/επιχείρηση. Αλλά οι περισσότεροι φοβούνται και μόνη μου να κάνω κάτι δεν θα το ήθελα γιατί μ'αρέσει να συζητάω ιδέες (δεν έχω το μπατζετ για τελείως μόνη)

Επίσης να σου πω εεεεε..... συνονόματη μόνο στο Nickname εγώ😉😉 σου αφήνω τη μοναδικότητα στο όνομα.

Περιττω να σου πω αν ακούσεις τις από  @Παρασκευαιδου θα πάθεις πλάκα! 

Οσο για το χειροποίητο,  το σκέφτηκα και αυτό,  μετά τι θα το κάνω όμως? Χρειάζεται κάπου ? Μόνο αν ντυθω στα καρναβάλια νύφη... κορίτσια boho νυφικό θέλω, να το έχετε στα υπόψιν 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μια χαρά είσαι κορίτσι μου!! Την προλακτίνη σου βελτίωσε για να κάνεις καλή ωορρηξία, δεν είναι το πρόβλημα στο αποθεματικό σου! Πήγαινε σε ενδοκρινολόγο να σε βάλει να επαναλάβετε τις εξετάσεις (ίσως με ρυθμό προλακτίνης, ρώτα το) και εφόσον η προλακτίνη παραμένει ανεβασμένη θα σου δώσει ένα χαπακι να την ρίξετε και σε λίγους μήνες θα είσαι πάλι έγκυος!! Παίζει ρόλο να ξέρεις και το αν θηλάζεις.. Και για τον γυναικολόγο θα σου πρότεινα να πάρεις και άλλη γνώμη.. δεν είναι δυνατόν βλέποντας αυτές τις εξετάσεις να σου μιλάει για αποθεματικό ωαρίων!! Το βρήκαμε όλοι νέα μόδα..! Ναι μεν η ΑΜΗ είναι σχετικά χαμηλή για την ηλικία σου αλλά σίγουρα δεν είναι αυτός ο παράγοντας! Μια χαρά είναι! Χαλάρωσε λοιπόν όλα καλά, απλά πάρε και άλλη γνώμη για να μην σου πω να τον αλλάξεις..
    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...