Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μπήκα στο αμαξι και ο άντρας μου με ρώτησε πόσοι ήμαστε τώρα εδώ μέσα 😂😂😂😂😜😜😜😜

 

Τα έμβρυακια μου είναι πολύ πολύ καλά 

Τι ένα 8 κυττάρων  τέλειο και το άλλο αναπτύχθηκε μέχρι να πάει η μαμά να το πάρει και είναι και αυτό 8 κυττάρων  σοκ έπαθα.  Αυτή είναι η κόρη σίγουρα 🤣🤣🤣

Αντε με το καλο όλα!!!!!τέλεια θα πάνε όπως το θες!!!!!πολλές πολλές ευχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η lilian90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 

Αν έχει κάποια σχετική εμπειρία, διάβασα σήμερα κατά τύχη για τις βιταμίνες ovamax ότι τις έχουν χρησιμοποιήσει πολλές κοπέλες πριν από εξωσωματική και είχαν καλά αποτελέσματα.

Ρωτησα τον γιατρό μου αλλά γενικά δεν είναι υπέρ των συμπληρωμάτων. Μου είπε οτι περα από τους ψυχολογικούς λόγους δεν περιμένει να μου κάνουν κατι γιατί με μένα είναι όλα καλά και πάμε σε εξωσωματική λογω σπέρματος.

Καλώς εχόντων των πραγμάτων ξεκινάμε σε έναν μήνα και κάτι και σκεφτόμουν ότι θα ήθελα να έχω τις καλύτερες προϋποθέσεις και γιατί όχι να έχω όσο το δυνατόν πιο ποιοτικά ωαρια.

Επειδή είναι λίγο ακριβές το σκέφτομαι λίγο, τις έχει χρησιμοποιήσει κάποια;

Εγώ κορίτσι μου έχω καταπιεί 2 κουτιά,  όντως είναι ακριβουτσικες και το κουτί το μεγάλο είναι για 1 μήνα, οσο τις έπαιρνα 2 πρωί 2 βράδυ απο το μήνα και πάνω άρχισαν να με ενοχλούν, σαν ζαλάδα σαν υποτονια ενα πράγμα, απλα μείωσα τη δόση και ολα καλά!! Εμένα μου τις πρότεινε  ο γυναικολόγος και ο εξωσωματιστης εγκρίνει.. το σίγουρο είναι οτι έχει μια μίξη βιταμινών κτλπ τα οποία βοηθούν γενικότερα τον οργανισμό, το σίγουρο είναι οτι μονο κακο δεν θα σου κάνουν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γτ είχαμε αμφιβολία εδω;; εγω δεν είχα ούτε για δειγμα :-)

Ευχαριστώ πολύ αμήν 🙏🙏🙏

Γιουπιιιιιιιι μεγάλωσε η οικογένεια...Άντε με το καλό να δούμε και μια χοριακη τεράστια!!! 

Οσο για τις εξετάσεις,  εεε ένα άγχος έως μεγάλο το είχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

αυριο θα παω 

αν και ειμαι σε μεγαλη καταθλιψη πολύ χαλια

ο αντρας μου με  covid ακομα θερικος, δεν εχω εναν ανθρωπο να με παρει αγκαλια να πω το πόνο μου και να με καταλάβει , να παρει το βαρος απο πάνω μου

Αχ να μπορούσα να σε κάνω μια μεγάλη αγκαλιά...🙌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εγώ κορίτσι μου έχω καταπιεί 2 κουτιά,  όντως είναι ακριβουτσικες και το κουτί το μεγάλο είναι για 1 μήνα, οσο τις έπαιρνα 2 πρωί 2 βράδυ απο το μήνα και πάνω άρχισαν να με ενοχλούν, σαν ζαλάδα σαν υποτονια ενα πράγμα, απλα μείωσα τη δόση και ολα καλά!! Εμένα μου τις πρότεινε  ο γυναικολόγος και ο εξωσωματιστης εγκρίνει.. το σίγουρο είναι οτι έχει μια μίξη βιταμινών κτλπ τα οποία βοηθούν γενικότερα τον οργανισμό, το σίγουρο είναι οτι μονο κακο δεν θα σου κάνουν !

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου ελπίζω να αντέξεις μέχρι τις 19. Το αποτέλεσμα θα σε ανταμείψει για την  υπομονή σου. Τέλεια τα νέα σου! Καλή χαλάρωση τώρα!

@Salvation78 ελπίζω και θέλω να πιστεύω ότι αύριο θα έχεις υπέροχα νέα και ότι θα ανατραπεί αυτή η κατάσταση. 

@TRigirl πήρες τα αποτελέσματα?

@Κατεριναπαπ Κατερινάκι μου γλυκό είδες που όλα είναι καλά? Ένα τυχαίο γεγονός ήταν την προηγούμενη φορά και την επόμενη θα πάνε όλα τέλεια! Τώρα μπορείς να ψάξεις το νυφικο σου χωρίς αγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

αυριο θα παω 

αν και ειμαι σε μεγαλη καταθλιψη πολύ χαλια

ο αντρας μου με  covid ακομα θερικος, δεν εχω εναν ανθρωπο να με παρει αγκαλια να πω το πόνο μου και να με καταλάβει , να παρει το βαρος απο πάνω μου

Να έρθω να σε παρω αγκαλια!!! Είμαι και είμαστε όλες εδω... Πες μου πως περνας τη μέρα σου. Τι έκανες? Το ΣΚ? Έπηξες στην ταινία και σειρά να ξεχαστείς? Η μόνο κουβαρι στο κρεβατι/καναπέ τυλιγμένη με κουβερτούλα και με στενάχωρες σκέψεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

αυριο θα παω 

αν και ειμαι σε μεγαλη καταθλιψη πολύ χαλια

ο αντρας μου με  covid ακομα θερικος, δεν εχω εναν ανθρωπο να με παρει αγκαλια να πω το πόνο μου και να με καταλάβει , να παρει το βαρος απο πάνω μου

Βρε κοριτσάκι μου και εμείς εδώ γτ ημαστε; μόνο για τα λέμε τα χαζουλια να γελάμε; οχι φυσικά. Έχεις όλες εμάς έστω και νοητά όλες μας θέλουμε να σε πάρουμε αγκαλίτσα.παρολα αυτά θέλω να μου κάνεις και μια χάρη ξέρω η αγωνία στο κόκκινο αλλά μη στεναχωριέσαι χωρίς να έχεις σίγουρα αποτέλεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Βρε κοριτσάκι μου και εμείς εδώ γτ ημαστε; μόνο για τα λέμε τα χαζουλια να γελάμε; οχι φυσικά. Έχεις όλες εμάς έστω και νοητά όλες μας θέλουμε να σε πάρουμε αγκαλίτσα.παρολα αυτά θέλω να μου κάνεις και μια χάρη ξέρω η αγωνία στο κόκκινο αλλά μη στεναχωριέσαι χωρίς να έχεις σίγουρα αποτέλεσματα

🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Να έρθω να σε παρω αγκαλια!!! Είμαι και είμαστε όλες εδω... Πες μου πως περνας τη μέρα σου. Τι έκανες? Το ΣΚ? Έπηξες στην ταινία και σειρά να ξεχαστείς? Η μόνο κουβαρι στο κρεβατι/καναπέ τυλιγμένη με κουβερτούλα και με στενάχωρες σκέψεις??

🧡 Ποιές  σειρες εδώ αν μπορούσα να μη σηκωθω ουτε για τουαλετα δε θα πηγαινα πουθενα αστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

αυριο θα παω 

αν και ειμαι σε μεγαλη καταθλιψη πολύ χαλια

ο αντρας μου με  covid ακομα θερικος, δεν εχω εναν ανθρωπο να με παρει αγκαλια να πω το πόνο μου και να με καταλάβει , να παρει το βαρος απο πάνω μου

Νοητή αγκαλιά και όλη μου την θετική ενέργεια ♥️

Είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό το ξέρουμε όλες πολύ καλά. Είμαστε εδώ για να μοιραστεί το βάρος κι όσο μπορούμε να σε ελαφρύνουμε.

Ότι σκέφτεσαι να το μοιράζεσαι γιατί ακόμα κι ως καινούρια εδώ έχω καταλάβει ότι πάντα υπάρχει κάποια να σε ακούσει και να σε βοηθήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μπήκα στο αμαξι και ο άντρας μου με ρώτησε πόσοι ήμαστε τώρα εδώ μέσα 😂😂😂😂😜😜😜😜

 

Τα έμβρυακια μου είναι πολύ πολύ καλά 

Τι ένα 8 κυττάρων  τέλειο και το άλλο αναπτύχθηκε μέχρι να πάει η μαμά να το πάρει και είναι και αυτό 8 κυττάρων  σοκ έπαθα.  Αυτή είναι η κόρη σίγουρα 🤣🤣🤣

Με το καλό! Σε θελουμε δυνατή και ακμαία τις μέρες που έρχονται! Πες μας πότε αρχίζεις τεστ να αρχίσουμε να στοκάρουμε τσόκαρα 🤣

ειμαι σίγουρη ότι θα έχεις νουμεράρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

🧡 Ποιές  σειρες εδώ αν μπορούσα να μη σηκωθω ουτε για τουαλετα δε θα πηγαινα πουθενα αστα...

Θυμάσαι καμια χαζο σειρά που έβλεπες παλια; πχ πάρα πέντε κτλ ε.. καιρός να την μάθεις να μας λες τις αστείες ατάκες της. Θα σε βάλω εγώ σε πρόγραμμα:-* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lucia79 είπε:

Με το καλό! Σε θελουμε δυνατή και ακμαία τις μέρες που έρχονται! Πες μας πότε αρχίζεις τεστ να αρχίσουμε να στοκάρουμε τσόκαρα 🤣

ειμαι σίγουρη ότι θα έχεις νουμεράρα!

Τι δεν έπρεπε να ξεκινήσω από εχθές 😂😂😂 @twinkletwinlkle με παρέσυρες , μπερδεύτηκα και εκνα από εχθές χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Βρε κοριτσάκι μου και εμείς εδώ γτ ημαστε; μόνο για τα λέμε τα χαζουλια να γελάμε; οχι φυσικά. Έχεις όλες εμάς έστω και νοητά όλες μας θέλουμε να σε πάρουμε αγκαλίτσα.παρολα αυτά θέλω να μου κάνεις και μια χάρη ξέρω η αγωνία στο κόκκινο αλλά μη στεναχωριέσαι χωρίς να έχεις σίγουρα αποτέλεσματα

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η lilian90 είπε:

Νοητή αγκαλιά και όλη μου την θετική ενέργεια ♥️

Είναι πολύ δύσκολο όλο αυτό το ξέρουμε όλες πολύ καλά. Είμαστε εδώ για να μοιραστεί το βάρος κι όσο μπορούμε να σε ελαφρύνουμε.

Ότι σκέφτεσαι να το μοιράζεσαι γιατί ακόμα κι ως καινούρια εδώ έχω καταλάβει ότι πάντα υπάρχει κάποια να σε ακούσει και να σε βοηθήσει

❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Θυμάσαι καμια χαζο σειρά που έβλεπες παλια; πχ πάρα πέντε κτλ ε.. καιρός να την μάθεις να μας λες τις αστείες ατάκες της. Θα σε βάλω εγώ σε πρόγραμμα:-* 

Σας θαυμάζω και σας νοιάζομαι όλες  αλλά μέσα σε αυτή την αισιόδοξη μέρα για σένα να ψάχνεις κάτι να μου πεις... 

Έχετε όλες μεγάλειο ψυχής και σας ευχαριστώ θερμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@TRigirl συγχαρητηρια για την χοριακη , ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη! 

@Παρασκευαιδου μαναρι!!!!!! Πολυ ευχαριστα τα νεα σου ,καλη ξεκουραση τωρα ηρεμια - οχι τεστ- και να δεις οτι το Πασχα θα χοροπηδας , αγιες μερες θα ναι!!!!

@Κατεριναπαπκατερινιω μπραβο ρε για τις εξετασεις! Εγω απ την αρχη πιστευα οτι μαλλον δεν θα ναι κατι κακο, απλα ετυχε να γινει... Να δεις που την επομενη θα πιασει και ερθει/ ουν το/ τα μωρακι/α...στο ευχομαι ολοψυχα γιατι δεν θα ξεχασω εκει την αγωνια σου και την ανωμαλη προσγειωση.. ολα θα πανε καλα!!!!! 

@Luna777 τα νεα σου ακουγονται πολυ σουπερ...δεν ξερω αλλα στανταρακι σε εχω... 

@Ανθη7 δεν σχολιασα τιποτα τοσες μερες γιατι εγω ακομα περιμενω ... Εβλεπα ομως μια αισιοδοξια μεσα στα προβληματα και ενα θαρρος για συνεχεια που το ζηλεψα! Ολα γινονται και ολα ανατρεπονται και ολα πετυχαινονται καποια στιγμη .. το ξες καλυτερα απο μενα! 

Υπολοιπες καλες υπομονες και καλη  επιτυχια σε οτι περιμενετε.. . 

Σας διαβαζω αλλα ειμαι λιγο σκατα με τον φρονιμιτη παρεα με την περιοδο και εχασα το κεφι μου... Ευχαριστω παντως για τις πρωινες ευχες για την επιτροπη.. ελπιζω να με περασουν γιατι μετα θα κλαιω σαν γατι σε μια ακρουλα.. 😋😋

Α! Βγηκαν τα αιματολογικα και οι βιταμινες.. καλες βγηκαν..φυλλικο το κοβω γιατι ειμαι πανω απ το οριο... Το απογευμα περιμενω αμη και να πω την αληθεια φοβαμαι να την δω γατι θα αγχωθω .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο...... Η απο πανω μου εχει δυο παιδακια ..το ενα νινακι..μαθαινω τις προαλλες η γυναικα του ιδιοκτητη που μενει στον πανω οροφο εγκυος στο δευτερο, την Παρασκευη μπαινοντας στην πολυκατοικια βλεπω την απο κατω εγκυο...ειχα να την δω καιρο και δεν το περιμενα.. μπαινω σαββατο στην εισοδο πετυχαινω τον διπλανο μου λεει νοικιασαν αλλου και μετακομιζαν, βλεπω παραδιπλα τον ιδιοκτητη λεει νοικιαστηκε το σπιτι ηδη απο ενα ζευγαρι περιμενουν και μωρο... Λεω τι γινεται ρε? Με περικυκλωσαν εγκυμονουσες... Αυτο φερνει καθολου τυχη? Η θα ακουω απο παντου μωρα μονο??? 🙄🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

@TRigirl συγχαρητηρια για την χοριακη , ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη! 

@Παρασκευαιδου μαναρι!!!!!! Πολυ ευχαριστα τα νεα σου ,καλη ξεκουραση τωρα ηρεμια - οχι τεστ- και να δεις οτι το Πασχα θα χοροπηδας , αγιες μερες θα ναι!!!!

@Κατεριναπαπκατερινιω μπραβο ρε για τις εξετασεις! Εγω απ την αρχη πιστευα οτι μαλλον δεν θα ναι κατι κακο, απλα ετυχε να γινει... Να δεις που την επομενη θα πιασει και ερθει/ ουν το/ τα μωρακι/α...στο ευχομαι ολοψυχα γιατι δεν θα ξεχασω εκει την αγωνια σου και την ανωμαλη προσγειωση.. ολα θα πανε καλα!!!!! 

@Luna777 τα νεα σου ακουγονται πολυ σουπερ...δεν ξερω αλλα στανταρακι σε εχω... 

@Ανθη7 δεν σχολιασα τιποτα τοσες μερες γιατι εγω ακομα περιμενω ... Εβλεπα ομως μια αισιοδοξια μεσα στα προβληματα και ενα θαρρος για συνεχεια που το ζηλεψα! Ολα γινονται και ολα ανατρεπονται και ολα πετυχαινονται καποια στιγμη .. το ξες καλυτερα απο μενα! 

Υπολοιπες καλες υπομονες και καλη  επιτυχια σε οτι περιμενετε.. . 

Σας διαβαζω αλλα ειμαι λιγο σκατα με τον φρονιμιτη παρεα με την περιοδο και εχασα το κεφι μου... Ευχαριστω παντως για τις πρωινες ευχες για την επιτροπη.. ελπιζω να με περασουν γιατι μετα θα κλαιω σαν γατι σε μια ακρουλα.. 😋😋

Α! Βγηκαν τα αιματολογικα και οι βιταμινες.. καλες βγηκαν..φυλλικο το κοβω γιατι ειμαι πανω απ το οριο... Το απογευμα περιμενω αμη και να πω την αληθεια φοβαμαι να την δω γατι θα αγχωθω .. 

Σευχαριστω πολυ για τα λόγια σου.τι να κανω!προσπαθώ να αποκτήσω κίνητρα κ στόχους να κοιτάω προς τα εκεί γιατί άμα μείνω στο πρόβλημα δε θα σηκωθώ πότε από το πάτωμα.απλα η ψυχαναγκαστικη μου προσωπικοτητα με έχει βάλει τώρα δτο mood ψάχνω τα πάντα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Σευχαριστω πολυ για τα λόγια σου.τι να κανω!προσπαθώ να αποκτήσω κίνητρα κ στόχους να κοιτάω προς τα εκεί γιατί άμα μείνω στο πρόβλημα δε θα σηκωθώ πότε από το πάτωμα.απλα η ψυχαναγκαστικη μου προσωπικοτητα με έχει βάλει τώρα δτο mood ψάχνω τα πάντα......

Ναι σωστη η τακτικη σου , και εγω ετσι κανω στα πεσιματα , μετατοπιζομαι για αλλου εστω και ψυχαναγκαστικα... Θα ηρεμησει αυτο και θα ξεφουσκωσει καπου παρακατω.. αλλα μην πεσεις με τα μουτρα και αγχωθεις μετα απ τις πολλες εξετασεις...βαλε λιγη λογικη και πανε ταξιδακι που ειπε ο αντρας σου γιατι θα βγεις για λιγο εξω απ αυτο .  Στο κατω κατω ρε συ μια αποτυχια η πρωτη σου ειναι ( αν ειναι) .. οπως βλεπεις συχνο ειναι... Κ οσο διαβασα λιγο ησουν και λιγο ανοργανωτη στην προσπαθεια .. θα πας την επομενη πιο καλα και θα πανε καλυτερα τα πραγματα. Επειδη καπου ειχα διαβασει για δανεικο , εγω θα προτεινα να δοκιμασεις ξανα με δικα σου .. μια προσπαθεια = τιποτα νομιζω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

🧡 Ποιές  σειρες εδώ αν μπορούσα να μη σηκωθω ουτε για τουαλετα δε θα πηγαινα πουθενα αστα...

Επειδή είμαι σίγουρη πως είσαι και το τι κάνεις. Ξέρω πολύ καλά το συναίσθημα αυτό. Κουλουριασμένη και να μην κουνιέμαι. Αλλά πίστεψε με, δεν βγάζει πουθενά. Ότι και να σου πω ομως δε θα το ακούσεις. Αυτή τη στιγμη είναι σαν να μιλάω στον εαυτό μου. Ο σύζυξ τι λέει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ασχετο...... Η απο πανω μου εχει δυο παιδακια ..το ενα νινακι..μαθαινω τις προαλλες η γυναικα του ιδιοκτητη που μενει στον πανω οροφο εγκυος στο δευτερο, την Παρασκευη μπαινοντας στην πολυκατοικια βλεπω την απο κατω εγκυο...ειχα να την δω καιρο και δεν το περιμενα.. μπαινω σαββατο στην εισοδο πετυχαινω τον διπλανο μου λεει νοικιασαν αλλου και μετακομιζαν, βλεπω παραδιπλα τον ιδιοκτητη λεει νοικιαστηκε το σπιτι ηδη απο ενα ζευγαρι περιμενουν και μωρο... Λεω τι γινεται ρε? Με περικυκλωσαν εγκυμονουσες... Αυτο φερνει καθολου τυχη? Η θα ακουω απο παντου μωρα μονο??? 🙄🙄🙄🙄

Αχαχαχα στην κυριολεξία περικυκλωμένη. 
Εγώ θα το εκλάβω ως τύχη αυτό. Cross Fingers 🤞🏾
Όσος για το φυλλικό σου είπε να το κόψεις; Αν όχι δεν το κόβεις. Δεν μας πειράζει να είναι πάνω από το όριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η hope501 είπε:

Αχαχαχα στην κυριολεξία περικυκλωμένη. 
Εγώ θα το εκλάβω ως τύχη αυτό. Cross Fingers 🤞🏾
Όσος για το φυλλικό σου είπε να το κόψεις; Αν όχι δεν το κόβεις. Δεν μας πειράζει να είναι πάνω από το όριο. 

Δεν μιλησα με γυναικολογο ακομα λογω του χαλι που ειμαι με το δοντι.. μιλησα με τον θειο μου λιγο ειναι παθολογος και να σου πω την αληθεια μου ειπε παρε δεν πειραζει... Αλλα εγω χεζομαι μην πεθανω ..  αρχισαμ τα οργανα με τους φοβους και τους παραλογισμους μου τωρα που βαδιζω προς το ιατρικο κομματι της διαδικασιες .. θα κλαψουν μανουλες οταν κανω διεγερση εγω απ τους φοβους ... Μακαρι να ναι τυχερο αυτο γιατι στενευει ο κλοιος... Ευτυχως η αλλη στον πρωτο γεννησε και δεν θα βλεπω και αλλη κοιλια... Σου λεω ολη η πολυκατοικια χαμος! Ειναι η χρονια μαλλον  .. 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Δεν μιλησα με γυναικολογο ακομα λογω του χαλι που ειμαι με το δοντι.. μιλησα με τον θειο μου λιγο ειναι παθολογος και να σου πω την αληθεια μου ειπε παρε δεν πειραζει... Αλλα εγω χεζομαι μην πεθανω ..  αρχισαμ τα οργανα με τους φοβους και τους παραλογισμους μου τωρα που βαδιζω προς το ιατρικο κομματι της διαδικασιες .. θα κλαψουν μανουλες οταν κανω διεγερση εγω απ τους φοβους ... Μακαρι να ναι τυχερο αυτο γιατι στενευει ο κλοιος... Ευτυχως η αλλη στον πρωτο γεννησε και δεν θα βλεπω και αλλη κοιλια... Σου λεω ολη η πολυκατοικια χαμος! Ειναι η χρονια μαλλον  .. 😜

Μα μια από εμάς είσαι χαχαχ προσοχή μη γίνεις Παρασκευαιδου.  

Να σου χαϊδεύουν την κοιλιά οι έγκυες έτσι κάνουν στην Ινδονησία και έτσι μου έκανε μια κοπέλα και ήμουν λέω πιάνει χαχαψαψ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Σας θαυμάζω και σας νοιάζομαι όλες  αλλά μέσα σε αυτή την αισιόδοξη μέρα για σένα να ψάχνεις κάτι να μου πεις... 

Έχετε όλες μεγάλειο ψυχής και σας ευχαριστώ θερμα

Τι λες βρε κορίτσακι μου... έχεις το ζόρι σου και εμείς θα πετάμε χαρταετό ; 

Όταν φοράμε τα ίδια παπούτσια όλες μας ξέρουμε που μας πονάει. 

 

Λοιπόν σε ακούω τι ταινία θα δεις.. πρόσεξε μέχρι 07.04 εχου αρκετό χρόνο.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...