Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!!
Εχουν περασει μερες και δεν σας εχω διαβασει και εχω χασει τα τελευταία νεα!!!
@TRigirl ζήτωωωω!!! Μια χαρα για αρχή!
@skorpina78Σταματα να αγχωνεσαι!!!
@Salvation78 Τα δικά σου νεα? Καπου χαθηκα στις σελίδες και δεν ξε΄ρω....πως είσαι?
@Nefeliap Γκουρου τι κάνεις??? Πως ειναι τα μικρά σου???

Εγώ ακόμα δεν ξεκίνησα ακόμα. Θα σας ενημερώσω...

Σας φιλώ γλυκά όλες και σας εύχομαι καλό μήνα και με τα καλύτερα αποτελέσματα για όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια μου, νομίζω ότι μου κάνουν πλάκα επειδή είναι πρωταπριλιά!!! Θέλω να κλάψω πραγματικά…. Έχω αγχωθεί τόσο όλη την ημέρα!! Δεν έχετε ιδέα! Και καθυστερούν να με πάρουν,  μου είχαν πει 2-3 και έχει πάει 3 και τίποτα. Ξεκινάω να τους παίρνω τηλ και βγαίνει συνέχεια τηλεφωνητής.Μπορεί μα πήρα και 30 φορές.  Παίρνω το αμάξι και πάω από εκεί σαν την τρελή- σημείωση μένω νότια προάστια και αυτό είναι βόρεια! Κανείς στην γραμματεία - Χτυπάω κουδούνια μου απαντάνε, τους λέω περιμένω μια χοριακή από τις 7:30 το πρωί!!! Μου λένε θα σας πάρουμε τηλ εμείς,  άργησαν τα αποτελέσματα από Βιοιατρική. Να μην σας τα πολυλογώ με πήραν αμεσως,  η χοριακή είναι θετική μόλις 50!!! Αλλά είναι θετική. Μακάρι να πάει καλά Χριστέ μου! Ακόμη δεν το πιστεύω….!

Ενα βήμα την φορά. 🙏
Σας ευχαριστώ κορίτσια, μακάρι όλες μας να πάμε καλά γιατί είναι τόσο ψυχοφθόρο όλο αυτό που ζούμε! 
Σας ευχαριστώ και πάλι πολύ! ❤️❤️❤️

Μπράβο κορίτσι μου! Όπως είπες βήμα βήμα! Όλα καλά θα πάνε! ♥️

Για μένα κορίτσια ο Απρίλιος δε μου μπήκε καλά! Απο το μεσημέρι βλεπω κοκκινο ανοιχτο αίμα στο σκούπισμα κ εχω φοβερούς πόνους περιόδου! Πήρα την κλινική κ μου είπαν απο μακριά δε μπορούν να μου πουν κατι! Δε ξερω τι να σκεφτω; Είναι προεόρτιο αποβολής ή ο οργανισμός μου αποβάλλε απο μόνος του τον ενα απο τους 2 σακους που ήταν αδειος; Είμαι μεσα στην απελπισία!! Φοβάμαι κορίτσια μου! Φοβάμαι πολύ! Και όσο συνεχίζω να πονάω και να βλέπω αίμα πονάω ακόμα πιο πολύ! Είμαι χάλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσι μ γλυκο μακαρι αλλα βαραω 39 αρια απο χθες κ ειμαι κ τριπλα εμβολιασμενη

Ωχ κατάλαβα...υπομονή και θα περάσει και αυτό. Πολλά υγρά, φρούτα και καμια σουπίτσα ή φιδέ. Βάλε τον αντρούλη σου να κάνει τον νοσηλευτή και μείνε ξάπλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Όπως είπες βήμα βήμα! Όλα καλά θα πάνε! ♥️

Για μένα κορίτσια ο Απρίλιος δε μου μπήκε καλά! Απο το μεσημέρι βλεπω κοκκινο ανοιχτο αίμα στο σκούπισμα κ εχω φοβερούς πόνους περιόδου! Πήρα την κλινική κ μου είπαν απο μακριά δε μπορούν να μου πουν κατι! Δε ξερω τι να σκεφτω; Είναι προεόρτιο αποβολής ή ο οργανισμός μου αποβάλλε απο μόνος του τον ενα απο τους 2 σακους που ήταν αδειος; Είμαι μεσα στην απελπισία!! Φοβάμαι κορίτσια μου! Φοβάμαι πολύ! Και όσο συνεχίζω να πονάω και να βλέπω αίμα πονάω ακόμα πιο πολύ! Είμαι χάλια!!

Δεν μπορείς να πας να σε δουν από κοντά; Ενέσιμη προγεστερόνη κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσι μ γλυκο μακαρι αλλα βαραω 39 αρια απο χθες κ ειμαι κ τριπλα εμβολιασμενη

Περαστικά κοπέλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Όπως είπες βήμα βήμα! Όλα καλά θα πάνε! ♥️

Για μένα κορίτσια ο Απρίλιος δε μου μπήκε καλά! Απο το μεσημέρι βλεπω κοκκινο ανοιχτο αίμα στο σκούπισμα κ εχω φοβερούς πόνους περιόδου! Πήρα την κλινική κ μου είπαν απο μακριά δε μπορούν να μου πουν κατι! Δε ξερω τι να σκεφτω; Είναι προεόρτιο αποβολής ή ο οργανισμός μου αποβάλλε απο μόνος του τον ενα απο τους 2 σακους που ήταν αδειος; Είμαι μεσα στην απελπισία!! Φοβάμαι κορίτσια μου! Φοβάμαι πολύ! Και όσο συνεχίζω να πονάω και να βλέπω αίμα πονάω ακόμα πιο πολύ! Είμαι χάλια!!

Το ένα από τους δυο θα είναι κοπέλα μου δεν σου είπε να κανείς κάποια ένεση; Σε ποιο κέντρο είσαι; Εύχομαι όλα να πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβοοοοο! Είδες που δεν πρέπει να εμπιστευόμαστε 100% τα τεστ???? Όλες πρέπει να τα ακούμε αυτα, και κυρίως η @Παρασκευαιδου που είναι ικανή να τα έχει αρχίσει από σήμερα μπας και πετύχουν κανενα ανεμογκάστρι!
Με το καλό περιμένουμε τους διπλασιασμούς τώρα, μη σε νοιάζει το 50, έχει συμβεί και σε άλλες. Σημασία έχει πως θα ανεβαίνει. 
Αφηνω ασχολίαστο το ποσες ώρες περίμενες, το άγχος, τα νεύρα κλπ…απαράδεκτοι,,,αλλά χαλάλι αν είναι να ακούς τέτοια αποτελέσματα ❤️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Τέλεια!μπράβο κορίτσι μου αντε καλοί διπλασιασμοι κ καλοί υπερηχοο!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Δώσε την λιακάδα που θέλουμε τον Απρίλιο!!

μπράβο κορίτσι μου όμορφο!!

Καλούς διπλασιασμούς τώρα να πάνε όλα τέλεια. ❤️❤️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

1000 μπράβο αντε άξιζε το κόπο η αναμονη

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η N.Angel είπε:

Μπραβο!!!! Καλους διπλασιασμους!! Να που τα τεστ βγαινουν λαθος μερικες φορες!! Αντε να ακουμε ευχαριστα να παιρνουμε τα πανω μας!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου καλούς διπλασιασμού. Να μας φυλάς την σκυτάλη κλωσισε την καλά την έχουμε Ναγκη καλά κλωσιμενη. 

Σε έχω πει ότι μου έφτιαξες την μέρα γέλασα με την ψυχή μου. 

Σόλο δε θα πεις τίποτα με μπότες τώρα...

Στείλτε. Μμ

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

Μπράβο!!! Ε μα, αυτά τα τεστ πια, για πέταμα είναι. Έρχεται το πρώτο τοξοτάκι της ομαδούλας. Καλούς διπλασιασμούς να έχεις! 💗

Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου κι εύχομαι όλες μα όλες μας να πετύχουμε. ❤️❤️❤️
Συγνώμη αν ξεχνάω καμιά σας! 
Ανησυχώ που είναι τόσο χαμηλή η χοριακή -γι’ αυτό δεν έδειξε το τεστ μάλλον- αλλά θέλω να σκέφτομαι θετικά,  ότι ήρθε για να μείνει αυτό το μωράκι. Όντως ξέρετε περιπτώσεις με χαμηλή χοριακή που εξελίχθηκαν καλά γιατί έβαλα και βλαστοκύστες..  Το κορίτσι που είχε χαμηλή πως πάει; Δεν μας ξαναμίλησε; 

στις πριν 29 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Όπως είπες βήμα βήμα! Όλα καλά θα πάνε! ♥️

Για μένα κορίτσια ο Απρίλιος δε μου μπήκε καλά! Απο το μεσημέρι βλεπω κοκκινο ανοιχτο αίμα στο σκούπισμα κ εχω φοβερούς πόνους περιόδου! Πήρα την κλινική κ μου είπαν απο μακριά δε μπορούν να μου πουν κατι! Δε ξερω τι να σκεφτω; Είναι προεόρτιο αποβολής ή ο οργανισμός μου αποβάλλε απο μόνος του τον ενα απο τους 2 σακους που ήταν αδειος; Είμαι μεσα στην απελπισία!! Φοβάμαι κορίτσια μου! Φοβάμαι πολύ! Και όσο συνεχίζω να πονάω και να βλέπω αίμα πονάω ακόμα πιο πολύ! Είμαι χάλια!!

Ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να πάνε όλα καλά 🙏

Μην ανησυχείς, αφού οι χοριακές σου είναι τέλειες. Γιατί δεν πας να σε δει ένας γιατρός εκεί που είσαι. Γιατί θυμάμαι ότι είσαι επαρχία. Να σου κάνει έναν υπέρηχο, να σε καθησυχάσει. Μπορεί να απέβαλλες τον έναν σάκο τον κενό που έλεγες, γι’ αυτό η αιμορραγία. Γνώμη μου είναι όμως να μην το αφήσεις αφού πονάς κιολας.. όλα καλά θα πάνε, σκέψου θετικά Μια αγκαλιά  ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Όπως είπες βήμα βήμα! Όλα καλά θα πάνε! ♥️

Για μένα κορίτσια ο Απρίλιος δε μου μπήκε καλά! Απο το μεσημέρι βλεπω κοκκινο ανοιχτο αίμα στο σκούπισμα κ εχω φοβερούς πόνους περιόδου! Πήρα την κλινική κ μου είπαν απο μακριά δε μπορούν να μου πουν κατι! Δε ξερω τι να σκεφτω; Είναι προεόρτιο αποβολής ή ο οργανισμός μου αποβάλλε απο μόνος του τον ενα απο τους 2 σακους που ήταν αδειος; Είμαι μεσα στην απελπισία!! Φοβάμαι κορίτσια μου! Φοβάμαι πολύ! Και όσο συνεχίζω να πονάω και να βλέπω αίμα πονάω ακόμα πιο πολύ! Είμαι χάλια!!

Πανε σε ένα εφημερεύον νοσοκομείο ή σε κάποια κλινική πλήρωσε λιγακι κάνε έναν υπερηχο για να είσαι ήρεμη.  Θυμησε μου σε ποια εβδομάδα εισαι; 

Να ξες ότι όταν θα αλλάζεις μήνα πχ τώρα κοντά στο 8 συμβαίνει να έχουμε αίμα γτ μεγαλώνει η μήτρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

χαχχαχχαχχα μα τη ρουφιάνα μπήκα να χαζέψω να μου φτιαξετε τη μέρα και ξεκίνησε τις τρελες....

Ελα σου αρέσει καταβαθος να κάνω τρελές .. τέτοια κουφά μονο η Παρασκευαιδου  . 

Λοιπόν προμηθεύτηκα σύριγγα.. χωρίς βελόνα..  ξέρετε τι θα κανω; @BlackCat @twinkletwinlkle κτλ... 

Θα βάλω κόλλα. 😂😂😂😂😂 

Τωρα σοβαρού και αστείου ..

Τη Δευτέρα θα πάρει ο αντρας μου τηλ και θα μιλήσει ο ίδιος ξέρει ότι 2 βάζουμε και τα υπόλοιπα κατάψυξη (αν θα έχουμε) εγώ δεν θέλω να μάθω μέχρι και την χοριακη  τι έγινε. 

Αυτά τα νέα μου αυτές οι αποφάσεις μου . Έτσι η σφαλιάρα που έφαγα σήμερα.  Την είδα αλλιώς.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Δεν μπορείς να πας να σε δουν από κοντά; Ενέσιμη προγεστερόνη κάνεις;

Οχι ενέσιμη δεν κάνω! Και η κλινική ειπνσι Αθήνα κι εγώ είμαι Πάτρα! 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ελα σου αρέσει καταβαθος να κάνω τρελές .. τέτοια κουφά μονο η Παρασκευαιδου  . 

Λοιπόν προμηθεύτηκα σύριγγα.. χωρίς βελόνα..  ξέρετε τι θα κανω; @BlackCat @twinkletwinlkle κτλ... 

Θα βάλω κόλλα. 😂😂😂😂😂 

Τωρα σοβαρού και αστείου ..

Τη Δευτέρα θα πάρει ο αντρας μου τηλ και θα μιλήσει ο ίδιος ξέρει ότι 2 βάζουμε και τα υπόλοιπα κατάψυξη (αν θα έχουμε) εγώ δεν θέλω να μάθω μέχρι και την χοριακη  τι έγινε. 

Αυτά τα νέα μου αυτές οι αποφάσεις μου . Έτσι η σφαλιάρα που έφαγα σήμερα.  Την είδα αλλιώς.  

Ωχ ωχ ωχ θα τον εξεζουμισεις τον ήρωα! Ελπίζω μόνο να κάνεις πλάκα... είσαι και τρελή με έχεις μπερδέψει. Άκου λέει δεν θα μείνουν για κατάψυξη... Να σου πω θέλεις να κρατήσεις στοκ και για αδερφάκια? Θέλουμε και 3ο ή 4ο?

Πολύ σωστή απόφαση πήρες. Ελπίζω να την τηρήσεις και να χρησιμοποιήσεις όλα αυτά τα τεστ που πήρες (καμία 50αρια να υποθέσω) ή να τα χαρίσεις ή να τα κρατήσεις όταν θα πάρεις τη θετική χοριακη να τα κάνεις να χαίρεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Οχι ενέσιμη δεν κάνω! Και η κλινική ειπνσι Αθήνα κι εγώ είμαι Πάτρα! 😔

Θα το ξαναπώ. Πάρε μια λεντοτζεστ και πήγαινε να στην κάνουν. Την κάνουν σε όσες κοπέλες έχουν αίμα ή χαμηλη προγεστερονη. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τη λογική του κέντρου σου (συγγνώμη κιόλας).

Εδώ μιλάμε για μια υπερπολυτιμη κύηση και εκείνοι σου λένε ότι δεν μπορούν να σου πουν από μακριά? Σηκω και πάρε την ένεση που σου είπα από ένα φαρμακείο και πήγαινε σε ένα νοσοκομείο ή σε γυναικολόγο να σου κάνουν την ένεση και να σου κάνουν και υπέρηχο. Γιατί να είσαι σε αυτή την κατάσταση να πονάς και να είσαι μέσα στο άγχος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@TRigirl

Μπράβο! Συγχαητηρια κοπέλα μου! Πολύ χάρηκα! Και ναι όταν είναι πάνω από 25 μονάδες έχουμε φύγει από τη γκρίζα ζώνη και είναι θετικότατη. Το θέμα όπως πολλές φορές έχουμε πει είναι όχι το πώς ξεκινάει μια χοριακη, αλλά το πώς εξελίσσεται. Και η δική σου είμαι σίγουρη ότι θα εξελιχθεί καλά! Όπως πολύ σωστά είπες 1 βήμα τη φορα και εσύ το έκανες το πρώτο και το δύσκολο. Καλούς διπλασιασμούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

15 τρυπηματα έφαγα:-/ πονάω και μόνο τα 6 είναι κατάλληλα.

Ποια ξέρει από σπερμοδιαγραμμα να με βοηθήσει. 

20220401_111619.jpg

Ελα ρε κριμα @Kiddo η ειδικη σε αυτο θα το δει κ θα απαντησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

9/3 έκανα την ετ! Τελευταία χοριακή την Τεταρτη 17038! Για υπέρηχο πηγα σε ενα νεο γυναικολόγο όχι τον δικό μου που μου έβγαλε λάθος στοιχεια εβδομαδων θεωρώ γιατι με τιποτα την Δευτερα δεν ήμουν 4εβδ +4! Εγώ τα βγάζω όπως και η εφαρμογή οτι ήμουν 5εβδ την Δευτέρα! Άσχετο όμως! Είμαι και σε καραντίνα γιατί έχω τον αντρα μου με κοβιντι! Που να παω κ πως να παω; Κάνω τεστ κι εγω καθε 2 μερες αλλα προσεχω  πολυ κ επειδη κολλησα ενα μηνα πριν θα εχω κ πιο πολλα αντισώματα! Πραγματικά δε ξέρω τι να κάνω! Κι εχω κ τον αντρούλη μου που στενοχωριέται κ νιώθει ανήμπορος να με βοηθήσει! Λέω να κάνω υπομονή! Και θέλω να πιστεύω πως είναι ο κενός σάκος που φεύγει…γιατι την Τετάρτη η χοριακη είχε σχεδον διπλασιαστει παρα 200 μοναδες απο την Δευτερα! Εύχομαι κ ελπίζω το ενα εμβρυάκι μου να μου μείνει γερα γατζωμένο μέσα μου!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Παίρνω 8 utrogestan των 200 ημερησιως!! Ειναι αρκετά μου χουν πει απο την κλινική!

Ναι αλλά μπορεί ο οργανισμός σου να θέλει ένα boost. Εγω φαντάσου παίρνω 6 ουτροτζεσταν και 1 προλουτεξ και είχα πολύ υψηλή προγεστερονη και τώρα την έχουμε σταθεροποιησει γύρω στο 55 με 60. Να πάρεις το αμάξι, ένα ταξί και να πας στον νέο σου γυναικολόγο να σου κάνει έναν υπέρηχο να δεις τι γίνεται να ηρεμήσεις.  Δεν πρέπει να πονάς τόσο πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

9/3 έκανα την ετ! Τελευταία χοριακή την Τεταρτη 17038! Για υπέρηχο πηγα σε ενα νεο γυναικολόγο όχι τον δικό μου που μου έβγαλε λάθος στοιχεια εβδομαδων θεωρώ γιατι με τιποτα την Δευτερα δεν ήμουν 4εβδ +4! Εγώ τα βγάζω όπως και η εφαρμογή οτι ήμουν 5εβδ την Δευτέρα! Άσχετο όμως! Είμαι και σε καραντίνα γιατί έχω τον αντρα μου με κοβιντι! Που να παω κ πως να παω; Κάνω τεστ κι εγω καθε 2 μερες αλλα προσεχω  πολυ κ επειδη κολλησα ενα μηνα πριν θα εχω κ πιο πολλα αντισώματα! Πραγματικά δε ξέρω τι να κάνω! Κι εχω κ τον αντρούλη μου που στενοχωριέται κ νιώθει ανήμπορος να με βοηθήσει! Λέω να κάνω υπομονή! Και θέλω να πιστεύω πως είναι ο κενός σάκος που φεύγει…γιατι την Τετάρτη η χοριακη είχε σχεδον διπλασιαστει παρα 200 μοναδες απο την Δευτερα! Εύχομαι κ ελπίζω το ενα εμβρυάκι μου να μου μείνει γερα γατζωμένο μέσα μου!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Μήλα και με το γυναικολόγο σου μήπως σου δώσει εκείνος ένεση να κανείς. Σε ποιο κέντρο είσαι; Επίσης περαστικά εύχομαι κοπέλα μου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kk88 είπε:

@Παρασκευαιδου βλέπω ξεκίνησες τα γνωστά...κανόνισε θα πέσει τσόκαρο...τι να πω εγώ μωρέ που εβγαζα 2 - 4 ωάρια....6 είναι σούπερ να σε νοιάζει να είναι καλά και να δώσουν εγκυμοσύνη...και εγώ με αυτά τα λίγα βαδιζα και τώρα σε μια βδομαδα μπαίνω στον 7... λοιπόν συγκεντρώσου...

Ω ρε συμμαθητρια ποτε περασε ο καιρος αντε μπραβο σου ομως μην την μαλωνεις σημερα την μικρη Γερμανοελπιδα απο αυριο αν αρχισει τα ιδια απαισιοδοξα εγω πρωτη θα στειλω το ροζ τσοκαροπαντοφλακι που εχει διαλεξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaposetsi είπε:

ναι απλά δεν θέλω να την κρατήσω απλά να δει και να πει την γνώμη τις περετερω δεν θέλω 

 

ναι κοπέλα μου αλλά δεν την θέλω για παρακουλουθιση και τέτοια απλά να δει να πει γνώμη 

 

δεν με πειράζει απλά να δουν και να πουν και για παρακουλουθηση μετεπιτα 

 

άκουσα διαφορά για το Έλενα και θέλω να μπορώ να έχω κάποιον έξω και προτιμότερο να είναι άντρας γιατρός γιατί με τισ γυναίκες δεν μπορώ να συνεννοηθώ ποτέ. όποτε έχω πάει σε γυναίκα πάντα φεύγω χάλια και να νιώθω ότι πεθαίνω. όποτε με τους άντρες γιατρούς έχω περισσοτερη επικοινωνια και νιώθω και πιο άνετα. ναι ξέρω είναι χαζό αυτό που λέω αλλά δεν θέλω να την πατήσω πάλι επίσης μου είπαν και μερικά πράγματα για το Έλενα όπου με έχουν βάλει σε σκέψεις και θέλω να μπορώ να συγκλίνω γιατί ποτέ δεν είχα ασχοληθεί με αιματολόγο 

 

λυπάμαι κοπέλα μου εύχομαι σύντομα να έρθει το θαυματακι σασ 

Καλέ, μια χαρά είναι η Οικονομοπούλου! Οι περισσότερες από εμάς έχουμε πάει εκεί και έχουμε μείνει πολύ ευχαριστημένες. Και τι έχεις ακούσει δηλαδή για το Έλενα; ΟΚ, δεν το λες και 5άστερο ξενοδοχείο, αλλά πίστεψέ με, δεν σε ενδιαφέρει αυτό...Και ίσα ίσα το ότι είναι γυναίκα είναι καλό, γιατί δεν έχει τη φαλλοκρατική προσέγγιση που έχουν πολλοί εξωσωματιστές που σε κάνουν να νιώθεις ότι για όλα φταίνε τα σκάρτα σου ωάρια. Η επιλογή είναι δική σου, αλλά έχεις 100% άδικο να είσαι επιφυλακτική με την Οικονομοπούλου. Αν ήταν ακόμα η Τσεκούρα εκεί, θα σου έλεγα ότι χάνεις την ευκαιρία να γνωρίσεις μία από τις πιο εξαιρετικές γιατρούς και ανθρώπους του ΕΣΥ! Ειλικρινά, εμένα μου έδινε την εντύπωση ότι αγαπάει πολύ τι γυναίκες και είναι η μοναδική γιατρός που μου το έβγαλε αυτό. Και θα το επιβεβαιώσουν σίγουρα και άλλες κοπέλες που την έχουν γνωρίσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Κάτσε φωνάζω τον προμηθευτή...

@Margitccome come come..η Γερμανίδα άρχισε την σόλο καριέρα!!🤣🤣

Τωρα τα διαβαζα την αφηνω σημερα να ξεσπάσει γιατι απο αυριο εχει διαλεξει το ροζ τσόκαρο εχω παραγγειλει μεγαλο stock Παρασκευαιδου ειναι αυτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια μου, νομίζω ότι μου κάνουν πλάκα επειδή είναι πρωταπριλιά!!! Θέλω να κλάψω πραγματικά…. Έχω αγχωθεί τόσο όλη την ημέρα!! Δεν έχετε ιδέα! Και καθυστερούν να με πάρουν,  μου είχαν πει 2-3 και έχει πάει 3 και τίποτα. Ξεκινάω να τους παίρνω τηλ και βγαίνει συνέχεια τηλεφωνητής.Μπορεί μα πήρα και 30 φορές.  Παίρνω το αμάξι και πάω από εκεί σαν την τρελή- σημείωση μένω νότια προάστια και αυτό είναι βόρεια! Κανείς στην γραμματεία - Χτυπάω κουδούνια μου απαντάνε, τους λέω περιμένω μια χοριακή από τις 7:30 το πρωί!!! Μου λένε θα σας πάρουμε τηλ εμείς,  άργησαν τα αποτελέσματα από Βιοιατρική. Να μην σας τα πολυλογώ με πήραν αμεσως,  η χοριακή είναι θετική μόλις 50!!! Αλλά είναι θετική. Μακάρι να πάει καλά Χριστέ μου! Ακόμη δεν το πιστεύω….!

Ενα βήμα την φορά. 🙏
Σας ευχαριστώ κορίτσια, μακάρι όλες μας να πάμε καλά γιατί είναι τόσο ψυχοφθόρο όλο αυτό που ζούμε! 
Σας ευχαριστώ και πάλι πολύ! ❤️❤️❤️

Ελα μπραβο αυτο ειναι καλο μπορει να αργησε το μωρακι ευχομαι να διπλασιαστει ❤️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου καλούς διπλασιασμού. Να μας φυλάς την σκυτάλη κλωσισε την καλά την έχουμε Ναγκη καλά κλωσιμενη. 

Σε έχω πει ότι μου έφτιαξες την μέρα γέλασα με την ψυχή μου. 

Σόλο δε θα πεις τίποτα με μπότες τώρα...

Στείλτε. Μμ

Ελα τωρα πες δεν εχεις ηρεμισει λιγο; Ειδες δεν ηρθε ακομα τσοκαρο. Αν κ σου χρειαζοταν!😂Κανε καμαρι μου ενα test ετσι για το καλο, κανε κ καμια δουλιτσα το σκ γιατι απο Δευτερα ερχεται κ η κορη!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Όπως είπες βήμα βήμα! Όλα καλά θα πάνε! ♥️

Για μένα κορίτσια ο Απρίλιος δε μου μπήκε καλά! Απο το μεσημέρι βλεπω κοκκινο ανοιχτο αίμα στο σκούπισμα κ εχω φοβερούς πόνους περιόδου! Πήρα την κλινική κ μου είπαν απο μακριά δε μπορούν να μου πουν κατι! Δε ξερω τι να σκεφτω; Είναι προεόρτιο αποβολής ή ο οργανισμός μου αποβάλλε απο μόνος του τον ενα απο τους 2 σακους που ήταν αδειος; Είμαι μεσα στην απελπισία!! Φοβάμαι κορίτσια μου! Φοβάμαι πολύ! Και όσο συνεχίζω να πονάω και να βλέπω αίμα πονάω ακόμα πιο πολύ! Είμαι χάλια!!

Δεν μπορεις να πας στο γιατρο; Μιλησες με τον ιδιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...