Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Έχω κάνει ένα φυσικό στον οποίο η Ε2 ήταν χαμηλή αρχικά απλά το παρακολούθησα ς πιο στενά και ανέβηκε πήρα το ωράριο και τώρα είναι κατάψυξη μαζί με άλλα 2

Νομιζω είμαστε στον ιδιο γιατρό 

Στον Σφακ είμαι στο Γεν..σις και αν ήσουν εκεί σήμερα στις 6.15-7.00 σίγουρα συναντηθήκαμε!! 😉

Εμενα όμως δεν με είδε ο Σφακ με είδε ένας συνεργάτης του. Εσένα σε είδε ο Σφακ;

Και μιλώντας για ποσοστά στην α παλινδρομη (με προηγούμενο γιατρό) που είχα τέλειες χοριακες καθόλη την διάρκεια πήγα για υπερηχο 6 εβδομάδων ακριβώς είδαμε σάκο κ έμβρυο μια κουκκίδα είδα δηλαδή αλλά όχι καρδιά. Μου είχε πει τότε λοιπόν ότι φαίνεται να είναι λίγο πίσω αλλά ότι 85% θα πάει καλά και 15% να μην πάει.
Θα επρεπε να πάω 10 ημερες μετά για καρδιά όμως μεσολάβησαν Χριστούγεννα πρωτοχρονιά κ πήγα εν τελει 9 κ κάτι όπου διαπιστώθηκε η αποβολή.
Είδα λοιπόν ένα κανονικό μωρό χεράκια ποδαράκια κλπ χωρις όμως καρδιακή λειτουργία. 
Αν είχα πάει νωρίτερα θα ήμουν στο 85% θα ακούγαμε καρδιά γιατί το ρώτησα κ αυτό αν χτύπησε η καρδιά κ σταμάτησε ή αν δεν χτύπησε κ μου επιβεβαίωσαν ότι χτύπησε βάση των μετρήσεων κ της ανάπτυξης του.

Θέλω να πω ότι τα ποσοστά δεν μου λένε κάτι ειλικρινά! 
 

Περιττο να πω ότι η εικόνα αυτή δεν έχει φύγει ποτέ από το κεφάλι μου ούτε εμένα ούτε του γάτου και για αυτό κ στην επόμενη εγκυμοσύνη στον πρώτο υπερηχο δεν κοίταξα ποτέ το μόνιτορ κοιτούσα μόνο τον γάτο. 

Εκλεισα τα μάτια κ απλά άκουγα τις μετρήσεις. Μόλις είπε μόνο σάκο βλέπω κ δεν μου αρέσει τέλος εκεί για μενα τελείωσε το θέμα..

Ολα αυτά τα γράφω όχι για να σε στεναχωρήσω προφανώς ούτε εσένα ούτε κάποια κοπέλα απλά για να σου πω γιατί χάρηκα πολύ που υπέρηχος κ μετρήσεις συμβαδίζουν με ηλικία κύησης κλπ.

Σε κάνω κ μια αγκαλίτσα νοερή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ειδικη παραγγελεια !😂😜

B6D18A9E-918C-4898-AE3F-41F1F4571D93.jpeg

Λοιπόν μας βλέπω εμένα κ σένα ο Google’s να μας στέλνει δειγματα τσόκαρα κ παντόφλες με τόσες φορές που έχουμε ψάξει για την @Παρασκευαιδου

Να τις μαζέψουμε να της τα στείλουμε με μεταφορική!!!Εξοδα δικά της 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Θυμισε μου εισαι σε δημοσιο νοσοκομειο; Δες για ραντεβου κ στο 1535

Στο Έλενα θα πάω δεν έχω πάει ακόμα τους πήρα τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού με την Καργακου για την οποία έχω ακούσει πολύ καλά λόγια αλλά θέλουν να κάνω πρώτα υστεροσαλπιγγογραφια και ορμονικές για να μου κλείσουν ραντεβου.. Το 1535 έχει για υστεροσαλπιγγογραφια στο Έλενα αλλά δεν έχει ημερομηνία διαθέσιμη το έψαξα μέχρι τέλος του χρόνου το Αλέξανδρας που πήρα τηλέφωνο και μου είπαν να τους πάρω την πρώτη μέρα περιόδου για ραντεβου δεν υπάρχει στο 1535 για τέτοιες εξετάσεις τώρα γιατί δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ειδικη παραγγελεια !😂😜

B6D18A9E-918C-4898-AE3F-41F1F4571D93.jpeg

Ρε φίλη ερωτεύτηκα..  σοβαρά τώρα τη θέλω... που στο καλό την βρήκες..  όχι πείτε μου δείτε χρώματα ααα..  έρωτας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Λοιπόν μας βλέπω εμένα κ σένα ο Google’s να μας στέλνει δειγματα τσόκαρα κ παντόφλες με τόσες φορές που έχουμε ψάξει για την @Παρασκευαιδου

Να τις μαζέψουμε να της τα στείλουμε με μεταφορική!!!Εξοδα δικά της 😂😂

Είμαι σίγουρη στο ινσταγκραμ σου πετάει πλέον διαφημίσεις με πατοφλες αχαχχχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σου πω κοπελιά... τι διαβάζουν τα ματάκια μου; ΄Όχι όχι δεν θέλω απαισιοδοξία, ειδικά από εσένα. Εσύ είσαι μια  Ελπίδα, μια φωτεινή ηλιαχτίδα που δεν χωράνε μαύρες σκέψεις. Μωρέ να σου πω? Μπας και έκανες κανένα τεστ και απογοητεύτηκες; 😄

Είπαμε απάθεια έπιασα τώρα. Και δεν έχω παραγγείλει  😕 .πραγνα περίεργο για εμενα . Από αύριο θα κάνω τεστ που θα δείχνει σίγουρα + χαχαχχα αύριο κάνω την οβιτρελε . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Στα γερμανικα λένε αμα σκουραινει από μέρα σε μέρα είναι είναι θετικό 

Μακαρι να ισχύει! Θα δω και αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @BlackCat μη γελας... εχω χοριακη την παρασκευη για την επιτροπη.. δεν ειναι και σε ασχετες μερες.. σαββατο περιμενω περιοδο. αρα θα ζητησω μια χοριακη για την επιτροπη και μια για την μαυρη γατα με τιμη 788.οποτε θα παρεις και με τζιφρα.. γενικα η επιτροπη με τιμησε καλα αυτο το μηνα..  στον υπερηχο της τυχαια ειδαμε  οτι θα εχω ωορηξια την ιδια μερα η την επομενη .. η χοριακη της πεφτει μια μερα πριν την περιοδο....δεν μπορω να πω με φερθηκε καλα ο εοππυ! αν μου κανε τη χαρη και το σπορι θα τους πηγαινα γλυκα αντι για δικαιολογητικα. σοβαρα τωρα...σε μια τετοια περιπτωση τι κανει κανεις αραγε? ζηταει αρνητικη χοριακη απ το μικροβιολογικο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Φιλολογαρα μουυυυυ @twinkletwinlkle ασε τα τσουτσουνια τα δικα μας και δες το δικο σου που θα το αντικρισεις λιαν συντομως!!!! Μπραβο μπραβο μπραβο!!!!! Γερη να εισαι να πανε ολα καλα και το μωρακι να μεγαλωνει ετσι και να σε συγκινει και σαν εμβρυο και σαν βρεφος και σαν παιδι και σαν ανθρωπος!!!!εμενα η χαρα μου οπως και η λυπη οπως και ολα τα συναισθηματα ειναι λιγο πιο εντονα απ οτι κανονικα, γι αυτο απ τη χαρα μου που γραφω τωρα κατι  ευχαριστο , μου ρχεται να πω την @BlackCat να με βαλει μια χοριακη 788 να χαρω και εγω λιγο και να ζησω το ονειρο!!! 😂😂😂Ελπιζω ολες συντομα να ερθουμε στη θεση σου και να συγκινηθουμε  με ολη μας την ψυχη γι αυτο το τοσο μεγαλο θαυμα! @Παρασκευαιδου πως εισαι μωρακι? Αιντεεεε οι μερες περνανε και η " ονειρικη "  μασκουλα σε περιμενειιιιι με το καλο να γεμισεις καλαθι αυγων σου ευχομαι!!!!!

Α ρε Σαλονικια, καρντασι! Σύντομα θα δεις και εσύ τσουτσουνια! Δεν σε κόβω για κόρη να ξέρεις. Λίγη υπομονή και όλα θα γίνουν, να είσαι σίγουρη για αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

 @BlackCat μη γελας... εχω χοριακη την παρασκευη για την επιτροπη.. δεν ειναι και σε ασχετες μερες.. σαββατο περιμενω περιοδο. αρα θα ζητησω μια χοριακη για την επιτροπη και μια για την μαυρη γατα με τιμη 788.οποτε θα παρεις και με τζιφρα.. γενικα η επιτροπη με τιμησε καλα αυτο το μηνα..  στον υπερηχο της τυχαια ειδαμε  οτι θα εχω ωορηξια την ιδια μερα η την επομενη .. η χοριακη της πεφτει μια μερα πριν την περιοδο....δεν μπορω να πω με φερθηκε καλα ο εοππυ! αν μου κανε τη χαρη και το σπορι θα τους πηγαινα γλυκα αντι για δικαιολογητικα. σοβαρα τωρα...σε μια τετοια περιπτωση τι κανει κανεις αραγε? ζηταει αρνητικη χοριακη απ το μικροβιολογικο? 

Κάτσε τώρα γιατί εγώ χάθηκα ή είμαι ηληθια και δεν καταλαβαίνω ή κάποια κάνει πλάκα εδώ.. Δηλαδή εσύ τώρα σκέφτεσαι ότι μπορεί να βγει θετική η χοριακη άρα να είσαι έγκυος και σκέφτεσαι τι θα κάνεις με την επιτροπή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

 @BlackCat μη γελας... εχω χοριακη την παρασκευη για την επιτροπη.. δεν ειναι και σε ασχετες μερες.. σαββατο περιμενω περιοδο. αρα θα ζητησω μια χοριακη για την επιτροπη και μια για την μαυρη γατα με τιμη 788.οποτε θα παρεις και με τζιφρα.. γενικα η επιτροπη με τιμησε καλα αυτο το μηνα..  στον υπερηχο της τυχαια ειδαμε  οτι θα εχω ωορηξια την ιδια μερα η την επομενη .. η χοριακη της πεφτει μια μερα πριν την περιοδο....δεν μπορω να πω με φερθηκε καλα ο εοππυ! αν μου κανε τη χαρη και το σπορι θα τους πηγαινα γλυκα αντι για δικαιολογητικα. σοβαρα τωρα...σε μια τετοια περιπτωση τι κανει κανεις αραγε? ζηταει αρνητικη χοριακη απ το μικροβιολογικο? 

Με ρωτάς τι κανείς αν ετοιμάζεσαι για επιτροπή κ πάρεις θετική χοριακη;;;;;

Εεεεεε εγώ προσωπικά θα έκανα πάρτυ!!!

😂😂😂😂😂

Αχ Σαλονικααααα είσαι τρελλα χαλαρά και ωραία!!! 
Εχω γάτο Σαλονικιο να ξες..😎😎😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είπαμε απάθεια έπιασα τώρα. Και δεν έχω παραγγείλει  😕 .πραγνα περίεργο για εμενα . Από αύριο θα κάνω τεστ που θα δείχνει σίγουρα + χαχαχχα αύριο κάνω την οβιτρελε . 

Χαχαχα δεν παλεύεσαι! Έτσι, τέτοια κα βλέπω,  την @Παρασκευαιδου που ξέρουμε και αγαπήσαμε άλλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Τι εννοείς;; Με τη γραμμή ελέγχου, οχι δεν έχουν καμία σχέση, είναι πολύ πιο άχνη η γραμμή και στα δυο!  Τώρα στης ωορρηξιας η γραμμή είναι πιο έντονη απ αυτό της εγκυμοσύνης! Καλά δεν ξέρω και κατά ποσό ισχύει αυτό με της ωορρηξιας, έτσι για πλάκα το έκανα για να δω! 

Επειδή δεν έχω κάνει τεστ εγκυμοσύνης πίστευα πως της εγκυμοσύνης η γραμμή θα είναι πιο έντονη απο της οωρηξιας.. στις οδηγίες απο τα τεστ οωρηξιας λέει οτι ανιχνεύει και την ορμόνη της εγκυμοσύνης γιατί μοιάζουν πολύ και τα μπερδεύει, αν ανοίξεις οδηγίες θα το δέις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Τι εννοείς;; Με τη γραμμή ελέγχου, οχι δεν έχουν καμία σχέση, είναι πολύ πιο άχνη η γραμμή και στα δυο!  Τώρα στης ωορρηξιας η γραμμή είναι πιο έντονη απ αυτό της εγκυμοσύνης! Καλά δεν ξέρω και κατά ποσό ισχύει αυτό με της ωορρηξιας, έτσι για πλάκα το έκανα για να δω! 

Επειδή δεν έχω κάνει τεστ εγκυμοσύνης πίστευα πως της εγκυμοσύνης η γραμμή θα είναι πιο έντονη απο της οωρηξιας.. στις οδηγίες απο τα τεστ οωρηξιας λέει οτι ανιχνεύει και την ορμόνη της εγκυμοσύνης γιατί μοιάζουν πολύ και τα μπερδεύει, αν ανοίξεις οδηγίες θα το δέις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Φιλολογαρα μουυυυυ @twinkletwinlkle ασε τα τσουτσουνια τα δικα μας και δες το δικο σου που θα το αντικρισεις λιαν συντομως!!!! Μπραβο μπραβο μπραβο!!!!! Γερη να εισαι να πανε ολα καλα και το μωρακι να μεγαλωνει ετσι και να σε συγκινει και σαν εμβρυο και σαν βρεφος και σαν παιδι και σαν ανθρωπος!!!!εμενα η χαρα μου οπως και η λυπη οπως και ολα τα συναισθηματα ειναι λιγο πιο εντονα απ οτι κανονικα, γι αυτο απ τη χαρα μου που γραφω τωρα κατι  ευχαριστο , μου ρχεται να πω την @BlackCat να με βαλει μια χοριακη 788 να χαρω και εγω λιγο και να ζησω το ονειρο!!! 😂😂😂Ελπιζω ολες συντομα να ερθουμε στη θεση σου και να συγκινηθουμε  με ολη μας την ψυχη γι αυτο το τοσο μεγαλο θαυμα! @Παρασκευαιδου πως εισαι μωρακι? Αιντεεεε οι μερες περνανε και η " ονειρικη "  μασκουλα σε περιμενειιιιι με το καλο να γεμισεις καλαθι αυγων σου ευχομαι!!!!!

μαρή τρελαρα με έκανες να εχω ταχυκαρδίες δεν ήξερα για λίγα δευτερόλεπτα τι μου γίνεται,  ποιας το ποστ διαβάζω, πότε πήγες για οωληψια πότε για ετ κσι τόσα αθόρυβα όλα!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 έκλαψααααααα, χτυπήθηκαααα!!! Αφού πάτησα γη, αλλα ακόμα και για λιγο η χαρα μου χτύπησε κόκκινο!!!

Θα έρθει κοριτσάκι μου θα έρθει για όλες μας!!💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με ρωτάς τι κανείς αν ετοιμάζεσαι για επιτροπή κ πάρεις θετική χοριακη;;;;;

Εεεεεε εγώ προσωπικά θα έκανα πάρτυ!!!

😂😂😂😂😂

Αχ Σαλονικααααα είσαι τρελλα χαλαρά και ωραία!!! 
Εχω γάτο Σαλονικιο να ξες..😎😎😎

Ελα ρε φιλε και μας τον πηρες κατω το πατριωτη?????? Αρα ερχεσαι και εσυ εδωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Χαχαχα δεν παλεύεσαι! Έτσι, τέτοια κα βλέπω,  την @Παρασκευαιδου που ξέρουμε και αγαπήσαμε άλλες μας!

Πέφτει λέει τα χαζα της η Παρασκευαιδου και μετά λέει η ζωή είναι ωραία.   Το γέλιο στη ζωή ακόμα πιο ωραίο και η τρέλα νου πάει στα βουνά..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Επειδή δεν έχω κάνει τεστ εγκυμοσύνης πίστευα πως της εγκυμοσύνης η γραμμή θα είναι πιο έντονη απο της οωρηξιας.. στις οδηγίες απο τα τεστ οωρηξιας λέει οτι ανιχνεύει και την ορμόνη της εγκυμοσύνης γιατί μοιάζουν πολύ και τα μπερδεύει, αν ανοίξεις οδηγίες θα το δέις

Το τεστ εγκυμοσύνης ακόμα και αχνό είναι θετικό.  

Το τεστ ωορηξιας εάν θες να δεις αν είναι θετικό θα πρέπει αυτή η δεύτερη γραμμή (αν είναι άχνη) σιγα σιγα να σκουραινει ψαγμένες κι γερμανιδες 🤣😍🤣 @nikol88 δεν ρωτάνε εμάς που έχουμε μάστερ 😅🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι ακυρη η ερωτηση νομιζω κουκλες.... Γιατι αυτο που εμαθα απ την ομαδα εδω αλλα και απ τη προσωπικη μου εμπειρια ειναι οτι ποτε δεν εισαι σιγουρος για τιποτα..... @Lacostaki παρασκευη κανω χοριακη σαββατο περιμενω περιοδο δευτερα περναω  επιτροπη... Ακομα και να δειχνε η χοριακη κατι που θα ηταν κατι προωρο ποιος μου ελεγε εμενα οτι ηταν οκ για να περασω επιτροπη σε 6 μηνες μετα??? ( Εκτος και αν καταλαβα λαθος για το χρονικο) εζησα αποβολη και δεν θα ειμαι σιγουρη ποτε ξανα μεχρι να με πουν εισαι σε safe zone ... Εζησα και το κορυφαιο να το εχεις πει και να σε ρωτανε ολοι μετα τι και πως.... Με συνειδηση την εκανα την ερωτηση γιατι δεν ξεχνιεται η κεραμιδα που εφαγα τοτε...μακαρι να ημουν εγκυος και να περνουσα επιτροπη και να τα χαριζα ολα σε μια αλλη γυναικα με τις καλυτερες ευχες μου .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με ρωτάς τι κανείς αν ετοιμάζεσαι για επιτροπή κ πάρεις θετική χοριακη;;;;;

Εεεεεε εγώ προσωπικά θα έκανα πάρτυ!!!

😂😂😂😂😂

Αχ Σαλονικααααα είσαι τρελλα χαλαρά και ωραία!!! 
Εχω γάτο Σαλονικιο να ξες..😎😎😎

Α.. τωρα το έπιασα κι εγώ λέω τι έχασα... 

Μετά έψαχνα θα παει στην επιτροπή με θετική χορικη ; αυτή χειρότερη από εμένα θα είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Το τεστ εγκυμοσύνης ακόμα και αχνό είναι θετικό.  

Το τεστ ωορηξιας εάν θες να δεις αν είναι θετικό θα πρέπει αυτή η δεύτερη γραμμή (αν είναι άχνη) σιγα σιγα να σκουραινει ψαγμένες κι γερμανιδες 🤣😍🤣 @nikol88 δεν ρωτάνε εμάς που έχουμε μάστερ 😅🤣

Ααααα για αυτό αργούσε λιγο η παλιο γραμμουλα..  ε πες το ρε φίλη να ξέρουμε πως δουλεύει 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Το τεστ εγκυμοσύνης ακόμα και αχνό είναι θετικό.  

Το τεστ ωορηξιας εάν θες να δεις αν είναι θετικό θα πρέπει αυτή η δεύτερη γραμμή (αν είναι άχνη) σιγα σιγα να σκουραινει ψαγμένες κι γερμανιδες 🤣😍🤣 @nikol88 δεν ρωτάνε εμάς που έχουμε μάστερ 😅🤣

Ααααα για αυτό αργούσε λιγο η παλιο γραμμουλα..  ε πες το ρε φίλη να ξέρουμε πως δουλεύει 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ελα ρε φιλε και μας τον πηρες κατω το πατριωτη?????? Αρα ερχεσαι και εσυ εδωωωωω

Ε βέβαια την βολτάρω την ερωτιάρα την Σαλονικα 😍😍😍

Αγαπάμε Θεσσαλονίκη πολύ ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Α ρε Σαλονικια, καρντασι! Σύντομα θα δεις και εσύ τσουτσουνια! Δεν σε κόβω για κόρη να ξέρεις. Λίγη υπομονή και όλα θα γίνουν, να είσαι σίγουρη για αυτό!

Και εγω κρητικια μου το ιδιο φανταζομα γιατι και στο σοι οι περισσοτεροι αντρες ... Λιγες και καλες ειμαστε μονο ... Μια ζωη ελεγα θα θελα αγορια να εχω γιατι μου ταιριαζουν πιο πολυ.. ακομα και με τους μαθητες μου στο παρελθον πιο καλα με τα αγορια τα εβρισκα... Αλλα τελευταια βλεπω κοριτσακια και εχουν αλλη χαρη ρε συ...γερα να ειναι τα παιδια ολου του κοσμου και οτι θελουν ας ειναι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Δεν ειναι ακυρη η ερωτηση νομιζω κουκλες.... Γιατι αυτο που εμαθα απ την ομαδα εδω αλλα και απ τη προσωπικη μου εμπειρια ειναι οτι ποτε δεν εισαι σιγουρος για τιποτα..... @Lacostaki παρασκευη κανω χοριακη σαββατο περιμενω περιοδο δευτερα περναω  επιτροπη... Ακομα και να δειχνε η χοριακη κατι που θα ηταν κατι προωρο ποιος μου ελεγε εμενα οτι ηταν οκ για να περασω επιτροπη σε 6 μηνες μετα??? ( Εκτος και αν καταλαβα λαθος για το χρονικο) εζησα αποβολη και δεν θα ειμαι σιγουρη ποτε ξανα μεχρι να με πουν εισαι σε safe zone ... Εζησα και το κορυφαιο να το εχεις πει και να σε ρωτανε ολοι μετα τι και πως.... Με συνειδηση την εκανα την ερωτηση γιατι δεν ξεχνιεται η κεραμιδα που εφαγα τοτε...μακαρι να ημουν εγκυος και να περνουσα επιτροπη και να τα χαριζα ολα σε μια αλλη γυναικα με τις καλυτερες ευχες μου .. 

Σίγουρος δεν είσαι ποτέ και για τίποτα αλλά μπροστά στην χαρά της θετικής χοριακής  δεν θα με ένοιαζε η επιτροπή εξ ου κ η απάντηση..

Τωρα στο ενδεχόμενο να έχεις θετική Χοριακη σημαίνει ότι ακυρώνεις το ραντεβού κ αν  χτυπά ξύλο δεν πάει κάτι καλά ξανά κλείνεις ραντεβού έτσι κ αλλιώς θέλει κ το σώμα το χρόνο του να αναρρώσει.

Τα υπόλοιπα που μου έρχονται για πειραγμένη χοριακη είναι παράνομα κ δεν τα ξεστομιζω 😂😂

Δεν είναι όπως το σπερμα που αν πας το δείγμα τρεις ώρες αργότερα είναι μπαγιάτικο 😂😂

Παντως δεν είναι 6 μήνες η αναμονή για ραντεβού στην επιτροπή λόγω κοβιντ τα αργούν λίγο παραπάνω αλλά νομίζω έχει στρώσει κ αυτό με τον καιρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...