Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Μονο για αυτους που θελουν προεμφυτευτικο

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Συμβολαιογράφικη πράξη συναίνεσης σε συμβολαιογράφο θα κάνεις σε περίπτωση που δεν είστε παντρεμένη, όσο για το προεμφυτετικο έλεγχο δεν έκανα τπτ γιατί δεν είχαμε σκοπό να κάνουμε προεμφυτετικο, οπότε νομίζω ούτε εσύ χρειάζεται 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!! Οπότε νομίζω ότι τα χαρτιά τα έχω οι εξετάσεις μένουν και να τους πάρω τηλέφωνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ε.. όχι σε κόκκινο σαν τσοκαροσκουφιτσα θα μαι χαχαχαχ

Κοριτσι μου εσυ στο χρωμα θα τα χαλασουμε; Υπαρχει κ σε μπλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!! Οπότε νομίζω ότι τα χαρτιά τα έχω οι εξετάσεις μένουν και να τους πάρω τηλέφωνο

Επειδη τα ραντεβου αργουν παρε να κλήσεις κ θα κανεις κ τις εξετασεις σου σιγα σιγα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Επειδη τα ραντεβου αργουν παρε να κλήσεις κ θα κανεις κ τις εξετασεις σου σιγα σιγα 

Ναι το ξέρω ότι αργουν το θέμα είναι ότι στο Έλενα δεν μου κλείνουν ραντεβού με την γιατρό αν δεν έχω την υστεροσαλπιγγογραφια τώρα περιμένω 14 Απριλίου περίοδο για να πάρω στο Αλέξανδρας να κλείσω ραντεβού το πρόβλημα είναι ότι 7 με 12 μέρα του κύκλου θα πέσει μέσα στην Μεγάλη Εβδομάδα οπότε αν δεν μου το κλείσουν το ραντεβού λόγω εορτών πάμε για Μάιο.. Σκέφτομαι ότι αν πάρω τώρα και μου κλείσουν ραντεβού για Μάιο-Ιούνιο μπορεί καν να μην έχω προλάβει να πάω στη γιατρό να συζητήσουμε το ιστορικό μας οπότε θα το χάσω το Ραντεβού και δεν ξέρω αν θα μπορώ να κλείσω σύντομα δευτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ηλικία από μονη της περνάει στην επιτροπή ως λογως εξωσωματικής ή πρέπει οπωσδήποτε να υπάρχει κάποιο παθολογικο θέμα για να μας εγκρίνουν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Η ηλικία από μονη της περνάει στην επιτροπή ως λογως εξωσωματικής ή πρέπει οπωσδήποτε να υπάρχει κάποιο παθολογικο θέμα για να μας εγκρίνουν;;

Με κλειστά μάτια περνάς χωρίς κανένα παθολογικό θέμα, εκτός της ηλικίας σας, προσπαθείτε χρόνια.. με ανεξήγητη υπογονιμότητα προσπάθεια χρόνων και ηλικία είστε μια χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσι μου εσυ στο χρωμα θα τα χαλασουμε; Υπαρχει κ σε μπλε

Ροζουλι ροζουλι  το θέλω ροζ χαχαχαχα 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι το ξέρω ότι αργουν το θέμα είναι ότι στο Έλενα δεν μου κλείνουν ραντεβού με την γιατρό αν δεν έχω την υστεροσαλπιγγογραφια τώρα περιμένω 14 Απριλίου περίοδο για να πάρω στο Αλέξανδρας να κλείσω ραντεβού το πρόβλημα είναι ότι 7 με 12 μέρα του κύκλου θα πέσει μέσα στην Μεγάλη Εβδομάδα οπότε αν δεν μου το κλείσουν το ραντεβού λόγω εορτών πάμε για Μάιο.. Σκέφτομαι ότι αν πάρω τώρα και μου κλείσουν ραντεβού για Μάιο-Ιούνιο μπορεί καν να μην έχω προλάβει να πάω στη γιατρό να συζητήσουμε το ιστορικό μας οπότε θα το χάσω το Ραντεβού και δεν ξέρω αν θα μπορώ να κλείσω σύντομα δευτερο

Στη θέση σου θα έκλεινα το ραντεβού ώστε να το έχω.δεν ξέρω πως είναι (δεν μένω Ελλάδα) αλλα νομίζω αν έχεις είδη ραντεβού πχ και δεν μπορείς να πας στη συγκεκριμένη ημερομηνία το επόμενο τότε θα στο κλείσουν πιο κοντά αν δεν κάνω λάθος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπερδεύτηκα οωρηξιας κάνεις ή εγκυμοσύνης? Αχχ τα ίδια έκανα και εγώ,  μέχρι που τα τελείωσα και ξανά παράγγειλα τώρα 🤣🤣

Και τα δυο 😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Με κλειστά μάτια περνάς χωρίς κανένα παθολογικό θέμα, εκτός της ηλικίας σας, προσπαθείτε χρόνια.. με ανεξήγητη υπογονιμότητα προσπάθεια χρόνων και ηλικία είστε μια χαρά!!!

Διάβασα ότι θέλουν γνωμάτευση από τον γιατρό με αιτιολόγηση πχ φραγμένες σάλπιγγες και λέω τι στο καλό αν δεν έχουμε κάποιο θέμα τι γίνεται... Ανεξήγητη υπογονιμοτητα στα 42 δεν το λες δυστυχώς υπάρχει εξήγηση και την ξέρουμε πολύ καλά αλλά τι να κάνουμε εμένα το βιολογικό μου ρολόι τότε χτυπησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Αγάπη είναι λογικό να νιώθεις έτσι, άμυνα είναι για να προετοιμαστείς για ενδεχόμενο αρνητικό αποτέλεσμα…πολλές το έχουμε περάσει…εγώ έτσι ήμουν την προηγούμενη φορά,,,τώρα δεν είμαι ούτε θετική ούτε αρνητική, λίγο ούφο απλά…το να σου πω να είσαι θετική δε λέει κάτι, είσαι όμως νέα, έχεις ήδη παιδι άρα ο οργανισμος σου το έχει ξανακάνει όλο αυτό και δεν έχεις κανενα λόγο να μην πετύχεις. Μόνο λιγη τύχη θελεις με το μέρος σου και θα την έχεις! 

όσο για οβιτρελ θα μάθω αύριο το πρωί. Να δούμε πρώτα ότι μεγάλωσαν τα άτιμα τα αυγά, γιατί προς το παρόν πάνε με ρυθμούς χελώνας. Αλλά ναι, είναι πιθανό σενάριο αύριο βράδυ οβιτρελ και Παρασκευη πρωί ωοληψια..θα ‘μαστε πακέτο. 

Αχ γιατί μου έφυγες τώρα που πάμε σετακι αχ!!

Και ο δικός μου ο κύκλος δεν μου φαίνεται σόι να ξέρεις 

Πηγα σήμερα 9η μέρα για υπερηχο. Δεν ήταν ο Σφακ αλλά ο γνωστος συνεργατησ Του.

Δεξιά είδε κάποια αλλά πολύ μικρά δεν ασχολήθηκε με αυτά. Αριστερά είδε λέει δυο (wtf) 13 και 14 χιλιοστά. Όμως οι αιματολογικές ήταν LH 6.07 mIU/mL και Ε2 : 43.5 pg/mL. Που μου φάνηκε χαμηλή πολύ για 9η μέρα κ για δυο μάλιστα ωοθυλακια.

Με πήραν λοιπόν τηλ κ όντως επειδή είναι χαμηλή θέλουν υπερηχο ξανά την Παρασκευή 12η μέρα και επανάληψη LH & E2.

Και ανάλογα παίζει ωοληψια ίσως κ Κυριακή αν όχι Δευτέρα.

Και ρωτάω εγώ δεν θα πάει ακλαφτος ο κύκλος;;;;; Γιατί να μπω στην διαδικασία;; Οεο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου, εχω μερες να μπω! Εγω σημερα θα παω γιατρο να οργανωθουμε για την εμβρυομεταφορα!

Άντε με το καλό κοριτσι μου!! Να είναι και τελευταία σου!! ❤️

στις πριν 4 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

καλησπέρα σας 

  συγχαρητήρία σε όλες τις κοπέλες που είδαν τα μωράκια και ειδικά στη @twinkletwinlkle, που αν κατάλαβα το μωρό τη χαιρετούσε με χέρια και πόδια!! ,

 κορίτσια  το πρωι πήγα νοσοκομείο για υπέρηχο,ευτυχως αποκλεισαμε το εξωμήτριο , είδαμε ενδωμήτριο , σακο με εμβρυικό υλικό κανονικά , σε μέγεθος τέτοιο που είναι σύμφωνο με την ηλικία της κύησης  5 εβδ κι 2 μέρες

 τωρα το οτι η χοριακή δεν ανεβαίνει , σίγουρα δείχνει οτι παει για παλλινδρομη

 ο γιατρος επέμεινε να το δο΄σουμε παλι σε μια εβδομάδα και να δώσουμε μια ευκαιρία  στο εμβρυο.

 Πιστευω οι πιθανότητες  να ειναι βιώσιμη η κύηση ειναι 10% και περιπου τόσο επιβεβαιώνει και ο γιατρός, οπότε και αναμενω μεχρι την άλλη Τριτη( με κανένα ενθουσιασμο και πίστη)

Ο γιατρος απλα ανάφερε κανα 2 φορεσ οτι εχει δει πολλά με τις χοριακες ΄και οτι αν δεν ειχε δει τις δικές χοριακές  μου δε θα υποπτευοτανοτι κατι δε παει καλα, δεδομένου οτι βλεπει και εμβρυο τόσο νωρΙς και σακο οσο ηλικια τησ κύησης

εγώ παλι πιστευω οτι ακομα δε παλλινδρόμησε απλα γιατι εστω και λίγο ανεβαλινει η χοριακή

ελπίζω το καλύτερο να γινει για μένα και για ολεσ εσας που κατραλαβανω τα αγχη και τισ στεναχώριες σασ

 χθεσ εκλαιγα απο το απογευμα μεχρι σημερα το πρωι, μοναχουλα

ποσο λυπαμαι καμια φορά τον εαυτο μου....

 

 

 

Λυπάμαι πολύ που σε βασανίζει τόσο η αρχη μιας εγκυμοσύνης που μόνο χαρούμενη θα έπρεπε να σε κάνει! Η προηγούμενη εμπειρία σου σίγουρα δεν σ αφήνει να σκεφτείς θετικά! Προσπάθησε όμως να δεις το θετικό της υπόθεσης! Το πιο πιθανό θα ήταν να είναι εξωμήτριο η να δεις κενό σάκο χωρίς έμβρυο! Κ όμως το μωρό σου είναι εκεί και παλεύει!! Δώσε μια ευκαιρία και προσπάθησε αυτές τις μέρες να σκέφτεσαι λίγο θετικά, όχι γιατί θ αλλάξει κάτι, αλλά για τη δίκη σου ψυχική υγεία!! 
Ξερω ότι όλες στη θέση σου το ίδιο θα κάναμε, η ακόμα χειρότερα, αλλά εμείς είμαστε εδώ για να δίνουμε λίγο κουράγιο και συμπαράσταση σε οποία το χρειάζεται!! Θα σ έχω στο μυαλό μου καθημερινά κι ελπίζω κ ευχομαι μέσα απ την καρδιά μου να έχει αίσιο τέλος η ιστορία σου! ❤️

στις πριν 4 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου εμείς προχωράμε καλά! Είχα 12 ώριμα ωάρια και γονιμοποιήθηκαν τα 10. Μου είπαν πως αναλόγως την πορεία τους θα με πάρουν ξανά σε δυο μερες για να δούμε αν θα προχωρήσουμε με 3ης ημέρας ή με βλαστοκύστες. Ειμαστε συγκρατημένοι, αλλά ταυτόχρονα αισιόδοξοι 🤞🤞🤞

@Παρασκευαιδου και εγώ 150 μονάδες έκανα. Σε καταλαβαινω απολυτα για αυτο που λες. Την πρώτη φορά υπήρχε ενθουσιασμός και χαρά. Τώρα μια απάθεια. Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά και να εκπλαγουμε ευχάριστα!

@twinkletwinlkle τα νέα σου είναι υπέροχα!!! Πολύ συγκινητικό! Να πάνε όλα σουπερ αποδώ και πέρα και να αρχίσεις να χαίρεσαι την εγκυμοσύνη σου!

@tina21 @skorpina78 @Ανθη7 κορίτσια μου, ευχομαι και εσείς να ακολουθήσετε τη φιλόλογό μας και να κλαίτε με δάκρυα χαράς στον επόμενο υπέρηχο! 

@Salvation78 τίποτα δεν έχει τελειώσει καλή μου! Ευτυχώς αποκλείσατε το εξωμήτριο. Αφού είδατε σάκο και εμβρυικά στοιχεία, εσύ να το πιστέψεις! Παλεύει για να μείνει το μικράκι σου! 

Μπράβο!! Πολύ καλό σκορ!! Ελπίζω να συνεχίσουν σε πολλές κ όμορφες βλαστοκυστούλες!! ❤️❤️

στις πριν 2 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Συγκινήθηκα τόσο με την ανάρτησή σου, μπράβο κορίτσι μου είσαι σπουδαία! Τι ωραία που πάνε όλα τόσο τέλεια!!
Μακάρι όλες να έχουμε την τύχη σου, τι αγωνία περνάμε βρε κορίτσια;! 
Ξεκινάει με την αναμονή της χοριακής και συνεχίζεται μετά… Αν επιτρέπεται πόσο χρονών είσαι, για να παίρνουμε θάρρος εμείς οι μεγαλύτερες της παρέας… 

@nikol88κοριτσάκι μου μπράβο και σε σένα που αντέχεις και κάνεις τα τεστ, εμένα τρέμει το φυλλοκάρδι μου μόνο που το σκέφτομαι… ανεβάζω παλμούς μόνο στην ιδέα… έχω 2 τεστ αλλά δεν τολμάω να τα κάνω. 
Αν κάνω ένα Πέμπτη πρωί θα δείξει λέτε; Παρασκευή πάω για χοριακή. 
Συγχαρητήρια και σε όλα τα κορίτσια που πάνε τόσο καλά οι διεγέρσεις τους με τόσα πολλά ωάρια και στις @skorpina78 που τα λέγαμε την προηγούμενη φορά και ινμποξ γιατί είχαμε σχεδόν μαζί την δύσκολη αναμονή. Ειδες που ο επιμένων ΝΙΚΑ στο τέλος απλά θέλει λίγη υπομονή. Όλες μπορούμε να τα καταφέρουμε το πιστεύω, άλλες πιο σύντομα άλλες πιο αργά, αλλά ΟΛΕΣ! @Salvation78μην προτρέχεις, one steep at a time. Αφού όλα είναι όπως πρέπει να είναι μην ασχολείσαι με μετρήσεις. Τα ποσοστά δεν λένε πάντα την αλήθεια, είναι απλά αριθμοί και τίποτα άλλο. 
Σας φιλώ όλες ❤️❤️❤️
 

Αγωνία δεν λες τίποτα! Εγώ δεν κρατιέμαι! Σίγουρα όμως πέρα από την πλάκα δεν είναι σωστό! Μόνο άγχος, νευρα και στεναχώρια χωρίς λογο μπορεί να προσφέρουν τα τεστ τόσο νωρίς! Το πρωί ήμουν χαρούμενη που είδα έστω κάτι, το μεσημέρι που φυσικά δεν έδειξε, αφού είμαι 6 μέρες από ετ με μεσημεριανά ούρα μετά από τόσο καφέ και νερό, ήμουν να μην πω πως! Το πιο σωστό είναι να περιμένεις τη χοριακη! Άντε να κανεις ένα το πρωί της χοριακης η την προηγούμενη έτσι για να έχεις μια ιδέα! Μια χαρά θα δείξει την Πέμπτη!! Όμως κι πάλι πιο αξιόπιστο από την χοριακη δεν έχει! Όποτε ότι και να δείξει την Παρασκευη δυνατά και θετικά για τη χοριακη μας!! 🥰🥰🥰

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χαχαχα πωπω Παρασκευή μπυ φαίνεται αιώνας. Ελα να κρατιωμαστε χέρι χέρι.  Πως θα περάσουν οι μέρες μου λες;

Αιώνας, αιώνας!! Παιδί μου οι μέρες αυτές τις περιπτώσεις έχουν 872 ώρες η καθεμία όχι 24! Υπομονή αγάπη! Θα τα πας σούπερ! Κ εγώ έτσι ξεκίνησα με 200 και μετά κατέβηκα στις 150 μονάδες! Μια χαρά αριθμό ωαρίων έβγαλα! Λίγο πιο ποιοτικά τα ήθελα μόνο! 🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Αχ γιατί μου έφυγες τώρα που πάμε σετακι αχ!!

Και ο δικός μου ο κύκλος δεν μου φαίνεται σόι να ξέρεις 

Πηγα σήμερα 9η μέρα για υπερηχο. Δεν ήταν ο Σφακ αλλά ο γνωστος συνεργατησ Του.

Δεξιά είδε κάποια αλλά πολύ μικρά δεν ασχολήθηκε με αυτά. Αριστερά είδε λέει δυο (wtf) 13 και 14 χιλιοστά. Όμως οι αιματολογικές ήταν LH 6.07 mIU/mL και Ε2 : 43.5 pg/mL. Που μου φάνηκε χαμηλή πολύ για 9η μέρα κ για δυο μάλιστα ωοθυλακια.

Με πήραν λοιπόν τηλ κ όντως επειδή είναι χαμηλή θέλουν υπερηχο ξανά την Παρασκευή 12η μέρα και επανάληψη LH & E2.

Και ανάλογα παίζει ωοληψια ίσως κ Κυριακή αν όχι Δευτέρα.

Και ρωτάω εγώ δεν θα πάει ακλαφτος ο κύκλος;;;;; Γιατί να μπω στην διαδικασία;; Οεο;;;

Καλα κανε ένα κόπο κ πήγαινε και ποτέ δεν ξέρεις! Τώρα που είναι και δυο, μη δεν τους δώσουμε ευκαιρία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλα κανε ένα κόπο κ πήγαινε και ποτέ δεν ξέρεις! Τώρα που είναι και δυο, μη δεν τους δώσουμε ευκαιρία!! 

Βρε ότι θα πάω θα πάω την Παρασκευή αλλά αν πάλι η LH μου φανεί χαμηλή γιατί μεταξύ μας ποσό να εκτοξευθεί κ μου πει πάμε για Ωοληψια τι να πω; Όχι δεν έρχομαι Γιατί δεν έχω καλό feeling; Δεν λέγεται αυτό είναι σαν να του λέω μες στην μούρη του ξέρω καλύτερα από σένα που δεν είναι κ αλήθεια..

Ουφ τι ήθελα κ άκουσα τα boys καλά είμαι με τα τρία παγωτάκια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Βρε ότι θα πάω θα πάω την Παρασκευή αλλά αν πάλι η LH μου φανεί χαμηλή γιατί μεταξύ μας ποσό να εκτοξευθεί κ μου πει πάμε για Ωοληψια τι να πω; Όχι δεν έρχομαι Γιατί δεν έχω καλό feeling; Δεν λέγεται αυτό είναι σαν να του λέω μες στην μούρη του ξέρω καλύτερα από σένα που δεν είναι κ αλήθεια..

Ουφ τι ήθελα κ άκουσα τα boys καλά είμαι με τα τρία παγωτάκια μου..

Είναι κ αυτό ένα θέμα! Παίρνεις και φάρμακα η τελείως φυσικός;; Κανεις μέθη για την ωοληψια κάθε φορά; Γιατί έχω ακούσει ότι κάποιες αν είναι 1-2 ωοθυλάκια την κάνουν ξύπνιες 😳😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Είναι κ αυτό ένα θέμα! Παίρνεις και φάρμακα η τελείως φυσικός;; Κανεις μέθη για την ωοληψια κάθε φορά; Γιατί έχω ακούσει ότι κάποιες αν είναι 1-2 ωοθυλάκια την κάνουν ξύπνιες 😳😳

Φάρμακα όχι δεν παίρνω τίποτα έκανα τροποποιημένο τέλος Ιανουαρίου από τότε τίποτα. Όμως τον προηγούμενο μήνα τον έχασα γιατί κόλλησε ο γάτος covid κ αν κ δεν βγήκα θετική ποτέ πιστεύω με πήρε ξώφαλτσα κ ίσως παίζει κ αυτό το ρόλο του.

Δεν πιστεύω στα δυο για κανενα λόγο εγώ σκέφτομαι σαν να έχω ένα κ πάλι χαμηλή είναι η Ε2. 
Οχι μέθη κάθε φορά δεν είμαι τόσο γενναία 😱😱😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Φάρμακα όχι δεν παίρνω τίποτα έκανα τροποποιημένο τέλος Ιανουαρίου από τότε τίποτα. Όμως τον προηγούμενο μήνα τον έχασα γιατί κόλλησε ο γάτος covid κ αν κ δεν βγήκα θετική ποτέ πιστεύω με πήρε ξώφαλτσα κ ίσως παίζει κ αυτό το ρόλο του.

Δεν πιστεύω στα δυο για κανενα λόγο εγώ σκέφτομαι σαν να έχω ένα κ πάλι χαμηλή είναι η Ε2. 
Οχι μέθη κάθε φορά δεν είμαι τόσο γενναία 😱😱😱

Ισχύει ότι είναι χαμηλή για 9η μέρα! Εντάξει κανε μια επανεξέταση την Παρασκευη μήπως και!! Γιατι και μέθη κάθε τόσο δεν είναι λίγο, όποτε μην την πάρεις αδικα! Ο γιατρός σου τι λέει; ότι μπορεί να αυξηθεί και να είναι ώριμα; Καλά τόσα έχουμε δει κι έχουμε ακούσει εδώ που τα λέμε, τίποτα δεν θα μας φανεί παράξενο 🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Βρε ότι θα πάω θα πάω την Παρασκευή αλλά αν πάλι η LH μου φανεί χαμηλή γιατί μεταξύ μας ποσό να εκτοξευθεί κ μου πει πάμε για Ωοληψια τι να πω; Όχι δεν έρχομαι Γιατί δεν έχω καλό feeling; Δεν λέγεται αυτό είναι σαν να του λέω μες στην μούρη του ξέρω καλύτερα από σένα που δεν είναι κ αλήθεια..

Ουφ τι ήθελα κ άκουσα τα boys καλά είμαι με τα τρία παγωτάκια μου..

Μωρε και την άλλη φορά έλεγες δεν πάω κτλ και να που πήγες και ήρθε ένα όμορφο παγωτινι.  

Δηλαδή μαζί θα κάνουμε ωοληψια;  αχ τέλεια..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Είναι κ αυτό ένα θέμα! Παίρνεις και φάρμακα η τελείως φυσικός;; Κανεις μέθη για την ωοληψια κάθε φορά; Γιατί έχω ακούσει ότι κάποιες αν είναι 1-2 ωοθυλάκια την κάνουν ξύπνιες 😳😳

Στην πρώτη εξωσωματικη ήταν 3 κοπέλες χωρίς μέθη.  Η μία είχε 6 δεν την άκουσα καθόλου η άλλη η κοπέλα δεν ξέρω πόσα είχε αλλά με ξύπνησε απ τη μεθη :-ο 

εγω πάντως ούτε για δειγμα δεν πάω χωρίς μέθη. Άσε να κοιμηθούμε σαν ανθρωππι χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Ισχύει ότι είναι χαμηλή για 9η μέρα! Εντάξει κανε μια επανεξέταση την Παρασκευη μήπως και!! Γιατι και μέθη κάθε τόσο δεν είναι λίγο, όποτε μην την πάρεις αδικα! Ο γιατρός σου τι λέει; ότι μπορεί να αυξηθεί και να είναι ώριμα; Καλά τόσα έχουμε δει κι έχουμε ακούσει εδώ που τα λέμε, τίποτα δεν θα μας φανεί παράξενο 🤷🏻‍♀️

Εμ δεν τον είδα σήμερα άλλος έκανε τον υπερηχο που κ πάλι το μέγεθος για την ημέρα του κύκλου καλό ήταν το ένα το κυρίαρχο κοιτάω που ήταν 14αρι

Δεν συνάδει όμως με την Ε2 για αυτό προβληματίζομαι. Βέβαια επειδή έψαξα τα τεφτερια μου έχουμε πάρει ωάριο με Ε2 112 δυο μέρες πριν την ωοληψια κ μια χαρά βλαστοκύστη έδωσε. Δεν την ταβάνιαζω δηλαδή την Ε2 πάντα να την έχω 200 και πάμε. Μπορεί να είναι κ του οργανισμού ξέρω κ εγώ δεν έχω πάρει ακόμα το PHD και σε αυτό 😂😂

Τεσπα Παρασκευή κοντή γιορτή θα δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μωρε και την άλλη φορά έλεγες δεν πάω κτλ και να που πήγες και ήρθε ένα όμορφο παγωτινι.  

Δηλαδή μαζί θα κάνουμε ωοληψια;  αχ τέλεια..  

χα όχι δεν κάνω Παρασκευή ωοληψια παω για επανελεγχο

κατσε μην δεν κάνω καθόλου ωοληψια κ γελάσουμε 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εμ δεν τον είδα σήμερα άλλος έκανε τον υπερηχο που κ πάλι το μέγεθος για την ημέρα του κύκλου καλό ήταν το ένα το κυρίαρχο κοιτάω που ήταν 14αρι

Δεν συνάδει όμως με την Ε2 για αυτό προβληματίζομαι. Βέβαια επειδή έψαξα τα τεφτερια μου έχουμε πάρει ωάριο με Ε2 112 δυο μέρες πριν την ωοληψια κ μια χαρά βλαστοκύστη έδωσε. Δεν την ταβάνιαζω δηλαδή την Ε2 πάντα να την έχω 200 και πάμε. Μπορεί να είναι κ του οργανισμού ξέρω κ εγώ δεν έχω πάρει ακόμα το PHD και σε αυτό 😂😂

Τεσπα Παρασκευή κοντή γιορτή θα δούμε 

Το θυμάμαι αυτό που λες!! Όπως το πες! Παρασκευη κοντή γιορτή, και για εσένα και για εμένα!
Θα πας και θα δεις κ αν ο γιατρός συμφωνεί να την κανεις τη ρημάδα την ωοληψια να ησυχάσουν και τα αγόρια, να χει και παρέα η @Παρασκευαιδου, να μην έχεις κι αμφιβολίες ότι το άφησες κ πέρασε! Μπορεί να είναι το μωρό σου αυτό το 14 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Heart είπε:

Μπράβο κορίτσι μου , μπράβο ψυχή μου...πέρασαν όλα τα άσχημα...!!! Έρχεται χαρά και ευτυχία στο σπίτι σας!! Να σου πάνε όλα τέλεια!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Με το καλό να ξεκινήσεις και εσύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...