Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εντάξει. Ας πάρω τηλ και βλέπουμε... Ευχαριστώ. Τον έχω ζαλίσει τον αντρα μου με τους ουρολόγους

Πιστεύω θα μείνετε ικανοποιημένοι! Κ ελπίζω όλα να είναι καλά, κ αν δεν είναι να φτιάχνουν πολύ πολύ ευκολα!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

τιποτα λεει εφοσον ανεβαινει να το ξαναδούμε τη Δευτέρα

 απλα εγω ειπα οτι ειναι 3 μέρες και επρεπε να ειναι παραπάνω, ειπε μην απογοητευομαι να συνεχισω τα φαρμακα και οτι οι αλλεσ τιμες ειναι καλέσ

τεσπα

χαλια 3ημερο θα περασω

μου θυμιζω τη Κατεριναπαπ

Καλέ τι συγκρίνεις τα ασύγκριτα? Τι σχέση έχει η δικιά μου χοριακη με τη δικιά σου? Κοίτα που γατζωθηκαν σίγουρα πάνω απο 1, αυτό είναι ξεκάθαρο.. και το πολύ πολύ ίσως το 2ο να πολεμάει ακόμα.. 

Κοριτσάκι μου είσαι έγκυος και να χαίρεσαι για αυτό, εγώ στη θέση σου θα χοροπηδούσα, προσπάθησε να κάνεις το ίδιο!! Όσο για το 3ημερο, πάνε το Σάββατο αν θέλεις και δεν κρατιέσαι να ξανά κάνεις μία χοριακη! Εγώ αυτό είχα κάνει δεν κρατήθηκα.. 

 

Αχχχ θεέ Μου δες μας και εμάς και το μόχθο μας και δώσε μας γερά παιδάκια!! Βλέπω ρε κορίτσια τα 3 παιδάκια στη Πάτρα, άκουσα την μανα να μιλάει και έκλαιγα εγώ.. δεν ξέρω Πραγματικά, ο Θεός καμία φορά έχει τη δική του λογική που αργότερα θα μπορέσουμε να κατανοήσουμε εμείς και όχι πάντα!! Αυτό μου ειχε πει ο παππούλης οταν τον ρώτησα γτ ο Θεός δίνει παιδιά σε ανθρώπους που δεν πρέπει.. θα μας δει ρε κορίτσια και εμάς!!! Παμε θετικά!!! Μη μου αγχώνεσαι είσαι έγκυος κορίτσι μου!! Αυτό το μωράκι ή και μωράκια θα τα πάρεις αγκαλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Μακαρι τι να πω...😔

Αχ.... τι να πρωτοθυμηθω από τις χοριακες και έκανα και μπόλικες. Και εμένα η δική μου είχε αύξηση γύρω στο 70% όπως και η δική σου και δεν διπλασιαζοταν.   Και στεναχώρια εγω που δεν αυξάνεται όπως θα ήθελα και να μου πετάει παντόφλες η @Παρασκευαιδου

Και πάω 6 εβδομάδων  και 0 ημερών με σχετικά χαμηλή χοριακη για τις εβδομάδες που ήμουν και ακούμε καρδιά (σχετικά νωρις). Και με έβαζε ο γιατρός να κάνω ανά 2 μέρες προγεστερονη και οιστραδιολη και εγω ως έξυπνη έκανα και μια χοριακη. Και από 4000 μονάδες αν θυμάμαι καλά πήγε στις 5500. Και κλάμα εγω και λέω πάει το μωρό. Και παίρνω τον  γιατρό και μου λέει έλα να σε δω. Και φεύγω σφαίρα και το μωρό εκεί να μεγαλώνει, να χτυπάει η καρδιά κανονικοτατα. Και βγαίνω από τον υπέρηχο και να σου το κλάμα ξανά. Και μου λέει ο γιατρός γιατί κλαις, αφού όλα είναι καλά. Μα τι καλά του λέω? Αφού δεν πάει καλά η χοριακη.  Μου λέει θέλεις να σου δώσω πόσα παραδείγματα που έκανε περίεργα η χοριακη και τώρα έχουν τα παιδάκια τους? Ε από τότε δεν ξανακανα. Διότι όπως λέει και ο καλύτερος γιατρός, το Google (χαχαχα) από τη στιγμή που παρακολουθούμε υπερηχογραφικα το μωρό δεν πρέπει να κάνουμε χοριακες γιατί μπορεί να μας μπερδέψει. Και αυτό έκανα.

Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου αλλά πίστεψε στο/στα μωράκι/μωρακια σου. Και εγώ είχα 3 στην αρχή, επέμειναν τα 2 και έμεινε το 1 και ίσως και για αυτό να έκανε αυτά τα περίεργα η χοριακη. Εγω είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και θα μου το θυμηθείς και θα λες καλά τα έλεγε η τρελή. Πίστη στον Θεό και στον γιατρό σου και όλα.θα πάνε τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

θα κανω ναι

 4 εβαλα

Κοίτα, ισως να φεύγει ένα και να γίνονται σκαμπανευάσματα. Έτσι θέλω να πιστεύω και έτσι πιστεύω!!! Έτσι ήταν και στο κορίτσι μας @twinkletwinlkle 

Αύριο είναι η μέρα σου! Και να απολαύσεις την κάθε στιγμή. Κοίτα μην βγω στους δρόμους της Αθήνας και ψάχνω για την Salvation!!!! Βασικά αυτό μας χρειάζεται. Όπως ακριβώς το λέει το όνομα σου. Κοίτα λοιπόν μην ψάχνω και είναι και μεγάλη η πρωτεύουσα. Αλλά αν είσαι Αθήνα δήμος Αθηναίων, τότε κάτι κάνουμε. Και ερθω και με τούρτα και σου τραγουδήσω παράφωνα. Ακους καλό μου?!?!?!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αχ.... τι να πρωτοθυμηθω από τις χοριακες και έκανα και μπόλικες. Και εμένα η δική μου είχε αύξηση γύρω στο 70% όπως και η δική σου και δεν διπλασιαζοταν.   Και στεναχώρια εγω που δεν αυξάνεται όπως θα ήθελα και να μου πετάει παντόφλες η @Παρασκευαιδου

Και πάω 6 εβδομάδων  και 0 ημερών με σχετικά χαμηλή χοριακη για τις εβδομάδες που ήμουν και ακούμε καρδιά (σχετικά νωρις). Και με έβαζε ο γιατρός να κάνω ανά 2 μέρες προγεστερονη και οιστραδιολη και εγω ως έξυπνη έκανα και μια χοριακη. Και από 4000 μονάδες αν θυμάμαι καλά πήγε στις 5500. Και κλάμα εγω και λέω πάει το μωρό. Και παίρνω τον  γιατρό και μου λέει έλα να σε δω. Και φεύγω σφαίρα και το μωρό εκεί να μεγαλώνει, να χτυπάει η καρδιά κανονικοτατα. Και βγαίνω από τον υπέρηχο και να σου το κλάμα ξανά. Και μου λέει ο γιατρός γιατί κλαις, αφού όλα είναι καλά. Μα τι καλά του λέω? Αφού δεν πάει καλά η χοριακη.  Μου λέει θέλεις να σου δώσω πόσα παραδείγματα που έκανε περίεργα η χοριακη και τώρα έχουν τα παιδάκια τους? Ε από τότε δεν ξανακανα. Διότι όπως λέει και ο καλύτερος γιατρός, το Google (χαχαχα) από τη στιγμή που παρακολουθούμε υπερηχογραφικα το μωρό δεν πρέπει να κάνουμε χοριακες γιατί μπορεί να μας μπερδέψει. Και αυτό έκανα.

Καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου αλλά πίστεψε στο/στα μωράκι/μωρακια σου. Και εγώ είχα 3 στην αρχή, επέμειναν τα 2 και έμεινε το 1 και ίσως και για αυτό να έκανε αυτά τα περίεργα η χοριακη. Εγω είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά και θα μου το θυμηθείς και θα λες καλά τα έλεγε η τρελή. Πίστη στον Θεό και στον γιατρό σου και όλα.θα πάνε τέλεια!

Διότι όπως λέει και ο καλύτερος γιατρός, το Google (χαχαχα) από τη στιγμή που παρακολουθούμε υπερηχογραφικα το μωρό δεν πρέπει να κάνουμε χοριακες γιατί μπορεί να μας μπερδέψει. 

 

 σε μένα είναι μόλις η δευτερη χοριακή όμως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@hope501 χρόνια πολλά κριαρακι μας! Εύχομαι υγεία σωματική και ψυχική και του χρόνου να γιορτάσεις με το/ τα μωράκια σου είτε στην κοιλίτσα σου είτε στην αγκαλίτσα σου! Σε καταλαβαίνω απόλυτα για σήμερα ότι δεν έχεις όρεξη. Τον Αύγουστο που είχα γενέθλια με έπιασε την προηγούμενη μια απογοήτευση,  έβαλα τα κλάματα, έλεγα του άντρα μου ότι δεν θέλω να κάνω τίποτα γιατί δεν είχα τίποτα να γιορτάσω αφού το μόνο που με κάνει ευτυχισμένη δεν το έχω, να γιορτάσω τι? Και να σου πάλι το κλάμα. Επειδή τα γενέθλιά μου όμως είναι 15Αύγουστο έτσι και αλλιώς κάναμε το πάρτι μας κάτω στην παραλία με διάφορους γείτονες και έλεγα στον άντρα μου να μην τολμήσει να μου πάρει τούρτα και να μην καλέσει κανέναν από τους φίλους μου γιατι δεν ήθελα να δω κανέναν και να γιορτάσω με κανέναν. Και ξαφνικά δως του ολοι οι γείτονες να μου λένε χρόνια πολλά, να μου έχουν φέρει δώρα, να ψήνουμε, να πίνουμε,  να έχουμε μουσικές και να κάνουμε παρταρα! Και το βράδυ πια (είχα πιει και 2,3) έσβησα και κεράκια! Οποτε να φροντίσεις να το χαρείς αποψε γιατί του χρόνου δεν θα μπορείς! Να βγεις και να περάσεις τέλεια! Όλα τα καλά του Θεού σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Διότι όπως λέει και ο καλύτερος γιατρός, το Google (χαχαχα) από τη στιγμή που παρακολουθούμε υπερηχογραφικα το μωρό δεν πρέπει να κάνουμε χοριακες γιατί μπορεί να μας μπερδέψει. 

 

 σε μένα είναι μόλις η δευτερη χοριακή όμως....

Ναι μα και πριν τον υπέρηχο δεν είχα καλή αύξηση.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

τιποτα λεει εφοσον ανεβαινει να το ξαναδούμε τη Δευτέρα

 απλα εγω ειπα οτι ειναι 3 μέρες και επρεπε να ειναι παραπάνω, ειπε μην απογοητευομαι να συνεχισω τα φαρμακα και οτι οι αλλεσ τιμες ειναι καλέσ

τεσπα

χαλια 3ημερο θα περασω

μου θυμιζω τη Κατεριναπαπ

Θεωρώ πως όλα θα πάνε καλά! Αν είναι κανε χοριακή στο ιδιο εργαστηριο κ το σαββατο διαφορετικά Δευτερα! Έβαλες 4 μπορει κάποιο να χάθηκε! Μην απογοητευεσαι κ εχε πιστη κοριτσι μου! Θα πάνε όλα καλά!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Διότι όπως λέει και ο καλύτερος γιατρός, το Google (χαχαχα) από τη στιγμή που παρακολουθούμε υπερηχογραφικα το μωρό δεν πρέπει να κάνουμε χοριακες γιατί μπορεί να μας μπερδέψει. 

 

 σε μένα είναι μόλις η δευτερη χοριακή όμως....

Λοιπόν και επειδή δεν λέω τίποτα τυχαία,  πρώτη χοριακή ημερα Παρασκευή 245. 2η χοριακη ημερα Δευτερα, μετά από 3 μέρες, 640. Όταν πήγα στον γιατρό το Σάββατο μετά την πρώτη χοριακη για οδηγίες μου είπε ότι τη Δευτέρα η χοριακη μου πρέπει να είναι πάνω από 750. Και δόξα σοι ο Θεός είμαι στην 9η εβδομάδα τώρα και προς το παρόν όλα είναι καλά. Και φαντάσου με αυτή την αύξηση όταν πήγα για τον πρώτο υπέρηχο υπήρχαν 3 σάκοι.  Εσένα ίσως να φεύγει το 4ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Λοιπόν και επειδή δεν λέω τίποτα τυχαία,  πρώτη χοριακή ημερα Παρασκευή 245. 2η χοριακη ημερα Δευτερα, μετά από 3 μέρες, 640. Όταν πήγα στον γιατρό το Σάββατο μετά την πρώτη χοριακη για οδηγίες μου είπε ότι τη Δευτέρα η χοριακη μου πρέπει να είναι πάνω από 750. Και δόξα σοι ο Θεός είμαι στην 9η εβδομάδα τώρα και προς το παρόν όλα είναι καλά. Και φαντάσου με αυτή την αύξηση όταν πήγα για τον πρώτο υπέρηχο υπήρχαν 3 σάκοι.  Εσένα ίσως να φεύγει το 4ο.

Μακαρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Κ εγώ κάνω τη καλή μέχρι τώρα! 😂😂 Βέβαια εσας σας έχει σε μεγάλη εκτίμηση! Μου λέει συνέχεια οι φίλες σου τι γνώμη έχουν, τι κάνουν κλπ!! Στο σπίτι τα χαλάμε γιατί είμαι τέρμα ψυχαναγκαστική με την καθαριότητα και με το να είναι όλα στη θέση τους και τον πρήζω να μου τα τακτοποιεί οπότε αν μου πει τίποτα είσαι υπερβολική, φορτώνω (χωρίς λογο εδώ που τα λέμε) κ αρχίζουν οι φωνές! 

Εμάς μας χώρισαν στην γέννα με κάποια χρόνια διαφορά🤣🤣🤣

Μάλλον ήμουν κρυοσυντηρημένο εγώ 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Μακαρι...

Και να προσθέσω το εξής: όταν είχα βιοχημικη 1η χοριακη 24, 2η χοριακη 48, 3η χοριακη 20. Άρα μη μου αγχώνεσαι σε παρακαλώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Εμάς μας χώρισαν στην γέννα με κάποια χρόνια διαφορά🤣🤣🤣

Μάλλον ήμουν κρυοσυντηρημένο εγώ 🤣🤣🤣🤣

Τα ίδια ακριβώς και εγω . Όλοι οι καυγάδες για την καθαριότητα. Που ευθύνομαι γιατί έχω ψυχαναγκασμους.  Πιάτο στον  νεροχύτη και εγω να κοιμηθώ, δεν παίζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τα ίδια ακριβώς και εγω . Όλοι οι καυγάδες για την καθαριότητα. Που ευθύνομαι γιατί έχω ψυχαναγκασμους.  Πιάτο στον  νεροχύτη και εγω να κοιμηθώ, δεν παίζει 

χαχαχαχα ετσι εξηγείται το παρεάκι εδώ..του μουρλού!!

Τέλος Αυγούστου εγώ γεννέθλια!! If you know what i mean 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Και να προσθέσω το εξής: όταν είχα βιοχημικη 1η χοριακη 24, 2η χοριακη 48, 3η χοριακη 20. Άρα μη μου αγχώνεσαι σε παρακαλώ 

ευχαριστώ για τη συμπαράσταση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εμάς μας χώρισαν στην γέννα με κάποια χρόνια διαφορά🤣🤣🤣

Μάλλον ήμουν κρυοσυντηρημένο εγώ 🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂 Εσένα σε έβαλαν αμέσως κ εμένα μ άφησαν κρυοσυντηρηση και μετά οι δικοί σου δεν ήθελαν αλλά παιδιά κι έκαναν δωρεά εμβρύων στους δικούς μου κ βγήκα εγώ!! 😂😂😂 Έχουμε αποβλακωθεί μιλάμε!! 
 

Να και η @twinkletwinlkle ήταν το άλλο εμβρυακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Με το κλομιφεν μόνο παρακολούθηση κάνεις; ή χρειάζεται και ένεση; 

Χρειάζεται και ενεση να σκάσει-σκασουν τα ωαρια . 

Εγω όταν έπιασα δεν είχα κάνει αρα σπάσανε τα ωαρια . Και χωρίς απλά δεν ξέρεις πότε ακριβώς θα σπάσουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

κοριτσια μαλλον δε παει πολυ καλα η χοριακή μου

 απο 21/3 390,4 σημερα 24/3  πηγε 773,6😟

Άλλη για παντόφλα... 👡👡👡 

Το έχω πει σε πολλά κορίτσια θα το πω και σε εσένα.  Θέλουμε αύξηση 70% και όχι 100% . 

Οποτε μια χαρά είναι και ξεκινά να κάνεις όνειρα.  Άμα είχες μείωση οκ θα μιλούσαμε και μπορούσες να κλάψεις εδώ έχουμε αύξηση πάνω από 70% . 

Πάρε κι άλλη παντοφλιτσα 👡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Άλλη για παντόφλα... 👡👡👡 

Το έχω πει σε πολλά κορίτσια θα το πω και σε εσένα.  Θέλουμε αύξηση 70% και όχι 100% . 

Οποτε μια χαρά είναι και ξεκινά να κάνεις όνειρα.  Άμα είχες μείωση οκ θα μιλούσαμε και μπορούσες να κλάψεις εδώ έχουμε αύξηση πάνω από 70% . 

Πάρε κι άλλη παντοφλιτσα 👡

εγω να τη δεχτώ τη σαγιονάρα με χαρά . αλλα η τιμή ειναι μετα απο 3 μερες και οχι 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Salvation78 είπε:

εγω να τη δεχτώ τη σαγιονάρα με χαρά . αλλα η τιμή ειναι μετα απο 3 μερες και οχι 2

Μια χαρά είναι έβαλες 4 τι θες κατευθείαν 4 να κάνεις ; Παναγία μου όχι δεν θέλω να το κάνω εικόνα εδώ τα 2 με τρομάζουν.  Σίγουρα κάποιο θα χαθεί γτ η φύση ξέρει ότι η μήτρα μας δεν μπορεί εύκολα να το αντιμετωπίσει.  

Πάμε στοίχημα ότι έχεις τα ίδια με την @twinkletwinlkle

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μια χαρά είναι έβαλες 4 τι θες κατευθείαν 4 να κάνεις ; Παναγία μου όχι δεν θέλω να το κάνω εικόνα εδώ τα 2 με τρομάζουν.  Σίγουρα κάποιο θα χαθεί γτ η φύση ξέρει ότι η μήτρα μας δεν μπορεί εύκολα να το αντιμετωπίσει.  

Πάμε στοίχημα ότι έχεις τα ίδια με την @twinkletwinlkle

μακαρι να ειναι ετσι .. εγω παιδακι θέλω να κανω δε σκαω αν ειναι 2 ή 3 ή 4

 τεσπα θα παω παλι το Σαββατο και αντε να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@hope501 χρόνια πολλά κριαρακι μας! Εύχομαι υγεία σωματική και ψυχική και του χρόνου να γιορτάσεις με το/ τα μωράκια σου είτε στην κοιλίτσα σου είτε στην αγκαλίτσα σου! Σε καταλαβαίνω απόλυτα για σήμερα ότι δεν έχεις όρεξη. Τον Αύγουστο που είχα γενέθλια με έπιασε την προηγούμενη μια απογοήτευση,  έβαλα τα κλάματα, έλεγα του άντρα μου ότι δεν θέλω να κάνω τίποτα γιατί δεν είχα τίποτα να γιορτάσω αφού το μόνο που με κάνει ευτυχισμένη δεν το έχω, να γιορτάσω τι? Και να σου πάλι το κλάμα. Επειδή τα γενέθλιά μου όμως είναι 15Αύγουστο έτσι και αλλιώς κάναμε το πάρτι μας κάτω στην παραλία με διάφορους γείτονες και έλεγα στον άντρα μου να μην τολμήσει να μου πάρει τούρτα και να μην καλέσει κανέναν από τους φίλους μου γιατι δεν ήθελα να δω κανέναν και να γιορτάσω με κανέναν. Και ξαφνικά δως του ολοι οι γείτονες να μου λένε χρόνια πολλά, να μου έχουν φέρει δώρα, να ψήνουμε, να πίνουμε,  να έχουμε μουσικές και να κάνουμε παρταρα! Και το βράδυ πια (είχα πιει και 2,3) έσβησα και κεράκια! Οποτε να φροντίσεις να το χαρείς αποψε γιατί του χρόνου δεν θα μπορείς! Να βγεις και να περάσεις τέλεια! Όλα τα καλά του Θεού σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!

Αχ κι εγώ 15 Αύγουστο έχω!!!  Μακάρι μετά από τόσες αποτυχίες που έχω στο βιογραφικό μου να έχει έρθει κι εμένα η ώρα μου! Και για όλα τα κορίτσια εδώ μέσα…  Μακάρι Θεέ μου κάνε το θαύμα σου 🙏🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

κοριτσια μαλλον δε παει πολυ καλα η χοριακή μου

 απο 21/3 390,4 σημερα 24/3  πηγε 773,6😟

Κάλε μια χαρά νούμερο έχεις, θα κανεις κι άλλη μια για επιβεβαίωση αλλά όλα πάνε καλά! Ηρεμησε!
 

@hope501 χρόνια πολλά κοριτσάρα μου, ελπίδα και ζωντάνια της παρεας! Εύχομαι αυτή τη χρόνια να γίνει το όνειρο σου πραγματικότητα! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

χαχαχαχα ετσι εξηγείται το παρεάκι εδώ..του μουρλού!!

Τέλος Αυγούστου εγώ γεννέθλια!! If you know what i mean 🤣🤣🤣

Αχου παρθενακι είσαι πουλάκι μου...τα αγαπώ τα παρθενακια, έχουμε καρμικη σχέση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...