Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Έχω netflix, αλλά πόσο να δω πια; Αυτό ακριβώς κάνω ψάχνω σημάδια στο Ίντερνετ πως το κατάλαβες;  🤣

Τεστ δεν κάνω, φοβάμαι πολύ για το αποτέλεσμα… έχω ξεκινήσει το inventing Anna που έχει ένα ενδιαφέρον. Συνήθως βλέπω τα χαλαρά Emily in Paris και love stories. Αλλά τώρα βαριέμαι για κάποιο λόγο. Επειδή την μοναδική φορά που έμεινα έγκυος είχαμε πάει 3ήμερο με τον άντρα μου κανόνισα μια μικρή απόδραση σήμερα το απόγευμα μέχρι Κυριακή. Βέβαια ο γιατρος μου είπε μην αρχίσεις τα περπατήματα και τις ορειβασίες 🤣🤣  αλλά και μέσα στο σπίτι δεν μπορώ, δεν έχω συνηθίσει και τρελαίνομαι. Επιπλέον σας έχω ζαλίσει με τα ποστ μου συνέχεια. Δεν το έχω πει σε κανέναν αυτή τη φορά, μόνο εσείς το ξέρετε όποτε σας έχω τρελάνει! 
Επισης νομίζω ότι πρέπει να αιματώνεται η μήτρα και καναπές κρεβάτι όλη την μέρα δεν νομίζω ότι ενδείκνυται. Ότι είναι να γίνει γίνεται μέχρι σήμερα απ’ ότι έχω καταλάβει. Τις πρώτες 2 μέρες γίνεται η εμφύτευση. Σωστά δεν τα λέω; 
Εν τω μεταξύ εφαγα για πρωινό μια φέτα ψωμί με μισό αβοκάντο και καπνιστό σολωμό. Και λέω μήπως έκανα βλακεία με τον σολωμό! Πφφφ αυτό ξέρετε πως λέγετα; Overthinking και όταν δεν έχεις τι να κάνεις τα αναλύεις όλα! 

αχαχαχα ξέρω για το ψάξιμο το κάναμε όλες....!!!! Οσο για το Σολωμό, δεν παθαίνεις κάτι με μια φορά, αλλά ο συγκεκριμένος δεν κάνει να ξέρεις. Όταν λέμε να αποφεύγουμε εννοούμε γενικά. Και το σαλάμι που απαγορεύεται η αδερφή μου το έτρωγε με μανία και το έψηνε πριν. Overthinking κάνουμε όλες, διότι το θέλουμε πολύ. Μη σκας, η άλλη φίλη μου έγκυος έκανε κρυολυπόλιση και μποτοξ και το κατάλαβε στην 5 - 6  εβδομάδα. Δεν παθαίνεις τίποτα με ενα κομμάτι σολωμό. (συνεννοημένες ήμασταν😂 Και εγώ αυτό έφαγα πριν). Απλά κάνε πιο απλή διατροφή. Στη διατροφή όμως εγώ δεν είμαι καλ΄΄η. Ισως κάποια κοπέλα να μπορεί να σε βοηθήσει στο τι τρώμε μετά την ετ 🤷🏼‍♀️

Τώρα, τα Love storys προκαλούν συναισθήματα στενάχωρα να ξέρεις. Το Emily είναι κωμωδία, αλλά τα συναισθηματικά και αγάπης συνήθως έχουν και κάτι στενάχωρο, γι'αυτο και λέγονται συναισθηματικές. Δες κατι ουδέτερο. Σήκω και ξανα άραξε. Πήγαινε και βόλτα 3ήμερο και απόλαυσε το. Με ρέγουλα όμως όπως λεει ο γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Από προσωπική εμπειρία θα αφήσω αυτό εδώ:

Περίοδος αναμονής έως την χοριακή

Τι πρέπει να κα΄νω:

  • Χαλαρή & αισιόδοξη διάθεση - θετικές σκέψεις
  • Ταινίες - βιβλία - χαλαρές συζητήσεις με φίλους
  • Ποιοτικές στιγμές με ταίρι
  • Καλή διατροφή
  • No smoking
  • No internet με συμπτώματα πριν την χοριακή , no internet γενικά

Τι κάνω:

  • Μαυλίλα ,απαισιοδοξία, όλα τα κακά σενάρια από μη εμφύτευση έως ξερω γω Γ Παγκόσμιος
  • Ταινίες - Βιβλία ναι που ομως δεν θυμάμαι τίποτα γιατί δεν είναι το μυαλό εκεί
  • Συζητήσεις με φίλους ουτε καν γιατί δεν το λέω (οχι για το μάτι) για το γνωστό αν δεν πάει καλά τι να εξηγώ και τι να αφήσω.
  • Ποιοτικές στιγμές με ταίρι #ΝΟΤ - Νεύρα και πάλι νεύρα και με ενοχλεί και που αναπνέει.
  • Καλή διατροφή - YES
  • No smoking - YES αλλά Νεύρα και νέυρα στο τετράγωνο και μη τα ξαναλέμε
  • No internet - Του γαμάω την μάνα 🤣 Google search "Γουργούρισε το κάτω δεξιά τεταρτημόριο του εντέρου είναι σύμπτωμα? " 😆

Κάπως έτσι έχω περάσει και τις 4 αναμονές άντε εκτός της πρώτης που ήμουν αθώα περιστέρα...

Βεβαια δεν είχα την παρέα εδώ εννοω΄ να συμμετέχω. Απλά διάβαζα οτι ξεκινούσε από συμπτ..., χοριακ..κλπ κλπ κλπ

Ξέρω σε βοήθησα πάρα πολυ πάλι και με λες και εύκολο άνθρωπο εεεεεεεεεεεεεεε???????

🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣 κλαίωωωω 🤣🤣🤣🤣 ακριβώς όμως 🤣🤣🤣🤣 εγώ ακόμα και στην πρώτη ετσι ήμουν,  αν θυμάστε,  ακόμα και την πρωινή προγεστερόνη έκοψα γτ ήμουν σίγουρη οτι με πειράζει και τζάμπα την παίρνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

@Κατεριναπαπ @twinkletwinlkle @BlackCat Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση ρε κορίτσια!! Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη αλλά πραγματικά είμαι στη φάση της απάθειας! Δεν είναι στεναχώρια πλέον, απογοήτευση είναι κ ξενερα! 
@twinkletwinlkle Κ ο άντρας μου παίρνει βιταμίνες για το dfi κ οξειδωτικό στρες, δυο διαφορετικές και πανάκριβες!  Τ4 παίρνω γιατί η TSH ήταν στο 2,1 και την ήθελαν κάτω από 2! Αντιδιαβητικο παίρνω γιατί η καμπύλη γκυκοζης ήταν φυσιολογική αλλά στα πάνω φυσιολογικά όρια! Βιταμίνη D έχω φυσιολογικότατη γύρω στο 32 κι όμως παίρνω 2000IU την ημέρα! 
@Κατεριναπαπ οι διεγέρσεις μου ήταν Απρίλη 21, Σεπτέμβρη 21 και Μάρτιο 22! Όποτε ναι θεωρητικά έχει περάσει εξάμηνο! 
 

 Γενικά δεν είναι κάτι που δεν έχω ψάξει! Κ όχι γιατί μου το είπε κάποιος γιατρός αλλά γιατί το διάβασα εδώ από εμπειριες δικές σας κι άλλων γυναικών κ αποφάσισα να κλείσω ραντεβού κ σε άλλες ειδικότητες! Εχω πάει στο Έλενα, σε ενδοκρινολόγο και στον Μακαρούνη! Κ όλα αυτά τα ραντεβού όποτε μου πουν να παίρνω το αεροπλάνο να έρχομαι Αθήνα! Ε δεν είναι εύκολο ρε φιλε! Έσπασαν τα νεύρα μου πια! Και το κερασάκι στην τούρτα;; Σήμερα με πήραν και μου είπαν ότι έχουμε άλλες δυο βλαστοκυστες η μια 5ΒΓ και η άλλη 5ΑΑ!! Οι οποίες ναι μεν καθυστέρησαν λίγο να μπουν στο στάδιο βλαστοκύστης αλλά από χθες το πρωί έδειχναν σημάδια ότι θα γίνουν και σήμερα το απέδειξαν! Ήταν σαν early blastocyst χθες! Κ αυτά που βάλαμε ρώτησα κ ήταν 5ΒΓ και 4ΒΓ. Δηλαδή είναι να τραβάς τα μαλλια σου! Ευτυχώς έχω πολλά! 

Πες μου λίγο εντυπώσεις για τον Μακαρουν... Τον σκέφτομαι. Αν και λεω να παω στον δικό μου που πηγα την πρωτη φορα και ήταν ο μόνος που είπε να κανουμε DFI και τότε δεν το κάναμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

@Κατεριναπαπ @twinkletwinlkle @BlackCat Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση ρε κορίτσια!! Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη αλλά πραγματικά είμαι στη φάση της απάθειας! Δεν είναι στεναχώρια πλέον, απογοήτευση είναι κ ξενερα! 
@twinkletwinlkle Κ ο άντρας μου παίρνει βιταμίνες για το dfi κ οξειδωτικό στρες, δυο διαφορετικές και πανάκριβες!  Τ4 παίρνω γιατί η TSH ήταν στο 2,1 και την ήθελαν κάτω από 2! Αντιδιαβητικο παίρνω γιατί η καμπύλη γκυκοζης ήταν φυσιολογική αλλά στα πάνω φυσιολογικά όρια! Βιταμίνη D έχω φυσιολογικότατη γύρω στο 32 κι όμως παίρνω 2000IU την ημέρα! 
@Κατεριναπαπ οι διεγέρσεις μου ήταν Απρίλη 21, Σεπτέμβρη 21 και Μάρτιο 22! Όποτε ναι θεωρητικά έχει περάσει εξάμηνο! 
 

 Γενικά δεν είναι κάτι που δεν έχω ψάξει! Κ όχι γιατί μου το είπε κάποιος γιατρός αλλά γιατί το διάβασα εδώ από εμπειριες δικές σας κι άλλων γυναικών κ αποφάσισα να κλείσω ραντεβού κ σε άλλες ειδικότητες! Εχω πάει στο Έλενα, σε ενδοκρινολόγο και στον Μακαρούνη! Κ όλα αυτά τα ραντεβού όποτε μου πουν να παίρνω το αεροπλάνο να έρχομαι Αθήνα! Ε δεν είναι εύκολο ρε φιλε! Έσπασαν τα νεύρα μου πια! Και το κερασάκι στην τούρτα;; Σήμερα με πήραν και μου είπαν ότι έχουμε άλλες δυο βλαστοκυστες η μια 5ΒΓ και η άλλη 5ΑΑ!! Οι οποίες ναι μεν καθυστέρησαν λίγο να μπουν στο στάδιο βλαστοκύστης αλλά από χθες το πρωί έδειχναν σημάδια ότι θα γίνουν και σήμερα το απέδειξαν! Ήταν σαν early blastocyst χθες! Κ αυτά που βάλαμε ρώτησα κ ήταν 5ΒΓ και 4ΒΓ. Δηλαδή είναι να τραβάς τα μαλλια σου! Ευτυχώς έχω πολλά! 

Οπότε η 2η διέγερση ηταν ήταν ακριβώς στο 6μηνο, νομίζω τώρα θα έχεις πιο ασφαλή συμπεράσματα και να που έχεις άλλα 2 εμβρυακια!!! Γιουπιιιι!!! Αυτά θα χρησιμοποιηθούν για το 2ο ή 3ο μωράκι κορίτσι μου 💗💗 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@hope501χρόνια πολλά χρόνια καλά με υγεία κορίτσι μου,  εύχομαι Του χρόνου να μεγαλώσει η οικογένεια και να είναι τα πιο ευτυχισμένα γενέθλια της ζωης σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Το ότι δεν με αφήνει από χθες να έχω αντιδράσεις δεν ξέρω πως να το εξηγήσω, έβαλα 1 καρδούλα μόνο και μετά πάλι με έκοψε. 
Όσο για την περιγραφή σου πιο μέσα δεν υπήρχε περίπτωση να πέσεις!🤣🤣  Στην 1η κι εγώ ήμουν «τρεις λαλούν και δυο χορεύουν» , χαλαρή και σίγουρη ότι θα πετύχει και πέτυχε άσχετα με το αποτέλεσμα! Δεν ήξερα τίποτα γι’ αυτό! Οι επόμενες 4 δράμα!!! Το μόνο που έχω πει ότι αυτή την φορά είναι ότι θα ελέγξω τα νεύρα μου γιατί ξεσπάω στον σύζυγο και δεν το συμμερίζεται αλλά περνάει στην αντεπίθεση. Την προηγούμενη φορά τσακωνόμασταν για την δουλειά μου σε έντονο κλίμα και δεν έκανε πίσω δεν καταλάβαινε ότι εγώ πιέζομαι συναισθηματικά. Και φωνές εγώ, νεύρα, σαν τρελή!  Τσακώνομαι από τα νεύρα μου και με τον εαυτό μου άνετα.🤣🤣🤣  Αλλά τώρα το έχω ελέγξει προς το παρόν. 
ευτυχώς δεν είμαι η μόνη γιατί σκέφτομαι ότι με όλη αυτή την ένταση, το άγχος και την μαυρίλα προκαλώ την μη εμφύτευση. 

Έτσι κι ο δικός μου! Δηλαδή αντί να καταλαβει ότι είμαι τίγκα στις ορμόνες, φοβάμαι να κουνηθώ μην πειράξω τα εμβρυα συν ότι η κλεισούρα δεν βοηθάει καθόλου, αμα του πω τίποτα θυμώνει και μου τη λέει κιόλας! Δηλαδή έλεος!! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

κοριτσια μαλλον δε παει πολυ καλα η χοριακή μου

 απο 21/3 390,4 σημερα 24/3  πηγε 773,6😟

κάνε μια και το Σάββατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

@hope501χρόνια πολλά χρόνια καλά με υγεία κορίτσι μου,  εύχομαι Του χρόνου να μεγαλώσει η οικογένεια και να είναι τα πιο ευτυχισμένα γενέθλια της ζωης σου!!

Ευχαριστώ παρα πολύ Κατερίνα μου🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Οπότε η 2η διέγερση ηταν ήταν ακριβώς στο 6μηνο, νομίζω τώρα θα έχεις πιο ασφαλή συμπεράσματα και να που έχεις άλλα 2 εμβρυακια!!! Γιουπιιιι!!! Αυτά θα χρησιμοποιηθούν για το 2ο ή 3ο μωράκι κορίτσι μου 💗💗 

Εσυ παιδί μου είσαι η χαρά της ζωής!! 💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikol88 είπε:

Έτσι κι ο δικός μου! Δηλαδή αντί να καταλαβει ότι είμαι τίγκα στις ορμόνες, φοβάμαι να κουνηθώ μην πειράξω τα εμβρυα συν ότι η κλεισούρα δεν βοηθάει καθόλου, αμα του πω τίποτα θυμώνει και μου τη λέει κιόλας! Δηλαδή έλεος!! 😂😂😂😂

Ακριβώς όμως!!! Θύμωνε και δεν μου μίλαγε. Του είπα χθες ότι εκτός από εσάς εδώ μέσα κανείς άλλος δεν μπορεί να  καταλάβει (γιατί μου έλεγε πάλι σε αυτά τα τσατ είσαι;)  αν δεν το έχει ζήσει δεν γίνεται και να θέλεις και είναι λογικό του λέω… μην προσπαθείς δεν πρόκειται να καταλάβει.  Οπότε άλλαξέ το, εγώ είμαι γλυκούλα μαζί του αυτή τη φορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

κοριτσια μαλλον δε παει πολυ καλα η χοριακή μου

 απο 21/3 390,4 σημερα 24/3  πηγε 773,6😟

Εντάξει διπλάσια θα ήταν 780,8! Δεν έχει κι τόσο μεγάλη διαφορα! Εγώ θεωρώ ότι πάει σούπερ!! Και της @twinkletwinlkle κάτι τέτοια τρέλα έκανε και τώρα μια χαρά! Όλα καλά πάνε, μην αγχώνεσαι! Με το καλό κ ο υπέρηχος ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η TRigirl είπε:

Ακριβώς όμως!!! Θύμωνε και δεν μου μίλαγε. Του είπα χθες ότι εκτός από εσάς εδώ μέσα κανείς άλλος δεν μπορεί να  καταλάβει (γιατί μου έλεγε πάλι σε αυτά τα τσατ είσαι;)  αν δεν το έχει ζήσει δεν γίνεται και να θέλεις και είναι λογικό του λέω… μην προσπαθείς δεν πρόκειται να καταλάβει.  Οπότε άλλαξέ το, εγώ είμαι γλυκούλα μαζί του αυτή τη φορά. 

ο δικός μου το λατρεύει το mammyland😂 κάθε φορα του λεω, τα κορίτσια απο το mammyland ... και εκείνος "maaaammyyyylaaaaaaaannddd" ή με ρωτάει "τι λενε τα κορίτσια mammyland"😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

κοριτσια μαλλον δε παει πολυ καλα η χοριακή μου

 απο 21/3 390,4 σημερα 24/3  πηγε 773,6😟

Τι σου είπε ο γιατρός; Ξέρω ότι πρέπει να διπλασιάζονται οι τιμές αλλά δεν είναι και μακριά. Κάνε λίγη υπομονή να κάνεις άλλη μία μεθαύριο. Μπορεί να πάρει μπροστά. Συμβαίνει. 
Το έχω πάθει κι εγώ αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Εντάξει διπλάσια θα ήταν 780,8! Δεν έχει κι τόσο μεγάλη διαφορα! Εγώ θεωρώ ότι πάει σούπερ!! Και της @twinkletwinlkle κάτι τέτοια τρέλα έκανε και τώρα μια χαρά! Όλα καλά πάνε, μην αγχώνεσαι! Με το καλό κ ο υπέρηχος ❤️ 

ειναι μετα απο 3 μερες και οχι μετα απο 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Salvation78 είπε:

μου ειπαν να κανω τη Δευτερα

Κανε τη Δευτέρα και κανε και το σαββατο αν θέλεις. Μα αυλη είναι 1 ευρω χωρίς 10. Αν είναι να μην είσαι ήσυχη. Δεν ξέρω. Αλλά εγω μετα τη βιοχημική τα πήρα με τον εαυτό μου που δεν έκανα τελικά και είπα πως για το θέμα χοριακή δεν θα ακούσω κα΄νεναν παρα τον εαυτό μου. Και συμφωνω με την @twinkletwinlkle που έκανε τόσες. Πόσα έβαλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Πες μου λίγο εντυπώσεις για τον Μακαρουν... Τον σκέφτομαι. Αν και λεω να παω στον δικό μου που πηγα την πρωτη φορα και ήταν ο μόνος που είπε να κανουμε DFI και τότε δεν το κάναμε...

Λοιπόν!! Μου φάνηκε από τους καλύτερους γιατρούς που έχουμε δει όλα αυτά τα χρονια! Όχι μόνο ουρολόγους, γενικα! Επεξηγηματικός, θέλει να βοηθήσει, πολύ αναλυτικός και λέει τα πραγματικά όπως ειναι! Τον συστήνω ανεπιφύλακτα! Ένα μόνο μειονέκτημα βρίσκω, ότι είναι λίγο δύσκολο να τον πετύχεις! Να κλείσεις ραντεβού, ποσό μάλλον αν καλέσεις στο κινητό! Βέβαια όσο ήμουν στο ραντεβού σήκωσε πολλά τηλέφωνα αλλά ήταν κυρίως από χειρουργημένους κλπ! Κατά τ αλλά τον θεωρώ πολύ καλό γιατρό κ άνθρωπο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Τι σου είπε ο γιατρός; Ξέρω ότι πρέπει να διπλασιάζονται οι τιμές αλλά δεν είναι και μακριά. Κάνε λίγη υπομονή να κάνεις άλλη μία μεθαύριο. Μπορεί να πάρει μπροστά. Συμβαίνει. 
Το έχω πάθει κι εγώ αυτό. 

τιποτα λεει εφοσον ανεβαινει να το ξαναδούμε τη Δευτέρα

 απλα εγω ειπα οτι ειναι 3 μέρες και επρεπε να ειναι παραπάνω, ειπε μην απογοητευομαι να συνεχισω τα φαρμακα και οτι οι αλλεσ τιμες ειναι καλέσ

τεσπα

χαλια 3ημερο θα περασω

μου θυμιζω τη Κατεριναπαπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikol88 είπε:

Λοιπόν!! Μου φάνηκε από τους καλύτερους γιατρούς που έχουμε δει όλα αυτά τα χρονια! Όχι μόνο ουρολόγους, γενικα! Επεξηγηματικός, θέλει να βοηθήσει, πολύ αναλυτικός και λέει τα πραγματικά όπως ειναι! Τον συστήνω ανεπιφύλακτα! Ένα μόνο μειονέκτημα βρίσκω, ότι είναι λίγο δύσκολο να τον πετύχεις! Να κλείσεις ραντεβού, ποσό μάλλον αν καλέσεις στο κινητό! Βέβαια όσο ήμουν στο ραντεβού σήκωσε πολλά τηλέφωνα αλλά ήταν κυρίως από χειρουργημένους κλπ! Κατά τ αλλά τον θεωρώ πολύ καλό γιατρό κ άνθρωπο!! 

Εντάξει. Ας πάρω τηλ και βλέπουμε... Ευχαριστώ. Τον έχω ζαλίσει τον αντρα μου με τους ουρολόγους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Κανε τη Δευτέρα και κανε και το σαββατο αν θέλεις. Μα αυλη είναι 1 ευρω χωρίς 10. Αν είναι να μην είσαι ήσυχη. Δεν ξέρω. Αλλά εγω μετα τη βιοχημική τα πήρα με τον εαυτό μου που δεν έκανα τελικά και είπα πως για το θέμα χοριακή δεν θα ακούσω κα΄νεναν παρα τον εαυτό μου. Και συμφωνω με την @twinkletwinlkle που έκανε τόσες. Πόσα έβαλες?

θα κανω ναι

 4 εβαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

κοριτσια μαλλον δε παει πολυ καλα η χοριακή μου

 απο 21/3 390,4 σημερα 24/3  πηγε 773,6😟

Το κοντρόλ καλεί την @twinkletwinlkleνα καθησυχάσει το κορίτσι μας εδώ και μίλησε της και για τα δικά σου σκαμπανεβάσματα.

Υπομονή & πίστη κάθε οργανισμός και κάθε εγκυμοσύνη διαφέρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ακριβώς όμως!!! Θύμωνε και δεν μου μίλαγε. Του είπα χθες ότι εκτός από εσάς εδώ μέσα κανείς άλλος δεν μπορεί να  καταλάβει (γιατί μου έλεγε πάλι σε αυτά τα τσατ είσαι;)  αν δεν το έχει ζήσει δεν γίνεται και να θέλεις και είναι λογικό του λέω… μην προσπαθείς δεν πρόκειται να καταλάβει.  Οπότε άλλαξέ το, εγώ είμαι γλυκούλα μαζί του αυτή τη φορά. 

Κ εγώ κάνω τη καλή μέχρι τώρα! 😂😂 Βέβαια εσας σας έχει σε μεγάλη εκτίμηση! Μου λέει συνέχεια οι φίλες σου τι γνώμη έχουν, τι κάνουν κλπ!! Στο σπίτι τα χαλάμε γιατί είμαι τέρμα ψυχαναγκαστική με την καθαριότητα και με το να είναι όλα στη θέση τους και τον πρήζω να μου τα τακτοποιεί οπότε αν μου πει τίποτα είσαι υπερβολική, φορτώνω (χωρίς λογο εδώ που τα λέμε) κ αρχίζουν οι φωνές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

ειναι μετα απο 3 μερες και οχι μετα απο 2

Ναι αλλά έτσι λένε! Η χοριακη διπλασιάζεται κάθε δυο με τρεις μέρες! Εντάξει ιδανικά θα ήταν κοντά στο 900 αλλά δεν είναι και για να στεναχωριέσαι νομίζω!! Μπορεί να ήταν δυο και να υποχωρεί το ένα! Πιστη κι αισιοδοξία!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Ναι αλλά έτσι λένε! Η χοριακη διπλασιάζεται κάθε δυο με τρεις μέρες! Εντάξει ιδανικά θα ήταν κοντά στο 900 αλλά δεν είναι και για να στεναχωριέσαι νομίζω!! Μπορεί να ήταν δυο και να υποχωρεί το ένα! Πιστη κι αισιοδοξία!! ❤️❤️

Μακαρι τι να πω...😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...