Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Salvation78 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και συγγνώμη που οετιεμαι συνέχεια σφήνα, μάλλον ψάχνω από κάπου να πιαστώ... 

Από χθες βράδυ έχω πολύ συχνουρια παρόλο που δε πίσω πολλά υγρά και ένα πόνο απροσδιοριστο στη κοιλιά και αριστερά και δεξιά όπως κσι τραβήγματα. Τα τραβήγματα πιστεύω ότι είναι από τιςελανιες από τις αντιπυκτιικές 

Έχετε ιδέα γιατί πάω τόσο συχνά τουαλέτα 8 φορές από το πρωί? 

Μάλλον  είσαι εγκυουλα! Τραβήγματα και συχνοουρια νούμερο 1 συμπτώματα τουλάχιστον για εμένα! Οι αντιπηκτικες δεν έχουν καμία σχέση με τραβήγματα. Μελανιές ναι κάνουν, αλλά όχι τραβήγματα. Πότε έκανες ετ και Πότε έχεις χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Συγχαρητήρια γλυκό μου κορίτσι!!! Τα πιο ευχάριστα νέα!!! 🤰🏻❤️🤰🏻
Δίνεις κουράγιο πραγματικά γιατί είμαστε παρόμοιας ηλικίας και παρόμοιας κατάστασης. 1 παλλίνδρομη και 4 συνεχόμενες αρνητικές χοριακές….
Ο επιμένων τελικά νικά!!! ❤️❤️
Κι εγώ είμαι στην φάση της ΕΤ την επόμενη εβδομάδα και συγκινήθηκα με το θετικό σου αποτέλεσμα! Όλα γίνονται, μόνο ο Θεός ξέρει πότε… 
Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι από καρδιάς!

Συγκινούμαι επίσης με την @BlackCatγιατι ενώ έχω από τον Νοέμβριο να κάνω εμφάνιση- είχα πάθει άρνηση και μεγάλη στενοχώρια με τα συνεχόμενα αρνητικά…  πάντα με βάζει στο πινακάκι και μου δίνει κουράγιο. ❤️


Επίσης εύχομαι μέσα από την ψυχή μου σε όλα τα κορίτσια να τα καταφέρουν. Είναι τόσο δύσκολος και ψυχοφθόρος ο αγώνας για την απόκτηση μωρού που μόνο μεταξύ μας καταλαβαινόμαστε. Σας το λέω εγώ που λυγίζω σε τέτοιες καταστάσεις και συγκινούμαι πολύ με μωράκια και θετικές χοριακές ενώ είμαι ένας άνθρωπος γενικά πολύ δυνατός που έχω τρέξει μαραθώνιους και πολλούς αγώνες γενικά στην ζωή μου και πάντα παλεύω και είμαι δυναμική αλλά σε αυτό το κομμάτι λυγίζω και γίνομαι κομμάτια. 
Μακάρι να ήταν λίγο πιο εύκολο αλλά δυστυχώς πολλές από μας  ταλαιπωρούμαστε αρκετά. 
Ειστε όλες καταπληκτικές! ❤️❤️❤️
 

Σου εύχομαι αυτός ο μαραθώνιος της εξωσωματικής αυτή την φορά να σε φέρει στο τέρμα νικήτρια και διπλή & τριπλή!!

Καλη επιτυχία!!! Περιμένουμε την ημερομηνία της ετ σου να κατέβεις πιστα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Και εμένα ο εξωσωματιστης μου είπε πριν καν ξεκινήσω την διαδικασία να το κόψω.. αλλα είπε να μην βάλω κιλά κόβοντας το! Γενικά για καλό όλων μας είναι.. απο την άλλη όταν έκανα ετ και σκεφτόμουν οτι σε λίγο θα κάνω ενα τσιγάρο χαιρόμουν το πρεζάκι 🤣

Χαχαχα δεν σε μπορω!!!! Εθισμος μεχρι θανατου... Και εγω ετσι ακριβως ειμαι ρε... Εβγαλα το δοντι και μου ειπε θα καπνισεις αυριο και μετρουσα τις ωρες.. με το που ξυπνησα εκανα ενα φρεντο και αναψα 4-5 απανωτα. Old holborn λευκο κανω.. και οσο λενε μη καπνισεις εκει με πιανει μανια, αν αφεθω στο καπνισε οσο θες δεν κανω τοσα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μάλλον  είσαι εγκυουλα! Τραβήγματα και συχνοουρια νούμερο 1 συμπτώματα τουλάχιστον για εμένα! Οι αντιπηκτικες δεν έχουν καμία σχέση με τραβήγματα. Μελανιές ναι κάνουν, αλλά όχι τραβήγματα. Πότε έκανες ετ και Πότε έχεις χοριακή?

Έκανα 9/3, 4   βλαστοκυστες 5 ημερων  και χοριακή αυριο

Ο γιατρός είπε ότι  για το υλικό που βάλαμε θα μπορούσε να εγγυηθεί επιτυχία αν ήμουν στο ηληκιακο γκρουπ  των 35, είμαι όμως 43 στα 44 και ενώ φαίνονται άριστες στη δυναμική  δε μπορεί να ξέρει την εξέλιξη, αλλά ελπίζει το καλυτερο

Τα τραβήγματα δεν είναι συχνά μοιάζουν σα πιάσιμο από κοιλιακούς, απλά περισσότερο έχω ήπιο  απροσδιοριστο πόνο στη κοιλιά σαν έντερο σαν ωοθήκες και σίγουρα δε μοιάζει με πόνο περιόδου, άλλωστε είμαι από τις τυχερές δεν έχω πόνους περιόδου πάρα μόνο λίγο στομάχι πόνο η πονοκέφαλο και αυτό σπάνια.. Για να καταλάβεις ζήτημα να πάρω 2 ντεπον το χρόνο όταν έχω περίοδο και αυτά για το πονοκέφαλο. Γενικά δε παίρνω φάρμακα και έχω φρικάρει με όλη τη χημεία που κατανάλωσει αυτές τις μερες

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί πάντων σε ευχαριστώ για τα παρήγορα λόγια 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυυυυ

Θέλω να τσιρίξωωωωωωωω

Θετικό το τεστ!!! 🤗🤗🤗 

Έκανα το clearblue το ηλεκτρονικό και εδειξε + 2-3

Αύριο θα παω για την χοριακή μου! Κάτι χαρές που έκανα με τον αντρούλη μου, η μάμα μου τρελάθηκε, η αδερφή μου το ίδιο! Είχα να δω θετικό αποτέλεσμα σε 6 προσπάθειες συνεχόμενες!

εγω βεβαια καιγομαι μέσα μου γιατί εχω ζήσει κ την παλίνδρομη μου!!

ομως αισιοδοξία πως όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Πρώτα η χοριακή αύριο …. κι εδώ είμαστε!!!

Σας φιλώ ♥️♥️♥️

Όλα τέλεια θα πάνε κοπέλα μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Συντονίστηκε τελικά και η δικιά μου σήμερα με καφε περιμένω αύριο την κανονική ροη ή το βράδυ  όποτε ξεκινάμε πάλι..🤞

Εσένα αγαπημένη έκανε εμφάνιση ή το παίζει ντροπαλή;!😃

Εστειλα και στο Insta στην σελίδα no baby news και περιμένω να μου απαντήσει το κορίτσι!Μακαρι να τα καταφέρουμε και να βρούμε τις πένες ρε αγαπη 🤞

Συγχαρητήρια μια ανέφελη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Ήρθες στην κατάλληλη παρέα σου στέλνουμε τόνους θετικής ενέργειας ❤️ Με το καλό ένα μεγάλο όνομα αύριο και μετά υπέρηχος 

Κορίτσια δείτε και το Working mums είναι 20-30λεπτα  επεισόδια και έχει πολύ γέλιο!

Επισης και το Γκρέις & Φράνκι με την θεαρα την Jane Fonda που μιλάει για την Τρίτη ηλικία από μια εναλλακτική σκοπια

Σας πάω σε κωμωδίες και πιο ανάλαφρα εμένα λειτούργησαν ως αγχολυτικά στις αποβολές  

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ αγαπη συγχαρητήρια!!

Ο επιμένων νικά με το καλό να έχεις μια χορταστική χοριακη και όλα να πάνε τέλεια!!!

Με το καλό όλα ❤️

Σήμερα το μεσημέρι έκανε εμφάνιση η δική μου περίοδος. Οπότε αύριο τηλεφωνώ να ενημερώσω και να ρωτήσω ποια μέρα με θέλουν για υπέρηχο. Αντε να ναι τυχερός ο μήνας ρε κορίτσια για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ditimama είπε:

Καλή επιτυχία και στις 3 σας κορίτσια μου!!!! Να είστε θετικές, όσο μπορείτε! Χαλαρώστε και απολαύστε το....

 @BlackCat μου σε ευχαριστώ για όλες σου τις συμβουλές ... με βοήθησες πάρα πολύ κ πλεον νοιώθω οτι ειμαι σε παρα πολύ καλα χέρια... Μακάρι να προχωρήσουν και για μενα τα πράγματα και να μπω άμεσα στην διαδικασία της ωοληψίας με επιτυχία. Τόσο καιρό είδα κ έκανα ραντεβού με πολλούς γιατρούς, ένας με κέρδισε κ είχες δίκιο @BlackCatμου. @Kiddo εσύ μας βοήθησες παρα πολύ με το θέμα του σπέρματος... πλεον ακολουθούμε πιστα τις συμβουλές σου για την διατροφή (έιχες κανει μεεγάλη έρευνα και μπράβο σου) Κανένας ουρολόγος δεν θα μπορούσε να μας δώσει τόσες συμβουλές μαζεμένες! @Lucia79 σε ευχαριστώ πολύ κ εσενα για όλη σου την υποστήριξη και τις πολυτιμες συμβουλές. Καλή επιτυχία κ σε εσενα να σου πάνε ολα σούπερ!!!! @Παρασκευαιδουδεν θα ξεχάσω την υποδοχή με την παντόφλα σου να παραμονεύει.

Συγνώμη αν ξέχασα κάποια κοπέλα , σας εχω όλες μεσα στην καρδιά μου γιατί νοιώθω τον πονο σας και εσεις τον δικό μου.

Τώρα τελευταία ξεκίνησα να διαβάζω ενα βιβλίο σας το γράφω γιατί μου φαίνεται αρκετά βοηθητικό απο ψυχολογική πλευράς: "τα παιδιά γεννιούνται στην καρδιά"

Σας φιλώ πολύ!!!

Καλώς την! Πες μας λοιπόν τις περιπέτειες σου, που πηγές, τι άκουσες, τι σου ταίριαξε και τι απέρριψες? Είναι σχολείο για όλες μας, έτσι έχουμε μάθει ότι έχουμε μάθει ως εδώ…. Όπως μας τα λες ακούγεσαι πολύ πιο σίγουρη από κάποιους μήνες πριν οποτε καταλαβαίνω ότι είσαι σε καλά χέρια. Άρα πως και ποτε προχωράτε τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η noutelitsa είπε:

Ωχχχχ!!! Τι μου λες??? Και δεν εχω ξεκινησει ακόμα....να παω αλλού???? Μα όταν κανεις ovitrelle  πρεπει μετα απο συγκεκριμένς ωρες να στα παρουν αλλιως τα χανεις, καλα δεν θυμαμαι??
Τα εχασες τα αυγουλάκια σου?

Πήραμε 8 αλλά δεν είμαι και σίγουρη ότι δεν υπήρχαν κι άλλα τα οποία χάθηκαν …. Στον τελευταίο υπέρηχο ο γιατρός είχε μετρήσει 10 ωοθυλακια… μετά απ αυτό αποφασισα να αλλάξω κέντρο γιατί πλέον δε μπορούσα να έχω καμία εμπιστοσύνη όσο κι αν είχα σε εκτίμηση τον ίδιο το γιατρό… το κέντρο σαν κέντρο το θεωρώ ένα τεράστιο μπάχαλο (ή και άλλη λέξη από μπ…) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Πήραμε 8 αλλά δεν είμαι και σίγουρη ότι δεν υπήρχαν κι άλλα τα οποία χάθηκαν …. Στον τελευταίο υπέρηχο ο γιατρός είχε μετρήσει 10 ωοθυλακια… μετά απ αυτό αποφασισα να αλλάξω κέντρο γιατί πλέον δε μπορούσα να έχω καμία εμπιστοσύνη όσο κι αν είχα σε εκτίμηση τον ίδιο το γιατρό… το κέντρο σαν κέντρο το θεωρώ ένα τεράστιο μπάχαλο (ή και άλλη λέξη από μπ…) 

για πιο κέντρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

για πιο κέντρο?

@Lucia79  Για το Γεν..ις μαλλον λες...?

Φφφφφφφ!!! Δεν θα ξεκινήσω πότε από ότι καταλαβαίνω...μια το αγχος μου...μια το λάθος κέντρο που επιλεγω...πραγματικά έχω απογοητευτεί!
Μια προσπάθεια ακόμα θέλω να κάνω ρε γαμώτο....και τελευταία γιατί δεν την παλευω ψυχολογικά ....και Δεν ξέρω ποιο κέντρο να εμπιστευτώ...

 Τον Π... όμως που τον γνώρισα...μου φάνηκε πολύ καλός...αρκεί να ασχοληθεί μαζί μου θα μου πεις....γιατι ο προηγουμενος που πηγα δεν πολυασχολήθηκε....μάλλον βαριόταν κίολας!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η noutelitsa είπε:

@ΧΑΡΜΑ@twinkletwinlkle@Παρασκευαιδου
Λοιπόν επειδή εγω τα λατρεύω τα αβοκάντο θα σας πω συνταγή που θα την φτιάξετε όλες!!!!
Βάζετε 1 αβοκάντο + 1 κουταλιά μελι +  1 κουταλιά κακάο..... γίνεται άλειμμα σοκολάτας ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!
γιαμμμμμ.....
Χαμός θα γίνει με τα αβοκάντο....ειναι και ακριβά τα άτιμα!😜

Μιαμ μιαμ....... @noutelitsaΟυτε η νουτελιτσα τοσο νοστιμιά ε;! 😂🤤😘 Πω πω πω....χαμός θα γίνει.....!!!!το λιγουρευομαι....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Μιαμ μιαμ....... @noutelitsaΟυτε η νουτελιτσα τοσο νοστιμιά ε;! 😂🤤😘 Πω πω πω....χαμός θα γίνει.....!!!!το λιγουρευομαι....!!!!

Κοιταααα για να λεμε την αλήθεια....σαν την Νουτελα ΤΙΠΟΤΑ!!! Αλλάαααα είναι το πιο κοντινό σε άλειμμα σοκολάτας και υγιεινο!!! Να το φτιάξεις και να μου πεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

@Lucia79  Για το Γεν..ις μαλλον λες...?

Φφφφφφφ!!! Δεν θα ξεκινήσω πότε από ότι καταλαβαίνω...μια το αγχος μου...μια το λάθος κέντρο που επιλεγω...πραγματικά έχω απογοητευτεί!
Μια προσπάθεια ακόμα θέλω να κάνω ρε γαμώτο....και τελευταία γιατί δεν την παλευω ψυχολογικά ....και Δεν ξέρω ποιο κέντρο να εμπιστευτώ...

 Τον Π... όμως που τον γνώρισα...μου φάνηκε πολύ καλός...αρκεί να ασχοληθεί μαζί μου θα μου πεις....γιατι ο προηγουμενος που πηγα δεν πολυασχολήθηκε....μάλλον βαριόταν κίολας!

 

Σκέψου θετικά κοριτσάκι μου!!!!!! Θα πανε ολα καλα....!!!!! Το καταλαβαίνω οτι ειναι ψυχοφθορο και εγω νιώθω έτσι.... Πιστεύω οτι θα πάνε ολα καλα εκει, ειναι και να σου κάνει και κλικ απο την αρχή. Αφού σου κάνε.... Μην σκέφτεσαι αρνητικά....😘😘😘😘😘🥑🥑🥑🥑🥑🥑🥑🥑🥑🥑🥑🥑🥑

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Κοιταααα για να λεμε την αλήθεια....σαν την Νουτελα ΤΙΠΟΤΑ!!! Αλλάαααα είναι το πιο κοντινό σε άλειμμα σοκολάτας και υγιεινο!!! Να το φτιάξεις και να μου πεις....

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Θα σε ενημερώσω σύντομα.....

Αβοκάντοφιλάκια 🥑😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

@Lucia79  Για το Γεν..ις μαλλον λες...?

Φφφφφφφ!!! Δεν θα ξεκινήσω πότε από ότι καταλαβαίνω...μια το αγχος μου...μια το λάθος κέντρο που επιλεγω...πραγματικά έχω απογοητευτεί!
Μια προσπάθεια ακόμα θέλω να κάνω ρε γαμώτο....και τελευταία γιατί δεν την παλευω ψυχολογικά ....και Δεν ξέρω ποιο κέντρο να εμπιστευτώ...

 Τον Π... όμως που τον γνώρισα...μου φάνηκε πολύ καλός...αρκεί να ασχοληθεί μαζί μου θα μου πεις....γιατι ο προηγουμενος που πηγα δεν πολυασχολήθηκε....μάλλον βαριόταν κίολας!

 

Για αυτό λέω ναι. Αλλά εφόσον εμπιστεύεσαι το γιατρό μην κανεις πισωγυρίσματα. Ότι γίνεται χαμός από κοσμο και έχει τεράστιες ουρές είναι κάτι που το καταλαβαίνει κανεις με το που πατάει το πόδι του εκεί. Οποτε πας με δεδομένο αυτό αλλά έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρο σου ότι θα κάνει το καλύτερο για σένα. Ότι κι αν λέω εγώ, είναι ένα κέντρο με πολλές επιτυχίες, με τους πιο γνωστούς γιατρούς και πολύ καλό εμβρυολογικό. Απλά κι εγώ δε μπορώ να ξεχάσω δυστυχώς αυτα που πέρασα όπως και την κακή συμπεριφορά τουλάχιστον μιας συντονίστριας. Αλλά αυτα είναι θέματα του γιατρού να τα ρυθμίζει και όταν οι γιατροί είναι τόσο φορτωμένοι που στην πραγματικότητα θα θελανε να διώξουνε κοσμο, τότε δύσκολα θα πάρει ακόμα και ο γιατρός τοις μετρητοίς τα παράπονα που του κανεις. Τελωσπαντων, αυτα είναι τα δεδομένα και με αυτα προχωράμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Για αυτό λέω ναι. Αλλά εφόσον εμπιστεύεσαι το γιατρό μην κανεις πισωγυρίσματα. Ότι γίνεται χαμός από κοσμο και έχει τεράστιες ουρές είναι κάτι που το καταλαβαίνει κανεις με το που πατάει το πόδι του εκεί. Οποτε πας με δεδομένο αυτό αλλά έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρο σου ότι θα κάνει το καλύτερο για σένα. Ότι κι αν λέω εγώ, είναι ένα κέντρο με πολλές επιτυχίες, με τους πιο γνωστούς γιατρούς και πολύ καλό εμβρυολογικό. Απλά κι εγώ δε μπορώ να ξεχάσω δυστυχώς αυτα που πέρασα όπως και την κακή συμπεριφορά τουλάχιστον μιας συντονίστριας. Αλλά αυτα είναι θέματα του γιατρού να τα ρυθμίζει και όταν οι γιατροί είναι τόσο φορτωμένοι που στην πραγματικότητα θα θελανε να διώξουνε κοσμο, τότε δύσκολα θα πάρει ακόμα και ο γιατρός τοις μετρητοίς τα παράπονα που του κανεις. Τελωσπαντων, αυτα είναι τα δεδομένα και με αυτα προχωράμε. 

οκ.... γνωστοί για εμένα δεν υπάρχουν γνωστοί έγιναν απλά επειδή   βγήκαν σε μια τηλεόραση πόσες αποτυχίες έχουν και αυτοί και δεν τα λένε όπως υπάρχουν και γιατροί παρά πολύ καλοί με επιτυχίες χωρίς να ακούγονται όποτε για εμένα όλοι είναι στο ίδιο επίπεδο. εγώ αυτό που θέλω είναι να έχω επικοινωνια και να μην με "ξεπετάνε" και φυσικά να είναι εκεί και να μην τους ψάχνω  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Ρε φίλη κάνε κανάλι στο utube περί γονιμότητας διατροφής και συνταγές!!

Αδικεισαι πραγματικά!!

Θα είμαι subscriber υπόσχεση 😂😂😂

Σε ευχαριστώ μαυρόγατο! Αλλά δεν μ'αρέσει ο φακός 🤣🤣 Ό,τι χρειάζεστε τα μοιράζομαι εδώ. Από εναλλακτικές συνταγές είμαι φουλ. Άντε να έρθει και το μωράκι να κάνουμε blw και να πειραματιζόμαστε παρέα 😍

@ΧΑΡΜΑ @N.Angel πολύ εύκολο επίσης είναι αβοκάντο με χούμους ή ή γιαούρτι για ντιπάκι ή σως μέσα σε πίτες. 

@noutelitsa καλά σε συνδιασμό με σοκολάτα ειναι σούπερ!!! Και από το όνομά σου που βλέπω μου ήρθε τώρα η συνταγή για σπιτική νουτέλα. Δεν τρώω ζάχαρη γενικά και όλα τα φτιάχνω μόνη μου. Με καρβουδισμένα φουντούκια, χουρμάδες, κακάο, ελάχιστη κουβερτούρα και ρούμι. Το βάζω σε βάζο στο ψυγείο, αλλά δεν μένει και για πολλές μέρες 🤣 Σοκόλαση!!! Και είναι και οι χουρμάδες επίσης τοπ διατροφικα! Αχ μου τρεχουν τα σάλια 😋

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Σε ευχαριστώ μαυρόγατο! Αλλά δεν μ'αρέσει ο φακός 🤣🤣 Ό,τι χρειάζεστε τα μοιράζομαι εδώ. Από εναλλακτικές συνταγές είμαι φουλ. Άντε να έρθει και το μωράκι να κάνουμε blw και να πειραματιζόμαστε παρέα 😍

@ΧΑΡΜΑ @N.Angel πολύ εύκολο επίσης είναι αβοκάντο με χούμους ή ή γιαούρτι για ντιπάκι ή σως μέσα σε πίτες. 

@noutelitsa καλά σε συνδιασμό με σοκολάτα ειναι σούπερ!!! Και από το όνομά σου που βλέπω μου ήρθε τώρα η συνταγή για σπιτική νουτέλα. Δεν τρώω ζάχαρη γενικά και όλα τα φτιάχνω μόνη μου. Με καρβουδισμένα φουντούκια, χουρμάδες, κακάο, ελάχιστη κουβερτούρα και ρούμι. Το βάζω σε βάζο στο ψυγείο, αλλά δεν μένει και για πολλές μέρες 🤣 Σοκόλαση!!! Και είναι και οι χουρμάδες επίσης τοπ διατροφικα! Αχ μου τρεχουν τα σάλια 😋

 

Αααααα! φιλη μου είσαι εσυ!!!!
Και εγω εναλλακτικά τρωω,χαχααα όλα χωρίς γλουτένη....και εδω και χρονια και χωρις κρεας! Και εγω αποφεύγω τη ζαχαρη όσο μπορώ...
Με τα 777 τι θελει να πει ο ποιητής????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Αααααα! φιλη μου είσαι εσυ!!!!
Και εγω εναλλακτικά τρωω,χαχααα όλα χωρίς γλουτένη....και εδω και χρονια και χωρις κρεας! Και εγω αποφεύγω τη ζαχαρη όσο μπορώ...
Με τα 777 τι θελει να πει ο ποιητής????

Τέλεια!!! Ναι, φίλη! Και εγώ χορτοφάγος (βίγκαν πλέον) 17 χρόνια. Πολύ χαίρομαι! Ήταν άλλη μια κοπέλα εδώ χορτοφαγος, αλλά δεν θυμαμαι τώρα ποια 🤔 

Είναι συμβολικό το νούμερο, όχι η ημερομηνία γέννησης μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Σε ευχαριστώ μαυρόγατο! Αλλά δεν μ'αρέσει ο φακός 🤣🤣 Ό,τι χρειάζεστε τα μοιράζομαι εδώ. Από εναλλακτικές συνταγές είμαι φουλ. Άντε να έρθει και το μωράκι να κάνουμε blw και να πειραματιζόμαστε παρέα 😍

@ΧΑΡΜΑ @N.Angel πολύ εύκολο επίσης είναι αβοκάντο με χούμους ή ή γιαούρτι για ντιπάκι ή σως μέσα σε πίτες. 

@noutelitsa καλά σε συνδιασμό με σοκολάτα ειναι σούπερ!!! Και από το όνομά σου που βλέπω μου ήρθε τώρα η συνταγή για σπιτική νουτέλα. Δεν τρώω ζάχαρη γενικά και όλα τα φτιάχνω μόνη μου. Με καρβουδισμένα φουντούκια, χουρμάδες, κακάο, ελάχιστη κουβερτούρα και ρούμι. Το βάζω σε βάζο στο ψυγείο, αλλά δεν μένει και για πολλές μέρες 🤣 Σοκόλαση!!! Και είναι και οι χουρμάδες επίσης τοπ διατροφικα! Αχ μου τρεχουν τα σάλια 😋

 

Εγώ που δεν έχω θέμα και έχω κάνει βιντεάκια κτλ θα κάνουμε δουλειά μαζί 😁😁😁 θα μου λες τις συνταγές και θα τις εκτελώ. Θα είσαι πίσω από την κάμερα και εγώ μπροστά. Η θα σου βάλω μια κουκούλα 😂😂😂 όχι όχι τύπου κουκουξ κλ. 🤣😂🤣😂

Εγω μου αρέσει να εκτελώ με προγραμματισμό. Σήμερα έφτιαξα μπρόκολο 🥦🥦που μου αρέσει με λαδολέμονο αλλά στο αγόρι δεν. Επομένως έψαξα και έφτιαξα ωραιότατη σαλάτα με πιπεριά κίτρινη, ντοματίνια βαλσαμικο με γεύση ρόδι, κουκουνάρι δεν είχα αλλά θα έβαζα😃😃😃

 

 Και για όλες τις κοπέλες που λένε πως τα αβοκάντο είναι λίγο τσιμπημένο (συμφωνώ και εγώ φυσικά) προτείνω να το δείτε αλλιώς. Είναι περίπου 1 ευρώ την ημέρα. Άρα να σκέφτεστε ότι δίνεται ενα ευρώ για τον εαυτό σας. Έτσι το έκανα εγώ και «ηρέμησα» 🥑🥑🥰🥰🥑🥑🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

Εγώ που δεν έχω θέμα και έχω κάνει βιντεάκια κτλ θα κάνουμε δουλειά μαζί 😁😁😁 θα μου λες τις συνταγές και θα τις εκτελώ. Θα είσαι πίσω από την κάμερα και εγώ μπροστά. Η θα σου βάλω μια κουκούλα 😂😂😂 όχι όχι τύπου κουκουξ κλ. 🤣😂🤣😂

Εγω μου αρέσει να εκτελώ με προγραμματισμό. Σήμερα έφτιαξα μπρόκολο 🥦🥦που μου αρέσει με λαδολέμονο αλλά στο αγόρι δεν. Επομένως έψαξα και έφτιαξα ωραιότατη σαλάτα με πιπεριά κίτρινη, ντοματίνια βαλσαμικο με γεύση ρόδι, κουκουνάρι δεν είχα αλλά θα έβαζα😃😃😃

 

 Και για όλες τις κοπέλες που λένε πως τα αβοκάντο είναι λίγο τσιμπημένο (συμφωνώ και εγώ φυσικά) προτείνω να το δείτε αλλιώς. Είναι περίπου 1 ευρώ την ημέρα. Άρα να σκέφτεστε ότι δίνεται ενα ευρώ για τον εαυτό σας. Έτσι το έκανα εγώ και «ηρέμησα» 🥑🥑🥰🥰🥑🥑🥰🥰

Δεν έχω και αντιδράσεις!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Θα βαλω μάσκα anonymous 🤣🤣🤣🤣 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Χαχαχα δεν σε μπορω!!!! Εθισμος μεχρι θανατου... Και εγω ετσι ακριβως ειμαι ρε... Εβγαλα το δοντι και μου ειπε θα καπνισεις αυριο και μετρουσα τις ωρες.. με το που ξυπνησα εκανα ενα φρεντο και αναψα 4-5 απανωτα. Old holborn λευκο κανω.. και οσο λενε μη καπνισεις εκει με πιανει μανια, αν αφεθω στο καπνισε οσο θες δεν κανω τοσα... 

Στην ετ θα δεις πως θα σκέφτεσαι το σπορακι σου και θα βάλεις τα δυνατά σου, θα το ελαττώσεις πααααρα πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα είναι η παγκόσμια ημέρα ευτυχίας... 

Σας εύχομαι μόνο ευτυχισμένες στιγμές..  

https://www.instagram.com/p/CbU9jTMso5t/?utm_medium=copy_link

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Συντονίστηκε τελικά και η δικιά μου σήμερα με καφε περιμένω αύριο την κανονική ροη ή το βράδυ  όποτε ξεκινάμε πάλι..🤞

Εσένα αγαπημένη έκανε εμφάνιση ή το παίζει ντροπαλή;!😃

Εστειλα και στο Insta στην σελίδα no baby news και περιμένω να μου απαντήσει το κορίτσι!Μακαρι να τα καταφέρουμε και να βρούμε τις πένες ρε αγαπη 🤞

Συγχαρητήρια μια ανέφελη και τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! Ήρθες στην κατάλληλη παρέα σου στέλνουμε τόνους θετικής ενέργειας ❤️ Με το καλό ένα μεγάλο όνομα αύριο και μετά υπέρηχος 

Κορίτσια δείτε και το Working mums είναι 20-30λεπτα  επεισόδια και έχει πολύ γέλιο!

Επισης και το Γκρέις & Φράνκι με την θεαρα την Jane Fonda που μιλάει για την Τρίτη ηλικία από μια εναλλακτική σκοπια

Σας πάω σε κωμωδίες και πιο ανάλαφρα εμένα λειτούργησαν ως αγχολυτικά στις αποβολές  

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ αγαπη συγχαρητήρια!!

Ο επιμένων νικά με το καλό να έχεις μια χορταστική χοριακη και όλα να πάνε τέλεια!!!

Με το καλό όλα ❤️

Αφού ρε αρχηγαρα την ειπα εγώ να συντονιστεί.  Πάμε 💪💪💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Πιστεύω ότι η @Παρασκευαιδου έχει ήδη γεμάτο συρτάρι με τεστς. Το πρώτο θα το κάνει πιστεύω μια μέρα πριν την ετ. 

Α είχα μπερδευτεί με την ωοληψια. Νόμιζα ότι δεν θα κάνατε λόγω του κοβιντ που πέρασε ο άντρας σου. Αντε λοιπόν πάμε για το τέταρτο! Αντε εγω σου εύχομαι να έχεις και 5ο να σε αφήσει ησυχη πλέον ο Σφακ...

Χαχαχαχ εννοείται.. ετ +1 τεστ χαχαχα μπα αυτή την φορά δεν κάνω χιχιχι 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ditimama είπε:

Καλή επιτυχία και στις 3 σας κορίτσια μου!!!! Να είστε θετικές, όσο μπορείτε! Χαλαρώστε και απολαύστε το....

 @BlackCat μου σε ευχαριστώ για όλες σου τις συμβουλές ... με βοήθησες πάρα πολύ κ πλεον νοιώθω οτι ειμαι σε παρα πολύ καλα χέρια... Μακάρι να προχωρήσουν και για μενα τα πράγματα και να μπω άμεσα στην διαδικασία της ωοληψίας με επιτυχία. Τόσο καιρό είδα κ έκανα ραντεβού με πολλούς γιατρούς, ένας με κέρδισε κ είχες δίκιο @BlackCatμου. @Kiddo εσύ μας βοήθησες παρα πολύ με το θέμα του σπέρματος... πλεον ακολουθούμε πιστα τις συμβουλές σου για την διατροφή (έιχες κανει μεεγάλη έρευνα και μπράβο σου) Κανένας ουρολόγος δεν θα μπορούσε να μας δώσει τόσες συμβουλές μαζεμένες! @Lucia79 σε ευχαριστώ πολύ κ εσενα για όλη σου την υποστήριξη και τις πολυτιμες συμβουλές. Καλή επιτυχία κ σε εσενα να σου πάνε ολα σούπερ!!!! @Παρασκευαιδουδεν θα ξεχάσω την υποδοχή με την παντόφλα σου να παραμονεύει.

Συγνώμη αν ξέχασα κάποια κοπέλα , σας εχω όλες μεσα στην καρδιά μου γιατί νοιώθω τον πονο σας και εσεις τον δικό μου.

Τώρα τελευταία ξεκίνησα να διαβάζω ενα βιβλίο σας το γράφω γιατί μου φαίνεται αρκετά βοηθητικό απο ψυχολογική πλευράς: "τα παιδιά γεννιούνται στην καρδιά"

Σας φιλώ πολύ!!!

Για παντοφλουλινι που αλλού;  μόνο στο Παρασκευαιδακι 🤣🤣🤣 παντεφλουλινια.. 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Σήμερα το μεσημέρι έκανε εμφάνιση η δική μου περίοδος. Οπότε αύριο τηλεφωνώ να ενημερώσω και να ρωτήσω ποια μέρα με θέλουν για υπέρηχο. Αντε να ναι τυχερός ο μήνας ρε κορίτσια για όλες μας!

Πάμε κοριτσάκια μου δυνατά . 22.03 έχω κλείσει ραντεβού  😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...