Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

@BlackCat αντε βρε μαυρογατα επιτέλους! Εσύ με Εσύ @Παρασκευαιδου και τη @Lucia79 είστε ομαδουλα. Οπότε τώρα δεν πας για ωοληψια από ο, τι κατάλαβα? Πάει για υστεροσκοπηση και ετ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Να παραμείνεις θετική και μη σου περάσει απ το μυαλό να κόψεις τπτ φάρμακα? Θύμισε μας, βλαστοκυστες ή 3ης μέρας είχες βάλει? Ποτε σου έχει πει ο γιατρός σου για χοριακη? Υπομονή και αισιοδοξία!

Αυτό κάνω παραμένω θετικήηη!!!!! Έχω ελπίδες ακόμα μέχρι την χοριακη..έχω βάλει 2 3ης μέρας..25 Μ είπε αλλά θα πάω 24...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ρε κορίτσια είμαι που είμαι ακαματα, διαβάζω όλα αυτά και συνειδητοποιω ότι είμαι ακόμα πιο ακαματα από ο, τι πίστευα. Ψητό αβοκάντο? Σχοινοπρασσο? Ούτε καν το αναγνωρίζω αν το δω.

Καλέ το γκουγκλαρα γιατί ούτε εγώ ήξερα τι είναι το σχοινοπρασσο... Το κρεμμυδάκι το φρέσκο ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Joann είπε:

Αυτό κάνω παραμένω θετικήηη!!!!! Έχω ελπίδες ακόμα μέχρι την χοριακη..έχω βάλει 2 3ης μέρας..25 Μ είπε αλλά θα πάω 24...

Ε ναι είναι πολύ νωρίς για να δείξει με έμβρυα 3ης μερας. Σε παρακαλώ μην ξανακάνεις τεστ και πήγαινε μια και καλή για χοριακη στις 24.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Το αβοκάντο είναι πολύ καλό γενικά. Οπότε εγώ στη θέση σου θα το ξεκινούσαν από τώρα και εκεί κατά τη διέγερση θα καταναλωνα ακόμα πιο εντατικά. Κανονικό τσιγάρο καπνίζεις? Πόσα τη μέρα? Αν μπορείς μείωσε το γιατί κάνει κακό στην ποιότητα των ωαρίων. 

Θα το αρχισω αν και δεν μου αρεσει αλλα σε smoothie κατι θα γινει.... Καπνιζω ρε φιλολογε.... Πανω απο 12-13 τη μερα.. και σε μερες με στρες πιο πολυ , καπνιζω χρονια και λεω πως θα γινει το κοψιμο σε μια τετοια περιεργη φαση... Φαντασου προχτες εβγαλα φρονιμιτη γιατι δημιουργηθηκε ενα προβληματακι και ανυπομονουσα ποτε θα περασει η μερα να πιω καφε και να καπνισω.. ολο λεω εχω περιθωριο ακομα λιγο αλλα θα φτασω την ημερα των ενεσεων και θα το κοψω μαχαιρι και αυτο???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@BlackCat αντε βρε μαυρογατα επιτέλους! Εσύ με Εσύ @Παρασκευαιδου και τη @Lucia79 είστε ομαδουλα. Οπότε τώρα δεν πας για ωοληψια από ο, τι κατάλαβα? Πάει για υστεροσκοπηση και ετ?

Εγώ θα πάω για ωοληψια μόνο ,τα κορίτσια για ωοληψια και ετ καπάκια 😍😍😍

Θα είναι ντουέτο φωτιά!!!

Η @Παρασκευαιδου θα κάνει τεστ από την ίδια μέρα της ετ 😂 και η @Lucia79 από το άγχος πιστεύω δεν θα μιλάει σε άνθρωπο έτσι τις κόβω και δεν τις αδικώ..

Στην τελευταία μου ετ από τον φόβο μου ΔΕΝ μιλούσα σε κανέναν μόνο για τα απολύτως απαραίτητα. Το μονο που ήθελα να κάνω ήταν να παίζω με τον ανιψιό μου 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Joann είπε:

Αυτό κάνω παραμένω θετικήηη!!!!! Έχω ελπίδες ακόμα μέχρι την χοριακη..έχω βάλει 2 3ης μέρας..25 Μ είπε αλλά θα πάω 24...

Είναι πολύ πολύ νωρίς! Πες ότι δεν το έκανες!! Με το καλό η χοριακη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Είναι πολύ πολύ νωρίς! Πες ότι δεν το έκανες!! Με το καλό η χοριακη σου!

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ..σίγουρα είναι νωρίς ε;11 του μήνα τα βάλαμε τα μωράκια μας...για να το λέτε έχετε δίκιο κάτι παραπάνω ξέρετε απ' μενα..θα περιμένω 24 του μήνα και δν ξανακάνω τεστ...το υποσχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Θα το αρχισω αν και δεν μου αρεσει αλλα σε smoothie κατι θα γινει.... Καπνιζω ρε φιλολογε.... Πανω απο 12-13 τη μερα.. και σε μερες με στρες πιο πολυ , καπνιζω χρονια και λεω πως θα γινει το κοψιμο σε μια τετοια περιεργη φαση... Φαντασου προχτες εβγαλα φρονιμιτη γιατι δημιουργηθηκε ενα προβληματακι και ανυπομονουσα ποτε θα περασει η μερα να πιω καφε και να καπνισω.. ολο λεω εχω περιθωριο ακομα λιγο αλλα θα φτασω την ημερα των ενεσεων και θα το κοψω μαχαιρι και αυτο???? 

Αν σου αρέσει το ρύζι, δοκίμασε να φας κάστανο ρυζι με αβοκαντο ώριμο και γιαούρτι. Ίσως να σου αρέσει και σιγά σιγά να το εντάξεις στη διατροφή σου. Και εγώ είμαι 39,5 και καπνιζω από τα 17 μου. Απλά τα τελευταία χρόνια το έχω γυρίσει στο iqos. Καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι να το κόψεις. Προσπάθησε να κάνεις 10 τη μέρα. Να ρυθμίσεις και να πεις πχ 3 το πρωί κτλ ανάλογα με το πότε έχεις περισσότερη ανάγκη να το κάνεις. Μετα απο 2 εβδομάδες περίπου να πεις ότι θα καπνίζεις 5 και αν το κάνεις έτσι ίσως όταν φτάσεις στην ωοληψια να κάνεις 1,2 με το τσιγάρο. Και εγώ στην ωοληψια έκανα το iqos και μετά την ετ έκανα 3 με 5. Τη μέρα που βγήκε η χοριακή και με πήρε ο γιατρός να μου το πει, την ώρα που με πήρε κάπνιζα. Από τότε έχω να καπνισω. Είναι πολύ δύσκολο το ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εγώ θα πάω για ωοληψια μόνο ,τα κορίτσια για ωοληψια και ετ καπάκια 😍😍😍

Θα είναι ντουέτο φωτιά!!!

Η @Παρασκευαιδου θα κάνει τεστ από την ίδια μέρα της ετ 😂 και η @Lucia79 από το άγχος πιστεύω δεν θα μιλάει σε άνθρωπο έτσι τις κόβω και δεν τις αδικώ..

Στην τελευταία μου ετ από τον φόβο μου ΔΕΝ μιλούσα σε κανέναν μόνο για τα απολύτως απαραίτητα. Το μονο που ήθελα να κάνω ήταν να παίζω με τον ανιψιό μου 😍

Πιστεύω ότι η @Παρασκευαιδου έχει ήδη γεμάτο συρτάρι με τεστς. Το πρώτο θα το κάνει πιστεύω μια μέρα πριν την ετ. 

Α είχα μπερδευτεί με την ωοληψια. Νόμιζα ότι δεν θα κάνατε λόγω του κοβιντ που πέρασε ο άντρας σου. Αντε λοιπόν πάμε για το τέταρτο! Αντε εγω σου εύχομαι να έχεις και 5ο να σε αφήσει ησυχη πλέον ο Σφακ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Θα το αρχισω αν και δεν μου αρεσει αλλα σε smoothie κατι θα γινει.... Καπνιζω ρε φιλολογε.... Πανω απο 12-13 τη μερα.. και σε μερες με στρες πιο πολυ , καπνιζω χρονια και λεω πως θα γινει το κοψιμο σε μια τετοια περιεργη φαση... Φαντασου προχτες εβγαλα φρονιμιτη γιατι δημιουργηθηκε ενα προβληματακι και ανυπομονουσα ποτε θα περασει η μερα να πιω καφε και να καπνισω.. ολο λεω εχω περιθωριο ακομα λιγο αλλα θα φτασω την ημερα των ενεσεων και θα το κοψω μαχαιρι και αυτο???? 

Πω πόσο δίκαιο έχεις!!! Εγώ βέβαια ούτε καν έχω αρχίσει ακόμα και καπνίζω κανονικότατα και πάντα έλεγα ότι θα το κόψω όταν δω θετική χοριακη αλλά δεν είχα υπολογίσει τις ενέσεις που είμαι σίγουρη ότι θα απαγορεύεται το κάπνισμα όπως απαγορεύεται και με τις αντιπυκτικες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@skorpina78 Συγχαρητηρια!!!! Ολα μα ολα να πανε καλα μεχρι το τελος και να κρατησεις το/τα μωρακια σου αγκαλιτσα!!!!

 

@Luna777 Μας τρελανες με τις συνταγες σου!! Λατρευω αβοκαντο κ εδωσες καταπληκτικες ιδεες!!! Θα τις υιοθετησω!

@Joann κοριτσι μου μη στεναχωριεσαι, μεχρι τελους ελπιζουμε! Εγω ειμαι απο αυτες που ειχα κανει τεστ την ημερα πριν παω για χοριακη, οχι τα early κ ηταν αρνητικο κ μετα ειχα θετικη χοριακη, ασχετα απο την εκβαση, οποτε ποτε δεν ξερεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αν σου αρέσει το ρύζι, δοκίμασε να φας κάστανο ρυζι με αβοκαντο ώριμο και γιαούρτι. Ίσως να σου αρέσει και σιγά σιγά να το εντάξεις στη διατροφή σου. Και εγώ είμαι 39,5 και καπνιζω από τα 17 μου. Απλά τα τελευταία χρόνια το έχω γυρίσει στο iqos. Καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι να το κόψεις. Προσπάθησε να κάνεις 10 τη μέρα. Να ρυθμίσεις και να πεις πχ 3 το πρωί κτλ ανάλογα με το πότε έχεις περισσότερη ανάγκη να το κάνεις. Μετα απο 2 εβδομάδες περίπου να πεις ότι θα καπνίζεις 5 και αν το κάνεις έτσι ίσως όταν φτάσεις στην ωοληψια να κάνεις 1,2 με το τσιγάρο. Και εγώ στην ωοληψια έκανα το iqos και μετά την ετ έκανα 3 με 5. Τη μέρα που βγήκε η χοριακή και με πήρε ο γιατρός να μου το πει, την ώρα που με πήρε κάπνιζα. Από τότε έχω να καπνισω. Είναι πολύ δύσκολο το ξέρω.

Ααα καπνιζες εστω και iqos στην διεγερση και μετα στην ετ? Ρε συ εχω εγω iqos αλλα δεν μ αρεσε παρα μονο η μεντα και καθε φορα μου ελειπε ο καπνος... Μετα πηρα το myblu αλλα και αυτο δεν με γεμιζε.. αλλα τωρα μου δωσες ελπιδα τουλαχιστον κατι απ αυτα να κανω ετσι για το ψυχολογικο... Οι αναμονες πως να περασουν χωρις τσιγαρακι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ααα καπνιζες εστω και iqos στην διεγερση και μετα στην ετ? Ρε συ εχω εγω iqos αλλα δεν μ αρεσε παρα μονο η μεντα και καθε φορα μου ελειπε ο καπνος... Μετα πηρα το myblu αλλα και αυτο δεν με γεμιζε.. αλλα τωρα μου δωσες ελπιδα τουλαχιστον κατι απ αυτα να κανω ετσι για το ψυχολογικο... Οι αναμονες πως να περασουν χωρις τσιγαρακι.. 

Και εγω τη μέντα κάπνιζα. Εγω πώς έκοψα το τσιγάρο (κάπνιζα ένα πακέτο τη μερα). Ξεκινάω iqos παράλληλα με τσιγάρο. 5 iqos 15 τσιγάρα. Όσο περνούσε ο καιρός ,μείωνα τα κανονικά και αυξανα τα iqos. Μέχρι που σε κάποια φάση δεν ήθελα καθόλου το τσιγάρο ή το ήθελα πολύ σπάνια πχ 1 τσιγάρο με το ποτό κτλ. Πριν κανένα χρόνο είχα έρθει σε κέφι και άναψα τσιγάρο. Όπως το άναψα, το έσβησα. Με ζάλισε και μου προκάλεσε  τάση για εμετό. Ναι δυστυχώς κάπνιζα στη διέγερση απλά στην ετ 5 ήταν το μάξιμουμ που έκανα τη μέρα. Συνήθως έκανα γύρω στα 3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πραγματικά με έχετε συγκίνησει όλες με τα υπέροχα λογάκια κ τις ευχες σας! Σας ευχαριστώ ολόψυχα!Να μου στε όλες καλά!Να έχετε ότι επιθυμειτε!Ευχαριστώ το Θεό που υπάρχετε! Άπειρη αγάπη!!!

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυυυυ

Θέλω να τσιρίξωωωωωωωω

Θετικό το τεστ!!! 🤗🤗🤗 

Έκανα το clearblue το ηλεκτρονικό και εδειξε + 2-3

Αύριο θα παω για την χοριακή μου! Κάτι χαρές που έκανα με τον αντρούλη μου, η μάμα μου τρελάθηκε, η αδερφή μου το ίδιο! Είχα να δω θετικό αποτέλεσμα σε 6 προσπάθειες συνεχόμενες!

εγω βεβαια καιγομαι μέσα μου γιατί εχω ζήσει κ την παλίνδρομη μου!!

ομως αισιοδοξία πως όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Πρώτα η χοριακή αύριο …. κι εδώ είμαστε!!!

Σας φιλώ ♥️♥️♥️

Συγχαρητήρια γλυκό μου κορίτσι!!! Τα πιο ευχάριστα νέα!!! 🤰🏻❤️🤰🏻
Δίνεις κουράγιο πραγματικά γιατί είμαστε παρόμοιας ηλικίας και παρόμοιας κατάστασης. 1 παλλίνδρομη και 4 συνεχόμενες αρνητικές χοριακές….
Ο επιμένων τελικά νικά!!! ❤️❤️
Κι εγώ είμαι στην φάση της ΕΤ την επόμενη εβδομάδα και συγκινήθηκα με το θετικό σου αποτέλεσμα! Όλα γίνονται, μόνο ο Θεός ξέρει πότε… 
Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι από καρδιάς!

Συγκινούμαι επίσης με την @BlackCatγιατι ενώ έχω από τον Νοέμβριο να κάνω εμφάνιση- είχα πάθει άρνηση και μεγάλη στενοχώρια με τα συνεχόμενα αρνητικά…  πάντα με βάζει στο πινακάκι και μου δίνει κουράγιο. ❤️


Επίσης εύχομαι μέσα από την ψυχή μου σε όλα τα κορίτσια να τα καταφέρουν. Είναι τόσο δύσκολος και ψυχοφθόρος ο αγώνας για την απόκτηση μωρού που μόνο μεταξύ μας καταλαβαινόμαστε. Σας το λέω εγώ που λυγίζω σε τέτοιες καταστάσεις και συγκινούμαι πολύ με μωράκια και θετικές χοριακές ενώ είμαι ένας άνθρωπος γενικά πολύ δυνατός που έχω τρέξει μαραθώνιους και πολλούς αγώνες γενικά στην ζωή μου και πάντα παλεύω και είμαι δυναμική αλλά σε αυτό το κομμάτι λυγίζω και γίνομαι κομμάτια. 
Μακάρι να ήταν λίγο πιο εύκολο αλλά δυστυχώς πολλές από μας  ταλαιπωρούμαστε αρκετά. 
Ειστε όλες καταπληκτικές! ❤️❤️❤️
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Θα το αρχισω αν και δεν μου αρεσει αλλα σε smoothie κατι θα γινει.... Καπνιζω ρε φιλολογε.... Πανω απο 12-13 τη μερα.. και σε μερες με στρες πιο πολυ , καπνιζω χρονια και λεω πως θα γινει το κοψιμο σε μια τετοια περιεργη φαση... Φαντασου προχτες εβγαλα φρονιμιτη γιατι δημιουργηθηκε ενα προβληματακι και ανυπομονουσα ποτε θα περασει η μερα να πιω καφε και να καπνισω.. ολο λεω εχω περιθωριο ακομα λιγο αλλα θα φτασω την ημερα των ενεσεων και θα το κοψω μαχαιρι και αυτο???? 

Και εγω καπνίζω σαν αραπης! Κάνω 15 την μερα σίγουρα! Στις ενέσεις δεν το έκοψα,  έλεγα έχω ακόμα  για ετ.. μετα την ετ έκανα απο κανα τσιγάρο δλδ 5 με 8 τη μέρα καμία φορά..  οταν θα σκέφτεσαι ότι έχεις μπεμπεκι θα τραβάς τσουρα και θα το αφήνεις απο μόνη σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατεριναπαπ @twinkletwinlkle ο εξωσωματιστης μου ειπε να το κοψω. Να μην καπνισω απο εξ αρχης.. και το ιδιο μου ειπε και μια φιλη που εκανε εξωσωματικη σε αλλο κεντρο εδω της το απαγορευσαν στην ετ... Δεν νομιζω να τη παλεψω εγω με κομμενο.. τον καπνο θα κοψω αλλα iqos η myblu μαλλον θα κανω λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Εγώ θα πάω για ωοληψια μόνο ,τα κορίτσια για ωοληψια και ετ καπάκια 😍😍😍

Θα είναι ντουέτο φωτιά!!!

Η @Παρασκευαιδου θα κάνει τεστ από την ίδια μέρα της ετ 😂 και η @Lucia79 από το άγχος πιστεύω δεν θα μιλάει σε άνθρωπο έτσι τις κόβω και δεν τις αδικώ..

Στην τελευταία μου ετ από τον φόβο μου ΔΕΝ μιλούσα σε κανέναν μόνο για τα απολύτως απαραίτητα. Το μονο που ήθελα να κάνω ήταν να παίζω με τον ανιψιό μου 😍

Καλή επιτυχία και στις 3 σας κορίτσια μου!!!! Να είστε θετικές, όσο μπορείτε! Χαλαρώστε και απολαύστε το....

 @BlackCat μου σε ευχαριστώ για όλες σου τις συμβουλές ... με βοήθησες πάρα πολύ κ πλεον νοιώθω οτι ειμαι σε παρα πολύ καλα χέρια... Μακάρι να προχωρήσουν και για μενα τα πράγματα και να μπω άμεσα στην διαδικασία της ωοληψίας με επιτυχία. Τόσο καιρό είδα κ έκανα ραντεβού με πολλούς γιατρούς, ένας με κέρδισε κ είχες δίκιο @BlackCatμου. @Kiddo εσύ μας βοήθησες παρα πολύ με το θέμα του σπέρματος... πλεον ακολουθούμε πιστα τις συμβουλές σου για την διατροφή (έιχες κανει μεεγάλη έρευνα και μπράβο σου) Κανένας ουρολόγος δεν θα μπορούσε να μας δώσει τόσες συμβουλές μαζεμένες! @Lucia79 σε ευχαριστώ πολύ κ εσενα για όλη σου την υποστήριξη και τις πολυτιμες συμβουλές. Καλή επιτυχία κ σε εσενα να σου πάνε ολα σούπερ!!!! @Παρασκευαιδουδεν θα ξεχάσω την υποδοχή με την παντόφλα σου να παραμονεύει.

Συγνώμη αν ξέχασα κάποια κοπέλα , σας εχω όλες μεσα στην καρδιά μου γιατί νοιώθω τον πονο σας και εσεις τον δικό μου.

Τώρα τελευταία ξεκίνησα να διαβάζω ενα βιβλίο σας το γράφω γιατί μου φαίνεται αρκετά βοηθητικό απο ψυχολογική πλευράς: "τα παιδιά γεννιούνται στην καρδιά"

Σας φιλώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

@Κατεριναπαπ @twinkletwinlkle ο εξωσωματιστης μου ειπε να το κοψω. Να μην καπνισω απο εξ αρχης.. και το ιδιο μου ειπε και μια φιλη που εκανε εξωσωματικη σε αλλο κεντρο εδω της το απαγορευσαν στην ετ... Δεν νομιζω να τη παλεψω εγω με κομμενο.. τον καπνο θα κοψω αλλα iqos η myblu μαλλον θα κανω λιγο...

Και εμένα ο εξωσωματιστης μου είπε πριν καν ξεκινήσω την διαδικασία να το κόψω.. αλλα είπε να μην βάλω κιλά κόβοντας το! Γενικά για καλό όλων μας είναι.. απο την άλλη όταν έκανα ετ και σκεφτόμουν οτι σε λίγο θα κάνω ενα τσιγάρο χαιρόμουν το πρεζάκι 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Χα! Σας τρώω όλες. Στο ίδιο κέντρο στην προηγούμενη ωοληψια περίμενα στο 5κλινο με ρόμπα, σκουφί και ποδονάρια να με πάρουν στο χειρουργείο από τις 10.30 ως τις 13.30! Σημειωτέον ovitrelle είχα κάνει στις 10.30 το βράδυ.
Ακόμα και τώρα που έχουν περάσει σχεδόν 5 μήνες από τότε, τρέμω από τα νεύρα που το λέω και απορώ που δεν κατέβηκα έτσι με τη ρόμπα να τους τα σπάσω %`&&#*

συνολικα ήμασταν εκεί από τις 8 το πρωί ως τις 3.30 το μεσημέρι…

Ωχχχχ!!! Τι μου λες??? Και δεν εχω ξεκινησει ακόμα....να παω αλλού???? Μα όταν κανεις ovitrelle  πρεπει μετα απο συγκεκριμένς ωρες να στα παρουν αλλιως τα χανεις, καλα δεν θυμαμαι??
Τα εχασες τα αυγουλάκια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

@LacostakiΔεν είσαι η μόνη και εγω σκέτο με το κουτάλι οσο ώριμο και να είναι δεν το μπορω. Αλλα φτιάχνω smoothies με διαφορά μέσα και έτσι μια χαρά 🥑🥝🍍🍌🍍🍊🥤. Ρε κορίτσια πείτε και αλλες ιδέες πως μπορούμε να το φάμε.... 

@twinkletwinlkle😁

@ΧΑΡΜΑ@twinkletwinlkle@Παρασκευαιδου
Λοιπόν επειδή εγω τα λατρεύω τα αβοκάντο θα σας πω συνταγή που θα την φτιάξετε όλες!!!!
Βάζετε 1 αβοκάντο + 1 κουταλιά μελι +  1 κουταλιά κακάο..... γίνεται άλειμμα σοκολάτας ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!!
γιαμμμμμ.....
Χαμός θα γίνει με τα αβοκάντο....ειναι και ακριβά τα άτιμα!😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυυυυ

Θέλω να τσιρίξωωωωωωωω

Θετικό το τεστ!!! 🤗🤗🤗 

Έκανα το clearblue το ηλεκτρονικό και εδειξε + 2-3

Αύριο θα παω για την χοριακή μου! Κάτι χαρές που έκανα με τον αντρούλη μου, η μάμα μου τρελάθηκε, η αδερφή μου το ίδιο! Είχα να δω θετικό αποτέλεσμα σε 6 προσπάθειες συνεχόμενες!

εγω βεβαια καιγομαι μέσα μου γιατί εχω ζήσει κ την παλίνδρομη μου!!

ομως αισιοδοξία πως όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Πρώτα η χοριακή αύριο …. κι εδώ είμαστε!!!

Σας φιλώ ♥️♥️♥️

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ ΒΡΕ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΗ !!!! Με συγκίνησες παρα πολύ!!!!!!!!! ¨Ολα καλα θα πάνεεεεε!!! Επειδή και εγω τα εχω ζησει και τα δύο, όπως και εσυ....αυτη τη φορά θα πανε ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!! Σ
Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακή με διδυμάκια!!!!
Περιμένουμε τα νέα σου!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ απο μένα

Συγχαρητήρια σε όσες προχωράνε με την εγκυμοσύνη τους με το καλο να αποκτήσουν στα χέρια τους το μωράκι.εγω αύριο θα κάνω την 3η χοριακη.μην πω με έχουν στοιχειώσει αυτές οι χοριακες γιατί το 17 είχαμε παλινδρομη κυηση με φυσιολογική σύλληψη.αυτη τη φορά ήταν με εξωσωματικη.η πλάκα είναι ότι ενώ είμαι ψυχολόγος κ δίνω συμβουλές για όχι άγχος εγώ δεν μπορώ ν τον κοντρολάρω!χαχαχχαχα.....ελπίζω αύριο να δούμε μια καλή τιμή.την Τετάρτη είχα 280......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και συγγνώμη που οετιεμαι συνέχεια σφήνα, μάλλον ψάχνω από κάπου να πιαστώ... 

Από χθες βράδυ έχω πολύ συχνουρια παρόλο που δε πίσω πολλά υγρά και ένα πόνο απροσδιοριστο στη κοιλιά και αριστερά και δεξιά όπως κσι τραβήγματα. Τα τραβήγματα πιστεύω ότι είναι από τιςελανιες από τις αντιπυκτιικές 

Έχετε ιδέα γιατί πάω τόσο συχνά τουαλέτα 8 φορές από το πρωί? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...