Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να μην αγχωνεσαι καθολου.  Όλες οι συνθήκες είναι με το μέρος σας! Μα και οι εξετάσεις που κάναμε πολλές από εμάς, τις κάναμε μετα τη 2η ή 3η αποτυχία και συνήθως μετά από αποβολές. Εσύ να έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σου, θετική διάθεση και όλα θα πάνε καλά! 

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου , εύχομαι μέσα απ' την ψυχή μου μια καλή εγκυμοσύνη και αυτή τη φορά να είναι η τυχερή...είμαι σίγουρη δηλαδή...πηγές ξανά για υπέρηχο; Σας διαβάζω καιρό , δεν συμμετέχω γιατί δεν ξέρω πράγματα καθώς είναι η πρώτη φορά , όλα μου φαίνονται βουνό και ξένα και δεν θέλω να σας μπερδέψω με κάτι που θα πω , ούτε να σας μεταφέρω το άγχος μου...Παρ όλα αυτά σας διαβάζω και χαίρομαι με τις επιτυχίες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου , εύχομαι μέσα απ' την ψυχή μου μια καλή εγκυμοσύνη και αυτή τη φορά να είναι η τυχερή...είμαι σίγουρη δηλαδή...πηγές ξανά για υπέρηχο; Σας διαβάζω καιρό , δεν συμμετέχω γιατί δεν ξέρω πράγματα καθώς είναι η πρώτη φορά , όλα μου φαίνονται βουνό και ξένα και δεν θέλω να σας μπερδέψω με κάτι που θα πω , ούτε να σας μεταφέρω το άγχος μου...Παρ όλα αυτά σας διαβάζω και χαίρομαι με τις επιτυχίες σας!!!

Να σαι καλά! Σε ευχαριστώ πολύ! Πήγα την Τρίτη,  όλα πολύ καλά! Την άλλη Τρίτη πάλι. Εμείς είμαστε εδώ για να λύνουμε οποίες απορίες έχουμε και να βοηθάμε η μια την άλλη. Να ξέρεις ότι το παιχνίδι της εξωσωματικής φαίνεται πιο δύσκολο πριν το παίξεις παρά όταν αρχίσεις. Να μην ντρέπεσαι και να ρωτάς. Και εδώ να διαβάζεις για να παίρνεις πληροφορίες, όχι για να αγχώνεσαι. Να κρατάς τα καλά και όχι τα κακά. Να πρόσφατα η φιλενάδα μας @tina21, η μικρή της παρέας, έκανε και αυτή την πρώτη της εξωσωματικη και τώρα είναι στην 9η εβδομάδα με διδυμάκια! Για αυτό σου λέω μην στέκεσαι σε εξετάσεις κτλ, να πας με αισιοδοξία γιατί ξαναλέω όλα είναι υπέρ σας και όλα θα πάνε υπέροχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σαι καλά! Σε ευχαριστώ πολύ! Πήγα την Τρίτη,  όλα πολύ καλά! Την άλλη Τρίτη πάλι. Εμείς είμαστε εδώ για να λύνουμε οποίες απορίες έχουμε και να βοηθάμε η μια την άλλη. Να ξέρεις ότι το παιχνίδι της εξωσωματικής φαίνεται πιο δύσκολο πριν το παίξεις παρά όταν αρχίσεις. Να μην ντρέπεσαι και να ρωτάς. Και εδώ να διαβάζεις για να παίρνεις πληροφορίες, όχι για να αγχώνεσαι. Να κρατάς τα καλά και όχι τα κακά. Να πρόσφατα η φιλενάδα μας @tina21, η μικρή της παρέας, έκανε και αυτή την πρώτη της εξωσωματικη και τώρα είναι στην 9η εβδομάδα με διδυμάκια! Για αυτό σου λέω μην στέκεσαι σε εξετάσεις κτλ, να πας με αισιοδοξία γιατί ξαναλέω όλα είναι υπέρ σας και όλα θα πάνε υπέροχα!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Είσαι πολύ υποστηρικτική...είμαι σίγουρη ότι θα γίνεις πολύ τρυφερή μανούλα...όλα θα πάνε καλά, ήρθε και η δική σου στιγμή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tselek είπε:

Σ´ευχαριστω @Margitcγια το καλωσόρισμα και για την απάντησή σου! Γονιμοποιήθηκε κανένα; Ήταν ποιοτικά καλά; Μου δωσες ήδη μια ελπίδα και τροφή για σκέψη 🤔

Γονιμοποιηθηκαν τα 3 απο τα 4 απλα το 1 δεν προχωρισε για να μπει καταψυξη εκανα μεταφορα τα δυο 3 ων ημερων ασχετα με την καταληξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Βρε λες να βρήκα το πρόβλημα της αποτυχίας μου 😜🤣🤣🤣 ψάχνω ελπίδα να πιαστώ! 🤣🤣🤣

Κατερίνα μου γλυκιά να πιαστείς ψυχολογικά από ότι σε βοηθά και κυρίως μη ξεχνάς βοηθά η καλή ψυχολογία (ποια τα λέει τώρα θα μου πεις..) Αν αυτό σε βοηθά βοηθά και τη καλύτερη εξελιξη της επόμενης και τυχερής σου προσπαθειας

Το μόνο που εγώ θα έκανα στη θέση σου επιπλέον θα συζητούσα τις οποίες σκέψεις μου με το γιατρό μου

Σε φιλώ, ελπίζοντας ότι θα πάρεις το χρόνο σου, τις καλύτερες ιατρικές συμβουλές  κσι τη πιο σωστή απιφαση❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Με το καλό αγαπάκι μικρό! Πάμε για κανονική διέγερση λοιπόν? Πες μας φάρμακο, δόσεις κλπ! Να δεις που αυτή η φορά θα σας φέρει καλά νέα! 
Εγω περιμένω περίοδο αύριο αλλά δεν έχω πολλά συμπτώματα, σκέφτομαι μήπως έχω καμία καθυστέρηση και χάσω το συγχρονισμό με @BlackCat  Κατά τα άλλα ναι, ξεκινάμε κι εμείς, την 7η μέρα πάω για υπέρηχο να δούμε το αυγό του μήνα τι ψάρια πιάνει…απίστευτο μου φαίνεται ότι ήρθε ο καιρός…

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

@BlackCat

Από μέρα σε μέρα ξεκινάμε :-) πάμε δυνατά..  για τα Χριστούγεννιατικα δωράκια μας . 

Καλημέρα αγαπημένες η δίκη μου περιοδος δεν δίνει κανενα σημάδι ότι θα κάνει εμφάνιση προς το παρόν.. Το στήθος έχει στρογγυλέψει κ πονάει ,κατακράτηση έχω ,αλλά δεν την βλέπω σύντομα από βδομάδα πιστεύω..

Και επειδή είμαι κ σούπερ τυχερη η ετ θα πέσει πάνω στο Πάσχα τέλειο ε;;; Και το έχω δει το έργο θα καεί και ο Απρίλιος!!

Τεσπα ανάσες και έχει ο θεος!! 
Ειπα εγώ εδώ να περιμένω το τρένο..😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

Καλημέρα αγαπημένες η δίκη μου περιοδος δεν δίνει κανενα σημάδι ότι θα κάνει εμφάνιση προς το παρόν.. Το στήθος έχει στρογγυλέψει κ πονάει ,κατακράτηση έχω ,αλλά δεν την βλέπω σύντομα από βδομάδα πιστεύω..

Και επειδή είμαι κ σούπερ τυχερη η ετ θα πέσει πάνω στο Πάσχα τέλειο ε;;; Και το έχω δει το έργο θα καεί και ο Απρίλιος!!

Τεσπα ανάσες και έχει ο θεος!! 
Ειπα εγώ εδώ να περιμένω το τρένο..😎

Καλημερα μαυρογατακι μας. Αφαντη ε; Ενω αν ειχες κανονισει μια εκδρομη μια εξοδο με το αγαπημενο λευκο σου παντελονι τσουπ εκει θα ηταν😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου , εύχομαι μέσα απ' την ψυχή μου μια καλή εγκυμοσύνη και αυτή τη φορά να είναι η τυχερή...είμαι σίγουρη δηλαδή...πηγές ξανά για υπέρηχο; Σας διαβάζω καιρό , δεν συμμετέχω γιατί δεν ξέρω πράγματα καθώς είναι η πρώτη φορά , όλα μου φαίνονται βουνό και ξένα και δεν θέλω να σας μπερδέψω με κάτι που θα πω , ούτε να σας μεταφέρω το άγχος μου...Παρ όλα αυτά σας διαβάζω και χαίρομαι με τις επιτυχίες σας!!!

Καλή αρχή και όλα να πάνε καλά!

Να συμμετέχεις και να ρωτάς ότι θέλεις όλοι έτσι ξεκινησαμε δεν ξέραμε που πάνε τα 4! Όσες μάθαμε παραπάνω δυστυχώς τα μάθαμε μετά από αποτυχίες οπότε καταλήγω ότι καλύτερα να μην μαθαίνεις 😉😉😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Margitc είπε:

Καλημερα μαυρογατακι μας. Αφαντη ε; Ενω αν ειχες κανονισει μια εκδρομη μια εξοδο με το αγαπημενο λευκο σου παντελονι τσουπ εκει θα ηταν😂

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Α να γεια σου!!

Αυτο ακριβώς!!!

Εδω η βασίλισσα της κωλοφαρδίας 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

 

Καλημέρα αγαπημένες η δίκη μου περιοδος δεν δίνει κανενα σημάδι ότι θα κάνει εμφάνιση προς το παρόν.. Το στήθος έχει στρογγυλέψει κ πονάει ,κατακράτηση έχω ,αλλά δεν την βλέπω σύντομα από βδομάδα πιστεύω..

Και επειδή είμαι κ σούπερ τυχερη η ετ θα πέσει πάνω στο Πάσχα τέλειο ε;;; Και το έχω δει το έργο θα καεί και ο Απρίλιος!!

Τεσπα ανάσες και έχει ο θεος!! 
Ειπα εγώ εδώ να περιμένω το τρένο..😎

Καλημέρα κοριτσαρα ... μια απ τα ίδια και εγώ να δεις κανένα σημάδι 😕 να δει θα έρθει σκ να μη μπορώ να πάρω τηλ να κανονίσω την Δευτέρα ραντεβού αλλά εγω θα πάρω τώρα σε λίγο να έχω το ραντεβού της Δευτέρας 😁 αλλιώς θα το ακυρώσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Βρε λες να βρήκα το πρόβλημα της αποτυχίας μου 😜🤣🤣🤣 ψάχνω ελπίδα να πιαστώ! 🤣🤣🤣

Το μόνο σίγουρα θα είναι πιο ξεκούραστο το σώμα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Α να γεια σου!!

Αυτο ακριβώς!!!

Εδω η βασίλισσα της κωλοφαρδίας 😂😂😂😂

Εμενα παντα ετσι γινεται🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Heart είπε:

Κορίτσι μου χαίρομαι που βλέπω ότι όλα πάνε καλά ...θα ξεκινήσω εξωσωματική κι εγώ... είμαι σε αναμονή περιόδου ..μου είπε ο γιατρός να πάρω menopur 1200 και ogalutran ...δεν είναι πολλές οι μονάδες; Είμαι 28 αλλά η αμη μου είναι 7,8... Τον έχω πρήξει ότι φοβάμαι μην πάθω τίποτα.. .εσύ με 300 μονάδες πόσα ωάρια έκανες; Πφφ έχω ψιλοαγχωθει...

Κορίτσακι μου χαίρομαι που θα κάνεις ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο! 

Να μην αγχώνεσαι καθόλου! Και εγώ με μενοπουρ έκανα διέγερση και περιττω να σου πω το τι άγχος είχα.. τα είχε τρελάνει τα κορίτσια, αλλά πήρα τόσες σημαντικές πληροφορίες και πολλές ήταν οι φορές που με καθησυχάσαν.. οτι σε προβληματίζει να το γράφεις!! 

Επειδή δεν κατάλαβα,  θα πάτε με σπέρμα δοτη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Το μόνο σίγουρα θα είναι πιο ξεκούραστο το σώμα σου 

Ναι ναι και γεμάτο στη βότκα! 🤣🤣 

Προχθές μου είπε μια ιστορία μια οικογενειακή φίλη,  η κόρη της παντρεύτηκε και σε 2 μήνες έμεινε έγκυος το έχασα το μωράκι,  μετα προσπαθούσε αλλά τπτ! Πηρε σβάρνα τους γιατρούς, ολοι τις έλεγαν πως θα μείνει έγκυος και θα τα καταφέρει,  πέρασαν 2 χρόνια, πήγε στον τελευταίο γιατρό με σκοπό να προχωρήσει σε εξωσωματική,  ο γιατρός της είπε πάρε τον άντρα σου και πάτε ένα ταξίδι περάστε καλά πιες και τα ποτάκια σου και όταν γυρίσεις τα ξανά λέμε.. Και γύρισαν 3 !!! Το ίδιο πράγμα μου έλεγε καο ο δικός μου γιατρος, αλλα δεν τον άκουσε..  απο το πείσμα μου της απογοήτευσης.. αλλά τώρα είμαι λίγο πιο ήρεμη γτ ξέρω οτι έχω τα εμβρυακια μου που με περιμενουν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Με 8

Ε τελεια ειναι!! Εγω που ειχα 17 πηρα 2 κ με πολυ ζορισμα των ωοθηκων με τρ.φυσικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

 

Καλημέρα αγαπημένες η δίκη μου περιοδος δεν δίνει κανενα σημάδι ότι θα κάνει εμφάνιση προς το παρόν.. Το στήθος έχει στρογγυλέψει κ πονάει ,κατακράτηση έχω ,αλλά δεν την βλέπω σύντομα από βδομάδα πιστεύω..

Και επειδή είμαι κ σούπερ τυχερη η ετ θα πέσει πάνω στο Πάσχα τέλειο ε;;; Και το έχω δει το έργο θα καεί και ο Απρίλιος!!

Τεσπα ανάσες και έχει ο θεος!! 
Ειπα εγώ εδώ να περιμένω το τρένο..😎

Δεν είπαμε ότι κι εγώ έχω καθυστέρηση? Ε γι αυτό δεν σου ρχεται, γιατί έχει συνεννοηθεί με τη δική μου! Δε με ξεφορτώνεσαι έτσι απλά, να ξέρεις. Γιατί όμως λες για ετ Πάσχα? Σε αυτό τον κύκλο δεν θα κανεις και ωοληψια και μεταφορά ή λάθος τα έχω καταλαβει? Εγώ για τέτοιο πλανο πάω. Όπως τα είχα υπολογίσει μου έβγαινε 1η Απρίλη η ωοληψια και 4 Απρίλη η ετ. Τώρα με την καθυστέρηση θα δούμε που θα φτάσουν…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lucia79 είπε:

Δεν είπαμε ότι κι εγώ έχω καθυστέρηση? Ε γι αυτό δεν σου ρχεται, γιατί έχει συνεννοηθεί με τη δική μου! Δε με ξεφορτώνεσαι έτσι απλά, να ξέρεις. Γιατί όμως λες για ετ Πάσχα? Σε αυτό τον κύκλο δεν θα κανεις και ωοληψια και μεταφορά ή λάθος τα έχω καταλαβει? Εγώ για τέτοιο πλανο πάω. Όπως τα είχα υπολογίσει μου έβγαινε 1η Απρίλη η ωοληψια και 4 Απρίλη η ετ. Τώρα με την καθυστέρηση θα δούμε που θα φτάσουν…

No, no δεν παώ για τον ίδιο κύκλο και τα δυο. 🤣

Τώρα ωοληψία και τεστ παπ.

Επόμενο κύκλο υστεροσκόπηση και ετ στα καπάκια.

Οπότε θα είστε χέρι χέρι με @Παρασκευαιδου & @Luna777 & @nikol88 αν η Νικόλ τα μεταφέρει φρέσκα.

Συγνώμη αν δεν θυμάμαι και τις υπόλοιπες.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου

σήμερα πριν μια ωρα είδα αιματάκι στο σκούπισμα! Τα χασα! Πήρα την μαια! Μου αυξησε τα ουτρο μου πε να πινω μπουσκοπαν για τις συσπάσεις κ μου πε να μαι χαλαρή και να προσέχω τις κινήσεις μου! 21/3 είναι να κάνω χοριακή! 
Τι λέτε; Η 8η αυτή προσπάθεια να ναι και η τυχερή μου;

Έχω μουδιάσει ολόκληρη!!! 
🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου

σήμερα πριν μια ωρα είδα αιματάκι στο σκούπισμα! Τα χασα! Πήρα την μαια! Μου αυξησε τα ουτρο μου πε να πινω μπουσκοπαν για τις συσπάσεις κ μου πε να μαι χαλαρή και να προσέχω τις κινήσεις μου! 21/3 είναι να κάνω χοριακή! 
Τι λέτε; Η 8η αυτή προσπάθεια να ναι και η τυχερή μου;

Έχω μουδιάσει ολόκληρη!!! 
🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Κοριτσι μου μην στεναχωριεσαι μπορει να ειναι αιμα εμφυτευσης οποτε να ειναι καλο αυτο! Ειχες πολυ αιμα; Σταματησε; Λιγες μερουλες εμειναν! Κανε κουραγιο! Κ σου ευχομαι να ειναι η τελευταια κ τυχερη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου

σήμερα πριν μια ωρα είδα αιματάκι στο σκούπισμα! Τα χασα! Πήρα την μαια! Μου αυξησε τα ουτρο μου πε να πινω μπουσκοπαν για τις συσπάσεις κ μου πε να μαι χαλαρή και να προσέχω τις κινήσεις μου! 21/3 είναι να κάνω χοριακή! 
Τι λέτε; Η 8η αυτή προσπάθεια να ναι και η τυχερή μου;

Έχω μουδιάσει ολόκληρη!!! 
🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Για καλο ακούγετε κορίτσι μου!!! Άντε με το καλό να χοροπηδηξει ολο το φορουμ!!! Έχεις εμπειρία, πρώτη φορα βλέπεις αίμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου

σήμερα πριν μια ωρα είδα αιματάκι στο σκούπισμα! Τα χασα! Πήρα την μαια! Μου αυξησε τα ουτρο μου πε να πινω μπουσκοπαν για τις συσπάσεις κ μου πε να μαι χαλαρή και να προσέχω τις κινήσεις μου! 21/3 είναι να κάνω χοριακή! 
Τι λέτε; Η 8η αυτή προσπάθεια να ναι και η τυχερή μου;

Έχω μουδιάσει ολόκληρη!!! 
🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Μην αγχωνεσαι μην κουραζεσαι ολη την θετικη μου ενεργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου

σήμερα πριν μια ωρα είδα αιματάκι στο σκούπισμα! Τα χασα! Πήρα την μαια! Μου αυξησε τα ουτρο μου πε να πινω μπουσκοπαν για τις συσπάσεις κ μου πε να μαι χαλαρή και να προσέχω τις κινήσεις μου! 21/3 είναι να κάνω χοριακή! 
Τι λέτε; Η 8η αυτή προσπάθεια να ναι και η τυχερή μου;

Έχω μουδιάσει ολόκληρη!!! 
🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ακολούθησε τις οδηγίες τους γιατρού σου, ξεκουράσου και εύχομαι να είναι για καλό μέσα από την καρδιά μου!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Για καλο ακούγετε κορίτσι μου!!! Άντε με το καλό να χοροπηδηξει ολο το φορουμ!!! Έχεις εμπειρία, πρώτη φορα βλέπεις αίμα? 

6 φορες τιποτα! Μηδεν χοριακή και σταματαγα τα φαρμακα κ ερχοταν περιοδος! Σε μια που ειχα θετικη χοριακη και τοτε ειχα δει αιμα πριν την χοριακη! Αλλα στις 8 βδομαδες παλινδρόμησε! Για να δουμε!

Νιωθω αισιοδοξια μα φοβαμαι κιολας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσακι μου χαίρομαι που θα κάνεις ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο! 

Να μην αγχώνεσαι καθόλου! Και εγώ με μενοπουρ έκανα διέγερση και περιττω να σου πω το τι άγχος είχα.. τα είχε τρελάνει τα κορίτσια, αλλά πήρα τόσες σημαντικές πληροφορίες και πολλές ήταν οι φορές που με καθησυχάσαν.. οτι σε προβληματίζει να το γράφεις!! 

Επειδή δεν κατάλαβα,  θα πάτε με σπέρμα δοτη? 

Όχι , το σπέρμα του συντρόφου μου είναι για δότη...τόσο καλό που μας είπαν να δωρισουμε....κι εμείς τους κοιτούσαμε όλους σαν χάνοι....αφού είναι όλα καλά και έχουμε και σούπερ σπέρμα τι στο καλό γίνεται;;; Τελοσπαντων ...πολύ άγχος μέχρι να ξεκινήσω...αλλά θα το βρω...στεναχωρήθηκα με την δική σου περίπτωση , τα λέγαμε που και που στο άλλο θεματακι όταν προσπαθούσαμε για φυσική σύλληψη...τώρα βρέθηκαμε σε αυτό το θεμα , ελπίζω σε λίγο καιρό να μιλάμε αλλού για καρότσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοπέλα μου αφού είχατε επαφή την ημέρα του θετικόυ και μια μέρα μετά γιατί λες ότι χάσατε την ημέρα της ωορρηξίας;; στο θετικό και την επόμενη μέρα δεν έχουμε επαφές; έχω καταλάβει κάτι λάθος τόσο καιρό;; 
    • Αχ πονάνε πολύ οι απώλειες....έχω και εγώ δύο αγγελάκια εκεί ψηλά... Το τελευταίο που άκουσα καρδούλα θα ήταν όσο ακριβώς είναι η ανιψιά μου...και όταν την βλέπω νιώθω λες και είναι και το δικό μου μωράκι εδώ... αλλά ταυτόχρονα νιώθω και μία μελαγχολία....
    • Θα ξαναπάμε την επόμενη Τετάρτη 16/10 στον γυναικολόγο και μετά 4/11 έχουμε εμβρυομητρικό. Για το doppler κι εγώ μεταξύ 32-34 ξ΄ερω, εκτός κι αν είσαι στον δικ΄ο μου γιατρό που θέλει και "μικρό" και "μεγάλο ντόπλερ"... όπως μας το έκανε και στη β επιπέδου δηλαδη!🙃 Γενικά κι εγ΄ω είμαι εντάξει με το μέσα, αλλά λίγο οι ορμόνες, λίγο η σκέψη ότι μετά που θα έρθει με το καλό η μπέμπα θα φάω πολύ κλείσιμο μέσα γιατί δε θα έχουμε καθόλου βοήθεια... κάπου φρικάρω. Με τα ρούχα, να ναι καλά μια άλλη κοπέλα του φόρουμ που το έγραψε σε άλλο θέμα, το κολάν απο το ohsho είναι φανταστικ΄ο! Με μια πουκαμίσα απο πάνω κι είσαι τζιτζί να πας παντού!!  
    • Κορίτσια εγώ δεν έχω κάτι αμάν και τι. Κι εμένα η πεθερά μπορεί να πετάξει κάτι πχ για την αγκαλιά αλλά εμμέσως και έτσι γενικά οπότε δεν δίνω σημασία! Θα φανεί στην πορεία βέβαια!! Αχ @nanouko ότι παιδευτηκατε/ παιδευτηκαμε τόσο για ένα παιδάκι για να ακούμε κριτική από δικούς μας άνθρωπους κάπως μου φαίνεται.🤨🤨 @μαμά12345 καλά έκανες και το έκοψες γιατί δεν νομίζω να σταματούσε αλλιώς.   Ο καθένας βέβαια την άποψη του έχει αλλά ειδικά αυτή την περίοδο μόνο υποστήριξη και βοήθεια έχουμε ανάγκη όχι κριτική 
    • Πόσο είναι τώρα το μωρό; Με το καλό τα πρώτα σας εμβόλια! Εμείς θα κάνουμε την επόμενη βδομάδα! Να αποθηλάσεις κορίτσι μου, ο,τι είναι καλύτερο για σας! Κι εμείς δυσκολευόμαστε με τον ύπνο, έχουμε και τους κολικούς, δράμα τα βράδια μας, ευτυχώς έχει βρει ο άντρας μου ένας τρόπο και τον κοιμίζει εκείνος το βράδυ και παίρνω κι εγώ μια ανάσα γτ όλη μέρα είμαι μόνη μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...