Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

 

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

@Joann ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@skorpina78 9/3 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

 

@skorpina78 21/3

@Natassou85 ?

@ΧΑΡΜΑ ?

καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλες!

Εύχομαι από καρδιάς όλες του χρόνου να είμαστε είτε μανούλες είτε να κοντεύουμε!

@BlackCat επιτροπή εγώ 30/3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

@athens25 30/03

 

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@skorpina78 9/3 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Joann ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

 

@skorpina78 21/3

@Natassou85 ?

@ΧΑΡΜΑ ?

 

@athens25 Καλή επιτυχία να έχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου για μενα τελειωσε το ονειρο .. βιαστηκα εκανα τεστ βεβαια το predictor early που ειναι αξιοπιστο κ βγηκε αρνητικο.. ευχομαι σε ολες πολλα πολλα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μου για μενα τελειωσε το ονειρο .. βιαστηκα εκανα τεστ βεβαια το predictor early που ειναι αξιοπιστο κ βγηκε αρνητικο.. ευχομαι σε ολες πολλα πολλα μωρακια

Σε ποια μέρα μετά την ετ είσαι; Έβαλες βλαστοκύστες; @Natassou85

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jaipur είπε:

Σε ποια μέρα μετά την ετ είσαι; Έβαλες βλαστοκύστες; @Natassou85

Ναι 2 βλαστοκυστες .. 4η ειμαι αλλα θα χε εστω μια πολυ πολυ αχνη εγω δεν ειχα τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μου για μενα τελειωσε το ονειρο .. βιαστηκα εκανα τεστ βεβαια το predictor early που ειναι αξιοπιστο κ βγηκε αρνητικο.. ευχομαι σε ολες πολλα πολλα μωρακια

Βρε κορίτσι μου γλυκό 4η μέρα από ΕΤ δεν είσαι?

Τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμα και ούτε μπορεί τα τεστ να δείξουν τόσο νωρίς.

Στην τελευταία μου εμβρυομεταφορά με ένα έμβρυο 5ης μέρας η χοριακή 9η μέρα ήταν 27 (!)

Κανένα τεστ δεν θα την έπιανε και προφανώς η εμφύτευση άργησε να γίνει.

Μην προδικάζεις σε παρακαλώ, πες οτι δεν το έκανες και προσπα΄θησε να αποβα΄λλεις ή να ελέγξεις το άγχος σου κακό μονο κάνεις στον εαυτό σου ,στα λέω με πολύ αγάπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Natassou85 είπε:

Ναι 2 βλαστοκυστες .. 4η ειμαι αλλα θα χε εστω μια πολυ πολυ αχνη εγω δεν ειχα τιποτα

Ποιός το λέει αυτό οτι θα είχες έστω μια αχνή γραμμή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Ναι 2 βλαστοκυστες .. 4η ειμαι αλλα θα χε εστω μια πολυ πολυ αχνη εγω δεν ειχα τιποτα

4η?? Μα είναι πολύ νωρις!!! Κάνεις λάθος, δεν ισχύει το "τελείωσε το όνειρο". Το όνειρο τελειώνει μόνο με αρνητική χοριακή κι αυτή στην ώρα της. Το τεστ αυτήν τη στιγμή δεν μπορεί να ανιχνεύσει τίποτα. Αν όλα έχουν πάει καλά είσαι μόλις δύο μέρες μετά την εμφύτευση... Ξέχασε το και μην απελπίζεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μου για μενα τελειωσε το ονειρο .. βιαστηκα εκανα τεστ βεβαια το predictor early που ειναι αξιοπιστο κ βγηκε αρνητικο.. ευχομαι σε ολες πολλα πολλα μωρακια

Βρε συ predictor early λέγεται όχι μελλοντολογος ή μέντιουμ . Μα είναι δυνατόν 4 μέρες μετά την ετ να κάνεις τεστ? Ούτε καν καλά καλά δεν θα έχουν εμφυτευτει ακόμα, τι θέλεις να δείξει το έρμο το τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα δυστυχώς και εγω δεν εχω καλα νεα. Αρνητική και αυτή η προσπάθεια. Πήγαν και αυτά στον ουρανό 💔😭Σας ευχαριστώ πολυ όλες για την αγάπη σας ολο αυτο το διάστημα. 💔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλο παλι και τουτο... Σας ειχα πει ο κυκλος κανει τα δικα του... Μια 23 μια 25 μια 27 παντως απο 23-28 max 23 Φεβρ που ηταν 11μερα βοεπουμε το ωαριο ηταν 14 χιλ. Λεει ο γιατρος για σκ σε βλεπω για ωορηξια. Οχι τωρα. Κανω εγω 24 Φεβ ειχα πονο αρκετο αλλα και το σκ παλι τα ιδια...σαν ωορηξια... Εεεε παω σημερα στη δουλεια νιωθω μια μικρη ενοχληση παω για πιπι βλεπω ροζ στο χαρτι. Περναει κανα δυοωρο εβαλα σερβιετα βλεπω λιγο παραπανω. Και λεω τωρα εγω...ηρθε πιο νωρις και απ το κανονικο στις 25 μερες κυκλος. Δλδ 24 μερες τωρα .. αρα αυτο τι σημαινει? Αφου ο γιατρος ελεγε δεν παιζει να κανει ωορηξια τωρα. ( Δλδ την 11η) ...τι σκατα κανει γαμωτο? Λιγο φως ρε κοριτσια? Εγω υπολογιζα το σκ περιοδο οχι σημερα.

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μου για μενα τελειωσε το ονειρο .. βιαστηκα εκανα τεστ βεβαια το predictor early που ειναι αξιοπιστο κ βγηκε αρνητικο.. ευχομαι σε ολες πολλα πολλα μωρακια

Παντόφλα... 4 μέρες μετά την ετ αρνητικό θα σου βγει! Εμένα με 3 ημερών μετα την ετ ακόμα και 15 μέρες έβγαιναν αρνητικά.  

Το καλό το ίδιο με εσένα έδειξε στις 15 μέρες μετά την ετ. Άρα έχεις μέλλον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Βρε συ predictor early λέγεται όχι μελλοντολογος ή μέντιουμ . Μα είναι δυνατόν 4 μέρες μετά την ετ να κάνεις τεστ? Ούτε καν καλά καλά δεν θα έχουν εμφυτευτει ακόμα, τι θέλεις να δείξει το έρμο το τεστ?

Ξεχνάς τα δικά σου χαχχαχα 

Ξεχνάω τα δικά μου... αλλα τουλάχιστον να ήμαστε παραδείγματα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα δυστυχώς και εγω δεν εχω καλα νεα. Αρνητική και αυτή η προσπάθεια. Σας ευχαριστώ πολυ όλες για την αγάπη σας ολο αυτο το διάστημα. 💔

Κοπέλα νου γλυκια σου στέλνω μια αγκαλίτσα.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Αλλο παλι και τουτο... Σας ειχα πει ο κυκλος κανει τα δικα του... Μια 23 μια 25 μια 27 παντως απο 23-28 max 23 Φεβρ που ηταν 11μερα βοεπουμε το ωαριο ηταν 14 χιλ. Λεει ο γιατρος για σκ σε βλεπω για ωορηξια. Οχι τωρα. Κανω εγω 24 Φεβ ειχα πονο αρκετο αλλα και το σκ παλι τα ιδια...σαν ωορηξια... Εεεε παω σημερα στη δουλεια νιωθω μια μικρη ενοχληση παω για πιπι βλεπω ροζ στο χαρτι. Περναει κανα δυοωρο εβαλα σερβιετα βλεπω λιγο παραπανω. Και λεω τωρα εγω...ηρθε πιο νωρις και απ το κανονικο στις 25 μερες κυκλος. Δλδ 24 μερες τωρα .. αρα αυτο τι σημαινει? Αφου ο γιατρος ελεγε δεν παιζει να κανει ωορηξια τωρα. ( Δλδ την 11η) ...τι σκατα κανει γαμωτο? Λιγο φως ρε κοριτσια? Εγω υπολογιζα το σκ περιοδο οχι σημερα.

 

 

 

Ερώτηση έχεις άλλο αίμα ή αυτό ηταν; και τζάμπα θα τρέχεις για χαρτουρα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Παντόφλα... 4 μέρες μετά την ετ αρνητικό θα σου βγει! Εμένα με 3 ημερών μετα την ετ ακόμα και 15 μέρες έβγαιναν αρνητικά.  

Το καλό το ίδιο με εσένα έδειξε στις 15 μέρες μετά την ετ. Άρα έχεις μέλλον! 

Μιτσουκο χρειαζομαι να ναι πλαστικη η σολα να τη νιωσω καλα .. να σαι καλα κοριτσι μου αλλα επεσαν οι ελπιδες μου .. εγω ειμαι με βλαστοκυστες κ πιστευω το συγκεκριμενο τεστ εστω και μια αχνη γραμμη θα την εδειχνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ερώτηση έχεις άλλο αίμα ή αυτό ηταν; και τζάμπα θα τρέχεις για χαρτουρα;;; 

Ναι ...5 χρονια δεν ηρθε... Τωρα θα ερθει και εσυ! Απ τα νευρα μου ποναει το στηθος μου τωρα. Μολις ειδα το αιμα τα πηρα κρανιο. Σημερα θα παμε ουρολογο ηθελα να παω κυρια. Τωρα φορτωμενη θα παω. Και δευτερον δεν μπορω να καταλαβω ποτε ερχεται περιοδος!!!!!!!! Σκ υπολογιζα τι χαζα με κανει τωρα? Που ξερω? Πηγα πριν για πιπι παλι κατι πιτσιλιες 3 ειχε στο χαρτι. Αλλαξα γραφειο σημερα και πηγα στο καινουργιο. Ειχε κλιμα με 30 βαθμους και τα ποδια μου παγακια ...εκει λεω κατσε να παω μια τουαλετα μηπως συνελθω και βλεπω το ροζ. Ξενερωσα και αυτο ηταν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Ναι ...5 χρονια δεν ηρθε... Τωρα θα ερθει και εσυ! Απ τα νευρα μου ποναει το στηθος μου τωρα. Μολις ειδα το αιμα τα πηρα κρανιο. Σημερα θα παμε ουρολογο ηθελα να παω κυρια. Τωρα φορτωμενη θα παω. Και δευτερον δεν μπορω να καταλαβω ποτε ερχεται περιοδος!!!!!!!! Σκ υπολογιζα τι χαζα με κανει τωρα? Που ξερω? Πηγα πριν για πιπι παλι κατι πιτσιλιες 3 ειχε στο χαρτι. Αλλαξα γραφειο σημερα και πηγα στο καινουργιο. Ειχε κλιμα με 30 βαθμους και τα ποδια μου παγακια ...εκει λεω κατσε να παω μια τουαλετα μηπως συνελθω και βλεπω το ροζ. Ξενερωσα και αυτο ηταν. 

Μεχρι το πρωι ειχα υγρα ασπρα σε μαυρο εσωρουχο τυπου πασαλιψαμε κρεμα χεριων ασπρη.. και εκει βασιστικα λεω καλα ειμαστε δεν θα ερθει περιοδος .. γι αυτο ξενερωνω γιατι εγω μια χαρα κυκλους ειχα. Και επισης γιατι παρασυρθηκα απ το ωαριο και εκανα σεξ σαββατο και μετα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Καλά εγώ σε έβαλα κατευθείαν στην χοριακή χαχαχαχα😁😁😁

Καλή επιτυχία για αύριο αγαπημένη 🥰

Να σαι καλα κορίτσι μου! Αύριο 8 το πρωι μου είπε να ειμαι στη κλινική!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μου για μενα τελειωσε το ονειρο .. βιαστηκα εκανα τεστ βεβαια το predictor early που ειναι αξιοπιστο κ βγηκε αρνητικο.. ευχομαι σε ολες πολλα πολλα μωρακια

Εγώ είχα κάνει την 6η κ ήταν αρνητικό,την επόμενη όμως αχνό κ την μεθεπόμενη κανονικό.Πολυ νωρίς 4η μέρα καλέ.Μην προδικάζεις καταστάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η rouseva είπε:

Εγώ είχα κάνει την 6η κ ήταν αρνητικό,την επόμενη όμως αχνό κ την μεθεπόμενη κανονικό.Πολυ νωρίς 4η μέρα καλέ.Μην προδικάζεις καταστάσεις.

Την 6η σου χε βγει αρνητικο καθαρο και την 7η αχνο θετικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Natassou85 είπε:

Την 6η σου χε βγει αρνητικο καθαρο και την 7η αχνο θετικο;

Από τις 5 ετ που έχω στο ιστορικό μου μία είχα θετική (κατέληξε βέβαια σε βιοχημική αλλά αυτό τώρα δε μας νοιάζει). Έκανα από την Τρίτη μέρα κ μετά κ εγώ predictor early. Την Πέμπτη μέρα ήταν πάρα πολύ αχνό σε σημείο που μπορεί να μην το είχα προσέξει κ την έκτη φάνηκε αρκετά. Πήγα για χοριακή την 8η κ ήταν 60. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Από τις 5 ετ που έχω στο ιστορικό μου μία είχα θετική (κατέληξε βέβαια σε βιοχημική αλλά αυτό τώρα δε μας νοιάζει). Έκανα από την Τρίτη μέρα κ μετά κ εγώ predictor early. Την Πέμπτη μέρα ήταν πάρα πολύ αχνό σε σημείο που μπορεί να μην το είχα προσέξει κ την έκτη φάνηκε αρκετά. Πήγα για χοριακή την 8η κ ήταν 60. 

Δηλαδη @Zeta. 4η μερα και σενα αρνητικο ηταν ; Απο 5η μερα αρχισε να φαινεται;; Επισης με πρωινα ουρα το κανες ;; Εγω οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα δυστυχώς και εγω δεν εχω καλα νεα. Αρνητική και αυτή η προσπάθεια. Σας ευχαριστώ πολυ όλες για την αγάπη σας ολο αυτο το διάστημα. 💔

Λυπάμαι πολύ πολύ!

Μεγάλη αγκαλιά σε σένα ,θα είμαστε εδώ όποτε θελήσεις και μόλις πατήσεις γερά στα πόδια σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...