Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Να σου πω να μην αγχώνεσαι? Δεν έχει νόημα... το μόνο που μπορώ να σε συμβουλεψω είναι να λιώσεις στο νετφλιξ και θα περάσουν οι μέρες...

Θελω να πιστευω κ να ελπιζω πως εχω ελπιδες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Χαχαχα άλλη τρελή μας βρήκε @Παρασκευαιδου. Σαλονικια παιδί μπα. Αγαπώ Θεσσαλονίκη ! Έζησα 5 χρονια ως φοιτήτρια (2000-2005)

Τι ζωαρα κάναμε! Μακράν τα ωραιότερα χρόνια! Και στο west side  είχαμε περάσει πολύ ωραίες βραδιές! Αχ τι μου θύμησες...

Θα εμπιστευτώ λοιπόν και την επιστήμη της στατιστικής για να πάρω θάρρος. Πιστεύω ότι θα ηρεμήσω κάπως μόνο αν κλείσω το 1ο τρίμηνο και είναι καλή η αυχενική διαφάνεια. Προς το παρόν μετράω αντίστροφα τις μέρες να περνάνε. Πάντως το ότι δεν έκανα χοριακη σήμερα είναι ένα τεράστιο βήμα για μένα. 

Θυμάμαι ότι στην πρώτη εγκυμοσύνη ήθελα να πάρω κάτι σαν υπέρηχο σπιτιού που άκουγες την καρδιά του μωρού. Αλλά νομίζω ότι μπορούσες να το χρησιμοποιήσεις από τον 3ο μήνα και μετά, οπότε δεν πρόλαβα να το πάρω, αφού παλινδρομησε στην 8η εβδομάδα.

Γενικότερα καλώς ή κακώς οτιδήποτε βιώνουμε μας αλλάζει και δεν είμαστε πια ίδιες. Μακάρι να μπορούσα να χαρώ την εγκυμοσύνη μου, αλλά δεν μπορώ προς το παρόν τουλάχιστον. Ούτε καν να πω ότι είμαι έγκυος δεν μπορώ (ούτε στον εαυτό μου πόσο μάλλον στους αλλους).

Εμ χωρίς τρελά δεν πάμε πουθενά..  

Άλμπουμ φωτο εχεις από Θεσσαλονίκη.. ξεκιμμνα να τα χαζεύεις να περνάει η ώρα 🤪🤪🤪 

Καταλαβαίνω το άγχος σου στον μικρο πήγα και ετρεμα στον πρώτο υπερηχο. Και μέχρι την 12 ετρεμα... αλλα ξες τι κατάλαβα ότι δεν άξιζε. Γτ ότι είναι να γίνει θα γίνει λέω.

Και για να δεις πόσο τρελή είμαι το έχω αυτό το μηχάνημα απ την 10 εβδ. κάπου νομίζω το πήρα και τώρα το έχω στείλει Ελλάδα και το έχει η φίλη μου που θα γεννήσει στα γεννεθλια μου μάλλον;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! 
Τώρα κατόρθωσα να μπω! Μια χαρα απο τον παλιοκοβιντ! Σαν γρίπη τον πέρασα…3πλα εμβολιασμένη βέβαια! Και έκανα και ωοληψια! 15 πήραμε απο τα οποία προχώρησαν τα 9!

Λοιπον κορίτσια… Τετάρτη κάνω χοριακή! Εμβυάκια 3ων ημερών και χοριακή 21/3! 

Γράψτεμε στο τυχερό πινακάκι κι ευχηθείτε μου να πάνε όλα καλά!

Επίσης απο τις εγκυούλες μας…μπόλικη μπεμπεδόσκονη!

Σας φιλώ όλες κι εύχομαι να μπορέσω να ξαναμπώ σύντομα…όμως ζορίζομαι με το κίνητο κ μου σπάει τα νεύρα γιατί με πετά συνέχεια!!!

♥️♥️♥️
 

Με το καλό κοριτσάκι μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Ναι βρηκα κλεισαμε ραντεβου για τριτη... Ειχε παει και ο αδερφος μου σ αυτον!!! Αλλα για πες και τον δικο σου να εχω στα υποψιν! 

Θα σε στειλω σε πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

@twinkletwinlkle αρχικα μπραβο για την χοριακη σημερα! Δεν την χρειαζεσαι... Το μωρακι σου ειναι εκει και το δειχνει ο υπερηχος καο η καρδουλα του! Δευτερον αυτο που διαβασα παραπανω μου θυμισε τα δικα μου... Καπως ετσι ειχε πει ο γιατρος οτι με την χαμηλη σου αμη δεν εχεις τοσα περιθωρια να περιμενεις για καλα ωαρια για πολυ καιρο και σε συνδιασμο με το  σπερμα αυτο ...χαμενος χρονος που για μια εξωσωματικη ισως θεωρηθει πολυτιμος λογω της πραγματικης μου ηλικιας. ( Καμαρωνω για το ενδομητριο μου γιατι ειναι σουπερ ντουπερ εδω και χρονια - το δυνατο μου σημειο δλδ ) ειναι σαν να ζω την αμφιβολια σου γιατι νιωθω οτι θα μου συμβει κατι παρομοιο.. η Λευκου ειναι τελεια! Επειδη εγω ειχα συναντησεις απο κοντα και ασχοληθηκε ιδιαιτερα λογω φιλιας με το γιατρο μου οπως το ιδιο και εξωσωματικος μου , σε κανει να νιωθεις ασφαλης στα χερια της. Ειναι πολυ γλυκια γυναικα και πολυ δυνατη στο αντικειμενο της. Εχει τρελες αναμονες εδω θεσσαλονικη. 

@Κατεριναπαπ ο εξωσωματιστης και το team τι σου ειπαν για το αποτελεσμα? Οσον αφορα το θεμα που εθεσες παραπανω εγω χωρις ιδιαιτερες γνωσεις θα θεωρουσα καλη ευκαιρια ανοσολογικα να δεις γιατι ειναι πλεον πολυ συχνα και ειναι χαζοι λογοι να χανουμε μωρακια ελεγε ο γιατρος μου γι αυτο και με εστειλε μετα την πρωτη αποβολη. Ομαδα αιματος , θρομβοφιλιες , ρευματικα , κοιλιοκακη και διαφορα τετοια παιζουν ρολο...ααα και καριοτυπο μας καναν εμας και πολλα αυτοανοσα. Γνωστη μου 4 αποβολες και ενας χριστιανος  δεν βρεθηκε να την στειλει για θρομβοφιλια που τελικα μετα τις ενεσεις εμεινε εγκυος. Πραγματικα αδικη ταλαιπωρια και στεναχωρια για εναν τετοιο λογο..απλα παρε χρονο και συζητα με το γιατρο. Να ξες οτι για λιγο καιρο ακομα θα ειναι εντονα αυτα τα συναισθηματα μετα θα ηρεμησεις. Οχι οτι θα ξεχασεις αλλα θα παρει λιγο αποσταση αυτο απο πανω σου. Το ζησαμε ολες! Εγω για καιρο ειχα σκαλωσει απ το σοκ και ελεγα δεν θελω αλλο παιδι θελω εκεινο που εφυγε. Εκεινο ειναι το παιδι μου. Και αληθεια πενθησα γιατι εστω και λιγες μερες κοιμομουν και ηξερα οτι ειναι εκει! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για τις συμβουλές σου,  ήδη μίλησα με αιματολογο και αύριο θα μου δώσει ολα τα πακέτα εξετάσεων που πρέπει να κάνω για θριμβοφιλια, καριοτυπο, natural killers, ανασοφαινοτυπος κτλπ.. ηδη νιώθω ανακούφιση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Χαχαχα άλλη τρελή μας βρήκε @Παρασκευαιδου. Σαλονικια παιδί μπα. Αγαπώ Θεσσαλονίκη ! Έζησα 5 χρονια ως φοιτήτρια (2000-2005)

Τι ζωαρα κάναμε! Μακράν τα ωραιότερα χρόνια! Και στο west side  είχαμε περάσει πολύ ωραίες βραδιές! Αχ τι μου θύμησες...

Θα εμπιστευτώ λοιπόν και την επιστήμη της στατιστικής για να πάρω θάρρος. Πιστεύω ότι θα ηρεμήσω κάπως μόνο αν κλείσω το 1ο τρίμηνο και είναι καλή η αυχενική διαφάνεια. Προς το παρόν μετράω αντίστροφα τις μέρες να περνάνε. Πάντως το ότι δεν έκανα χοριακη σήμερα είναι ένα τεράστιο βήμα για μένα. 

Θυμάμαι ότι στην πρώτη εγκυμοσύνη ήθελα να πάρω κάτι σαν υπέρηχο σπιτιού που άκουγες την καρδιά του μωρού. Αλλά νομίζω ότι μπορούσες να το χρησιμοποιήσεις από τον 3ο μήνα και μετά, οπότε δεν πρόλαβα να το πάρω, αφού παλινδρομησε στην 8η εβδομάδα.

Γενικότερα καλώς ή κακώς οτιδήποτε βιώνουμε μας αλλάζει και δεν είμαστε πια ίδιες. Μακάρι να μπορούσα να χαρώ την εγκυμοσύνη μου, αλλά δεν μπορώ προς το παρόν τουλάχιστον. Ούτε καν να πω ότι είμαι έγκυος δεν μπορώ (ούτε στον εαυτό μου πόσο μάλλον στους αλλους).

Κατανοητο και απολυτως σεβαστο , γιατι μας αρκουν τα μικρα βηματα. Σημερα το πρωτο...την επομενη αλλο μεχρι να χαλαρωσεις τελειως! Τι σπουδασες εδω? Ααα πουλακι μου ησουν απ τις φοιτητριες που ηξεραν να περνανε καλα και μαθαν τα κατατοπια της πολης... Τωρα πια τα στεκια μεταφερθηκαν στα λαδαδικα ανω και κατω... Εγω πλεον ανω παω γιατι στα κατω παθαινω κριση πανικου οταν βλεπω τις κοριτσαρες με τα δωδεκαποντα να αλωνιζουν τα σοκακια και εγω να σκεφτομαι ποσες μοναδες θα ναι η ενεση και πως θα κανω μεθη.. 😂😂😂

Τα εζησα ομως και εγω καλα αυτα....στα δικα μου χρονια τα καλα ηταν το μαρκιζ πολυ ιν και ξημερωβραδιαζομουν εκει.πλεον νιωθω οτι η σουμαδα θα με μεθυσει. @Παρασκευαιδου τοτε μηδεν αγχος φιλε! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι! Δικιά μου είσαι εσύ!

Πιστεύω και εσύ να τα κάνεις αυτά χαχαχααχ αρνάκι με πατάτες στον φούρνο τον είχα βάλει να κάνει χαχαχαχα 

Καλά δε το 2017 έμαθε να μαγειρεύει χαχαχαχα που είχα σχετικά εύκολη εγκυμοσύνη αλλα λόγο κύστης δεν έπρεπε να κουράζομαι και έβγαλα όλο το άχτι μου 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Κατανοητο και απολυτως σεβαστο , γιατι μας αρκουν τα μικρα βηματα. Σημερα το πρωτο...την επομενη αλλο μεχρι να χαλαρωσεις τελειως! Τι σπουδασες εδω? Ααα πουλακι μου ησουν απ τις φοιτητριες που ηξεραν να περνανε καλα και μαθαν τα κατατοπια της πολης... Τωρα πια τα στεκια μεταφερθηκαν στα λαδαδικα ανω και κατω... Εγω πλεον ανω παω γιατι στα κατω παθαινω κριση πανικου οταν βλεπω τις κοριτσαρες με τα δωδεκαποντα να αλωνιζουν τα σοκακια και εγω να σκεφτομαι ποσες μοναδες θα ναι η ενεση και πως θα κανω μεθη.. 😂😂😂

Τα εζησα ομως και εγω καλα αυτα....στα δικα μου χρονια τα καλα ηταν το μαρκιζ πολυ ιν και ξημερωβραδιαζομουν εκει.πλεον νιωθω οτι η σουμαδα θα με μεθυσει. @Παρασκευαιδου τοτε μηδεν αγχος φιλε! 

 

Α... εγω πήγαινα μπουζούκια;-) δούλευε ο άντρας μου τότε φίλος... και είχαμε τα τζάμπε μας χαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Θελω να πιστευω κ να ελπιζω πως εχω ελπιδες ❤️

Φυσικά και έχεις ελπίδες και μάλιστα πολλές! Αν δεν είχες ελπίδες γιατί να μπεις άλλωστε σε αυτή τη διαδικασία? Να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Α... εγω πήγαινα μπουζούκια;-) δούλευε ο άντρας μου τότε φίλος... και είχαμε τα τζάμπε μας χαχαχαχ 

Δεν το ανεφερα για να μην ξεδιπλωθω ακομα....κραταω τους τυπους! Το μαρκιζ ηταν πιο σειφ απαντηση.. το χαραμα και το παρασκηνιο που επαιρνα και μικροφωνο απ το τραπεζι δεν συναδει με την επομενη ερωτηση μου που την κραταω ωρα για να μην σας κουρασω ... Τι ειναι 5ΑΑ 4ΑΑ 3ΑΒ κλπ???? Υποθετω στην ποιοτητα αναφερονται αλλα ποιες ειναι οι διαφορες... ( Σας αναψα καλα καλα τωρα σβηστε και μαθετε μου τι ειναι???? )Διαβαζω και δεν καταλαβαινω!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Κατανοητο και απολυτως σεβαστο , γιατι μας αρκουν τα μικρα βηματα. Σημερα το πρωτο...την επομενη αλλο μεχρι να χαλαρωσεις τελειως! Τι σπουδασες εδω? Ααα πουλακι μου ησουν απ τις φοιτητριες που ηξεραν να περνανε καλα και μαθαν τα κατατοπια της πολης... Τωρα πια τα στεκια μεταφερθηκαν στα λαδαδικα ανω και κατω... Εγω πλεον ανω παω γιατι στα κατω παθαινω κριση πανικου οταν βλεπω τις κοριτσαρες με τα δωδεκαποντα να αλωνιζουν τα σοκακια και εγω να σκεφτομαι ποσες μοναδες θα ναι η ενεση και πως θα κανω μεθη.. 😂😂😂

Τα εζησα ομως και εγω καλα αυτα....στα δικα μου χρονια τα καλα ηταν το μαρκιζ πολυ ιν και ξημερωβραδιαζομουν εκει.πλεον νιωθω οτι η σουμαδα θα με μεθυσει. @Παρασκευαιδου τοτε μηδεν αγχος φιλε! 

 

Εσύ είσαι μικρούλα και δεν θα ξέρεις τα μαγαζιά. Το 2000 που ήρθα ήταν οι Υπνονατες. Τι μαγαζαρα! Γενικά σφαγεία τον χειμώνα και αεροδρόμιο το καλοκαίρι. Τα λαδαδικα τότε ήταν decadance αλλά πριν καμιά πενταετία που ήρθα ήταν στα πάνω τους. Ειδικά το βερίκοκο. Είχα έρθει ως σύνοδος εκδρομής.  Καθηγήτρια είμαι, φιλολογία σπούδασα. 

Κάθε βράδυ μπουζούκια. Μαμουνια στον Μαρκόπουλο  και στην Παολα (εκτός Δευτέρας που ήταν κλειστά) και Ρόδον (εκτός Τριτης) στον Βερτη και στην Παπαδόπουλου. Και τα καλοκαίρια μετά τα μπουζούκια κατά τις 6 στο club που ήταν εκεί αλλά δεν θυμάμαι το όνομά του.

Πω πω πω τι ξενύχτια, τι εποχές, απίστευτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Δεν το ανεφερα για να μην ξεδιπλωθω ακομα....κραταω τους τυπους! Το μαρκιζ ηταν πιο σειφ απαντηση.. το χαραμα και το παρασκηνιο που επαιρνα και μικροφωνο απ το τραπεζι δεν συναδει με την επομενη ερωτηση μου που την κραταω ωρα για να μην σας κουρασω ... Τι ειναι 5ΑΑ 4ΑΑ 3ΑΒ κλπ???? Υποθετω στην ποιοτητα αναφερονται αλλα ποιες ειναι οι διαφορες... ( Σας αναψα καλα καλα τωρα σβηστε και μαθετε μου τι ειναι???? )Διαβαζω και δεν καταλαβαινω!!!!! 

Πω πω παρασκήνιο! Πήγα τότε που ήρθαμε με το σχολείο αλλά καμία σχέση με παλιά. 

Το αα και ββ είναι σε σχέση με την ποιότητα της βλαστοκυστης. Οι αριθμοί μπροστά δεν θυμάμαι τι είναι.  Εγώ έχω μάστερ στα μπουζούκια,  τα κορίτσια εδώ έχουν μάστερ σε αυτα . Καλα ορισμένες όπως η @Kiddo τελειώνουν το phd τους και πάνε για   post doc.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εσύ είσαι μικρούλα και δεν θα ξέρεις τα μαγαζιά. Το 2000 που ήρθα ήταν οι Υπνονατες. Τι μαγαζαρα! Γενικά σφαγεία τον χειμώνα και αεροδρόμιο το καλοκαίρι. Τα λαδαδικα τότε ήταν decadance αλλά πριν καμιά πενταετία που ήρθα ήταν στα πάνω τους. Ειδικά το βερίκοκο. Είχα έρθει ως σύνοδος εκδρομής.  Καθηγήτρια είμαι, φιλολογία σπούδασα. 

Κάθε βράδυ μπουζούκια. Μαμουνια στον Μαρκόπουλο  και στην Παολα (εκτός Δευτέρας που ήταν κλειστά) και Ρόδον (εκτός Τριτης) στον Βερτη και στην Παπαδόπουλου. Και τα καλοκαίρια μετά τα μπουζούκια κατά τις 6 στο club που ήταν εκεί αλλά δεν θυμάμαι το όνομά του.

Πω πω πω τι ξενύχτια, τι εποχές, απίστευτες!

Σε έχει σερβίρει σίγουρα ο άντρας μου θα σου πω.. αν καθόσουν τραπέζι. 😂😂😂  

@Kateriniwk  αμα μου πείτε και Μπάρμπαρελα πάει θα βάλω μουσική αντί για μάστερ σεφ 🤪🤪🤪😂😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Δεν το ανεφερα για να μην ξεδιπλωθω ακομα....κραταω τους τυπους! Το μαρκιζ ηταν πιο σειφ απαντηση.. το χαραμα και το παρασκηνιο που επαιρνα και μικροφωνο απ το τραπεζι δεν συναδει με την επομενη ερωτηση μου που την κραταω ωρα για να μην σας κουρασω ... Τι ειναι 5ΑΑ 4ΑΑ 3ΑΒ κλπ???? Υποθετω στην ποιοτητα αναφερονται αλλα ποιες ειναι οι διαφορες... ( Σας αναψα καλα καλα τωρα σβηστε και μαθετε μου τι ειναι???? )Διαβαζω και δεν καταλαβαινω!!!!! 

 

Screenshot_20220304-221104_Chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε έχει σερβίρει σίγουρα ο άντρας μου θα σου πω.. αν καθόσουν τραπέζι. 😂😂😂  

@Kateriniwk  αμα μου πείτε και Μπάρμπαροσα πάει θα βάλω μουσική αντί για μάστερ σεφ 🤪🤪🤪😂😂😂

 

Στα μαμουνια συνήθως ήμουν στο μπαρ γιατί δουλευε η κολλητή μου και στο Ρόδον πρώτο τραπεζι, καθώς είχαμε τα κονε μας. Πω πω τελείως όμως άλλες εποχές. Κάθε βράδυ έξω και όχι μόνο εγώ, η πλειοψηφία του κόσμου. Τωρα νεκρα,  ερημιά.  Ο κόσμος δεν έχει πλέον όρεξη και πώς να έχουμε δηλαδή με όλα αυτά που γίνονται τριγύρω μας. Όπου και αν κοιτάξεις, ο, τι και αν ακούσεις. Πόλεμοι, φόνοι , γυναικοκτονιες,  βιασμοι, γεγονότα που δεν τα χωράει ανθρώπινος νους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κορίτσια τι ωραίες αναμνήσεις μου ξυπνήσατε! Αχχ άλλαξα εικόνες στο μυαλό μου και παρασύρθηκα στις αναμνήσεις μου! Και εγώ εχω πολύ ώραια βράδια να θυμάμαι απο Σαλονίκη, ολα ενα και ένα! Αξέχαστα καλοκαίρια στα μαγαζιά στο αεροδρόμιο.. μπαρμπαρελα πήγα πρόσφατα στη Βίσση εχει λίγους μήνες, μεταφέρθηκε εκεί που ηταν το stage και εκεί πήγα στον Μαρκόπουλο...  αντοχές δεν έχω πλέον για ξενύχτια και τέτοια μουρλα! Αλλά το ευχαρίστηθηκα ως φοιτήτρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@twinkletwinlkle οντως εκεινη την εποχη που εσυ γλενταγες εγω διαβαζα στο γυμνασιο και εβγαινα για σοκολατα μεχρι τις 9 βαρια 9μιση οταν εγραφα κανενα σουπερ καλο διαγωνισμα...χαχαχ τα μαγαζια τελειως γνωστα εχω παει αλλα σε αλλη φαση .. υπολογιστε οτι εγω την θεσσαλονικη την εζησα απτα 23 και μετα γιατι σπουδαζα κομοτηνη( εκει και αν γλεντησα) 

Φιλολογος????? Αμα σου πω προχτες διαβαζα ενα μηνυμα που ηταν φουλ στα ορθογραφικα και λεω μεσα μου αν ειναι καμια φιλολογος εδω μεσα η καμια δασκαλα θα της βγουν τα ματια...😐😐😐

@Παρασκευαιδουκατσε μην ξερω και εσενα και τον αντρα σου..... 😂😂😂 Θελω απλα να μου απαντησεις αν η χαλκιδικη ειναι απλα βολτα η κανενα εξοχικο ...και δν εχεις σχεση με εκει γιατι θα βγουμε γνωστες με το επιθετο που βλεπω.

Που να σκεφτω τωρα ωαρια με τοσα που συνεχισατε να γραφετε! Ξανα ελατε θεσσαλονικη να βγουμεεεεεε!!!!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχ ρε κορίτσια τι ωραίες αναμνήσεις μου ξυπνήσατε! Αχχ άλλαξα εικόνες στο μυαλό μου και παρασύρθηκα στις αναμνήσεις μου! Και εγώ εχω πολύ ώραια βράδια να θυμάμαι απο Σαλονίκη, ολα ενα και ένα! Αξέχαστα καλοκαίρια στα μαγαζιά στο αεροδρόμιο.. μπαρμπαρελα πήγα πρόσφατα στη Βίσση εχει λίγους μήνες, μεταφέρθηκε εκεί που ηταν το stage και εκεί πήγα στον Μαρκόπουλο...  αντοχές δεν έχω πλέον για ξενύχτια και τέτοια μουρλα! Αλλά το ευχαρίστηθηκα ως φοιτήτρια!!

Γεια σου ρε κατεριναρα μπουζουκοβια μελλοντικη μανα!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2022 at 6:30 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

Μπα θα τον πετυχεις σιγουρα !τις  Παρασκευές είναι εκτος ! Τα Σκ γυριζει!

σου εστειλα pm....
σε ευχαριστώ πολύ!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια με κάνετε και γελάω με όλα αυτά που γράφετε!!!
Τι ωραία ομάδα!! Να δίνει κουράγιο η μία στην άλλη....

Εγώ έχω ξαναμπεί πριν από κάποιους μήνες ψάχνοντας για συμβουλές .
Σας λέω εν ταχυ την ιστορία μου....
Μετά από μια αποβολή που είχα το 2017 και μια αποτυχημένη εξωσωματική το Νοέμβριο του 2020 αποφάσισα να κάνω άλλη μια προσπάθεια.
Αγχώθηκα με την ηλικία μου και είπα...ή τώρα ή πότε ξανά! Είμαι 44 τώρα (αλλά δεν μου φαίνεται εεεε!!!)

Έχω κλείσει ήδη κάποια ραντεβού μέσα στις επόμενες 10 μέρες με εξωσωματιστες να δω σε ποιον θα καταλήξω γιατί ο προηγούμενος...αφήστε το...απογοήτευση!!!
Θα ήθελα την στήριξή σας γιατί αυτή τη φορά δεν το έχω πει σε κανένα από την οικογένεια μου (εννοώ γονείς κλπ) γιατί πολύ με είχανε αγχώσει τότε!
Πιστεύετε πως έχω ελπίδες σε τέτοια ηλικία?
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Γεια σου ρε κατεριναρα μπουζουκοβια μελλοντικη μανα!!!!!!!!!! 

Χαχαχαχα τρελή!!! Κλαιω με την ατακα σου 🤣🤣🤣🤣 στον μακροπουλο είχα πιει ένα μπουκάλι βότκα μόνη μου κυρία πήγα κυρία έφυγα... που τώρα αν πιω ένα μπουκάλι βότκα θα κάτσω για οωληψια και ας μου βγάλουν και 30 ωάρια 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Στα μαμουνια συνήθως ήμουν στο μπαρ γιατί δουλευε η κολλητή μου και στο Ρόδον πρώτο τραπεζι, καθώς είχαμε τα κονε μας. Πω πω τελείως όμως άλλες εποχές. Κάθε βράδυ έξω και όχι μόνο εγώ, η πλειοψηφία του κόσμου. Τωρα νεκρα,  ερημιά.  Ο κόσμος δεν έχει πλέον όρεξη και πώς να έχουμε δηλαδή με όλα αυτά που γίνονται τριγύρω μας. Όπου και αν κοιτάξεις, ο, τι και αν ακούσεις. Πόλεμοι, φόνοι , γυναικοκτονιες,  βιασμοι, γεγονότα που δεν τα χωράει ανθρώπινος νους.

Ειναι μεγάλο κεφάλαιο. .. 

Δεν θέλω να χαλάσω το κλίμα.  Τέτοια ώρα ετοιμαζόμουν  να βγω και τώρα περιμένω να τελειώσει το μάστερ σεφ να πάω να κοιμηθώ χαχαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχαχα τρελή!!! Κλαιω με την ατακα σου 🤣🤣🤣🤣 στον μακροπουλο είχα πιει ένα μπουκάλι βότκα μόνη μου κυρία πήγα κυρία έφυγα... που τώρα αν πιω ένα μπουκάλι βότκα θα κάτσω για οωληψια και ας μου βγάλουν και 30 ωάρια 🤣🤣🤣

Εσυ μη δίνεις ιδέες γιατι η @Kateriniwk  φοβάται τη μεθη. 

Έλα πουλάκι μου να ΣΕ πάω..  χειμώνα έχουμε οπότε πάμε προς σφαγεία.  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η noutelitsa είπε:

Βρε κορίτσια με κάνετε και γελάω με όλα αυτά που γράφετε!!!
Τι ωραία ομάδα!! Να δίνει κουράγιο η μία στην άλλη....

Εγώ έχω ξαναμπεί πριν από κάποιους μήνες ψάχνοντας για συμβουλές .
Σας λέω εν ταχυ την ιστορία μου....
Μετά από μια αποβολή που είχα το 2017 και μια αποτυχημένη εξωσωματική το Νοέμβριο του 2020 αποφάσισα να κάνω άλλη μια προσπάθεια.
Αγχώθηκα με την ηλικία μου και είπα...ή τώρα ή πότε ξανά! Είμαι 44 τώρα (αλλά δεν μου φαίνεται εεεε!!!)

Έχω κλείσει ήδη κάποια ραντεβού μέσα στις επόμενες 10 μέρες με εξωσωματιστες να δω σε ποιον θα καταλήξω γιατί ο προηγούμενος...αφήστε το...απογοήτευση!!!
Θα ήθελα την στήριξή σας γιατί αυτή τη φορά δεν το έχω πει σε κανένα από την οικογένεια μου (εννοώ γονείς κλπ) γιατί πολύ με είχανε αγχώσει τότε!
Πιστεύετε πως έχω ελπίδες σε τέτοια ηλικία?
 

Η μαμακα ετών 44 τώρα δεν μπορεί να σου γράψει γτ είναι γεμάτη η αγκαλίτσα της με τα 2 ζουζούνακια της. 

Νομίζω τα λέει όλα.  .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εσυ μη δίνεις ιδέες γιατι η @Kateriniwk  φοβάται τη μεθη. 

Έλα πουλάκι μου να ΣΕ πάω..  χειμώνα έχουμε οπότε πάμε προς σφαγεία.  :-)

Μου μπηκαν ηδη ιδεες! Θα πιω βοτκα μαζι με το αγχολυτικο θα μπω δυναμικα με στυλ και θα πω στον αναισθησιολογο " μεθη μου? Εισαι για ενα ωαριο που ποτε μας κανεις δεν θα τον ξεχασει?? " 

Σαν τη ματινα μανταρινακη θα ειμαι απ το κωνσταντινου και ελενης ( για οποιες το εβλεπαν επεισοδιο με μαρθα καραγιαννη που την εβαλε να την πεσει στον νικολα) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...