Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Έφτασε ναι, Παναγιά μου! 🙏 Δεν θα πω τα κλισέ πως ούτε που το κατάλαβα αφού όλη αυτή η περίοδος είναι γεμάτη αγωνίες κ ανησυχίες με ή χωρίς λόγο. Θα την ζήσετε κ θα με θυμηθείτε! Στο τέλος βέβαια η ανταμοιβή για όλα αυτά είναι τεράστια κ εννοείται πως ζω για την στιγμή αυτή που θα αλλάξει την ζωή μας! Τίποτα δεν θα είναι πια το ίδιο … 🤱❤️💙

Μα τι όμορφες στιγμές! Πόσο χαίρομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλε εδώ κράτησες 3 εμβρυακια στη κοιλίτσα σου και δεν θα κάνεις όνειρα για 9 μήνες μετά?? Φυσικά και θα κάνεις!!! Τώρα θα πότε θα ξανά κάνεις χοριακη? Σόρρυ αν το ανέφερες και μου διέφυγε 

Αύριο πάω πάλι. Μου είπε θα είναι η τελευταια μου. Για να δούμε...

Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου; Ηρέμησες καθόλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αύριο πάω πάλι. Μου είπε θα είναι η τελευταια μου. Για να δούμε...

Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου; Ηρέμησες καθόλου; 

Να τερματισεις τα κοντέρ αύριο και πάμε για διδυμακια, είμαι σίγουρη πως θα τα πας πολύ καλά , ειλικρινά!!! 

Εγώ ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω οτι για πρώτη φορά στη ζωή μου εχω το δικαίωμα να πω, πως είμαι έγκυος,  τουλάχιστον μέχρι και σήμερα,  αύριο θα πάω για χοριακη και εγώ! Επίσης έκανα ένα τεστ οωρηξιας (μπούρδες δλδ, αυτά εγκυμοσύνης έπρεπε να λέγοντα) και σήμερα η γραμμή ηταν το ίδιο έντονη με τη γραμμή ελέγχου, οπότε πήρα μία ελπίδα ότι ίσως αυξήθηκε η τιμή!  Αύριο μόλις παρω ρα αποτελέσματα και είναι ευχάριστα,  αμέσως φαρμακείο για τουλάχιστον 2 τεστ εγκυμοσύνης,  έτσι για το γαμωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Χαχαχα μπορείς να προσθέσεις άλλη μια ιδιοτητα: μέντιουμ, μελλοντολογος (χαρτομαντεια,  φλιτζάνι, σφαίρα κτλ)

Βασικα και το μέντιουμ το έχω.. 

Άλλες δύο κοπέλες μπορούν να στο επιβεβαιώσουν  από εδώ μέσα. Θα θυμηθώ τα ονόματα που έχουν εδώ θα τις κάνω ταγκ και θα στο επιβεναιωσουν 😀 αλλά εδώ να ξες αυξάνεται η τιμή πάμε στο 100€🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Βασικα και το μέντιουμ το έχω.. 

Άλλες δύο κοπέλες μπορούν να στο επιβεβαιώσουν  από εδώ μέσα. Θα θυμηθώ τα ονόματα που έχουν εδώ θα τις κάνω ταγκ και θα στο επιβεναιωσουν 😀 αλλά εδώ να ξες αυξάνεται η τιμή πάμε στο 100€🤣🤣🤣

Δώσε προγνωστικά για την αυριανή χοριακη μου, το έχω ανάγκη για να πάω να φάω σουβλάκια με όρεξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Λογικά Νοέμβριο θα έχουμε τη @ΧΑΡΜΑ.

Εγω σύμφωνα με την εφαρμογή στο διαδίκτυο έχω τελευταία ημερομηνία στις 24/10.

Οριακά πάμε για Σκορπιο, μπορει να είναι και Ζυγός.  Ωχ Παναγία μου τι λέμε οι τρελές!

Ποτε έκανες εμβρυομεταφορα;  έπιασα τον μικρο 14.02 οπότε θεωρούμε 1 ημερών έμβρυο και είχα ΠΗΤ 08.11 

 

Καλό κουράγιο θα σου πω 🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Δώσε προγνωστικά για την αυριανή χοριακη μου, το έχω ανάγκη για να πάω να φάω σουβλάκια με όρεξη!!

Πάνω από 100. Κάπου στα 130 σε χω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πάνω από 100. Κάπου στα 130 σε χω

Αχχαχα.. Ευχαριστώ για την αισιόδοξη απάντηση, σε πιστεύω να ξέρεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχαχα.. Ευχαριστώ για την αισιόδοξη απάντηση, σε πιστεύω να ξέρεις!!! 

ολα θα πανε καλα! αναμενουμε αυριο το νουμερο... ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχαχα.. Ευχαριστώ για την αισιόδοξη απάντηση, σε πιστεύω να ξέρεις!!! 

Βρε συ σίγουρα θα είσαι πάνω από 100. 

Αφου σε λέω δικιά μου 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η tina21 είπε:

ολα θα πανε καλα! αναμενουμε αυριο το νουμερο... ❤️❤️❤️ 

Αχχχ ρε κορίτσια με τόσα μηνύματα αγάπης και συμπαράστασης που έχω εισπράξει είναι σα να συνωμοτεί όλο το σύμπαν υπέρ μου!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μού και ολα τα κορίτσια ένα φιλί στη κάθε μία ξεχωριστά συνοδευόμενο για όπου χρειάζεται με μια παντόφλα , τώρα πού έμαθα και εγώ ας το παίξω λίγο μάγκας 😂🤣😂🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Βρε συ σίγουρα θα είσαι πάνω από 100. 

Αφου σε λέω δικιά μου 😀

🤣🤣🤣 ήδη μου έρχεται να ουρλιάξω,  κορίτσια είμαι αισιόδοξη όσο περίεργο και αν ακούγεται απο εμένα,  ίσως επειδή πρώτη φορά ξεστόμισα στον εαυτό μου πως είμαι έγκυος.. δεν ξέρω!! 

Στείλε αριθμό λογαριασμού παρακαλώ 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω σημερα νιωθω λιγακι περιεργα...νιωθω λες και θα αδιαθετησω...οχι πονακια ακριβως...φανταζομαι δεν ειναι κατι ανησυχητικο εεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

κοριτσια εγω σημερα νιωθω λιγακι περιεργα...νιωθω λες και θα αδιαθετησω...οχι πονακια ακριβως...φανταζομαι δεν ειναι κατι ανησυχητικο εεε?

Απαντήσεις παρακαλώ στο κορίτσι μας που ανησυχεί απο της προχωρημένες  εγκύουλες και απο της μανούλες, αφού εσείς έχετε εμπειρία.. 

Εγώ θα σου πω να μην ανησυχείς κορίτσι μου, ολα καλά θα πάνε, εξάλλου απο οτι κατάλαβα έτσι πρέπει να νιώθουμε.. ξέρω γω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

κοριτσια εγω σημερα νιωθω λιγακι περιεργα...νιωθω λες και θα αδιαθετησω...οχι πονακια ακριβως...φανταζομαι δεν ειναι κατι ανησυχητικο εεε?

Λοιπόν άκουσέ με προσεκτικά όμως! Θα έχεις κράμπες περιόδου, θα πονάει η μέση πολύ κ γενικά θα νιώθεις όπως είναι να σου έρθει περίοδος. Αλλά μάντεψε; Δεν πρόκειται, γιατί είσαι ΕΓΚΥΟΣ!

Εγώ σε όλο το πρώτο τρίμηνο είχα πόνους! Την 7η εβδομάδα δε, είχα κ λίγο αιματάκι έτσι για να μην ξεχνιόμαστε!  Θα έχεις μονίμως υγρά, τόσα που καμιά φορά θα νομίζεις πως μπορεί να είναι κ αίμα πολλώ δε μάλλον εάν είχες κ κάποια αιμορραγία στο μεταξύ… Αυτό το εσώρουχο δεν έπαψα ούτε μια μέρα να το ελέγχω κάθε φορά που ένιωθα υγρή! Τόσο πολύ που μπορεί να μου μείνει κ συνήθεια στο τέλος! 😂

Tip! Φοράμε μόνο λευκά εσώρουχα κ όχι μαύρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Απαντήσεις παρακαλώ στο κορίτσι μας που ανησυχεί απο της προχωρημένες  εγκύουλες και απο της μανούλες, αφού εσείς έχετε εμπειρία.. 

Εγώ θα σου πω να μην ανησυχείς κορίτσι μου, ολα καλά θα πάνε, εξάλλου απο οτι κατάλαβα έτσι πρέπει να νιώθουμε.. ξέρω γω.. 

Εγω οταν ειχα μεινει ασχετα που δεν προχωρησε( δυστυχως)  επειδη το ειχα απορια ρωτησα τον γιατρο και ειπε ειναο φυσιολογικο τον πρωτο καιρο και καποιες γυναικες ισως και παραπανω διαστημα εχουν πονους και αισθηση οτι κατεβαινει περιοδος.. εγω φαντασου ειχα κανει τεστ εγκυμοσυνης μετα απο 12 μερες καθυστερ με σταθερο κυκλο...μονο και μονο γιατι ειχα αυτην την αισθηση και ελεγα ερχεται... Δεν βασιστηκα στη καθυστερηση εβλεπα τους πονους ..αμαθη ημουν βεβαια τοτε.. παντως και με αλλες φιλες που εχουν παιδακια το συζητησα και ειχαν το ιδιο.. μια με διδυμα ειχε πει το ενιωθε καθε φορα που αλλαζε ο μηνας.. μεχρι και τον πεμπτο.. εγω θα σε ελεγα να μην το δινεις σημασια..αν προσεξα καλα γιατι δεν σας θυμαμαι ολες ..ειχες καλες χοριακες! Στασου σε αυτο!!!! Τα συμπτωματα ειναι περιεργα και οσο τα παρατηρεις ισως τα αισθανεσαι και πιο εντονα...( Ελπιζω να δεις το μηνυμα νωρις και οχι μεθαυριο γ@@ τα ροζ)🧐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Απαντήσεις παρακαλώ στο κορίτσι μας που ανησυχεί απο της προχωρημένες  εγκύουλες και απο της μανούλες, αφού εσείς έχετε εμπειρία.. 

Εγώ θα σου πω να μην ανησυχείς κορίτσι μου, ολα καλά θα πάνε, εξάλλου απο οτι κατάλαβα έτσι πρέπει να νιώθουμε.. ξέρω γω.. 

Παρούσα κ στη διάθεσή σας! Διανυκτερεύω κιόλας να το ξέρετε! 😉😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

κοριτσια εγω σημερα νιωθω λιγακι περιεργα...νιωθω λες και θα αδιαθετησω...οχι πονακια ακριβως...φανταζομαι δεν ειναι κατι ανησυχητικο εεε?

Όχι κοπέλα μου δεν είναι... Ειναι η μητρα σου που μεγαλωνει για να φιλοξενησει τα μωρακια σου.

Φαντασου εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη με 10 μερες καθυστερηση, ΄πονουσα και ελεγα θα αδιαθετησω απο στιγμη σε στιγμη. Ακριβώς τα ιδια συμπτωματα. Και έλεγα αντε, γιατι δεν αδιαθετώ και τελικά ημουν έγκυος...

Θα τα έχεις αυτά συνέχεια. Όμως για μένα είναι πολυ σημαντικό να σε καθησυχάσει ο γιατρός σου και ΄όχι εμεις. Αν ανησυχεις για κάτι, να τον πάρεις τηλέφωνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

🤣🤣🤣 ήδη μου έρχεται να ουρλιάξω,  κορίτσια είμαι αισιόδοξη όσο περίεργο και αν ακούγεται απο εμένα,  ίσως επειδή πρώτη φορά ξεστόμισα στον εαυτό μου πως είμαι έγκυος.. δεν ξέρω!! 

Στείλε αριθμό λογαριασμού παρακαλώ 🤣

Αντε μπράβο να σε χαρώ. Και εγώ στοιχηματίζω πάνω από 100. Γύρω στα 130-150. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ποτε έκανες εμβρυομεταφορα;  έπιασα τον μικρο 14.02 οπότε θεωρούμε 1 ημερών έμβρυο και είχα ΠΗΤ 08.11 

 

Καλό κουράγιο θα σου πω 🤣🤣🤣 

Μεταφορά έκανα στις 3/2. Οπότε σύμφωνα με την εφαρμογή και με έμβρυα 3 ημερών παει στις 24/10. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Βασικα και το μέντιουμ το έχω.. 

Άλλες δύο κοπέλες μπορούν να στο επιβεβαιώσουν  από εδώ μέσα. Θα θυμηθώ τα ονόματα που έχουν εδώ θα τις κάνω ταγκ και θα στο επιβεναιωσουν 😀 αλλά εδώ να ξες αυξάνεται η τιμή πάμε στο 100€🤣🤣🤣

Μωρέ ας βγεις αληθινή και σου στέλνω όσα θέλεις, να μπορείς να τρως κάθε μέρα απέξω. 😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Λοιπόν άκουσέ με προσεκτικά όμως! Θα έχεις κράμπες περιόδου, θα πονάει η μέση πολύ κ γενικά θα νιώθεις όπως είναι να σου έρθει περίοδος. Αλλά μάντεψε; Δεν πρόκειται, γιατί είσαι ΕΓΚΥΟΣ!

Εγώ σε όλο το πρώτο τρίμηνο είχα πόνους! Την 7η εβδομάδα δε, είχα κ λίγο αιματάκι έτσι για να μην ξεχνιόμαστε!  Θα έχεις μονίμως υγρά, τόσα που καμιά φορά θα νομίζεις πως μπορεί να είναι κ αίμα πολλώ δε μάλλον εάν είχες κ κάποια αιμορραγία στο μεταξύ… Αυτό το εσώρουχο δεν έπαψα ούτε μια μέρα να το ελέγχω κάθε φορά που ένιωθα υγρή! Τόσο πολύ που μπορεί να μου μείνει κ συνήθεια στο τέλος! 😂

Tip! Φοράμε μόνο λευκά εσώρουχα κ όχι μαύρα! 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όχι κοπέλα μου δεν είναι... Ειναι η μητρα σου που μεγαλωνει για να φιλοξενησει τα μωρακια σου.

Φαντασου εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη με 10 μερες καθυστερηση, ΄πονουσα και ελεγα θα αδιαθετησω απο στιγμη σε στιγμη. Ακριβώς τα ιδια συμπτωματα. Και έλεγα αντε, γιατι δεν αδιαθετώ και τελικά ημουν έγκυος...

Θα τα έχεις αυτά συνέχεια. Όμως για μένα είναι πολυ σημαντικό να σε καθησυχάσει ο γιατρός σου και ΄όχι εμεις. Αν ανησυχεις για κάτι, να τον πάρεις τηλέφωνο. 

αχ βρε κοριτσια μου ευχαριστω πολυ!! ❤️ νομιζω πως με το παραμικρο θα αγχωνομαι και θα ανησυχω...

τον πηρα τηλ και μ ειπε οτι ειναι απολυτως φυσιολογικο και εαν δεν δω αιμα με εντονους πονους να μην ανησυχω καθολου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η tina21 είπε:

κοριτσια εγω σημερα νιωθω λιγακι περιεργα...νιωθω λες και θα αδιαθετησω...οχι πονακια ακριβως...φανταζομαι δεν ειναι κατι ανησυχητικο εεε?

Άλλη για παντοφλιτσα... όχι είναι πολύ πολύ φυσιολογικό μεγαλώνει η μήτρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Παρούσα κ στη διάθεσή σας! Διανυκτερεύω κιόλας να το ξέρετε! 😉😂

Τωρα που μπήκες στον μήνα σου να δεις πόσες αϋπνίες θα έχεις  ιχιχιχι ξέρεις γιατι; το σώμα σου αρχίζει να σε προετοιμάζει για όταν έρθουν τα μωράκια..  ώστε να μην σου έρθει "βαρυ" την ημερα που θα έρθουν.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

 

αχ βρε κοριτσια μου ευχαριστω πολυ!! ❤️ νομιζω πως με το παραμικρο θα αγχωνομαι και θα ανησυχω...

τον πηρα τηλ και μ ειπε οτι ειναι απολυτως φυσιολογικο και εαν δεν δω αιμα με εντονους πονους να μην ανησυχω καθολου... 

Δεν είσαι η μόνη όλες έτσι κάναμε..  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...