Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Είναι πολύ καλή,  λογική η ανησυχία σου,  τα είπαμε και Εχθές, ολα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι!! 

Κορίτσια περιμένω αποτελέσματα, πήγα για χοριακη,  την αποτυχία μου την εχω σίγουρη,  δεν ξέρω γιατί, δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη,  δεν πήρα και το πρωινό ουτροτζεσταν, περιμένω τα αποτελέσματα να επιβεβαιώθω για νς μην το παρω τζάμπα, αφού με έχει πειράξει τόσο... απο εχθές κλαίω την αποτυχία μου,  δεν είχα σκοπό να πάω,  αλλα οταν σηκώθηκα, είπα τα έβαλα με τα ουτροτζεσταν ντύθηκα και πήγα 

 βρε τι βλακειες σκεφτεσαι και κανεις?!? παρε το outro! εγω ειμαι σιγουρη οτι θα μ κανεις παρεα! αντε...μην μ νευριαζεις και δεν κανει 😝 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Είναι πολύ καλή,  λογική η ανησυχία σου,  τα είπαμε και Εχθές, ολα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι!! 

Κορίτσια περιμένω αποτελέσματα, πήγα για χοριακη,  την αποτυχία μου την εχω σίγουρη,  δεν ξέρω γιατί, δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη,  δεν πήρα και το πρωινό ουτροτζεσταν, περιμένω τα αποτελέσματα να επιβεβαιώθω για νς μην το παρω τζάμπα, αφού με έχει πειράξει τόσο... απο εχθές κλαίω την αποτυχία μου,  δεν είχα σκοπό να πάω,  αλλα οταν σηκώθηκα, είπα τα έβαλα με τα ουτροτζεσταν ντύθηκα και πήγα 

Την παντόφλα την έστειλα ήδη. Μέχρι όμως να φτάσει σε σένα, πάρε το ουτροτζεσταν σου. ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν κόβουμε τα φάρμακα χωρίς να συνεννοηθούμε τον γιατρο μας. Πήγαινε πάρε το τώρα σε παρακαλώ! 

Όλα καλά θα πάνε, θα το δεις! Περιμένουμε με αγωνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η tina21 είπε:

 βρε τι βλακειες σκεφτεσαι και κανεις?!? παρε το outro! εγω ειμαι σιγουρη οτι θα μ κανεις παρεα! αντε...μην μ νευριαζεις και δεν κανει 😝 

Οχι εσύ μην ταράζεσαι!!! Σε μισή ωρίτσα θα ξέρω αν το παρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Οχι εσύ μην ταράζεσαι!!! Σε μισή ωρίτσα θα ξέρω αν το παρω 

βρε τραβα παρε τωρα σε παρακαλω! αντε... τι ειναι αυτα που μας κανεις?!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Οχι εσύ μην ταράζεσαι!!! Σε μισή ωρίτσα θα ξέρω αν το παρω 

Πάρε το τώρα μικρό. Μην είσαι ξεροκεφαλο. Άντε μη με ταράζεις και μένα. Μωρε διδυμακια έχεις και θα κάνεις παρέα με την @tina21.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

βρε τραβα παρε τωρα σε παρακαλω! αντε... τι ειναι αυτα που μας κανεις?!? 

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Πάρε το τώρα μικρό. Μην είσαι ξεροκεφαλο. Άντε μη με ταράζεις και μένα. Μωρε διδυμακια έχεις και θα κάνεις παρέα με την @tina21.

Το πήρα κορίτσια, το πήρα! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! δεν είμαι αισιόδοξη,  αυτό το χάπι μου  δημιουργεί το ρίγος κ το τεστ οωρηξιας ανιχνεύει ακόμα την ovitrelle, μακάρι να κάνω λάθος.. περιμένω αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

 

Το πήρα κορίτσια, το πήρα! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! δεν είμαι αισιόδοξη,  αυτό το χάπι μου  δημιουργεί το ρίγος κ το τεστ οωρηξιας ανιχνεύει ακόμα την ovitrelle, μακάρι να κάνω λάθος.. περιμένω αποτελέσματα 

μπραβο π το πηρες! αντε αναμενουμε μαζι σου! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

καλημέρα! εγώ το καταλαβαίνω, η αλήθεια είναι πως το εχω παρατηρήσει και το έχω επιβεβαιώσει με τα τεστάκια.. αυτά τα νερουλα που λες είναι.. έχει να κάνει και με την ενυδάτωση του σώματός σου.. δηλαδή πόσο νερό πίνεις.. πρέπει να πίνεις αρκετό..

Άμα σου πω πως αντιθέτως, δεν πίνω πολύ νερο; Μα και εγω το εχω επιβεβαιώσει, για δυο μερες περίπου εχω αυτα τα πολυ νερουλά και την επομενη που καπως εχουν σταματήσει, βγαινει θετικο το τεστ. Αλλα σε αυτη τη φάση, τιποτα σε ασπράδι αυγού δε βλεπω. Λες να φταίει αυτο που εναμισι χρονο δεν; 😝 Πλέον το καθετί νομιζω πως φταίει, με κυρίαρχο το άγχος! Μεχρι πως και η ΑΜΙ μου βγηκε λάθος στην εξέταση εχω σκεφτει, οτι δηλαδη  ειναι χειρότερη απο αυτη που μου είπαν! Καπως με παρηγορεί πως και μια φιλη μου στα 39 δε μπορούσε να μείνει έγκυος ενα χρονο, ΑΜΙ 20χρόνης της έλεγαν πως ειχε και παρολα αυτα, δεν! Τι να πω….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Απλά στις άλλες εγκυμοσύνες είχα πάντα διπμασιασμο και τώρα δεν έχω καθαρό διπλασιασμό και αρχίζει το μυαλό μου να κάνει σεναρια για εξωμητριο κτλ.

Καλά εννοείται πως θα ηρεμήσω μόνο αν το δω από κοντά  live. 

Πω πω είναι τόσο ψυχοφθορο και δεν μπορώ και να καπνίσω να καλμάρω λίγο το αγχος μου. Άσε που δεν το ξέρει και κανένας και είμαι όλη μέρα σπίτι μόνη μου.

Ας καταλήξει θετικά και χαλαλι και τα 10 χρόνια που θα χάσω από τη ζωή μου από το άγχος!

@Παρασκευαιδουεμφανίσου στείλε γερμανική παντούφλα με γούνα χωρίς γούνα με τακούνι χωρίς τακούνι με τα όλα της

Τι εξωμήτριο μας λες????????

Και γιατί να μην το δούμε και αλλιώς στις άλλες εγκυμοσύνες με καθαρούς διπλασιασμούς κλπ πήρες τα @@δια του Καράμπελα.

Μήπως αυτό το σπόρι είναι ξεχωριστό όπως και συνολικά η προσπάθεια? 😉

Για σκέψου το και έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Είναι πολύ καλή,  λογική η ανησυχία σου,  τα είπαμε και Εχθές, ολα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι!! 

Κορίτσια περιμένω αποτελέσματα, πήγα για χοριακη,  την αποτυχία μου την εχω σίγουρη,  δεν ξέρω γιατί, δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη,  δεν πήρα και το πρωινό ουτροτζεσταν, περιμένω τα αποτελέσματα να επιβεβαιώθω για νς μην το παρω τζάμπα, αφού με έχει πειράξει τόσο... απο εχθές κλαίω την αποτυχία μου,  δεν είχα σκοπό να πάω,  αλλα οταν σηκώθηκα, είπα τα έβαλα με τα ουτροτζεσταν ντύθηκα και πήγα 

Εεεεεε ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν κόβουμε τα φάρμακα νόμος..

Μόνο αν μας το πει ο γιατρός και αφού έχουμε επιβεβαιώσει τα δυσάρεστα.

Ε θα μας τρελάνει η νεολαία 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τρεμωωω μάλλον είμαι έγκυος, μίλησα με γιατρό και με μαλωσα που πήγα νωρίς,  αλλά μου είπε είναι θετικό καο να ξανα κανω την Παρασκευή 

20220223_131455.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Εεεεεε ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν κόβουμε τα φάρμακα νόμος..

Μόνο αν μας το πει ο γιατρός και αφού έχουμε επιβεβαιώσει τα δυσάρεστα.

Ε θα μας τρελάνει η νεολαία 😂

Δεν το έκοψα απλά το αμελήσα λίγο, ας πούμε.. χάρη σε εσάς ρε κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια τρεμωωω μάλλον είμαι έγκυος, μίλησα με γιατρό και με μαλωσα που πήγα νωρίς,  αλλά μου είπε είναι θετικό καο να ξανα κανω την Παρασκευή 

20220223_131455.jpg

μπραβο κοριτσι μου! συγχαρητηρια! καλους διπλασιασμους! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια τρεμωωω μάλλον είμαι έγκυος, μίλησα με γιατρό και με μαλωσα που πήγα νωρίς,  αλλά μου είπε είναι θετικό καο να ξανα κανω την Παρασκευή 

20220223_131455.jpg

ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ!!

Είδες εμείς οι σοφές γιαγιάδες κάτι ξέραμε!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου μια τελειόμηνη και ανέφελη εγκυμοσύνη να έχεις!!

Άντε ετοίμασε την έκπληξη για τον άντρα σου και μπουκώσου τα utro να γουστάρεις 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια τρεμωωω μάλλον είμαι έγκυος, μίλησα με γιατρό και με μαλωσα που πήγα νωρίς,  αλλά μου είπε είναι θετικό καο να ξανα κανω την Παρασκευή 

20220223_131455.jpg

Ε να τις ακούς τις παλιές!!! Τι μάλλον καλέ? Είσαι έγκυος και με τη βούλα πλέον. Μην σε προβληματίζει που είναι δεν είναι πολύ υψηλό η τιμή, είναι που έκανες τη χοριακη πολύ νωρίτερα από ο, τι σου είπε ο γιατρός σου. Ελπίζω να ηρεμήσεις λίγο τώρα, ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

@Παρασκευαιδουεμφανίσου στείλε γερμανική παντούφλα με γούνα χωρίς γούνα με τακούνι χωρίς τακούνι με τα όλα της

Τι εξωμήτριο μας λες????????

Και γιατί να μην το δούμε και αλλιώς στις άλλες εγκυμοσύνες με καθαρούς διπλασιασμούς κλπ πήρες τα @@δια του Καράμπελα.

Μήπως αυτό το σπόρι είναι ξεχωριστό όπως και συνολικά η προσπάθεια? 😉

Για σκέψου το και έτσι.

Χαχα να σαι καλά ρε μαυρογατα! Με έκανες και γέλασα! Ειδικά στο σημείο με τον Καραμπελα, ε δεν θα μπορούσες να το πεις καλύτερα! Χαχαχα 

Ακόμα περιμένω να μιλήσω με τον γιατρό. Θέλω να του πω να πάω να κάνω έναν υπέρηχο σήμερα, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα μου πει όχι, θα με βρίσει και θα μου πει να πάω την Παρασκευή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Χαχα να σαι καλά ρε μαυρογατα! Με έκανες και γέλασα! Ειδικά στο σημείο με τον Καραμπελα, ε δεν θα μπορούσες να το πεις καλύτερα! Χαχαχα 

Ακόμα περιμένω να μιλήσω με τον γιατρό. Θέλω να του πω να πάω να κάνω έναν υπέρηχο σήμερα, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα μου πει όχι, θα με βρίσει και θα μου πει να πάω την Παρασκευή. 

νομιζω εισαι οριακα για υπερηχο σημερα! λαθος κανω?

γτ δεν του λες να πας αυριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Χαχα να σαι καλά ρε μαυρογατα! Με έκανες και γέλασα! Ειδικά στο σημείο με τον Καραμπελα, ε δεν θα μπορούσες να το πεις καλύτερα! Χαχαχα 

Ακόμα περιμένω να μιλήσω με τον γιατρό. Θέλω να του πω να πάω να κάνω έναν υπέρηχο σήμερα, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα μου πει όχι, θα με βρίσει και θα μου πει να πάω την Παρασκευή. 

Εσύ κάνε την προσπάθεια και ας φας το μπινελίκι σου δεν πειράζει 🤣

Αλλά Παρασκευή θα δείτε έναν πολύ ωραίο σάκο με μια κουκίδα μέσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

νομιζω εισαι οριακα για υπερηχο σημερα! λαθος κανω?

γτ δεν του λες να πας αυριο?

Ναι οριακά είμαι, αφού φαίνεται σε τιμές με όριο 1000 - 2000. Για αυτό και είπα ότι θα με βρίσει. Αλλά έχω να τον δω και μέρες και σκέφτηκα να πάω μια βόλτα.  Στο τέλος θα νομίζει ότι τον γουστάρω ο άνθρωπος.  Υπήρχε περίοδος το καλοκαίρι που πήγαινα συνέχεια  λόγω κολπιτιδων. Πιο συχνά με έβλεπε αυτός εκεί κάτω παρά ο αντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι οριακά είμαι, αφού φαίνεται σε τιμές με όριο 1000 - 2000. Για αυτό και είπα ότι θα με βρίσει. Αλλά έχω να τον δω και μέρες και σκέφτηκα να πάω μια βόλτα.  Στο τέλος θα νομίζει ότι τον γουστάρω ο άνθρωπος.  Υπήρχε περίοδος το καλοκαίρι που πήγαινα συνέχεια  λόγω κολπιτιδων. Πιο συχνά με έβλεπε αυτός εκεί κάτω παρά ο αντρας μου.

χαχαχ κανε την προσπαθεια σου! αναμενουμε νεοτερα! λες να ειναι και σε σενα δυο και να κανουμε παρτυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε αλλα νεα...εμενα σημερα αρχισαν δειλα δειλα η ανακατοσουρες...

και μεχρι χθες το βραδυ ελεγα τ καλα π ειμαι π μονο υπνηλια εχω και κατι διασπαρτες κραμπες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Εσύ κάνε την προσπάθεια και ας φας το μπινελίκι σου δεν πειράζει 🤣

Αλλά Παρασκευή θα δείτε έναν πολύ ωραίο σάκο με μια κουκίδα μέσα

Χαχαχα ε καλά συνηθισμένη είμαι στο μπινελικωμα από αυτόν. Του έλεγα γιατρέ αν μείνω ποτέ έγκυος κάθε πότε θα έρχομαι? Και μου λεει μια φορά τον μήνα. Και του λέω ξέχασε το , θα συμφωνήσουμε στο μια φορά στις 5 μέρες.  Και με κοιτούσε καλά καλά. Πιστεύω ότι θα με διώξει στο τέλος. Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια τρεμωωω μάλλον είμαι έγκυος, μίλησα με γιατρό και με μαλωσα που πήγα νωρίς,  αλλά μου είπε είναι θετικό καο να ξανα κανω την Παρασκευή 

20220223_131455.jpg

Μπράβο Κατερίνα μου είσαι έγκυος!! Είδες που στο λέγαμε όλες! Στο είπα εγώ τα συπτώματα που έχεις είναι εγκυμοσύνης και τα είχα και εγώ δεν με πίστευες. Πότε θα το ανακοινώσεις στον άντρα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lavender είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για τις λεπτομερείς πληροφορίες. Η εγκυμοσύνη προ δυο ετών ήταν με φυσική σύλληψη, ηταν στην αρχή της γνωριμίας μας με τον σύντροφο μου, και μετα απο πολλή σκέψη αποφασίσαμε να μην προχωρήσουμε την εγκυμοσύνη. Υπήρχε χρωμοσωμική ανωμαλία (κατι πολυ συχνό και τυχαίο, ευθύνεται για τις περισσοτερες αποβολές).

Εν τω μεταξυ αυτο με τις εξετάσεις μου κανει φοβερή εντύπωση, εχω δει 4 γυναικολόγους, εκ των οποίων οι δυο ειναι διευθυντές τμημάτων σε δημόσιο νοσοκομείο, και δυο εξωσωματικούς, εχουν δει το ιστορικό και τις εξετάσεις μου, και ενώ εγω περίμενα να κανουν μια διερεύνηση των αιτιών που δεν εχω μείνει έγκυος ΚΑΝΕΙΣ δεν μου είπε για αλλες εξετάσεις. Τιποτα. Ο ενας μονο μου είπε να κανουμε και dfi. Ουτε θρόμβοφιλια, ουτε τιποτα. Τι να πω!

Δεν εχω προσπαθήσει ακομα εξωσωματική, δεν εχω αποφασίσει αν θα κανω την πρώτη προσπάθεια σε φυσικο η με φάρμακα, εχω αρχίσει να τηνω προς μια ήπια διέγερση απο τις πληροφορίες που μαζεύω. Τον φυσικο τον σκεφτομουν επειδη το πρότεινε η γυναικολόγος μου (η οποία δεν ειδικεύεται σε εξωσωματική).

Εχω κανει ενα ραντεβου με τον Μιχάλοπ. στο ΛΗΤΩ, με τον οποίο συνεργάζεται η γυναικολόγος μου, αλλα σκεφτομαι να κλείσω και ενα ραντεβου με τον Γιώργο Χριστόπ. που συνεργάζεται με το Ιασώ. Μου τον εχουν προτείνει απο το φόρουμ, και διαβασα λιγο τις δημοσιεύσεις του, δούλευε στην Αγγλία και μου φάνηκε ενημερωμένος. Ειχε καποια αλλη εμπειρία μαζι του;

Δυστυχώς δεν τους ξέρω τους  γιατρούς που αναφέρεις.

Επειδή όμως και εγώ κουβαλάω στην πλάτη 2 παλίνδρομες μετά από εξωσωματική θα ήθελα όταν ξεκινούσα να είχα κάνει τα βήματα που σου αναφέρω στο προηγούμενο post για να έχω κυκλώσει το θέμα καλύτερα και να μην χάσω πολύτιμο χρόνο, χρήμα και ψυχική ηρεμία άσκοπα.

Θα ξεκινούσα από το Έλενα να ξεψαχνιστώ και μετά θα προχωρούσα σε εξωσωματική. 

Δεν τα έχω καταφέρει ακόμα αλλά νιώθω ήρεμη γιατί ότι μπορούσα να κάνω που να περνάει από το χέρι μου το έχω κάνει. Από εκεί και πέρα δεν είναι όλα στο χέρι μας. Πίστη , υπομονή , σωστά βήματα όσο γίνεται και ότι είναι να γίνει θα γίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kleo1997 είπε:

Γεια σου ευχαριστώ για την απάντηση....ναι στην ουσία θα κάνω μόνο τις ενέσεις και τα υπόλοιπα φυσιολογικα...η γιατρός μου , δεν θεωρεί ότι χρειάζομαι την εξωσωματική , ούτε και εγώ αλλά μετά από αυτό που έγινε με το μωρό η επιθυμία έχει μεγαλώσει....

Μήπως έχεις κάνει τις αλτερμον ?? Να μου πεις αν σου έκανε δουλειτσα...

Από την Δευτέρα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα, δεν ξέρω αν έτυχε και τα φεμαρα δεν κάνανε δουλειά αυτή την φορά 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kleo1997 είπε:

Επίσης στην προηγούμενη εγκυμοσύνη τα κατάφερα σχεδόν αμέσως σε 2 μήνες με φεμαρα και οβιτρελ...με πρόκληση ωορρηξίας ..αλλιώς μόνοι μας προσπαθούσαμε σχεδόν 1.5 χρόνο και τρέχαμε από γιατρό σε γιατρό ...αλλά τώρα μετά την εγκυμοσύνη μήπως άλλαξε ο οργανισμός μου και δεν μου κάνουν κάτι τα φεμαρα ..οπότε έκανα τις αλτερμον , περιμένω να δω αύριο αν έγινε κάτι ...θα περάσω και επιτροπή για τα φάρμακα 

Altermon δεν έχω κάνει έχω κάνει όμως σχεδόν όλες τις υπόλοιπες αλλά δεν λέει κάτι.

Θέλω να πω δεν έχει να κάνει με το σκεύασμα αλλά με το τι ταιριάζει σε κάθε κοπέλα με βάση τον οργανισμό και το ιστορικό της. 

Εγώ για παράδειγμα είμαι χαμηλή ανταποκρίτρια στα φάρμακα ότι σκεύασμα και να πάρω λίγα ωάρια θα κάνω. Επιπλέον έχουμε πρόβλημα στο σπέρμα επομένως δεν αρκεί μόνο να βγάλω ωάρια αλλά να τα γονιμοποιήσει το σπέρμα και να τα κάνει βλαστοκύστες. Και επειδή έχω ήδη 2 παλίνδρομες αποβολές δεν αρκεί να έχω εμφύτευση αλλά να είναι και υγιές το έμβρυο. Και πάει λέγοντας..

Κάνε την προσπάθειά σου επικεντρώσου σε αυτή και αν χτύπα ξύλο αποτύχει σκέφτεσαι τα επόμενα βήματά σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...