Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ένα τεστ για το κάθε μωρό!

🤣🤣🤣 μακάρι!!! Καλοδεχούμενα διπλή χαρά!! Καμία φορά το πετάω στον άντρα μου και γελάει κάτω απο τα μουστάκια του μωρέ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! 

Να σας ρωτήσω κάτι. Μπορούμε στην εγκυμοσύνη να λουζομαστε με σιλβερ, αυτό που απομακρύνει την κιτρινίλα? 

Ξέρω σίγουρα ότι απαγορεύονται οι βαφές , αλλά αυτό το σαμπουαν δεν ξέρω σε ποια κατηγορία εμπίπτει. 

Δεν κουνιόμαστε τώρα! Μαλλιά, νύχια τα αφήνουμε στην ησυχία τους σίγουρα για το 1ο τρίμηνο… Το silver για να απομακρύνει τις κιτρινίλες προφανώς κ έχει μέσα χημικά… Μην κουνηθείς, σ´ έφαγα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Δεν κουνιόμαστε τώρα! Μαλλιά, νύχια τα αφήνουμε στην ησυχία τους σίγουρα για το 1ο τρίμηνο… Το silver για να απομακρύνει τις κιτρινίλες προφανώς κ έχει μέσα χημικά… Μην κουνηθείς, σ´ έφαγα! 

Καλέ ναι, δεν εχω λουστει με αυτο εδω και 1 μηνα. Απλά ειπα να ρωτησω...

Τι κανουν τα μωρακια σου; Σου έδωσε ημερομηνία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Joann είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας..

Σας διαβάζω μέρες τώρα συγχαρητήρια στα κορίτσια που τα κατάφεραν..ελπίζω το 2022 να είναι τυχερό και για εμάς

🥰  σήμερα δεύτερη μέρα περιόδου επιτέλους ξεκίνησα και εγώ διέγερση και αν όλα πάνε καλά μου είπαν γύρω στις 8 του μήνα περίπου πάμε για ωοληψία..είναι η πρώτη μου εξωσωματική.. θέλω να μου στείλετε την θετική σας ενέργεια φιλιά σε όλες..

Καλώς ήρθες!!!!!!!!! Με το καλό να σου πανε ολα τέλεια με την πρώτη.....!!!!αν χρειαστείς κάτι και ξέρουμε να σε βοηθήσουμε χαρα μας.... 

Σου στέλνω πολύ θετική ενέργεια 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻😘😘😘😘 να περάσουν οι μέρες των ενέσεων γρήγορα και να μαζέψεις πολλα και καλα ωαριακια.... 

Φιλιά 🌷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλέ ναι, δεν εχω λουστει με αυτο εδω και 1 μηνα. Απλά ειπα να ρωτησω...

Τι κανουν τα μωρακια σου; Σου έδωσε ημερομηνία; 

Να ρωτάς ό,τι σου κατέβει! 

Τσικνοπέμπτη, μεθαύριο μπαίνω στον μήνα μου! Πήγαμε χθες στον γιατρό, έκανα υπέρηχο, καρδιοτοκογράφημα για να δούμε την εικόνα των μωρών. Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος. Ή που θα με βάλει να γεννήσω λέει την Πέμπτη 3/3 ή την Τρίτη 8/3 γιατί θα λείπει τετραήμερο! 🤪😂 Ό,τι να ´ναι! Χαχαχα! Κοντή γιορτή πάντως! Μετράω αντίστροφα όπως κ να έχει! 

Έχω μαζέψει εμπειρίες ουουου! Στη διάθεσή σας κορίτσια μου! Άντε μια μια περνάει απέναντι κ τρελαίνομαι! 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Να ρωτάς ό,τι σου κατέβει! 

Τσικνοπέμπτη, μεθαύριο μπαίνω στον μήνα μου! Πήγαμε χθες στον γιατρό, έκανα υπέρηχο, καρδιοτοκογράφημα για να δούμε την εικόνα των μωρών. Ο γιατρός είναι πολύ ευχαριστημένος. Ή που θα με βάλει να γεννήσω λέει την Πέμπτη 3/3 ή την Τρίτη 8/3 γιατί θα λείπει τετραήμερο! 🤪😂 Ό,τι να ´ναι! Χαχαχα! Κοντή γιορτή πάντως! Μετράω αντίστροφα όπως κ να έχει! 

Έχω μαζέψει εμπειρίες ουουου! Στη διάθεσή σας κορίτσια μου! Άντε μια μια περνάει απέναντι κ τρελαίνομαι! 🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪

 

Χαχα ... Θεουλης! Μου αρέσει που στο λέει ξεδιαντροπα ότι θα σε βαλει να γεννησεις τοτε γιατι θελει να παει τετραημερο! Ε τι να κανει και αυτος ο καημενουλης... Όπως μας είχε πει και εμάς φροντιζει να πηγαινει ταξιδια αραια και πού για να ενωνει την οικογένεια! 

Αχου τι ωραία Βασιλικούλα μου! Φαντάζομαι ότι ανυπομονείς ε; Τα εχεις όλα ετοιμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλέ ναι, δεν εχω λουστει με αυτο εδω και 1 μηνα. Απλά ειπα να ρωτησω...

Τι κανουν τα μωρακια σου; Σου έδωσε ημερομηνία; 

Χαχαχα αμα σας πω τι είχα πάθει μια φορά είχα ξεχάσει να πάρω σαμπουάν σιλμπερ  και τελικά... έψαξα στο ίντερνετ και είχα βρει φυσικούς τρόπους χαχαχαχαχ έπιασε.  Όχι τόσο αλλά τουλάχιστον δεν ήταν τόσο κίτρινο  😁😁😁😁😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Χαχα ... Θεουλης! Μου αρέσει που στο λέει ξεδιαντροπα ότι θα σε βαλει να γεννησεις τοτε γιατι θελει να παει τετραημερο! Ε τι να κανει και αυτος ο καημενουλης... Όπως μας είχε πει και εμάς φροντιζει να πηγαινει ταξιδια αραια και πού για να ενωνει την οικογένεια! 

Αχου τι ωραία Βασιλικούλα μου! Φαντάζομαι ότι ανυπομονείς ε; Τα εχεις όλα ετοιμα; 

Εγω δεν είμαι φαν αυτών των γιατρών. .. αλλα ειναι μεγάλη ιστορία. Πήγα γεννησα σχεδόν με την μαια της βάρδιας την αγάπησα απλά και τον γιατρό των είδα εκεί στο χειρουργείο αλλά δεν με ενδιέφερε εκείνη την ώρα(ποιος θα ήταν) να επερνα τον μικρο και εμένα υγιή.  

Την άλλη μερα ήρθε κοπέλα με δίδυμα εγώ απ την Ελλάδα την λεω α..καισαρική θα κάνεις..  με κοιτούσε σα  χαζή..  όχι φυσικά τώρα θα περπατήσω λιγακι έχω διαστολή 5. Γέννησε η κοπέλα φυσιολογικά.  

Γενικά στη Γερμανία για να γεννήσεις με καισαρική πρέπει να είναι πολύ σοβαρά, εμένα πέφτανε τα λευκά μου με αποτέλεσμα να προσπαθήσω σχεδόν 24 ώρες φυσιολογικά (έπρεπε να γεννήσω) αλλιώς θα έπεφτα σε κόμμα.  Και πάλι όμως προσπάθησαν να γεννήσω φυσιολογικά.  

Να μη μιλήσω για την "φιλική καισαρική " που είχα ήταν ο άντρας μου μαζί μου , μου εξήγησαν τα πάντα υπήρχε μια ηρεμία, επισκληριδιο με πολύ πολύ ηρεμία η μαια με ηρεμουσε και με είχε αγκαλίτσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Joann είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας..

Σας διαβάζω μέρες τώρα συγχαρητήρια στα κορίτσια που τα κατάφεραν..ελπίζω το 2022 να είναι τυχερό και για εμάς

🥰  σήμερα δεύτερη μέρα περιόδου επιτέλους ξεκίνησα και εγώ διέγερση και αν όλα πάνε καλά μου είπαν γύρω στις 8 του μήνα περίπου πάμε για ωοληψία..είναι η πρώτη μου εξωσωματική.. θέλω να μου στείλετε την θετική σας ενέργεια φιλιά σε όλες..

Εδω είμαστε για να στέλνουμε όλη τη θετική ενέργεια μας.. στέλνουμε και παντοφλακια 😁👡 είναι μαγικά.  Εχουμ μωρωδουλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Joann είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας..

Σας διαβάζω μέρες τώρα συγχαρητήρια στα κορίτσια που τα κατάφεραν..ελπίζω το 2022 να είναι τυχερό και για εμάς

🥰  σήμερα δεύτερη μέρα περιόδου επιτέλους ξεκίνησα και εγώ διέγερση και αν όλα πάνε καλά μου είπαν γύρω στις 8 του μήνα περίπου πάμε για ωοληψία..είναι η πρώτη μου εξωσωματική.. θέλω να μου στείλετε την θετική σας ενέργεια φιλιά σε όλες..

Εννοείται πως έχεις όλη τη θετική μας ενέργεια! Με το καλό να βγάλεις πολλά και κυρίως ποιοτικά ωάρια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Joann είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας..

Σας διαβάζω μέρες τώρα συγχαρητήρια στα κορίτσια που τα κατάφεραν..ελπίζω το 2022 να είναι τυχερό και για εμάς

🥰  σήμερα δεύτερη μέρα περιόδου επιτέλους ξεκίνησα και εγώ διέγερση και αν όλα πάνε καλά μου είπαν γύρω στις 8 του μήνα περίπου πάμε για ωοληψία..είναι η πρώτη μου εξωσωματική.. θέλω να μου στείλετε την θετική σας ενέργεια φιλιά σε όλες..

Με το καλό κοπέλα μου να δώσεις τα πιο γερά και ποιοτικά ωαριακια σου να γίνουν εμβρυακια και να φωλιασουν στην κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπουρδουκλωσα τις μέρες είμαι 15 μέρες μετα την ovitrelle και οχι 22 που φαντάστηκα, ο άντρας μού με προσγείωσε 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Χαχα ... Θεουλης! Μου αρέσει που στο λέει ξεδιαντροπα ότι θα σε βαλει να γεννησεις τοτε γιατι θελει να παει τετραημερο! Ε τι να κανει και αυτος ο καημενουλης... Όπως μας είχε πει και εμάς φροντιζει να πηγαινει ταξιδια αραια και πού για να ενωνει την οικογένεια! 

Αχου τι ωραία Βασιλικούλα μου! Φαντάζομαι ότι ανυπομονείς ε; Τα εχεις όλα ετοιμα; 

Θεούλης κ τον αγαπώ! Αυτό ακριβώς είπε κ σ´ εμάς! Κ είναι απόλυτα σεβαστό! Πάντα θα υπάρχει μια Βασιλική να ξεγεννήσει, τι θα κάνει ο άνθρωπος δεν θα ξεμυτίζει;;; Αλίμονο! Οικογένεια πάνω απ´όλα! Άλλωστε κ εμείς γι’ αυτο δεν πασχίζουμε;;;

 Αν ανυπομονώ λέει… Σιωπή! 🤫 Δεν περιγράφεται με λέξεις το συναίσθημα… 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

ναι χρησιμοποιώ τεστάκια.. θα σου πω τι συμβαίνει συνήθως, μήπως γνωρίζεις εσύ ή κάποια άλλη κοπέλα.. χθες βγήκε σχεδόν θετικό, ήταν έντονη η γραμμή αλλά όχι όπως η ελέγχου.. σήμερα βγήκε αχνό πάλι.. 

αυτό τώρα θεωρείται θετικό; θα γίνει ωορρηξία; σκέφτομαι μήπως η lh δεν ανεβαίνει αρκετά και τελικά πάει να γίνει ωορρηξία αλλά το σώμα μου δεν τα καταφέρνει.. 

έχει συμβεί κορίτσια σε κάποια αυτό; καλημέρα!

Σε μερικές μάρκες δε μου βγάζει ολόιδια γραμμή ελέγχου εφόσον είναι σήμερα αχνό.. και χθες σχεδόν θετικό βουρ σήμερα και αύριο για επαφές. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εγώ δεν εχω ιδέα γενικά δεν βάφω μαλλιά και ας έχουν βγει άσπρες που αν παρατηρήσεις φαίνονται.. αν έχεις κάποια φίλη κομμώτρια κανε μια ερώτηση ίσως γνωρίζει ακριβώς τα συστατικά και να είναι σε θέση να σου απαντήσει.. 

Κορίτσια μου μη γελάσετε, έκανα τεστ οωρηξιας και βγήκε θετικό 😂 θυμάμαι όταν είχα κάνει ovitrelle την ορμόνη την ανιχνεύε για 10 μερες κάθε μέρα και λίγο πιο αχνο έβγαινε, αρα εντόπιζε την  χοριακη γοναδοτροπινη, εχει που έκανα ovitrelle απο τις 31 Ιανουαρίου δλδ 22 μέρες και γενικά τα φάρμακα έχει που τα σταμάτησα 22 μέρες, μόνο προγεστερόνη παίρνω.. Μήπως ανιχνεύει Την  προγεστερόνη? Αυτό είχα, αυτό έκανα 🤣.. χάρηκα λίγο,  αν είχα τεστ εγκυμοσύνης δεν θα το έκανα γιατί φοβάμαι το αρνητικό 

Ρε συ μην κάνεις τα χαζα τα δικά μου πλιζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/5/2021 at 11:19 ΠΜ, ο/η Vasilique είπε:

Πάμε δυνατά με πίστη και αισιοδοξία πως το 2022 θα είμαστε όλες μανούλες! 💚

Δες αυτό το μήνυμα σου 🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Θεούλης κ τον αγαπώ! Αυτό ακριβώς είπε κ σ´ εμάς! Κ είναι απόλυτα σεβαστό! Πάντα θα υπάρχει μια Βασιλική να ξεγεννήσει, τι θα κάνει ο άνθρωπος δεν θα ξεμυτίζει;;; Αλίμονο! Οικογένεια πάνω απ´όλα! Άλλωστε κ εμείς γι’ αυτο δεν πασχίζουμε;;;

 Αν ανυπομονώ λέει… Σιωπή! 🤫 Δεν περιγράφεται με λέξεις το συναίσθημα… 

 

Μα τι ωραία! Πόσο  χαίρομαι και Πόσο συγκινούμαι! Και Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός! Σαν χθες μου φαίνεται που έσπασες όλα τα κοντέρ με την χοριακή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μπουρδουκλωσα τις μέρες είμαι 15 μέρες μετα την ovitrelle και οχι 22 που φαντάστηκα, ο άντρας μού με προσγείωσε 😂 

Αχου μου φαίνεται θα ακολουθήσω το παράδειγμα της @Παρασκευαιδου και θα σου πετάξω παντόφλες! Να σου πω, αύριο είναι η ένατη μέρα μετά την ετ, σωστά? Δεν πας να κάνεις μια χοριακη αύριο να δεις? Γιατί σε κόβω να παθαίνεις καρδιακό μέχρι να περιμένεις τη μέρα που σου είπε ο γιατρός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ελα βρε κορίτσι μου,  σορρυ έχεις δίκιο μπερδεύτηκα με τα θεματάκια! Εντωμεταξύ το τεστ το έκανα με τα  2α ουρά της ημέρας, εκείνη την στιγμή που μου την βάρεσε 🤣 εσύ με τα πρώτα ? 

Όχι ρε ούτε καν είχα πάει ήδη τουαλέτα και είχα πιει νερό. Δεύτερα ουρά ήταν από ότι θυμάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μπουρδουκλωσα τις μέρες είμαι 15 μέρες μετα την ovitrelle και οχι 22 που φαντάστηκα, ο άντρας μού με προσγείωσε 😂 

Και πάλι 15 μέρες είναι πολλές. Στις 10 μέρες σταματάει να φαίνεται συνήθως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δες αυτό το μήνυμα σου 🥰😍

Πω πω! Τι βρήκες ρε θηρίο!

Το εννοούσα! 🥰💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ρε συ μην κάνεις τα χαζα τα δικά μου πλιζ

Χαίρομαι που προστίθεται και άλλη με την ίδια τρέλα 🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μα τι ωραία! Πόσο  χαίρομαι και Πόσο συγκινούμαι! Και Πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός! Σαν χθες μου φαίνεται που έσπασες όλα τα κοντέρ με την χοριακή σου!

Θυμάστε; Κάνατε κ προβλέψεις για το νούμερο! Χαχαχα! Κ όσο περίμενα τα αποτελέσματα της χοριακής εκείνη την ημέρα καθάριζα φασολάκια! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αχου μου φαίνεται θα ακολουθήσω το παράδειγμα της @Παρασκευαιδου και θα σου πετάξω παντόφλες! Να σου πω, αύριο είναι η ένατη μέρα μετά την ετ, σωστά? Δεν πας να κάνεις μια χοριακη αύριο να δεις? Γιατί σε κόβω να παθαίνεις καρδιακό μέχρι να περιμένεις τη μέρα που σου είπε ο γιατρός. 

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Και πάλι 15 μέρες είναι πολλές. Στις 10 μέρες σταματάει να φαίνεται συνήθως.

Κορίτσια μου το αποφάσισα το Σάββατο θα παω για χοριακη.. η θερμοκρασία μου κάνει τραμπάλα πάντως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

 

Κορίτσια μου το αποφάσισα το Σάββατο θα παω για χοριακη.. η θερμοκρασία μου κάνει τραμπάλα πάντως.. 

Πήγαινε έστω την Παρασκευή για να μην έχεις θέμα με τα μικροβιολογικα. Μα την Παρασκευή θα είναι ήδη 11 μέρες,  οπότε μια χαρά θα δείξει με βλαστοκυστες. Να είσαι free από αγχος το σκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γιατί όμως σου έκαναν ολική;; Υπήρχε κάποιος ιατρικός λόγος;; Εγώ ήξερα πως αν τα αιμοπετάλια μου έπεφταν πάρα πολύ τότε θα πηγαίναμε με ολική. Για καλή μου τύχη επανήλθαν στα φυσιολογικά επίπεδα πριν τη γέννα κ δεν το περίμενα, γιατί το τελευταίο τρίμηνο έπεφταν σε κάθε εξέταση όλο κ περισσότερο.
    • Μέχρι τις 40 μέρες θα το παλέψω κ με τον θηλασμό κ με το ξένο, αν όμως το μωρό αρχίζει κ κλαίει μετά από κάθε θηλασμό κι αυξήσουμε τα γεύματα στο ξένο γάλα, τότε πιστεύω σιγά σιγά θα κόψω τον θηλασμό. Ξέρω ότι είναι το καλύτερο για το μωρό, αλλά βλέπω κ μόνη μου ότι δε βγάζω γάλα. Υποτίθεται έπρεπε να πατάω ελαφρώς το στήθος κ να βγαίνει σταγόνα πάνω στη θηλή κ δε μπορώ να τη βγάλω ούτε με το χέρι 😔😥😢. Κ το βλέπω και στο θηλαστρο, από την αρχή μέχρι τώρα κι από τα δύο στήθη βγάζω σε σαράντα λεπτά το πολύ 30ml γάλα. Φαντάσου πως από τις 9 το πρωί που έχει περάσει η επιρροή από το ξένο γάλα κ ξεκινάμε τον θηλασμό χωρίς να παίρνει ξένο μέχρι το μεσημέρι κατά τις 3 που παίρνει έξτρα ξένο γάλα από τον θηλασμό κ μετά ξανά το βράδυ μετά τις 10 που ξεκινάμε πάλι τη μεικτή διατροφή το μωρό μπαίνει στο στήθος κ από τις δύο πλευρές κάθεται μια ώρα περίπου κ βγαίνει μόνο του, ηρεμεί το πολύ για είκοσι λεπτά κ μετά ξανά ψάχνει στήθος για να φάει. Είμαι όλη μέρα με το στήθος έξω. Κ τον λυπάμαι που βλέπω ότι δεν χορταινει από εμένα όλη μέρα που προσπαθούμε με τον θηλασμό 😥😔. Κι εμάς κάνει ήχους ο γλυκούλης!! Ακόμη κ στο θηλασμό...σαν να του βγαίνει ένα παράπονο.
    • Ναι Αννα πηραμε πολυ ωραια νεα σμρ!!!😊🤩✨️💙💖 Με το καλο κ οι επομενες εξετασεις στην παρεα μας!!!🙏🧿
    • @Antonia2 @annitakianna @Xrisa95 Μπράβο κορίτσια!!!πολύ ωραία τα νέα σας!!έτσι να συνεχίσουμε όλες!!!💖💖
    • Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Πριν λίγο γύρισα απ τον γιατρο, όλα καλά με την μπουμπου, έφτασε τα 3 κιλά και καρδιοτοκογραφημα καλό. Θα με δει πάλι την Παρασκευή που θα είμαι 39+1 και βλέπουμε…
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...