Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Την Δευτέρα έκανα ετ.. οπότε είμαι στην 7η αν μετρήσω και τη Δευτέρα,  με 2 βλαστοκυστες.. δεν πιστεύω να είναι σύμπτωμα.. δεν ξέρω,  μακάρι! 

Προγεστερόνη παίρνω 12 μερες απο κόλπο 

Εγώ ειχα παρομοια την 12η απο ετ με 3 βλαστοκυστες κ επειδη κρυωνα πολυ κ ειχα ριγος μηνα ιουνιο τρομαξα καθως δεν ειχα παρει κ σικλακουρ κ νομιζα οτι κατι πηγαινε να γινει κ χανόταν (βλακειες δηλαδη )κ μου λεει ο γιατρος «πηγαινε τωρα να κανεις χοριακη prg k e2»(αντι για την 14η μερα που ειχαμε πει) φαντασου οτι πηγα επειγοντα του υγεια για να βγαινανε αμεσα .προγεστερονη & εγω τοσο επαιρνα ειχα ξεκινησει μετά την ωοληψια..δε πας μια βολτα τη τριτη για χοριακη;!!;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εγώ ειχα παρομοια την 12η απο ετ με 3 βλαστοκυστες κ επειδη κρυωνα πολυ κ ειχα ριγος μηνα ιουνιο τρομαξα καθως δεν ειχα παρει κ σικλακουρ κ νομιζα οτι κατι πηγαινε να γινει κ χανόταν (βλακειες δηλαδη )κ μου λεει ο γιατρος «πηγαινε τωρα να κανεις χοριακη prg k e2»(αντι για την 14η μερα που ειχαμε πει) φαντασου οτι πηγα επειγοντα του υγεια για να βγαινανε αμεσα .προγεστερονη & εγω τοσο επαιρνα ειχα ξεκινησει μετά την ωοληψια..δε πας μια βολτα τη τριτη για χοριακη;!!;;

Να φανταστείς ειμαι ξαπλωμενη με κουβέρτα τα άκρα μου είναι κρύα και η μύτη μου παγωμένη, το σπίτι έχει 25 βαθμούς, ο άντρας μου σκάει και εγώ τρέμω.. Πήγαμε μια βόλτα στο μοναστήρι της Αγίας Παρασκευής για ενα κερακι και στο αυτοκίνητο έβαλε φουλ ζεστή και έσκασε ο καημένος,εκεί η μύτη μου λίγο ζεσταθηκε 😂 μετα ήθελε να παμε για φαγητό αλλά πραγματικά στην ιδέα και μόνο οτι θα κρυωνα στο φαγητό, δεν ήθελα να πάω... αυτός χαίρεται βέβαια και ας τρέμω εγώ 🤣 

Είχες δλδ υπνηλία, δέκατα και ριγους??  Και η χοριακη σου τι έδειξε? Θα πάρω αύριο τον γιατρό μου!!! Φυσικά και θα τρομάξεις, εγω τρόμαξα μην κόλλησα κοβιτ, λεω αν είναι δυνατόν τόσο καιρό στη δουλειά προσέχω τους εχω σε απόσταση όλους και δόξα το θεό δεν εχω κολλήσει ακόμα,  τόση γκαντεμιά να κόλλησα τώρα, που ήδη έχω να παω τοσες μερες δουλειά και από που να κόλλησα,  ασε ολα μαζεμένα περνούσαν απο το μυαλό μου.. μετα διάβασα οτι η προγεστερόνη προκαλεί δέκατα.. μα τέτοιο ρίγος? Δεν μπορώ να συνέλθω...Ο γιατρός μου ήταν ξεκάθαρος στο "μη τυχόν και κολλήσω " 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αύριο... 

Τελεια!!!! Με το καλο και για αυριο λοιπον! Καλούς διπλασιασμούς!!! 🙏❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Τελεια!!!! Με το καλο και για αυριο λοιπον! Καλούς διπλασιασμούς!!! 🙏❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Μακάρι να πάει καλά και αύριο! Αφού μου στέλνεις όμως τις ευχές σου με τη μπεμπούλα σου, καλά θα πάει και αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Έλα ρε συ... Περαστικά και ευχαριστώ να το περάσεις όσο πιο ήπια γίνεται!

Έχεις ξεκινήσει διέγερση?

Ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Μακάρι να πάει καλά και αύριο! Αφού μου στέλνεις όμως τις ευχές σου με τη μπεμπούλα σου, καλά θα πάει και αύριο!

Εννοειται οτι στέλνει και η μπεμπουλα μου, παει μαζι με τη μαμα και υποστηρίζουμε μαζι μανούλες εξωσωματικής!!! 
Με το καλοοοοο και παλι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Να φανταστείς ειμαι ξαπλωμενη με κουβέρτα τα άκρα μου είναι κρύα και η μύτη μου παγωμένη, το σπίτι έχει 25 βαθμούς, ο άντρας μου σκάει και εγώ τρέμω.. Πήγαμε μια βόλτα στο μοναστήρι της Αγίας Παρασκευής για ενα κερακι και στο αυτοκίνητο έβαλε φουλ ζεστή και έσκασε ο καημένος,εκεί η μύτη μου λίγο ζεσταθηκε 😂 μετα ήθελε να παμε για φαγητό αλλά πραγματικά στην ιδέα και μόνο οτι θα κρυωνα στο φαγητό, δεν ήθελα να πάω... αυτός χαίρεται βέβαια και ας τρέμω εγώ 🤣 

Είχες δλδ υπνηλία, δέκατα και ριγους??  Και η χοριακη σου τι έδειξε? Θα πάρω αύριο τον γιατρό μου!!! Φυσικά και θα τρομάξεις, εγω τρόμαξα μην κόλλησα κοβιτ, λεω αν είναι δυνατόν τόσο καιρό στη δουλειά προσέχω τους εχω σε απόσταση όλους και δόξα το θεό δεν εχω κολλήσει ακόμα,  τόση γκαντεμιά να κόλλησα τώρα, που ήδη έχω να παω τοσες μερες δουλειά και από που να κόλλησα,  ασε ολα μαζεμένα περνούσαν απο το μυαλό μου.. μετα διάβασα οτι η προγεστερόνη προκαλεί δέκατα.. μα τέτοιο ρίγος? Δεν μπορώ να συνέλθω...Ο γιατρός μου ήταν ξεκάθαρος στο "μη τυχόν και κολλήσω " 

Ειχα υπνηλία θερμοκρασια 36 κ δεκατα κ κρυωνα πολυ αλλα κ πολυ ριγος.τα ειχα απο τις 8 που ξυπνησα.ουτε εγω θα επαιρνα τηλ τον γιατρο αλλα ο αντρας μου μου λεει πας καλά παρε το γιατρο κ εκει τρομαξα ακομα πιο πολυ κ ετσι κ τηλ στις 16:00 ειχα 780 χοριακη!το κουλό ειναι οτι οταν επεστρεψα σπιτι απο το υγεια δεν ειχα τιποτα!!ειχανε φυγει ολα ..τρελο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ειχα υπνηλία θερμοκρασια 36 κ δεκατα κ κρυωνα πολυ αλλα κ πολυ ριγος.τα ειχα απο τις 8 που ξυπνησα.ουτε εγω θα επαιρνα τηλ τον γιατρο αλλα ο αντρας μου μου λεει πας καλά παρε το γιατρο κ εκει τρομαξα ακομα πιο πολυ κ ετσι κ τηλ στις 16:00 ειχα 780 χοριακη!το κουλό ειναι οτι οταν επεστρεψα σπιτι απο το υγεια δεν ειχα τιποτα!!ειχανε φυγει ολα ..τρελο!!!!

Αχ να σαι καλα μου έφτιαξες τη διάθεση κορίτσι μου,  σε τι φάση είσαι? Έχεις γεννήσει? Δεν ξέρω τι να ευχηθώ.. το σίγουρο είναι οτι εύχομαι τα καλύτερα για εσένα και την οικογένειά σου! Πόνους είχες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχ να σαι καλα μου έφτιαξες τη διάθεση κορίτσι μου,  σε τι φάση είσαι? Έχεις γεννήσει? Δεν ξέρω τι να ευχηθώ.. το σίγουρο είναι οτι εύχομαι τα καλύτερα για εσένα και την οικογένειά σου! Πόνους είχες? 

Σε ευχαριςτω!!διδυμα 1 έτους ειναι τωρα ..μετα απο αυτα τα συμπτωματα εκεινη τη μερα δεν ειχα τιποτα αλλο !!τιποτα απολυτως!!Ουτε πονακια ουτε αιμα καφε ροζ ,ολα κανονικοτατα!τα συμπτωματα ξεκινησανε 8η βδομαδα κυησης με κοπωση ζαλαδες αναγουλες κ ευτυχως οχι εμετους .χαλια στο κρεβατι δεν μπορουσα να σηκωθω! Ευχομαι να παθεις το ιδιο μεσα απο τη καρδια μου.!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ναι γράφει μόνο άρρωστη αλλά γράφει από ποιον γιατρό είναι από ποιο Praxis  και έτσι φαίνεται το κέντρο εξωσωματικής.  

Εγω στη θέση σου θα έπαιρνα από παθολόγο για να μην τυχών με σταματήσουν πρώτου προλάβω να πω ξες είμαι έγκυος (αλλά δικαιώματα) 

Ουφφφ, Θα δω πως θα το χειριστώ…

στις πριν 10 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια μου θετική στον ιο!

😔😔😔

Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση. Να περάσει ανώδυνα. 

στις πριν 8 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αύριο... 

Εύχομαι ένα υπέροχο νούμερο!!!

 

@tina21 χρόνια πολλα 🎉🎉 🎊🎊ο,τι επιθυμείς εύχομαι με υγεία. Να εχεις χαρούμενη μέρα γενεθλίων σήμερα και να πάρεις το μεγαλύτερο δώρο με τον υπέρηχο.🎁🤰🏾
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tina21 πολυχρονη κοριτσι μ .. εκανες τον υπερηχο ;; @twinkletwinlkle Καλους διπλασιασμους κοριτσι μ .. ευχομαι τα καλυτερα και για τις 2 σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Ουφφφ, Θα δω πως θα το χειριστώ…

Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση. Να περάσει ανώδυνα. 

Εύχομαι ένα υπέροχο νούμερο!!!

 

@tina21 χρόνια πολλα 🎉🎉 🎊🎊ο,τι επιθυμείς εύχομαι με υγεία. Να εχεις χαρούμενη μέρα γενεθλίων σήμερα και να πάρεις το μεγαλύτερο δώρο με τον υπέρηχο.🎁🤰🏾
 

 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Natassou85 είπε:

@tina21 πολυχρονη κοριτσι μ .. εκανες τον υπερηχο ;; @twinkletwinlkle Καλους διπλασιασμους κοριτσι μ .. ευχομαι τα καλυτερα και για τις 2 σας

Καλημερα κοριτσια μου!! ευχαριστω παρα παρα πολυ ❤️❤️❤️❤️ 

το απογευμα εχω τον υπερηχο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Σε ευχαριςτω!!διδυμα 1 έτους ειναι τωρα ..μετα απο αυτα τα συμπτωματα εκεινη τη μερα δεν ειχα τιποτα αλλο !!τιποτα απολυτως!!Ουτε πονακια ουτε αιμα καφε ροζ ,ολα κανονικοτατα!τα συμπτωματα ξεκινησανε 8η βδομαδα κυησης με κοπωση ζαλαδες αναγουλες κ ευτυχως οχι εμετους .χαλια στο κρεβατι δεν μπορουσα να σηκωθω! Ευχομαι να παθεις το ιδιο μεσα απο τη καρδια μου.!! 

Να σου ζήσουν κορίτσι μου, να καμαρώνεις μις ζωή!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ, μακάρι!!! ❤ απο 2 φιλιά στα πατουσακια τους!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

 

Καλημερα κοριτσια μου!! ευχαριστω παρα παρα πολυ ❤️❤️❤️❤️ 

το απογευμα εχω τον υπερηχο! 

Χρόνια πολλά κορίτσι μου,  το καλύτερο δώρο της ζωής σου θα έχεις το απόγευμα ❤ του χρόνου θα είστε περισσότεροι αυτή την μέρα ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου,  το καλύτερο δώρο της ζωής σου θα έχεις το απόγευμα ❤ του χρόνου θα είστε περισσότεροι αυτή την μέρα ❤❤

ευχαριστω κοριτσι μου! ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις και εσυ τα ευχαριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

@tina21 πολυχρονη κοριτσι μ .. εκανες τον υπερηχο ;; @twinkletwinlkle Καλους διπλασιασμους κοριτσι μ .. ευχομαι τα καλυτερα και για τις 2 σας

Ευχαριστώ πολύ! Έκανα τις εξετάσεις και περιμένω όπου να ναι τα αποτελέσματα...

@tina21 χρόνια πολλά κοπέλα μου! Μόνο χαρές να έχεις απο εδώ και περα στη ζωή σου! Απολαυσε τα φετινά γενέθλια με τον αντρουλη σου γιατί στα επόμενα γενέθλια θα είστε τρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Pukka91 είπε:

Τα ίδια συμπτώματα είχα και εγώ,και τώρα περιμένω τα δίδυμακια μου👣👣εύχομαι με ένα και ή δύο μωράκια λοιπόν!!! 

Αχχ θα τρελαθώ, με το καλό κορίτσι μού να υποδεχτείς τα αγγελουδια σου! 

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια για την εμψύχωση, μακάρι να έρθω και εγώ στο δρόμο σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχ θα τρελαθώ, με το καλό κορίτσι μού να υποδεχτείς τα αγγελουδια σου! 

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια για την εμψύχωση, μακάρι να έρθω και εγώ στο δρόμο σας!!! 

Καλε όλες στο λέμε, θα ρθει το μωράκι σου! Υπομονη λίγο ακόμη, αν και εσένα σε κόβω να πηγαίνεις νωρίτερα! 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Έκανα τις εξετάσεις και περιμένω όπου να ναι τα αποτελέσματα...

@tina21 χρόνια πολλά κοπέλα μου! Μόνο χαρές να έχεις απο εδώ και περα στη ζωή σου! Απολαυσε τα φετινά γενέθλια με τον αντρουλη σου γιατί στα επόμενα γενέθλια θα είστε τρεις!!!

κοριτσι μ γλυκο σε ευχαριστω παρα πολυ!!! ❤️❤️❤️ 

αναμενουμε μαζι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλε όλες στο λέμε, θα ρθει το μωράκι σου! Υπομονη λίγο ακόμη, αν και εσένα σε κόβω να πηγαίνεις νωρίτερα! 🤪

😂😂😂 Μακάρι βρε κορίτσι μου, μακάρι να είναι απο μπεμπεκι και όχι καμία παρενέργεια τόσο μεγάλη απο τη προγεστερόνη, εντάξει,  σκέφτομαι όλα τα ενδεχόμενα μη μου ρθει κατακεφαλα ενα αρνητικό.. 

Να σου πω την αλήθεια ήρθε η πεθερά μου,  αν δεν ηταν εδώ ήδη θα είχα πάρει τηλ τον γιατρό 😂 θα τον παρω με την πρώτη ευκαιρία και βλέπουμε 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγήκαν τα αποτελέσματα. 

676 είναι από 245 που ήταν.  Είναι βέβαια η τρίτη μέρα και όχι η δεύτερη. Ο γιατρός μου είχε πει ότι την θέλαμε γύρω στα 750. 

Δεν τον έχω βρει ακόμα να του μιλήσω. Αλλά με ανησυχεί που έπεσε η προγεστερονη. 145 ήταν την Παρασκευή και τώρα είναι 120

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε ότι οι εξετάσεις είναι πάρα πολύ καλές. Και όταν του είπα για την προγεστερονη που έπεσε μου είπε ότι αυτό θέλαμε και ότι συνεχίζουμε έτσι την αγωγή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε ότι οι εξετάσεις είναι πάρα πολύ καλές. Και όταν του είπα για την προγεστερονη που έπεσε μου είπε ότι αυτό θέλαμε και ότι συνεχίζουμε έτσι την αγωγή. 

Μια χαρα ειναι ολα κ η χοριακη σου και ολα ..παμε για την 3η χοριακη δυνατα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μίλησα με τον γιατρό και μου είπε ότι οι εξετάσεις είναι πάρα πολύ καλές. Και όταν του είπα για την προγεστερονη που έπεσε μου είπε ότι αυτό θέλαμε και ότι συνεχίζουμε έτσι την αγωγή. 

μπραβο βρε κοριτσι μου ❤️❤️❤️ πολυ χαρηκα! 🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γιατί όμως σου έκαναν ολική;; Υπήρχε κάποιος ιατρικός λόγος;; Εγώ ήξερα πως αν τα αιμοπετάλια μου έπεφταν πάρα πολύ τότε θα πηγαίναμε με ολική. Για καλή μου τύχη επανήλθαν στα φυσιολογικά επίπεδα πριν τη γέννα κ δεν το περίμενα, γιατί το τελευταίο τρίμηνο έπεφταν σε κάθε εξέταση όλο κ περισσότερο.
    • Μέχρι τις 40 μέρες θα το παλέψω κ με τον θηλασμό κ με το ξένο, αν όμως το μωρό αρχίζει κ κλαίει μετά από κάθε θηλασμό κι αυξήσουμε τα γεύματα στο ξένο γάλα, τότε πιστεύω σιγά σιγά θα κόψω τον θηλασμό. Ξέρω ότι είναι το καλύτερο για το μωρό, αλλά βλέπω κ μόνη μου ότι δε βγάζω γάλα. Υποτίθεται έπρεπε να πατάω ελαφρώς το στήθος κ να βγαίνει σταγόνα πάνω στη θηλή κ δε μπορώ να τη βγάλω ούτε με το χέρι 😔😥😢. Κ το βλέπω και στο θηλαστρο, από την αρχή μέχρι τώρα κι από τα δύο στήθη βγάζω σε σαράντα λεπτά το πολύ 30ml γάλα. Φαντάσου πως από τις 9 το πρωί που έχει περάσει η επιρροή από το ξένο γάλα κ ξεκινάμε τον θηλασμό χωρίς να παίρνει ξένο μέχρι το μεσημέρι κατά τις 3 που παίρνει έξτρα ξένο γάλα από τον θηλασμό κ μετά ξανά το βράδυ μετά τις 10 που ξεκινάμε πάλι τη μεικτή διατροφή το μωρό μπαίνει στο στήθος κ από τις δύο πλευρές κάθεται μια ώρα περίπου κ βγαίνει μόνο του, ηρεμεί το πολύ για είκοσι λεπτά κ μετά ξανά ψάχνει στήθος για να φάει. Είμαι όλη μέρα με το στήθος έξω. Κ τον λυπάμαι που βλέπω ότι δεν χορταινει από εμένα όλη μέρα που προσπαθούμε με τον θηλασμό 😥😔. Κι εμάς κάνει ήχους ο γλυκούλης!! Ακόμη κ στο θηλασμό...σαν να του βγαίνει ένα παράπονο.
    • Ναι Αννα πηραμε πολυ ωραια νεα σμρ!!!😊🤩✨️💙💖 Με το καλο κ οι επομενες εξετασεις στην παρεα μας!!!🙏🧿
    • @Antonia2 @annitakianna @Xrisa95 Μπράβο κορίτσια!!!πολύ ωραία τα νέα σας!!έτσι να συνεχίσουμε όλες!!!💖💖
    • Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Πριν λίγο γύρισα απ τον γιατρο, όλα καλά με την μπουμπου, έφτασε τα 3 κιλά και καρδιοτοκογραφημα καλό. Θα με δει πάλι την Παρασκευή που θα είμαι 39+1 και βλέπουμε…
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...