Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να περάσετε υπέροχα σήμερα και ο νέος χρόνος να φέρει σε όλες μας ότι επιθυμούμε. Υγεία, αγάπη και ένα (τουλάχιστον) μωράκι! 

εγώ έχω λίγο άγχος σήμερα γιατί ο 6κιλα γάτος μου πήδηξε επάνω στην κοιλιά μου. Ελπίζω να μην συνέβη τίποτα κακό γιατί ο άντρας μου ήδη τον απειλεί ότι θα μείνει άστεγος 😭

σήμερα κάναμε και την τρίτη χοριακη οπότε το άγχος μας είναι ακόμη πιο μεγάλο.


27/12 1η χοριακη 9 μέρες μετά την ΕΤ 128

29/12 2η χοριακη 11 μέρες μετά την ΕΤ 248

31/12 3η χοριακη 13 μέρες μετά την ΕΤ  473 

επόμενη μέτρηση μου είπε την Τρίτη αλλά θα σκάσω από την αγωνία μου μέχρι τότε … 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Ελπίζω να περάσετε υπέροχα σήμερα και ο νέος χρόνος να φέρει σε όλες μας ότι επιθυμούμε. Υγεία, αγάπη και ένα (τουλάχιστον) μωράκι! 

εγώ έχω λίγο άγχος σήμερα γιατί ο 6κιλα γάτος μου πήδηξε επάνω στην κοιλιά μου. Ελπίζω να μην συνέβη τίποτα κακό γιατί ο άντρας μου ήδη τον απειλεί ότι θα μείνει άστεγος 😭

σήμερα κάναμε και την τρίτη χοριακη οπότε το άγχος μας είναι ακόμη πιο μεγάλο.


27/12 1η χοριακη 9 μέρες μετά την ΕΤ 128

29/12 2η χοριακη 11 μέρες μετά την ΕΤ 248

31/12 3η χοριακη 13 μέρες μετά την ΕΤ  473 

επόμενη μέτρηση μου είπε την Τρίτη αλλά θα σκάσω από την αγωνία μου μέχρι τότε … 

 

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό !! Όλα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι εμένα ο σκύλος μου 20 κιλά πήδηξε στην κοιλιά μου και ο άντρας μου έτσι τον απειλούσε πήγαμε γιατρό την ίδια μέρα από το άγχος και όλα καλά ήταν και ο γιατρός γελαγε που αγχωνομουν για αυτό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό !! Όλα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι εμένα ο σκύλος μου 20 κιλά πήδηξε στην κοιλιά μου και ο άντρας μου έτσι τον απειλούσε πήγαμε γιατρό την ίδια μέρα από το άγχος και όλα καλά ήταν και ο γιατρός γελαγε που αγχωνομουν για αυτό... 

ευχαριστώ πολύ για τον καθησυχασμό :) καλή χρονιά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλή μας χρόνια, σε καθεμία προσωπικά και να πετύχουμε όλες τις επιδιώξεις μας! Ελπίζω το 2022 να είναι μια πολύ καλύτερη χρονιά από την προηγούμενη, που για μένα ήταν από τις πιο κακές που έχω να θυμάμαι στη ζωή μου!
Να είμαστε πρώτα πρώτα καλά, αγαπημένες με τις οικογένειες μας, και να πληθυνουμε!
Η ομάδα αυτή με έχει βοηθήσει τόσο πολύ, και σε ψυχολογικό επίπεδο αλλά και πρακτικά μέσα από γνώσεις που έχω αποκομίσει και μπορώ να κρίνω τις καταστάσεις καλύτερα και να παρω καλύτερες αποφάσεις για όσα περνάμε με την εξωσωματική, που αξίζει τις καλύτερες ευχές μου! Μακάρι μια μέρα να μπορέσουμε να συναντηθούμε υπό φυσιολογικές συνθήκες! Καλή χρονιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλη χρονια με πολλες αγκαλιες, με αγαπη, με πίστη και δύναμη για να πραγματοποιήσουμε ολους τους στόχους μας!! 
Συντομα σε ολες μας με ενα μωρακι στην κοιλιτσα η στην αγκαλια μας!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τίνος λαού αλφάβητο τις λέξεις να ταιριάξω για να χωρέσουν οι ευχές που θέλω να σας γράψω..;! Τη σκέψη κάνω αστραπή στον ουρανό απάνω να’ρθεί να πει χρόνια πολλά σε φίλους που δε φτάνω... Χρόνια πολλά, γιατί η ποσότητα μετράει! Χρόνια καλά, γιατί η ποιότητα μετράει! Χρόνια τρελά, γιατί αυτά μένουν! Εύχομαι ολόψυχα καλή χρονιά γεμάτη πάνω από όλα μόνο με υγεία και ευτυχία για όλες και τις οικογένειές σας. Να προσθέσετε ελπίδες, ν΄ αφαιρέσετε λάθη, να πολλαπλασιάσετε όνειρα και να διαιρεσετε την αγάπη σας σ’εκείνους που την αξίζουν. Σε όσες έχουν ήδη τα παιδάκια τους ρουφηχτά φιλιά να δώσουν! Να τα καμαρώνετε κορίτσια μου πάντα με υγεία γερά και ευτυχισμένα! Στις εγκυουλες μας πολλά χάδια στις κοιλιτσες και σχέδια με όνειρα γεμάτα να κάνουν! Στην ώρα τους να έρθουν υγιή στην αγκαλιά σας και να μη φύγουν ποτέ από εκεί! Και σε όσες παλεύουμε ακόμα.. αγκαλιές, πολλές σφιχτές αγκαλιές να κάνουμε με τον άνθρωπο μας... από αυτές που σου κόβουν την ανάσα..! Του χρόνου θα είναι πολυτέλεια γιατί το 2022 είναι η χρονιά μας και θα τα καταφέρουμε όλες! 

 

Τα φιλιά μου σε όλες!😘❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/12/2021 at 1:30 ΜΜ, ο/η angel35 είπε:

κοριτσια μου αγαπημενα! τι κανετε;;;;; χρονια πολλα σε ολες!!!! καλη χρονια!!!! με υγεια!!! σε εσας και τις οικογενειες σας!!!!

όσα κοριτσούδια προσπαθούν, να μην το βάλουν ποτε κάτω!!!!! και οσες περιμένουν να εχουν μια τελεια εγκυμοσύνη!!!!! ❤️❤️ 

το φορουμ ειναι τυχερο!!!!

Καλή χρονιά σε όλες!!!!εύχομαι η καινούργια χρονιά να φέρει σ όλες ένα μωράκι ή και δύο...😉😊😋👶👶👶στην αγκαλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, ξέρετε αν τα cyclacur προκαλούν πόνο ή ανακατωσούρα στο στομάχι; 2 μέρες τώρα από το απόγευμα και μετά με πιάνει λίγος πόνος, νιώθω καπως να ανακατεύομαι, αλλά και να πεινάω χωρίς όμως να μπορώ να φάω πολύ..🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/12/2021 at 8:04 ΜΜ, ο/η rouseva είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου!Σ ευχαριστώ πολύ!Δεν υπάρχει βέβαια εγκυμοσύνη,έπεσε η χοριακη.Θα ξανακάνω βέβαια την Τρίτη😥

Εχεις παγωτινακια κατάψυξη??Με το καλό να τα υποδεχτείς♥️

Χρόνια πολλά ναι έχω 2 και περιμένω να έρθει η σειρά μου!             Υ.γ για κάποιο λόγο δεν μου ήρθε ειδοποίηση για email και τυχαία είδα τώρα την απάντηση σου 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι ευχές μου πολλές σε όλες τις κοπέλες και δεν χωράνε όλες να τις γράψω...

Καλή Χρονιά με υγεία πάνω απ'όλα!!! Εύχομαι ολόψυχα αισιοδοξία, δύναμη, χαρά, ευτυχία και πίστη.

Ελπίζω όλες να είστε καλά, να περάσατε όμορφα τις γιορτές μαζί με αγαπημένα πρόσωπα και να σκάσατε στο φαγητό😂 χαχαχα (όπως εγώ).

Χρόνια πολλά και καλά σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρόνια και από εμένα σε όλα τα κορίτσια!!!!!!!! Το νέο έτος να δώσει στην κάθε μία μας αυτό που επιθυμείς πραγματικά!!!!!! Να είμαστε όλες ευτυχισμένες!!!!! Να έχουμε την υγεία μας!!!!! Να μην το βάζουμε κάτω να περνάμε όμορφα!!!!!!!!!! Και αργά η γρήγορα θα έρθει αυτό που τόσο θέλουμε!!!!!! Να είμαστε καλά αυτό έχει σημασία!!!!!!! 

Με το καλό να γεννηθούν και όλα τα μωράκια που περιμένουν οι εγκυουλες!!!! 

❤️❤️❤️ Ένα όμορφο 2022❤️❤️❤️

στις πριν 50 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Οι ευχές μου πολλές σε όλες τις κοπέλες και δεν χωράνε όλες να τις γράψω...

Καλή Χρονιά με υγεία πάνω απ'όλα!!! Εύχομαι ολόψυχα αισιοδοξία, δύναμη, χαρά, ευτυχία και πίστη.

Ελπίζω όλες να είστε καλά, να περάσατε όμορφα τις γιορτές μαζί με αγαπημένα πρόσωπα και να σκάσατε στο φαγητό😂 χαχαχα (όπως εγώ).

Χρόνια πολλά και καλά σας εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, Χρόνια Πολλά και εύχομαι ο νέος χρόνος να φέρει στην κάθε μία από εσάς ό,τι επιθυμείτε!

Ήθελα να σας ενημερώσω ότι άνοιξαν τα ραντεβού στο Έλενα, τμ. αποβολών κι επίσης μπήκα και είδα ότι αυτή τη στιγμή υπάρχουν ραντεβού και στο Λαικό για την εξέταση της κυστικής ίνωσης. Το γράφω γιατί θυμάμαι κάποιες κοπέλες ενδιαφέρονταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά με υγεία , τύχη και αγάπη στα σπίτια σας και στις καρδιές σας (σύντομα και στις κοιλιές όσων δεν έχουμε ακόμα θαυματάκια)!!!!!!!!!!

Γιατί,,,Κάθε αστέρι που πέφτει είναι και μία παιδική ευχή. Φέτος ας γίνουν όλες πραγματικότητα…!!!

😍🙏👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλή χρονιά με υγεία , τύχη και αγάπη στα σπίτια σας και στις καρδιές σας (σύντομα και στις κοιλιές όσων δεν έχουμε ακόμα θαυματάκια)!!!!!!!!!!

Γιατί,,,Κάθε αστέρι που πέφτει είναι και μία παιδική ευχή. Φέτος ας γίνουν όλες πραγματικότητα…!!!

😍🙏👶💖

Δεν έχω άλλα like σε καρδουλώνω 🧡💚💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Κοριτσια, ξέρετε αν τα cyclacur προκαλούν πόνο ή ανακατωσούρα στο στομάχι; 2 μέρες τώρα από το απόγευμα και μετά με πιάνει λίγος πόνος, νιώθω καπως να ανακατεύομαι, αλλά και να πεινάω χωρίς όμως να μπορώ να φάω πολύ..🤷‍♀️

Maroulita εγώ παίρνω 9 την ημέρα και δεν νιώθω κάτι περίεργο. Και τα παίρνω πολύ καιρό... Ετ κάναμε στις 14/12 και συνεχίζω ακόμη με 9 την ημέρα. Σου δίνει τίποτα άλλο τώρα στην προετοιμασία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η troia είπε:

Καλημέρα κορίτσια, Χρόνια Πολλά και εύχομαι ο νέος χρόνος να φέρει στην κάθε μία από εσάς ό,τι επιθυμείτε!

Ήθελα να σας ενημερώσω ότι άνοιξαν τα ραντεβού στο Έλενα, τμ. αποβολών κι επίσης μπήκα και είδα ότι αυτή τη στιγμή υπάρχουν ραντεβού και στο Λαικό για την εξέταση της κυστικής ίνωσης. Το γράφω γιατί θυμάμαι κάποιες κοπέλες ενδιαφέρονταν.

Καλησπέρα!! Μήπως μπορείς να μου πεις τη διαδικασία? Υπάρχει κάποια σελίδα για τα ραντεβού στο λαϊκό?

Πήρα τηλέφωνο στο 1535 και λέει το πρώτο διαθέσιμο ραντεβού είναι 28 Μαρτίου! Λίγο ακόμη και θα γεννάω χαχαχα. Οπότε θα πάω εδώ στην Λαρισα αύριο να κανω το 99% της κυστικής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Maroulita εγώ παίρνω 9 την ημέρα και δεν νιώθω κάτι περίεργο. Και τα παίρνω πολύ καιρό... Ετ κάναμε στις 14/12 και συνεχίζω ακόμη με 9 την ημέρα. Σου δίνει τίποτα άλλο τώρα στην προετοιμασία?

9 τη μέρα ;;;; Δεν έκανες ΕΤ από κατάψυξη απ ότι θυμάμαι, σωστά;;; Το μάξιμουμ που επιτρέπεται μου είχαν πει πως είναι 6 κι αυτά τα δίνουν μόνο όταν κάνεις ΕΤ από κατάψυξη 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Καλησπέρα!! Μήπως μπορείς να μου πεις τη διαδικασία? Υπάρχει κάποια σελίδα για τα ραντεβού στο λαϊκό?

Πήρα τηλέφωνο στο 1535 και λέει το πρώτο διαθέσιμο ραντεβού είναι 28 Μαρτίου! Λίγο ακόμη και θα γεννάω χαχαχα. Οπότε θα πάω εδώ στην Λαρισα αύριο να κανω το 99% της κυστικής.

online 1535.gr κάνεις εγγραφή και επιλέγεις νοσοκομείο, τμήμα αποβολών, και ημερομηνία. Νομίζω το ίδιο για την κυστική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

9 τη μέρα ;;;; Δεν έκανες ΕΤ από κατάψυξη απ ότι θυμάμαι, σωστά;;; Το μάξιμουμ που επιτρέπεται μου είχαν πει πως είναι 6 κι αυτά τα δίνουν μόνο όταν κάνεις ΕΤ από κατάψυξη 🤷‍♀️

Ναι σου λέω 9! Από καταψυξη ήταν αλλά δεν έφτανε το ενδομήτριο στο κατάλληλο πάχος. Μήπως μετά που εμφυτευτηκαν δεν επιτρέπεται να τα μειώσει απότομα και μου το κάνει σταδιακά..? Θα το ρωτήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

online 1535.gr κάνεις εγγραφή και επιλέγεις νοσοκομείο, τμήμα αποβολών, και ημερομηνία. Νομίζω το ίδιο για την κυστική.

Ευχαριστώ πολύ! Έκανα εγγραφή αλλά δυστυχώς άργησα κ δεν βλέπω διαθέσιμο κάποιο ραντεβού σύντομα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Έκανα εγγραφή αλλά δυστυχώς άργησα κ δεν βλέπω διαθέσιμο κάποιο ραντεβού σύντομα. 

να μπαίνεις συνέχεια. Κλείσε και κάποιο πιο μετα να το έχεις και ίσως βρεθεί ακύρωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

να μπαίνεις συνέχεια. Κλείσε και κάποιο πιο μετα να το έχεις και ίσως βρεθεί ακύρωση.

Βρε hope μου να πάω να την κάνω έξω σε ένα ιδιωτικό να ξενοιασω? Φοβάμαι μην μου βρουν καμία μετάλλαξη και μετά θα έχουν προχωρήσει κι άλλο τα εμβρυακια..

κακώς δεν μου είχε πει ο γιατρός να τα κανω αυτά νωρίτερα, για παράδειγμα πριν την εμβρυομεταφορα. Τώρα έχω ένα σωρό ανησυχίες προστέθηκε κι αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χρόνια πολλά καλή χρονιά να έχουμε χαρούμενο το 2022 με ένα μωράκι η κάθε μία μας αγκαλιά..εύχομαι όλα τα όνειρα μας να γίνουν πραγματικότητα..φιλια🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...