Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

ευχαριστω κοριτσι μου ! ναι καλά κανεις διατροφή βεβαια το πιο σημαντικο κ για το διαβητη κυησης! Η προεκλαμψια δεν ειναι τιποτα θα δεις που θα εισαι μια χαρα καθε βραδι μετα το δειπνο το σαλοσπιρ για να μην ενοχλει κ στο στομαχι μου ειχε πει..κ αν πάρεις μαγνησιο( τροφοκαρντ ομως μονο-γιατι του ειχα πει γιατί να μη παρω σολγκαρ κ ειχε πει το τροφ ειναι ειδικο ) κ κανα ουτρο κολπικο αργοτερα εαν μειωθει ο τραχηλος μια χαρα θα πας ειμαι σιγουρη.πες μας αν θυμηθεις τι θα σου πει ο γυναικολογος ..κ ρωτα τον για τροφ προληπτικα απο τωρα .κακό δε κανουν

Καλησπέρα!! Ήρθα από τον γυναικολόγο μου, δεν τον ανησυχεί κάτι δεν μου είπε τίποτα, απλά να πάω σε δύο εβδομάδες να μετρήσουμε τον τράχηλο μόνο μου είπε. Το 31 δεν του φάνηκε ανησυχητικό είπε ότι είναι οκ δεν μου είπε κάτι άλλο... Ίσως δεν θέλει να με αγχωσει κι όλας... Τον ρώτησα πόσο πρέπει να πάει για να αρχίσουμε να ανησυχούμε και απλά με άγριο κοίταξε 😂 απάντηση δεν πήρα 

Για την προεκλαμψία δεν μου είπε τίποτα αρκεί το σαλοσπιρ είπε, δεν τον ρώτησα για το μαγνήσιο ίσως την επόμενη φορά τον ρωτήσω γιατί δεν πρόλαβα και το ξέχασα μέσα στις όλες ερωτησεις που είχα. 

Είδαμε το μωράκι όμως είναι καλά όλα, 95 γραμμάρια και μας είπε ότι είναι κοριτσάκι !! Τρελαθηκαμε !! 

❤️❤️❤️ Ελπίζω να συνεχίσουν όλα να πηγαίνουν καλά και την επόμενη φορά που θα πάω  να μην εχουμε θέμα με τον τράχηλο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/12/2021 at 7:18 ΠΜ, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλημέρα. Κανένα συμπτώμα δεν μας δείχνει αν πέτυχε η όχι καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία σου όμως δεν μπορεί να σου δείξει αν πέτυχε. Μ

Σ'ευχαριστω πολύ για την απάντηση, ελπίζω κι εύχομαι να έχει γίνει το θαύμα αυτή τη φορά!! Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η condios είπε:

Θεωρω πως είναι 7 μερες κάθε φορά!!!!! Ελπίζω τουλάχιστον 🤣😥🥰!!!! Ας είναι το επόμενο 7ημερο το τυχερό και μετά ας μην τους ξαναδώ και στα μάτια μου , ντιπ δε με νοιάζει να σου είμαι ειλικρινής!!!! 

Καλημερα κοριτσια η αδεια ειναι για καθε προσπαθεια εχει ψηφιστει νομος γλυκουλες μου! Μην ψαρωνεταε που δεν υπαρχει συνηθως στα τυποποιημενα συστηματα των HR ηταν ετσι φτιαγμενα για καιρο αλλωστε εμας δεν μας ενδιαφερει κ πως θα σηλωσει η καθε εταιρεια την αδεια εμεις απλα να την παρουμε με αποδοχες θελουμε τα αλλα δικο τους προβλημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Γεια σου κοπελα μου είτε εχεις συμπτωματα πονακια κλπ ειτε  οχι δε βγαινει άκρη.απο τα φαρμακα επηρεαζονται πολλα αν κ εγω στην περυχημενη δεν ενοιωθα τιποτα Βεβαια έκανα σε φυσικο κυκλο κ  επαιρνα μονο ουτρο για αυτο που γενικα δεν  με ενοχλούνε..να εισαι ηρεμη κ αισιοδοξη κ ολα θα γινουν!!!ευχομαι αυτη τη φορα να ειναι η τυχερη σου ! Κ γιατι οχι αλλωστε με τελειες  βλαστοκυςτες! Με το καλό !!

Σ'ευχαριστω πολύ για την απάντηση!! Εύχομαι κι ελπίζω για το καλύτερο..  δηλαδη ακόμη και το γεγονός ότι δεν με πονάει σχεδόν καθόλου το στήθος, να μην με αγχώνει ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Vibet είπε:

Ωραια θα το ψάχνω. Δεν το ήξερα αυτό...!! Να'σαι καλα ευχαριστώ. Τμήμα Ανοσολογίας - Ιστοσυμβατότητας .. έτσι;

Ανάλογα το τι θέλεις να δεις... Οι περισσότερες πάμε στο τμήμα αποβολών, για να μας ξεψαχνίσουν, με όλες τις εξετάσεις που έχουμε, για να δουμε, γιατί έχουμε αποβολές, βιοχημικές κτλ κτλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Καλησπέρα!! Ήρθα από τον γυναικολόγο μου, δεν τον ανησυχεί κάτι δεν μου είπε τίποτα, απλά να πάω σε δύο εβδομάδες να μετρήσουμε τον τράχηλο μόνο μου είπε. Το 31 δεν του φάνηκε ανησυχητικό είπε ότι είναι οκ δεν μου είπε κάτι άλλο... Ίσως δεν θέλει να με αγχωσει κι όλας... Τον ρώτησα πόσο πρέπει να πάει για να αρχίσουμε να ανησυχούμε και απλά με άγριο κοίταξε 😂 απάντηση δεν πήρα 

Για την προεκλαμψία δεν μου είπε τίποτα αρκεί το σαλοσπιρ είπε, δεν τον ρώτησα για το μαγνήσιο ίσως την επόμενη φορά τον ρωτήσω γιατί δεν πρόλαβα και το ξέχασα μέσα στις όλες ερωτησεις που είχα. 

Είδαμε το μωράκι όμως είναι καλά όλα, 95 γραμμάρια και μας είπε ότι είναι κοριτσάκι !! Τρελαθηκαμε !! 

❤️❤️❤️ Ελπίζω να συνεχίσουν όλα να πηγαίνουν καλά και την επόμενη φορά που θα πάω  να μην εχουμε θέμα με τον τράχηλο. 

 

Μπραβο βρε ευακι!! Όλα μια χαρά λοιπόν!! Θα παρακολουθείτε και λίγο τον τράχηλο και όλα θα προχωρήσουν σωστα!!! Με το καλό το κοριτσάκι σας!! Τα καλύτερα έρχονται..❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Καλησπέρα!! Ήρθα από τον γυναικολόγο μου, δεν τον ανησυχεί κάτι δεν μου είπε τίποτα, απλά να πάω σε δύο εβδομάδες να μετρήσουμε τον τράχηλο μόνο μου είπε. Το 31 δεν του φάνηκε ανησυχητικό είπε ότι είναι οκ δεν μου είπε κάτι άλλο... Ίσως δεν θέλει να με αγχωσει κι όλας... Τον ρώτησα πόσο πρέπει να πάει για να αρχίσουμε να ανησυχούμε και απλά με άγριο κοίταξε 😂 απάντηση δεν πήρα 

Για την προεκλαμψία δεν μου είπε τίποτα αρκεί το σαλοσπιρ είπε, δεν τον ρώτησα για το μαγνήσιο ίσως την επόμενη φορά τον ρωτήσω γιατί δεν πρόλαβα και το ξέχασα μέσα στις όλες ερωτησεις που είχα. 

Είδαμε το μωράκι όμως είναι καλά όλα, 95 γραμμάρια και μας είπε ότι είναι κοριτσάκι !! Τρελαθηκαμε !! 

❤️❤️❤️ Ελπίζω να συνεχίσουν όλα να πηγαίνουν καλά και την επόμενη φορά που θα πάω  να μην εχουμε θέμα με τον τράχηλο. 

 

Τέλεια τα νεα αυτά😀!! Όλα θα γίνουν. Και με το καλό το κοριτσάκι σας🥰 Έτσι να παίρνουμε όλες κουράγιο όταν ακούμε τέτοια θετικά νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Καλησπέρα!! Ήρθα από τον γυναικολόγο μου, δεν τον ανησυχεί κάτι δεν μου είπε τίποτα, απλά να πάω σε δύο εβδομάδες να μετρήσουμε τον τράχηλο μόνο μου είπε. Το 31 δεν του φάνηκε ανησυχητικό είπε ότι είναι οκ δεν μου είπε κάτι άλλο... Ίσως δεν θέλει να με αγχωσει κι όλας... Τον ρώτησα πόσο πρέπει να πάει για να αρχίσουμε να ανησυχούμε και απλά με άγριο κοίταξε 😂 απάντηση δεν πήρα 

Για την προεκλαμψία δεν μου είπε τίποτα αρκεί το σαλοσπιρ είπε, δεν τον ρώτησα για το μαγνήσιο ίσως την επόμενη φορά τον ρωτήσω γιατί δεν πρόλαβα και το ξέχασα μέσα στις όλες ερωτησεις που είχα. 

Είδαμε το μωράκι όμως είναι καλά όλα, 95 γραμμάρια και μας είπε ότι είναι κοριτσάκι !! Τρελαθηκαμε !! 

❤️❤️❤️ Ελπίζω να συνεχίσουν όλα να πηγαίνουν καλά και την επόμενη φορά που θα πάω  να μην εχουμε θέμα με τον τράχηλο. 

 

Οοοοοοοολα θα συνεχίσουν να πηγαίνουν καλα!!! Το κοριτσακι σας ετοιμάζεται σιγα σιγα και θα το παρετε αγκαλιτσα!!!! ❤️❤️❤️❤️🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Καλησπέρα!! Ήρθα από τον γυναικολόγο μου, δεν τον ανησυχεί κάτι δεν μου είπε τίποτα, απλά να πάω σε δύο εβδομάδες να μετρήσουμε τον τράχηλο μόνο μου είπε. Το 31 δεν του φάνηκε ανησυχητικό είπε ότι είναι οκ δεν μου είπε κάτι άλλο... Ίσως δεν θέλει να με αγχωσει κι όλας... Τον ρώτησα πόσο πρέπει να πάει για να αρχίσουμε να ανησυχούμε και απλά με άγριο κοίταξε 😂 απάντηση δεν πήρα 

Για την προεκλαμψία δεν μου είπε τίποτα αρκεί το σαλοσπιρ είπε, δεν τον ρώτησα για το μαγνήσιο ίσως την επόμενη φορά τον ρωτήσω γιατί δεν πρόλαβα και το ξέχασα μέσα στις όλες ερωτησεις που είχα. 

Είδαμε το μωράκι όμως είναι καλά όλα, 95 γραμμάρια και μας είπε ότι είναι κοριτσάκι !! Τρελαθηκαμε !! 

❤️❤️❤️ Ελπίζω να συνεχίσουν όλα να πηγαίνουν καλά και την επόμενη φορά που θα πάω  να μην εχουμε θέμα με τον τράχηλο. 

 

Μπράβο βρε Ευακι μου!! Τέλεια νέα!! 😍😍😍 Με το καλό να πάνε όλα κατ'ευχήν μέχρι τέλους και να κρατήσετε στην αγκαλιά σας το υγιέστατο κοριτσάκι σας!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου τι κάνετε καλά είστε? Να σας ρωτήσω έχει κάνει καμμία υστεροσκοπηση στο νοσοκομείο Έλενα???αν ναι πως είναι καί αν υπάρχει κόστος και με ποιον γιατρό? σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού 

Έχω κάνει πριν κάτι χρόνια επεμβατική υστεροσκοπηση σε ιδιωτικό νοσοκομείο

Τώρα θέλω να κάνω διαγνωστική υστεροσκοπηση αλλά στο Έλενα γιατί ιδιωτικά δεν παίζει λόγω οικονομικών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Μπραβο βρε ευακι!! Όλα μια χαρά λοιπόν!! Θα παρακολουθείτε και λίγο τον τράχηλο και όλα θα προχωρήσουν σωστα!!! Με το καλό το κοριτσάκι σας!! Τα καλύτερα έρχονται..❤️❤️

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Τέλεια τα νεα αυτά😀!! Όλα θα γίνουν. Και με το καλό το κοριτσάκι σας🥰 Έτσι να παίρνουμε όλες κουράγιο όταν ακούμε τέτοια θετικά νεα!!

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Οοοοοοοολα θα συνεχίσουν να πηγαίνουν καλα!!! Το κοριτσακι σας ετοιμάζεται σιγα σιγα και θα το παρετε αγκαλιτσα!!!! ❤️❤️❤️❤️🙏❤️❤️❤️

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kiddo είπε:

Μπράβο βρε Ευακι μου!! Τέλεια νέα!! 😍😍😍 Με το καλό να πάνε όλα κατ'ευχήν μέχρι τέλους και να κρατήσετε στην αγκαλιά σας το υγιέστατο κοριτσάκι σας!! ❤️❤️❤️

Κοριτσάρες μου 😘😘😘❤️❤️❤️❤️ συναγωνιστριες μου 🌈🌈🌈🌈

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ και εύχομαι σύντομα όλες μας να κρατήσουμε υγιέστατα μωράκια στην αγκαλιά μας 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.... Μια κοπέλα ανέβασε αυτό. Το βάζω κ εδώ για να το δουν περισσότεροι, αν μπορείτε να κάνετε κάτι ❤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/12/2021 at 11:24 ΜΜ, ο/η Eva29 είπε:

Καλησπέρα!! Ήρθα από τον γυναικολόγο μου, δεν τον ανησυχεί κάτι δεν μου είπε τίποτα, απλά να πάω σε δύο εβδομάδες να μετρήσουμε τον τράχηλο μόνο μου είπε. Το 31 δεν του φάνηκε ανησυχητικό είπε ότι είναι οκ δεν μου είπε κάτι άλλο... Ίσως δεν θέλει να με αγχωσει κι όλας... Τον ρώτησα πόσο πρέπει να πάει για να αρχίσουμε να ανησυχούμε και απλά με άγριο κοίταξε 😂 απάντηση δεν πήρα 

Για την προεκλαμψία δεν μου είπε τίποτα αρκεί το σαλοσπιρ είπε, δεν τον ρώτησα για το μαγνήσιο ίσως την επόμενη φορά τον ρωτήσω γιατί δεν πρόλαβα και το ξέχασα μέσα στις όλες ερωτησεις που είχα. 

Είδαμε το μωράκι όμως είναι καλά όλα, 95 γραμμάρια και μας είπε ότι είναι κοριτσάκι !! Τρελαθηκαμε !! 

❤️❤️❤️ Ελπίζω να συνεχίσουν όλα να πηγαίνουν καλά και την επόμενη φορά που θα πάω  να μην εχουμε θέμα με τον τράχηλο. 

 

Μπραβο ! Τελεια το κοριτσακι! Παντα χαρες κοπελα μου !εγω παντως ειμαι σιγουρη δεν θα εχεις κανενα θεμα!  Ολα θα κυλανε μια χαρα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ηρώ_k_88 είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ για την απάντηση!! Εύχομαι κι ελπίζω για το καλύτερο..  δηλαδη ακόμη και το γεγονός ότι δεν με πονάει σχεδόν καθόλου το στήθος, να μην με αγχώνει ε??

Οχι βεβαια ..καθολου! Εμενα τα συμπρωματα στη θετικη χοριακη ξεκινησανε την 8η εβδομαδα κ αυτα ηταν μονο ναυτίες ..τιποτα αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Δύο κουτιά divina που έχω είδα λήγουν Δεκέμβρη.. Μήπως τα χρειάζεται καμία? Θα δω και τα υπόλοιπα κουτιά αν χρειάζεται κάποια παραπάνω. 

Θεσσαλονίκη μένω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπε΄ρα,,,βγήκαν και τα αντισώματα της εξέτασης αίματος του θυρεοειδούς. Σε 2 χρονια θα με ξαναδεί είπε,,,όλα βγήκαν πάνω από άψογα! Πάει και αυτό! Μόνο το πακέτο ΈΡΑ κλπ έμεινε.,,,αν βγει και αυτο τέλειο ,,,, θα ήταν η μοίρα μου η μαύρη πριν και η κακοτυχία,,,,κάτι άλλο πέρα απ'το να σηκώσω τα χέρια ψηλά δε βρίσκω! Αλλά,,,αντέχω και θα αντέξω σε όλα! Άλλη μια δοκιμασία που θα περάσει και αυτή. Που θα πάει,,,μπορεί να έρθω τελευταία και καταϊδρωμένη αλλά θα σας αποκαταστήσω όλες και ευελπιστώ και εγώ κάποια στιγμή να φτάσω στην πηγή να πιω νέρο με ένα γερό μωρό! 🙏👶💖👶💖

@Eva29 Με το καλό το κοριτσάκι σου να έρθει γερό και μυρωδάτο!!!!!!!

@renata1986 δε γνωρίζω να σου απαντήσω,,,αν καλέσεις να ρωτήσεις δε θα σου πούνε λες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/6/2021 at 6:09 ΜΜ, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου Μιχαλόπουλος Γιάννης λεγεται ο γυναικολόγος απο Αθήνα! Ξέρει καμια σας κατι γι αυτόν;

Και εμένα με ενδιαφέρει αν έχετε καλή γνώμη για τον συγκεκριμένο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Κορίτσια καλησπε΄ρα,,,βγήκαν και τα αντισώματα της εξέτασης αίματος του θυρεοειδούς. Σε 2 χρονια θα με ξαναδεί είπε,,,όλα βγήκαν πάνω από άψογα! Πάει και αυτό! Μόνο το πακέτο ΈΡΑ κλπ έμεινε.,,,αν βγει και αυτο τέλειο ,,,, θα ήταν η μοίρα μου η μαύρη πριν και η κακοτυχία,,,,κάτι άλλο πέρα απ'το να σηκώσω τα χέρια ψηλά δε βρίσκω! Αλλά,,,αντέχω και θα αντέξω σε όλα! Άλλη μια δοκιμασία που θα περάσει και αυτή. Που θα πάει,,,μπορεί να έρθω τελευταία και καταϊδρωμένη αλλά θα σας αποκαταστήσω όλες και ευελπιστώ και εγώ κάποια στιγμή να φτάσω στην πηγή να πιω νέρο με ένα γερό μωρό! 🙏👶💖👶💖

@Eva29 Με το καλό το κοριτσάκι σου να έρθει γερό και μυρωδάτο!!!!!!!

@renata1986 δε γνωρίζω να σου απαντήσω,,,αν καλέσεις να ρωτήσεις δε θα σου πούνε λες? 

Θα πιεις, μαζί θα είμαστε έστω και λίγο ιδρωμένες! Χαίρομαι που είναι καλές οι εξετάσεις σου, πολύ σημαντικό να είσαι καλά! Τώρα για την τύχη, ε που θα πάει; θα χαμογελάσει! Και στο λέω εγώ που τελευταία νιώθω τρελή ατυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η condios είπε:

Κορίτσια καλησπε΄ρα,,,βγήκαν και τα αντισώματα της εξέτασης αίματος του θυρεοειδούς. Σε 2 χρονια θα με ξαναδεί είπε,,,όλα βγήκαν πάνω από άψογα! Πάει και αυτό! Μόνο το πακέτο ΈΡΑ κλπ έμεινε.,,,αν βγει και αυτο τέλειο ,,,, θα ήταν η μοίρα μου η μαύρη πριν και η κακοτυχία,,,,κάτι άλλο πέρα απ'το να σηκώσω τα χέρια ψηλά δε βρίσκω! Αλλά,,,αντέχω και θα αντέξω σε όλα! Άλλη μια δοκιμασία που θα περάσει και αυτή. Που θα πάει,,,μπορεί να έρθω τελευταία και καταϊδρωμένη αλλά θα σας αποκαταστήσω όλες και ευελπιστώ και εγώ κάποια στιγμή να φτάσω στην πηγή να πιω νέρο με ένα γερό μωρό! 🙏👶💖👶💖

@Eva29 Με το καλό το κοριτσάκι σου να έρθει γερό και μυρωδάτο!!!!!!!

@renata1986 δε γνωρίζω να σου απαντήσω,,,αν καλέσεις να ρωτήσεις δε θα σου πούνε λες? 

Μπράβο βρε Condios μου!! Πάει και αυτό τουλάχιστον! Άντε με το καλό και οι άλλες εξετάσεις σου! Έτσι, δεν το βάζουμε ποτέ κάτω!! Μόνο έτσι έρχεται η επιτυχία και είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις!! 💪😀

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Θα πιεις, μαζί θα είμαστε έστω και λίγο ιδρωμένες! Χαίρομαι που είναι καλές οι εξετάσεις σου, πολύ σημαντικό να είσαι καλά! Τώρα για την τύχη, ε που θα πάει; θα χαμογελάσει! Και στο λέω εγώ που τελευταία νιώθω τρελή ατυχία!

Μην αγχώνεστε βρε κορίτσια μου! Εδώ εγώ θα σας γκαστρωσω και θα σας αποκαταστήσω όλες!! Καμία δεν θα αφήσω!! 😂😂😂😂  Όλα καλά θα πάνε για όλες μας και στην ώρα τους θα έρθουν όλα με το καλό! Θα το δείτε! Όσο "μαύρα" και αν φαίνονται τώρα.. Πίστη δύναμη και ελπίδα και με λίγη υπομονή, θα γυρίσει και η τύχη με το μέρος μας! 😊😘❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Θα πιεις, μαζί θα είμαστε έστω και λίγο ιδρωμένες! Χαίρομαι που είναι καλές οι εξετάσεις σου, πολύ σημαντικό να είσαι καλά! Τώρα για την τύχη, ε που θα πάει; θα χαμογελάσει! Και στο λέω εγώ που τελευταία νιώθω τρελή ατυχία!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Μπράβο βρε Condios μου!! Πάει και αυτό τουλάχιστον! Άντε με το καλό και οι άλλες εξετάσεις σου! Έτσι, δεν το βάζουμε ποτέ κάτω!! Μόνο έτσι έρχεται η επιτυχία και είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις!! 💪😀

Μην αγχώνεστε βρε κορίτσια μου! Εδώ εγώ θα σας γκαστρωσω και θα σας αποκαταστήσω όλες!! Καμία δεν θα αφήσω!! 😂😂😂😂  Όλα καλά θα πάνε για όλες μας και στην ώρα τους θα έρθουν όλα με το καλό! Θα το δείτε! Όσο "μαύρα" και αν φαίνονται τώρα.. Πίστη δύναμη και ελπίδα και με λίγη υπομονή, θα γυρίσει και η τύχη με το μέρος μας! 😊😘❤️

Έχετε δίκιο! Απλά είναι κάποιες στιγμές που λυγίζεις ανθρώπινα αλλά,,,, οκκκκκκκ όλα περαστικά είναι! Πίστη, δύναμη και ελπίδα και καλές γιορτές!!!!! 🙏🧿❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η condios είπε:

 

Έχετε δίκιο! Απλά είναι κάποιες στιγμές που λυγίζεις ανθρώπινα αλλά,,,, οκκκκκκκ όλα περαστικά είναι! Πίστη, δύναμη και ελπίδα και καλές γιορτές!!!!! 🙏🧿❤️👶❤️👶

Εννοείτε βρε κοριτσάκι μου! Όλες μας σε καταλαβαίνουμε και όλες μας έχουμε βιώσει όλο αυτό το carousel συναισθημάτων.. αλλά για αυτό είμαστε εμείς εδώ για να στηρίζουμε η μια την άλλη όταν κάποια από εμάς δεν είναι και στα καλύτερα της.. 

Όλα θα πάνε καλά κοριτσάκι μου.. κάποια στιγμή, όλα θα πάνε απλώς κατ'ευχήν! Θα έρθει και εκείνη η ώρα.. για όλες μας! Σίγουρα!! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η condios είπε:

Κορίτσια καλησπε΄ρα,,,βγήκαν και τα αντισώματα της εξέτασης αίματος του θυρεοειδούς. Σε 2 χρονια θα με ξαναδεί είπε,,,όλα βγήκαν πάνω από άψογα! Πάει και αυτό! Μόνο το πακέτο ΈΡΑ κλπ έμεινε.,,,αν βγει και αυτο τέλειο ,,,, θα ήταν η μοίρα μου η μαύρη πριν και η κακοτυχία,,,,κάτι άλλο πέρα απ'το να σηκώσω τα χέρια ψηλά δε βρίσκω! Αλλά,,,αντέχω και θα αντέξω σε όλα! Άλλη μια δοκιμασία που θα περάσει και αυτή. Που θα πάει,,,μπορεί να έρθω τελευταία και καταϊδρωμένη αλλά θα σας αποκαταστήσω όλες και ευελπιστώ και εγώ κάποια στιγμή να φτάσω στην πηγή να πιω νέρο με ένα γερό μωρό! 🙏👶💖👶💖

@Eva29 Με το καλό το κοριτσάκι σου να έρθει γερό και μυρωδάτο!!!!!!!

@renata1986 δε γνωρίζω να σου απαντήσω,,,αν καλέσεις να ρωτήσεις δε θα σου πούνε λες? 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤️

Τα νέα σου είναι πολύ καλά ! Είσαι τυχερή αυτό να σκέφτεσαι που είσαι καλά και μπορείς να συνεχίσεις την προσπάθεια! Θέμα χρόνου είναι θα γίνει δεν υπάρχει περίπτωση! Σου στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη!!! Έχε πίστη και πάμε δυνατά 🙏🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλο το παρεάκι.

Περνάμε δύσκολα τις τελευταίες μέρες γιατί είχαμε μια απώλεια στο οικογενειακό περιβάλλον πολύ απρόσμενα και είμαστε ακόμα στα χαμένα για αυτό και η σιγή ασυρμάτου..

Ήθελα όμως να σας πω οτι σας διαβάζω όσο μπορώ και χαίρομαι με τα νέα σας @Kiddo συγχαρήτηρια για τα καλα΄ σας νέα, βήμα βήμα και θα έρθει το πολυπόθητο, @Eva29 με το καλό το κοριτσάκι σας, @condios είσαι θηρίο ένα ένα συμπληρώνεις τα κουτάκια και θα ΄ξανα μπείς στην μάχη, @Παρασκευαιδου τρελοκομείο μου μακάρι να έχεις κα΄νει την ανατροπή με την χοριακή αν και πιστεύω οτι θα σε είχα ακούσει από Γερμανία έως εδώ.

Εύχομαι οι εγκυες μας @kk88, @angel35  , @Vasilique να είναι καλά και να φουσκώνουν οι κοιλιές τους και στις συναγωνιστριες @Lucia79, @hope501, @Γιάννα 36, @Margitc να περάσουν όμορφες γιορτές και να σηκώσουν μανίκια για την μάχη.

Και σε όσα κορίτσια δεν έχω κάνει mention εύχομαι τα καλύτερα & όμορφες στιγμές με τις οικογένειές σας.

Λίγο πριν την είδηση της απώλειας πήρα την μαγνητική μου η οποία έδειξε αιμάτωμα στην αριστερή ωοθήκη εξ ου και ο οξύς πόνος εκείνη την μέρα το οποίο αιμάτωμα θα φύγει με τον καιρό. Εν ολίγοις ήταν τραυματισμός της ωοθήκης το οποίο φυσικά ο γιατρός το αποκάλεσε "απόρροια" της ωοληψίας & όχι τραυματισμό. 😒

Δεν είμαι σε φάση τώρα να ασχοληθώ και με αυτό, έτσι και αλλιώς θα κάνω μια παύση μέχρι να ισορροπήσουμε λιγάκι και έχει ο θεός. Μετά τον τραυματισμό ξαναπήραμε ωάριο από την ίδια ωοθήκη και ε΄δωσε την δεύτερη βλαστοκύστη που καταψύξαμε , οπότε θεωρώ οτι δεν υπάρχει βλάβη.

Σας φιλώ όλες..

Θα σας διαβάζω όσο μπορώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλημέρα σε όλο το παρεάκι.

Περνάμε δύσκολα τις τελευταίες μέρες γιατί είχαμε μια απώλεια στο οικογενειακό περιβάλλον πολύ απρόσμενα και είμαστε ακόμα στα χαμένα για αυτό και η σιγή ασυρμάτου..

Ήθελα όμως να σας πω οτι σας διαβάζω όσο μπορώ και χαίρομαι με τα νέα σας @Kiddo συγχαρήτηρια για τα καλα΄ σας νέα, βήμα βήμα και θα έρθει το πολυπόθητο, @Eva29 με το καλό το κοριτσάκι σας, @condios είσαι θηρίο ένα ένα συμπληρώνεις τα κουτάκια και θα ΄ξανα μπείς στην μάχη, @Παρασκευαιδου τρελοκομείο μου μακάρι να έχεις κα΄νει την ανατροπή με την χοριακή αν και πιστεύω οτι θα σε είχα ακούσει από Γερμανία έως εδώ.

Εύχομαι οι εγκυες μας @kk88, @angel35  , @Vasilique να είναι καλά και να φουσκώνουν οι κοιλιές τους και στις συναγωνιστριες @Lucia79, @hope501, @Γιάννα 36, @Margitc να περάσουν όμορφες γιορτές και να σηκώσουν μανίκια για την μάχη.

Και σε όσα κορίτσια δεν έχω κάνει mention εύχομαι τα καλύτερα & όμορφες στιγμές με τις οικογένειές σας.

Λίγο πριν την είδηση της απώλειας πήρα την μαγνητική μου η οποία έδειξε αιμάτωμα στην αριστερή ωοθήκη εξ ου και ο οξύς πόνος εκείνη την μέρα το οποίο αιμάτωμα θα φύγει με τον καιρό. Εν ολίγοις ήταν τραυματισμός της ωοθήκης το οποίο φυσικά ο γιατρός το αποκάλεσε "απόρροια" της ωοληψίας & όχι τραυματισμό. 😒

Δεν είμαι σε φάση τώρα να ασχοληθώ και με αυτό, έτσι και αλλιώς θα κάνω μια παύση μέχρι να ισορροπήσουμε λιγάκι και έχει ο θεός. Μετά τον τραυματισμό ξαναπήραμε ωάριο από την ίδια ωοθήκη και ε΄δωσε την δεύτερη βλαστοκύστη που καταψύξαμε , οπότε θεωρώ οτι δεν υπάρχει βλάβη.

Σας φιλώ όλες..

Θα σας διαβάζω όσο μπορώ ❤️

Κοριτσι μου ζωή σε εσάς ! Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σας...

Όσο για το αιμάτωμα θα φύγει θέλει το χρόνο του μην σε ανησυχεί.. το θετικό είναι ότι έχετε δύο παγωτινια στην κατάψυξη που σε περιμένουν 🥰🥰🥰 αυτο είναι φανταστικό!!! 

Σε φιλώ και σου στέλνω αγκαλιά ! Ότι θες εμείς είμαστε εδώ ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...