Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Μωρε @BlackCat

Μιας και είσαι γουρλού δεν βάζεις και εμένα στο πινακάκι σου για χοριακή? Έκανα τη σπερματέγχυση την Παρασκευή και έχω χοριακή στις 19/11.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Για οποίο κορίτσι ενδιαφέρεται το βάζω και εδώ 

Ραντεβου στο Έλενα από ακυρώση 8/11.

Καλη επιτυχία @kikoula85 στα επόμενα βήματα σου

@kikoula85 Πως το κλείνουμε αυτό το ραντεβού? Υπάρχει διαθέσιμο τώρα στο 1535? Τι ώρα είναι? Εγώ ενδιαφέρομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μωρε @BlackCat

Μιας και είσαι γουρλού δεν βάζεις και εμένα στο πινακάκι σου για χοριακή? Έκανα τη σπερματέγχυση την Παρασκευή και έχω χοριακή στις 19/11.

 

Καλέ εννοείται θα σε βάλει....... καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!!!!!!🤞🤞🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lucia79 είπε:

@kikoula85 Πως το κλείνουμε αυτό το ραντεβού? Υπάρχει διαθέσιμο τώρα στο 1535? Τι ώρα είναι? Εγώ ενδιαφέρομαι. 

Μπες στο σάιτ 1535 και πάτα το νοσοκομείο και από κάτω τμήμα αποβολών...θα σου το βγάλει ως διαθέσιμο αν υπάρχει ακόμα και το κλείνεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Μπες στο σάιτ 1535 και πάτα το νοσοκομείο και από κάτω τμήμα αποβολών...θα σου το βγάλει ως διαθέσιμο αν υπάρχει ακόμα και το κλείνεις....

Το έκανα αλλά δεν υπάρχει ραντεβού. Μου δείχνει από 17 Γενάρη και μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lucia79 είπε:

Το έκανα αλλά δεν υπάρχει ραντεβού. Μου δείχνει από 17 Γενάρη και μετά. 

Αλήθεια???? Μήπως το έκλεισε άλλη κοπέλα....για πάρε τηλέφωνο στο 1535... υπάρχει ένα σταθερό τηλέφωνο που παίρνεις και μιλάς με τον χειριστή..ρωτά τον για την συγκεκριμένη μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Αλήθεια???? Μήπως το έκλεισε άλλη κοπέλα....για πάρε τηλέφωνο στο 1535... υπάρχει ένα σταθερό τηλέφωνο που παίρνεις και μιλάς με τον χειριστή..ρωτά τον για την συγκεκριμένη μέρα

Πήρα και τηλέφωνο είμαι και πάνω απ το σαητ αλλά τίποτα. Μάλλον πρόλαβε κάποια άλλη κοπέλα και το έκλεισε. Άλλωστε το αρχικό μήνυμα μπήκε εδώ πριν 17 ώρες απλώς εγώ τώρα το είδα. Δεν πειράζει…θα περιμένω τη σειρά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μωρε @BlackCat

Μιας και είσαι γουρλού δεν βάζεις και εμένα στο πινακάκι σου για χοριακή? Έκανα τη σπερματέγχυση την Παρασκευή και έχω χοριακή στις 19/11.

 

Εφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...😂

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Anna0912 27/11

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 8/11

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

 

@skorpina78 9/11

@TRigirl 9/11

@Libra81 11/11

@Χριστινα.17/11

@twinkletwinlkle19/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Πήρα και τηλέφωνο είμαι και πάνω απ το σαητ αλλά τίποτα. Μάλλον πρόλαβε κάποια άλλη κοπέλα και το έκλεισε. Άλλωστε το αρχικό μήνυμα μπήκε εδώ πριν 17 ώρες απλώς εγώ τώρα το είδα. Δεν πειράζει…θα περιμένω τη σειρά μου..

Ναι ρε γαμώτο είναι νέο μέλος και θέλουν έγκριση τα μηνύματα και εγώ ξώφαλτσα το είδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...😂

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Anna0912 27/11

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 8/11

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

 

@skorpina78 9/11

@TRigirl 9/11

@Libra81 11/11

@Χριστινα.17/11

@twinkletwinlkle19/11

Μα τι ταχύτητα!!! Να σαι καλά βρε μαυρογατα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Καλέ εννοείται θα σε βάλει....... καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!!!!!!🤞🤞🤞🤞🤞🤞

Ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Αχχχχ αυτό το προαίσθημα...... ξέρω πόσο πονάς γιατί έχω πάρει και εγώ αρνητικά...... όταν παίρνεις το αρνητικό σου κόβονται τα πόδια...λες μάλλον δεν θα τα καταφέρω...μάλλον για κάποιο λόγο εγώ τιμωρουμαι....μάλλον εγώ είμαι η εξαίρεση....και πόσα άλλα άσχημα περνούν από το μυαλό σου....σου επιβεβαιώνω πως ένα προς ένα τα έχω σκεφτεί και εγώ..... πάντα έκλαιγα ξεσπούσα και μετά έλεγα ότι πρέπει να σηκωθώ γιατί είναι σίγουρο ότι θα έρθει απλά δεν ήταν ακόμα η ώρα....

Δεν θα σου πω να μην κλάψεις να μην θρηνήσεις..... δεν γίνεται.....

Όμως όσο και αν δεν το πιστεύεις τώρα θα σου πω ότι θα έρθει χίλια τα εκατό θα έρθει......

Δες τι άλλο μπορείς να ελέγξεις κορίτσι μου δεν ξέρω τι εξετάσεις έχεις κάνει μέχρι στιγμής....ψαξτο από παντού το θέμα....άσε το σώμα και κυρίως την ψυχή σου να ηρεμήσει και θα είσαι την επόμενη φορά έτοιμη......

Θα σου πω ότι αυτή την φορά που πέτυχε το κορμί μου και κυρίως η ψυχή μου ήταν ξεκούραστα..... είμαστε εδώ για σένα να σου δώσουμε το χέρι να σηκωθείς....

Σε κάνω μια τεράστια αγκαλιά κορίτσι μου!!!!❤️❤️❤️

@skorpina78 Έτσι είναι όπως τα λέει το κορίτσι μας @kk88  η οποία πλέον μιλάει από άλλη θέση. Πήρε τα αρνητικά της, δεν το έβαλε κάτω, πείσμωσε και να που τα κατάφερε! Το ίδιο θα γίνει αργά ή γρήγορα κ για εσάς @Margitc και @skorpina78 αγαπημένες μου! Ψηλά το κεφάλι, πίστη στο Θεό κ εμπιστοσύνη στην επιστήμη! Είναι θέμα χρόνου! Σας φιλώ! 😘😘💚💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

@BlackCat Άξια, άξια! 💚

Κοροϊδεύε μανιτσα μου εσυ ,κορόιδευε..

γελανε και τα μωρα όταν γελάει η μαμά!!

Οταν κάνω tag κατά λάθος καμία κοπέλα που έχει να γράψει ξέρω γω από το 1994 και έχει πλέον 5 παιδιά να δούμε ποσό ξύλο θα φάω 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ @angel35 είδα τώρα τον πίνακα... είναι η μεγάλη μέρα αύριο??????? Είσαι έτοιμη μαρή να πάρεις τα μωρά σπίτι???? Τι ώρα πάς???? Καλή επιτυχία σου εύχομαι κορίτσι μου 🙏🙏🙏🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Πήρες πίσω τα 700 γραμμάρια ενώ έκανες την διατροφή??? Μήπως έκανες παρασπονδίες??? Μην απελπιζεσαι καλέ δώσε χρόνο στον οργανισμό σου να αρχίσει να μπαίνει σε ρυθμούς διατροφής....

Ναι πηρα κ την εκανα κατα γραμμα γ αυτο λεω οτι απελπιστηκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η malntalia είπε:

Καλημερα κορίτσια! Τι κάνετε?? Υπάρχει καμία με παρα πολυ χαμηλή αμη που να τα έχει καταφέρει??? 

Από ο, τι θυμάμαι η @Nefeliap

Είχε αρκετά χαμηλή αμη και τώρα έχει τα μωράκια της αγκαλια!!!

Οποτε μην αγχώνεσαι, αυτά είναι νούμερα. Το ζήτημα είναι πολυπαραγοντικο και το θέμα είναι να βρεις τον γιατρο και τη θεραπεία που σου ταιριάζει. Όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Από ο, τι θυμάμαι η @Nefeliap

Είχε αρκετά χαμηλή αμη και τώρα έχει τα μωράκια της αγκαλια!!!

Οποτε μην αγχώνεσαι, αυτά είναι νούμερα. Το ζήτημα είναι πολυπαραγοντικο και το θέμα είναι να βρεις τον γιατρο και τη θεραπεία που σου ταιριάζει. Όλα καλά θα πάνε!!!

Με τη neohelie μιλάμε είναι η γκουρου μου!!! Είναι στα τάρταρα η δική μου.. Αλλά ελπίζω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Από ο, τι θυμάμαι η @Nefeliap

Είχε αρκετά χαμηλή αμη και τώρα έχει τα μωράκια της αγκαλια!!!

Οποτε μην αγχώνεσαι, αυτά είναι νούμερα. Το ζήτημα είναι πολυπαραγοντικο και το θέμα είναι να βρεις τον γιατρο και τη θεραπεία που σου ταιριάζει. Όλα καλά θα πάνε!!!

Και η @Tokyoνομιζω με χαμηλή ΑΜΗ κ έχει το παιδάκι της τώρα. Και πολλές άλλες κοπέλες.
Στα υπόλοιπα συμφωνώ απόλυτα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Και η @Tokyoνομιζω με χαμηλή ΑΜΗ κ έχει το παιδάκι της τώρα. Και πολλές άλλες κοπέλες.
Στα υπόλοιπα συμφωνώ απόλυτα 😉

Κορίτσια δεν έχω διαβάσει το διάλογο σας ούτε αν απαντάτε σε κάποια κοπέλα... Επιβεβαιώνω! 0.3ng στα 37.. Εγκεφαλικό είχα πάθει! Αλλά ούτε καν, όχι μόνο έχω κάνει μωρό αλλά είχα κ καλή ανταπόκριση με πολλά ωάρια. Όλα σχετικά είναι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια δεν έχω διαβάσει το διάλογο σας ούτε αν απαντάτε σε κάποια κοπέλα... Επιβεβαιώνω! 0.3ng στα 37.. Εγκεφαλικό είχα πάθει! Αλλά ούτε καν, όχι μόνο έχω κάνει μωρό αλλά είχα κ καλή ανταπόκριση με πολλά ωάρια. Όλα σχετικά είναι... 

@malntalia σου απάντησε η κοπέλα.. σε κάνω ταγκ για να το δεις. 

Εγω παλι δεν έχω ιδέα πόσο έχω όλες οι εξετάσεις γίνονται στο κέντρο και πότε δεν μας τα λένε ίσως για να μη μας αγχώνουν άδικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasilique έχεις δίκιο σε ότι έγραψες! Όταν όμως δε βλέπω κάτι θετικό να πιαστώ και όλο αρνητικά αποτελέσματα έχω χρόνια τώρα (7 εμβρυομεταφορές) με παίρνει πολύ από κάτω! 
Σίγουρα θα τα ξαναβρώ με τον εαυτό μου! Ευτυχώς έχω έναν αντρούλη που με στηρίζει κ με λατρεύει…όμως ώρες ώρες φαίνονται τόσο μα τόσο απαισιόδοξα και μαύρα όλα!!

Και φυσικά έχω κι εσάς κορίτσια μου που ξέρω πόσο καταλαβαίνει και νιώθει η μια την άλλη!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

@Vasilique έχεις δίκιο σε ότι έγραψες! Όταν όμως δε βλέπω κάτι θετικό να πιαστώ και όλο αρνητικά αποτελέσματα έχω χρόνια τώρα (7 εμβρυομεταφορές) με παίρνει πολύ από κάτω! 
Σίγουρα θα τα ξαναβρώ με τον εαυτό μου! Ευτυχώς έχω έναν αντρούλη που με στηρίζει κ με λατρεύει…όμως ώρες ώρες φαίνονται τόσο μα τόσο απαισιόδοξα και μαύρα όλα!!

Και φυσικά έχω κι εσάς κορίτσια μου που ξέρω πόσο καταλαβαίνει και νιώθει η μια την άλλη!!! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️😂

Να σε ρωτήσω κάτι? Έχεις αλλάξει κεντρο; 

Εχω δει πολλές κοπέλες να αλλάζουν κέντρο να αλλάζουν αντί για 5 ημερών να βάζουν 4 κτλ πιστεύω όλο αυτό βοηθάει στην ψυχολογία... έτσι για την διαφορά που λέμε με την @Vasilique 

Δε να κάνεις κάτι διαφορετικό που θα σου αλλάξει την ψυχολογία και θα πεις ναι ρε τώρα με αυτό θα πιάσω τέλος. Και είμαι σίγουρη τότε θα γίνει αυτή η διαφορά;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να σε ρωτήσω κάτι? Έχεις αλλάξει κεντρο; 

Εχω δει πολλές κοπέλες να αλλάζουν κέντρο να αλλάζουν αντί για 5 ημερών να βάζουν 4 κτλ πιστεύω όλο αυτό βοηθάει στην ψυχολογία... έτσι για την διαφορά που λέμε με την @Vasilique 

Δε να κάνεις κάτι διαφορετικό που θα σου αλλάξει την ψυχολογία και θα πεις ναι ρε τώρα με αυτό θα πιάσω τέλος. Και είμαι σίγουρη τότε θα γίνει αυτή η διαφορά;-) 

3 κέντρα έχω αλλάξει! Και ναι το χω σκεφτεί κι εγώ να βάλω μορίδια κ όχι βλαστοκυστες την επόμενη φορα! 
Παρ ολα αυτα οι αγιοι Αρχαγγελοι αύριο που θα πάω για την χοριακή ίσως να κάνουν το θαύμα τους! Δύσκολο πολύ…αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία λένε…σωστα; ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • εγώ έχω στην κοιλιά και εσωτερικά στα μπούτια! ελπίζω να αποχρωματισυουν... όχι εγω δεν βάζω τίποτα οταν θηλάζω! για πιο λόγο να βάλουμε; έχεις ακούσει κάτι;
    • Κορίτσια καλημέρα και από μένα! @Barbiee εγώ έχω στους μηρούς μπόλικες αλλά είναι λευκές όπως της @Katiana1987 στο στήθος στο κάτω μέρος έχω μεγάλες και σκούρες από την εγκυμοσύνη.  Ο γιατρός είπε ότι θα αποχρωματιστουν οπότε και για τις δικές σου το ίδιο θα ισχύει  Κορίτσια στο στήθος όσες θηλαζετε βάζετε καμία κρέμα ή κάποιο λαδάκι; 
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ κορίτσια συνεχίζω και βάζω κρέμες. Αναπλαστική στην τομή και για σύσφιξη/ραγάδες στην κοιλιά και τους μηρούς. Εγώ μόνο στο εξωτερικό των μηρών (όλως περιέργως) έχω βγάλει αλλά είναι άσπρες και μικρούλες, οπότε και να μείνουν δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τη μαύρη γραμμή την έχω κι εγώ ακόμα κι ο αφαλός δεν έχει επανέλθει ακόμα τελείως.  Όσο για το αίμα μόνο εχθές είχα. Μίλησα με το γιατρό και μου είπε πως είχε είναι ψευδοπερίοδος ή το τέλος από τα λόχεια. Αφού δεν έκανα υπέρηχο στις 40 μέρες δεν μπορούμε να ξέρουμε με σιγουριά. Μόνο αν με πιάσει αιμορραγία μου είπε να πάω στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο αλλιώς να μην ασχοληθώ καν. Απο τη στιγμή που δεν έχω σύντροφο για να μας επηρεάζει στο θέμα σεξ/προφύλαξη... δε μας νοιάζει. 
    • Καλημέρα κορίτσια μου, Εγώ μέχρι και τη μέρα της γέννας δεν είχα ούτε μια αλλά βέβαια έβαζα κρεμούλες και λαδάκια...Βγαίνοντας από το νοσοκομείο στην κοιλιά μου κάτω από τον ομφαλό είχα μεγάλες κόκκινες...είχα πει θα τις φροντίσω αλλά προφανώς και δε προλαβαίνω...Τώρα δε βάζω τίποτα αλλά βλέπω ότι μέρα με τη μέρα ξεθωριάζουν...Δε θα σου πω ψέματα,με ενοχλούν πάρα πολύ αλλά τι να κάνουμε ?δε πειράζει θα τι ξεπεράσουμε και αυτό 🦋
    • καλημέρα κορίτσια...εγω εχω ραγιάδες... θα φύγουν λέτε κάποια στιγμή;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...