Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου ! Είμαι και εγώ καινούργια :) χτες έκανα έμβρυομεταφορα 2 έμβρυα 4 ημερον μου είπαν ότι είναι πολύ καλά τα έμβρυα μου( πρωτη φορά κάνω και δεν ξέρω πολλά απλά εμπιστεύτηκα το γιατρό ούτε ρώτησα πολλά πολλά , αλλά τώρα που περιμένω την απάντηση έγινα πολύ περίεργη, ξέρω ότι είχα 19 έμβρυα και 11 γονιμοποιήθηκαν και 5 ήταν τα πολύ καλά  ) μακάρι να κολλήσουν και να μείνουν εκεί στην κοιλιτσα ❤️ ! Να σας πω την ιστορία μου μετά  από μια μόλυνση στης σάλπιγγες έφτασα να της αφαιρέσω και της δυο και η μόνη λύση για να μείνω έγκυος είναι  εξωσωματική, να προσθέσω πως έχω δικερη μήτρα και τόσα χρόνια μάλλον για αυτό δεν έμεινα έγκυος ,είμαι 34 χρονον ! Θα κάνω χοριακη στης 17 πειτε μου πως πέρασαν η μέρες σας από την εμβρυομεταφορα ? Προσέχατε κατι ιδιαίτερα ? Συγχαρητήρια σε όλες που καταφέρανε και εύχομαι σε όλες να καταφέρουμε να γίνουμε μανούλες ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

Κρίμα.... Ελπίζω η επόμενη φορά να είναι η τυχερή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

Αχ βρε κοριτσάκι μου! Λυπάμαι πολύ!!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

Κρίμα...Λυπάμαι πολύ... Κανε όσα τσιγάρα γουστάρεις,  πάρε τον αντρουλη σου, πηγαίνετε μια βόλτα, πιείτε ένα κρασάκι,  ένα ουζάκι,  απολαύστε τη μέρα και εσάς.  Θα έρθει και για εσένα ή στιγμή σου που θα χαιρόμαστε με την χαρά σου. Απλά δεν είχε έρθει ακόμα η στιγμή.  Κάποια όμως στιγμή θα γίνει.  Για αυτό μπορείς να είσαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

Λυπάμαι. Αλλά θα σου πω, πως την επόμενη φορά θα γίνει και είμαι αισιόδοξη για αυτό. Μαζί και με τις άλλες θα είμαστε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου 2.700 η χοριακη μου🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Ουάου!!! Και πάλι μπράβο!!! Καλό υπόλοιπο τώρα στα εμβρυάκια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

Λυπάμαι κορίτσι μου...αλλά δε το βάζουμε κάτω! Πέφτουμε και ξανασηκωνόμαστε! Πίστη, υπομονή και επιμονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Δεν θα σηκώσω. Θα πάω μετά ικεα και μετά φαγάκι σπίτι και λογικά voice να γελάσω. Και αυριο σταθερή αξία σειρές…

Συμφωνω πραγματικά 100%, επίσης να ξέρεις είμαι και «δικιά σου» ή εσυ «δικιά μου» να ξέρεις. Με πιάνεις; 

Από πόνο έχουμε νιώσει πολλα. Δεν πτοούμε. Αυτό με ην διέγερση όπως ανέφερα πριν ισχύει. Αλλά φαντάσου δεν το άκουσα από τον γιατρό μου, αλλά το διάβασα στο διαδύκτιο 🤷🏾‍♀️

Σε πιάνω... χαχαχαχ 

Πάντως και εγώ είχα κουλαμάρα αλλά ευκαιρία το είχα βρει για να κάνει ο άντρας τις δουλειές..  χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

Λυπάμαι κοριτσάκι μου :-( κάνε το τσιγάρο σου και εύχομαι να νιώσεις έτοιμη σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@troia πλησιάζει η μέρα... απόλαυσε αυτό τις 2 μερούλες 

Όντως πλησιάζει! Τις απολαμβάνω όσο μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

Λυπάμαι πολύ κοριτσάκι μου... Μη το βάλεις κάτω όμως! Δεν ήρθε ακόμα δυστυχώς αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα έρθει ποτέ! Πάρε το χρόνο σου, κάνε πολλές αγκαλίτσες με τον άντρα σου για την ώρα και όταν ηρεμήσεις να ξαναπροσπαθησετε! 

@kk88 μπράβο βρε κορίτσι μου! Super η χοριακη σου!! Υπέροχο το νούμερο! Με το καλό να το/α δείς και στον υπέρηχο τώρα!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

Λυπάμαι πολύ συμμαθήτριά μου!!!!!η αλήθεια είναι ότι πίστευα ότι έκανε λάθος το τέστ.... ψηλά το κεφάλι και την επόμενη θα είναι η τυχερή σου!!!🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τρελανε μας κι άλλο... 100% δίδυμα... 

Συγχαρητήρια τώρα θέλω τις παντόφλες μου πίσω. Κράτα αντοχή για τον Ιανουάριο.  

Μόλις αδιαθετησα :-) 😀

Χαχχαχαχ όχι δεν θα τις πάρεις τώρα πίσω τις παντόφλες...θα στις στείλω πάλι τον Ιανουάριο που θα λέμε τα ίδια μαζί με μπόλικη μπεμπεδοσκονη ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Μπρααααααααααβο κοριτσι μου και παλι!!!!!! Εισαι σουπερ!!!! Με το καλο οοοοολα!!! 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Libra81 είπε:

Μπράβο!!!!!!! Διπλή χαρά!!!!!!! Τέτοια νουμερα θέλουμε!!!!! 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Ααααα θα τρελαθώ. Τι νούμερα είναι αυτά;;;;; Μπράβο κοριτσάκι μου. Τώρα υπέρηχος 🥰🥰🥰

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!!! Όλα τα καλά σας εύχομαι από την καρδιά μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβο ρε!!! Έχεις πάρει φόρα! Όλα πάνε τέλεια!

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Έλα κοπελιά για ξεκίνα να βλέπεις διπλά καρότσια!!!

Τα έσπασες τα κοντε΄ρ!!!

Με το καλό ο υπέρηχος!

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Μπραβοοοοοο!!! Τι τέλεια!! Με το καλό τωρα να το/τα δείτε!!! 👏👏👏

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η condios είπε:

Με το καλό πλέον να τα δεις στον υπέρηχο,,,υπέροχα τα νέα σου,,,μπράβο κοριτσάκι μου όμορφο!!!! 🙏👶❤️👶❤️

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές σας!!! Σας ευχαριστώ που υπάρχετε στη ζωή μου έστω και από εδώ, δίχως να σας έχω γνωρίσει από κοντά.....❤️❤️❤️❤️θα είμαι εδώ για όλες και θα σας δίνω το χέρι να έρχεστε απέναντι.....σας περιμένω όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου... Να είσαι δυνατή και να συνεχίσεις τον αγώνα. Όλες θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημενες μου σας ευχαριστω πολυ ολες για την συμπαρασταση. Δεν θα πω πως δεν πονεσε το αποτελεσμα ειχα μια ελπιδα πως το test εκανε λαθος. Δεν εκανε το ατιμο 🙄. Τωρα θα το παλεψω για την επομενη φορα. Θα δουμε πως θα το παμε γιατι δυστυχως δεν εμειναν ωαριακια🤔. Ανηκω κ εγω στις πτωχες(-τιμιες) ανταποκριτριες. Θα δουμε απο εβδομαδα κ θα ενημερωσω με ποια αλλη θα παμε χερι χερι! Θα ειμαι εδω κ θα τα λεμε. Σας φιλω ολες κ σας ευχαριστω ολες ειστε μεγαλη παρηγορια . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε πιάνω... χαχαχαχ 

Πάντως και εγώ είχα κουλαμάρα αλλά ευκαιρία το είχα βρει για να κάνει ο άντρας τις δουλειές..  χαχαχα

Να ξέρεις δεν με πιάνεις. Αλλά και με τον τρόπο που εννοείς συμφωνω. Αυτό που εννοώ είναι πως ιδια μυαλια μιας και εκεί που είσαι εγώ μεγάλωσα. Αλλά σίγουρα σε άλλη πόλη 😉😜😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια την έφαγα την απογοήτευση μου κ σήμερα. Από τα 9 που γονιμοποιήθηκαν από τα 19 ένα προχώρησε σε βλαστοκύστη κ περιμένουν μέχρι αύριο μήπως τα καταφέρουν κ αλλά τρία. Έχετε άκουσει για βλαστοκύστες 6ης μέρας;

Καλησπερα κορίτσι μου, είσαι σίγουρη για το εμβρυολογικο κέντρο και τη δουλειά που κάνουν? Δε θέλω να σου βάζω ιδέες αλλά είχες 19 ωάρια και από αυτα γονιμοποιήθηκαν μόνο 9. Οκ, για αρχή σου έχουν πει από τα 19 ποσα ήταν ωριμα? Επίσης μετά τη γονιμοποίηση να έχεις μόνο μια βλαστοκύστη μου φαίνεται μικρό ποσοστό. Συνήθως από τα γονιμοποιημένα φτάνουν σε βλαστοκύστη ποσοστό 30-50%. Δηλαδή θα έπρεπε να έχεις 3 βλαστοκυστες. Ας δούμε τι θα σου πουν και αύριο και που θα καταλήξετε αλλά θα πρέπει να σου εξηγήσουν γιατί δεν τα κατάφεραν τα υπόλοιπα. Φταίει το σπερμα? Πρέπει να σου δώσουν μια ανάλυση. Αν θυμάμαι καλά είσαι μικρή οπότε θεωρητικά τα ωάρια σου έχουν καλή ποιότητα κιόλας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Δεν θα σηκώσω. Θα πάω μετά ικεα και μετά φαγάκι σπίτι και λογικά voice να γελάσω. Και αυριο σταθερή αξία σειρές…

Συμφωνω πραγματικά 100%, επίσης να ξέρεις είμαι και «δικιά σου» ή εσυ «δικιά μου» να ξέρεις. Με πιάνεις; 

Από πόνο έχουμε νιώσει πολλα. Δεν πτοούμε. Αυτό με ην διέγερση όπως ανέφερα πριν ισχύει. Αλλά φαντάσου δεν το άκουσα από τον γιατρό μου, αλλά το διάβασα στο διαδύκτιο 🤷🏾‍♀️

Εμένα ο γιατρός μου δεν ήθελε να το κάνω το εμβόλιο. Ήταν από τις μειοψηφίες αλλά έλεγε ότι δεν συστήνει. Εγώ όμως όταν τελείωσα με τη διέγερση του Ιουνίου και γνωρίζοντας ότι δεν έχω έμβρυα για μεταφορά και ότι η επόμενη προσπάθεια έτσι κι αλλιώς θα πήγαινε για Σεπτέμβρη, έκλεισα και έκανα μοντέρνα πρώτη δόση 6 Ιουλίου και 2η δόση 5 Αυγούστου. Νέα διέγερση τελικά ξεκίνησα στις 24 Σεπτεμβρίου. Στην 1η δόση είχα μόνο πόνο στο χέρι και καθυστέρηση σχεδόν 10 μέρες στην επόμενη περίοδο. Στη 2η δόση είχα πιστεύω τις χειρότερες παρενέργειες από όλους τους γνωστούς μου. Πυρετό 39, ναυτία, πόνους στο σώμα, πονόλαιμο, και βραχνάδα για μια βδομάδα (πυρετό για 2 μέρες).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

Πολύ λυπάμαι, είχα καλό προαίσθημα. Κανε ότι σε ευχαριστεί αυτές τις μέρες και παρε το χρόνο σου. Όπως ξέρεις είμαστε αρκετές που πήραμε πρόσφατα αρνητικό αποτέλεσμα και έχουμε η καθεμία βάλει τα πλάνα της για να ψάξουμε πως θα προχωρήσουμε. Κουράγιο και και μεγάλη αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Αγαπημενες μου σας ευχαριστω πολυ ολες για την συμπαρασταση. Δεν θα πω πως δεν πονεσε το αποτελεσμα ειχα μια ελπιδα πως το test εκανε λαθος. Δεν εκανε το ατιμο 🙄. Τωρα θα το παλεψω για την επομενη φορα. Θα δουμε πως θα το παμε γιατι δυστυχως δεν εμειναν ωαριακια🤔. Ανηκω κ εγω στις πτωχες(-τιμιες) ανταποκριτριες. Θα δουμε απο εβδομαδα κ θα ενημερωσω με ποια αλλη θα παμε χερι χερι! Θα ειμαι εδω κ θα τα λεμε. Σας φιλω ολες κ σας ευχαριστω ολες ειστε μεγαλη παρηγορια . 

Σου έστειλα μήνυμα,,,αλλά μάλλον δεν λαμβάνεις? Ελπίζω πραγματικά αυτή η "φτωχή ανταπόκριση" να έρθει με "μωρουδίστικη καλοπέραση" κάποια στιγμή σύντομα. 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια την έφαγα την απογοήτευση μου κ σήμερα. Από τα 9 που γονιμοποιήθηκαν από τα 19 ένα προχώρησε σε βλαστοκύστη κ περιμένουν μέχρι αύριο μήπως τα καταφέρουν κ αλλά τρία. Έχετε άκουσει για βλαστοκύστες 6ης μέρας;

Ένα προχώρησε σε βλαστοκυστη???? Από τα 9??? Τι σπέρμα έχετε??? Ξέρεις πότε σταμάτησαν τα έμβρυα, δηλαδή έφτασαν 3 ημερών???οι βλαστοκυστες 6 η μέρας απ ότι έχω ακούσει είναι αργής ανάπτυξης και κάποιες φορές συνδέονται με χρωμοσωμικες ανωμαλίες.....οι εμβρυολογοι τι σου είπαν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου, Εγώ μέχρι και τη μέρα της γέννας δεν είχα ούτε μια αλλά βέβαια έβαζα κρεμούλες και λαδάκια...Βγαίνοντας από το νοσοκομείο στην κοιλιά μου κάτω από τον ομφαλό είχα μεγάλες κόκκινες...είχα πει θα τις φροντίσω αλλά προφανώς και δε προλαβαίνω...Τώρα δε βάζω τίποτα αλλά βλέπω ότι μέρα με τη μέρα ξεθωριάζουν...Δε θα σου πω ψέματα,με ενοχλούν πάρα πολύ αλλά τι να κάνουμε ?δε πειράζει θα τι ξεπεράσουμε και αυτό 🦋
    • καλημέρα κορίτσια...εγω εχω ραγιάδες... θα φύγουν λέτε κάποια στιγμή;
    • Ναι έτσι ήταν και στην πρώτη  Εμένα μου πήρε αρκετό χρόνο να στρώσει αλλά δεν έβαλα τίποτα σε κρέμες και τέτοια.. μετά από αρκετούς  μήνες  δεν φαινόταν ιδιαίτερα η τομή εδώ μαία και δεν την είδε αμέσως με ρώτησε αν πάω για Φ.Τ και την λέω όχι έχω κάνει καισαρική το πρώτο, μου λέει ααα που είναι η τομή σου ; Πιο κάτω ; δεν φαίνεται σου έκανε καλή δουλειά..  τωρε με δεύτερη καισαρική δεν ξέρω πως θα είναι.. αλλά  εντάξει εμένα δεν με ενοχλεί να σας πω την αλήθεια έτσι και αλλιώς εκεί που είναι ούτε με μαγιό φαίνεται άσε που έχω και άλλη τομή πίσω στην μέση από άλλο χειρουργείο εκείνη φαίνεται και με μαγιό 😅 
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Σούπερ μου ακούγεται η μικρούλα σας!!😍😍 Μπράβο το κορίτσι!!! ❤️❤️❤️❤️ Πότε θα ξαναπάτε; Εμείς με το καλό τώρα στο Doppler ξανά 12/11.. αν και μου φαίνεται αργά 33η.. @_piripiri_ μου σε ποια εβδομάδα την έκανες εσύ; Στα υπόλοιπα κορίτσια σας έχουν πει πότε να τη κάνετε;  Κανονικά δεν χρειάζεται ραντεβού για τη καμπύλη.. το μόνο που ίσως χρειαστεί είναι να πάρεις τη γλυκόζη από το φαρμακείο.. αλλά πάρε ένα τηλέφωνο το διαγνωστικό να είσαι σίγουρη γιατί πολλά διαγνωστικά σου παρέχουν και τη γλυκόζη.. Νηστική να είσαι κανά 8ωρο πριν πας και απέφυγε να φάς βαριά πράγματα το βράδυ για να μην δείξει ψευδώς αυξημένη η νηστείας.. όχι γλυκά πχ και λευκά άλευρα.. αυτά κυρίως αυξάνουν πολύ το ζάχαρο.. Μα ρε συ.. τι κίνηση είναι αυτή που έχει;; Δεν θέλω να κατεβαίνω Αθήνα πλέον..! Με τα δίκια του και ο άντρας σου αν και στον δικό μου έχω απαγορεύσει γκρίνια και νεύρα στο αυτοκίνητο.. δεν ξέρεις τι γίνεται όσο είμαστε στο δρόμο, αυτό του λέω κάθε φορά.. ας είμαστε ψύχραιμοι λοιπόν και να εκτιμαμε που είμαστε υγιείς και έχουμε ευλογηθεί με το σπορακι μας..!  Να σου πω.. και εγώ που είμαι "κλεισμένη" από τον Ιούνιο που σταμάτησα τη δουλειά/σχολή δεν τρελαίνομαι και πολύ να βγαίνω.. ίσως γιατί δεν έχω και τι να βάλω πλέον..😅 αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας με το κόσμο που κυκλοφορεί.. μου αρέσει η ησυχία μου.. 😌  Octoberfest ε;! Τι καλό φάγατε;; Αύριο θα είναι ωραία, έχει Μπίγαλη και Βόσσου.. 
    • Καλημέρα!! Σ' ευχαριστώ και πάλι!! Όχι όχι.. δημόσιο είναι η σχολή, όχι ιδιωτικό..! Σου έστειλα πμ!! Δυστυχώς όμως διακρίσεις υπάρχουν.. και δεν βλέπω και κάποια νομοθεσία/διάταξη που να σε στηρίζει.. όχι τουλάχιστον σε αυτές τις σχολές.. Θέλω πολύ να μάθω λεπτομέρειες του πως τα κατάφερες εσύ..!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...