Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου 2.700 η χοριακη μου🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Ααααα θα τρελαθώ. Τι νούμερα είναι αυτά;;;;; Μπράβο κοριτσάκι μου. Τώρα υπέρηχος 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Μαζί θα τα κάνουμε. Εκεί με βλέπω και εγώ. 😊

Μου είπαν για τώρα αλλά δεν θέλω , είπα να δώσω χρόνο σε "εμάς " και στον οργανισμό μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μου είπαν για τώρα αλλά δεν θέλω , είπα να δώσω χρόνο σε "εμάς " και στον οργανισμό μου

Και καλά θα κάνεις κατά την γνώμη μου. Δεν περασες και λίγα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Libra81 είπε:

Και καλά θα κάνεις κατά την γνώμη μου. Δεν περασες και λίγα.... 

Σε ευχαριστώ πολύ .. είναι ακριβώς αυτό λέω απ τη μια θελω εδω και τώρα απ την άλλη λέω ένας μήνας πάνω ένας μήνας κάτω..  ας το μωρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου 2.700 η χοριακη μου🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Μπράβο ρε!!! Έχεις πάρει φόρα! Όλα πάνε τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Όχι! Μη σου πω σκάω και γι αυτό! Γιατί το έχω το τεστ σπιτι! Αλλά δε θέλω να το κάνω! Τρίτη παω για χοριακη! Δε ξέρω από πότε κ αν θα δείξει! Κάθομαι κ βλεπω ταινίες χαζευω στο διαδυκτιο…αλλά είναι στιγμές που το μυαλό μου γυρνά συνέχεια στο σποράκι μου κ πόσο πολύ θέλουμε εγώ κ ο μπαμπάς του να στεριώσει στη κοιλίτσα μου!!! Αφού να φανταστείτε ο αντρας μου δουλεύει κ μου στέλνει μηνυμα τι κανουμε κ οχι τι κανω!! Αχχχ χαζομπαμπας κι αυτος κι ας εχει κι αλλα παιδια απο προηγούμενο γάμο του!! 
❤️❤️❤️

Αγαπη κανε υπομονη ειναι νωρις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου 2.700 η χοριακη μου🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Ρε συμμαθητρια μπραβο βρε σιγουρα ειναι δυο ειναι τελεια αντε ρε τωρα θα δεις σακο η σακους στον υπερηχο τελεια!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Margitc είπε:

Ρε συμμαθητρια μπραβο βρε σιγουρα ειναι δυο ειναι τελεια αντε ρε τωρα θα δεις σακο η σακους στον υπερηχο τελεια!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ!!!! Τετάρτη πάω για υπέρηχο..... Αναμένω τα νέα σου μπαίνω κάθε δέκα λεπτά.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Εμενα ειναι η πρωτη μ προσπαθεια ειμαι στο εμβρυογενεσις με τον Μαστρ…να..

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τρελανε μας κι άλλο... 100% δίδυμα... 

Συγχαρητήρια τώρα θέλω τις παντόφλες μου πίσω. Κράτα αντοχή για τον Ιανουάριο.  

Μόλις αδιαθετησα :-) 😀

Εγώ περιμένω ακόμα να αδιαθετήσω….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια την έφαγα την απογοήτευση μου κ σήμερα. Από τα 9 που γονιμοποιήθηκαν από τα 19 ένα προχώρησε σε βλαστοκύστη κ περιμένουν μέχρι αύριο μήπως τα καταφέρουν κ αλλά τρία. Έχετε άκουσει για βλαστοκύστες 6ης μέρας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου 2.700 η χοριακη μου🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Με το καλό πλέον να τα δεις στον υπέρηχο,,,υπέροχα τα νέα σου,,,μπράβο κοριτσάκι μου όμορφο!!!! 🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου 2.700 η χοριακη μου🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Μπραβοοοοοο!!! Τι τέλεια!! Με το καλό τωρα να το/τα δείτε!!! 👏👏👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ .. είναι ακριβώς αυτό λέω απ τη μια θελω εδω και τώρα απ την άλλη λέω ένας μήνας πάνω ένας μήνας κάτω..  ας το μωρε

Έτσι είναι όπως τα λες. Μας πιανει τρέλα με το εδώ και τώρα και δεν σκεφτόμαστε σωστά. Όλα θέλουν το χρόνο τους. Και στο τέλος έρχονται όλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια την έφαγα την απογοήτευση μου κ σήμερα. Από τα 9 που γονιμοποιήθηκαν από τα 19 ένα προχώρησε σε βλαστοκύστη κ περιμένουν μέχρι αύριο μήπως τα καταφέρουν κ αλλά τρία. Έχετε άκουσει για βλαστοκύστες 6ης μέρας;

Μη μου στεναχωριέσαι! Ίσως να ναι και το τυχερό σου αν τελικά μεταφέρεις μόνο αυτό! Να πιστεύεις πως όλα καλά θα πάνε!! Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου 2.700 η χοριακη μου🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

Έλα κοπελιά για ξεκίνα να βλέπεις διπλά καρότσια!!!

Τα έσπασες τα κοντε΄ρ!!!

Με το καλό ο υπέρηχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Εγω ναι εχω κανει κ τις δυο δοσεις! Δεν ειναι τιποτα λιγο το χερι θα ποναει να μην σηκωσεις βαρος σημερα κ αυριο απο εκει❤️

Και εγώ το έχω κάνει το εμβόλιο από το καλοκαίρι.

Και εμένα δεν ήθελε να είναι κοντά σε διέγερση. 

Λίγο πόνο στο χέρι είχα και τις δυο φορές , τίποτα άλλο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια την έφαγα την απογοήτευση μου κ σήμερα. Από τα 9 που γονιμοποιήθηκαν από τα 19 ένα προχώρησε σε βλαστοκύστη κ περιμένουν μέχρι αύριο μήπως τα καταφέρουν κ αλλά τρία. Έχετε άκουσει για βλαστοκύστες 6ης μέρας;

Σου εύχομαι να προχωρήσουν και τα άλλα τρία για να νιώσεις ασφαλής αλλά ακόμα και αν όχι, ένα και τυχερό θέλεις , keep faith. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Εγω ναι εχω κανει κ τις δυο δοσεις! Δεν ειναι τιποτα λιγο το χερι θα ποναει να μην σηκωσεις βαρος σημερα κ αυριο απο εκει❤️

Δεν θα σηκώσω. Θα πάω μετά ικεα και μετά φαγάκι σπίτι και λογικά voice να γελάσω. Και αυριο σταθερή αξία σειρές…

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μου είπαν για τώρα αλλά δεν θέλω , είπα να δώσω χρόνο σε "εμάς " και στον οργανισμό μου

Συμφωνω πραγματικά 100%, επίσης να ξέρεις είμαι και «δικιά σου» ή εσυ «δικιά μου» να ξέρεις. Με πιάνεις; 

στις πριν 28 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Και εγώ το έχω κάνει το εμβόλιο από το καλοκαίρι.

Και εμένα δεν ήθελε να είναι κοντά σε διέγερση. 

Λίγο πόνο στο χέρι είχα και τις δυο φορές , τίποτα άλλο.

 

Από πόνο έχουμε νιώσει πολλα. Δεν πτοούμε. Αυτό με ην διέγερση όπως ανέφερα πριν ισχύει. Αλλά φαντάσου δεν το άκουσα από τον γιατρό μου, αλλά το διάβασα στο διαδύκτιο 🤷🏾‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Άριστα μου είχαν πει. Εκανα μια ανάλυση πιο πάνω. 3ων ημερών με 8 cells. Αλλά τώρα θα το ψάξουμε κι'αλλο και με περισσότερη ανάλυση το σπέρμα και με γνώμη άλλων γιατρω΄ν/κέντρων. Εσύ σε τι φάση είσαι τώρα?

Περιμένω περίοδο για την τελευταία ωοληψία άν είναι καλές οι αιματολογικές θα προχωρήσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μου είπαν για τώρα αλλά δεν θέλω , είπα να δώσω χρόνο σε "εμάς " και στον οργανισμό μου

Και πολύ καλά θα κάνεις! Πέρασες πάρα πολλά το τελευταίο διάστημα.  Κάτσε με τον αντρουλη σου και το παιδάκι σου. Απολαύστε την οικογένειά σας! Χαρείτε τις γιορτές των Χριστουγέννων και με το καλο το νέο έτος ξαναμπαίνεις στη διαδικασία.  Αν και μέχρι τότε,  πού ξέρεις,  μπορεί να έχει έρθει από μόνο του το δεύτερο παιδάκι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

Λυπάμαι συμμαθήτρια..

Πάρε τον χρόνο που χρειάζεται , σήκωσε μανίκια, σχεδίασε τα επόμενα βήματα και βουρ στον αγώνα.

Δεν είσαι μόνη ,δεν είσαι η μόνη 😘

Πάρε ανάσα και ευχαριστήσου τα τσιγαράκια σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Πιο μηδεν δεν εχει! Το εκανα το τσιγαρο οπως καταλαβατε!🤪

Λυπάμαι κοριτσάκι μου. Εύχομαι η επόμενη φορα να είναι η τυχερή σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι έτσι ήταν και στην πρώτη  Εμένα μου πήρε αρκετό χρόνο να στρώσει αλλά δεν έβαλα τίποτα σε κρέμες και τέτοια.. μετά από αρκετούς  μήνες  δεν φαινόταν ιδιαίτερα η τομή εδώ μαία και δεν την είδε αμέσως με ρώτησε αν πάω για Φ.Τ και την λέω όχι έχω κάνει καισαρική το πρώτο, μου λέει ααα που είναι η τομή σου ; Πιο κάτω ; δεν φαίνεται σου έκανε καλή δουλειά..  τωρε με δεύτερη καισαρική δεν ξέρω πως θα είναι.. αλλά  εντάξει εμένα δεν με ενοχλεί να σας πω την αλήθεια έτσι και αλλιώς εκεί που είναι ούτε με μαγιό φαίνεται άσε που έχω και άλλη τομή πίσω στην μέση από άλλο χειρουργείο εκείνη φαίνεται και με μαγιό 😅 
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Σούπερ μου ακούγεται η μικρούλα σας!!😍😍 Μπράβο το κορίτσι!!! ❤️❤️❤️❤️ Πότε θα ξαναπάτε; Εμείς με το καλό τώρα στο Doppler ξανά 12/11.. αν και μου φαίνεται αργά 33η.. @_piripiri_ μου σε ποια εβδομάδα την έκανες εσύ; Στα υπόλοιπα κορίτσια σας έχουν πει πότε να τη κάνετε;  Κανονικά δεν χρειάζεται ραντεβού για τη καμπύλη.. το μόνο που ίσως χρειαστεί είναι να πάρεις τη γλυκόζη από το φαρμακείο.. αλλά πάρε ένα τηλέφωνο το διαγνωστικό να είσαι σίγουρη γιατί πολλά διαγνωστικά σου παρέχουν και τη γλυκόζη.. Νηστική να είσαι κανά 8ωρο πριν πας και απέφυγε να φάς βαριά πράγματα το βράδυ για να μην δείξει ψευδώς αυξημένη η νηστείας.. όχι γλυκά πχ και λευκά άλευρα.. αυτά κυρίως αυξάνουν πολύ το ζάχαρο.. Μα ρε συ.. τι κίνηση είναι αυτή που έχει;; Δεν θέλω να κατεβαίνω Αθήνα πλέον..! Με τα δίκια του και ο άντρας σου αν και στον δικό μου έχω απαγορεύσει γκρίνια και νεύρα στο αυτοκίνητο.. δεν ξέρεις τι γίνεται όσο είμαστε στο δρόμο, αυτό του λέω κάθε φορά.. ας είμαστε ψύχραιμοι λοιπόν και να εκτιμαμε που είμαστε υγιείς και έχουμε ευλογηθεί με το σπορακι μας..!  Να σου πω.. και εγώ που είμαι "κλεισμένη" από τον Ιούνιο που σταμάτησα τη δουλειά/σχολή δεν τρελαίνομαι και πολύ να βγαίνω.. ίσως γιατί δεν έχω και τι να βάλω πλέον..😅 αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας με το κόσμο που κυκλοφορεί.. μου αρέσει η ησυχία μου.. 😌  Octoberfest ε;! Τι καλό φάγατε;; Αύριο θα είναι ωραία, έχει Μπίγαλη και Βόσσου.. 
    • Καλημέρα!! Σ' ευχαριστώ και πάλι!! Όχι όχι.. δημόσιο είναι η σχολή, όχι ιδιωτικό..! Σου έστειλα πμ!! Δυστυχώς όμως διακρίσεις υπάρχουν.. και δεν βλέπω και κάποια νομοθεσία/διάταξη που να σε στηρίζει.. όχι τουλάχιστον σε αυτές τις σχολές.. Θέλω πολύ να μάθω λεπτομέρειες του πως τα κατάφερες εσύ..!
    • Αχ ψυχούλα μου!!! Έχουν τοοοοσο φάση όταν μπουσουλανε χαχα εμένα πάει και κουτουλαει το κεφάλι του στην ντουλάπα τους και ξεκαρδιζεται τον λέω έχεις ποντιακό κεφάλι και χαμπάρι δεν παίρνεις χαχαχαχα Ρε κορίτσια τα δεύτερα μεγαλώνουν ακόμα πιο γρήγορα από τα πρώτα πώς γίνεται πότε περίμενα να γεννησουμεε... έρχονται τα γενέθλια...
    • Αααχ μακάρι για να δούμε! Πάντως μόλις έκανα μπάνιο και το μαλλί δεν έχει ακόμα το περιοδοκάτσιασμα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...