Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ωχ ενταξει βρε κοριτσια ειχα περιεργια 🤣

εγώ μαρή αυτό το τεστ που υπάρχει στο συρτάρι από όταν ξεκίνησα εξωσωματική δεν το κατούρησα ποτέ εκεί είναι ακόμα και σήμερα...βέβαια λέω να το κάνω αύριο έτσι για να δώ πως είναι να βγαίνει θετικό.....να μην είσαι περίεργη παρακαλώ.,...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Αν κ κραταω μικρο καλαθι σημερα εκανα ενα test δεν κρατηθηκα κ ηταν ενα μεγαλο μηδεν. 

Παίζουν πολλά ρόλο στα τεστ. Αρχικά να είναι αξιόπιστα (το self clear δεν είναι κ από τα καλύτερα!), να είναι early, να έκανες με τα πρώτα ουρά…εύχομαι κορίτσι μου αύριο να δεις ένα θετικό νούμερο. Όπως και να χει χαίρομαι που σε ακουω καλά 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2021 at 11:28 ΠΜ, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσιιιιιιιιιι μπράβο σου!!!!!!!!!!πολυ χαρηκα!!!τα καταφέρατε 1000 μπράβο!🍼🍼🍼🍼 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Κοριτσιιιιιιιιιι μπράβο σου!!!!!!!!!!πολυ χαρηκα!!!τα καταφέρατε 1000 μπράβο!🍼🍼🍼🍼 

Σε ευχαριστώ συμπεθέρα..... άργησα λίγο αλλά τα κατάφερα....!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

εγώ μαρή αυτό το τεστ που υπάρχει στο συρτάρι από όταν ξεκίνησα εξωσωματική δεν το κατούρησα ποτέ εκεί είναι ακόμα και σήμερα...βέβαια λέω να το κάνω αύριο έτσι για να δώ πως είναι να βγαίνει θετικό.....να μην είσαι περίεργη παρακαλώ.,...

Κ εγω το σκεφτομουν στην αρχη αυτο να ξερεις αν παρω χοριακη ελεγα θα κανω το test ετσι για το γαμωτο αλλα να που δεν κρατηθηκα🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Παίζουν πολλά ρόλο στα τεστ. Αρχικά να είναι αξιόπιστα (το self clear δεν είναι κ από τα καλύτερα!), να είναι early, να έκανες με τα πρώτα ουρά…εύχομαι κορίτσι μου αύριο να δεις ένα θετικό νούμερο. Όπως και να χει χαίρομαι που σε ακουω καλά 😍

Ναι ειμαι καλα. Α δεν ειχα early αυτο ειχα ε εγραφε πανω ανιχνευει απο τις 10 μοναδες το εκανα. Οκ αυριο θα δω αποτελεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Εχεις κανει ηδη ειδα μια εμβρυομεταφορα αρα θα ναι η 2η;; Μαζι ολες να εχουμε η μια την αλλη ..εσυ ποσο χρονων εισαι;

Έχω κάνει μια τον Ιούλιο που γύρισε σε βιοχημική και μια τώρα με τα υπόλοιπα που δεν πέτυχε. Άρα πάω για τριτη ετ.. 40 είμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Έχω κάνει μια τον Ιούλιο που γύρισε σε βιοχημική και μια τώρα με τα υπόλοιπα που δεν πέτυχε. Άρα πάω για τριτη ετ.. 40 είμαι. 

Μαζι θα ειμαστε κοριτσι μ ..η 3η θα ναι κ η τελευταια σ θα τα καταφερεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Μαζι θα ειμαστε κοριτσι μ ..η 3η θα ναι κ η τελευταια σ θα τα καταφερεις

Μακάρι Παναγίτσα μου. Μακάρι. Και για σένα το εύχομαι. Να μην ύπαρχουν άλλες ταλαιπωρίες. Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Έχω κάνει μια τον Ιούλιο που γύρισε σε βιοχημική και μια τώρα με τα υπόλοιπα που δεν πέτυχε. Άρα πάω για τριτη ετ.. 40 είμαι. 

Γειά σου κορίτσι μου τι ποιότητας ήταν τα έμβρυα που έβαλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Πραγματικά θα σε μαλώσω τώρα...είναι δυνατόν.....μόνο αρνητικό θα έδειχνε στις 4 μέρες απο την μεταφορά..... λοιπόν ξέχνα το αυτό μην το υπολογίζεις καθόλου.....αυτά έκανε και η @Παρασκευαιδου και μετά από κάποιες μέρες άρχισε να δείχνει το τεστ..... εντωμεταξύ έβαλες και ένα ποσό να έχει αυξηθεί η χοριακη 4 μέρες μετά....αχ ξύλο που θες.......

@skorpina78 τις ίδιες χαζομάρες έκανα και εγώ οπότε δεν μπορώ να πω ότι δε σε καταλαβαινω .... αλλα τζάμπα στεναχωριέσαι  το τεστ έδειξε στις 14 μέρες . 

Κανένα τεστ δε θα έδειχνε στις 4 μέρες κορίτσια.  Αχ αυτές οι Αμερικανες μας είχαν φάει με τα βίντεο στο Youtube είχα πάρει και την ίδια μάρκα τρομάρα μου χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kk88 συγχαρητήρια κοπέλα μου! Τι τεράστιο νούμερο! Με το καλό

Ναι βρε κορίτσια μου βιάστηκα το ξέρω…αλλά εύχομαι το σποράκι να είναι ακόμα μέσα μου και να στεριώσει!!

Σας φιλώ όλες και σας ευχαριστώ! Ευτυχώς που έχω κι εσάς! Είστε μεγάλη δύναμη!! Σας φιλώ όλες!

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμαθητρια μου  @Margitc έχω ξυπνήσει να ξέρεις και αναμένω νέα σου!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!!🤞🤞🤞

@skorpina78 σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Τέτοιο και ακόμα μεγαλύτερο νούμερο εύχομαι να δεις στις 9.11....ξεχνα το τεστ δεν σημαίνει τίποτα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Γειά σου κορίτσι μου τι ποιότητας ήταν τα έμβρυα που έβαλες 

Άριστα μου είχαν πει. Εκανα μια ανάλυση πιο πάνω. 3ων ημερών με 8 cells. Αλλά τώρα θα το ψάξουμε κι'αλλο και με περισσότερη ανάλυση το σπέρμα και με γνώμη άλλων γιατρω΄ν/κέντρων. Εσύ σε τι φάση είσαι τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Συμμαθητρια μου  @Margitc έχω ξυπνήσει να ξέρεις και αναμένω νέα σου!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!!🤞🤞🤞

@skorpina78 σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Τέτοιο και ακόμα μεγαλύτερο νούμερο εύχομαι να δεις στις 9.11....ξεχνα το τεστ δεν σημαίνει τίποτα.... 

και εσύ πρωινός τύπος...εε?!? 😂😂 πάμε να ταϊσουμε τις κότες😂

@Margitc καλή επιτυχία κοριτσάρα μου. Αναμένουμε τα νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Συμμαθητρια μου  @Margitc έχω ξυπνήσει να ξέρεις και αναμένω νέα σου!!!! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!!🤞🤞🤞

@skorpina78 σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Τέτοιο και ακόμα μεγαλύτερο νούμερο εύχομαι να δεις στις 9.11....ξεχνα το τεστ δεν σημαίνει τίποτα.... 

καλημερα συμμαθητρια μου σε ευχαριστω τοσο πολυ με συγκινησες. Τωρα φευγω για το μικροβιολογικο!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

και εσύ πρωινός τύπος...εε?!? 😂😂 πάμε να ταϊσουμε τις κότες😂

@Margitc καλή επιτυχία κοριτσάρα μου. Αναμένουμε τα νέα σου.

Άστα σηκώθηκα στις 6 και σε σκεφτόμουν.......και δεν έχουμε και κότες εδώ στην πρωτεύουσα..... 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

καλημερα συμμαθητρια μου σε ευχαριστω τοσο πολυ με συγκινησες. Τωρα φευγω για το μικροβιολογικο!🙏

Άντε κορίτσι μου η Παναγία μαζί σου...τώρα σε λίγο πάω και εγώ για την επαναληπτική....🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Άντε κορίτσι μου η Παναγία μαζί σου...τώρα σε λίγο πάω και εγώ για την επαναληπτική....🙏🙏🙏

Μεγαλαααααα νουμερα ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Άστα σηκώθηκα στις 6 και σε σκεφτόμουν.......και δεν έχουμε και κότες εδώ στην πρωτεύουσα..... 🤣🤣🤣🤣🤣

6 και εγώ… Αχαχαχα τι ωραία να με σκέφτονται. Ελπίζω μόνο καλά πραγαμτα 😊😊 και σε πληροφορώ έχει κότες. Όταν βγαίνω από εθνική και πάω προς γαλατσι ακούω και βλέπω πάντα τις κότες εκεί. 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

καλημερα συμμαθητρια μου σε ευχαριστω τοσο πολυ με συγκινησες. Τωρα φευγω για το μικροβιολογικο!🙏

Εσείς με την @kk88φεύγετε για το μικροβιολογικό για χοριακη και εγώ περιμένω να κάνω ραπιντ… 😂😂 άντε να κάνω το εμβόλιο να τελειώνω σιγά σιγά και με τον σκαφεα της μύτης. Αλήθεια εσεις κορίτσια κάνατε εμβόλιο; Εγώ ως τώρα δεν είχα κάνει. Αλλά σήμερα την πρώτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εσείς με την @kk88φεύγετε για το μικροβιολογικό για χοριακη και εγώ περιμένω να κάνω ραπιντ… 😂😂 άντε να κάνω το εμβόλιο να τελειώνω σιγά σιγά και με τον σκαφεα της μύτης. Αλήθεια εσείς κάνατε εμβόλιο;

Εγω το εκανα μετα την ωοληψια γτ μου το ζητησε ο γιατρος .. αληθεια σε ποιο κεντρο εισαι κοριτσι μ;; Καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Natassou85 είπε:

Εγω το εκανα μετα την ωοληψια γτ μου το ζητησε ο γιατρος .. αληθεια σε ποιο κεντρο εισαι κοριτσι μ;; Καλημερα

@kk88 @Margitc σας ευχομαι ενα τεραστιο νουμερο .. καλημερααα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Natassou85 είπε:

Εγω το εκανα μετα την ωοληψια γτ μου το ζητησε ο γιατρος .. αληθεια σε ποιο κεντρο εισαι κοριτσι μ;; Καλημερα

Ήμουν σε ένα κέντρο στην Αθήνα. Θεραπευτικό και διαγνωστικό λέγεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • καλημέρα κορίτσια...εγω εχω ραγιάδες... θα φύγουν λέτε κάποια στιγμή;
    • Ναι έτσι ήταν και στην πρώτη  Εμένα μου πήρε αρκετό χρόνο να στρώσει αλλά δεν έβαλα τίποτα σε κρέμες και τέτοια.. μετά από αρκετούς  μήνες  δεν φαινόταν ιδιαίτερα η τομή εδώ μαία και δεν την είδε αμέσως με ρώτησε αν πάω για Φ.Τ και την λέω όχι έχω κάνει καισαρική το πρώτο, μου λέει ααα που είναι η τομή σου ; Πιο κάτω ; δεν φαίνεται σου έκανε καλή δουλειά..  τωρε με δεύτερη καισαρική δεν ξέρω πως θα είναι.. αλλά  εντάξει εμένα δεν με ενοχλεί να σας πω την αλήθεια έτσι και αλλιώς εκεί που είναι ούτε με μαγιό φαίνεται άσε που έχω και άλλη τομή πίσω στην μέση από άλλο χειρουργείο εκείνη φαίνεται και με μαγιό 😅 
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!! Σούπερ μου ακούγεται η μικρούλα σας!!😍😍 Μπράβο το κορίτσι!!! ❤️❤️❤️❤️ Πότε θα ξαναπάτε; Εμείς με το καλό τώρα στο Doppler ξανά 12/11.. αν και μου φαίνεται αργά 33η.. @_piripiri_ μου σε ποια εβδομάδα την έκανες εσύ; Στα υπόλοιπα κορίτσια σας έχουν πει πότε να τη κάνετε;  Κανονικά δεν χρειάζεται ραντεβού για τη καμπύλη.. το μόνο που ίσως χρειαστεί είναι να πάρεις τη γλυκόζη από το φαρμακείο.. αλλά πάρε ένα τηλέφωνο το διαγνωστικό να είσαι σίγουρη γιατί πολλά διαγνωστικά σου παρέχουν και τη γλυκόζη.. Νηστική να είσαι κανά 8ωρο πριν πας και απέφυγε να φάς βαριά πράγματα το βράδυ για να μην δείξει ψευδώς αυξημένη η νηστείας.. όχι γλυκά πχ και λευκά άλευρα.. αυτά κυρίως αυξάνουν πολύ το ζάχαρο.. Μα ρε συ.. τι κίνηση είναι αυτή που έχει;; Δεν θέλω να κατεβαίνω Αθήνα πλέον..! Με τα δίκια του και ο άντρας σου αν και στον δικό μου έχω απαγορεύσει γκρίνια και νεύρα στο αυτοκίνητο.. δεν ξέρεις τι γίνεται όσο είμαστε στο δρόμο, αυτό του λέω κάθε φορά.. ας είμαστε ψύχραιμοι λοιπόν και να εκτιμαμε που είμαστε υγιείς και έχουμε ευλογηθεί με το σπορακι μας..!  Να σου πω.. και εγώ που είμαι "κλεισμένη" από τον Ιούνιο που σταμάτησα τη δουλειά/σχολή δεν τρελαίνομαι και πολύ να βγαίνω.. ίσως γιατί δεν έχω και τι να βάλω πλέον..😅 αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας με το κόσμο που κυκλοφορεί.. μου αρέσει η ησυχία μου.. 😌  Octoberfest ε;! Τι καλό φάγατε;; Αύριο θα είναι ωραία, έχει Μπίγαλη και Βόσσου.. 
    • Καλημέρα!! Σ' ευχαριστώ και πάλι!! Όχι όχι.. δημόσιο είναι η σχολή, όχι ιδιωτικό..! Σου έστειλα πμ!! Δυστυχώς όμως διακρίσεις υπάρχουν.. και δεν βλέπω και κάποια νομοθεσία/διάταξη που να σε στηρίζει.. όχι τουλάχιστον σε αυτές τις σχολές.. Θέλω πολύ να μάθω λεπτομέρειες του πως τα κατάφερες εσύ..!
    • Αχ ψυχούλα μου!!! Έχουν τοοοοσο φάση όταν μπουσουλανε χαχα εμένα πάει και κουτουλαει το κεφάλι του στην ντουλάπα τους και ξεκαρδιζεται τον λέω έχεις ποντιακό κεφάλι και χαμπάρι δεν παίρνεις χαχαχαχα Ρε κορίτσια τα δεύτερα μεγαλώνουν ακόμα πιο γρήγορα από τα πρώτα πώς γίνεται πότε περίμενα να γεννησουμεε... έρχονται τα γενέθλια...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...