Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είναι τοοοοσααα τα μηνύματα που χάνομαι... απ ότι κατάλαβα η μπλακ κατ θα πάρει την αρχηγία;;;; 

 

 

Την γνώμη μου την ξέρεις, την ξέρεις πολύ πολύ καλά.... 

Αντεεεεε κανονισε να με αναλάβεις :-*

Την πήρε ήδη! Με συνοπτικές διαδικασίες! Ετοιμάσου! 😉🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Την πήρε ήδη! Με συνοπτικές διαδικασίες! Ετοιμάσου! 😉🤪

Έφαγε ξυλο;;; χαχαχα

 

Εσυ πως είσαι ; σύντομα έρχεται και η Β επιπέδου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έφαγε ξυλο;;; χαχαχα

 

Εσυ πως είσαι ; σύντομα έρχεται και η Β επιπέδου? 

Την έκανα την Δευτέρα! Όλα βαίνουν καλώς! Ένα κ ένα τελικά! Ο γιος Μου κύριος το πουλάκι μου! Η κόρη Του δε, άρχισε να μας φασκελώνει ήδη! 🤪😂

 

D21307F5-B4E4-4512-AB3E-518F68898142.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η troia είπε:

Κι εγώ τώρα συνειδητοποίησα ότι είσαι έγκυος και δε θυμάμαι αν σου έχω πει συγχαρητήρια, οπότε σου λέω τώρα! Καλά, αν του πεις ότι εξετάζουν το 90-92% των μεταλλάξεων και ότι είναι το κέντρο αναφοράς στην Ελλάδα, δε νομίζω να σου φέρει αντίρρηση για το Λαϊκό. Θα μου έκανε εντύπωση αν σου έλεγε όχι...Ζήτα του να σου γράψει και για κυστική και για μεσογειακή αναιμία για να τα κάνεις μαζί. Για μεσογειακή αναιμία βρίσκεις άμεσα ραντεβού.

Σε ευχαριστώ πολύ! Ναι έκανα για μεσογειακή αναιμία σήμερα ! Για κυστική ίνωση μου είχε πει κοντά στην αυχενική διαφάνεια έχουμε λίγο ακόμα... Θα του το πω ναι... ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Λόγω του 3 μπροστά 😏 για αυτό τρώω το μέσα μου γιατί το είπε εμβρυολογος 

https://www.eugonia.com.gr/el/eksosomatiki/diadikasia/anaptyksi-tou-emvryou/aksiologisi-ton-emvryon
 

Ριξε μια μάτια εδώ μήπως βγάλεις καμία άκρη ρε κορίτσι 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Την έκανα την Δευτέρα! Όλα βαίνουν καλώς! Ένα κ ένα τελικά! Ο γιος Μου κύριος το πουλάκι μου! Η κόρη Του δε, άρχισε να μας φασκελώνει ήδη! 🤪😂

 

D21307F5-B4E4-4512-AB3E-518F68898142.jpeg

Χεράκι όμορφο❤️❤️❤️
Καλα για το γιοκαρινι τι να πω!!

Με το καλό τα μωρουλια σου ρε Βασιλικουλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kiddo είπε:

Έλα βρε Λουνα στη παρέα! Και δεν το λες παιδί μου;; Εξού και το nickname;; Καλά παιδιά είμαστε μωρέ....! Υπομονή να έχει ο άλλος..! 😂😂 Προσωπικά έχω σημειώσει ήδη τους μήνες που θέλω να γίνει έμβρυομεταφορά ανάλογα το ζώδιο που μπορεί να βγει το παιδί..😳 😂😂😂

Χαχαχα ναι, με τσάκωσες!!! Ε μα, με πλανήτη τη Σελήνη λέμε!

Μουρλοκομεία όλες μας...παιδί δεν μπορούμε να κάνουμε, τα ζώδια που θέλουμε σκεφτόμαστε 🤣🤣🤣

Πάντως για να πω την ντροπιαστική αλήθεια, ήθελα πολύ ένα μωρό καρκινάκι 😊 για να μας χτυπάει το καμπανάκι η ενσυναίσθηση παρέα βρε αδερφέ 🤣 Το ανοιξιάτικο/καλοκαιρινό μωράκι θα ήταν και βολικό γιατί όσον αφορά τις πάνες θέλω να ακολουθήσω τη μέθοδο Elimination Communication. Και άντε να το ξεβρακώνεις όλη μέρα μες το κρύο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είναι τοοοοσααα τα μηνύματα που χάνομαι... απ ότι κατάλαβα η μπλακ κατ θα πάρει την αρχηγία;;;; 

 

 

Την γνώμη μου την ξέρεις, την ξέρεις πολύ πολύ καλά.... 

Αντεεεεε κανονισε να με αναλάβεις :-*

Η παντόφλα που θα φτάσει Γερμανία θα είναι express!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Χεράκι όμορφο❤️❤️❤️
Καλα για το γιοκαρινι τι να πω!!

Με το καλό τα μωρουλια σου ρε Βασιλικουλα 

😘😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Η παντόφλα που θα φτάσει Γερμανία θα είναι express!!!❤️❤️

😂😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Την έκανα την Δευτέρα! Όλα βαίνουν καλώς! Ένα κ ένα τελικά! Ο γιος Μου κύριος το πουλάκι μου! Η κόρη Του δε, άρχισε να μας φασκελώνει ήδη! 🤪😂

 

D21307F5-B4E4-4512-AB3E-518F68898142.jpeg

Αγαπούλες μου όμορφες..   πωπω πως πέρασε ο καιρός..το παιδί είναι κοινωνικό και μας χαιρετάει... πεντακάθαρα φαίνεται πάντως το χεράκι:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kiddo είπε:

Το επιστρέφουμε!🤣🤣🤣 Ζητάμε να μας δώσουν άλλο! 😂😂 Απλά πράγματα! 😂😂😂

Αυτό που λες! Περίεργα..! Ανάλογα τη διάθεση που έχουν ανά 1', γιατί τόσο θέλει για να αλλάξει η διάθεση τους! 😂😂

Έλα βρε Λουνα στη παρέα! Και δεν το λες παιδί μου;; Εξού και το nickname;; Καλά παιδιά είμαστε μωρέ....! Υπομονή να έχει ο άλλος..! 😂😂 Προσωπικά έχω σημειώσει ήδη τους μήνες που θέλω να γίνει έμβρυομεταφορά ανάλογα το ζώδιο που μπορεί να βγει το παιδί..😳 😂😂😂

Μπράβο βρε κοπέλα μου!! Συγχαρητήρια!! Με το καλό να το κρατήσεις και αγκαλιά σου, τελειομηνο και υγιέστατο!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν και να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!

🤣🤣🤣🤣🤣 ένα θα σου πω στο πρώτο μου παιδάκι δεν είχα ιδέα από σκορπιό .. δεν ήξερα ποτε κανέναν..να σου ο γιόκας...  Παναγία μου λέω χαρά στη γυναίκα που θα τον πάρει.αμα πουν και όχι..  πωω  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Η παντόφλα που θα φτάσει Γερμανία θα είναι express!!!❤️❤️

Χαχχχαχ καρούμπαλο θα μου κάνει... είπαμε θα με έχεις κάποιους μήνες να σε ζαλίζω χαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Την έκανα την Δευτέρα! Όλα βαίνουν καλώς! Ένα κ ένα τελικά! Ο γιος Μου κύριος το πουλάκι μου! Η κόρη Του δε, άρχισε να μας φασκελώνει ήδη! 🤪😂

 

D21307F5-B4E4-4512-AB3E-518F68898142.jpeg

Μα τι τέλεια εικόνα!!😍😍😍😍😍😍 Δεν έχω και reactions άλλα για σήμερα.. ♥️♥️♥️ Με το καλό να τα κρατήσεις αγκαλίτσα τα θαυματακια σου γλυκιά μου! Υγιή πάνω από όλα και τελειομηνα να είναι χωρίς απρόοπτα!! Με το καλό να πάνε όλα κατ'ευχήν και στην ώρα τους!!

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Χαχαχα ναι, με τσάκωσες!!! Ε μα, με πλανήτη τη Σελήνη λέμε!

Μουρλοκομεία όλες μας...παιδί δεν μπορούμε να κάνουμε, τα ζώδια που θέλουμε σκεφτόμαστε 🤣🤣🤣

Πάντως για να πω την ντροπιαστική αλήθεια, ήθελα πολύ ένα μωρό καρκινάκι 😊 για να μας χτυπάει το καμπανάκι η ενσυναίσθηση παρέα βρε αδερφέ 🤣 Το ανοιξιάτικο/καλοκαιρινό μωράκι θα ήταν και βολικό γιατί όσον αφορά τις πάνες θέλω να ακολουθήσω τη μέθοδο Elimination Communication. Και άντε να το ξεβρακώνεις όλη μέρα μες το κρύο! 

Λεπτομέρειες..! Όνειρα θερινής νυκτός.. αν δεν ονειρευόμαστε εμείς ως καρκίνοι ποιος θα το κάνει;; 😂😂

Μπα..! Εγώ δε θέλω...! Πολύ κλαψα βρε παιδάκι μου.. Αν και δεν έχω ιδέα τι είναι αυτή η μέθοδος που αναφέρεις..  δεν έχω τολμήσει να φτάσω μέχρι εκεί... οι αναγνώσεις μου φτάνουν μέχρι τη προσπάθεια εγκυμοσύνης.. για το τι γίνεται μετά (σε εγκυμοσύνη/ τη γέννα/ στην ανατροφή κτλ) φοβάμαι ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα να διαβάζω.. 😌

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

🤣🤣🤣🤣🤣 ένα θα σου πω στο πρώτο μου παιδάκι δεν είχα ιδέα από σκορπιό .. δεν ήξερα ποτε κανέναν..να σου ο γιόκας...  Παναγία μου λέω χαρά στη γυναίκα που θα τον πάρει.αμα πουν και όχι..  πωω  

Και γιος.. και σκορπιός...;! Πω πω...! Χαρά στο κουράγιο της νύφης σου!! 😂😂😂 Και στο δικό σου δηλαδή όταν με το καλό έρθει και το δεύτερο μπεμπέ!! 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Λόγω του 3 μπροστά 😏 για αυτό τρώω το μέσα μου γιατί το είπε εμβρυολογος 

Το 3 δεν την κάνει μέτρια απλώς δεν έχει φτάσει στο στάδιο της εκκόλαψης που είναι το 5 .Όταν τα ξεπαγωσεις  και πας να τα βάλεις το πιθανότερο είναι να έχει προχωρήσει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kiddo είπε:

Μα τι τέλεια εικόνα!!😍😍😍😍😍😍 Δεν έχω και reactions άλλα για σήμερα.. ♥️♥️♥️ Με το καλό να τα κρατήσεις αγκαλίτσα τα θαυματακια σου γλυκιά μου! Υγιή πάνω από όλα και τελειομηνα να είναι χωρίς απρόοπτα!! Με το καλό να πάνε όλα κατ'ευχήν και στην ώρα τους!!

 

Λεπτομέρειες..! Όνειρα θερινής νυκτός.. αν δεν ονειρευόμαστε εμείς ως καρκίνοι ποιος θα το κάνει;; 😂😂

Μπα..! Εγώ δε θέλω...! Πολύ κλαψα βρε παιδάκι μου.. Αν και δεν έχω ιδέα τι είναι αυτή η μέθοδος που αναφέρεις..  δεν έχω τολμήσει να φτάσω μέχρι εκεί... οι αναγνώσεις μου φτάνουν μέχρι τη προσπάθεια εγκυμοσύνης.. για το τι γίνεται μετά (σε εγκυμοσύνη/ τη γέννα/ στην ανατροφή κτλ) φοβάμαι ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα να διαβάζω.. 😌

Και γιος.. και σκορπιός...;! Πω πω...! Χαρά στο κουράγιο της νύφης σου!! 😂😂😂 Και στο δικό σου δηλαδή όταν με το καλό έρθει και το δεύτερο μπεμπέ!! 😂😂

Τελικά πήρα και την απόφαση να ξεκινήσω Ιανουαρίου την επόμενη εξωσωματική οπότε αν με το καλό πετύχει με βλέπω πάλι με σκορπιο χαχαχαχ. Πολύ κουράγιο πραγματικά την απάντηση έτοιμη ! Την άλλη φορά μου λέει αφού δεν έχεις γάτα πως θα την βάλεις να κλαίει χαχαχα α  🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Την έκανα την Δευτέρα! Όλα βαίνουν καλώς! Ένα κ ένα τελικά! Ο γιος Μου κύριος το πουλάκι μου! Η κόρη Του δε, άρχισε να μας φασκελώνει ήδη! 🤪😂

 

D21307F5-B4E4-4512-AB3E-518F68898142.jpeg

Πω πω, τι χαρά! Με το καλό, γερά και τυχερά! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Χαχαχα ναι, με τσάκωσες!!! Ε μα, με πλανήτη τη Σελήνη λέμε!

Μουρλοκομεία όλες μας...παιδί δεν μπορούμε να κάνουμε, τα ζώδια που θέλουμε σκεφτόμαστε 🤣🤣🤣

Πάντως για να πω την ντροπιαστική αλήθεια, ήθελα πολύ ένα μωρό καρκινάκι 😊 για να μας χτυπάει το καμπανάκι η ενσυναίσθηση παρέα βρε αδερφέ 🤣 Το ανοιξιάτικο/καλοκαιρινό μωράκι θα ήταν και βολικό γιατί όσον αφορά τις πάνες θέλω να ακολουθήσω τη μέθοδο Elimination Communication. Και άντε να το ξεβρακώνεις όλη μέρα μες το κρύο! 

Μια χαρά και με παιδί Νοέμβριου τα καταφέρεις.. 

 

Έλα θα έχετε εμένα το καρκινακι 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Christyne είπε:

Το επόμενο ραντεβού μου θα ειναι με τον κο Κουντ..α.. Η αληθεια ειναι οτι στην αναμονή για τη δικη μου ιατρό οι περισσότερες κοπέλες είχαν τον είχανε επιλέξει!! Για το ποσο δίνουν αναφορά στο Μαντ..δη δεν το ξέρω- θα τη ρωτήσω αυριο!!  Τωρα είμαι στην 8η εβδομάδα .. 💛

Πάντως να ξέρεις πως αν τον χρειαστείς το κινητό του Μ……δη είναι πάντα διαθέσιμο .Εγώ ήθελα να κάνω ωοληψια μαζί του με τον που το πήρα κατευθείαν μου είπε εννοείται .Επίσης είδα από κοπέλα στο ιατρείο που ειχε κάποιο θέμα που της είπε να πάει να την δει ο ίδιος .Μακάρι εμάς να πάει σούπερ η εγκυμοσύνη και να τον δούμε στην γεννά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natassou85 είπε:

Εγω παλι ξερω οτι ο αριθμος μπροστα δεν εχει κανενα ρολο .. τι να πω ;; Τοτε εγω τι να πω ;; Ολα καλα θα σου πανε .. ποτε θα κανεις την εμβρυομεταφορα ;; Η πρωτη σ ειναι;

Έχω άλλη μια συλλογή και μετά βλέπουμε,δεν ξέρω τι θα μου λέγανε άν είχα τα δικά σου, μπορεί να είναι καλύτερα γιατί το νούμερο δείχνει τον πολαπλασιασμο των κυττάρων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Τελικά πήρα και την απόφαση να ξεκινήσω Ιανουαρίου την επόμενη εξωσωματική οπότε αν με το καλό πετύχει με βλέπω πάλι με σκορπιο χαχαχαχ. Πολύ κουράγιο πραγματικά την απάντηση έτοιμη ! Την άλλη φορά μου λέει αφού δεν έχεις γάτα πως θα την βάλεις να κλαίει χαχαχα α  🤣🤣🤣🤣

Ωωω ψυχούλα μου ο γλυκός σου!! 😍 Έξυπνο παιδάκι!! Άδικο έχει;; 😂😂

Με το καλό λοιπόν! Τυχερή να είναι και να σου δώσει υγιές μωράκι στην αγκαλιά και ας είναι και σκορπιός!! Τώρα που έχεις πάρει και το κολάι με το ζώδιο.. παιχνιδάκι θα είναι για εσένα!!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Πάντως να ξέρεις πως αν τον χρειαστείς το κινητό του Μ……δη είναι πάντα διαθέσιμο .Εγώ ήθελα να κάνω ωοληψια μαζί του με τον που το πήρα κατευθείαν μου είπε εννοείται .Επίσης είδα από κοπέλα στο ιατρείο που ειχε κάποιο θέμα που της είπε να πάει να την δει ο ίδιος .Μακάρι εμάς να πάει σούπερ η εγκυμοσύνη και να τον δούμε στην γεννά .

Το ξέρω οτι ειναι διαθέσιμος και αυτό τον κάνει ξεχωριστό .. Εύχομαι να πάνε όλα καλα και να κρατήσουμε τα μωράκια αγκαλίτσα!! Εσύ σε ποια εβδομάδα εισαι ;; (Θα είμαστε σε επικοινωνία) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Και εγώ σας ευχαριστώ Όλια μου! Για όλα όσα αποκόμισα από τις συζητήσεις μας αλλά και την στήριξη που είχα εδώ μέσα. Γιατί κ εγώ πέρασα δύσκολα. Τίποτε δεν ήρθε εύκολα. Γι’ αυτό και επιμένω πως για όλες θα έρθει η μέρα που θα απολαύσουν τους καρπούς των κόπων τους… Δεν θεωρώ πως έκανα κάτι το ιδιαίτερο, απλά επέστρεφα την δύναμη που εισέπραττα! Το ότι ξαφνικά με χρίσατε αρχηγό, ήταν ιδιαίτερα τιμητικό και συγκινητικό … Εγώ εδώ θα είμαι και πάλι για ό,τι μπορώ να βοηθήσω. Και θα το ξαναπώ για να το καταλάβετε: Σας περιμένω ΟΛΕΣ ΣΑΣ απέναντι… Θα κάνω καταμέτρηση! Μην λακίσει κάποια, την έφαγα! 😘😘😘😘😘😘

❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Έχω άλλη μια συλλογή και μετά βλέπουμε,δεν ξέρω τι θα μου λέγανε άν είχα τα δικά σου, μπορεί να είναι καλύτερα γιατί το νούμερο δείχνει τον πολαπλασιασμο των κυττάρων 

Εμβρυομεταφορα θα ειναι η πρωτη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έκανα μια βλακεία…μη με μαλώσετε! Δε κρατήθηκα από το άγχος τόσων αποτυχιών και από την αγωνία μου κ έκανα τεστ σημερα πρωι πρωι! Αρνητικό 😭! Την μεταφορα την εκανα 1/11 κ για χοριακη είναι να παω στις 9/11! Λέτε να χω ακόμα ελπίδες; Είναι όντως νωρις για να δείξει; 😔😔😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...