Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσι μου με το καλό να έρθει το μωρό σου!!!! Τα ραντεβού για κυστική ίνωση πότε ανοίγουν ξέρεις????λέω να κλείσω και εγώ σιγά σιγά....

Κορίτσια λέτε στο λαϊκό είναι καλά για την κυστική ίνωση ? Δεν μπορώ να καταλάβω τότε γιατί μου είπε ο γιατρός μου να κλείσω για κυστική ίνωση όταν μου πει και θα μου πει πού να πάω για να κάνω την εξέταση που καλύπτουν πάνω από το 80% των μεταλλάξεων. Εντωμεταξυ το λαϊκό καλύπτει πάνω από το 80% και είναι και δωρεάν! Γιατί να μην πάω στο λαϊκό ? Θα τον ρωτήσω... Μήπως το λέει λόγω διαθεσιμότητας ραντεβού? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου, διδυμομανουλα και εσύ!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμούς! 💜

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Να θυμάσαι όλες θα τα καταφέρουμε...... δεν υπάρχει περίπτωση......όσο και να δυσκολεύεσαι να το πιστέψεις τώρα...στη θέση σου ήμουν και στη θέση μου θα έρθεις.....

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ήμουν σιγουρη !!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου. Μόνο χαρές από δω και πέρα 🥰🥰🥰🥰

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!! Δεν έχουμε μεγάλη διαφορά....εδώ θα τα λέμε...❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Anna0912 27/11

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 8/11

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

 

@kk88 750 🥰

@Margitc 6/11

@skorpina78 9/11

@TRigirl 9/11

@Libra81 11/11

Ε, ναι! Οι παλιές εδώ μπορούν να το επιβεβαιώσουν! Όλες αργά ή γρήγορα θα τα καταφέρετε! Θέλει υπομονή κ το θαύμα θα έρθει! Γιατί τα θαύματα δεν ξέρουν από τόπους και χρόνους. Αρκεί που συμβαίνουν!

Και κάπου εδώ νομίζω πως τα σκήπτρα μπορούν να δοθούν επάξια στην αγαπημένη μου μαυρόγατα που όποιος διαβάζει τις τοποθετήσεις της καταλαβαίνει πως μόνο γκαντέμω δεν είναι! @BlackCat σου παραδίδω το τυχερό μας πινακάκι και εύχομαι από καρδιάς να συνεχίσει να γεμίζει με θετικές χοριακές και χαμόγελα! 

Εγώ σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ανοίξω θέμα Διδυμομανούλες! Για πείτε! Μαζευόμαστε πολλές τελικά! 😉

WHAT????????????????

Ρε αρχηγέ @Vasilique ΤΙ ΠΑΣΑ ήταν αυτή?

Με έπιασε ταχυκαρδία αλήθεια!!!

Ευχαριστώ τόσοοοοο πολύ αλλά ειλικρινά νοιώθω μεγάλη ευθύνη ρε κορίτσια.

Αφού δεν τα έχω καταφέρει και με πάει η μια αναποδιά πίσω από την άλλη..Ξέρω γω.. Μην πάρω την ομάδα στο λαιμό μου..κρίμα θα ναι..😁

Από την α΄λλη πως να αρνηθώ στην πιο γλυκιά αρχηγό με τα 4 πατουσίνια μέσα στην κοιλιά!!

Ας είναι λοιπόν το γούρι μας αυτά τα πατουσίνια!!

ΥΓ. Οταν τα μπουρδουκλώσω και βάλω άλλα ντα άλλα για ημερομηνίες κλπ. ενημερώστε εεεεε???????

🧡💙💛💛 (για τα πατουσίνια της @Vasilique)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια λέτε στο λαϊκό είναι καλά για την κυστική ίνωση ? Δεν μπορώ να καταλάβω τότε γιατί μου είπε ο γιατρός μου να κλείσω για κυστική ίνωση όταν μου πει και θα μου πει πού να πάω για να κάνω την εξέταση που καλύπτουν πάνω από το 80% των μεταλλάξεων. Εντωμεταξυ το λαϊκό καλύπτει πάνω από το 80% και είναι και δωρεάν! Γιατί να μην πάω στο λαϊκό ? Θα τον ρωτήσω... Μήπως το λέει λόγω διαθεσιμότητας ραντεβού? 

Μπορείς να την κάνεις και αλλού αλλά γιατί να πληρώσεις τόσα χρήματα???? Σε παίρνει ο χρόνος....εγώ λέω να κλείσουμε εκεί...... δεν ξέρω όμως που βρίσκουμε ραντεβού

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

WHAT????????????????

Ρε αρχηγέ @Vasilique ΤΙ ΠΑΣΑ ήταν αυτή?

Με έπιασε ταχυκαρδία αλήθεια!!!

Ευχαριστώ τόσοοοοο πολύ αλλά ειλικρινά νοιώθω μεγάλη ευθύνη ρε κορίτσια.

Αφού δεν τα έχω καταφέρει και με πάει η μια αναποδιά πίσω από την άλλη..Ξέρω γω.. Μην πάρω την ομάδα στο λαιμό μου..κρίμα θα ναι..😁

Από την α΄λλη πως να αρνηθώ στην πιο γλυκιά αρχηγό με τα 4 πατουσίνια μέσα στην κοιλιά!!

Ας είναι λοιπόν το γούρι μας αυτά τα πατουσίνια!!

ΥΓ. Οταν τα μπουρδουκλώσω και βάλω άλλα ντα άλλα για ημερομηνίες κλπ. ενημερώστε εεεεε???????

🧡💙💛💛 (για τα πατουσίνια της @Vasilique)

Θα μάθουμε που μένεις 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natassou85 είπε:

Εγω κοριτσακι μ εχει ο αντρας μ μια γονιδιακη μεταλλαξη κ ενω ειχα 11 βλαστοκυστες εμενα με 2 υγιης 98% απο το γονιδιο η μια 4αβ κ η αλλη 3ββ και αλλες 2 90% υγιης 4αα και 4αβ οποτε η δυο πρωτες μ ειναι σχετικα μετριες κ οι αλλες καλες οποτε λογικο ειναι να εχω αγχος

Δεν τις λες μέτριες πολύ καλές είναι οι πρώτες.....σου εύχομαι να πιάσουν κορίτσι μου και να μην χρειαστείς άλλη προσπάθεια.....να πηγαίνεις με θετική διάθεση....μην σκέφτεσαι αρνητικά...τόσες κοπέλες έχουν πιάσει με την πρώτη..... πότε κάνεις την μεταφορά σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Άνοιξε θέμα καλέ ναι θα μαζευτούμε πολλές είναι σίγουρο......σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια κορίτσι μου!!! Τα σκήπτρα παίρνει το καλύτερο και πιο θετικό παιδί στο φόρουμ το μαυρογατο μας.....

 

Εσύ τώρα καρδούλωμα για 4!!!! 🧡💛💙❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Εσύ τώρα καρδούλωμα για 4!!!! 🧡💛💙❤️

Χαχαχαχχα με συγκινεις........σ αγαπώ ρε μαυρογατο....πάρε το πινακακι και φταστο στην κορυφή....🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elena0212 είπε:

@hope501 σ Ευχαριστω κορίτσι μου!!! Μόνο χαρές για όλες μας από δω και πέρα. 
 

@Vasilique μου αγαπημένη σ Ευχαριστω πολύ 🥰🥰🥰 είδες;μας φουσκωνεις μια μια…

Τα είπαμε κ τα συμφωνήσαμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Θα μάθουμε που μένεις 😂😂😂😂

Έλα να πιούμε καφέ 🤣🤣

Να σε δω να σε χαρώ από βδομάδα...😉

Είσαι ανετουρα τώρα 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια λέτε στο λαϊκό είναι καλά για την κυστική ίνωση ? Δεν μπορώ να καταλάβω τότε γιατί μου είπε ο γιατρός μου να κλείσω για κυστική ίνωση όταν μου πει και θα μου πει πού να πάω για να κάνω την εξέταση που καλύπτουν πάνω από το 80% των μεταλλάξεων. Εντωμεταξυ το λαϊκό καλύπτει πάνω από το 80% και είναι και δωρεάν! Γιατί να μην πάω στο λαϊκό ? Θα τον ρωτήσω... Μήπως το λέει λόγω διαθεσιμότητας ραντεβού? 

Το Λαϊκό είναι το πλέον αξιόπιστο! Είναι κέντρο αναφοράς πληθυσμού στην Ελλάδα για κυστική ίνωση και μεσογειακή αναιμία. Με το παραπεμπτικό καλύπτεται το 90-92% των μεταλλάξεων και δωρεάν!

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μπορείς να την κάνεις και αλλού αλλά γιατί να πληρώσεις τόσα χρήματα???? Σε παίρνει ο χρόνος....εγώ λέω να κλείσουμε εκεί...... δεν ξέρω όμως που βρίσκουμε ραντεβού

Τα ραντεβού κλείνονται μέσω του 1535.gr βάζεις στην επιλογή που σου έχει το Λαϊκό νοσοκομείο και στο τμήμα γράφεις "εργαστήριο κυστικής ίνωσης". Για την προηγούμενη ερώτηση σου, τα ραντεβού θυμάμαι ανοίγουν κάθε τρίμηνο. Λογικά από Ιανουάριο τώρα αλλά επειδή δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι πάρε καλύτερα ένα τηλέφωνο να σου πουν πότε ανοίγουν.

Αα! Κορίτσια επειδή εσείς τώρα είστε και εγκυουλες και πρέπει να εξεταστειτε μέχρι την 16η εβδομάδα, γνωρίζω ότι θα σας δεχτούν και χωρίς ραντεβού. Ήταν μια κοπέλα με το σύντροφό της τη μέρα που είχαμε εμείς το ραντεβού μας και τη δέχτηκαν χωρίς ραντεβού λόγο εγκυμοσύνης η μόνη διαφορά ήταν ότι την άφησαν να περιμένει μέχρι να ολοκληρωθούν τα προγραμματισμένα ραντεβού. Πάρτε όμως ένα τηλέφωνο και οι δύο σας να το επιβεβαιώσετε και κάντε ότι σας πούνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

WHAT????????????????

Ρε αρχηγέ @Vasilique ΤΙ ΠΑΣΑ ήταν αυτή?

Με έπιασε ταχυκαρδία αλήθεια!!!

Ευχαριστώ τόσοοοοο πολύ αλλά ειλικρινά νοιώθω μεγάλη ευθύνη ρε κορίτσια.

Αφού δεν τα έχω καταφέρει και με πάει η μια αναποδιά πίσω από την άλλη..Ξέρω γω.. Μην πάρω την ομάδα στο λαιμό μου..κρίμα θα ναι..😁

Από την α΄λλη πως να αρνηθώ στην πιο γλυκιά αρχηγό με τα 4 πατουσίνια μέσα στην κοιλιά!!

Ας είναι λοιπόν το γούρι μας αυτά τα πατουσίνια!!

ΥΓ. Οταν τα μπουρδουκλώσω και βάλω άλλα ντα άλλα για ημερομηνίες κλπ. ενημερώστε εεεεε???????

🧡💙💛💛 (για τα πατουσίνια της @Vasilique)

Σε καρδουλώνω φουλ!!! Δεν έχω άλλες αντιδράσεις! Είμαι σίγουρη πως θα συνεχιστεί η καλοτυχία αυτής της ομάδας γιατί απλά είστε όλες ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Το Λαϊκό είναι το πλέον αξιόπιστο! Είναι κέντρο αναφοράς πληθυσμού στην Ελλάδα για κυστική ίνωση και μεσογειακή αναιμία. Με το παραπεμπτικό καλύπτεται το 90-92% των μεταλλάξεων και δωρεάν!

Τα ραντεβού κλείνονται μέσω του 1535.gr βάζεις στην επιλογή που σου έχει το Λαϊκό νοσοκομείο και στο τμήμα γράφεις "εργαστήριο κυστικής ίνωσης". Για την προηγούμενη ερώτηση σου, τα ραντεβού θυμάμαι ανοίγουν κάθε τρίμηνο. Λογικά από Ιανουάριο τώρα αλλά επειδή δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι πάρε καλύτερα ένα τηλέφωνο να σου πουν πότε ανοίγουν.

Αα! Κορίτσια επειδή εσείς τώρα είστε και εγκυουλες και πρέπει να εξεταστειτε μέχρι την 16η εβδομάδα, γνωρίζω ότι θα σας δεχτούν και χωρίς ραντεβού. Ήταν μια κοπέλα με το σύντροφό της τη μέρα που είχαμε εμείς το ραντεβού μας και τη δέχτηκαν χωρίς ραντεβού λόγο εγκυμοσύνης η μόνη διαφορά ήταν ότι την άφησαν να περιμένει μέχρι να ολοκληρωθούν τα προγραμματισμένα ραντεβού. Πάρτε όμως ένα τηλέφωνο και οι δύο σας να το επιβεβαιώσετε και κάντε ότι σας πούνε!

Σε ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου....πάντα κατατοπιστικοτατη......θα καλέσω να ρωτήσω αύριο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Το Λαϊκό είναι το πλέον αξιόπιστο! Είναι κέντρο αναφοράς πληθυσμού στην Ελλάδα για κυστική ίνωση και μεσογειακή αναιμία. Με το παραπεμπτικό καλύπτεται το 90-92% των μεταλλάξεων και δωρεάν!

Τα ραντεβού κλείνονται μέσω του 1535.gr βάζεις στην επιλογή που σου έχει το Λαϊκό νοσοκομείο και στο τμήμα γράφεις "εργαστήριο κυστικής ίνωσης". Για την προηγούμενη ερώτηση σου, τα ραντεβού θυμάμαι ανοίγουν κάθε τρίμηνο. Λογικά από Ιανουάριο τώρα αλλά επειδή δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι πάρε καλύτερα ένα τηλέφωνο να σου πουν πότε ανοίγουν.

Αα! Κορίτσια επειδή εσείς τώρα είστε και εγκυουλες και πρέπει να εξεταστειτε μέχρι την 16η εβδομάδα, γνωρίζω ότι θα σας δεχτούν και χωρίς ραντεβού. Ήταν μια κοπέλα με το σύντροφό της τη μέρα που είχαμε εμείς το ραντεβού μας και τη δέχτηκαν χωρίς ραντεβού λόγο εγκυμοσύνης η μόνη διαφορά ήταν ότι την άφησαν να περιμένει μέχρι να ολοκληρωθούν τα προγραμματισμένα ραντεβού. Πάρτε όμως ένα τηλέφωνο και οι δύο σας να το επιβεβαιώσετε και κάντε ότι σας πούνε!

Χρήζω την @Kiddo υπαρχηγό γιατί ειναι κινητη Εγκυκλοπαιδεια!!!❤️🤣🤣

@Kiddo help meeeeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ @Vasilique που με έβαλες στο τυχερό πινακάκι! Τι να πω! Εύχομαι το τελευταίο αυτό εμβρυάκι μου να ναι και το τυχερό μου!! 
Στείλε μου μπόλικη μπεμπεδόσκονη απο τα διδυμάκια σου κ με το καλό να τα κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου!!

♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natassou85 είπε:

Εγω κοριτσακι μ εχει ο αντρας μ μια γονιδιακη μεταλλαξη κ ενω ειχα 11 βλαστοκυστες εμενα με 2 υγιης 98% απο το γονιδιο η μια 4αβ κ η αλλη 3ββ και αλλες 2 90% υγιης 4αα και 4αβ οποτε η δυο πρωτες μ ειναι σχετικα μετριες κ οι αλλες καλες οποτε λογικο ειναι να εχω αγχος

Έκανες εμβρυομεταφορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Δεν τις λες μέτριες πολύ καλές είναι οι πρώτες.....σου εύχομαι να πιάσουν κορίτσι μου και να μην χρειαστείς άλλη προσπάθεια.....να πηγαίνεις με θετική διάθεση....μην σκέφτεσαι αρνητικά...τόσες κοπέλες έχουν πιάσει με την πρώτη..... πότε κάνεις την μεταφορά σου????

Επειδη λογω εργασιας δε μπορω να παρω αδεια μεχρι το τελος τ χρονου με τον κυκλο του ιανουαριου θα ξεκινησω προετοιμασια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Litsadi είπε:

Έκανες εμβρυομεταφορά;

Οχι τον ιανουαριο θα ξεκινησω προετοιμασια εμβρυομεταφορας δε μπορω να παρω αδεια μεχρι τελος τ χρονου . Εσυ σε τι φαση εισαι τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Natassou85 είπε:

Επειδη λογω εργασιας δε μπορω να παρω αδεια μεχρι το τελος τ χρονου με τον κυκλο του ιανουαριου θα ξεκινησω προετοιμασια ❤️

Ωραία κορίτσι μου θα δείς με τον καινούργιο χρόνο όλα θα πάνε καλά!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Να θυμάσαι όλες θα τα καταφέρουμε...... δεν υπάρχει περίπτωση......όσο και να δυσκολεύεσαι να το πιστέψεις τώρα...στη θέση σου ήμουν και στη θέση μου θα έρθεις.....

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!! Δεν έχουμε μεγάλη διαφορά....εδώ θα τα λέμε...❤️❤️❤️❤️

Κορίτσι μου γλυκό!!!!!!!!!!!!!! Πόσο χάρηκα για αυτή την εξέλιξη!!! Πόσο σου άξιζε!!!! Μπράβο!!! Να έχεις εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ωραία κορίτσι μου θα δείς με τον καινούργιο χρόνο όλα θα πάνε καλά!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Μακαρι κοριτσι μ για ολα τα κοριτσια που το θελουμε τοσο πολυ .. σου ευχομαι ολα να πανε οπως τα θελεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου γλυκό!!!!!!!!!!!!!! Πόσο χάρηκα για αυτή την εξέλιξη!!! Πόσο σου άξιζε!!!! Μπράβο!!! Να έχεις εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό!!!! Όλα τα καλά σου εύχομαι!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Οχι τον ιανουαριο θα ξεκινησω προετοιμασια εμβρυομεταφορας δε μπορω να παρω αδεια μεχρι τελος τ χρονου . Εσυ σε τι φαση εισαι τωρα;

Εγώ είμαι μέσα στο άγχος 2 βλαστοκυστες 3ΑΑ δεν ξέρω άν είναι καλές και περιμένω να έρθει περίοδος από βδομάδα να πάω για τον τελευταίο κύκλο, εσύ ξεκούραση και χαλαρά μέχρι να έρθει η ώρα 🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Εγώ είμαι μέσα στο άγχος 2 βλαστοκυστες 3ΑΑ δεν ξέρω άν είναι καλές και περιμένω να έρθει περίοδος από βδομάδα να πάω για τον τελευταίο κύκλο, εσύ ξεκούραση και χαλαρά μέχρι να έρθει η ώρα 🌸

Μα ΑΑ ειναι αριστες οποτε εισαι σούπερ γιατι να φοβασαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...