Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα με το καλό να πάρεις ωραίο νούμερο κορίτσι μου 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!❤️🧡💙🧡❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!❤️🧡💙🧡❤️

Γλυκούλα μου η ποιό γλυκιά ανυπομονησία σήμερα εε; όλα καλά θα πανε πολύ θετική ενέργεια 🤞🤞🤞🌸🌸🌸🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια .. εύχομαι όλες σας με γεμάτες μωρουδιστικες αγκαλιές .. @Katerinaki83Επειδή είμαι και εγώ στο ίδιο κέντρο με εσένα ήθελα να σε ρωτήσω εαν κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης σε παρακολουθεί ο ίδιος ο Μ…δης.. Εμεις προσωπικά θέλαμε να συνεχίσουμε με τον κο Να..ση αλλα μας είπανε οτι ειναι γυναικολόγοι αναπαραγωγής και μας παρέπεμψαν στην κα Τσουμπού γυναικολόγο του κέντρου όπου κρατώ μια επιφύλαξη .. άσε που επρεπε να της αναφέρω όλο το ιστορικό μου απο την αρχή και δεν ειναι μικρο γιατί εχω στην πλάτη μου πολλά χειρουργεία και φυσικά την ενδιάμεση μεσογειακή με τακτές μεταγγίσεις .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλά σας ευχαριστώ πολύ...έδωσα αίμα από τις 8:30 και λογικά γύρω στις 2 θα έχω νέα.....σας ευχαριστώ πολύ!!!!❤️❤️❤️

Αντε με το καλο για σενα μπηκα παλι τωρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Μια χοριακάρα ΝΑ με το συμπάθιο σου εύχομαι και να παραδώσεις σκυτάλη στην συμμαθήτρια @Margitc

Μη φας τις πέτσες σου μέχρι τις 2 ,please!!!😁

Σε καρδουλωνω❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΤΡΕΛΛΑ!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα !!!!!!

Εντάξει καταλαβαίνεις οτι είναι 2 έτσι?????

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΤΡΕΛΛΑ!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα !!!!!!

Εντάξει καταλαβαίνεις οτι είναι 2 έτσι?????

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Σε ευχαριστώ αγάπη μου σε ευχαριστώ!!!! Δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω........ μακάρι Παναγία μου να είναι δύο!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ αγάπη μου σε ευχαριστώ!!!! Δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω........ μακάρι Παναγία μου να είναι δύο!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Κλάψε να το ευχαριστηθεις!! Είναι η χαρά σου και την αξίζεις!!

Με το καλό μια τελειόμηνη& ανέφελη εγκυμοσύνη!! Και ας είναι οσα θέλουν 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να κλαις μονο απο χαρα απο δω και πέρα κοριτσι μου!!!!!! 750 μπρααααααααααααβο!!!!! Ολα καλα κοριτσι μου!!! Καλούς διπλασιασμούς να εχεις!!!! 🍀🍀❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Κλάψε να το ευχαριστηθεις!! Είναι η χαρά σου και την αξίζεις!!

Με το καλό μια τελειόμηνη& ανέφελη εγκυμοσύνη!! Και ας είναι οσα θέλουν 🥰

Σε ευχαριστώ πολύ μαυρογατο μου!!! Όλες σας ευχαριστώ για την στήριξη σας όλους αυτούς τους μήνες.....που με βοηθήσατε όταν έπαιρνα τις μηδενικές χοριακες να σηκώνομαι και να προσπαθώ....σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!!!! Θα είμαι εδώ για όλες σας........ φιλενάδα δίνω την σκυτάλη στην συμμαθητρια...και αυτή θα την δώσει σε εσένα....σε περιμένω να ξέρεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!😀😀 Καλούς διπλασιασμούς να έχεις!!!! Όλα καλά να σου πάνε μεσα απο την καρδια μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ μαυρογατο μου!!! Όλες σας ευχαριστώ για την στήριξη σας όλους αυτούς τους μήνες.....που με βοηθήσατε όταν έπαιρνα τις μηδενικές χοριακες να σηκώνομαι και να προσπαθώ....σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!!!! Θα είμαι εδώ για όλες σας........ φιλενάδα δίνω την σκυτάλη στην συμμαθητρια...και αυτή θα την δώσει σε εσένα....σε περιμένω να ξέρεις.....

💛🧡💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβοοοοοοο,,,,,τι χαρά!!!!!!! Συγχαρητήρια κουκλίτσα όμορφη,,,ευχαριστησου τις μαγικές στιγμές ως την ώρα που θα αγκαλιάσεις γερό το όνειρο σου!!!! 🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναιιιιιιιιιιιι !!!!!! Πάρτι θα κάνουμε 🥳🥳🥳🥳 Διδιδομανουλα μου ♥️♥️♥️ συγχαρητήρια!!! Με το καλό να τα πάρεις αγκαλιτσα σου !!! Τι χαρά ήταν αυτή !!! Τεράστιο νούμερο τεράστια χαρά !!! Όλα θα πάνε σούπερ !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!! Με το καλό!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!! Σου εύχομαι να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη !!!! Να πάνε όλα καλαααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Συγχαρητήρια!!!!!!😀😀 Καλούς διπλασιασμούς να έχεις!!!! Όλα καλά να σου πάνε μεσα απο την καρδια μου❤️

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μπραβοοοοοοο,,,,,τι χαρά!!!!!!! Συγχαρητήρια κουκλίτσα όμορφη,,,ευχαριστησου τις μαγικές στιγμές ως την ώρα που θα αγκαλιάσεις γερό το όνειρο σου!!!! 🙏❤️👶❤️👶

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Ναιιιιιιιιιιιι !!!!!! Πάρτι θα κάνουμε 🥳🥳🥳🥳 Διδιδομανουλα μου ♥️♥️♥️ συγχαρητήρια!!! Με το καλό να τα πάρεις αγκαλιτσα σου !!! Τι χαρά ήταν αυτή !!! Τεράστιο νούμερο τεράστια χαρά !!! Όλα θα πάνε σούπερ !!! 

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια μου μέσα από την καρδιά μου.....σε όλες εύχομαι τα καλύτερα.....💙🧡❤️🧡💙❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο βρε κοριτσι μου!!! μπραβο και παλι μπραβο!!!! συγχαρητήρια! με το καλό!!!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΙ ΜΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ; ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ 🧿❤️🧿❤️Ρεεεεε ΤΕΛΕΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο βρε κορίτσι μπράβο!!!!! Διδυμάκια σίγουρα!!! Μία καλή κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ μαυρογατο μου!!! Όλες σας ευχαριστώ για την στήριξη σας όλους αυτούς τους μήνες.....που με βοηθήσατε όταν έπαιρνα τις μηδενικές χοριακες να σηκώνομαι και να προσπαθώ....σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!!!! Θα είμαι εδώ για όλες σας........ φιλενάδα δίνω την σκυτάλη στην συμμαθητρια...και αυτή θα την δώσει σε εσένα....σε περιμένω να ξέρεις.....

Παραλαμβανω την σκυταλη απο την γουρλιδικη συμμαθητρια κ ευχομαι να την παραδωσω με το 611 που εχει πει η εταιρη συμμαθητρια κ να εχει κ αυτη τα δικα σου νουμερα χοριακης! Καλους διπλασιασμους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΙ ΜΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ; ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ 🧿❤️🧿❤️Ρεεεεε ΤΕΛΕΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ!

Εσύ ετοιμάσου τώρα σου παραδίδω σκυτάλη........θέλω τέτοιο νούμερο και από εσένα δεν συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο 🙏🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Παραλαμβανω την σκυταλη απο την γουρλιδικη συμμαθητρια κ ευχομαι να την παραδωσω με το 611 που εχει πει η εταιρη συμμαθητρια κ να εχει κ αυτη τα δικα σου νουμερα χοριακης! Καλους διπλασιασμους!

δεν παίρνω από σένα σκυτάλη;;;;; απο ποιον να την παρω;;;;; ααχχααχχααχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...