Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Συγχαρητήρια! Όλα πάνε τέλεια παρότι στην αρχή είχαμε τις αγωνίες με την πρώτη τιμή. Με το καλό να δεις και στον υπέρηχο το μωράκι σου.❤️

Ναι κοριτσάκι μου. Επιτέλους ηρέμησα λιγο. Ελπίζω σύντομα να έχεις κ Εσυ ευχαριστα 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Μα αυτό σκεφτόμουν χάθηκε να μην έχω τίποτα να είμαι ήρεμη........μιλάμε για την απόλυτη τρέλα.....δεν υπάρχει σωτηρία.....ότι είναι θέλημα θεού θα γίνει αυτό είναι το μόνο σίγουρο.....

Σε ποια μέρα της μεταφοράς είσαι? Αν θυμάμαι καλά κλείνετε βδομάδα τη Δευτέρα με την @Margitc? Όσο περνάνε οι μέρες η αναμονή τρελαίνει, τις πρώτες μέρες νομίζω όλες είμαστε κουλ μετά αρχίζεις και σαλτάρεις.
Ακόλουθα εδώ τις οδηγίες της @BlackCat γιατί έχεις μέρες μπροστά σου. Και όπως είπαν και αλλα κορίτσια, δεν υπάρχει κανενα σίγουρο σύμπτωμα δυστυχώς. Μαύρο κουτί είναι η φάση οποτε ναι, στηρίζω μπαλέτο!! Ο δικός μου το έχει κάνει να ξέρετε (και χωρίς να το ζητήσω-κάνει κάτι τέτοιες βλακείες μέσα στο σπίτι, τουλάχιστον δεν πλήττουμε)🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Εννοεις συγκρινεις συμπτώματα? Σε καταλαβαίνω Και εγώ δυστυχώς στη 2η ετ σύγκρινα πάρα πολύ και έψαχνα τα συμπτώματα της 1ης μου επειδή ήταν πετυχημενη, μου είχε γίνει εμμονη μιλαμε.. αλλά δεν είχα απολύτως ΤΙΠΟΤΑ ίδιο και τσάμπα αγχωνομουν τόσες μέρες γιατί πάλι είχα εμφύτευση με όλα διαφορετικά πάνω μου.. ακόμα και οι πρώτες εβδομάδες εγκυμοσύνης ήταν διαφορετικές μεταξύ τους.. κάνε λιγο υπομονή και σου εύχομαι καλή επιτυχία!! Να σου πάνε όλα κατ ευχήν και σύντομα να έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα!!

Έχεις δίκαιο. Δεν λέω όλα τα κορίτσια δίκαιο έχουν και εγώ το ίδιο θα έλεγα. Δυστυχώς άθελα μου μπαίνω στην σκέψη αυτή και γι’αυτο μου βγήκε και η αρνητικότητα και απογοήτευση τις προηγούμενες μέρες. Μακάρι μακάρι να δω το θετικό αποτέλεσμα που να παραμείνει και να μου φύγει αυτό το συγκεκριμένο άγχος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Μα αυτό σκεφτόμουν χάθηκε να μην έχω τίποτα να είμαι ήρεμη........μιλάμε για την απόλυτη τρέλα.....δεν υπάρχει σωτηρία.....ότι είναι θέλημα θεού θα γίνει αυτό είναι το μόνο σίγουρο.....

Εγώ που δεν έχω τίποτα δεν είμαι ήρεμη είπαμε. Έχω τρελαθει. Άρα ούτε το ένα γίνεται ούτε το άλλο τελικά 😂😂 Μόνο πίστη και δύναμη να αντέξουμε 🙏🏽🙏🏽

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια μου μόλις μίλησα με τον γιατρό μου για τον υπέρηχο.. Μου έκλεισε ραντεβού για υπέρηχο αλλά όχι μαζί του, μου έκλεισε στο έμβρυο προγεννητικη διάγνωση εδώ στη Θεσσαλονίκη με έναν άλλο γιατρό, μου είπε μόλις πάρεις τα αποτελέσματα μιλάμε κ θα σου πω γιατί σου έκλεισα εκεί... Υποψιάζομαι μήπως αν είναι Δίδυμα να γίνει καλύτερη υπέρηχογρΓικη διάγνωσή; θέλω λέει να κάνουμε βήματα Σταθερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kater88 είπε:

Στην τελευταια αποβολη οπου και ακουσαμε καρδουλες ειχα αιμορραγια...για τη μητρα ποιες αλλες εξετασεις θα μπορουσα να κανω??και που πρεπει να παω??εχω κανει λαπαροσκοπηση-υστεροσκοπηση-σαλπιγγογραφια..ο γιατρος μου ειπε οτι απο τη στιγμη που πετυχαινω εγκυμοσυνη δεν εχει προβλημα η μητρα..και οτι η αποβολη δεν σχετιζεται με αυτην....

Επειδή έχεις περάσει και εσύ πολλά κ πριν μπεις σε νέα προσπάθεια θα σου ξαναπώ να πας στο Έλενα.

Ότι και να γίνει βρουν ή δεν βρουν αιτία θα φύγεις ανακουφισμένη ότι έκανες ότι καλύτερο στα πλαίσια της διερεύνησης. 1/11 ανοίγουν τα ραντεβού για Δεκέμβριο. Κάνε εγγραφή στο 1135 και 1/11 από νωρίς το πρωί προσπάθησε να κλείσεις ραντεβού γιατί εξαντλούνται γρηγορα. Θέλει συνεχόμενα refresh η σελίδα αφού έχεις επιλέξει νοσοκομείο & τμήμα.

Εγω θα εστιαζα στην μήτρα και την φλεγμονή εφόσον είχες ελεγμένα έμβρυα. Βέβαια έχουμε δει αποβολές μετά από προεμφυτευτικο αλλά από κάπου πρέπει να ξεκινήσεις για να πας σε νέα προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

χαχχαχαχχαχαχχαχχα ευτυχώς είστε και εσείς εδώ....καλά τα έλεγες εσύ...αλλά εγώ ήμουν υπεραισιόδοξη.

θα ακολουθήσω κατά γράμμα τη συμβουλή σου φίλη μου!!!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Τα μη συμπτώματα είναι από ότι αποδεικνύεται καλύτερα,,,πες @Apol???? Καλά η @BlackCatπρέπει να γίνει η επίσημη animateur της σελίδας!!! Άξια 🤣😂🤣😂😘 Και οι περισσότερες εδώ όταν δεν είχαν συμπτώματα είδαν θετικά,, εξάλλου ότι είναι να γίνει έχει γίνει και ολοκληρώνεται ,,, και εγώ θα πω απλά "του Θεού να γίνει και της Παναγίας" !!!! 🙏❤️👶❤️👶

Ρε εκεί που είστε θα έρθω!!!

Και θα είμαι τα ίδια χάλια!!

Για τους άλλους τα λέω πολύ ωραία!!!

😂😂😂😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η FAITH_ είπε:

Αυτό με τον άντρα και το μπαλέτο δεν το είχα σκεφτεί.. Μμμμμ.. Δεν είναι κακή ιδέα.. Περιμένω να ξυπνήσει γιατί πριν λίγο ήρθε από τη δουλειά και τον στρωνω αμέσως!!! 

Πες του να βάλει κολανακι παπουτσάκια κ να κάνει προθέρμανση!!

Δυο πιρουέτες και ένα «πλιε» και έτοιμος για τα Μπολσόι 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Libra81 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Σήμερα έκανα πρώτη φορά εμβρυομεταφορα. Απίστευτη εμπειρία!!! @Vasilique δεν πρόλαβα να σε ενημερώσω για να με βάλεις στο πινακάκι οπότε βάλε με σε παρακαλω κατευθείαν για χοριακη στις 11/11.

Ευχομαι σε όλες να πανε ολα καλά και με την καινουργια χρόνια να κρατήσουμε αγκαλιά τα μωράκια μας!!!! 

Με το καλό μια τεράστια χοριακη !!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Τα μη συμπτώματα είναι από ότι αποδεικνύεται καλύτερα,,,πες @Apol???? Καλά η @BlackCatπρέπει να γίνει η επίσημη animateur της σελίδας!!! Άξια 🤣😂🤣😂😘 Και οι περισσότερες εδώ όταν δεν είχαν συμπτώματα είδαν θετικά,, εξάλλου ότι είναι να γίνει έχει γίνει και ολοκληρώνεται ,,, και εγώ θα πω απλά "του Θεού να γίνει και της Παναγίας" !!!! 🙏❤️👶❤️👶

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Έκλαψα 😂 καλά τα λες !! Αυτό θα κάνω κι εγώ γιατί θα τρελαθουμε στο τέλος ! 

Εσείς καρδουλωμα γιατί αντιδράσεις γιόκ 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.......τι ηθελα και ελεγα οτι είμαι καλά...να σήμερα αγχώθηκα γιατί άρχισαν κάτι πονοι περιόδου, οι οποίοι αλήθεια μου μοιαζουν με τους προηγούμενες στις αποτυχημένες προσπάθειες και λίγο έπεσα............

@elena0212 συγχαρητήρια κορίτσι μου...όλα να πάνε υπέροχα από εδώ και πέρα....

@hope501 κάνε λίγο υπομονή κορίτσι μου.....αν ήταν 3 ημερών είναι νωρίς πολύ να πας αύριο....

Καλε  . Θα σε μαλώσω χαλαρα οι πονοι περιδου υπάρχουν και στην εγκυμοσύνη.  

Για σταματά να στεναχωριέσαι μην έρθω εκεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Σε ποια μέρα της μεταφοράς είσαι? Αν θυμάμαι καλά κλείνετε βδομάδα τη Δευτέρα με την @Margitc? Όσο περνάνε οι μέρες η αναμονή τρελαίνει, τις πρώτες μέρες νομίζω όλες είμαστε κουλ μετά αρχίζεις και σαλτάρεις.
Ακόλουθα εδώ τις οδηγίες της @BlackCat γιατί έχεις μέρες μπροστά σου. Και όπως είπαν και αλλα κορίτσια, δεν υπάρχει κανενα σίγουρο σύμπτωμα δυστυχώς. Μαύρο κουτί είναι η φάση οποτε ναι, στηρίζω μπαλέτο!! Ο δικός μου το έχει κάνει να ξέρετε (και χωρίς να το ζητήσω-κάνει κάτι τέτοιες βλακείες μέσα στο σπίτι, τουλάχιστον δεν πλήττουμε)🤪

Έλα και εμένα τις ίδιες μαλακιες κάνει😂😂😂😂

έτοιμοι είναι κ οι δυο για την Λυρική!!

και εμείς από κάτω με φουσκωμένες κοιλιές να καμαρώνουμε χαχαχαχχαχαχα

Εντάξει το έκανα εικόνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!! Και εσυ με το καλό να παρεις αγκαλιά το μωράκι σου!!!! 

Αμήν κοριτσι μου!!!
Πολυ σύντομα να γεμίσουν ολες οι αγκαλιες εδω της παρέας!!! 🙏🙂❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλε  . Θα σε μαλώσω χαλαρα οι πονοι περιδου υπάρχουν και στην εγκυμοσύνη.  

Για σταματά να στεναχωριέσαι μην έρθω εκεί 

Παρασκευαΐδου πετά της παντόφλα!!

Ετσι δεν σου έλεγε και σένα;;

Μια παντόφλα Γερμανία Αθήνα παρακαλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Με το καλό μια τεράστια χοριακη !!❤️

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Ελπίζω να σου πανε ολα καλά και γρήγορα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Επειδή έχεις περάσει και εσύ πολλά κ πριν μπεις σε νέα προσπάθεια θα σου ξαναπώ να πας στο Έλενα.

Ότι και να γίνει βρουν ή δεν βρουν αιτία θα φύγεις ανακουφισμένη ότι έκανες ότι καλύτερο στα πλαίσια της διερεύνησης. 1/11 ανοίγουν τα ραντεβού για Δεκέμβριο. Κάνε εγγραφή στο 1135 και 1/11 από νωρίς το πρωί προσπάθησε να κλείσεις ραντεβού γιατί εξαντλούνται γρηγορα. Θέλει συνεχόμενα refresh η σελίδα αφού έχεις επιλέξει νοσοκομείο & τμήμα.

Εγω θα εστιαζα στην μήτρα και την φλεγμονή εφόσον είχες ελεγμένα έμβρυα. Βέβαια έχουμε δει αποβολές μετά από προεμφυτευτικο αλλά από κάπου πρέπει να ξεκινήσεις για να πας σε νέα προσπάθεια.

Μια μικρή διόρθωση.. 1535.gr είναι..

Αλλά @kater88 πολύ καλά στα λέει η φίλη BlackCat! Μια επίσκεψη στο τμήμα αποβολών του Έλενα θα σου λύσει πολλά..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Πες του να βάλει κολανακι παπουτσάκια κ να κάνει προθέρμανση!!

Δυο πιρουέτες και ένα «πλιε» και έτοιμος για τα Μπολσόι 😂😂😂😂

Χαχαχαχα.. Μπα.. Φοβουμαι να του συνεχίσω την πλάκα.. Το μάτι έχει αρχίσει και γυαλιζει και το βλέμμα του είναι του στυλ πόσα ακόμα θα ακούσω ο ερμος..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου μόλις μίλησα με τον γιατρό μου για τον υπέρηχο.. Μου έκλεισε ραντεβού για υπέρηχο αλλά όχι μαζί του, μου έκλεισε στο έμβρυο προγεννητικη διάγνωση εδώ στη Θεσσαλονίκη με έναν άλλο γιατρό, μου είπε μόλις πάρεις τα αποτελέσματα μιλάμε κ θα σου πω γιατί σου έκλεισα εκεί... Υποψιάζομαι μήπως αν είναι Δίδυμα να γίνει καλύτερη υπέρηχογρΓικη διάγνωσή; θέλω λέει να κάνουμε βήματα Σταθερα.. 

επιτέλους. Ποτε με το καλό ο υπέρηχος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Μια μικρή διόρθωση.. 1535.gr είναι..

Αλλά @kater88 πολύ καλά στα λέει η φίλη BlackCat! Μια επίσκεψη στο τμήμα αποβολών του Έλενα θα σου λύσει πολλά..!

Ναι ρε @Kiddo ευχαριστώ εχεις δίκιο για τον αριθμο.

έχω κάψει λίγο γιατί γύρισα από γαστρεντερολόγο να δω τι ήταν αυτό που με έπιασε την ημέρα την ωοληψιας ,πήγα για έντερο κ μάλλον πρέπει να ψάξω τα νεφρά😱😱😱 Δηλαδή παίζει να ήταν κ κολικος νεφρού η να κατέβηκε εκείνη την ώρα πέτρα!!

Αν έχεις τύχει διάβαινε..!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

επιτέλους. Ποτε με το καλό ο υπέρηχος;;

Την Πέμπτη, εσύ πάλι πιο νωρίς θα κάνεις από μένα 😂😂😂 θα είμαι 7 εβδομάδων με το καλό, τότε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Apol είπε:

Την Πέμπτη, εσύ πάλι πιο νωρίς θα κάνεις από μένα 😂😂😂 θα είμαι 7 εβδομάδων με το καλό, τότε. 

Μια χαρά. Θα ακούσετε κ σιγουρα καρδούλες. Κ αφού είναι και εξειδικευμένο κεντρο θα έχετε κ πιο καλή εικόνα.  Αμάν κ αυτός. Δεν μπορούσε να σε κλείσει νωρίτερα;;; Εγώ θα είμαι 5ε+4η

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλε  . Θα σε μαλώσω χαλαρα οι πονοι περιδου υπάρχουν και στην εγκυμοσύνη.  

Για σταματά να στεναχωριέσαι μην έρθω εκεί 

Όχι όχι δεν στεναχωριέμαι... απλά αναρωτιέμαι 🙄🙄🙄🙄🙄!!!! Θα κάνω υπομονή κορίτσια μου!!!! Δεν υπάρχει άλλη λύση!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Σε ποια μέρα της μεταφοράς είσαι? Αν θυμάμαι καλά κλείνετε βδομάδα τη Δευτέρα με την @Margitc? Όσο περνάνε οι μέρες η αναμονή τρελαίνει, τις πρώτες μέρες νομίζω όλες είμαστε κουλ μετά αρχίζεις και σαλτάρεις.
Ακόλουθα εδώ τις οδηγίες της @BlackCat γιατί έχεις μέρες μπροστά σου. Και όπως είπαν και αλλα κορίτσια, δεν υπάρχει κανενα σίγουρο σύμπτωμα δυστυχώς. Μαύρο κουτί είναι η φάση οποτε ναι, στηρίζω μπαλέτο!! Ο δικός μου το έχει κάνει να ξέρετε (και χωρίς να το ζητήσω-κάνει κάτι τέτοιες βλακείες μέσα στο σπίτι, τουλάχιστον δεν πλήττουμε)🤪

Ναι ναι μαζί είμαστε...5 η μέρα από την μεταφορά είμαι..... μπαλέτο και πάλι μπαλέτο δεν υπάρχει περίπτωση θα με χορέψει δεν έχει επιλογή...🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ναι ρε @Kiddo ευχαριστώ εχεις δίκιο για τον αριθμο.

έχω κάψει λίγο γιατί γύρισα από γαστρεντερολόγο να δω τι ήταν αυτό που με έπιασε την ημέρα την ωοληψιας ,πήγα για έντερο κ μάλλον πρέπει να ψάξω τα νεφρά😱😱😱 Δηλαδή παίζει να ήταν κ κολικος νεφρού η να κατέβηκε εκείνη την ώρα πέτρα!!

Αν έχεις τύχει διάβαινε..!

 

Άχ βρε κοριτσάκι μου.. τι να πω..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Επειδή έχεις περάσει και εσύ πολλά κ πριν μπεις σε νέα προσπάθεια θα σου ξαναπώ να πας στο Έλενα.

Ότι και να γίνει βρουν ή δεν βρουν αιτία θα φύγεις ανακουφισμένη ότι έκανες ότι καλύτερο στα πλαίσια της διερεύνησης. 1/11 ανοίγουν τα ραντεβού για Δεκέμβριο. Κάνε εγγραφή στο 1135 και 1/11 από νωρίς το πρωί προσπάθησε να κλείσεις ραντεβού γιατί εξαντλούνται γρηγορα. Θέλει συνεχόμενα refresh η σελίδα αφού έχεις επιλέξει νοσοκομείο & τμήμα.

Εγω θα εστιαζα στην μήτρα και την φλεγμονή εφόσον είχες ελεγμένα έμβρυα. Βέβαια έχουμε δει αποβολές μετά από προεμφυτευτικο αλλά από κάπου πρέπει να ξεκινήσεις για να πας σε νέα προσπάθεια.

σ'ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες...θα προσπαθησω να κλεισω ραντεβου...νομιζω μου εχουν πεσει παρα πολλαααααααα και εχεις δικιο πρεπει απο καπου να ξεκινησω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δεν θα του έκανα την χάρη να τον αφήσω έτσι.... Ας μην την βλέπει αλλά θα την αναγνωρίσει και θα δίνει ότι πρέπει για το παιδί του!!!!εγώ όχι δεν θα του έκανα αυτή την χάρη.... Γιατί δεν έγινε μόνο του το παιδί!!! 
    • @maroo8 @Gioher κορίτσια την παρήγγειλα και τώρα αν τυχόν στην πρώτη μετακίνηση από το μαιευτήριο στο σπίτι δεν έχει έρθει δε νομίζω ότι χάλασε κι ο κόσμος.. οριακά είναι, μάξιμουμ έως 14 Αυγούστου μας έχει πει ο γιατρός..
    • 500 ανα ετος;; εμενα προσφατα ρωτησε μια φιλη μου που θα γεννησει συντομα και σκεφτεται να το κανει και της ειπαν 1500 για ολη την 20ετια.. εχουμε κανει πολλες συζητησεις γι αυτο το θεμα και η αληθεια ειναι οτι κι εγω δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα και αν ισχυουν ολα αυτα που λενε..
    • Ειναι λογικο να υπαρχουν αυτα τα συναισθηματα. Ολοι αισθανομαστε καπως οταν ανακαλυπτουμε οτι υπαρχει καποιο θεμα. Προσωπικα περασα δυσκολα αλλα το πιο σημαντικο ηταν να στηριξω τον συζυγο ωστε να μην νιωσει ουτε στιγμη ασχημα. Ολοι θελουν τον χρονο τους. Τωρα για τις θεραπειες θα συμφωνησω με την κοπελα παραπανω που σου εγραψε να δωσεις το τριμηνο να δειτε πως θα παει αλλα παραλληλα μπορεις να δεις τα χαρτια που χρειαζεται να συγκεντρωσεις για να περασεις απο επιτροπη εξωσωματικης γιατι θα χασεις κι εκει αρκετο χρονο αν χρειαστει τελικα να το κανεις. Εμεις καταφυγαμε σε αυτην την επιλογη γιατι η αληθεια ειναι οτι ειδαμε μια μικρη βελτιωση με τη θεραπεια αλλα οχι κατι θεαματικο ωστε να μας δινει σοβαρες πιθανοτητες να συλλαβω κανονικα. Βεβαια ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος οποτε ποτε δεν ξερεις. Παντως οπως γραφτηκε με την εξωσωματικη παρακαμπτονται αυτες οι δυσκολιες με το σπερμα οποτε στο τελος θα πανε ολα καλα και θα πετυχετε τον στοχο σας. Ευχομαι κοριτσι μου το καλυτερο να εχετε δυναμη και να αποκτησετε το θαυματακι σας!
    • Εχω παρει εγω, σιγουρα χρειαζεται για μεγαλες αποστασεις , τωρα αν εισαι κοντα στο μαιευτηριο δεν εγινε και κατι λογικα θα βαλεις τη ζωνη και θα εισαι οκ...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...