Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

@BlackCatδίκαιο έχεις. Και εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη κατάλαβα πως ήμουν εγκυος εξαιτίας του πρησμενο στήθος που είχα και τις υπνηλίας κτλ κτλ. Και τι κατάλαβα… αποβολή στην 7η νομίζω εβδομάδα. Αχ, σαν σήμερα πριν δυο χρόνια.  Το καλοκαιρι με την εξωσωματική είχα πάλι πρησμένο στήθος κτλ και εκανα βιοχημική. Μακάρι να μην έχω κανένα σύμπτωμα και το καλοκαιρι να κρατάω στην αγκαλιά μου τα μωράκια μου. Όπως τα λες είναι. Όλα είναι σχετικά.  
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Δεν κατάλαβα. Γιατί η εξωσωματική θα άου βγει μόνο τόσο; Τι λάθος κάνω και πληρώνω μια περιουσία;

Κανονικά βγαίνει 1500€ σύνολο 3000€ το 50% το πληρώνει η ασφάλεια.  (Μένω Γερμανία)  ασχετο αμα μένει και κάποια άλλη να την ενημερώσω ότι άλλαξε η AOK  και καλύπτει το 75% 

Αλλα επειδή έχει γίνει και λάθος απ το κέντρο (μου κόψανε τα χαπια πριν καν κάνω χοριακη) κάναμε θέμα και μας μείωσαν την τιμή.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Μακάρι να σας έρθει μόνο του με όλη μου την καρδιά!!

Αλλα ακόμα και αν όχι μπες στον αγώνα με φόρα και βγες νικήτρια♥️

Αμήν θα πω..  επίτηδες το έκανα ρε για να ήμαστε μαζί:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η hope501 είπε:

@BlackCatδίκαιο έχεις. Και εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη κατάλαβα πως ήμουν εγκυος εξαιτίας του πρησμενο στήθος που είχα και τις υπνηλίας κτλ κτλ. Και τι κατάλαβα… αποβολή στην 7η νομίζω εβδομάδα. Αχ, σαν σήμερα πριν δυο χρόνια.  Το καλοκαιρι με την εξωσωματική είχα πάλι πρησμένο στήθος κτλ και εκανα βιοχημική. Μακάρι να μην έχω κανένα σύμπτωμα και το καλοκαιρι να κρατάω στην αγκαλιά μου τα μωράκια μου. Όπως τα λες είναι. Όλα είναι σχετικά.  
 

Στην πρώτη εγκυμοσύνη μου δεν είχα ΤΙΠΟΤΑ και το γαϊδούρι τώρα παίζει μέσα με τον μπαμπά του. Τώρα στην αποβολή τα είδα άλλο και μετά πολύ αναγούλα . Άρα? Όλα είναι σχετικά  . Χοριακες και υπερηχοι είναι το μόνο που μας δείχνει.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

@kk88 @Margitc δεν σας ρωτάω πως είστε γιατί ακόμα μέσα στην τρελλη χαρά θα είστε!!

Θα σας ρωτήσω Πέμπτη Παρασκευή 😂😂😂 που θα έχει ταβανιασει η αγωνία ❤️
 

Be cool & calm❤️

Χαχχαχαχα πως μας ξέρεις άτιμη.....εγώ σήμερα δεν έχω προλάβει να σκεφτώ να σας πω την αλήθεια μου!!! Έχω λάπτοπ και γράφω ξάπλα οπότε πέρασε καλύτερα η μέρα από άλλη φορά τώρα θα βάλω να δω και τα κινέζικα μου ( βλέπω το παιχνίδι του καλαμαριού στο νετφλιξ) και δεν θα καταλάβω τίποτα....

Από Παρασκευή τα λέμε όπως πολύ σωστά είπες🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αγαπουλα μου..   αυτό με την Τρίτη το έζησα και ξερω πως είναι πλέον με αρνητική χοριακη και ένα ωραιότατο ενδομήτριο έχω νέα... 

Η αποξεση έγινε για το ανάθεμα (στην ουσία δεν έγινε!) Απιβολη έκανα μόνη μου εξου και τα αίματα εξου και όλα. 

Πλέον το ενδομήτριο είναι τέλειο και ξεκινάω ελεύθερο (δε σας κρύβω είχαμε κάποιες φορές ελεύθερο)  και μόλις έρθει η περίοδος ξεκινάμε... 

Είχαμε πει θα αφήσουμε αλλά όταν πήγα στον κέντρο λέω όχι θέλω τώρα. 

Πάμε τώρα και στο δεύτερο μέρος ο άντρας μου έλαβε δράση... και η εξωσωματική θα μου βγει 400€ το κέντρο και άλλα 500€ οι ενέσεις , 100€ ο αναισθησιολογος. 

Οποτε ξεκινάω μόλις και αν αφήνω και ένα  αν μήπως το πιάσουμε έτσι στον κύκλο που με περιμένει. 

Κορίτσι μου αποφασίσατε να προχωρήσετε άμεσα τελικά? Μπράβο ρε αγάπη το ήξερα ότι θα είχες τη δύναμη να σηκωθείς και να προχωρήσεις.. καλή αρχή κοριτσι μου.. με προσοχή και σωστά βηματα αυτή τη φορά θα είναι η τυχερή σας!! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Γειά σας κορίτσια έχω κλείσει ραντεβού στο κέντρο υγείας για μοριακό, έχω ωοληψία Παρασκευή ή Σάββατο,αύριο πιστεύω θα ξέρουμε, έχει πάει καμία κοπέλα να μου πει τι ρωτάνε να είμαι προετοιμασμενη εγώ θα πω οτι το θέλω για εισαγωγή σε νοσοκομείο...

Κορίτσι μαζί είμαστε!! Σήμερα είμαι 8η μέρα διέγερσης κ μάλλον Παρασκευή ή Σάββατο θα μου κάνουν την ωοληψία. Αυτό με το μοριακό δεν το ήξερα. Το κάνουν δωρεάν στα κέντρα υγείας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αγαπουλα μου..   αυτό με την Τρίτη το έζησα και ξερω πως είναι πλέον με αρνητική χοριακη και ένα ωραιότατο ενδομήτριο έχω νέα... 

Η αποξεση έγινε για το ανάθεμα (στην ουσία δεν έγινε!) Απιβολη έκανα μόνη μου εξου και τα αίματα εξου και όλα. 

Πλέον το ενδομήτριο είναι τέλειο και ξεκινάω ελεύθερο (δε σας κρύβω είχαμε κάποιες φορές ελεύθερο)  και μόλις έρθει η περίοδος ξεκινάμε... 

Είχαμε πει θα αφήσουμε αλλά όταν πήγα στον κέντρο λέω όχι θέλω τώρα. 

Πάμε τώρα και στο δεύτερο μέρος ο άντρας μου έλαβε δράση... και η εξωσωματική θα μου βγει 400€ το κέντρο και άλλα 500€ οι ενέσεις , 100€ ο αναισθησιολογος. 

Οποτε ξεκινάω μόλις και αν αφήνω και ένα  αν μήπως το πιάσουμε έτσι στον κύκλο που με περιμένει. 

Σου εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να μην χρειαστεί άλλος μήνας αλλά αυτός να είναι ο τυχερός σας!!!!!! Βουρ στον πατσά κοριτσάρα.....🧡❤️💙💚🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μαζί είμαστε!! Σήμερα είμαι 8η μέρα διέγερσης κ μάλλον Παρασκευή ή Σάββατο θα μου κάνουν την ωοληψία. Αυτό με το μοριακό δεν το ήξερα. Το κάνουν δωρεάν στα κέντρα υγείας;

Ναι κορίτσια μου ζητάνε pcr για ωοληψια....εγώ τουλάχιστον έτσι το ζητάω πάντα και είμαι οκ... βέβαια τις περισσότερες φορές το κάνω στο Μητέρα... νομίζω μια φορά το έκανα εκτός και πάλι το ίδιο είπα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Έχεις πάει και εσύ τι τους είπες; ανησυχώ μήπως με διώξουν μη πω κάτι λάθος 

Ναι έχω κάνει μοριακό στο κέντρο υγείας. Ότι το ζητάνε για είσοδο μου σε νοσοκομείο. Τίποτα άλλο! Με ρώτησαν αν έχω τίποτα από συμπτώματα και αν χρειάζομαι το μοριακό ή το rapid. Τα αποτελέσματα βγαίνουν απ'ευθείας στο gov και έχει ισχύ 72 ώρες. Αν είσαι θετική σε παίρνουν τηλέφωνο να σου δώσουν οδηγίες.. δεν είχα τέτοιο θέμα την επόμενη μέρα τα είχα στο gov. 

@Zeta. ναι σωστά, στα κέντρα υγείας (δεν κάνουν όλα όμως) είναι δωρεάν το μοριακό τέστ κορωνοιού ή στις κινητές μονάδες του ΕΟΔΥ. Μπορείς να δεις τα κέντρα υγείας που κάνουν τεστ κορωνοιού μπαίνοντας στο ηλεκτρονικά ραντεβού πεδυ, επιλέγοντας νέο ραντεβού, βάζοντας "τικ" εκεί που γράφει "αναζήτηση ραντεβού μόνο σε ιατρεία covid-19". Έχε υπόψιν σου και εσύ ότι μόνο οι εμβολιασμενοι δικαιούνται να κάνουν τέστ κορωνοιού σε δημόσιες δομές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Ναι έχω κάνει μοριακό στο κέντρο υγείας. Ότι το ζητάνε για είσοδο μου σε νοσοκομείο. Τίποτα άλλο! Με ρώτησαν αν έχω τίποτα από συμπτώματα και αν χρειάζομαι το μοριακό ή το rapid. Τα αποτελέσματα βγαίνουν απ'ευθείας στο gov και έχει ισχύ 72 ώρες. Αν είσαι θετική σε παίρνουν τηλέφωνο να σου δώσουν οδηγίες.. δεν είχα τέτοιο θέμα την επόμενη μέρα τα είχα στο gov. 

@Zeta. ναι σωστά, στα κέντρα υγείας (δεν κάνουν όλα όμως) είναι δωρεάν το μοριακό τέστ κορωνοιού ή στις κινητές μονάδες του ΕΟΔΥ. Μπορείς να δεις τα κέντρα υγείας που κάνουν τεστ κορωνοιού μπαίνοντας στο ηλεκτρονικά ραντεβού πεδυ, επιλέγοντας νέο ραντεβού, βάζοντας "τικ" εκεί που γράφει "αναζήτηση ραντεβού μόνο σε ιατρεία covid-19". Έχε υπόψιν σου και εσύ ότι μόνο οι εμβολιασμενοι δικαιούνται να κάνουν τέστ κορωνοιού σε δημόσιες δομές.

Α! @Litsadi τη ταυτότητα σου να έχεις μαζί! Και τον αριθμό του ΑΜΚΑ σου..! Αυτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Ναι έχω κάνει μοριακό στο κέντρο υγείας. Ότι το ζητάνε για είσοδο μου σε νοσοκομείο. Τίποτα άλλο! Με ρώτησαν αν έχω τίποτα από συμπτώματα και αν χρειάζομαι το μοριακό ή το rapid. Τα αποτελέσματα βγαίνουν απ'ευθείας στο gov και έχει ισχύ 72 ώρες. Αν είσαι θετική σε παίρνουν τηλέφωνο να σου δώσουν οδηγίες.. δεν είχα τέτοιο θέμα την επόμενη μέρα τα είχα στο gov. 

@Zeta. ναι σωστά, στα κέντρα υγείας (δεν κάνουν όλα όμως) είναι δωρεάν το μοριακό τέστ κορωνοιού ή στις κινητές μονάδες του ΕΟΔΥ. Μπορείς να δεις τα κέντρα υγείας που κάνουν τεστ κορωνοιού μπαίνοντας στο ηλεκτρονικά ραντεβού πεδυ, επιλέγοντας νέο ραντεβού, βάζοντας "τικ" εκεί που γράφει "αναζήτηση ραντεβού μόνο σε ιατρεία covid-19". Έχε υπόψιν σου και εσύ ότι μόνο οι εμβολιασμενοι δικαιούνται να κάνουν τέστ κορωνοιού σε δημόσιες δομές.

Εμβολιασμένη είμαι κ έχει χρειαστεί το τελευταίο τρίμηνο να κανω 3-4 φορές μοριακό. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κανονικά βγαίνει 1500€ σύνολο 3000€ το 50% το πληρώνει η ασφάλεια.  (Μένω Γερμανία)  ασχετο αμα μένει και κάποια άλλη να την ενημερώσω ότι άλλαξε η AOK  και καλύπτει το 75% 

Αλλα επειδή έχει γίνει και λάθος απ το κέντρο (μου κόψανε τα χαπια πριν καν κάνω χοριακη) κάναμε θέμα και μας μείωσαν την τιμή.  

Ααααα πες το έτσι. 😂😂😂 Ναι ξεχασα ότι μένεις Γερμανία. Μου διέφυγε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Εμβολιασμένη είμαι κ έχει χρειαστεί το τελευταίο τρίμηνο να κανω 3-4 φορές μοριακό. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!

Ε.. κοίτα..! Από όπου μπορούμε να κόψουμε λεφτά γιατί να μην το κάνουμε; Ειδικά όταν υπάρχει αυτή η δυνατότητα! 

Με το καλό και η ωοληψία σου! Ποιοτικά ωαριακια εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ πήγα στον γιατρό μου σήμερα. Τελικά αποφάσισα να μην χάνω χρόνο και έτσι δεν θα αφήσω άλλο κύκλο να περάσει να προσπαθώ να συλλάβω φυσιολογικά. Αποφασίσαμε να πάω τώρα για σπερματέγχυση, αλλά στον φυσικό μου κύκλο, χωρίς να πάρω ορμόνες, έτσι ώστε αν δεν πετύχει (δεν είμαι καθόλου αισιοδοξη αλλά είπα να το δοκιμάσω και αυτο) ,τέλος Νοεμβρίου που θα αδιαθετησω ξανά, να πάω για εξωσωματικη.  Είδε τις ορμονικες μου εξετάσεις σήμερα και μου είπε ότι φαίνεται καλος ο κύκλος μου. Θα πάω ξανά την Παρασκευή για υπέρηχο.  Συγχαρητήρια για την υπομονή και το κουράγιο όσων κοριτσιών πάνε με φυσικό κύκλο. Δεν ήξερα ότι θέλει τόσο στενή παρακολούθηση.  Θεωρούσα ότι 1, 2 μέρες πριν την αναμενόμενη ωορηξια, θα πήγαινα για να με δει και μετά θα ξεκινουσαμε. Αλλά από ο, τι κατάλαβα θα τον δω πολλές φορές μέχρι τη σπερματέγχυση.

Καλώς ήρθες στον κόσμο του φυσικού! Εύχομαι καλά αποτελέσματα! Υπομονή μόνο! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Αγαπη στην πρώτη κουλούρα είχα τα πάντα από συμπτώματα. Στην δεύτερη κουλούρα τίποτα ξεχνούσα κ ότι είχα κάνει ΕΤ. Στο πρώτο θετικό είχα ελάχιστα συμπτώματα τύπου περιόδου , στην πορεία της εγκυμοσύνης ειχα καούρες από νωρίς,ναυτίες κ πόνο στο στήθος που συνέχισε και μετά την αποβολή & απόξεση μέχρι να πέσει η χοριακη (εκει να δεις τρελλα που ένιωθα έγκυος ενώ ειχα αποβάλει κ ειχα κάνει κ απόξεση) μαρτύριο ήταν. Στο τέταρτο θετικό από την αρχή έως το τέλος δεν ειχα τίποτα το παραμικρό όμως. Όποτε όλα ειναι σχετικά.

Προσπαθησε να απασχολείς το μυαλό σου γιατί θα από τρελλαθεις ♥️

Καλή επιτυχία να έχεις! 

Παρασκευαιδακι τι έγινε; Το έκανες λαμπόγυαλο;;😉

Καλώς την ,ποτέ με το καλο θα πάρεις τα μωράκια σου;;

Αρχηγέ εδώ και καιρό έχουν διαφορετική άποψη. Στο parents cafe το λένε τα κορίτσια καιρό τώρα. Ο Σφακ. Επιμένει για Νικά ενώ ο Π. Οχι κάνει αυτά που ανέφερες εσυ και η Νεφελη. Εγώ επειδή είχα εμφυτευσεις αλλά κ επειδή είχα πάρει οδηγία από το Έλενα να μην δεχτω εγχυσεις  αφού ελέγχθηκα και για γαλακτοβακιλλους & για CA125 ,δεν θα τις δεχόμουν ,αλλά δεν μου τις πρότεινε κιολας. Το μόνο που ήθελε ήταν υστεροσκοπηση την οποία ήθελα κ εγώ να τσεκάρω αν έχω συμφυσεις από τις αποξεσεις αλλά ήταν καθαρή. Όποτε δεν θεωρώ ότι είναι πάγια τακτική του γιατί σε εμένα πχ δεν τις πρότεινε βάση του ιστορικού μου.

Επειδή του πήγες εξετάσεις από το Έλενα γι’ αυτό δεν σου επέμεινε… Γενικά πάντως οι εγχύσεις είναι πολύ της μόδας! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αγαπουλα μου..   αυτό με την Τρίτη το έζησα και ξερω πως είναι πλέον με αρνητική χοριακη και ένα ωραιότατο ενδομήτριο έχω νέα... 

Η αποξεση έγινε για το ανάθεμα (στην ουσία δεν έγινε!) Απιβολη έκανα μόνη μου εξου και τα αίματα εξου και όλα. 

Πλέον το ενδομήτριο είναι τέλειο και ξεκινάω ελεύθερο (δε σας κρύβω είχαμε κάποιες φορές ελεύθερο)  και μόλις έρθει η περίοδος ξεκινάμε... 

Είχαμε πει θα αφήσουμε αλλά όταν πήγα στον κέντρο λέω όχι θέλω τώρα. 

Πάμε τώρα και στο δεύτερο μέρος ο άντρας μου έλαβε δράση... και η εξωσωματική θα μου βγει 400€ το κέντρο και άλλα 500€ οι ενέσεις , 100€ ο αναισθησιολογος. 

Οποτε ξεκινάω μόλις και αν αφήνω και ένα  αν μήπως το πιάσουμε έτσι στον κύκλο που με περιμένει. 

Με το καλο κοριτσι μου!!! Καλη αρχη και ευχομαι πολυ σύντομα να διαβάσουμε τα δικα σου ευχάριστα γιατι η ωρα τους ειναι, μετα απο τοση ταλαιπωρία και στενοχώρια!!! Οοοοοολα καλα να πανε απο δω και πέρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@rouseva ?

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Anna0912 27/11

Εμβρυομεταφορά 🙏

@angel35 ?

@BlackCat ?

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 😘

 

@hope501 ?

@kk88 4/11

@Margitc 6/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μαζί είμαστε!! Σήμερα είμαι 8η μέρα διέγερσης κ μάλλον Παρασκευή ή Σάββατο θα μου κάνουν την ωοληψία. Αυτό με το μοριακό δεν το ήξερα. Το κάνουν δωρεάν στα κέντρα υγείας;

Α ωραία θα έχω παρέα,εγώ βέβαια έχω ακόμα ένα κύκλο και μετά από κανένα 2μηνο με βλέπω για εμβρυομεταφορά. Με το καλό να έχεις θετικό αποτέλεσμα 💜🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Αγαπουλα μου..   αυτό με την Τρίτη το έζησα και ξερω πως είναι πλέον με αρνητική χοριακη και ένα ωραιότατο ενδομήτριο έχω νέα... 

Η αποξεση έγινε για το ανάθεμα (στην ουσία δεν έγινε!) Απιβολη έκανα μόνη μου εξου και τα αίματα εξου και όλα. 

Πλέον το ενδομήτριο είναι τέλειο και ξεκινάω ελεύθερο (δε σας κρύβω είχαμε κάποιες φορές ελεύθερο)  και μόλις έρθει η περίοδος ξεκινάμε... 

Είχαμε πει θα αφήσουμε αλλά όταν πήγα στον κέντρο λέω όχι θέλω τώρα. 

Πάμε τώρα και στο δεύτερο μέρος ο άντρας μου έλαβε δράση... και η εξωσωματική θα μου βγει 400€ το κέντρο και άλλα 500€ οι ενέσεις , 100€ ο αναισθησιολογος. 

Οποτε ξεκινάω μόλις και αν αφήνω και ένα  αν μήπως το πιάσουμε έτσι στον κύκλο που με περιμένει. 

Καλή αρχή ρε κορίτσι! Βουρ στον πατσά που λένε! Εύχομαι να έρθει από μόνο του κ να γλιτώσεις την διαδικασία αλλά κ να μην έρθει θα το βοηθήσουμε εμείς χάρη στην επιστήμη! Στο τέλος όλα θα πάνε καλά! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσι μου αποφασίσατε να προχωρήσετε άμεσα τελικά? Μπράβο ρε αγάπη το ήξερα ότι θα είχες τη δύναμη να σηκωθείς και να προχωρήσεις.. καλή αρχή κοριτσι μου.. με προσοχή και σωστά βηματα αυτή τη φορά θα είναι η τυχερή σας!! 🙏

Μας  κάνανε την προσφορά και δεν είπα όχι χαχαχαχ 

Τωρα δε σταματάω τα χαπια αμα δεν κάνω χοριακή ούτε για δειγμα. Επίσης ενημερώσεις κτλ μόνο ο άντρας μου μόνο αν έχουμε κάποιο θέμα θα με ενημερώσει αλλιώς δεν θέλω να μάθω ποσα γονιμοποίηθηκαν ποσα θα βάλουμε ποσα θα μείνουν κτλ το συζητήσαμε και στο κέντρο και είπαμε είναι η καλύτερη λύση για εμενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σου εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να μην χρειαστεί άλλος μήνας αλλά αυτός να είναι ο τυχερός σας!!!!!! Βουρ στον πατσά κοριτσάρα.....🧡❤️💙💚🤞🤞🤞🤞

Αμα θα λείπω θα ξες που θα είμαι αχχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χαχχαχαχα πως μας ξέρεις άτιμη.....εγώ σήμερα δεν έχω προλάβει να σκεφτώ να σας πω την αλήθεια μου!!! Έχω λάπτοπ και γράφω ξάπλα οπότε πέρασε καλύτερα η μέρα από άλλη φορά τώρα θα βάλω να δω και τα κινέζικα μου ( βλέπω το παιχνίδι του καλαμαριού στο νετφλιξ) και δεν θα καταλάβω τίποτα....

Από Παρασκευή τα λέμε όπως πολύ σωστά είπες🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Α πολύ ωραία επιλογή το παιχνίδι του καλαμαριού για να είσαι ήρεμη αυτήν την Αγία ώρα 😂😂😂😂😂

Ενταξει δεν παίζεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!!! Καλη αρχη και ευχομαι πολυ σύντομα να διαβάσουμε τα δικα σου ευχάριστα γιατι η ωρα τους ειναι, μετα απο τοση ταλαιπωρία και στενοχώρια!!! Οοοοοολα καλα να πανε απο δω και πέρα!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ. Περίμενα ότι θα έπεφτα πιο πολύ. Αλλά δεν έπεσα. Είπα δεν αξίζει στην οικογένεια μου να με βλέπει έτσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγω κορίτσια προσπαθω να μην κοιμάμαι μεσημέρι για να κοιμάμαι το βράδυ  εχτες κοιμήθηκα το βράδυ στης 12.. 8:30 χτύπησε το ξυπνητήρι και με το ζόρι σηκώθηκα 9 για να φάω γιατί με την διατροφη τρώω συγκεκριμένες ώρες 😅 Καλά εκανες και πήρες παγωτο δώστου να καταλαβει 😂
    • ΕΕ και εμείς τελικά το ακυρώσαμε γιατί είχε πολύ ζεστη όποτε το αφήσαμε για απόγευμα  Εμένα μου έλειψε να πιω ένα καφέ χωρίς το παιδί να σου πω την αλήθεια 😂
    • Καλησπέρα κορίτσι μου, πετάγομαι στο θέματακι σας για να σου πω πως είχα πλακούντα grade 3 από την 30η εβδομάδα. Απλά παρακολουθούσαμε πιο συχνά την ανάπτυξη του μωρού...εν τέλει γέννησα στις 39 εβδομάδες και μάλιστα με προκληση(για άσχετο λόγο). Το μωρό 3100, άρα όλα καλά!μην αγχώνεσαι!! Με το καλό κορίτσια σε όλες να φέρετε στον κόσμο τα μωράκια σας!
    • Μπράβο! Ακριβώς, λίγο έμεινε! Μετά θα προσαρμοστούμε εκ νέου στο πρόγραμμα του μωρού!! 😊🧸🤱🤱🤱
    • Νομίζω πρέπει να ακολουθήσω το σκεπτικό σου! Εγώ ήμουν τυχερή μέχρι τώρα και κοιμόμουν μια χαρά το βράδυ! Ίσως λίγο αργούσα να κοιμηθώ αλλά ένα 7ωρο το κοιμόμουν!  Τώρα έχει λίγες μέρες που δεν βολεύομαι με τπτ!  Λίγες βδομάδες έμειναν! Μετά θα ξενυχτάμε πάλι αλλά τουλάχιστον θα υπάρχει καλός λόγος!😊😊💙💗
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...